PvdA vergaderde naar aanleiding kwestie Kaan Bais moet zeker zweel lerei Regeling belangen ergenaam-bedrijfsopvolger HOLTEN LEVERDE WEER KARREVMCHTEN LOMPEN ipei Bejaardenwerk Holten Staorpep oitwikkeltngs- OAD-cfiauffeiirs slaagden roer diploma EHBO Geslaagd voor EHBO-diploma Waar gaan we heen? Leerzame avond van de Vereniging v< Openbaar Onde Gehorzaamheidscursus voor honden Verloren en gevonden iiOLiiKiNÜ JNiKU VVÖÖJ-.AJJ - ZO Afttlb li)IÜ tAti. O Een groot aantal Partij van de Arbeid-leden was j.l. maan dagavond in cafe-restaurant Vosman aanwezig, waar het afdelingsbestuur een ledenvergadering had belegd om de leden te informeren omtrent het gebeuren rond de ex- P.v.d.A. wethouder Kaan, tussen 20 februari, de dag waarop de heer Kaan niet gekozen werd als lijsttrekkervan de P.v.d.A. en 18 april, de dag waarop de heer Kaan met een eigen lijst kwam voor de gemeenteraadsverkiezingen. E.K Pronk daarna namens de aanwezigen bedankt voor het vele werk dat het bestuur deze maan - den heeft moeten verzetten en de veronderstelling uitspreekt dat de leden voor nu en voor de toekomst het volste vertrouwen hebben in het bestuur, wordt dit door een luide ovatie onderstreept. Verloren: plastic tas met gym schoen en witte broek, 3 tennisbal len in blik, verzekeringsplaatje MVL-00033, wieldop van Datsun 1200, gouden armband plaatje met Theo. zwarte tas met portemon- naie en 2 bejaardenpasjes, 2 tamme konijnen. Gevonden: regenjas, trainingsjas je, voetbalschoen en scheenbe schermers. „Voor h» houden van gedrag- en jgehoorz'tniieidscursussen voor hondenlijkt het sportveldencom plex „[«ermanskamp" een ideale accomiodatie. Tijdens de lesuren heersteer volkomen rust en dat heeft ds voordeel dat zowel de hondn als hun begeleiders niet jivordn afgeleid en een uurtje echt geccicentreerd bezig kunnen zijn", aldis een zeer tevreden J. v.d. (Jast, voorzitter van de kynologe- nchb Deventer. Volgens van der Hirst, die zowel het initiatief als de ^igemene leiding voor deze cursus n Holten op zich heeft genomen, bestond er kennelijk een grote t?e- ïoefte aan een dergelijke cursus, jezien het grote aantal deelne mers ;,We hadden gerekend op zo'n 20 deelnemers maar in werkelijkheid fijn het zelfs 36 honden geworden van werkelijk zeer uiteenlopende rassen en er wordt werkelijk zeer enthousiast gewerkt. Ik heb daarom een beroep moeten doen op myn collega-instructeur, de heer van-Dieën en deze grote groep moe ten splitsen. Tijdens de lessen blijkt steeds weer dat niet alleen de hond-, maar ook de baas veel moet leren. Het gaat er eigenlijk om dat de baas leert precies dat tikje aan de halsband te geven dat nodig is om de hond onder appèl te houden. Dus is het eigenlijk meer een cursus voor de baas dan voor de hond want die weet gauw genoeg wat de bedoeling is", aldus een lachende heer van der Harst. Onze fotograaf was even ter plaatse en schoot bij gaand plaatje. Bij voldoende deel name ligt het in de bedoeling eind juli te starten met een nieuwe cur sus voor zowel beginners als gevor derden, waarover later nog nadere mededeling zal volgen. De belangen van de erfgenaam- bedrijfsopvolger in de land- en tuinbouw worden in het huidige er frecht te weinig erkend. Dit be zwaar is versterkt omdat de grond prijzen de laatste jaren sterk zijn gestegen. Er is een erfrechtelijke voorziening op wettelijke basis noodzakelijk om de erfgenaam- bedrijfsopvolger de mogelijkheid te bieden het agrarisch bedrijf over te Tijdens de jaarlijkse lompen ophaalaktie van de Holtense Muziekvereniging H.M.V. is weer een overstelpende hoe veelheid lompen tevoorschijn gekomen, die