Badminlonnieuws Machteloos Blauw Wit laat punten in Almelo Zo speelde de Blauw Wit jeugd Programma Sporthal 't Mossink Programma Blauw Wit Programma SV Holten Blauw Wit ontvangt Vesos Resultaten Blauw Wit Resultaten Blauw Wit Klaverjas- competitie Blauw Wit gestart (SENIOREN) (PUPILLEN) Meisjes (7-10 jaar) kunnen naar jazz-gymnastiek van „Bato" HOLTENS NIEUWSBLAD - 27 OKTOBER 1978 - PAG. 9 In een goed gespeelde wedstrijd is Blauw Wit er tegen het Almelose DVO niet in geslaagd tot scoren - te komen. Aangezien de 3 gastheren wel een keer doel troffen konden de Holtena ren met lege handen naar huis terug keren. JVanaf het begin van de - match trokken de Holtena ren het initiatief tot zich en dat resulteerde al spoedig in enige kansjes, waaruit Richard Beldman en Coert Schuppert naast schoten. Aan de andere kant werden door de DVO-ers soms leuke aanvallen opgezet, waar door een aantrekkelijke wedstrijd ontstond, met steeds een wat beter spe lend Blauw Wit, dat door vroegtijdig storen niet de gelegenheid gaf om de ei gen achterhoede onder druk te laten zetten. In de 21e minuut kreeg Blauw Wit een unieke kans om een voor sprong te nemen. Een DVO- verdediger stopte de bal in het 16- metergebied met de onderarm en de arbiter gaf een strafschop, welke echter door Klein Nagel voort over het doel werd geschoten. Ook na deze tegenslag bleven de Holtena ren het spel dicteren De DVO- spelmaker werd door Verveda vol ledig aan banden gelegd, terwijl Ep Beldman de centrumspits der Al- meloërs deklasseerde. Door het ze kere optreden van de achterhoede kregen debutant Ab Kolkman en Coert Schuppert regelmatig moge lijkheden om mee op te rukken, maar in het afmaken waren de Blauw Witters zeer ongelukkig In de laatste tien minuten van de le helft een fel offensief der bezoekers, maar een kopbal van Klein Nage- I lvoort belandde op'de lat terwijl - even later Richard Beldman na een goede aanval vanuit het midden- veld net naast het DVO-doel mikte. Aan de andere kant kregen de gastheren slechts één kans. toen een vrije trap door een verdediger van richting werd veranderd, maar de bal ging op de paal. Blauw Wit 2 - Sparta 7 Vooral in de eerste helft was Bi Wit de betere ploeg Er werd goed ge combineerd en fraaie kansen ge creëerd. In de eerste minuut was het al raak door H Dasselaar die een vrije trap onhoudbaar inknal- de. Dasselaar ..omzeilde" na een kwartier de buitenspelval van Sparta en scoorde 2-0 Verder kreeg Blauw Wit nog w;el enkele kansen maar er werd geen gebruik van ge maakt. Door een verdedigingsfout kon Sparta al gauw na rust de achters tand iets verkleinen tot 2 1 Hierna gingen de Blauw Witters kram pachtig voetballen en lukte het niet zo goed meer Toch kwam men later wel weer iets beter in het spel, maar doelpunten bleven uit. Een welverdiende overwinning voor een hardwerkende Blauw Wit ploeg. Blauw Wit 3 - SVVN 6 Het is Blauw Wit 3 in deze tot nu toe zwaarste wedstrijd toch gelukt de volle winst te pakken Ondanks een fel aanvallend SVVN wist de ach terhoede stand te houden en wisten de voorwaartsen via Johan Stam de winnende treffer te scoren. Hiermee is het derde nog wat stevi ger in het zadel komen te zitten, hoewel er nog enkele zware weds trijden wachten. Dei 8 - Blauw Wit 4 Een gemotiveerd Blauw Wit 4. kwam in het veld tegen Des 8. met de bedoeling om van de laatste plaats af te