ENTHOUSIAST BLAUW WIT WINT NIPT VAN SV EVERSBERG Jeugdteam schaakclub Holten speelt toch om landkampioenscbap Ledenvergadering z.v.v.Blauw Wit '66' Resultaten Blauw Wit Resultaten Blauw Wit Resultaten Blauw Wit Programma Sporthal 't Mossink Programma Blauw Wit Diploma zwemmen Goud voor M.A.C.-leden (SENIOREN) (PUPILLEN) (JUNIOREN) HOLTENS NIEUWSBLAD -15 SEPTEMBER 1978 - PAG. 7 jen goed en bij vlagen zeer oed spelend, Blauw Wit is »r in de uitwedstrijd tegen let Nijverdalse Eversberg n geslaagd de volle winst linnen te halen. De 1-0 voorsprong die de Holtena- ien bij de rust hadden be- ieikt bleek ook na 90 mimi- en nog gehandhaafd, waardoor het competitie- jegin van de Blauw-Witten teer voorspoedig is. Pa het beginsignaal van de heer Seereweer ontspon zich een gelij- topgaande strijd, met weinig ioelrijpe kansen. Door de schuin i>ver het veld staande wind waren vooral de hoge passes veelal on- suiver, waardoor de verdedigin gen veelal gemakkelijk konden ingrijpen. Bij de Holtenaren mg£lde opnieuw Ep roorstopper en hij vormde zater dag met Harry ten Wolthuis een kijzonder sterk duo. doordat ook Eenk Bolink en Bert Schipper op de flanken hun tegenstanders goed in de greep hadden kreeg doelman trompetter weinig moeilijk werk p te knappen, maar hij deed dit «er betrouwbaar In het tweede kwartier een zelfde spelbeeld. maar nu tekende zich af dat de Nijverdalse achterhoede moeite had met de snelle en overal opdui kende centrumspits Aanstoot, waardoor Klein Nagelvoort en Beldsnijder steeds meer de Eversberg-goalie op de proef kon den stellen. Dit resulteerde in de 34e minuut tot de eerste en naar later bleek winnende, treffer. De goed teruggekomen Wim Klein Nagel voort veroverde op het mid denveld de bal. omspeelde enige Eversbergverdedigers en stelt An ton Beldsnijder, goed meegeko men, in staat om de Nijverdalse doelman te verslaan. Beheerst scoorde de Blau w-Wit middenvel der in de linkerbenedenhoek (0-1) Door dit doelpunt kwam er rust in het spel van de bezoekers, die nu duidelijk het betere van het spel hadden Vanuit het middenveld werden goede combinaties opge bouwd. maar de voorsprong kon niet worden uitgebouwd. In de 39e minuut miste Beldsnijder een fraaie, opnieuw door Klein Nage lvoort voorbereide, kans, door te zacht in te schieten en in de laatste minuten voor de rust scoorde we liswaar Klein Nagelvoort, maar zijn doelpunt werd wegens bui tenspel niet toegekend Op slag van rust eindigde een knappe combinatie tussen Henk Aanstoot en (alweer) Wim Klein Nagelvoort in de handen van de doelman der gastheren. Na de pauze een fel startend Eversberg maar in de 47e minuut kreeg Blau w-Wit de mooiste kans van de wedstrijd, doch Beldsnijder faalde Doordat dit Eversberg-offensief geen resul taat opleverde werd de strijd wat harder, en dit resulteerde in de 57e minuut tot uiterst onverkwikke lijke taferelen toen Klein Nage lvoort, één de uitblinkers in de ploeg van trainer Geerink, door een Eversberg speler tegen het gras werd geslagen. De klap was zo hard aangekomen dat verder spe len onmogelijk was. waardoor Ge rard Koopman in het veld kwam. Helaas had het gebeuren zich ach ter de rug van de tot dan toe goed leidende scheidsrechter afge speeld, waardoor geen maatrege len genomen konden worden, ter wijl Eversberg-trainer Den Dek ker in dit gedrag van zijn speler blijkbaar ook geen reden tot ver vanging zag. Door al deze gebeur tenissen werd de wedstrijd er niet beter op. de lijn verdween uit het spel. hetgeen van Blauw Wit zijde nog erger werd toen de