Maak het eens wat kruidigcr! Hartstichting waarschuwde pacemakerdragers HOCKEYHOEK Resultaten volleybal- competitie Mintonette Zwarte Paard" te sterk voor „Holten" Lompen voor Grote deelname stratenvoetbaltoernooi In het jaar van de hoge bloeddruk (hypertensie) Schaker Hlddtellnk uit Holten hij Iep-Twintig Zwembad „Twertfiaarsweld" gaat eind april open Mevr. Coursiu besprak „Help de dokter verzuipt" SV „Bato" mm deel aan wedstrijden in Enschede AankoootentCGnstelling Almelose kunstenaars iiwijiuiMo iMir,u vvoiiijAU - V AFK1L, ïyïb - FAG. 13 Naast specerijen kunnen tuinkruiden allerlei gerechten een meer bijzonder tintje geven. Door gebruik van tuin kruiden en specerijen vraagt een gerecht om minder zout. Gebruik van minder zout komt ons aller gezondheid al leen maar ten goede! Tot de specerijen worden over het algemeen vooral uitheemse kruiden gerekend, die als re gel gedroogd worden gebruikt zoals peper, nootmuscaat, kerrypoeder, paprikapoeder, kruidnagel, laurier. Tot de tuinkruiden rekenen wij de groep kruiden die vers te koop zijn (o.a. peterselie, selderij, bieslook) of die men zelf in de tuin of op het terras kan kweken. De meeste tuinkruiden kan men echter ook gedroogd kopen. De smaak is door het drogen meestal wat achteruit gegaan. Het is aan te raden om gedroogde kruiden slechts met kleine hoeveelheden te en kopen goed afgesloten in don kere potjes te bewaren. Koken met kruiden moet worden geleerd. Er zijn geen vaste regels, wel tips voor beginnelingen. Begin met kleine beetjes, voeg slechts een of twee soorten aan een gerecht toe, daar door leert u het beste een bepaalde smaak kennen. Enkele praktische wenken (rondom een aantal tuinkruiden: Bieslook zachte uiachtige smaak overblijvende plant, kan gemakke lijk in voorjaar worden gezaaid alleen vers gebruiken hele jaar door vers te koop niet meekoken Gebruik: fijngesneden of geknipt toevoegen aan; gekookte en gebakken aardappe len slasausjes bij o.a, sla, komkommer, tomaat gestoofde vis, vlees- of visragout groentensoep en tomatensoep huzarensalade, macaronisalade, kipsalade, aardappelsalade enz. Lavas of maggiplant de smaak doet denken aan soepa roma overblijvende plant die gemakke lijk groeit (probeer van iemand een stukje te krijgen!) Gebruik: stengel en blad gebruiken bij het trekken van bouillon, bij het stoven van allerlei soorten vlees of vis fijngesneden blad in kruidenboter, vleesgerechten, in visragoüt, in ge hakt, over sperciebonen en wortel tjes Bonekruid overblijvend of éénjarig (lekkerste) gedroogd en vers te gebruiken Gebruik: takje meekoken in bv. linzenge- rechten, witte kool fijngesneden meekoken of op 't laatst toevoegen aan tuinbonen, sperciebonen, komkommer en to- matensla, kropsla, gegrilleerd of gebraden varkens- of rundvlees Tijm heeft sterk uitkomende smaak, daarom met mate gebruiken heideachtig plantje, leuk in rot- stuin of heidetuin éénjarig en overblijvend te koop vers en gtdroogd te gebruiken Gebruik: vers takje met blaadjes of ge droogde blaadjes laten trekken in bouillon, tomatensoep of toma tensaus en bij andere kruidige soe pen of sausen verse of gedroogde blaadjes tijdens het bakken of stoven van kip en ander vlees toevoegen. Kan ook door gehakt! Marjolein zoetig en zacht van smaak éénjarig vers of gedroogd te gebruiken (door drogen nauwelijks smaak verloren) Gebruik: typisch vleeskruid. Te gebruiken bij stoven of bakken van vlees, wild en gevogelte (ook door gehakt en worst) in allerlei gerechten met tomaat, witte bonen in tomatensaus in champignongerechten door worteltjes en doperwten Majoraan of oregano of wilde mar jolein sterk uitkomende smaak, gebruik daarom kleine hoeveelheden moeilijk zelf te kweken vers en gedroogd te