Hockey Hoek Zo speelden de SV Holten pupillen SV „Holten" junioren Competitie-resultaten TTV-Holten SV „Hollen" Programma Sporthal'! Mossink" Holten kon niet scoren en verloor in Zwolle met 2-1 Plannen tweede sportveldencomplex rond Zwemclub „Twenhaarsveld eindigt goed in Raalte Jaarvergadering supportersvereniging „S.V. Holten" ZONDAG THUISWEDSTRIJD H0LTEN-ZAC HOLTENS NIEUWSBLAD - 17 MAART 1978 - PAG. 15 HOLTEN Dl - DE ZWEEF Dl Afgelopen zaterdag moest Holten Dl aantreden tegen kampioens kandidaat de Zweef. In deze weds trijd heeft de beste ploeg gewon nen. Vooral voor rust was Holten niet opgewassen tegen het zeer goede spel van de Zweef. Na 15 mi nuten spelen werkte Hans een hoge bal niet goed weg en het was 0-1dit was ook de ruststand. Na rust kwam Holten toch weer te rug. Uit een vrije trap kwam de bal bij Geert die nam hem mee, doel punt 1-1. Toen was alles weer moge lijk en Holten ging door, enkele schoten gingen net naast en over. jammer. Maar ook de Zweef ging door en een foutje in de achter hoede was er de oorzaak van dat de Zweef er 1-2 van maakte en zo doende met 2 punten naar huis ging. Vermeld moet nog worden dat Freddie een zeer goede wedstrijd speelde. ENTER D2 - HOLTEN D2 Een goed spelend Holten D2 heeft een verdiende overwinning be haald op Enter. Holten speelde een stuk beter als vorige week tegen SVVN. Er werd met meer overleg gespeeld. Ongeveer 5 minuten voor rust nam Enter tegen de verhou ding in een voorsprong. "Sterk aandringen van Holten bracht de achterhoede in paniek en dit leidde tot de gelijkmaker doordat een van Enter in eigen doel schoot. Hierna ging men rusten. D2 wilde meer dan het gelijke spel. Men drong En ter terug en uit een van die aanval len werd 1-2 gescoord. Daarna was het gebeurd met Enter en doelpun ten van Holten konden niet uitblij ven. Er werd nog eenmaal gedoel punt zodat de verdiende 1-3 over winning een feit was. Zaterdag wacht de altijd lastige wedstrijd te gen RKSV. HOLTEN D4 - SDOL D3 Holten D4 heeft zich danig gere vancheerd op de destijds in Lut- tenberg geleden nederlaag. Het werd nu een eenzijdige wedstrijd waarin Holten niet vergat te sco ren. Met de regelmaat van de klok werd de eindstand gebracht op een 5-1 overwinning, die de jongens weer volop moed geeft om door te gaan. BL W EI-HOLTEN E2 In deze plaatselijke derby heeft Holten El duidelijk zijn meerdere getoond van Blauw Wit. In deze wedstrijd liet E2 zijn vertrouwde spel weer zien die ze bij de her- fstcompetitie zo hoog op de rang lijst plaatste. Vanuit de achter hoede werden de aanvallen voorbe reid en via middenveld werden de voorwaartsen aan het werk gezet. Afronden van kansen was nu ook stukken beter. Ga zo door E2. HOLTEN E3 - DES E2 Holten E3 schijnt deze competitie heel wat van plan te zijn. Werd vo rige week de Zweef het slachtoffer nu was DES aan de beurt. De jon gens toonden hun karakter en via de vleugels werden leuke combina ties opgebouwd. Enkele opval lende spelers trokken de anderen mee naar hoogstaand spel. Er wer den twee fraaie doelpunten ge scoord, De eindstand was 2-0. DES El - HOLTEN El Blijkbaar nog geïrriteerd door de gemiste scoringskansen tegen De Zweef werd onmiddellijk na de af trap flink van leer getrokken. Al in de vijfde minuut was het raak en scoorde Gerrit Blankena beheerst. Uit dit openingsdoelpunt werd nu nog meer moed geput en de DES E1 verdedigers konden regelmatig de hielen van de Holten voorwaartsen bewonderen. Direkt resultaat hier van was dan ook, dat de score snel werd opgevoerd. In de tiende mi nuut 0-2 door Andre Tuitert en in de twaalfde en zestiende minuut resp. 0-3 en 0-4 door Robert Hek. Wellicht door deze snelle voor sprong enigszins