Resultaten volleybalkompetitie „Mintonette Zo speelde de Blauw Wit jeugd Blauw Wit '66 opnieuw naar overwinning Programma Blauw Wit Mintonette kampioen Finale klaverjassen Resultaten Blauw Wit senioren GOEDGEKEURDE ARABISCHE HALFBLOED HENGST STAL BORSTLAP Uitslagen en standen S.B.0. GROTE SPANNING Jaarvergadering „Bergruiters" HOLTENS NIEUWSBLAD - 17 MAART 1978 - PAG. 13 Verlies dames 1 Wevo-dames 1 of publiek-dames 1 of hoe je een wedstrijd o.a. kunt ver liezen door het publiek van de te genstander. Op zaterdag 11 maart trad dames 1 vol goede moed in het strijdperk tegen VVevo in Weerselo; d.w.z. de no. 6 (Mintonette) tegen de no. 11 (Wevo). De eerste set verliep voor de Dondertmannetjes goed. Er werd al snel een voorsprong op gebouwd van 1-8. De passes waren goed, waardoor er een goede aanval uit kon komen. Deze set werd dan ook met 8-15 gewonnen. In de tweede set stonden de Mintonette- dames binnen enkele minuten ach ter met 10-0. De oorzaak van deze terugval? Deze lag niet alleen in het spel van de tegenstanders, maar ook in de aanmoedigingen van het publiek. Toen dit eenmaal doorhad dat de Mintonette-dames mentaal niet zo sterk waren, probeerden ze door hun eigen team luid aan te moedigen en de Mintonette-dames te intimideren, de winst van de tweede set in handen van Wevo te krijgen. Dat is het publiek goed ge lukt. De Wevo-dames begonnen steeds beter te spelen, de aanval lukte beter terwijl bij Mintonette daarentegen de passes steeds slechter werden, waardoor er weinig goede aanvallen kwamen. Deze set werd verloren met 15-7. In de derde set leken de Donder tmannetjes hun vechtlust weer te rug te krijgen. Het stond dan ook snel 1-9 voor Mintonette. Toen be gon het publiek zich weer te roeren. De Wevo-dames raakten hierdoor weer geïnspireerd. Ze liepen dan ook langzaam maar zeker in. Het werd nog 10-12 voor Mintonette. Toen deden twee verkeerde opsla gen de dames de das om. Ze verlo ren de derde set met 15-12. In de vierde set ging de strijd gelijk op. Het publiek hield zich aanvanke lijk vrij rustig. Maar halverwege deze laatste set begon het zich weer te roeren. De totale mentale in eenstorting voor de Mintonette- dames was een feit. Verder dan 15-9 konden ze niet komen. Eindstand: 3-1. Stand: Volley W16-29, Coppejans 4 16-28, Set Up 2 16-25, Tornado 17- 19, Vrivo 16-17, Mintonette 17-13, Coppejans 17-13, Devoko 2 17-13, Dynamo 17-11, Wevo 16-8, SWN 16-6. Verdiend gelijkspel heren 2 De ploeg van de „passie-spelers", zoals uw berichtgever vorige week heren 2 noemde, moest het afgelo pen vrijdag opnemen tegen één der sterksten uit de kompetitie: het Rijssense Rivo 3. De taktische'tïps van onze niet coachende-coach: Rustig spelen, Inzet, Volleyballen en Overspelen (Rivo) werden ter harte genomen. Al in de eerste set leek het er op dat winst zouden boeken. Rivo had echter een sterke eindsprint: 10-15. De tweede set gaf enerverend vol leybal te zien. Enthousiast spel met goede passes, goede set-ups, harde en taktische aanvallen maakten het Rivo zeer moeilijk. Helaas werd aan beide zijden nogal slordig ge serveerd. vooral in de kritieke fasen van de strijd. Door iets beter spel won heren 2 met 16-14. In de derde set kwamen er nogal wat proble men met de betrekkelijk onervaren en bepaald niet sterk leidende scheidsrechter. Vooral aan Rivo- zijde was de kritiek sterk. Maar sputteren tegen de leiding is ten eerste onjuist en ten tweede het ei gen moreel verzwakkend. Door al dit gedoe was de prettige sfeer uit de wedstrijd evenals het goede spel. Rivo won deze set met 11-15. In de vierde set, toen de lucht weer wat geklaard was, werd er weer redelijk gevolleybald. Vooral het spel van de jongsten uit het team, Johan