gebruiken Gebruik: aan te bevelen in Spaanse en Ita liaanse gerechten, zoals pizza, spaghetti en andere pittige toma- tengerechten Basilicum anij8achtige smaak éénjarig vers en gedroogd te gebruiken Gebruik: in kippe- en groentesoep in kropsla en komkommersla in spaghetti en macaronigerechten in allerlei peulvruchtengerechten bij koken van vis en aardappels bij varkensvlees en in gehakt N.B. - veel gebruikt in Franse en Italiaanse keuken wint aan smaak bij het koken lekker is kombineren met peters elie en bonekruid Rozemarijn bijzonder aromatisch overblijvend. Het beste als plantje kopen. In winter goed afdekken vers en gedroogd te gebruiken Gebruik: in pittige soepen marinades van vlees toevoegen bij bakken of stoven van allerlei vis- en vleessoorten, ook speciaal bij grilleren in peulvruchtengerechten in kruidenazijn in champignongerechten Peterselie meestal éénjarig, bij goed afdekken is overwinteren mogelijk bij voorkeur vers gebruiken van wege de smaak Gebruik: voor het opdienen toevoegen aan: allerlei soepen zoals aspergesoep, champignonsoep, groentesoep, erwtensoep, zachte soepen doperwten, worteltjes, sperciebo nen gekookte vis, visragout aardappelpuree en gebakken aar dappelen stengels meetrekken in bouillin door slasauzen, dressings, krui denboter Selderij overblijvend, na het eerste jaar is de smaak minder gedroogd en vers (voorkeur) te ge bruiken Gebruik: in tomatensoep, groentesoep, erw tensoep in tjap tjoy, bami- en nasigoreng in kaassaus, slasausen, kruidenbo ter bij stoven van vis. door gehakt door worteltjes, sperciebonen Wist u dat: kruidenmengsel zoals gehaktkrui- den, barbecuekruiden, kipkruiden e.d. 20-30 zout kunnen bevatten en veel duurder zijn dan een eigen mengseltje? (raadpleeg eventueel uw kookboek om te zien. welke kombinatie u moet gebruiken) het zoutgehalte dat van nature in kruiden en specerijen aanwezig is beneden 1 ligt? peper en nootmuscaat vers gema len uit de molen de beste smaak geeft? Meer informatie te vinden in: boekjes die speciaal handelen over kruiden. Een ruim assortiment heeft de boekhandel het boekje „Tuinkruiden nr. 128", uitgegeven door Voorlichtingsbu reau van de voeding, Laan Copes van Cattenburgh 44, Den Haag. Te bestellen door bijplakken van f3,30 op briefkaart naar genoemd adres met vermelding van ge noemd boekje. Van zaterdag 8 april tot en met 30 april wordt door de Kunstkring „De Waag" in het expositiecen trum van die naam in Almelo een expositie gehouden van werk van Almelose kunstenaars, waaruit de gemeente Almelo en particulieren kunnen aankopen. De openings tijden zijn dagelijks van 12 30-17.00 uur. ook op zondag. De toegang is gratis. Het centrum is voor inlich tingen bereikbaar onder tel. nr. 05490-15943. Na het verwerken van de resultaten behaald in de klubkompetities zijn de nieuwe cijfers van alle schakers uit Overijssel bekend. Wim Huizebosch (Almelo) en Piet Roos (Bathmen)zijnuitde top-tien verdwenen Hun plaatsen werden ingenomen door Van Rens (Ens chede) en Buurman (Almelo). Max Merbis (Enschede) verwis selde van plaats met Henk Bernink (Oldenzaal). Het peloton aange voerd door Haitsma (Enschede) blijft nog op eerbiedige afstand. Gert-Jan Ludden behoudt de eerste plaats. Voor de meest opzienbarende stij ging zorgde de 15-jarige Dinand Webbink uit Vriezenveen. De tweevoudige aspirantenkampioen van Overijssel laat af en toe wel eens een steekje vallen, maar zijn spelsterkte neemt per halfjaar een klasse toe. Met de Elo-rating van 1938 staat hij nu reeds op de 45ste plaats Negen jeugdspelers wisten door te dringen tot de top-honderd. De top-twintig ziet er nu als volgt uit. 1 Ludden, Esgoo 2356; 2. Merbis, Esgoo 2342, 3 Bernink, Oldenzaal 2330; 