met karrevrach- ten tegelijk uit het dorp bij het centrale punt aan de Station sweg aankwam. In totaal werd ruim 8000 kilo verzameld. De Holtense Muziekvereniging bedankt de bevolking van Hol ten voor het spontaan beschik baar stellen van hun lompen, vooral omdat er ontzettend po sitief gereageerd is op de op roep om alvast alles klaar te zetten. Hierdoor was, nadat om zes uur de eerste ophaalploeg het dorp in ging, deze hele berg lompen om half negen, al onder weg naar de opkoper! Waar voor nogmaals de dank van H.M.V. Zoasl gebruikelijk is ook dit jaar de lompenaktie van H.M.V. in twee delen ge splitst en zullen de buurt schappen en buitengebieden op zaterdag 27 mei van hun lom pen „verlost" worden. Tegelijk met de lompenaktie werden ook al artikelen voor de Boel dag van H.M.V. opgehaald en ook dit was een forse hoeveel heid. Deze boeldag zal gehou den worden op zaterdag 8 juli a.s. Zoals bekend is de op brengst hiervan bestemd voor het uniformfonds van H.M.V. Mocht u nog spullen tegenko men die u kwijt wilt aarzel dan niet om een van de volgende tel. nummers te bellen: J. Blue- mink, tel. 1693, I. Schuppert, tel. 1439, J. Farenhorst tel. 2682, Joh. Meijer, tel. 3163. nemen op basis van verpachte waarde. In een brief van 19 april j.l. aan de minister van Justitie pleit het Landbouwschap voor een wette lijke regeling om de bedrijfsop volging in de landbouw te verge makkelijken. Het Landbouwschap heeft daarbij op het oog de belan gen van de erfgenaam- bedrijfsopvolger. In vele andere landen is in het er frecht rekening gehouden met de vererving van landbouwgronden. Het Landbouwschap dringt aan op soortgelijke erfrechtelijke voorzie ningen, vooral ook gelet op het -sterk- -gestegen- -niveau van de grondprijzen in de landbouw. Het vraagt een wettelijke regeling waaraande erfgenaam- bedrijfsopvolger het recht kan ont lenen om land, woning en bijbeho rende bedrijfsopstallen. ter uitoe fening van landbouw, over te ne men tegen een taxatiewaarde ge baseerd op de waarde in verpachte toestand. Het Landbouwschap meent dat het beoogde doel eve neens bereikt kan worden, als de rechter desgevraagd een pachto vereenkomst oplegt tussen de erfgenaam-bedrijfsopvolger en de overige erfgenamen. Nadat voorzitter Dick Mondeel de vergadering had geopend, waarbij hij wederom een aantal nieuwe le den welkom kon heten, las Andries Moeliker de notulen voor van de vergadering van 20 februari. Geen der aanwezigen had opmerkingen of vragen over deze notulen. Daarna was het woord weer aan de voorzitter om namens het bestuur een verklaring af te leggen over de bestuurshandelingen gedurende de laatste twee maanden m.b.t. de zaak Kaan. Hij gaf een zeer gede tailleerde uiteenzetting van het geen zich in deze voor het bestuur zo drukke tijd heeft afgespeeld. Na deze verklaring stelt Mondeel dat het uiteraard het democratisch recht is van Kaan om met een eigen lijst te komen, maar om het uitko men met die eigen lijst een beetje aannemelijk te maken moet hij wel met eerlijke motieven en niet met onwaarheden komen. De tot dus ver door Kaan aangehaalde motie ven brengt hij nog even naar voren en ontzenuwt hij stuk voor stuk. De laatste actie van het bestuur is ge - weest om Kaan en andere P.v.d.A. leden van diens lijst af te voeren als lid, zodat Kaan, Meerman en mej.