komen. In de eerste helft lukte dat maar voor de helft want Des 8 maakte het eerste doel punt doordat de Blauw Wit- defensie te ver was s opgedrongen. Op het goede moment il minuut voor rust) maakte Geert Beldman. die het vrije veld in werd gestuurd door W. Mtiller 1-1 Na rust was het na 5 minuten spelen al 1-2. Weer was het Oeert Beldman die nu een Des-verdedigingsfout doeltreffend afstrafte. Blauw Wit was op cat moment heer en meester, wat re sulteerde in een 3e doelpunt wat werd voorbereid door Manus Pot man en weer werd afgerond door Geert Beldman (1-3). Blauw Wit 3 Voor de pauze slaagden geen der ploegen er in nog te scoren, zodat met een dubbelblanke stand de kleedkamers moest worden opge zocht. In de pauze werd de niet ge heel fitte Klein Nagelvoort vervan gen door H Aanstoot die door ver andering van werkzaamheden zijn vaste plaats in de hoofdmacht heeft moeten afstaan Meteen na de rust bleek de arbiter voor de Holtenaren nog een bijzon dere verrassing in petto te hebben. In de 47e minuut werd een laag voorgebrachte hoekschop door G Paalman met strak langs het li chaam getrek t-e armen gestopt, maar de scheidsrechter consta teerde hands en legde de bal op de stip Vanaf deze plaats doelman Trompetter volmaakt kansloos 1-0) Ook deze achterstand bracht Blauw Wit nauwelijks uit het evenwicht Opnieuw trokken de bezoekers voorwaarts en opnieuw moesten de gastheren alle zeilen bijzetten om hun doel schoon te houden. Juist, echter in deze drangperiode deed zich het gemis van een specifieke centrumspits voelen Legio waren de kansen en MVV'69 Dl - Blauw Wit Dl In een leuke wedstrijd met goede inzet aan beide kanten wist Dl ver diend beide punten mee te nemen uit Marle Ondanks de vele gemiste kansen viel de score uiteindelijk toch nog hoog uit (1-5). Het mid denveld draaide goed en de verde diging gaf weinig kansen weg Ga zo door jongens op naar een goede m i dd e n mot tp osil i e Blauw Wit D2 - P.H. D2 D2 moest enigszins gewijzigd aan treden omdat i.vm. vakanties of blessures 4 spelers niet beschik baar waren Hans Dijkink van El completeerde de ploeg Tot aan de rust wilde hel niet lukken Er werd te gehaast gespeeld en van enig samenspel was geen sprake En- dacht met deze stand op rozen te zitten maar dat pakte anders uit. toen door een misverstand in de verdediging Des op 2-3 kwam Aan alle twijfel die toen ontstond werd resoluut een eind gemaakt door Roel Smid die met een afstands schot van plm 30 meter de ein dstand op 2-4 bepaalde Met deze inzet en teamgeest zal Blauw Wit 4 nog de nodige puntjes pakken Blauw Wit 5 - Enter V 6 In de thuiswedstrijd tegen Enter V stond het vijfde na 10 minuten al met 2-0 achter Bij de eerste goal was de oorzaak uitglijden van keeper Kruithof, de 2e ontstond bij foutief terugspelen Tot rust wist Blauw Wit de schade tot 2-0 te be perken. maar in de 2e helft was En ter V heer en meester en werd Blauw Wit naar een 9-0 nederlaag gespeeld Vrijdagavond om half 8 verzamelen bij Kledinghuis Bel tman. Des 10 - Blauw Wit 6 Ook voor deze wedstrijd moest Blauw Wit aantreden tegen éen van de koplopers en ook nu bleven beide punten in Nijverdal Na een kwartier spelen kwam DES op 1-0 en wist de score voor rust zelfs tot 3-0 op te voeren Het dient gezegd dat Blauw Wit 6 voor rust wel en kele reëele scoringskansen kreeg doch deze werden niet benut. Ook na rust een