Internationale Huishoudbeurs van 7 t.m. II april VOORLICHTINGSCAMPAGNE OVER TWEE WOLMERKËN Zuiveringschap: geen keuze inzake plannen waterschappen VLEES NAAR VERHOUDING STEEDS GOEDKOPER „OPEN DAG'' IN HET PAALHUIS DRUK BEZOCHT NEDERLANDSE TUINDERS: KOM IN DE KAS! Bemesten gazons voudiger Waar gaan we heen? HOLTENS NIEUWSBLAD - 7 APRIL 1978 - PAG. 5 Ongeveer 400 exposanten tonen van vrijdag 7 t.m. zondag 16 april tijdens de Internationale Huis houdbeurs '78 in de Rai te Amster dam de nieuwste produkten uit 33 landen. Heel belangrijk is de interieurver zorging (11.000 m2) waarbij men vele noviteiten van de recente in ternationale meubelbeurs van Keulen zal aantreffen. Het aanbod op de Huishoudbeurs, met een uit gebreide keuze voor jong en oud, volgt duidelijk de trend in de rich ting van meer luxe en komfort. Het boereneiken vertoont verfijndere uitvoeringen; grenen blijft nog fa voriet, vooral in de tienersfeer. Bij de bankstellen ruimt de supernon- chalance het veld voor meer zit- gemak. In slaapkamers valt in het bijzonder op het streven naar mul- tifunktionaliteit. Goede tijden lij ken te zijn weggelegd voor parket: de Huishoudbeurs biedt een ruime keus! Het keukenassortiment op de beurs, afkomstig uit Nederland, Duitsland, Finland, Zweden, Frankrijk en Italië, geeft een goed beeld van de op gang gekomen ontwikkeling naar woonlijker keu kens. Aansluitend op de Woningin richting brengt de Huishoudbeurs ook dit jaar weer een afdeling Bou wen Wonen, waar men informa tie kan krijgen over allerlei zaken betreffende het kopen, bouwen, verbouwen en onderhoud van een huis. De drie landelijke organisa ties van de architekten op het ge bied van de bouw, het interieur en de tuin zijn met een gezamenlijke informatiestand in de RAI aanwe zig. Een sterke groei vertoont de sektor Levensmiddelen Dranken, vooral het tweede deel waarin tal van bekende merken acte de pré- sence geven. Een ontwikkeling, die aanleiding was om maandag 10 april tot „Dag van de wijn" uit te roepen. De Huishoudbeurs '78 staat in het teken van „Sfeervol wonen - Sfeer vol leven", een thema dat onder meer gestalte krijgt in een bijzon dere show „De Gedekte Tafel" in het hart;van de tentoonstelling, midden ii de Europahal. Veel nieuvs is er ook nu weer op het gebied vin de huishoudelijke ap paraten: een automatisch wer kende suiderpan, een pocheerpan, een minifritte, dubbelwandige fri- teuse, du)-filter koppen voor koffie èn thee, ten door lucht aangedre ven naamachine (ook zeer ge schikt vtor gehandicapten), een draagbar? tapijtreiniger (op huur- basis) etc etc. Het modegebeuren is zowel ii een Mode-Theater als in een Mo(e-Centrum sterk afge stemd oi het zelf doen. Zo is de show (ze maal per dag) een sa menspel van Neveda (breiwol), Class Clib (stoffenspeciaalzaken) en het blad Knip. Het Mode- Centruir brengt naast veel zelf- maakmde ook: kant-en-klare kle ding, boit, sjaals, tassen, lederwa ren, divirse accessoires, haarver- zorging, kosmetica, brillen/kon- taktlenzm, sieraden e.d. Nieuw: opvouwlare föhn en inklapbare krultangCarmen). Geheel nieuw is een 4501 m2 groot Vrijetijdscen trum vpraan in de Europahal. Voor de ïandige knutselaar zijn er vele nieiwe apparaten en materia len, de keatievelingen kunnen vo lop hun ïart ophalen, voor de tuin- liefhebbffs is er een grote voorlich tingstuil (waarbij ook de balkons niet vergten worden) en wie de va- kantiepknnen nog niet rond heeft of dagtchtjes in eigen land wil maken lan daarvoor terecht bij de ANWB, DUitenlandse verkeersbu reaus er vele VVV's en rekreatie- parken. Sn voor hen die de vakan tierust co zee en aan vreemde kus ten