- Reith niet meer namens de P.v.d.A. in de gemeenteraa'd kunnen zitten. Aan deze drie is dan ook per aange tekend schrijven te kennen gege ven dat zij hun zetels ter beschik king van de partij dienen te stellen. Eenzelfde procedure heeft het ge - westelijk partijbestuur gevolgd ten aanzien van het Provinciale Staten lidmaatschap van Kaan. Na de pauze werden de leden in de gele - genheid gesteld om het bestuur vragen te stellen over de door Mon - deel afgelegde verklaring. Blijk baar was de fotografische weergave die Mondeel kort daarvoor had ge geven zo duidelijk dat nog slechts een lid van die gelegenheid gebruik maakte. Met name bleek het hem niet duidelijk, dat het bestuur de heer Kaan ondanks de vele kritiek, toch op de eerste plaats had voor - gesteld. Jan Calkhoven. woord voerder van de commissie die de voordracht had opgesteld ant woordt daarop dat niet het bestuur doch deze commissie Kaan als eerste heeft aanbevolen. Dat deze commissie uit 3 bestuursleden be stond behoeft beslist nog niet te be - tekenen dat het voltallige bestuur het daarmee eens was. De motie ven die er bij deze commissie toe geleid hebben Kaan op de eerste plaats voor te stellen warende vol - gende: 1. Omdat de beide andere raadsle den met het raadswerk stopten leek het de commissie verstandig iemand met enige ervaring in de fractie te houden; (zoals bekend heeft de ledenvergadering op 20 fe bruari dat ook gevonden en heeft men Jan van der Harst, die ook reeds ervaring heeft in het raads werk op de tweede plaats gekozen 2. Men vond de kwaliteiten en ka rakters van de opvolgende mensen zodanig dat er voor het autoritaire en solistische optreden van de heer Kaan veel minder ruimte overbleef. De voorzitter stelt nog even heel duidelijk dat het niet ging om de keuze van een wethouder maar om de keuze van een lijsttrekker, een man die de sympathie van de kie zers moet kunnen verwerven. Gelet daarop heeft de vergadering meer gezien in Andries Moeliker dan in de autoriteit Kaan, aldus Mondeel. Vervolgens is het woord aan de lijsttrekker om een speech te hou - den. Alvorens hij daaraan begint brengt hij het wethouderschap ter sprake. De kandidaten hebben uit hun midden Janneke Metsemakers als kandidate voor het wethouder schap naar voren gebracht. Moeli ker vraagt de leden met deze kan didate accoord te gaan, hetgeen onder luid applaus gebeurt. Ver volgens vraagt hij namens de frac tie mandaat om vrij te onderhande - len over een-eventueel wethouder schap Ook hiervoor geven de leden fiat. Dan volgt de speech van Moe liker, waarin hij terugvoert naar de avond van zijn verkiezing. Denach - ten daarna zijn voor hem slapeloze nachten geweest. Het moet ieder een wel duidelijk zijn dat het niet erg plezierig is om op een dergelijke wijze gekozen te worden als lijst trekker aldus Moeliker. De acties van het groepje rond de heer Kaan en de positieve reacties van velen hebben hem de stimulans gegeven om de op zijn schouders gelegde taak te aanvaarden. Mensen die zich gedragen als Kaan en zijn vol gelingen horen in een partij als de onze, zeker anno 1978, niet meer thuis, stelt hij. Dan wijst hij nog op de strijd om de raadszetels die thans komt en doet hij een beroep op alle leden en sympathisanten van de Partij van de Arbeid om naar vermogen bij te dragen in deze strijd. De kandidaten van lijst 5 re kenen op U, eindigt hij. Als de heer Door de coördinerend minister voor het welzijnsbeleid, mevrouw F, Gardeniers van CRM, is namens de regering op 25 april j.l. de Stuurgroep Ontwikkelingspro- jekten geïnstalleerd. Deze stuur groep wordt belast met de voorbe reiding en organisatie van de ont- wikkelingsprojekten en zal aan de hand van de ervaringen die met de projekten worden opgedaan, ad vies uitbrengen aan de regering en andere rechtstreeks betrokkenen. Met de ontwikkelingsprojekten wordt beoogd de in de ontwerpka- derwet specifiek welzijn