overmoedig ge worden werd het afspelen slordiger en het middenveld verwaarloosd. DES El kreeg zodoende meer vat op het spel en kwam dan ook voor de rust nog terug tot 2-4, Gewaarschuwd door het succes volle verweer van DES El, zetten onze jongens de tegenstander na de doelwisseling opnieuw onder grote druk. Dit offensief resulteerde al gauw in een verhoging van de sco re. want in de 22e minuut liet Heyco Mulder 2-5 aantekenen en toonde Erik Broekmaat het werkelijke krachtsverschil door met een sub liem schot het gehele DES El kans loos te laten, 2-6. Merkwaardigerwijze verviel Holten El nu opnieuw in dezelfde fout als voorheen in de eerste helft en kwam de verdediging in de slotfase van de wedstrijd nog volkomen on nodig in grote moeilijkheden. Dat DES El slechts een van de vele kansen wist te benutten, was voor namelijk te danken aan het uitste kende keeperswerk van Martin Scheperman, die menig zeker lij kend doelpunt uit zijn doelgebied ranselde. Eindstand 3-6. Een prima resultaat, maar toch een beetje meer attentie in de verdediging, mijne heren!!! FWEE NEDERLAGEN De F elftallen waren afgelopen za terdag niet zo gelukkig. Beiden moesten in hun thuiswedstrijd een 0-1 nederlaag incasseren. F1 deed dit tegen SOS F2 uit Hellendoorn. Het was een aardige wedstrijd met hachelijke situaties voor de doelen. De gelukkigste won en dat was SOS. Jongens zaterdag gaan jullie daar toch verandering in brengen. HOLTEN F2 - BLAUW WIT F2 Holten F2 heeft ook zijn tweede wedstrijd verloren, al werd er beter gespeeld dan de eerste keer. Deze wedstrijd tegen Blauw Wit was erg spannend met aan beide kanten goede kansen. Vlak voor rust scoorde Arend echter in eigen doel en stond het dus 0-1 voor Blauw Wit Na rust was Holten zelfs iets sterker hoewel de uitvallen van Blauw Wit gevaarlijk bleven. Doel punten kwamen er echter niet meer. HOLTEN E4 - SVVN E3 Holten E4 kon op eigen terrein niet tot een overwinning komen tegen SVVN E3. De meeste spelers van SVVN waren iets groter dan de spe lers, waardoor SVVN wat over wicht kreeg. Holten E4 kwam maar zelden voor het SVVN-doel. André Kers. de keeper van Holten stopte een paar harde schoten op prima wijze. Hij kon echter niet voorko men dat SVVN voor de rust één keer scoorde. Na de rust was SVVN nog sterker mede doordat zij nogal wat spelers had gewisseld. De ach terhoede van Holten kon de druk niet weerstaan. In de tweede helft scoorde SVVN nog twee keer en bracht de stand op 0-3. De volgende wedstrijd tegen SDOL moet het wat beter gaan. jongens. De koploper in de vierde klasse H eed tegen het onderaanstaande Zwolle een onverwachte doch ver- iiende nederlaag en verspeelde liermede haar riante koppositie en nisschien wel haar zo mooie kan- jen voor de titel. De nederlaag was /erdiend omdat de ploeg, die zo veel opgelegde kansen krijgt om te scoren en hiervan geen gebruik kan naken, het niet verdient om te •vinnen. In het bijzonder midvoor Bronsvoort faalde deze middag en speelde erg statisch, waardoor ze- xer vier pracht kansen verloren ;ingen. De Zwollenaren hadden iun team op liefst zes plaatsen ge wijzigd en waarschijnlijk gesteund door de slechte resultaten van Hol len in de laatste wedstrijden, speelden zij vanuit een versterkte verdediging met open aanvallen, die niet van gevaar waren ontbloot. Holten begon goed aanvallend, maar vele aanvallen werden helaas door buitenspel van Nico Labobar voortijdig onderbroken. Ook het eerste doelpunt van Bronsvoort in de tiende minuut werd wegens bui tenspel afgekeurd. Toch nam Hol ten na een kwartier de leiding door een Zwols doelpunt, toen uit een vrije schop van rechtsback Schoo ien wat onwennig op rechts) de bal door een