Müller en Hans Bceftink, belooft wat voor de toekomst. Samen met aanvoerder Ger Piek, Klaas Masse- link, Wim Husslage, Koos van Leeuwen en Arie Langendoen wis ten zij de laatste set na een enerver ende strijd met 15-13 te winnen. To taal dus twee gewonnen en twee verloren sets; een juiste uitslag en een plezierige afsluiting van dit kompetitieseizoen. Stand: Mintonette 1 14-24, Flash 2 13-21, Rivo 3 14-20, Flash 3 14-16, Mintonette 214-10, Markelo 214-10, Markelo 114-9, Holyoke 2 13-0. Winst meisjes junioren Na een half uur oponthoud kon vrijdag 10 maart de wedstrijd be ginnen tussen Mintonette en Ho lyoke. De eerste set was voor de Mintonette-meisjes geen pro bleem. De set werd gemakkelijk gewonnen doordat de meisjes van Holyoke nog niet in hun spel wa ren; setstand: 15-6. In het begin van de 2e set werd goed spel geleverd door beide teams. Aan het eind van de set ontstond paniek aan de zijde van Mintonette waardoor Holyoke een kleine voor sprong kón nemen, maar door hard werken kon Mintonette de set toch nog behouden: 16-14. De 3e set gaf een gemengd beeld: goed en slecht spel wisselde zich af. Mintonette was echter de betere ploeg en won met 15-12. Eindstand: 3-0. Stand: Rivo A 17-30, Flash A 17-29, Flash C 16-21, Mintonette 16-21, Blauw Wit BI-Excelsior B2 In deze leuke wedstrijd waarin van beide kanten aanvallend werd ge speeld, is het BI gelukt om weer eens te scoren. Hoewel de wedstrijd met 5-3 werd verloren, kan dit toch als winstpunt worden gezien. De doelpunten, resp. gescoord door Rensen, Schuppert en Meken- kamp, geven weer hoop voor het nog resterende seizoen. Wat beter trainingsbezoek voor sommige jongens en de zaak is zo weer ge zond. Kom op BI! Nijverdal C1-Blauw Wit Cl Vanuit een middenmootpositie op de ranglijst heeft Blauw Wit in Nij verdal niet voor een verrassing kunnen zorgen. Ondanks hard werken werd kansloos verloren te gen deze goed combinerende ploeg. Met een 4-0 achterstand werd de rust bereikt. Een stand die deze jongens nog wel moed gaf. De hoop op een gelijkspel werd direct na de aftrap de bodem ingeslagen toen Nijverdal al snel uitliep tot 6-0. Met de regelmaat van de klok kwam keeper Aanstoot oog in oog te staan met de Nijverdalse voorhoe de. Met veel kunst en vliegwerk bleef het voorlopig 6-0, maar in de slotfase bracht Nijverdal de stand op 11-0, een stand die door het hardwerkende Blauw Wit enigszins geflatteerd mag worden genoemd. Maar dat de overwinning zeer ver diend was. kan niemand ontken nen. Bk uw Wit C2-Eversberg Cl Blauw Wit C2 dat zijn eerste weds trijd na de winterstop speelde, zag kans hieruit de volle winst te halen. Hoewel er maar met tien man ge speeld werd, zag C2 zijn voorsprong al voor rust oplopen tot 3-0. Na de thee wilde Evers berg nog wel wat terugdoen, maar de Blauwwitters hielden dapper stand en wisten zelfs een 6-1 eindstand te behalen. Goed gedaan! Holyoke 17-19, Flash B 17-18, Vol ley A 17-16, Rivo B 17-11, Kuipers 17-3, Volley B 18-1. Meisjes adspiranten Op vrijdagavond 10 maart hebben we tegen Holyoke A gespeeld. Ho lyoke A kreeg de opslag. Na een tijdje stond Holyoke al op kop met 1-9. Daarna werd het spannender, we pakten steeds de opslag terug maar Holyoke was niet te verslaan. Ze wonnen de eerste set met 11-15. In de 2e set waren we beter; na een tijdje stonden we voor met 5-4. Maar het lukte ons niet de 2e set te winnen en verloren toen met 7-15. In de derde set stonden we ook weer voor met 6-4. Later werd het voor Holyoke 7-8 en ze wonnen daarna met 9-15. De toeschouwers hebben ons goed aangemoedigd maar het lukte ons niet te winnen. We hopen dat het de volgende keer beter gaat. Op za terdagmiddag 11 maart om half twee hebben we tegen