niet geheel fitte Beldsnijder een kwartier voor tijd vervangen moest wor den. Ondanks deze handicap ble ven de Blauw-Witten achterin bij zonder weinig kansen weggeven, terwijl de opportunistische uit vallen van de bezoekers veel meer gevaar inhielden. Dit bleek in de 80e minuut toen de opgerukte Jan Verveda een kanjer van een schot losliet dat via de vuisten van de keeper en de paal weer in het veld terugsprong. Ook in de slotfase bleven op het middenveld Cort Schupert (heeft zich snel in de ploeg ingepast) en Gert Paalman bijzonder veel werk verzetten, evenals de ingevallen Koopman- brothers. waardoor het doel van Trompetter voor doorboring be hoed bleef en twee kostbare pun ten aan het competitie-totaal kon den worden toegevoegd. Door deze overwinning is Blauw Wit mede aan de leiding in de le klas de A van de TVB A s zaterdag staat een uitwedstrijd tegen het altijd moeilijk te bestrijden SC Dene kamp op het programma. Blauw Wit speelde tegen Eversberg in de volgende opstelling: doel: Trom petter. achter: Schipper ten Wolt huis. E. Beldman en H Bolink, midden; Paalman. A Beldsnijder. CoertSchuppertenW Klein Nage lvoort. voor Jan Verveda en Henk Aanstoot Blauw Wit 2 - DES 4 Een goed spelend Blauw Wit 2 is er m een sportieve en aantrekkelijke wedstrijd in geslaagd om de beide puntjes thuis te houden DES 4 Bl.w Al-MW'69 Al o» een zeer winderige, maar ovfigens mooie zaterdag, moest Blaw Wit het in Marle opnemen tego M.W.'69 Al. Blauw Wit staite zonder reservespelers, aanezien 3 spelers wegens bless ure) de wedstrijd langs de lijn sleats konden „meeschreeuwen". Vör de wedstrijd herinnerde de tfiner, bijgestaan door de leider, enan, dat er, om een goede weds- trö te kunnen spelen niet alleen „enheid van tenue" maar vooral ..enheid op het veld" dient te zijn Dile helft van de wedstrijd ken- mrkte zich niet bepaald door een degelijke eenheid in het spel De eeste helft eindigde in een gelijke shnd 0-0 Niet geheel tevreden zofitten de spelers de „rustkamer" op Daar werd de ploeg er nog- tmals op gewezen, dat die stand o.i. een gevolg was van een gebrek aan samenspel. MVV'69 liet in de tweede helft een enkele goede kans onbenut. De Blauw Witters had den de woorden van de trainer kennelijk ter harte genomen, want door een iets beter spel bepaalden te. de eindstand op 3-0. Kort sa mengevat was inzet bij de Blauw Wit spelers redelijk goed te noe men. maar de techniek is nog voor verbetering vatbaar De doelpun ten werden gescoord door resp Kees van Dijk. Henri Stam en Jan Koopman Succes a.s zaterdag te gen Omhoog Al uit Wierden SD0L Dl - Blauw Wit Dl: In een vlotte en leuke wedstrijd die met goede inzet werd ge speelde kregen beide elftallen goede kansen De ruststand was echter nog 0-0 Na de rust had Blauw Wit met de wind in de rug de beste kansen, doch deze werden gemist. Uit een corner wist SDOL toch nog te scoren, zodat de punten in Luttenberg bleven. Jongens, volgende keer beter! Blauw Wit Bl-RKSV BI Blauw Wit'BI heeft in de eerste thuiswedstrijd de tegenstander een gelijkspel moeten toestaan. Direct na de aft rap werd de aanval gezocht, maar RKSV werd in de 15e minuut gevaarlijk maar keeper Tijhof wist met een prach tige sófe het gevaar te keren Even later besloot H Stam een lange rust met een schitterend schot, daarmee de ruststand op 1-0 bepa lend Na rust werd Blauw Wit in itiatief. prachtige aanvallen, goede schoten maar ook nu weer een aarzelende achterhoede en RKSV tilde bij een weifelend op treden de stand op 1-2. Geprikkeld door deze achterstand begon