neerge legde uitgangspunten te toetsen en proefondervindelijk tot ontwikke ling te brengen. De projekten zijn tevens bedoeld om meer inzicht te verkrijgen in de samenhang van het gehele terrein van het speci fieke welzijn. De stuurgroep zal over de voortgang van de projekten en haar bevindingen periodiek ver slag uitbrengen en de regering bij tussentijds voorkomende knelpun ten adviseren en daarover beslis singen nemen. Begin volgend jaar zal in tien gemeenten, regio's c.q. provincies met experimenten wor den gestart. Ten behoeve van de se lectie van de projekten zal een open werving plaatsvinden, waartoe de stuurgroep alle betrokkenen zal uitnodigen. De projekten zullen vier Jaar duren. WELZIJNSBELEID Tijdens de jaarvergadering van de afdeling Noord-Brabant van de Vereniging van Nederlandse Ge meenten op 14 april in 's- Hertogenbosch is de voorzitter van de Harmonisatieraad Welzijnsbe leid, dr. Ph. A. Idenburg, dieper in gegaan op het welzijnsbeleid in het algemeen en op de ontwikkeling daarin. Idenburg was van mening, dat welzijnswerk te duur aan het worden is. „De druk op de voorzie ningen in dat beleid neemt toe om dat welzijnsgoederen zich niet on derscheiden van vele andere. Zij roepen hun eigen vraag op, die be vredigd moet worden door profess ionals, die vervolgens de kosten van de oplossing afwentelen op de gemeenschap", aldus Idenburg. Ook vond hij, dathet welzijnsbeleid niet een zaak is, die beperkt wordt tot CRM. „Een samenhangend welzijnsbeleid omvat alle voorzie ningen van zorg, van educatie en recreatie. We zijn nog ver af van een dergelijk geïntegreerd beleid. Maar als versnippering van beleid ergens schadelijk is voor de mensen die erop zijn aangewezen, dan is dat de gemeente", merkte Idenburg op. De volledige toespraak van dr. Idenburg (19 pagina's) kunt u aan vragen bij de Voorlichtingsdienst van het ministerie van CRM, tst. 2090. De werkgroep Open Bejaarden- werk o.l.v. mevr. C. P. K. Enklaar- van Antlel werkt met hulp van wijkhoofden en wijkhelpsters aan de uitbouw van het bejaarden- werk. Regelmatig vinden vergaderingen plaats om te onderzoeken in hoe- De afgelopen winter hebben in Hol ten 40 chauffeurs van de OAD-tour- en lijndiensten deelgenomen aan de EHBO-cursus van de plaatse lijke afdeling EHBO. Om de chauffeurs zoveel mogelijk in de gelegenheid te stellen de les sen bij te wonen werd de cursus overdag gegeven. Ondanks dit mis ten verschillenden van hen toch nog enkele lessen en dit was mede de oorzaak dat 13 kandidaten moesten worden afgewezen.Moge lijk hebben enkele van hen het ook te makkelijk opgevat en hun ken nis bleek bij het moeilijke examen onvoldoende. Het diploma werd beslist niet cadeau gegeven. Het examen werd alle drie avonden af genomen door dr. S.W. v.d. Ploeg te Deventer met assistentie van de heer S. Lijnes te Deventer. Docent was dr. O. Lohman te Holten met als assistenten bij de verbandleer de Holtense EHBO-ers A. Jalink en A. Groen. Aan de geslaagde chauffeurs uit Bathmen, Almelo, Borculo, Goor, Holten, Hellendoorn, Neede, Nfj- verdal. Rijssen en Wierden zal t.z.t. het diploma worden uitgereikt. verre bejaarden geholpen kunnen worden. Al vele malen is er een be roep gedaan op het bestuur. Hulp kan gegeven worden op velerlei ge bied. Bejaarden kunnen gebruik maken van „Tafeltje dek je". Voor f 5,50 kan men al een warme maal tijd halen. Gebracht ligt de prijs wat hoger. Er is steeds keuze uit twee menu's. Men is welkom bij de bejaarden- gymnastiek in het Groene Kruis- gebouw of bij het bejaardenkoor op maandagavond in de „Diessen- plas*. Tevens wordt eenmaal per drie