zoelen zijn er de Chandris- cruises, ïowel vanuit Venetië en Genua as vanaf Amsterdam (naar het hop noorden). Interessant voor de automobilisten zijn de bungaloz/cruisereizen in samen- werkingnetde NRV en de autove ren van Italië (Venetië naar Grie kenland Patras). Langs degehele voorgevel van de RAI ster.t zich tijdens deze Huis- houdbeus een presentatie Vis sport uitwaar een zeer breed as- sortimen hengelsportartikelen wordt gdemonstreerd. Wat de hengels betreft kan gesproken worden van een zeer komplete kol- lektie. En wie wil, kan dagelijks meedoen aan werpwedstrijden op een speciaal daarvoor gebouwde werpbaan. Vanzelfsprekend zijn er ook dit jaar weer veel voorlich tingsstands, waar men adviezen kan krijgen op de meest uiteenlo pende gebieden: van acupunctuur tot rattenbestrijding, van geluids hinder tot tele-kommunicatie, hy potheekverlening tot staatsbosbe heer, van bontwaarborg tot veilig verkeer. Kortom, de Huishoud beurs '78, belooft weer een gezellig en bovenal informatief spektakel te worden. De beurs is dagelijks ge opend van 10-17 en van 19-22.30 uur; op de beide zondagen is de beurs echter 's avonds gesloten. De NS heeft weer een voordelige rege ling getroffen, waarvoor men op vrijwel alle stations de Trein- Toegangsbiljetten kan kopen. Deze maand begint het Interna tionaal Wol Secretariaat (I.W.S.) met een landelijke campagne on der het thema „Let op het innaai- etiket". In een reeks advertenties worden de verschillen benadrukt tussen de beide merken van het I.W.S.het Wolmerk en het Wolblendmerk. Het Wolmerk wordt gebruikt voor produkten, die bestaan uit zuiver scheerwol (ofwel 100 scheerwol). Bij het Wolblendmerk gaat het om produkten, waarin scheerwol is gecombineerd met één andere ve zel. Het Wolblendmerk mag daarbij alleen gehanteerd worden wanneer een artikel minsten 55 scheerwol bevat. Ofschoon beide merken visueel verwant zijn, blijkt het onder scheid behalve pit de merken zelf, duidelijk uit de steeds bij die mer ken gebruikte tekst. Op het Wol merk etiket komt namelijk altijd de vermelding „zuiver scheerwol" voor, terwijl op het Wolblendmerk innaaietiket altijd de samenstel ling exact in procenten wordt vermeld. Naar aanleiding van een klacht over een reclameboodschap kwam de reclameraad in januari j.I. tot het oordeel, dat het naast elkaar bestaan van beide merken ver warring kan wekken. Het I.W.S. heeft steeds in de ver- ZWOLLE - Het Zuiverin gschap WesLOverijssel zal geen keuze doen wat betreft de diverse voorstellen om tot een reorganisatie van de waterschappen in Overijs sel te komen. Temeer niet omdat model I (een voorstel om voor West-Overijssel één waterschap te maken) dat enige consequenties zou hebben voor het zuiverin gschap reeds door gedepu teerde staten is afgewezen (zie onze krant van 24 maart jL). Dat is donderdag besloten in de vergadering van het algemeen be stuur van het zuiveringschap West-Oveijssel, hoewel daarnaast wel wat ïanttekeningen werden geplaatst die ter kennis van het provinciail bestuur worden ge bracht. Z» wordt er op gewezen dat in de huidge situatie het feit dat de grens var het zuiveringschap in het gebied vin de Schipbeek geen wa- terstaatlundige is, noch de schei ding tusen kwaliteits- en kwanti- teitsbeher, bezwaren van beteke nis opleert. De heer H. Kottele- nberg hd wat moeite met de kos ten vamet beplantingsplan voor wel in het belang van het milieu. Het algemeen bestuur keurde een aanvullend krediet van f 122.000,- goed voor de aanschaf en plaatsing van twee meetstations die zowel het zout- als zuurstofgehalte van het gebied van het zuiveringschap binnenstromende water doorlo