B3 aan een goede periode waarin Ri- nus Rensen met een goed schot de stand op 2-2 bracht Bij een snelle aanval zette Gerard Rutgers vanaf de vleugel hard in. de keeper liet de bal los en werd door een eigen speler gepasseerd In de eindfase wist RKSV toch nog een gelijke stand te forceren en hierin kwam tot het eindsignaal van de goed leidende scheidsrechter v d Velde geen verandering Blauw Wit D2 - Holten D4: In deze plaatselijke derby toonde D2 zich duidel ijk de sterkste. Al in de derde minuut schoot de keeper van Holten, na een goede Blauw- Wit-aanval tegen een medespeler op. waardoor de bal in het doel rolde 11-0) De tweede goal was een mooi afstandsschot, de derde uit een strafschop na een handsbal ge scoord door wie anders dan) Hans Bekkernens In de tweede helft werd. ondanks een groot Blauw wit overwicht niet meer gescoord. Dit was mede een gevolg van het feit dat de sterkste aanvaller aan zijn verplichte reservebeurt toe was De nieuwe Jan Stam is na uwelijks in aktie geweest, wat de kracht van de achterhoede en de onmacht van de tegenpartij duide- lijk maakt Helaas waren er (weer) te weinig ouders om dit succes van de jongens mee te maken De vol gende thuiswedstrijd zal beslist zwaarder zijn en zijn meur suppor ters beslist nodig met het sterke El van Excelsior De uitslag een 7-2 nederlaag spreekt voor zich. Direkt na de af trap nam Blauw Wit echter eerst hef initiatief en scoorde 0-1 De ruststand was echter al 4-1. Direkt na rust weer een Blauw Witgoal (4-2). doch toen was het weer de beurt aan Excelsior Jongens, laat door deze grote nederlaag de moed niet zakken Let voora' beter op in de achterhoede: minder praten, meer voetballen. Succes' Blauw Wit E2 - Enter E2: Het E2-elftal blijft het goed doen. In de tweede competitiewedstrijd werd Enter E2 duidelijk afge troefd E2 kan terug zien op een goede wedstrijd, wat voor de rust beloond werd met een doelpunt van Jan Abbinken R.Kuperus, via een van richting veranderd schot Na de rust werd de score nog ver hoogd. weer door Jan Abbink en vervolgens nog door Johan Achte- reekte Excelsior E4 - Blauw Wit E3: E3 en E4 van Excelsior speelden een zeer spannende wedstrijd De elftallen waren, vooral in de eerste helft volledig aan elkaar gewaagd. Toch zag Excelsior na plm. 15 min kans door de verdediging te glip pen en de score te openen1-0 Kort na rust wist E3 dooreen grandioos doelpunt van Wim Meilink lang szij te komen (1-1). In de allerlaat ste minuu t kon Jaco Schuppert via een penalty Blauw Wit op 1-2 brengen, wat tevens de eindstand werd Ga zo door, E3Ü Week van 16 t.m. 22 september ZATERDAG 9 00-12.00; A.B S. Bathmen 13.00-14.00 u.: hr. Gerritsen - 1/2 hal (13.00-plm. 16.00 u.: hr. Gerritsen was- en kleedaccommodatie). MAANDAG 8 10-15.30 u. div scholen 18.00-22.30 u badmintonclub 8.10-16.10 u. div. scholen. 16.15-22.45 u. Mintonette. 18.00-22.00 u. instructie lokaal - Stichting Sociaal Cultureel werk 8.10-16.30 u. scholengemeenschap 18.30-20.00 u. badmintonclub - 1/2 hal. ^20.00-23.00 u. badmintonclub. DONDERDAG 8 10-15.30 u. div. scholen. ,20.00-21.00 u. 8 V. Holten. 21.00-23.00 u. K.N.V.B. 810-1610 u. div. scholen. 10.00-23.30 u. Mintonette. Voor reservering van nog vrije uren in het bovengenoemde week einde. kan men zich vanaf vrijdagmiddag 12.00 uur rechtstreeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel. 31 80). Alle overige reserve ringen uitsluitend via het gemeentehuis, afd. sportzaken (tel. 1868). Excelsior El - Blauw Wit El Vol goede moed. na de 3-2 neder laag tegen Enter, toog El naar Rijssen om de krachten te meten Senioren SC Denekamp 1-Blauw Wit 1 2,30 u aanw 12 45 u. Blauw Wit 2-Eversberg 2, 2 30 u.. aanw 2 00 u Blau w Wit 3-Vroomsh Boys 6.2 00 u aanw. 1.30 u. Blauw Wit 5-Hulz. Boys 5. 