misverstand tussen stopper-aanvoerder van Heerde en doelman Brekelmans in het lege doel verdween (0-1). Vier minuten later was de stand alweer gelijk! Rechtsbuiten van Vilsteren werd niet aangevallen en uit zijn voorzet op de volkomen ongedekt staande midvoor Jos Hutten, die alle gelegenheid kreeg om zich te draaien en te schieten, werd de bal onhoudbaar in de linkerhoek ge schoten (1-1). Daarna kreeg Holten enige prach tige kansen om de leiding te ne men. Eerst miste Huzen een mooie kans na een voorzet van Labobar, daarna passte Veneklaas op de vrijstaande Bronsvoort, die helaas tegen de keeper opschoot, die de bal niet klemvast had, waarna Hendry de bal opnieuw inschoot. Deze was nu wel raak, maar werd door de te veel fluitende scheids- Als sluitstuk van de jl. maandag avond ten gemeentehuize gehou den openbare vergadering van de Sportcommissie Holten bracht het dagelijks bestuur van deze com missie "het definitieve bestem mingsplan ter tafel betreffende de aanleg van een tweede sportvel dencomplex aan de Larenseweg. De totale kosten voor grondwer- ving, aanleg en inrichting van dit 15,6 ha omvattende sportcomplex worden geraamd op f 1.523.171,-, namelijk grondaankoop f 669.100,-, het grondwerk en aan leg van riolering, parkeerplaat sen, groenvoorziening en straat verlichting f558.571,-, alsmede voor inrichtingskosten, bestaande uit drainage, aansluitkosten voor energie, beregeningsinstallatie, oefenveldverlichting en voor de bouw van kleedkamers f 1.295.500,-. Plannen Voor de financiële haalbaarheid is in het plan een zandwinningsvijver gesitueerd, groot 6.3 ha. die later als visvijver voor bejaarden en de jeugd kan dienen. In het plan is verder 7,1 ha voor sportvelden, 1.8 ha voor groenvoorziening en 0.4 ha voor paden en parkeerruimte voor zien. Het gehele sportveldenctomplex omvat vier voetbalvelden, bestemd voor de Z.V.V. Blauw Wit 1966, drie veldem voor de Hockeyclub Holten en een reserveveldje van 50 x 64 meter. Met genoemd aantal velden wordt voldaan aan de normen van de Ned. Sportfederatie, óók wan neer beide verenigingen nog met_ vijf elftallen uitbreiden. Het ontwerp bestemmingsplan ligt voor belangstellenden gedurende de maand maart ter visie op het gemeentehuis. Van de in totaal 15,6 ha grond is thans 12 ha eigendom van de gemeente. Fasen Omdat nog niet alle grond eige ndom is van de gemeente en om zo snel mogelijk te voorzien in het dringend tekort aan voetbalvel den. zal het plan in fasen worden uitgevoerd. Wethouder L. Kaan lichtte toe dat voor de uitvoering van de eerste fase gedacht wordt aan de aanleg van drie voetbalvel den met de kleedruimten en een parkeerplaats. ..Over de vraag of het werk spoedig ter hand kan worden genomen, be staat thans nog geen zekerheid. Het belangrijkste punt is de vraag of en wanneer de dienst A.C.W. de nodige subsidie hiervoor beschik baar zal stellen. De voorbereiding van onze plannen is thans zover dat de subsidie-aanvraag morgen de deur uit kan. Ten aanzien van de visvijver ligt reeds een aanvraag voor ontgronding bij Gedepu teerde Staten", aldus de heer Kaan. Voorzitter H. Rustebiel voegde hier nog aan toe dat het da gelijks bestuur van de Sportcom missie de leden regelmatig zal in formeren omtrent de stand van za ken. Inderdaad, we hebben als Hockey club Holten veel in het vat, zowel letterlijk als figuurlijk. Allereerst staan we aan de vooravand van het herhaaldelijk uitgestelde debuut van een aantal van onze sterkste spelers in combinatie met hoogge kwalificeerde gastspelers tegen het in de 3e klasse uitkomende Almelo 1. Het kan haast niet anders of het wordt een boeiend treffen. Een tref fen, dat best in het voordeel van ons gelegenheidselftal