zelfde beeld als voor rust Het was Des dat de score op voerde tot 4-0. alvorens Herman Bekkernens voor Blauw Wit tegen- scoorde, 4-1 Des liep liep hierna nog uit naar 6-1 en 7-1. Toen was het evenals vorige wedstrijden weer Jan van der Laan die ziln weke lijkse doelpunt maakte (7-2), wat tevens de eindstand was De neder laag zou met zo hoog zijn uitgeval len als de gevaarlijke Des-spits (die zes van de zeven doelpunten maak te» beter was afgedekt Vermeld dient ook nog te worden dat keeper Henk Aanstoot zeer goed op dreef was. hij voorkwam enkele zekere doelpunten. Morgen, thuis om 13.00 uur. wacht het zesde weer een zware wedstrijd tegen koploper Vesos uit Hellendoom. Een gelijkspel zou al een uitste kend resultaat zijn! kansjes die de Blauw Witters zich konden creëren, veelal vanuit een sterk spelend middenveld waar Beldsnijder duidelijk wilde maken dat zijn minder sterke spel uit de voorgaande ontmoetingen een vergissing was en waar de komst van Ab Kolkman duidelijk tot meer greep op het spel leidde. Door het massaal verdedigen van de DVO-ploeg waren vooral Schipper en Beldman regelmatig in de voor ste gelederen te vinden, maar ook zij zagen geen kans de zekere DVO-keeper echt te verontrusten. Dit lukte ook niet aan Gerard Koopman, die in de 73e minuut Ri chard Beldman kwam vervangen. Ondanks onstuimige aanvallen bleef de achterhoede der gastheren meester van de situatie waardoor beide punten in Almelo bleven. Voor de bezoekers restte slechts het commentaar van hun aanvoer der We zijn anderhalf uur sterker geweest maar hebben de wedstrijd verloren Door deze nederlaag en de winst van koploper Daarle is Blauw Wit (voorlopig?) terugge zakt naar de vierde plaats. kele opgelegde kansen werden ge mist Na de wisseling ging het be ter Hans B zorgde via een kopbal en een penalty, toegekend wegens hands, voor een 2-0 voorsprong In de laatste minuut werd het nog 3-0 toen de keeper een hard schot van Edwin IJ niet onder controle kon krijgen en Hans D de terugsprin gende bal in het doel knalde Jon gens wal beier samenspelen'Over 2 weken, volgt de zware wedstrijd tegen koploper Sp Rijssen. Zater dag 27 10 echter eerst naar SVVN D4' Blauw Wit El-Excelsior El Na 7 wedstrijden te hebben getobt ot El nog wel voetballen kon. kwam algelopen zaterdag de aap uit de mouw In de thuiswedstrijd tegen koploper Excelsior El kwam Blauw Wit met 10 man spelend, na 10 minuten door Albert verrassend op 1 0 Excelsior kwam echter goed terug en maakte nog voor rust ge lijk Toen na de rust bij Blauw Wit echter de elide man werd ingezet kreeg Blauw Wit nieuwe moed Dit resulteerde in een mooi doelpunt van Hans uit een voorzet van Frans Excelsior kwam toen opzet ten maar Blauw Wit knokte zich met doelman Michel aan het hoofd winnend naar hel eindsignaal. Jongens allemaal gefeliciteerd met deze eerste puntjes er, probeer, met dezelfde inzet spelend ook de laatste 2 wedstrijden nog in winst om te zetten. Enter E2-Blauw Wit E2 E2 lijkt wat van slag. Na het gelijke spel van vorige week werd nu met 3 2 van Enter E2 verloren Enter toonde zich in de eerste helft duide lijk de betere ploeg wat aan de ruststand (2 0> goed te zien was In de tweede helft een veel beter Blauw Wit. dat ai snel via een mooi doelpunt van Richard Kuperus op 2-1 kwam Blauw Wit gooide alles op de aanval, doch Enter profi teerde daarvan via een snelle