4. Prins, Drienerloo 2315, 5. Haitsma, Esgoo 2217; 6. Hooning, Hardenberg 2187; 7. Heimann, Es goo 21778. Van Rens. Esgoo 2125; 9. Buurman, Almelo 2097; 10 Terp stra, Leeuwarden 2075; 11. Anne- veld, Boekelo 2062; 12./13. Smit, Het Zwarte Paard 2050; IJdo, Fa- vorita 2050; 14./15. Van Ekelen- burg, Drienerlo 2037Van Akkeren, Favorita 2037; 16./17./18. Huzen, Hardenberg 2025; Leurink, Hen gelo 2025; Huizebosch, Almelo 2025; 19./20./21./22./23./24. Jansen, Haaksbergen 2000; Middelink, Holten 2000; Carion Lara, Hengelo 2000; In 't Veld, Raalte 2000; Eng- berts, Almelo 2000; Koster, Favo rita 2000. Het openluchtzwembad „Twenhaarsveld" gaat zaterdag, 29 april, open tot eind september. Op die zaterdag ee zondag daaropvolgend, mag men gratis zwemmen, althans de toegang is gratis. De openingstijden zijn op zaterdag van 9.00-18.00 uur, op zondag vanaf 13.00 uur en van maandag tot en met vrijdag zal het bad van 7.30 tot 19.30 uur geopend zijn (in de maand juli tot 20.00 uur). Zolang het nieuwe bassin nog niet gereed is, sluit het bad op maandag en woensdag om 18.30 uur, zulks, naar mag worden aangenomen, ten gerieve van de zwemclub „Twenhaarsveld". De voorverkoop van seizoenabonnementen begint op 7 april en eindigt op 19 april. Na die datum kan men zich uitsluitend aan het bad van abonnementen voorzien. Nadere bijzonderheden hierover vindt men in een aankondiging in de advertentiekolommen. De particuliere zwemles sen voor de diploma's A en B beginnen op 2 mei en worden iedere dins dag, donderdag en vrijdag gegeven na 16 uur, met uitzondering van de maand juli. Kinderen moeten voor 1 oktober a.s. de leeftijd van 6 jaar hebben bereikt. Ook opleiding van de overige diploma's is mogelijk, afhankelijk van de belangstelling, op nader vast te stellen tijden. Winst meisjes junioren De deems junoorn spöln vriedag 31 maert teeg'n Flash A. Het was ne beste wedstried. De eerste set was ne betje traag. Wie waarn neet good in oons spel. De deems van de aan- dere kaante kón mirakels ha'd op- sloan Diesetverleurnwiemet6-15. De 2e set was ne arg spannende wedstried en duurn daoromme ok arg lange Wie spöln good en de klapn wan ök neet van de löch. Oonze invaller-coach die weet nöw ök det de balie roönd is en net veer- kaant. Hij gaf oons ne poar beste anwiezig'n waor wie veule steun an hadn. Al met al waarn wie in disse wedstried better en wunn wie met 16-14. In de deerde set zat de span ning der wal in want nao ne ruume vuurspronk van oons. leepn de deerns van Flash toch nog in. Maer toch hebbe wie de set nog binn haalt met 15-12. Nao ne slökske wa ter ging 't nog veule better. Disse set hebbe wie met 15-6 wünn. Al met al was 't un spannende övend. Eindstaand 3-1. Stand: Rivo A 18-32. Flash A 18-29. Mintonette 18-25, Flash C 18-22, Holyoke 18-21, Flash B 18-19, Ever- sberg 18-19, Volley A 18-16, Rivo B 18-12, Kuipers 19-3, Volley B 19-2. Gelijkspel dames 1 Vrijdagavond 31 maart jl. toog da mes 1 naar Vriezenveen om tegen de Vrivodames te volleyballen. Doordat de voorafgaande weds trijd uitliep kregen de dames weinig tijd om in te spelen. De strijd „barstte" om kwart voor negen los. De puntjes werden door beide par tijen bijeen gesprokkeld. Er werd danig gevochten voor ieder puntje. Tot 8-8 liep de strijd gelijk op. Toen liet Mintonette het er even bij zit ten. zodat de dames achter kwa men met 10-8. Nadat invaller-coach A. Langendoen in een time-out de dames weer van de nodige tips had voorzien, kwam Mintonette weer terug. De Dondertmannetjes won nen de eerste set met 13-15. Vol goede moed begonnen de dames aan de tweede set. Ook dit liep w Vitatron Medical B.V. fabrikant van pacemakers (hartstimulato ren) heeft met belangstelling ken nis genomen van het