zou mogen wor den beslist. Daar kunnen we met ons allen trouwens veel aan doen Ik reken er op. dat het a.s. zaterdag om 2 uur zwart van het volk is langs de lijn. Binnenkort staat er nog een leuk jeugdtoernooi op het Holtense pro gramma en wel op Paaszaterdag 25 maart. Een paaseierentoernooi, waarin alle jeugdspelers uitkomen tegen elkaar in six-tallen. De jon gens en meisjes van de Holtense Scholengemeenschap gaan hoc keyen tegen elftallen van andere scholengemeenschappen. Het eerste treffen zal plaatsvinden met de Alexander Hegius Scholenge meenschap Deventer, vermoede lijk volgende week woensdag of donderdag al. Laten we hopen dat er door die wedstrijden meer scho lieren zijn die zo warm voor onze sport lopen dat ze lid van onze club willen worden. Wedstrijdprogramma 18 en 19 maart: Zaterdag 18 maart: Hengelo B2- Holten BI' 12.45 uur, jongens; Hol ten Dl-Haackey Dl: 12.00 uur, jon gens; DKS A3-Holten Al: 15.00 uur. meisjes; DKS Dl-Holten Dl: 13.00 uur. De allerjongste meisjes en jongens spelen zaterdag om 11.00 uur een oefenwedstrijd tegen Nijverdal. Wil jongens B en meisjes A er aan denken dat ze op 1 april nog een inhaalwedstrijd moeten spelen. Gelegenheidselftal Holten-Almelo 1: 14.00 uur. Zondag 19 maart: Dieren 1-Holten 1: aanvang 14.30 uur; Veteranen A-Veteranen B aanvang 14.00 uur. Uitslagen vorig weekend: Holten 1-Dalfsen 2-3; Bully A-Holten B 4-3; Hengelo A-Holten A 2-0; jongens: Holten Al-Lochem BI 0-8; Holten Dl-Lochem Dl 0-7; meisjes: Holten Al-Goor Al 2-5; Holten Dl-DKS Dl 1-6. De Oostdobbers uit Raalte organi seerde in het overdekte bad een nederlaagtoernooi in verband met zijn vijfjarig bestaan. De voorzitter memoreerde in zijn toespraak dat Raalte in zijn vijfjarig bestaan reeds een goede plaats verworven had in het Overijsselse zwemge beuren en al tegen de 250 leden tel de. Vandaar ook een nederlaag- toernooi waaraan 15 verenigingen uit Overijssel hadden deelgeno men. Het toernooi was in vijf avon den verzwommen. In november 1977 was Holten al aan de start ver schenen en afgelopen zaterdag avond vond de laatste wedstrijd plaats. Daarna was er een prijsui treiking, in „Het Wapen van Raal te". De meeste verenigingen had den een afvaardiging naar deze prijsuitreiking gestuurd. De wet houder sportzaken had gaarne ge hoor gegeven aan de uitnodiging om de prijzen uit te reiken. Dit deed hij op een zeer komische wijze wat de spanning maar ook de gezellig heid verhoogde. Voor de eerste vijf plaatsen waren er prachtige plas- De jaarlijkse ledenvergadering van de Supportersvereniging „S.V. Holten" wordt gehouden op dins dag, 21 maart a.s. om 20.00 uur, in het Ontmoetingscentrum „Meer manskamp". Behalve de jaarver slagen komt aan de orde de be stuursverkiezing. Het bestuur treedt in zijn geheel af, maar is ters tond herkiesbaar. Tegencandida- ten kunnen tot voor de aanvang van de vergadering gesteld worden. Verwezen wordt naar de aankondi ging in dit nummer. tieken als prijs. De overige deelne mende verenigingen kregen alle maal een herinneringsbeker. De einduitslag 1 De Maarkei 380 p.. 2 Delta zwem mers 379. 3 De Mors 332, 4 De Aa 322.5 Heidelberg 312.6 PZPC 288.7 Twenhaarsveld 286,8 ZPA 276,9 De IJssel 256. 