uitval (3-li Vijf minuten later was het al weer 3-2 door een goed genomen vrije trap van Jaap Kruk Hierbij bleef het hoewel Blauw Wit toch wel een puntje verdiend had Blauw Wit E3-Excelsior E4 E3 blijft wisselvallig spelen Na en kele nederlagen werd nu Excelsior E4 naar een forse nederlaag ge speeld Vooral in de tweede helft werd er goed gespeeld. Jongens, doe je best zaterdag uit tegen Sp. Rijssen E2' In het clubhuis .Meermanskamp werd de eerste wedstrijd gespeeld van de klaverjascompetitie 1978/'79 van de Zaterdagvoetbal- vereniging ZW ..Blauw Wit '66" Er namen aan de eerste van de to taal vier te spelen wedstrijden de 48 dames en heren deel De tien be schikbare prijzen - die namens de akuviteltencomnnssie werden ui'- Blauw Wit A 1- Markvogels A I Blauw Wit speelde tegen Markvo- gels in de eerste helft teveel op het centrum en mede hierdoor bleef het in de eerste helft dan ook bij slechts éen treffer van Kees van Dijk. De trainer had blijkbaar in de rust z'n jongens even geattendeerd op de fout want in de 2e helft werden de vleugels meer in het spel betrok ken. en liep het allemaal veel beter. Kees van Dijk schoot na 23 minu ten 2e helft nummer 2 in de touwen, drie minuten later werd een goal van Henri Stam afgekeurd 'bal was over de doellijn geweest?" en in de 30e minuut werd een levensgrote kans niet benut 't Was uitstel van ..executie" want in de 30ste en 40ste minuut was de vogels doel man kansloos bij schoten van Koopman en Gerrit Schaik Uit blinker bij Blauw Wit was doelman G J Kolkman Al met al een ver diende zege. Blauw Wit B I - DES BI In een wedstrijd met wisselende kansen is Blauw Wit in wezen al leen gevaailijk geweest met twee door Rutgers zeer scherp genomen hoekschoppen. Vijf minuten voor rust wist de DES keeper er geen raad mee en verdween de bal in het net 11 -0« Jammerlijk veroorzaakte de beste speler bij Blauw Wit Schuippert binnen de 16 meter een strafschop die onhoudbaar voor keeper Tijhof werd ingeschoten. Rust 1-1 In de 2e helft wafu-in Pim Boog werd vervangen door Dick Jansen oefende Blauw Wit behoor lijk druk uit en was Dick eenmaal heel dicht bij een doelpunt Helaas liepen de voorhoede spelers veel te vaak in de buitenspel waardoor vanuit het middenveld goed opge zette aanvallen niet doeltreffend afgerond konden worden In de al lerlaatste minuut was Blauw Wit nog heel dicht bij de volle winst maar de DES goalie wist met een_ prachtige safe de uit een hoeks chop ingeschoten bal te plukken. Alzo een gelijkspel waarmee beide ploegen tevreden onder de douche gingen. R.V. B 1 - Blauw Wit B 2 Blauw Wit B 2 heeftin Rijssen kop loper Rijssen Vooruit B 2 maar kort redelijk partij geboden. Toen in de 10de minuut R V de score opende stond Blauw Wit meteen met de rug tegen de muur en kwam bijna niet meer van eigen helft af. Rust Senioren: Blauw Wit 1-VESOS 1 2 30 u aanw zijn. 1.30 u v.; Daar- lerveen 3-Blauw Wit 2 3 00 u a v. 2.00 u.; VESOS 6-Blauw Wit 3 a 3 00 u .v 2 00 u Blauw Wit4-SVVN 7 a 3.00 u.. v 2.30 u..SVZW6-Blauw Wit 5 a. 2.35 u.. v. 1 45 u Blauw Wit 6-VESOS 9 a 1 00 u., v 12.30 u. Junioren: Blauw Wit Al-RKSV Al a 3 00 u.. Vesos Bl-Blauw Wit BI a. 1 15 u.. v 12 15 u Blauw Wit B2- Enter B2 a 1 00 u Blauw Wit Cl- Enter V Cl a. 2.30 u Pupillen: Blauw Wit Dl-SVZW D2 a 11 00 u SVVN D4-Blauw Wit. D2 a 12 00 u v 11 15 u.. Holten El- Blauw Wit El a lOOOu