bericht van de Nederlandse Hartstichting van SB Afgelopen maandag heeft het tweede van de schaakclub Holten thuis een zware nederlaag geleden tegen de vermoedelijke kampioen in de derde klasse het Zwarte Paard I uit Ommen. Alleen Ton van Oijen wist zijn partij te winnen, maar hij is dan ook het parade paardje van Holten 2. Bij de schaakclub heerst nog steeds grote onzekerheid over het al dan niet promoveren naar de eerste klasse. Zoals men wellicht weet is dit afhankelijk van een paar wedstrijden bij andere clubs die zijn afgebroken. De club heeft dus zijn promotie niet meer in eigen hand. Hopelijk de volgende week nadere informa tie. Uitslagen interne competitie groep I: J. v. Dalen jr-B. Beijer 0-1; D. A. v.d. Knaap-D. v. Beek 1-0; W. A. Klaassen-E. J. Gervedink Nij- huis 0-1. 20 maart 1978 inzake de mogelijk heid van gevoeligheid van pace makers voor electronische uit gangscontrole ter voorkoming van diefstal in b.v. warenhuizen e.d. (zie ons blad van 24 maart jl.) Uit hoofde van zijn verantwoorde lijkheid tegenover zijn pacemaker gebruikers is Vitatron Medical B V in principe bereid elk merk toege paste electronische uitgangscon trole te testen op beïnvloeding van de Vitraton pacemaker. Inmiddels is een van de in Neder land meest gebruikte controle installaties reeds getest. Daarbij bleek, dat bij normaal gebruik de Vitraton pacemaker geen nadelige invloed daarvan ondervindt. Vitatron Medical komt - mede op grond van andere gegevens - tot de voorlopige conclusie dat dit type pacemaker zo geconstrueerd is. dat waarschijnlijk geen enkele electro nische uitgangscontrole de Vita tron pacemaker nadelig zal beïn vloeden. In de laatste bijeenkomst in dit sei zoen van de afd. Dijkerhoek van de Ned. Bond van Plattelandsvrou wen, die in „Het Bonte Paard" werd gehouden, heeft mevr. Coursin uit Deventer de dames zeer geboeid met een bespreking van het boek „Help de dokter verzuipt" van Toon Kortooms. De presidente, mevr. Kroon-Pasman, bracht haar hiervoor hartelijk dank. Aan het eind van de vergadering - die goed was bezocht - werd medegedeeld dat het jaarlijks uitstapje zal wor den gemaakt op woensdag 17 mei en in juni trekken de dames er per fiets op uit. Uitslagen Heren dd 2.4. 1978: Holten 1 - Lochem 1 1-2; Vet. A - P.W A. 1-6; Vet. B - Hengelo B 2-1. Junioren dd 1.4. 1978 Meisjes: Bully A2 - Holten Al 0-3; DKS Dl - Holten Dl 6-1. Jongens: Salland D2 - Holten Dl 2-0, Holten BI - Almelo B3 0-10 Sixes- Nijverdal - Holten 3-2. Voor de da mes was er i.v.m. de paasvakantie geen wedstrijdprogramma. Weds trijdprogramma 8 en 9 april. Zaterdag: Meisjes: Holten Dl - Hardenberg Dl 12 00 uur, o.l v. M V. Doominek en J Boode. Jongens Holten Dl - Almelo Dl 12.00 uur, o.l.v T Voerman en Th Hase. Zondag: Heren 1 vrij.; Vet. A - Haackey 12.00 uur, scheidsrechters R. Krijt en Ch. van Tongeren Goor Vet. B 12 00 uur Het was een chaotisch geheel, de gebeurtenissen van het afgelopen weekend. De (vroege) bardiensten lieten het afweten, jongens E (Sixes) was niet georganlseera om in Nijverdal te spelen. Gelukkig werd er een oplossing gevonden: de meisjes speelden in Nijverdal een mis-wedstrijd met de daar aanwe zigejongens Doordat vele steunpi laren van jongens B. nog met va kantie waren, moesten de thuis blijvers zich zo goed mogelijk ver kopen. De aandacht was de score niet verder te laten oplopen dan 0-10 Een dat werd het ook. Holten redde wat er te redden viel, maar Almelo was duidelijk sterker Het leek wel prijsschieten! 