pend controleren. Zo kunnen snel maatregelen worden genomen als verontreiniging van het oppervlak tewater dreigt. Meetstation Een veelgehoorde klacht: vlees is zo duur. Een bUk ln de cijfers van het Centraal Bureau voor de Sta tistiek leert dat deze klacht onte recht is: vlees is de laatste jaren naar verhouding goedkoper ge- wordea Volgens het CBS zijn de totale kosten van de gezinscon sumptie van 1969 tot augustus 1977 met 84% gestegen. In diezelfde pe riode gingen de totale kosten van de voedingswaren met 70% om hoog en daarin stegen vlees en vleeswaren met slechts 61%. Als men weet dat de Inkomsten van het gemiddelde gezin in die acht Jaren aanzienlijk meer dan 84% stegen, is het duidelijk dat zeker vlees en de riofiwaterzuiveringsintallatie Op vier plaatsen, aldus watergraaf Holten/Uarkelo. Hij vond de om- de heer ir. C. D.Viehoff, komt water geving vm nature al aardig aange- het gebied binnen, namelijk via het kleed ermerkte op, doelend op de Meppelerdiep, de Regge, de Lut- f60.000, die voor de beplanting terhoofdwijk bij De Krim en de nodig i£ dat niet alleen de zuive- Vecht. Het water van het Meppe- ring vai afvalwater veel geld kost, lerdiep wordt al snel weer buiten al is diegroenvoorziening dan ook het gebied afgevoerd, dat van de Regge is matig van kwaliteit, maar er doen zich daar nooit plotselinge vuilgolven voor. Alleen de Lutter- hoofdwijk - waar net over de pro vinciale grens bij Coevorden een meetstation wordt geplaatst - en de Vecht waar die uit West-Duitsland ons land binnenstroomt, geven problemen. Met de aan te schaffen meetappa ratuur heeft men in Engeland al vijf jaar ervaring. De meetstations worden niet in het betrokken water aangebracht, maar zo dat het water uit de Vecht en de Lutterhoofdwijk er heen en door gepompt moet worden, zodat de apparatuur niet vervuilt. De heer Viehoff deelde nog mee dat het zuiveringschap weinig moeite heeft met het innen van de zogenaamde milieuheffing, vooral wat betreft de huishoudelijke ver vuilers. Wat de industrie betreft staat vanaf 1974 nog aan posten open tot een bedrag van tussen de twee en drie ton. Van de voorlopige omslagen (f 6,7 miljoen) over 1977 moet nog f 460.000,- binnen komen. vleeswarn naar verhouding een stuk godkoper zijn geworden. Vandaanok dat tegenwoordig na genoeg edereen zich dagelijks vlees bij le maaltijd kan verloorlo- ven. De naar verhouding lage vleesprijen en de goede kwaliteit dankt di consument aan een effi ciënt wekende Nederlandse veeh ouderij :n vleesverwerkende in dustrie. len paar produkten zijn in die achtaren naar verhouding wat minder joedkoop geworden. De prijs vai kalfsfrikandeau steeg 102%, vn runderbiefstuk 72% en van conedbeef 76%. Het varkens vlees steg metslechts 57%, gehakt met 529! en rauwe lever met 32%. onderstelling verkeerd, dat de consument voldoende onder scheidingsvermogen bezit om de verschillen tussen beide merken te onderkennen; dit met name, om dat op alle innaaietiketten naast het betrokken merk altijd de daarbij behorende vezelsamens telling is aangegeven. Nu echter is gebleken, dat in indi viduele gevallen verwarring kan optreden, acht het I.W.S. nadere voorlichting aan het publiek door middel van een speciale campagne op zijn plaats. Honderden bezoekers heb ben afgelopen donderdag een bezoek gebracht aan het Paalhuus, waar door de stichting sociaal cultureel werk een open dag werd georganiseerd. Veel inwo ners van Holten hebben daardoor een vrij duidelijk beeld gekregen van wat de stichting in de gemeente doet. Ook burgemeester Enklaar liet zich uitvoerig informeren en toonde zich na afloop duidelijk verrast over de