weken bejaardensociëteit ge houden in „Irene". Mogelijk zijn er problemen met vervoer, boodschappen doen, op pas, eenzaamheid. Een oplossing is in veel gevallen bij het Open Be jaardenwerk te vinden. Op hun verjaardag worden alle be - jaarden door een wijkhelpster be zocht om zodoende de band te ver- Van de elf personen die in de afge lopen winter aan de door de afd. Holten georganiseerde EHBO- cursus hebben deelgenomen zfjn er 9 geslaagd voor het „Eenheids diploma". Het examen werd afge nomen door dr. S.W. v.d. ploeg te Deventer en kaderinstructeur E. Lijnes te Deventer. Docent was dr O. Lohman te Holten die werd bij gestaan door de heren A. Jalink en A. Groen te Holten. De geslaagden zijn: de dames N. v. d. Burg, I. Douwes, D. J. Kevelam-ülfman. H.W. Sligman- Nyenhais, F R. v.d. Noort, J. de Maag, AG. Goorman en de h h. B.J. Nfjland en A.G v.d. Noort. sterken en te onderzoeken wat er leeft bij de oudere mensen. Wie op enigerlei wijze hulp nodig heeft, kan zich wenden tot mevr. C. P. K. Enklaar-van Andel, tel. 1201, de heer P. Disbergen, tel. 2571 of de wijkhelpsters. DEVENTER Deventer Schouwburg,. Grote Kerkhof 1, tel. 11500, vrijdag 28 april, 20 uur: Grote Jomanda- Showavond m.m.v. Piet Knarren, Ronnie Tober, The Cliftons, Loxias. The Jomanda's en The Hawker Quartet; bal na met the Hawker Qu. Maandag 1, dinsdag 2, woensdag 3 mei, 20 uur: Foxtrot, musical van Harry Bannink en Annie M. G. Schmidt. Historische Oranjemarkt in het Bergkwartier, maandag 1 mei 10- 17 uur; Concerten in de Grote Kerk: za. 29 april 19.30 uur Urker zangers, ma. 1 mei 20 uur Rogier van Otterlo, Thijs van Leer, Lies- beth List, Louis van Dijk, Letty de Jong en Toots Tielemans. Verder Marineschepen en helikopters, treinritten, een radarboot, de Hol lands Glorie, wielerronde, popcon cert Lady Lake, Avrob Toppop, stoomfietsencours, vuurwerk. Pro gramma D.O.V., p.a. Groenwold 5, tel. 05700-11263. Cinema, Lange Bisschopstraat 69, tel. 11100: do. 27 april t.m. di. 2 mei (weekfilm): Star Wars, 3e week, a.l. vr. 28 april 22.45 uur (filmart), Un elephant qa Trompe Enormement. Nachtvoorstelling za. 29 april 24 uur: Je t'aime... Moi non plus, 16 jr. Matinee za. 29 april t.m. di. 2 mei 14 uur: Asterix verovert Rome, a.l. Aanv.tijden weekfilm werkd. 20 u., vr., za. 18.45 en 21.15 u., zo. 16,18.45 en 21.15 u. Luxor 1, Brink 20, tel. 18662: week film do. 27 april t.m. dr 2 mei: Turks Fruit, 2e week, 16 jr. Nachtvoorstel ling vr. 28 april, 23 u.: Meisjes die om liefde gillen, 16 jr. Matinee, zo. 30 april, 14 uur: Tekenfilmparade, a.l. 2e matinee zo. 30 april, 16 u.: Trog het beest, 12 jr. Aanv.tijden weekfilm: werkd. 20 u., za. en zo. 18.39 en 21 u. Luxor 2, Roggestraat 3-5, tel. 18662: weekfilm do. 27 april, t.m. di. 2 mei: De bedreiging, 16 *jr. Aanv.tijden weekfilm werkd. 20.15 u., za. 18.45 u., zo. 15,18.45 en-21.15 u. Het ei van Columbus, Polstraat 76, tel. 12311: Filmhuis donderdag 27 april. 20 u.: Elektra, vrijdag 28 april, 21 uur concert: Allotria. 3 t.m. 6 mei, 3e Deventer Jazz- en Bluesdagen, Woensdag 3 mei ope ningsconcert Frank Grasse Quin tet (21 u.). Ook.jazzconcerten in Deventer Schouwburg; Café de Pa ris, Brink 50, Die Stube, Grote Overstraat 28 (zie volgende age nda). 