Apollo-B ge speeld. V/ij kregen de opslag en al gauw was het 1-3 in ons voordeel. Maar dat lieten de Apollo-meisjes niet op zich zitten en daarom was de strijd al gauw beslist: we verlo ren met 15-4. De 2e set ging het veel beter: eerst wat slecht (4-0 voor de tegenpartij) maar we kregen al gauw weer de opslag en toen werd het 4-11 voor ons! Maar weer liet de tegenpartij het niet op zich zitten: we verloren toch nog met 15-11. De 3e set verlo ren we ook. Deze was beter als de le set maar het werd toch 15-6. We kij ken al weer strijdlustig uit naar de volgende wedstrijd. Stand: ATC-B 19-35, Flash A 18-33, Rivo A 18-32, Holyoke A 19-28, Apollo B 19-26, ATC-F 19-17, Mar kelo 18-17, Holyoke B18-13, Flash E 18-6, Flash C 18-5, Mintonette 19-5, Rivo C 19-5. Programma volleybal kompetitie Vrijdag 17 maart (19.00): Kuipers- Mintonette meisjes junioren (Goor). Zaterdag 18 maart (16.30): Vrivo- Mintonette jongens adspiranten (Vriezenveen). Maandag 20 maart (20.00): Ever- sberg 1-Mintonette heren 4 (Nijver dal). (19.30): Mintonette heren recreanten-Daarlerveen (Ensche de). (20.00): Sparta Wilhelmina- Mintonette heren recreanten (Ens chede). Op de dezer d&gen gehouden keu ringen van het Arabisch vol- en halfbloedhengsten heeft de fam. Borstlap te Holten opnieuw een be langrijk succes met haar als hobby bestaande Arabische paarden fokkerij. Een van de zelf gefokte jonge hengsten werd op de, als zeer streng bekend staande jaarlijkse keuring, voor het komend deksei- zoen goedgekeurd. Een daarom zo belangrijke prestatie als men be denkt, dat van de 46 voorgebrachte jonge hengsten er slechts 9 het fel begeerde dekbewijs krijgen. De zeer goed gebouwde Arabische halfbloedhengst werd door de fam. Borstlap gefokt uit de volbloed Arabier Naifhiy (3 x kampioen) en de 1/2 bloed Arabische merry Go- dewind, 3 x met een la premie be kroond. Tevens werd de Volboed Arabische Hengst Arax-Sahib eveneens goedgekeurd, terwijl bij de afstammelingen keuring werd afgegeven. De hengst voldeed eve neens met een „zeer goed aan de verplichte I.B.O.P.-proef. Beide hengsten van de fam. Borstlap staan bij het bekende hengs- ten-dek-station van de fam. Brinkman in Twello. U weet hel niet...! Beltman heef! alles bp sport en modisch gebied Blauw Wit El-Holten E2 Ook in de tweede wedstrijd kon het in feite te lichte en te jonge E 1-elftal niet tot winst komen. Al spoedig na de aftrap bleek dat de spelertjes van de S.V. Holten, die ook in hun eerste wedstrijd al een forse zege hadden behaald, wat meer in hun mars hadden. De Blauwwitten hebben echter dapper gestreden voor een goed resultaat. Dit werd beloond met een uit een goede aan val door Erik Boogaard gescoorde tegentreffer. Jongens, volgende keer weer met volle inzet de wei in, dan komen beslist gauw de pun tjes. Twenthe E2-Blauw Wit E2 Na de nederlaag van vorige week tegen Excelsior E3 ging Blauw Wit E2 met frisse moed naar Goor om te proberen Twenthe aan de zegekar te binden. Dit pakte echter wel an ders uit. Tot vijf minuten voor rust ging de strijd geheel gelijk op tot er plotseling voor het doel van Michel enige verwarring ontstond. Hier van profiteerde Twenthe en scoorde 1-0 en hiermee werd de rust ingegaan. Na rust werd er goed ge voetbald, maar Blauw Wit kon niet voorkomen dat er nogmaals door Twenthe werd gescoord. Uitslag dus 2-0 voor Twenthe. Jongens, probeer met de goede inzet die er is, jullie ploegverband terug te vin den, dan zul je misschien volgende week Enter Vooruit E2 twee pun tjes kunnen afpakken. Zet hem op en houd vol! Holten F2-Blauw Wit F2 Uit deze met veel aanvallend spel gespeelde plaatselijke pupillen- derby is Blauw Wit als overwinnaar te voorschijn gekomen. Net voor