Blauw Wit-Markvogels 1 -1 T.T.V. „HOLTEN Programma Blauw Wit lila matte strijd TOUWTREKFINALES MET PROTESTEN Sportcommissie vergaderde met ver tegenwoordigers sportverenigingen ZO SPEELDE DE BLAUW WIT JEUGD Resultaten senioren Blauw Wit Programma Sporthal't Monk" KLAVERJASFINALE Z.V.V. BLAUW WIT Schietwedstrijden „De Eendracht" Kandidaatstelling nieuwe leden sportcommissie belangrijkste agendapunt rr HOLTENS NIEUWSBLAD - 7 APRIL 1978 - PAG. 7 Voor het eerst sinds lange tijd werd gespeeld onder ideale weersomstan digheden waardoor mogelijk wat matheid in de Blauw Wit gelederen te bespeuren viel. Enfin Blauw Wit speelde deze middag zeker onder haar kunnen en aangezien de tegenstander ook niet veel meer liet zien is de remise te verklaren en geeft de uitslag ook redelijk de verhoudingen weer. De finales van de wintercompetitie van de Nederlandse Touw-- trekkersbond, die vrijdagavond in manege Snorrewind voor de (>40 kilo-nloegen werden gehouden, hebben slechts twee kaïuploe» nen opgeleverd. De strijd in de C-klasse, tussen De Bisons uit Beltrum en het Aalsmeerse Sportzicht, bleef voorlopig onbeslist Dit doordat Sportzicht een protest indiende tegen De Bisons, die volgens de Aalsmeerders onreglementair getrokken zouden heb ben. Ook Amstelveen tekende protest aan. In de A-klasse was het overigens weer Sportzicht dat kampioen werd, terwijl Eibergen met een gering verschil op de tweede plaats eindigde. In de B-klasse bleek Bussloo duidelijk de sterkste. Het organiserende OKIA Holten werd tweede. In totaal namen 23 ploe gen uit de 640-kg-klasse aan de wedstrijden deel. De eindstanden in het winterklassement zijn als volgt: A-klasse: 1. Sportzicht, Aals meer; 2. Bathmen; 3. Eibergen; 4. Noordijk; 5. Bekveld; 6. Bisons; 7. Heure; 8. DES. B-klasse: 1 Bussloo, Voorst; 2. Erichem; 3. Bathmen; 4. OKIA; 5. DES; 6. Eibergen; 7. TC Twente; 8. Hofboys. C-klasse: 1. Bisons (niet officieel): 2. Sportzicht; 3. OKIA; 4. Bus sloo; 5, Amstelveen; 6. Hofboys; 7. Erichem; 8, DVO, Hengelo. I Gestart werd met als voorstopper Gerrit Stam die de nog steeds ge blesseerde Harry ten Wolthuis ver ving. In het eerste kwartier waren beide partijen volkomen aan elkaar gewaagd en speelde de wedstrijd zich in hoofdzaak op het midden veld af en doelrijpe kansen deden zich voor beide partijen niet voor. Doch Blauw Wit kreeg het eerst de gelegenheid een doelrijpe kans te benutten toen het, vanwege een onreglementair aanvallen van W. Klein Nagelvoort door de Markvo gels defensie een indirecte vrije trap in het doelgebied kreeg toe gewezen. Op ca. 8 meter van het doel werd door W. Klein Nagelvoort in de muur geknald. Hierna werd Blauw Wit iets gevaarlijker vooral wanneer de aanvallen over de vleu gels kwamen. Na ca. 30 min. so leerde Henk Aanstoot alleen vanaf de rechter vleugel door de Mark vogels-defensie, hij stuitte echter op de laatste man die hem in het strafschopgebied met een uit gestrekt been ten val bracht. Een duidelijke strafschop constateerde de goedleidende scheidsrechter Koopman uit Nijverdal en wees onmiddellijk naar de 11-meter stip. Wim Klein Nagelvoort verzilverde de penalty beheerst 1-0). Even voor rust kreeg Blauw Wit nog een droomkans om de voorsprong te vergroten toen een prachtige