veelheid van akti- viteiten. In het Paalhuus en de bijbehorende gebouwen waren door de verschil- 1 lende groeperingen over- Tlll zichtelijk stands ingericht v die goed weergeven wat de Voor wie regelmatig tijdens een wandeling de gazons bij de wonin gen bekijkt, zal het ongetwijfeld zijn opgevallen, dat er maar weinig gazons echt fris en groen uitzien. Vaak wordt dan de ver keerde konklusie getrokken dat de eigenaar er geen zorg aan heeft be steed. Meestal is echter het tegen overgestelde het geval en hebben we te maken met het resultaat van een minder gelukkige bemes tingsmethode. Voor de argeloze gazoneigenaar waren er immers ook heel wat kan sen aanwezig om vergissingen te maken. Hij moest rekening houden met de weersgesteldheid, want het gazon moest droog zijn. Maar daarna diende het snel te gaan re genen of anders moest de tuinslang er aan te pas komen. De meeste el lende werd echter veroorzaakt wanneer men met een royaal ge baar wat extra kunstmest uit-' strooide en geen rekening hield met de juiste oppervlakte en de hiervoor benodigde hoeveelheid. Deze zgn. „verbrandingsverschijn selen" zijn het gevolg van een te grote koncentratie van voedings toffen bij de wortels van de planten. Jarenlang heeft men gezocht naar een meststof, die het einde zou be tekenen van deze teleurstellende ervaringen. Met de komst van een geheel nieuwe meststof Asef Excel lent gazonmest is men hierin volle dig geslaagd. Deze gazonmest kan onafhankelijk van de weersom standigheden worden gestrooid en men kan de benodigde hoeveelheid per jaar eventueel in een keer ge ven. Kom in de kas! Onder dit motto wordt op zaterdag 8 april in alle Nederlndse tuinbouwgebieden een open dag gehouden. De tuinders openden in de afgelopen jaren al vaker de deuren van hun kassen, voor het publiek, maar dit jaar ge beurt dat overal op dezelfde datum. In de tuinbouwgebieden Roelofa- rendsveen, Groningen, Berkel en Rodenrijs, zuid-oost Drenthe, Limburg, Sion (bij Rijswijk Z-H), Westland-Zuid, Friesland, Vleuten en Voorne-Putten kan een ieder dan binnenstappen in de kassen. De bezoekers - het zullen er vast weer vele duizenden zijn, net als op voorgaande open dagen - kunnen dan kennis nemen van de rijke ver scheidenheid aan groenten, bloe men en potplanten die de tuinbouw onder glas voortbrengt. Ze zullen gewaar worden, dat er een revolu tionaire technische ontwikkeling in de glazen werkplaatsen van de tuinders heeft plaatsgevonden. De Nederlandse tuinders leveren niet slechts aan de Nederlanse consu ment. Ook elders in Europa kan de huisvrouw vrijwel het jaar rond produkten van hoge kwaliteit ko pen, die uit Nederlandse kassen af komstig zijn. Op de Nederlandse veilingen werd in 1977 voor 1980 miljoen gulden aan groenten en fruit omgezet. Van de bloemen die in Dui tse winkels worden verkocht, is ongeveer tachtig procent afkom stig uit de Nederlanse tuinbouw gebieden. Deze twee willekeurig uitgekozen cijfers duiden op het economische belang van deze be drijfstak. Op de open dag zullen de tuinders graag toelichten wat er al len^ al komt kijken om zulke resul taten te behalen. gebouwd en binnenkort het terrein rondom het Paalhuus zal aanplan ten, was de open dag kompleet. Ook de naam van de 15 leden tel lende tuinklub, welke tuintjes ron dom het Paalhuus heeft, verbaasde de bezoekers want de officiële naam luidt: en greujn det zöj. Zo hebben meer dan 550 bezoekers door middel van deze open dag een goede indruk kunnen krijgen van het werk van de stichting. Meni geen toonde zich bijzonder onder de'indruk van de grote verschei denheid van aktiviteiten voor bijna elke leeftijdsgroep. De