10 Looérmark 244, 11 Steur 250.12De Olde Vechte231.13 Rheden 223, 14 Dedemsvaart 177, 15 De Zandstuve 129. rechter Orgema geannulleerd we gens aanvallen van de Zwolse goa lie. Na ruim een half uur trad doelman Wissink goed op. toen uit een voor zet van rechtsbuiten v. Vilsteren dc bal door midvoor Hutten keihard werd ingeschoten, doch de Hol tense doelwachter werkte deze bal tot hoekschop. Vijf minuten voor de pauze schoot Bronsvoort over het doel en vlak hierna was het Bert Knapen, die na een mooie schijn beweging. ook rakelings over het doel knalde. Even later moest Knapen geblesseerd naar de kant en nadat eerst Wissink nog een vlijmscherp schot van linksbuiten Diender had weggestompt maakte Zwolle vlak voor de rust gebruik van haar numerieke overwicht. Op slag van rust verspeelde Huzen op het middenveld de bal en via een goed opgezette combinatie op links schoot Hollegien de bal in eerste instantie tegen de op de doellijn staande Schooien op en de terug springende bal werd nu door mid voor Hutten goed ingeschoten (1-2). Ook na de thee bleef de scheids rechter veelvuldig fluiten en irri teerde de spelers van beide ploegen en van de voordeelregel had deze scheidsrechter schijnbaar nog nooit gehoord! Een sterk aanval lend Holten tegen een fel voor de zege strijdend Zwolle was het ken merk van de tweede helft. Ondanks het bijzonder hard werkend mid denveld. met Dekker en Knapen in de hoofdrollen, wist de Holtense voorhoede helaas niet van de mooie kansen gebruik te maken. In de zeventiende minuut schoot midvoor Bronsvoort na een goed aangeven van Dekker de bal we derom over, terwijl hij drie minuten later na een op maat gegeven voor zet van Veneklaas de bal voor het intikken had, doch zijn vizier stond niet op scherp en de bal ging naast het doel. Halverwege de tweede Na de onverwachte nederlaag te gen Zwolle moeten de Roodzwar ten zondag op Meermanskamp op nieuw aantreden tegen een ploeg uit Zwolle, n.l. het aloude ZAC. Ook deze ploeg staat in de onderste re gionen en Holten kan er ook nu weer op rekenen, dat zij op zware tegenstand zal stuiten. De strijd om de laatste plaats is immers even spannend als om de toppositie en de uitwedstrijd in Zwolle heeft be wezen, dat de ZAC-spelers het harde spel niet schuwen. Destijds werden er maar liefst drie ZAC- spelers in het boekje genoteerd en het was tevens de wedstrijd, waarin het Holten-spel in deze competitie minder werd. want nadien heeft de H.V.C. steeds punten verloren. Dat ZAC wel doelpunten kan maken, heeft zij tegen Lemelerveld bewe zen, die met een 5-0 nederlaag ge noegen moest nemen. Bij een ne derlaag van Holten zijn de kansen voor een titel praktisch geheel ver dwenen, want haar naaste belagers Schalkhaar (tegen Broekland) en U.S.V. (tegen Overwetering) lijken goede winstkansen te hebben. Ho- penlijk heeft de Holtense voor hoede het doelpunten maken (nog) niet verleerd! Als uit de laatste zes wedstrijden tien winstpunten kun nen worden behaald, is er goede hoop voor de titel, maar de strijd is zeer, zeer zwaar. Immers er wordt nog thuis gespeeld tegen ZAC. U3V en Sallandia en uit tegen Broek land, Lemelerveld en IJsselboys. De supporters kunnen hun favorie ten een goede dienst bewijzen door de jongens ook hun onmisbare steun te verlenen en wij rekenen dan ook tegen ZAC op het hele Hot ter legioen! Holten wist in Almelo O.N. een ge lijkspel af te dwingen. O.N. dat ge lijk na de aftrap het spel in dc hand nam slaagde er niet in voor de rust te scoren. Holten dat de eerste 10 minuten met man en macht moest verdedigen slaagde er in de weds trijd onder controle te krijgen mede dank zij het goede werk van de ach terhoede onder aanvoering van de subliem keepende doelman Theo Deijk. Beide ploegen probeerden met fair en goed voetbal voor het rustsignaal een voorsprong te ne men. de verdedigingen stonden dit echter niet toe. Na de rust kwam O.N. in de 10e minuut aan de lei ding door uit een scrimage voor het doel van Holten te scoren, het welk op dat moment tegen de verhou ding was, Holten wenste zich niet bij deze achterstand neer te leggen en deed er een schepje bovenop waardoor enkele hoekschoppen door O.N. weggegeven