voor zet van Klein Nagelvoort bij Aan stoot belandde, doch deze, geheel vrijstaand, de bal niet snel genoeg Omhoog al-Blauw Wit al Blauw Wit al, dat zonder aanvoer der Coert Schuppert moest aan treden, wist dit gemis in de le helft behoorlijk goed op te vangen. Door een goed draaiend middenveld werden ruimschoots kansen ge schapen, maar de afwerking faalde. Door een niet goed opgezette bui- tenspelval kon Omhoog 1-0 scoren. Hoewel Blauw Wit er alles aan deed om nog voor rust langszij te komen, lukte dit niet. Na rust kwam Blauw Wit er helemaal niet meer aan te pas en Omhoog kon makkelijk op komen om 2-0 te scoren. Hierna wisten de Blauw Witters via een mooie aanval een tegendoelpunt te forceren, maar in het laatste half uur kon Omhoog haar veldover- wicht in 2 doelpunten uitdrukken en de stand op 4-1 brengen. Holten c2-Blauw Wit cl Blauw Wit heeft in de eerste helft van deze wedstrijd constant op de helft van de plaatsgenoten gevoet bald. Reeds na 5 min. werd het door een prachtig doelpunt van C. MeijerinkO-1. De voortgaande druk bracht allerlei verwarring in de achterhoede van Holten, waardoor vele kansen ontstonden, die de Blauw Witters echter niet benut ten. Uiteindelijk sloeg bij een voor zet van J. Beldman een van de rood-zwarten de bal in eigen doel 0-2. Na wisseling van speelhelft en wisseling van spelers bleek Holten wat sterker te worden. Blauw Wit kreeg minder kansen en de combi naties liepen niet meer zo vlot. Hol ten wist hierdoor een doelpunt te maken, waardoor de spanning toe nam. Toch nam Blauw Wit daarna het heft in handen en er kwamen opnieuw kansen en het was Pim Boog, die de stand een beter aan zien gaf (1-3). Bij een van de spora dische Holten-aanvallen kwam een van de spelers in het strafschopge bied ten val, waarop scheidsrechter Kwintenberg naar de stip wees. De strafschop werd benut en met een 2-3 stand werd het einde bereikt. Wil cl meer wedstrijden winnen, dan zal het spel door meer combi naties open getrokken moeten worden. In de komende wedstrijd tegen R.K.8.V. krijgen ze daarvoor mi&schien de kans. Blauw Wit c2-Holten c4 Blauw Wit c2 is er ondanks de lange winterstop en door afgelastingen toch in geslaagd de eerste weds trijd in winst om te zetten. In een goede wedstrijd werd Holten c4 met een T-2 nederlaag naar de Icleedkamer gestuurd. De doelpun ten waren over de hele wedstrijd onder controle kon krijgen en zo doende de Markvogels-defensie ge legenheid gaf zich te herstellen. Gerust werd met de stand 1-0. Na de thee mocht verwacht worden dat Blauw Wit de zaken wat ener gieker ging aanpakken doch het tegendeel was waar. De eerste 15 min. was sprake vaak rommelig voetbal. Wel kregen de Markvogels enkele hoekschoppen te nemen, waarmee Blauw Wit de grootste moeite had. Zelfs moet stopper Gerrit Paalman een ingekopte bal nog van de doellijn halen. Markvol- gels rook de gelijkmaker en werkte veel harder dan Blauw Wit. Hier door kreeg ook Blauw Wit moge lijkheden door snelle uitvallen waardoor in de 30e minuut Wilco Dikkers een goed schot in de uit- Sporta 6-Blauw Wit 2 In deze uitwedstrijd tegen het Ens- chedese Sparta 6 is het Blauw Wit 2 gelukt om het degradatiespook de finitief terug te wijzen. Deze op de onderste plaats staande