4.00 u aanw 3.30 u. SC R ijssen 6-Blauw Wit 6.4.00u„ v. 3 15 u. Blauw Wit 4 is vrij. Junioren: Omhoog Al-Blauw Wit Al aanv. 1 00 u.. vertr 12 15 u Blauw Wit Bl-Nijverdal BI. aanv 2 00 u.Twenthe B3-Blauw Wit B2. aanv. 1.30 u vertr. 12.45 u Haarle Cl-Blauw Wit Cl. aanv. 2 00 u vertr 1 00 u. Pupillen: Markvogels Dl-Blauw Wit Dl. aanv. 11.00 u., vertr 10.15 u Blauw Wit D2-Excelsior D5. aanv 11.00 u.. vertr. 10.15 u. Blauw Wit El-Markvogels El. aanv. 10.00 u. Markvogels E2-Blauw Wit E2. aanv. 10.00 u., vertr 9,15 u. Blauw Wit E3-Twente E4, aanv. 10 00 u. De Zweef Fl-Blauw Wit Fl, aanv. 11.00 u., vertr. 10.15 u. Blauw Wit Fl - SDOL Fl Fl kon de goede competitiestart niet voortzetten. In de jongste edi tie van SDOL moest ze duidelijk haar meerdere erkennen Ze bleef dapper strijden voor een doelpun- tje. doch deze keer zat dat er niet in Jongens, volgende keer beter!! In het zwembad „Looërmark" werd door de leerlingen van de school in Dijkerhoek o.l.v. badmeester Nieuwenhuijs gezwommen voor het diploma. Voor het A-diploma slaagden; Sandra Broekhuis. Yvonne Vlogt- man. Marco Rensen, Dianne Pin- kert. Iraa Wegstapel. Aram Halle, Jan Weijers, Wim Smale en Erwin Vorkink. Voor diploma B; Willie Boode. Jan Meilink. Erna Wissink en Joop Rensen. Voor diploma C: Albert Wegstapel, Diana Steglnk en Jantina Rensen en voor diploma E: Géke Markvoort en Eric Nij- kamp. Comb. Schuppert Kreijkes had de snelste duif Zaterdag 9-9-1978 wedvlucht vanaf Strombeek (België) afstand plm. 212 km. Aantal duiven 329. Lossing 11.40 uur Eerste duif bin nen 14.07 uur. Zeer snelle vlucht. Gemiddeld 80-85 km per uur Uitslag 1 7 10. 33 38 60 Comb Schuppert Kreykes. 2 6 16. 19 27. 51A.tenDam<2).;3 17 28.31.46.47 58 62 63. 65. A. ten Dam (1).; 4 5 8 9 21. 25. 29. 32. 44. 55. 57. 66. Comb. Egberts.; 11.12.13.14.18.20. 34. 39. 40 41. 54. 64 H. Willems.; 15- 53. 48. 56 Joh Veldhuis.; 22. H. Wansink; 23 K. Brummer; 24.30.35.50.61 G Steunenberg; 26. M M Lodeweges; 36 42 45. 53 E. Veneklaas.; 37. 49. H J ten Velde; 52 J Aaftink; 59 A. Aanstoot. werd mét een 3-0 nederlaag naar huis toe. Wanneer Blauw Wit dit spel kan handhaven kunnen er zeer beslist nog goede resultaten wnrden verwacht. Zaterdag de thuiswedstrijd tegen het vorig seizoen gepromoveerde Eversberg 2 Een zware klus' We houden het op een gelijkspel. VES0S 7 - Blauw Wit 4 In een sportieve en gel ijkopgaande strijd hebben Vesos 7 en Blauw Wit 4 de puntjes gedeeld. Na een half uur kwam Blauw Wit op 1-0 door Beldman die een voorzet van Mul ler onhoudbaar inknalde. Vesos kwam enkele minuten voor rust uit een hoekschop Beide partijen streden in de 2e helft met veel inzet voor de volle winst maar het bleef bij 1-1. In deze door scheidsrechter Ren sen goed geleide wedstrijd keepte Rinus Bekkernens een safe partij. Blauw Wit 5 - SC Rijssen 5 Sportclub Rijssen dat technisch beter voetbal speelde keek met de rust tegen een 1-0 achterstand aan door een doelpunt van Wim Riet berg. Ook in de 2e helft was R ijssen de betere ploeg maar Blauw Wit kwam door Gerard Kolkman op 2-0. De gasten zetten in het laatste k wartier alles op alles om de eer te redden. De versterkte Blauw Wit verdediging gaf geen krimp Scheidsrechter Cor Beukenkamp leidde correct. ixctlsier 12 - Blauw Wit 6 Het zesde werd in Rijssen al snel op achterstand gezet, 