Blauw Wit E2-SC Rijssen El a 10 00 u SC R(jssen E2-Blauw Wit E23 a 10 00 u v. 9.15 u.. Blauw Wit F1 is vrij. gereikt door Ber.t Trompetter - werden gewonnen door. 1 Jaap Thalen 4107 p 2. D Grit 4089 p. 3 B Bril 4059 p 4 G Aan stoot 4021 p 5 D Kortlever 3856 p 6 R Beldman 3810 p., 7 W Kupe rus 3765 p 8 C. Beukenkamp 3747 p 9 Jan Paalman 3719 p.. 10. J. Struik 3712 p., De 2545 die M Hul- leman bijeen „Jaste" waren goed voor de poedelprijs 4-0 Na de rusteenzelfde spelbeeld. Een veel sterker R.V. en een moe dig verdedigend Blauw Wit dat niet kon voorkomen dat de gastheren nog 7 keer raak schoten. Eindstand 11-0 Ook in deze wedstrijd bleek weer heel duidelijk dat Blauw Wit veel te zwaar is ingedeeld. Hulde voor de vechtlust en het volhouden en een extra schouderklopje voor keeper Jan Aanstoot die goed werk heeft gegaan. Blauw Wit E 3 - Excelsior E 3 In de thuiswedstrijd tegen Excels ior heeft E 3 royaal met 5-1 gewon nen Wim Meijerink en Pieter Dor- resteijn zorgden voor een 2-0 rust stand In de tweede-helft schoot Henk Potman 2 keer raak en Wim Meijerink trof nog eenmaal de roos. Vlak voor tijd was Jacco Schuppert nog heel dicht bij succes maar de paal blokkeerde 2 keer de bal Het doelpunt van Excelsior was een presentje van een Blauw Witter die z'n eigen doelman kansloos liet. Een göede wedstrijd jongens' Houen zo! SENIOREN Holten 2-Tubantia 3 10.00 u. a.; Holten 3-M.V V. '29 3 10.00 u. a.; RKSV 2-Holten 4 10 00 u. a.. 9.00 u. v PH 6-Holten 5 10 00 u a., v 9 00 u Holten 7-Vabo 2 10 00 u a.; Hol ten 8-Enter 5 10 00 u a.; Holten 9 RKSV 3 10 30 u a Wierden ö-Holt.en 10 10 00 u a.. 9.00 u. v.. Holten 11-Wierden 6 12 00 u. a.; GFC6-Holten 12 11.45u.a.. 10.45 u. v. JUNIOREN: Holten Al-SVVN Al 3.00 u. a; SVVN A2 Holten A2 3 00 u. a v. 2 00 u .ON BI Holten BI 3 15 u. a., v 2 15 u ."Holten B2-SDOL B2 1.00 u a NEO Cl-Holten Cl 1.30 u. a. v. 12.30U RKSVCl-HoltenC2 1 OOu. a v 12.15 u., Rietvogels C3-Holten C3 1 00 u a.. v. 12.00 u.; Holten C4- Excelsior C5 1.00 u. a. Eventuele afmeldingen voor vrij dagavond 7 00 uur bij een van je leiders. PUPILLEN De Zweef Dl-Holten Dl 11 00 u. a v. 10.15 u., Holten D2-De Zweef D3 1100 u. a Holten D3-Enter D2 11 00 u a PH D10-Holten D4 12 00 u a v 11 00 u.; Holten El Blauw Wit El 10 00 u. a Excelsior E3- Holten E2 9 00 u a v 8 30 u Hol ten E3-Excelsior E4 10 00 u a., Hol ten F1 Excelsior F1 9 15 u. a Hol ten F2-VESOS F2 9 15 u a B.C. Holten 1-Reflex 2 4-4 Met een zekere spanning werd uiU gekeken naar de confrontatie met de uit de derde klasse gedegra deerde Nijverdallers. Wil van Ge nnep had drie sets nodig 11-4. 7-11 en 11-3). om een goede uitgangspo sitie voor de Holtenaren te creëe- ren. Juist ook in de derde set was een goede wedstrijdmentaliteit te onderkennen. Gerda v.d. Maat trof een sterkere tweede dame Met 5-11 en 8-11 verloor zij haar enkelspel. Frans van Gennep kwam onder het oog van talrijke supporters tot een gemakkelijke overwinning: 15-4 en 15-0. Ook Hans Zuethoff wist de partij op zijn naam te brengén en won met 15-7 en 15-4 Zo ging Hol ten met een 3-1 voorsprong de dub bels in. De beide Holtense dames moesten echter de eer aan Reflex laten <6-15. 