rust wist Jaco den Uijl met assis tentie van de Holtense keeper 0-1 te scoren, en hoewel ook de Holtense spelers na rust goed spel lieten zien, hield de Blauw Witrdefensie stand en werd de ruststand ook de ein dstand. In een matige ontmoeting is een veel sterker Blauw Wit er zaterdag in geslaagd opnieuw met 1-0 te ze gevieren. Ondanks een groot vel- doverwicht zagen de Holtenaren maar een keer kans om de vrij zwakke doelman van MVV '69 uit Marle het nakijken te geven. Op het kleine en door de regen gladde veld van MVV'69 begonnen de gasten met een met een aanval lende taktiek uit te voeren. On danks het feit dat Harry ten Wolt huis en Richard Beldman gebless eerd aan de kant moesten blijven, toonde de equipe van trainer Wil le ms zich van meet af aan de betere ploeg. Vooral op het middenveld blijkt de komst van Jan Verveda een geduchte versterking. Aan de andere zijde leidde het aanvallende spel der Blauw Witters enige malen tot snelle tegenaanvallen der MW-ers, maar Geje Paalman (veel beter als in de vorige wedstrijd) en Ep Beldman als voorstopper (hij speelde MVV-goalgetter Hazel- horst uit de wedstrijd) hadden de zaak volledig onder controle. De serie goede aanvallen van de zijde der gasten leidde in de 23e mi nuut tot een schot van Wilco Dik kers op de lat, waarna Henk Aan stoot net naast het doel schoot. Ook een kopbal van Wim Klein Na gelvoort miste het doel slechts ter nauwernood. Al met al was de stand bij het rustsignaal van de (te) veel fluitende scheidsrechter Nij- huis uit Haaksbergen nog ongewij zigd. SENIOREN: Blauw Wit 1-Daarlerveen 1 2.30 u. Juliana 5-Blauw Wit 2 1.45 u. v. 12.45 u. G.F.C. 1-Blauw V/it 3 2.30 u. v. 1.30 u. Blauw V/it 4-MVV 69 II 3.00 u. Blauw V/it 5-Hulz. Boys 6 1.00 u. DES 9-Blauw V/it 61.00 u. v. 12.15 u. Bij afgelasting klaverjassen in het clubhuis. JUNIOREN: Haarle al-Blauw V/it al 2.30 u. v. 1.45. V/ierden bl-Biauw V/it bl 3.00 u. v. 2.30. Den Ham c2-Blauw V/it cl 12.00 u. v. 11.00 u. Blauw V/it c2-Sp. Rijssen c311.30 u. PUPILLEN: SWN d2-Blauw V/it dl 11.00 u. v. 10.15 u. Blauw V/it d2-Enter V d2 10.15 u. Enter V. e2-Blauw V/it e2 10.15 u. v. 9.30 u. Sc. Rijssen fl-Blauw V/it fl 10.00 u. v. 9.30 u. Blauw Wit f2-SWN f3 9.30 u. Na de rust hetzelfde spelbeeld, waarbij de Blauw V/itté voorhoede, waarin Gerard Koopman geen al te sterke partij vertolkte, nu wat be sluitvaardiger te werk ging en de MW-doelman handen vol werk be zorgde. De MW-ploeg werd steeds meer in de verdediging gedrukt, waardoor openingen op het kleine veld steeds moeilijker te forceren waren. Toch leidde deze druk in de 60e minuut tot een doelpunt toen Wim Klein Nagelvoort de bal in het strafschopgebied kreeg aange speeld, zich omdraaide en inschoot (1-0). V/ie verwacht had dat MVV'69 nu in het offensief zou gaan. kwam be drógen uit. De gastheren bleken nauwelijks tot tegenacties in staat en het doel van Bert Trompetter kwam nauwelijks in gevaar. De beste kans om de voorsprong uit te bouwen had Jan Verveda, maar zijn magnifieke schot beukte de deklat boven de MVV-goalie. Ook Bert Schipper, terug op zijn rechtsachter-plaats, trof nog een keer de paal maar tot vergroting van de voorsprong konden de gas ten niet komen. Zo eindigde deze zeer sportieve wedstrijd in een kleine maar meer dan verdiende overwinning voor Blauw V/it. A.s. zaterdag wordt om half drie aange treden tegen Daarlerveen. Wan neer de voorwaartsen iets schot- vaardiger te werk gaan moet het mogelijk zijn de punten thuis te houden. De opstelling van Blauw V/it luidde: doel: Trompetter; ach ter: Schipper, Paalman, E. Bel dman en Bolink; midden: Dikkers, Verveda en M. Koopman; voor: H. Aanstoot. Klein Nagelvoort en G. Koopman. U staat er beter op