ploeg werd met een 3-1 nederlaae naar de verdeeld en wanneer c2 zo blijft spelen is er een goede eindklasse ring te verwachten. De Zweef fl-Blauw Wit fl Een voor rust alles overheersend Blauw Wit fl wist reeds in deze eerste helft door doelpunten van Jaap Kruk en Gerben Beldman een 0-3 voorsprong te nemen. Na rust werd Blauw Wit zwakker (conditie gebrek?) en begon de Zweef met uitvallen en toen de Blauw Wit- defensie een bal verkeerd ver werkte scoorden de Nijverdallers via de binnenkant van de paal 1-3. Toch een verdiende overwinning, de derde in successie na de winters top. Blauw Wit f2-Vesos f3 Het Blauw Wit f2-team kreeg za terdag te maken met een Vesos- team dat beduidend beter speelde. Voor rust wisten de Vesosspelers een 0-1 voorsprong te forceren, maar na de pauze kon f2 dank zij defensief spel de zaak behoorlijk onder controle houden. Hoewel het tegendoelpuntje uitbleef, was het toch een redelijke en vooral aan trekkelijke wedstrijd. Blauw Wit el-Haarle e2 Na de voorjaarscompetitie te zijn begonnen met 2 nederlagen, heeft el uit de volgende 2 wedstrijden 3 punten weten te behalen. Thuis te gen Enter e2 (dooreen misverstand is vorige week geen verslagje van deze wedstrijd ingezonden) werd in een matig gespeelde wedstrijd, overigens geheel verdiend, met 1-0 gewonnen Afgelopen zaterdag werd tegen Haarle e2. eveneens thuis, een 0-0 gelijkspel bevochten. Want zo was het ook inderdaad, de jongens hebben met z'n allen ge knokt voor een goed resultaat. Haarle had wat meer in z'n mars, was meestal in de aanval, maar de achterhoede, met aanvoerder Jan Nijkamp aan het hoofd, wist, on danks een regen vaan corners, stand te houden Ook de keeper le verde, met name in ae tweede helft, een flink aandeel in het gelijke spel. Bijna had Blauw Wit in de slotfase nog de beide puntjes gepakt. Jan Stam kwam onverwacht vrij voor het doel, maar hij mikte de bal pre cies in de handen van de keeper Een overwinning was echter ook wat te veel van het goede geweest voor de Blauw Witters. Jongens, zaterdag weer zo'n inzet, dan kun nen Jullie, wanneer jullie ook nog wat beter gaan samenspelen (vooral in de voorhoede!) het SVVN danig lastig maken. Succes! erste hoek door de Markvogels doelman zag gestopt. Om de Blauw Witaanval te ver sterken werd hr. Beldman gewis seld voor G. Koopman die de aan vallen over links zou moeten lei den. Wat wel klopte deze middag was het uitstekend hanteren van de buitenspelval waar de Voonvaart- sen van de Markvogels keer op keer instapten. Het laatste kwartier werd ingeluid door aanmoedigin gen van het publiek om de zege vei lig te stellen doch ca. 10 min. voor het einde belandde een scherpe voorzet van Markvogels in de Blauw Wit-defensie die op dat mo ment verzuimde resoluut in te grij pen waardoor C. Buursink simpel doelman Bert Trompetter kon ver schalken (1-1). Hierna geloofde Blauw Wit het wel en Markvogels eveneens zodat beide ploegen zon der inzet de partij uitspeelden. Ge zien het vertoonde spelbeeld een juiste uitslag. A.s. zaterdag de uit- Kleedkamer venvezen en door de nederlaag van Enter V. 5 tegen DES 4 krijgt Blauw Wit 2 nu nog de kans op een redelijke eindklasse ring. Wanneer het Blauw Wit 2 a.s. zaterdag ook nog lukt Excelsior 6 te