's Middags speelde het toekomstige heren 1 de returnwedstrijd tegen Almelo. Hoewel het veld moeilijk bespeel baar was, was het een wedstrijd vol actie, een plezier om naar te kijken. De jeugdige Almeloérs, die een hechter team vormden, hielden het tempo hoog en wonnen verdiend met 4-3 De enige „wandklank" was de gebroken wijsvinger van Joop Meerman. Zondag verloor het ene veteranen- team met 1-6 van P.W. doordat 4 sterke heren afwezig waren. Het andere team won met 2-1 van bijna kampioen Hengelo, dat die aspira ties nog een week moet uitstellen. Heren 1 speelde voortreffelijk tegen Lochem dat gemakkelijker dacht te winnen: 1-2. De inzet was gewel dig. Nu nog de gezelige toernooien en dan de zomerrust! A.s vrijdagavond 14 april en zater dag 15 april houdt de Holtense mu ziekvereniging H.M.V weer haar jaarlijkse lompenactie in het dorp. Ook dit jaar zullen de HM V.-leden en de supporters de handen in één slaan om de huismoeders in Holten weer van de lompen af te helpen met behulp van een aantal vrach tauto's hoopt men dit karwei vlot te klaren, en als de bewoners van Holten hun lompen alvast klaar zetten moet dit zonder meer. Bo vendien is de supportersvereniging van plan om dit jaar een grootse boeldag te houden om het uniform fonds van „HM V." te spekken, zo dat ze door middel van die H.M.V. een warm hart toe dragen en nog artikelen hebben die geschikt zijn om op een boeldag te verkopen m a w Alles dus deze folder vrij dag/zaterdag goed zichtbaar op te hangen of even naar tel. nr 26 82 of 26 87 te bellen zodat de H M V. mensen een en ander op kunnen halen. In een goed bezochte vergadering, hebben ook dit jaar 20 teams inge schreven voor het 2e stratenvoetbaltoernooi om de „Sporthuis Beltman Trophée." Er zal opnieuw in 4 poules van vijf ploegen worden gespeeld, terwijl de wedstrijdduur 2 x 10 min. zal zijn. De heer Ongena deelde mede dat ook de E.H.B O. haar zeer gewaardeerde assistentie heeft toegezegd. De heer Groenewoudt zal zich opnieuw belasten met de vervaardiging van het scorebord, hetgeen, gezien 1977, zeer overzichtelijk zal zijn. Op 24 april a.s. om 8.00 uur worden alle leiders van de teams, voor loting en poule indeling. in de kantine van de Z.V.V. Blauw Wit verwacht. Aan dc leiders zal een voorlopig reglement worden uitgereikt. De leiders die de namen van-alle spelers nog niet hebben op kunnen geven, alsmede het inschrijf geld niet hebben voldaan, worden tot en met zaterdag 8 april in de gele genheid gesteld dit te doen bij Arie Ongena Kozakkenstraat 6 of bij Jan Foks Lageweg 33 Twee groepen, in totaal 17 meisjes, van de selektiegroep van s v BATO afd. gymnastiek, onder leiding van Carla Ligtlee, namen 1 april jl deel aan de T T K (Twentse Turnkring) - wedstrijdenin de Sporthal van de T H. in Enschede. De meisjes werkten op de lange mat waarop o.a de volgende sprongen werden uitgevoerd: radslag, dubbele radslag, arabier, arabier- radslag, vrije radslag, overslag, dubbele overslag, arabier flick-flack en vrij w?rk. ■*iet was de tweede keer dat deze meisjes deelnamen aan deze vereni- jingswedstrijden Hoewel de oefeningen veel beter en korrekter werden uitgevoerd dan de vorige keer, werden er nog geen prijzen in de wacht gesleept. Met deze wedstrijden is weer enige ervaring opgedaan en het Bestuur is zeker van plan met deze selektiegroep meer aan wedstrijden deel te nemen. redelijk, alhoewel de Vrivo-dames wat meer door het midden gingen aanvallen waarop de Holtense da mes vaak geen greep hadden. Toch werd de set beslist in het voordeel van Mintonette. Setstand 10-15. Na de waarschuwing van de coach dat de 3e set de gevaarlijkste en de moeilijkste is begonnen we aan deze 3e set. Het spel was niet aan trekkelijk, vele ballen gingen he lemaal de mist in. Er was geen goede pass. geen goede set-ups en er werd niet of nauwelijks ge- smash t. Beide partijen legden zich toe op het geven van prikballen. Vooral Mintonette had weinig greep