moesten worden. Het was 15 minuten voor het eindsignaal dat Holten uit een hoekschop genomen door Evert Dalemans, Francis Luesink kei hard en onhoudbaar inkopte en de stand op 1-1 bracht. Beide ploegen probeerden volle winst te forceren waardoor de wedstrijd een bijzon der spannend einde kreeg. De goed leidende scheidsrechter J. Lette moest het spel kort voor het einde even onderbreken om de beste man van het veld, Henk Blanken te ver zorgen dit een blessure aan een lip had afgelopen R.K.S.V. Cl - HOLTEN Cl In de eerste helft was het Holten dat in de aanval was. Doch vele kansen die de rood-zwarten kregen werden door Hoffman en Pucky niet benut. In de 25e minuut werd het door een snel genomen vrije trap 12-0. Het kwartier in de eerste helft was voor R.K.S.V. en Holten moest oppassen voor tegen doel punten. In de 2e helft zijn er voor beide elftallen kansen geweest. Vlak voor het einde was er een klein ongelukje en werd Tonny VVoltman van het veld gestuurd. Door de goedkeepende Johan Tuitert, die de plaats in nam van Gerrit Tijhof die een punt heeft gezet achter zijn carière, is het bij 1-0 gebleven. helft nam Knapen een vrije schop op links, die door de Zwoise doel man werd gemist, doch ook de kopbal van Labobar ging naast het doel. Zwolle begon te geloven in een zege en trok alle registers open en verdedigde haar doelgebied met de rug tegen de muur. Het plaatsen bij Holten werd door de haast steeds slechter en tien minuten voor tijd leek de gelijkmaker alsnog te komen. De doorgebroken Kna pen werd in het strafschopgebied neergelegd, doch was niet meer waard dan een indirekte vrije schop. Deze werd door Huzen ech ter onbenullig naastgeschoten en ondanks het feit. dat de scheids rechter de strijd tien minuten ver lengde wegens blessures en tijd- rekken van Zwolle, slaagde Holten er niet in om één eigen doelpunt te fabriceren. Door deze nederlaag en de zege van runner-up Schalkhaar op Heino, is de op het oog lijkende riante voor sprong nu geheel verdwenen en zal er nog heel wat moeten gebeuren om de titel in de wacht te slepen. Er staan immers nog enige zeer zware wedstrijden te wachten en in het bijzonder de uitwedstrijden kon den weieens een te grote opgave blijken. Vrijdag jl. ging het eerste senioren team resoluut door met de poging kampioen te worden door D IS. uit Enschede achter de zegenkar te binden, Nico Valk bleef weer onge slagen en ook Gerard Overvelde was in goede vorm met twee ge wonnen partijen. Wim Gütlich was wat uit vorm en kon voor de derde keer niet tot winst komen. Doordat het dubbelspel wederom gewonnen werd, kwam de eindstand op 6-4 in het voordeel van Holten. De wedstrijd van het tweede senio renteam tegen Matchpoint '68 uit Nijverdal verliep minder succesvol en ging met 7-3 verloren. De Holte naren werden wel door pech ach tervolgd want meerdere sets gin gen op het nippertje in drie games verloren. Gerrit van Leeuwen won één set met gemak 21-17, 21-11) en verloor er twee waarbij vooral de laatste set erg spannend was (12-21, 21-14 en 13-21). Henk Hendriks wist eveneens één set in winst om te zet ten terwijl twee sets door hem ver loren werden (20-22, 19-21 en 21-11, 20-22. 