kloppen, dan kan het dit seizoen over enkele weken tevreden afslui ten. Sp, Rijssen 6-Blauw Wit 3 Sportclub Rijssen 6, dat in de 2e competitiehelft goed meedraait, heeft het Blauw Wit 3 niet moeilijk gemaakt. Toch hadden de Rijsse- naren het geluk aan hun zijde, want ondanks de vele Blauw Wit aanval len, scoorden zij het eerste doel punt. Nog voor rust wist Blauw Wit de gelijkmaker te forceren en ook na de thee speelde het derde goed aanvallend spel. Paal en lat ston den echter succes in de weg en pas 10 min. voor tijd werd het over wicht in 2 doelpunten uitgedrukt. Toen dan ook de goed leidende scheidsrechter het eindsignaal gaf kon Blauw Wit met een verdiende winst huiswaarts keren. Blauw Wit 5-Eversberg 4 Blauw Wit 5. dat Eversberg4 op be zoek had, bleek in de eerste weds trijdhelft duidelijk de betere ploeg. Nadat Rijk Schipper de score had geopend, was het Gerrit Aanstoot die 2-0 liet aantekenen. Het vijfde kreeg nog diverse kansen, maar wist die niet in doelpunten om te zetten. Na de thee kwam Eversberg sterk terug en Blauw Wit moest nu op ,haar tellen passen. Doelman Krüithof deed echter uitstekend werk en wist Eversberg van scoren af te houden. Een kwartier voor tijd was het Jan Bieleman die de zege veilig stelde (3-0). Blauw Wit 4-Sp. Rijssen 5 In een bikkelhard duel, dat op voortreffelijke wijze werd geleid door scheidsrechter Visser, is het Blauw Wit 4 ook nu niet gelukt de zo broodnodige puntjes binnen te halen. Hoewel het 4e redelijk spel liet zien, wisten de Rijssenaren met enig geluk een 1-2 overwinning te behalen en blijven de Blauw Wit ters enigszins onverdiend de on derste plaats bezetten. Voor zater dag staat de uitwedstrijd tegen En ter Vooruit 7 op het programma. We zullen er het beste van hopen. Enter Vooruit 10-Blouw Wit 6 Ook in deze wedstrijd is het zesde er niet in geslaagd het eerste puntje binnen te halen. In de eerste helft werd er redelijk goed gespeeld, wat resulteerde in een 0-1 voorsprong. Deze stand kon men echter niet vasthouden. Vlak voor rust lukte het Enter V op een beetje geluk kige manier gelijk te maken en een voorsprong te nemen. Blauw Wit had daarentegen pech toen een bal via de onderkant van de lat het veld weer in ketste. Na rust een geheel ander beeld. Enter V. begon met twee invallers en dat bleek een goede wissel. De aanval werd le vensgevaarlijk. Enter V scoorde aan de lopende band, hetgeen re sulteerde in een 13-1 eindstand. Blauw Wit 6 werd totaal wegge speeld, wat de oorzaak hiervan was is niet bekend, doch waarschijnlijk toch het sterke spel van de Enterse aanval, hierbij vooral de nieuwe spits die 5 maal scoorde. wedstrijd tegen Sp. Rijssen, Er zal dan uit een heel ander vaatje ge tapt moeten worden om Sportclub van de zege af te houden, immers hun promotiekansen zijn nog goed en daar zullen ze alles aan willen doen om die te behouden. Enfin Sp. Rijssen heeft het altijd lastig tegen Blauw Wit dat tegen topploegen wel vaker voor een verrassing heeft gezorgd. Stand: SVV 19-32; Sp. Rijssen 19- 29, DVO 19-26; PSV 19-23; Vesos 19-23; Blauw Wit 20-20; Eversberg 20-18; Sp. Daarle 19-17; Sp, Dene kamp 19-16; Markv. 