10-15). De heren waar van een overwinning in de lijn der verwachting lag werden (zij het in drie sets 15-9.9-15en 11-15) ook ver slagen. Wedstrijdstand 3-3. Het echtpaar van Gennep bracht door een overwinning in de mixed de Holtenaren weer voor. daarbij aan Gerda en Hans de kans latend om BCH 1 deze avond de volle winst te doen behalen. Helaas pakte dat anders uit. Met 11-5 en 8-15 werd een nederlaag geleden. Hierdoor moesten de punten op nieuw worden gedeeld. Uit 3 wedstrijden werden 2 punten gehaald. In de op 25-10 te spelen wedstrijd tegen ABS 2 kan dit aan tal worden verdubbeld. Witte Veder 1-BC Holten 2 4-4 Ook ons tweede heeft met een pun tenverdeling genoegen moeten nemen. Alle eer komt dit keer toe aan de dames. Zowel Ria Betten als Ria Groeneveld wonnen hun en kelspelen gemakkelijk Ook het dubbelspel leverde weinig proble men op voor de Holtense dames (2-15 en 6-15). Met de dames in deze vorm zal het waarlijk wel gaan! De heren hadden het wat moeilijker. Theo Evers verloor met 10-15 en 7 15 Ook Frank Akkerman kon niet tot winst komen (9-15 en 6 15) In combinatie met Ria Groeneveld lukte het hem echter wel (15-17. 12-15) De uitslag geeft wel aan dat het op het nippertje was. Theo en Ria Betten lukte het jammer ge noeg niet. met 15-9 en 15-13 moes ten zy hun meerderen erkennen in het Vroomshoopse paar. Het her- endubbel eindigde ook in een overwinning voor de gastheren (15-12. 15-4). De einduitslag 4-4 be tekent echter dat nu het eerste puntje binnen is en als het bekende schaap over B.C. Holten 4-Netwerk 1 5-3 Met maar liefst 5 heren en 3 da mes waren de Hattemers naar Holten gekomen om het tot nu toe ongeslagen derde te bestrij den. Door steeds opnieuw verse krachten in de strijd te werpen werd het derde met steeds weer goed uitgeruste spelers gecon fronteerd Het betekende voor de Holtense spelers een ware condi tieslag Jan Jacobs speelde een goede wedstrijd en won met 15-7 en 15-11. hoewel het in de tweede set lang leek uit te lopen op een derde set. Harry Dul kreeg een zeer snelle en technische speler tegenover zich. en dan gaan de jaartjes tellen: verlies 7-15 en 11- 15 De dames deden wat ze kon den Ans Jacobs won gemakke lijk met 11-3 en 11-4. Marjan Mul ler moest na een eerste set die al was afgelopen voordat Marjan wakker was (0-11). alles geven om een derde set mogelijk te maken. Met 11-7 werd in de tweede set orde op zaken gesteld, maar toen werd in een lange derde set het pleit in het voordeel van de Nètwerk-dame beslecht. J,an en Marjan hadden in het gerpengd dubbel weinig moeite met de gas ten (15-11. 15-9). Harry en Ans haalden ook hun dubbel naar Holten en dat betekende dat er in elk geval met de heren- en da- mesdubbel nog te gaan er 4 ga mes gewonnen waren. Het heren en damesdubbel werden nage noeg gelijktijdig gespeeld, wat met deze stand (met kans op de volle winst als er een partij wordt gewonnen) een zenuwentoestand is. Gelukkig maakten de dames, toen Jan en Harry met 7-15 en 9-15 verloren hadden, aan alle onzekerheid een einde door 1 mi nuut later als winnaressen van het veld te stappen (15-12. 15-9). Opnieuw 2 punten veroverd, waardoor een toppositie goed was verdedigd BVZ 6-BC Holten 1-7 De Zwolse ploeg die haar thuis wedstrijden op de zaterdagmor gen speelt, werd door ons tweede met veel succes bestreden. Hans .Verburg gaf direct het Holtense visitekaartje af. Met een duide lijke 3-15. 15-7 en 2-15 overwin ning. Ook Frank Akkerman on dervond weinig tegenstand 8-15 en 1-15. Voor Heike V. 