stichting kan hiermee terugzien op een zeer geslaagde open dag waaraan door een groot aantal mensen veel aan dacht is besteed en dat haar doel ruimschoots heeft bereikt. stichting zoal doet Vooral de nieuwe zeefdrukinstalla tie, de technoklub en het hindeloper- en boerenschilderwerk trokken zeer de aandacht. Op de zeefdruk werden aangezichten van Holten gedrukt welke tegen een kleine vergoeding vlot van de hand gingen. In de nieuwe tienersocië teit gaf de ballet-afdeling regelma tig demonstraties en daarnaast waren stands ingericht van de kleuterklas uit Dijkerhoek, de peu terspeelzaal en door de tienersoos Musky. In de hobbyruimte van het Paal huus waren kinderen aktief met o.a. emailleren, kleien en solderen, terwijl in het kantoor kleurplaten werden afgedraaid voor de bezoe kende kinderen. In het Kokhuus werd men uit voerig geïnformeerd over het pot tenbakken en waren zeer fraaie werkstukken tentoongesteld. In de jeugdsociëteit De Schure werden doorlopende dia's vertoond over de verschillende facetten van het werk, ook hier was het bestuur van de stichting aanwezig om de be zoekers te ontvangen waarbij drankjes en snacks werden gepre senteerd. In de ruimte van de foto- klup werd druk gebruik gemaakt van de mogelijkheid de donkere kamers te bezoeken waarbij de be langstelling vooral uitging naar het afdrukken van kleurendia's. In de hoek van de macramé-kursus wa ren dames aan het werk met ver schillende vormen van knoop- en vlechtwerk terwijl leden van de spin- en weef groepen demonstra ties gaven in deze technieken. Naast een informatiehoekje van de yoga en een inlichtingenhoek van de Soweco uit Almelo, welke laat ste de tienersoos van Musky heeft DEVENTER DEVENTER SCHOUWBURG, Grote Kerkhof 1, tel. 11500, vrijdag 7 april 20 uur Beppie Nooy's Am sterdams Volkstoneel met de voor stelling Als je lachtdan ben je rijk; zaterdag 8 april 20 uur Panto mime Theater Rob van Reyn met Don Quichote van Miguel de Cer- vanter Saavedra; zaterdag 8 april 14 uur Pantomime Theater Rob van Reyn met de jeugdvoorstelling Harlekinade; maandag 10 april 20 uur Mary Dresselhuis en Kc van Dijk in het toneelstuk Herfst ir Ri ga; dinsdag 11 april 20 uur Kabt ret Tekstpierement met het pro gramma Deusjevoo; woensdag 12 april 20 uur Opera Forum met de opera Faust van Charles Gounod, lie LATHMER WANDELTOCHT 5-10-15-20 km, start vanaf de to neelzaal, Lathmerweg 5, Wilp, za. 13 uur, zo. 12 uur. Inschrijven: De Lathmer, Postbus 2,7384 ZG Wilp, J. H. v. Langen ID. Nijland, tel. 05716-441 toestel 222. EERSTE LUSTRUM DLV NJI SRI (zie ook vorige agenda), do. 6 apr. Kaas- en wijnproefavond met film en toelichting, 20 uur; vr. 7 apr. 21 uur Cabaret en dispuut Semar; za. 8 apr. Middag voor Deventer be volking met ballonwedstrijd; 20 uur Eindfeest in de Kuip, Colm- schate; zo. 9 apr. 12.30 uur Auto- en fietsrally. CINEMA, Lange Bisschopstraat 69, tel. 11100, weekfilm do. 6 t.m. wo. 12 apr. Dr. Vlimmen, 7e week, 12 jr; Filmart vr. 7 apr. 22.45 uur A nous les petites Frangaises; na- chtvoorstelling za. 8 apr. 24 uur La grande bouffe, 2e week, 16 jr; mati nee za. 8, zo. 9, wo. 12 apr. 14 uur De spookplaneet, a.l. Aanvangstijden weekfilm: werkd. 20 uur, za. 18.45 en 21.15 uur, zo. 16, 18.45 en 21.15 uur. LUXOR 1, Brink 20, tel. 18662, weekfilm do. 6 t.m. wo. 12 apr. Smokey and the bandit, a.l.; na chtvoorstelling vr. 7 apr. 23 uur Zwoele vakantiedagen 16 jr; mati nee zo. 9, wo. 12 apr. 14 uur De te rugkeer van de Dobermans, a.l.; 2e matinee zo. 9 apr. 16 uur Shout at the devil, 12 jr. Aanvangstijden weekfilm: werkd. 