21-17). Ellen Helmer moest drie sets aan de tegenstander laten, waarbij vooral de laatste set niet verloren had mogen gaan (21-14, 23-25 en 20-22). Het dubbel werd door Ellen en Henk gewonnen zo dat de eindstand 3-7 werd. Op 7 maart ging het derde team, dat die avond bestond uit Bea Klein Teeselink. Johan Steunen berg en Marian de Vrijer naar Hen gelo om daar tegen Vitesse te spe len. De eerste drie competitieweds trijden waren met 10-0 verloren ge gaan en de spelers waren vast be sloten daar die avond een eind aan te maken. Verliezen was nog tot daar aan toe, maar in ieder geval niet met 10-0. De eerste twee sets gespeeld door resp. Bea en Johan gingen helaas verloren. Maar toen bleek dat de wonderen de wereld nog niet uit waren want de derde set werd door Marian gewonnen. Toen daarna ook nog de eerste game van het dubbelspel werd ge wonnen leek het hek helemaal van de dam. Maar Vitesse bewees overduidelijk dat degene die het laatst lacht dat toch het beste doet, want zij won uiteindelijk het dubbelspel. Niet dat het hen veel moeite kostte want tijdens de tweede en derde game bevonden de T.T.V.-Holten spelers zich vaker onder dan achter de ta fel. Een overwinning zat er die avond dus niet in, hoewel ook Jo han een set won en Bea een keer ontzettend (ja ontzettend) dicht bij een overwinning was. De uitslag 8-2 geeft (hopelijk) hoop voor de toe komst. Het A-jeugd team heeft deze week niet gespeeld aangezien de tegen stander verstek liet gaan. Het B-jeugd team trad afgelopen zater dag aan tegen D.T.S. (Enschede). Gerard Jonkman mocht de spits afbijten maar ondanks goed tegen spel ging hij drie maal ten onder. Bij Gerard Vuuregge lukt het ook nog steeds niet en ook Jan Ophof kwam niet tot winst. Het blijkt wel dat het tweede jeugdteam erg zwaar ingedeeld is. De uitslag werd dan ook 10-0 in het voordeel van D.TS. Programma komende week: 21 maart Holten 2 - Geas; 20 maart Holten 3 - Trefhoek De wedstrijden worden gehouden in de gymzaal aan de Haarstraat. aanvang 20 uur. Holten A - Blauw Wit aanvang 15 uur; Olympia - Holten B vertrek sporthal 13.15 uur. Holten 2-De Zweef 3,10 uur, Haarle 2-Holten 3 10 uur, v. 9 uur, Borner- broek 2-Holten 4 10 uur, v. 8.45 uur, Holten 5-Hengelo 4 10 uur, GFC 3-Holten 6 10 uur, v. 9 uur, Holten 7-Nijverdal 4 10 uur, Enter 8-Holten 8 10 uur, v. 9 uur, Holten 9-Twenthe 6 10.30 uur, Holten 10-Haarle 10 11.45 uur, De Zweef 9-Holten 11 10.30 uur. v. 9.30 uur. Holten 12- Enter 6 10 uur. Holten Al-MVV 29 Al 2.30 uur, Ve- sos A2-Holten A2 1.45 uur, v. 1 uur, Holten Bl-KOSC BI 2.30 uur. En ter Vooruit B2-Holten B2 1 uur, v, 12.15 uur, Sp. Rijssen Cl-Holten Cl 12.30 uur, v. 11.45 uur, SDOL C2- Holten C2 1 uur, v. 12.15 uur, Holten C4-Enter Vooruit C2 1 uur. Holten C3 is vrij. SVZW d .-Holten Dl 11 uur, v. 10.15 uur. Holten D2-RKSV Dl 0.30 uur, Holten D3-Enter D3 11 uur, RKSV D2-Holten D4 10 uur, v. 9.30 uur, Holten El-Sp. Rijssen El IX uur! Holten E2-SWN EVV 10.15 uur, Haarle E3-Holten E3 10 uur, v. 0.15 uur, Holten E4-SDOL E4 10 uur, SVVN F2-Holten F1 9.30 uur, v. 8.45 uur, Holten F2-Hulzense Boys F2 9.30 uur. Week van 18 tot en met 24 maart ZATERDAG 10.00-12.00 Zaalvoetbaltoernooi NMB 13.00-15.00 Handbalvereniging Holten 16.00-18.00 Volleybal (Huslage) ZONDAG 12.00-17.00 Zaalhandbalcompetitie MAANDAG 8.10-16.10 Diverse scholen 16.10-18.30 Tennisclub Holten 18.30-22.00 Badmintonclub Holten 22.00-23.00 Tennis (Van Rijssen) DINSDAG 8.15-15.30 Diverse scholen 16.30-23.00 Volleybalvereniging Mintonette WOENSDAG 8.10-16.40 Scholengemeenschap 18.00-19.00 Wegenwacht Markelo 19.00-20.00 Brandweerpersoneel 20.00-23.00 Badmintonclub Holten DONDERDAG 8.10-16.40 Scholengemeenschap 19.00-20.00 Tennis (Oolbekkink) 20.00-22.30 Sanderink 22.30-23.30 Schwarte VRIJDAG 8.10-16.10 Diverse scholen 18.00-20,00 Schutteman 20.00-21.00 Mavobouw 21.00-22.00 - 22.00-23.00 „All Stars" S.V. Holten Voor reservering van nog vrije uren in het bovengenoemde week einde kan men zich vanaf vrijdagmiddag 12.00 uur rechtstreeks wenden tot de beheerder (sporthal, telefoon 3180). Alle Overige re serveringen uitsluitend via het gemeentehuis, afd. sportzaken (tele foon 1666).

Holtens Nieuwsblad | 1978 | | pagina 15