't Holt was er dit keer echter geen succes weggelegd In hetenkel. zy verloor met 11-2 en 11-0. Voor de volge nde overwinning tekende Ria Betten. In drie sets versloeg zy- haar tegenstandster (11-7, 6-11. 5-11), duidelyk een geval van op tyd wakker worden Hans en Heike stelden hun ploeggenoten niet teleur en won nen in drie sets met 15-10.6-15 en 9-15. Ria en Theo zorgden er voor dat de volle winst naar Holten •ging. zy wonnen gemakkelijk met 2-15 en 8-15. Zowel in het heren- als in het damesdubbel werd niet meer verrast en won nen de Holtenaren. Een mooi re sultaat dat nieuwe hoop geeft! 'Morgenmiddag 28-10 moet het eerste elftal van Blauw Wit aantre den tegen het Hellendoornse Ve sos. De bezoekers hebben na een wat teleurstellend competitiebegin duidelijk de opgaande lijn te pak ken. Dit resulteerde zaterdag jl. in een 7-0 monsterzege op het Marke- lose ..Markvogels". Het is voor Blauw Wit zaak om de club van voorzitter Herman Kampman, ook in Holten zeer bekend, niet te on derschatten. Na het vertoonde spel tegen DV O moet echter enig succes mogelijk zijn. De match begint op Meermanskamp om half drie. Vanwege de grote belangstelling voor de afd Jazz-gymnastiek voor de groepen in de leeftijd van 12 tot 16 jaar en voor de dames, is het be stuur van de s v. ..BATO" voorne mens ook een meisjesgroep op te richten in de leeftijd van 7-11 jaar. Het is de bedoeling dat deze groep a s. maandag 30 oktober begint van 19.00 tot 19.45 uur in het gym.- lokaal links achter de sporthal Kei- zersweg onder leiding van mej. Anita Doornebos De kontributie bedraagt 5.- per maand. Nieuwe le den kunnen zich opgeven aan de zaal. Wenst u meer inlichtingen, belt u dan gerust het secretariaat, mevr. Eggink. tel. 20 00. Ingemaakt Vrijdag 20 oktober was de tegen stander Flash 3 Na een zeer ruime inspeeitijd werd er begonnen. Een start die echter geen succes werd voor dames 2. De eerste set was dan ook snel afgelopen. (3-15) De tweede set was al niet beter. Er werd slecht geblokt en de harde op slagen en smashes waren voor de Holtense dames te moeilijk waar-, door de eigen aanval op een laag pitje werd gezet. Ook deze set ver loor Mintonette en wel met 4-15. De derde set was eveneens om wanho pig van te worden. Doch, bij een stand van 1-15 kreeg dames twee toch de pit terug; een ware over winning op het eigen incasserings-vermogen. Jammer genoeg was deze inzet wel te laaton werd ook deze set verloren maar nu met een wat .betere' stand: 7-15. Eindstand 0-3 Week van 28 oktober t/m 3 november 1978 ZATERDAG 18.00-19.00 Hr Huiting (tennist ZONDAG 12 00-18.00 Ned Handbal Verbond MAANDAG 8 10-15 30 Diverse scholen 16.00-18.00 Tennisclub 18 00-22.30 Badmintonclub 22.30-23.30 Hr. Kempers (tennist DINSDAG 8 10-16 10 Diverse scholen 16 15-22.45 Mintonette 18.00-22 00 Instructielokaal - Stichting Sociaal Cultureel Werk WOENSDAG 8.10-16 30 Scholengemeenschap 1900-23.00 Badmintonclub DONDERDAG 8 10-15.30 Diverse scholen 16 00-18.00 SV Holten 18 00-21 00 Afdeling Handbal 21.00-23.00 KNVB VRIJDAG 8 10-16.10 Diverse scholen 16 30-19 00 Hockeyclub 1900-23.30 Mintonette Voor reservering van nog vrije uren in het bovengenoemde weekeinde kan men zich vanaf vrijdagmiddag 12.00 uur recht streeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel. 3180). Alle overige reserveringen uitsluitend via het gemeentehuis, afd. sportzaken <iel' 1666).

Holtens Nieuwsblad | 1978 | | pagina 9