19-14; Boswin kel 19-12; Daarlerveen 19-12; MV 19-10. Zaterdag a.s.: Sp. Daarle-DVO, MVV'69-Vesos, Markvogels-Sp. Denekamp, Sp. Rijssen-Blauw Wit, Daarlerveen-Eversberg, Boswinkel-SVV. Bij de in zaal „Vosman" door de Holtense Schietvereniging „De Eendracht" om het clubkam pioenschap gehouden wedstrijden, waren de resultaten: Luchtgeweer. groep A: 1. G. H. Paalman 130 p.. 2. G. A. Haverslag, 124 p., 3. G. J. Schuppert. 117 pt. Groep B: 1. Dick Jansen 120 pt.; 2. D. J. Nijendijk 112 pt.; 3. A. Paal man, 109 pt. Luchtpistool. groep A: 1. G. Koop man 113 pt.; 2. A. Schuppert 105 pt. Groep B: 1. DJ. Nijendijk 117 pt.; 2. A. J. Bieleman 111 pt.; 3. E. J. Grootentraast 100 p. De heer D. J. Tromop, Diessen- plasstraat, die ook in de beide vo rige wedstrijden tot hoge scores kwam, was in de laatste wedstrijd die meetelde voor het kampioens chap '77/'78 met 4466 punten win naar en met een totaalscore van 8579 punten (de beste resultaten uit twee van de drie wedstrijden telden) algemeen winnaar en kampioen. Hij werd gelukgewenst door de lei der van de klaverjascompetitie, doelman Bert Trompetter, die hem de prijs (een draagbare radio) uit reikte. Trompetter bracjit tevens dank aan de Aktiviteitencommis- sie van Blauw Wit, aan de heren G. Het eerste jeugdteam van de tafel tennisvereniging „Holten" moest deze keer naar Enschedé voor een bezoek aan D.T.S. Helaas hadden de jongens weinig in te brengen te gen deze sterke tegenstander. Ro bert Klein Wassink wist één set op zijn naam te brengen met 21-15, 14-21 en 19-21. Henk Westerik won één game na een spannende strijd, maar moest toch de set aan zijn te genstander laten (21-16, 14-21 en 21-19) Ook Jan Vrugteveen ver overde één game maar de volgende twee games gingen voor hem verlo ren (20-22, 21-13 en 21-14). Het dub bel werd door Henk en Robert ver loren met 21-15 en 21-16. Einduit slag D.E.S.-Holten A 9-1. Het tweede jeugdteam ontving een team van Vitesse uit Hengelo. Jan Traanman en Jan Ophof wonnen ieder hun eerste set met resp. 21-13, 15-21, 21-18 en 21-15,21-17, wat een bemoedigend begin was. Gerard Jonkman verloor vervolgens zijn partij in twee games. Ook hierna bleven de winstpunten verder uit, hoewel Jan Traanman in zijn vol gende sets wel dicht bij de over winning was (21-19, 17-21, 18-21 en 21-17, 18-21, 17-21). Het dubbel ge speeld door Jan Traanman en Ge rard Jonkman werd verloren met 12-21 en 15-21 Eindstand Holten B-Vitesse 2-8. Het tweede seniorenteam heeft in een goede en sportieve wedstrijd een ruime 8-2 overwinning behaald op het Enschedese Geas. Ellen Helmer en Henk Hendriks moesten één maal het hoofd buigen maar kwamen tweemaal zegevierend uit Senioren: S C. Rijssen-Blauw Wit: 2.30 uur, v. 1.30 uur; Blauw Wit 2-Excelsior 6: 3.00 uur; Blauw Wit 3-Markvogels 2: 1.00 uur; Enter V. 7-Blauw Wit 4: 12.00 uur. v. 11 15 uur, Vesos 8-Blauw Wit 5: 2.30 uur, v. 1.30 uur (terr. Ommerweg); Blauw Wit 6-Hulz. Boys 711.00 uur Junioren: Blauw Wit bl-RKSV bl: 2.30 uur; Hector c3-Blauw Wit c2: 1.00 uur, v 12.15 uur; Blauw Wit al en cl zijn vrij. Pupillen: Bl Wit dl-GFC dl: 11.00 u.; SOSd2-Bl. Witd2.9.30 u.. v. 8 45 u.; SVVN e2-Bl. Wit el: 10.15 u.. v. 9.45u.; Bl. Wite2-Sp. Rijss.e2:10.15 u.; Bl. Wit fl-Vesos fl: 10.00 u Bl. Wit f2-SVVN f4: 11.00 u. Woensdag 12 april: Bl Wit f2- Holten f2: 18.30 u. De kandidaatstelling vooi de