't Was een treffer met een buitenspelluchtje de scheidsrechter dacht er anders over en dus... Excelsior bleef na de openingstref fer komen en binnen een kwartier was het 3-0 Deze voorsprong had den de gastheren voor een groot deel te danken aan het feit dat Blauw Wit geen eenheid Zes spe lers in de ploeg speelden deze wedstrijd voor de eerste keer sa men. Kort voor rust verkleinde Klaas Jager meteen fraai doelpunt tot 3-1. Na de rust ging het bij Blauw Wit beter, doch het was toch Excelsior dat uitliep tot 4-1 Blauw Wit bleef doorgaan voor een beter resultaat en het was Renger van Lindenberg die de ein dstand bepaalde op 4-2. Het jeugdteam van de schaakclub Holten dat zich eerder dit jaar ge plaatst had voor de landskam- pi >enschappen, was, doordat er ergens een fout is gemaakt, niet ingeschreven voor dit toernooi. Na veel telefoontjes van voorzitter Van Calcar werd bekend dat Baarn in onze plaats meedeed. Toen Baarn hoorde hoe de vork in de steel zat, waren zij uiterst spor tief en boden een beslissingsweds trijd aan. Holten moest zaterdag 9 september in Baarn aantreden, waar een zware strijd werd gele verd. Holten moest in Baarn toch zijn meerdere erkennen. Holten verloor met 1 1/2-3 1/2. Wim Rietman leverde een goede prrestatie; hij won zijn partij. Mark Koelemay deed het ook niet slecht: hij behaalde remise. Holten was uitgeschakeld! Maandag 11 september kreeg de schaakclub een officiële brief waarin werd meegedeeld dat de poule tot vijf werd uitgebreid, zodat Holten toch nog meespeelt' Uitslagen Holten-Baarn 1. B J. G. Beijer - B Eisses 0-1; 2. E. J. Gerve- dink Nijhuis - J. Hut 0-1; 3. T v Oijen-J v Hall 0-1; 4 W. Rietman- W Back 1-0. 5 M Koelemay - J Orendi 1/2 - 1/2. Maandag 11 september is de loting verricht voor de komende kompe titie. De uitslag hiervan is; Poule A 1 W. Rietman; 2. J. E. Scheper man; 3. D A v.d. Knaap; 4. E. Klaassen; 5. J v Calcar; 6. G J Kromdijk: 7. E J Gervedink Ny- huis: 8. T v. Oijen; 9 J C. Roele; 10 B v Beek; 11. H. v Beek; 12. M. Koelemay. Poule D: l.J. v. Dalen sr.; 2. T. v. Lindenberg; 3. D v. Beek; 4. gere serveerd voor een nieuw lid; 5. .J W Middelink. 6 A. J. C. Brands; 7 J ten Velde; 8 B J G. Beijer: 9. W G Blits: 10 W K v. Rijssen; 11 W.v. Oijen; 12. E. Baltes. Dan wil ik ook nog even de weds trijden voor de eerste ronde, die maandag 18 september gespeeld worden, geven. De wedstrijden met een erachter mogen als moei- lyke wedstrijden betiteld worden. Poule A: W. Rietman - M. Koele may 2. J. E. Scheperman - H. v Beek 3. D A. v.d. Knaap - B v. Beek 4. E. Klaassen-J C. Roele; 5. J. v. Calcar - T v. Oyen: 6. G. J. Kromdyk - E. J Gervedink Nij huis. Poule B: l.J. van Dalen sr.-E. Bal tes; 2. T. van Lindenberg; 3. D. van Beek - W.K. van Rijssen: 4. W. G. Blits is vrij; 5. J. W. Middelink - B J G.Beijer:6 A J. C. Brands-J ten Velde. De 53e internationale motorzes- daagse, gehouden van 4 tot en met 9 september in de omgeving van het Zweedse Anderstorp, is voor de vier deelnemende leden van onze plaatselijke motor- en auto mobielclub bijzonder succesvol verlopen. Plaatsgenoot Dries Wil lems behaalde, na een moeilijke eerste dag vanwege een slecht lo pende motor, toch nog de zo fel be geerde gouden medaille, een mooie beloning voor deze taaie doorzetter. Goud was er ook voor Joop Sta man. die tevens deel uitmaakte van het als vierde geëindigde Trophy- team. Gerard Kruiver, die deel uitmaakte van het eveneens als vierde geëindigde Vaas-team, be haalde ook een gouden plak. Zilver tenslotte was weggelegd voor de te