12 1/2 jaar Club Wautique St. Tro- pez, Grote Overstraat 30, tel. 17984 (zie ook volgende agenda); woens dag 3 mei 21 uur: Shakm' Stevens and the Sunsets. Woensdag 19 april hebben onge veer vyftig belangstellenden ge luisterd naar een uiteenzetting van mevrouw Jansen, logopediste, ver bonden aan de lagere scholen in Holten. Mevrouw Jansen heeft eerst iets verteld over de opleiding tot spraaklerares. Deze opleiding duurt drie jaar. Belangrijke vakken bij deze opleiding zijn onder andere stemvorming, ontwikkeling van de kinderspraak en stem- en spraak stoornissen. Het laatste jaar van de opleiding wordt er stage gelopen op verschillende scholen en in zieken huizen bij de afdeling keel, neus en oor. Met het diploma logopedie kan men gaan werken in een revalid atiecentrum, een ziekenhuis, een doofstommeninstituut, op scholen of een partikuliere praktijk begin nen. Mevrouw Jansen werkt in Hol ten twee ochtenden aan de lagere scholen, dat wil zeggen zes uur per week. Aan het begin van het schooljaar bekijkt zij op iedere school, welke leerlingen in aan merking kome derwijs. De spr zij op de lagere s len krijgt, zijn o ren, slissen, m spraak van de toornissen. Mor ook een uur per met een vertraa keling. Deze la reeds bij kleute den. Wat de anc treft geeft mev: voorkeur aan te de kinderen al Na deze inleidi mevrouw Janse beantwoord. V< king en begrip v een kind met van groot belani V O O. de het dankte mevrou voor haar duid uiteenzetting, werd er voor dt £og een ledenv den. MTS, Zutphenseweg 55, tm. 30 april Tentoonstelling Deventer Amateur Kunstenaars Vereniging, ma. tim. vr. 19-21, wo. ook 14-17, za. en zo. 14-17 u. Stadhuis, Grote Kerkhof 4, tel. 72121, maandag 1 mei 11 -12 uur, re ceptie t.g.v. Koninginnedag. 3 t.m. 17 mei, ma. tm. vr. 9-12 en 14-17 u.: DKR-tentoonstelling Mens in beeld en Emotionele wer kelijkheid. Galerij Lenten, Klctterstraat 25- 27, Epse, tel. 21815, geopend wo. t.m.za. 10-17 u., zo. 14-17u.: Exposi tie schoonheid in grafiek. Galerie Tambaran, Bergstraat 34, tel. 15077, t.m. 22 mei werk van Dolf Zwerver, Theo en Heidi Daamen, Han Mes en Ben Snijder, geopend: do. ÏWSI, vr. t.m. zo. 10-18 u. CAVE DU TERTRE, Jaarsma Wooncentrum, Bergstraat 48, tel. 18494, geopend gewone winkel tijden (ma. gesloten) t.m. 3 juni, Roeli Maertens, wandkleden. Kunst Rondom, Oopeffbare Lees zaal, Brink 70, tel. 13506, geopend di. t.m. vr. 10-17.30 en 19-21, za. 10- 17 t.m. 6 mei Jos v.d. Berg, etsen; Will Colenbrander keramiek. Albert Schweitzer Centrum, Brink 89, tel. 19675, geopend di. t.m. vr. 9-12 en 14-17 u, za. 13-16, tentoonstelling over werk en leven van Albert Schweitzer. Museum De Waag, Brink 56, tel. 14556,450 jaar De waag. Museum De Drie Haringen, Brink 56, tel. 14556, oude ganzenborden. Museum voor Mechanisch speel goed, Noordenbergstraat 9, tel. 19739. Mechanisch speelgoed uit de collectie Stekelenburg, musea ge opend, di. t.m. za. 10-12.30 en 14-17 u., zo. 14-17 u. Kunstuitleen, Grote Poot 19, teL 11848, geopend di. t.m. vr. 14-18 u, do. ook 19-21 u., za. 10-12.30 en 14-17 u. Chez Antoinette, Roggestraat 3-5, tel. 21864, geopend di. t.m. zo. 21.30-3, pentekekeningen van An- kie. 't Hoekhuis, Brink 38, tel. 13250, GEOPEND, MA. T.M. VR. 12-15 en 17-24, za. en zo. 17-24 u. Fotok van oud Deventer. Met ingang van 29 april is het Rie- lerbad weer opengesteld voor het waterminnende publiek. Deventer ren- en toeristenvereni ging „De Zwaluwen"; inl. W. Bek king, Arastellaan 20, tel. 21247 Elke zaterdag fietstrainingstocht start vanaf Clubhuis D.K.C. Hellas, Rielerenkook voor niet-leden. Deventer Sporthal, Rubensstraat, zaterdag 29 april 13-23 u., Karate- toernooi Nederlandse Budobond. De Schalm, Dreef 1, vrijdag 28 april 20 uur. Jaarvergadering Harm Smeenge. Volkssterrenwacht Bussloo, Bus- sloselaan 4, vrijdag 28 april vanaf 20 uur Kijk-In-Avond. Vrouwencafé, Menstraat 2, don derdag 2 april vanaf 20.30 uur. Bolwerksmolen, Bolwerksweg 8, - --««« rronnpnd

Holtens Nieuwsblad | 1978 | | pagina 5