op 29 mei a.s. te kiezen zes leden van de sportcom missie Holten vormde het belangrijkste agendapunt tijdens de j.l. maandag avond in hotel Vosman ge houden openbare vergade ring van de sportcommissie met vertegenwoordigers van de plaatselijke sport verenigingen. Tijdens deze vergadering werden de sportverenigin gen tevens in de gelegen heid gesteld hun wensen kenbaar te maken met be trekking tot het door de sportcommissie te voeren beleid in het komende jaar, Dikkers en Beldman voor ver leende assistentie op de wedstrij- davondën en aan de dames en he ren van het buffet, die zorgden voor koffie, een drankje en lekkere hap jes. Uitslag laatste wedstrijd: 1. D J. Tromop 4466 p.; 2. J. Bogaard 4249 p.; 3. G. Aanstoot Jzn. 4033 p.; 4. Jan Lohuis 3945 p.; 5. mevr. Smid- Kruimelaar 3790 p.; 6. Jaap Thalen 3780 p.; 7. D. Beldman Dzn. 3705 p.; 8. Kuulhman 3663 p.; 9. G. J, Bel dman 3643 p.; 10. Han Prins 3637 p. Er werden 3 partijen van 12 keer geven gespeeld. De 10 prijzen be stonden uit grote rollade, vleess chotel, braadkippen en taarten. de sinji^ en Gerrit van Leeuwen wist al zijn partijen in winst om te zetten. Ellen ging in haar eerste set in een goed gespeelde partij met ere ten onder (18-21 en 19-21). Ook haar tweede wedstrijd leek verloren te gaan maar in de tweede en derde game kwam zij erg sterk terug en met 13-21, 21-12 en 21-18 wist zij de partij in haar voordeel te beslissen. Met 21-17 en nogmaals 21-17 ver sloeg zij haar laatste tegenstander op overtuigende wijze. Henk begon zijn eerste set niet erg sterk en ver loor de eerste game met 7-21. Ge prikkeld door dit magere resultaat bracht hij zijn tegenstander aan het verstand dat die 7-21 een vergissing was en won met overmacht de tweede en derde game, met de cij fers 21-16 en 21-11. In zijn tweede partij won hij met 21-8 en 21-19 maar in zijn derde speelde hij wat minder geconcentreerd dan men van hem gewend is en met 17-21 en 18-21 moest hij de eer aan de tegen stander laten. Gerrit van Leeuwen wist met sterk spel zijn tegenstan ders alle drie een nederlaag te be zorgen! De eerste set werd gewon nen met 21-12, 21-18, de tweede set met 21-14, 21-6 en de derde set met 25-23, 21-13. Vooral de eerste game van de derde set was erg spannend Henk en Gerrit lieten bij het dubbel geen enkele twijfel bestaan waar de overwinning thuis hoorde en met 21-18 en 21-16 deden zij hun tegen standers in het zand bijten. Programma komende week: 8 april Trefhoek-Holten A; 8 april Smash-Holten B; 12 april Trefhoek-Holten 1; 13 april Blauw Wit-Holten 3. met de daaruit voort vloeiende voorstellen voor de gemeentebegroting 1979. BELEID Ten aanzien van het beleid vroeg de heer Jo van Geenhuizen of en in hoeverre de zorg van de sportcom missie zich ook uitstrekte tot de IJsclub Holten. „Wanneer ik de bemoeienissen van de gemeente met het totale sportgebeuren over zie dan is daar nogal wat geld mee gemoeid. Vanaf de oprichting heeft de IJsclub nimmer enige subsidie van de gemeente ontvangen. Zijn hier voor de IJsclub geen mogelijk heden?", wilde hij weten. Voorzitter Rustebiel gaf hierop ten antwoord dat rechtstreekse subsi diëring aan de verenigingen alleen mogelijk is voor aangesloten jeugd leden, maar aangezien de IJsclub geen