op de taktische ballen van Vrivo en mede daardoor verloren de Mintonette-dames deze set met 15-11. De vierde set was begonnen en Vrivo liep in een paar minuten uit; ondanks 2 time-outs, naar 11-1. Dit werd Mintonette toch wel wat te gortig en de dames kwamen door een iets beter spel terug. De ach terstand was echter te groot, zodat Mintonette deze verloor met 15-9. Na 5 kwartier erg onaantrekkelijk spel leverde deze wedstrijd dus voor beide partijen één punt op. StandCoppejans 4 18-32. Volley W 18-29. Set Up 2 18-27, Tornado 18- 23, Vrivo 18-20, Coppejans 3 18-15, Mintonette 18-14, Devoko 2 19-13, Dynamo 19-11, Wevo 18-10, SVVN 18-6. Winst Meisjes! adspiranten Op zaterdag 1 april hebben wij in Nijverdal gespeeld tegen Holyoke B Wij kregen de opslag en begon nen goed. We hebben de le set ge wonnen met 8-15. De 2e set wonnen we ook met 12-15. In de 2e set ging het minder goed. We stonden eerst voor met 0-4 maar we verloren de set met 15-6. In de 4e set waren we weer sterker. We wonnen met 9-15. Nu hopen we allemaal dat we de volgende keer weer winnen. Stand ATC'-B 20-37, Flash A 20-36, Rivo A 20-35, Holyoke A 20-28, Apollo B 20-28, Markelo 20-20, ATC-F 20-17, Holyoke B 20-14, Min tonette 20-7, Flash C 20-7, Flash E 20-6, Rivo C 20-5. Jongens adspiranten de boot in Op vrijdag 31 maart jl. hebben de adspiranten jongens van Minto nette een nederlaag geleden tegen Flash A. Alhoewel er door de adspi ranten fel gespeeld werd, zag de start er als volgt uit: de eerste se't hebben we verloren met 3-15, de tweede met 2-15. De derde verloren we met 7-15. Maar het was nog wel de beste set die de adspiranten die avond gespeeld hebben. Stand ;Flash A 16-29, Kuipers B 15-27, Markelo 16-26, Vrivo 16-16, Mintonette 15-11, Medusa 15-11, Rivo 15-11, Flash B 16-11, Wevo 7-4, Kuipers A 15-0 Laatste wedstrijd heren 3 Maandagavond om 18.15 uur tra den de heren 3 de sporthal van Nij verdal binnen. Het was de laatste wedstrijd van het seizoen en de eer, die een half jaar lang bezoedeld was, moest weer eens opgepoetst. Na een keiharde warming-up (de witlof lag nog zwaar op de maag) was men klaar: maar wat was dat? Allemensen, wat een scheidsrech ter!! Een beeld van een meid, uit het volle leven gegrepen. Wat wa ren we nerveus. Dus werd de eerste set verloren, ondanks flonkerend spel van onze eigen koekebakker. Maar daar waren de supporters (we moesten de hele weg op de linker helft rijden om de bussen in te ha len en de tribune was te klein). De tweede set was al veel beter, lezers, de derde wonnen we en...toen de vierde set. Na een zinderende set was het 14-12 voor SVVN (onze te genstander) maar we wonnen met 14-16 Gelijkspel! (een morele overwinning). En wat een scheids rechter Ze glunderde het uit, want ze had mooi voor ons (voor mij?) gefloten! En we waren al zo door haar afgeleid, 't Is jammer, maar helaas Vol animo werd daarna de kantine ingedoken om deze triomf in liters om te zetten en dat het tot in de kleine uurtjes lieu en dat uw verslaggever beter nu de pen kan neerleggen, dat begrijpt u wel stand: Eversberg 1 14-23. Flash 4 14-23, SVVN 1 14-15, Flash 14-15, Rivo 4 14-14. Mintonette 3 14-13, SVVN 2 14-7, Mintonette 4 14-2. PROGRAMMA VOLLEYBAL KOMPETITIE Vrijdag 7 april (19 15 Mintonette meisjes adspiranten - ATCB, (19 15) Mintonette meisjes junioren Flash C; 19 15) Mintonette jongens adspiranten - Wevo, (20 15) Minto nette dames 1 M- Coppejans 4; (20.00) Markelo 1 - Mintonette da mes 2 (Markelo) Zaterdag 8 april (15 45) Flash B - Mintonette meisjes junioren (Nij verdal), (14 00) Markelo - Minto nette meisjes adspiranten (Marke lo), (15 45) Flash B - Mintonette jongens adspiranten (Nijverdal).

Holtens Nieuwsblad | 1978 | | pagina 13