20 uur, za. en zo. 18.30 en 21 uur. LUXOR 2, Roggestraat 3-5, tel. 18662, weekfilm do, 6 t.m. di. 11 apr. La Dentellière 2e week, 16 jr; cy clusvoorstelling wo. 12 apr. 20 uur To be or not to be. Aanvangstijden weekfilm: werkd. 20 uur, za. 18.45 en 21.15 uur, zo. 15, 18.45 en 21.15 Uur. HET EI VAN COLUMBUS, Pol straat 76, tel. 12311, do. 6 apr. 20 uur Orestiade Africana (filminterna tional); zaterdag 8 april 21 uur Con cert DA AO. Galerie geopend: dgl. 21-1 uur, wo. en za. ook 14-17 uur; 7 t.m. 20 apr. Zeefdrukken van Louis Tangel, Peter Leeuwen, Dick Soetweij. GALERIJ LENTEN, Kletterstraat 25-27, Epse, tel. 21815, t.m. 18 apr. Wolfram Aichele, aquarellen; Joel Dabin, schilderijen; Antono Voor- zapger, gouaches. Geopend: wo. t.m. za. 10-17 uur, zo. 14-17 uur. CAVE DU TERTRE, Bergstraat 48, tel. 18494, Overzichtstentoonstel ling van artiesten die in Cave du Tertre geëxposeerd hebben. Ge opend: gewone winkeltijden (ma. gesloten). NEDERLANDS LETTERKUNDIG MUSEUM, Groot Hoenlo, Diepen- veenseweg 1, Olst, t.m. 16 apr. Honderd tekeningen en aquarellen van Jan Vanriet bij de honderd strofen van Maria Lécina van We- rumeus Buning. Geopend: ma. t.m. za. 10-17 uur, zo. 12-17 uur. AMRO-BANK, Verzetslaan 20, tel. 10772, geopend: ma. t.m. vr. 9-16 uur, do. ook 18.30-20 uur, tot 11 apr. tentoonstelling Venetië behouden. GALERIE TAMBARAN, Berg straat 34, tel. 21815, t.m. 9 apr. Met ten Koornstra, grafiek; Wilfred Voet, grafiek en schilderijen. Ge opend: do. 19-21 uur, vr. t.m. zo. 10- 18 uur. ALBERT SCHWEITZER CEN TRUM, Brink 89, tel. 19675, 1 t.m. 30 apr. tentoonstelling Voorlich ting en Bewustwording Ontwikke lingssamenwerking; Bram Schut te, een leerzame correspondentfe- vriend. Geopend: di. t.m. vr. 9-12 en 14-17 uur, za. 13-16 uur. MUSEUM DE WAAG, Brink 56, tel. 14556, De Waag 450 jaar. MUSEUM DE DRIE HARINGEN, Brink 55, tel. 14556, Tentoonstel ling van oude ganzenborden. MUSEUM VOOR MECHANISCH SPEELGOED, Noordenbergstraat 9, tel. 19739, Mechanisch speelgoed uit de collectie Stkelenburg. Ope ningstijden musea: di. t.m. za. 10- 12.30 en 14-17 uur, zo. 14-17 uur. KUNSTUITLEEN, Grote Poot 19, tel. 11848, geopend: di. t.m. vr. 14-18 uur, do. ook 19-21 uur, za. 10-12.30 en 14-17 uur. CHEZ ANTOINETTE, Rogge straat 3-5, tel. 21864, geopend: di. t.m. zo. 21-3 uur, Cartoons van Norman Thellweii. 'T HOEKHUIS, Brink 38, tel. 13250, geopend: ma. t.m. vr. 12-15 en 17-24 uur, za. en zo. 17-24 uur, Foto's van oud Deventer. OPENBARE LEESZAAL, Brink 70, tel. 13506, wo. 12 apr. 19.30 uur Koffieconcert Deventer Jeugdor kest; t.m. 15 apr. Joost van Putte, modefotografie. Geopend: di. t.m. vr. 10-17.30 en 19-21 uur, za. 10-17 uur. DEVENTER REN- EN TOERIS TENVERENIGING „DE ZWALU WEN", inl. W. Bekking, Amstel- laan 20, tel. 21247, elke zaterdag fietstrainingrit, start 8.30 uur vanaf Clubhuis Rielerenk; ook voor niet- leden. DEVENTER SPORTHAL, Rube nsstraat, zaterdag 8 april 9-14 uur Volleybaltoernooi Round Table. VOLKSSTERRENWACHT BUS- SLOO, Bussloselaan 4, Bussloo, vrijdag 7 april vanaf 20 uur Kijk- in-avond. RUILBEURZEN: Deventer Ver zamelaars Vereniging, 14-17 uur za. Speeltuin Zandweerd; Ned. Ver. v. Postz.verz. Botermarkt, zelfde tijd. VROUWENCAFÉ, Menstraat2,tel. 11637, do. 6 apr. 20.30 uur. ALMELO PALACE: donderd., vrijd., maand., dinsd., woensd. 14.30 en 20.00 uur Mantel der liefde, 16 jr; zaterd., zond. 14.30,18.45 en 21.00 uur Man tel der liefde, 16 jr. VAROSSIEAU: donderd., vrijd., maand., dinsd., woensd. 14.30 en 20.00 uur The Gauntlet, 16 jr; za terd. 18.45 en 21.15 uur The Gaunt let, 16 jr; zondag 14.30, 18.45 en 21.15 uur The Gauntlet, 16 jr; za terdag 23.30 uur Wilde Emmanuel, 16 jr.

Holtens Nieuwsblad | 1978 | | pagina 5