elfder ure ingevallen Gerrit Elbert. Deze zesdaagse zaJ niet bepaald als „zwaar" de geschiedenis ingaan, alhoewel men er ook weer niet te licht over moet denken. Elke dag opnieuw zo'n 300 a 350 kilometer door ruw en moeilijk terrein met een gemiddelde van 40 km per uur, vergt toch nogal wat van zowel rij der als machine. Om dit te volbren gen moet men toch wel over eer. groot doorzettingsvermogen be schikken en ook de technische kennis van de motor mag niet wor den vergeten. Ook de verzorgings- posten, bij de controles, waarvan ook enkele clubleden deel uit- maakten, verrichtten zeer belang rijk werk. Dat men, met deze mooie resultaten in het achterhoofd, de zesdaagse van 1979 in West- Duitsland, met vertrouwen tege moet ziet. behoeft dunkt ons geen nader betoog. KLECXNGHIMS In de redelijk goed bezochte jaarvergadering'van de za- „Blauw Wit '66" heeft voor zitter Renger G. Veldhuis in zijn openingswoord o.a. meegedeeld dat de plannen voor het nieuwe sportpark aan de Larenseweg zo ver zijn gevorderd dat de door de gemeente aanvaarde plannen ter goedkeuring van Ged. Staten in Zwolle zijn en het wachten is op subsidie. Veldhuis deed een dringend beroep op de leden om zich op te geven voor het leiden van wedstrijden In t bijzonder bij de pupillen is een groot tekort aan scheidsrechters. JMRVfRSUG Uit het uitvoerige jaarverslag van secretaris Ant. Beldsnijder bleek stabiliteit in het ledental- Er werd in het afgelopen seizoen met 16 elf tallen aan de competitie deelge nomen. Aan het zaalvoetbal namen 2 elftallen deel. Voor het seizoen 1978-1979 zijn twee trainers aange steld t.w. voor de senioren selectie- groep de heer G. J. Geerink te Nij- verdal en voor de jeugd de heer Lorkeers te Maliënheem. De training van de lagere elftallen werd verzorgd door de h.h. Kremer en IJspeerd. De door de vereniging georganiseerde aktiviteiten (sportdag, koekverkoop, verloting etc.) waren succesvol. De resulta ten in de competitie hadden beter gekund maar wat sportiviteit be treft leverde Blauw Wit een schitte rende prestatie door de competitie zonder straffen/boetes te beëindi gen. Deze sportiviteit werd door het bestuur van de afd. Twenthe beloond met de „Fair play cup" en een bedrag van f 500 - te besteden voor aankoop van sportattributen. In de jeugdafdeling werd het Junio renelftal C2 kampioen. FINANCIËN Mede dank zij de In februari aan vaarde contributieverhoging kon penningmeester H. J. Dul het ver- enlgingsjaar '77/'78 afsluiten met een klein batig saldo. Dul bracht in zyn financieel verslag dank aan het gemeentebestuur voor de jeugd- subsidie, een onmisbare bron van inkomsten. De kascommissie had boeken en bescheiden in orde be vonden en penningmeester Dul werd dank gebracht voor het vele en belangrijke werk. Ook ging de vergadering accoord met de voor gestelde begroting. BESTUURSVERKIEZING Bij de gehouden stemming werden als bestuursleden herkozen de h.h. J. E. Stam en J. W. Manenschjjn terwjjl In de vakature A. Beldsnij der gekozen werd de heer C. P. Beukenkamp. Voorzitter Veldhuis bracht Beldsnijder (die als alge meen pupillenleider en voorzitter van de Jeugdcommissie actief blijft) dank voor het waarnemen van het secretariaat Tevens werd dank geb-aeht aan de scheidende voorzi' an de Jeugdcommissie de heer Rutgers en aan de heer C. Knijff die als lid van de Jeugdcom missie aftrad. Na gehouden rond vraag, waarbij verschillende saken n.a.v. gestelde vragen nog onder de loupe werden genomen, werd de vergadering gesloten.

Holtens Nieuwsblad | 1978 | | pagina 7