jeugdleden kent, is die moge lijkheid uitgesloten. „Maar wan neer de IJsclub bepaalde wensen heeft en die bij ons indient dan ne men wij deze uiteraard mee in ons totale beleid", aldus de heer Rus tebiel. Ten aanzien van het in de toekomst te voeren beleid vroeg de heer F. Groenewoudt een urgentieplan op te stellen voor de nabije toekomst. „Het is erg aardig ons uit te nodi gen voor het indienen van wensen maar het lijkt mij beter wanneer u plannen ter tafel brengt waarop wij kunnen inschieten", was ongeveer zijn vraagstelling. De heer Rustebiel verklaarde dat met de opzet van een dergelijk plan reeds een begin is gemaakt. „Te neinde dit plan zo compleet moge lijk te maken vragen wij u dan ook eventuele wensen kenbaar te ma ken zodat wij deze nog kunnen meenemen in de opzet van dit plan", zei hij. OPENHEID Bij monde van de heer F. Redeker (hockeyclub) werd gepleit voor zo veel mogelijk openheid ten aanzien van de plannen voor het tweede sportpark. Voorzitter Rustebiel wees erop dat van de zijde van de sportcommissie hierin een opti male openheid wordt betracht. Hij herinnerde er aan dat de toekom stige gebruikers van het nieuwe sportpark reeds in het beginsta dium in het overleg werden inge schakeld. Hierdoor werden de asn- vankelijke plannen in gunstige zin geheel veranderd Ten aanzien van dit sportvelden complex zei wethouder L. Kaan dat de plannen inmiddels ter visie heb ben gelegen en dat geen bezwaar schriften op dit plan werden inge diend. Verder zei hij dat een subsi dieaanvraag hiervoor reeds bij het A.C.W. was ingediend en sprak de hoop uit dat realisering van dit plan spoedig mogelijk wordt ge maakt. KANDIDATEN Voor het lidmaatschap van de sportcommissie in nieuwe samens telling werden door de diverse sportverenigingen de volgende personen kandidaat gesteld. W. H. Dogterom, tennisclub Hol ten, W. Hulsslage, Mintonette en badmintonclub Holten; G. T. Jan sen, Usclub „Noordpool"; J. Lue- sink, S.V. Holten, afd. voetbal en atletiek; H. J. Meijer, zwemclub Twenhaarsveld; D. J. Muller, Mac. en Bergruitertjes; H. Rustebiel, Blauw Wit, Hockeyclub en Berg- ruiters; H. Stokkers, BATO: H. Wansink, S.V. Holten, afd. handbal. De volgende verenigingen hebben geen kandidaat gesteld: Tafelten nisvereniging Holten, Schietver eniging De Eendracht, S.V. Holten, afd schaken, Touwtrekvereniging O.K.I.A. Week van 8 tot en met 14 april 1978 ZATERDAG 10.00-12.00 Zaalvoetbaltoernooi NMB 14.00-16.00 Handbalvereniging Holten MAANDAG t 8.10-16.10 Diverse scholen 18.00-22.30 Badmintonclub Holten DINSDAG 8.10-15.30 Diverse scholen 16.30-23.00 Volleybalvereniging Mintonette WOENSDAG 8.10-16.40 Scholengemeenschap 19.00-20.00 Brandweerpersoneel 20.00-23.00 Badmintonclub Holten DONDERDAG 8.10-16.40 Scholengemeenschap 18.00-19.00 Oolbekkink .19.00-21.00 Zaalvoetbalcompetitie 21.00-23.30 T. en D.V. VRIJDAG 8.10-16.10 Diverse scholen 18.30-23.30 Recreantentoernooi Mintonette Voor reservering van nog vrije uren in het bovengenoemde week einde kan men zich vanaf vrijdagmiddag 12.00 uur rechtstreeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel. 3180). Alle overige reserve ringen uitsluitend via het gemeentehuis, afd. sportzaken (tel. 1686).

Holtens Nieuwsblad | 1978 | | pagina 7