met de sportkleding n de sportartikelen van BELTMAN KLEDINGHUIS SPORT MODh HOLTEN, IN T CENTRUM TELEFOON 1397 V/aar eigenlijk alleen nog maar op gehoopt werd is maandagavond jl. op enerverende wijze tot stand ge komen: het eerste herenteam van volleybalvereniging Mintoneete werd kampioen. Een kampioens chap dat het team uit de onderafde ling tilt naar de distriktsklasse. De Mintonette-spelers zelf hebben er geen actieve rol in gespeeld want heren 1 was al uitgespeeld. De stand aan de kop van de ranglijst was tot die maandagavond: 1. Min tonette 1 14-24; 2. Flash 2 12-21; 3. Rivo 3 13-18. Het Nijverdalse Flash 2 moest nog twee wedstrijden spelen en kon Mintonette dus nog passeren. De wedstrijd van maandag jl. was die tussen Flash 2 en Rivo 3, welke in Het van meet af aan leidende Hengelo heeft in de promotieklasse van de Schaakbond Overijssel op overtuigende wijze de titel be haald. De nog ongeslagen Henge- loërs wonnen hun voorlaatste wedstrijd tegen Drienerlo 2 met 3 l/C-6 1/Q en zijn onbereikbaar geworden voor de achtervolgers. Welk team de tweede plaats uit eindelijk zal gaan bezetten is nog onzeker. Favorita won de thuiswedstrijd tegen Hardenberg met 6-4 en lijkt, met de wedstrijd tegen Boekelo nog voor de boeg, de beste kansen te hebben op de tweede plaats. Ook Esgoo 2 heeft nog kansen op een hoge klassering na de ruime zege op Boekelo (7-3). Het vonnis over Drienerlo 2 lijkt geveld daar Oldenzaal nog heel weinig kans heeft zich te handha ven in de KNSB; als Oldenzaal de gradeert moet ook Drienerlo 2 een klasse lager spelen. Stand: 1 en kampioen Hengelo, 9 gespeeld, 15 punten. 55 1 IQ bord- punten, 2 Favorita 9-11 (511 IQ), 3 Esgoo 2 9-11 (48 1 IQ), 4 Hardenberg 9-10 (46 1 IQ), 5 Boekelo 9-5 (35 I/O, 6 Drienerlo 2 9-2 (32 1IQ). In de eerste klasse bleef Almelo 2 ongeslagen via een 4-6 overwinning op Hengelo 2. Borne bleef de Alme- loërs op eerbiedige afstand volgen na de royale overwinning bij het Enschedese Witte Paard: 11 IQ- 8 I/O eno bezet de derde plaats; Goor werd met een 6 l/Q-3 1 IQ ne derlaag naar huis teruggestuurd. Stand: 1 Almelo 2 6-12 (38), 2 Borne 6-9 (36), 3 ENO 6-6 (30), 4 Hengelo 2 6-4 (31 I/O. 5 Goor 6-3 (23 I/O. 6 Het V/itte Paard 6-2 (21). Op vrijdag 31 maart wordt in het clubgebouw van Blauw-Wit de laatste Klaverjasavond van het seizoen '77-'78 gehouden. De aktie- groep stelt weer een aantal mooie prijzen beschikbaar, terwijl de clubhuiscommissie zorgt voor een drankje en een hartig hapje. De aanvang is om 8 uur. Opgave kan geschieden via het publicatiebord of telefonisch 3348. Tevens zal op deze avond de trekking plaatsvin den van de gehouden verloting. de eerste kompetitiehelft op 2-2 uitdraaide. Het bijna komplete herenteam plus coach van Minto nette bevolkte, met diverse Hol tense supporters, de Nijverdalse tribune in de stille hoop dat Flash 2 een puntje zou laten liggen. In de eerste set werd ieder vleugje hoop al vlot de bodem ingeslagen. Flash 2 domineerde bij de onmacht van Rivo 3. In een paar minuten was het 10-0 en de set eindigde in 15-6 voor Flash 2. Het verloop van de tweede set voorspelde in eerste instantie niet veel goeds: Rivo 3 kwam met 10-6 achter. Doch toen kwam de grote ommekeer: via 10-13 haalde Rivo met 11-15 de tweede set binnen. Nerveus geschuifel op de tribune. Zou het dan toch gaan lukken? Rivo 3 startte de derde set over donderend: in een mum van tijd was het 1-13 voor de Rijssenaren. Vervolgens werd er een forse aan slag gepleegd op de zenuwen van de Holtenaren: Flash liep in tot 10- 13 en 12-14! Toen ging de opslag vier, vijf keer over en weer totdat het verlossende 15e punt viel (12- 15) en de tribune van al het zweet gedroogd kon worden. De vierde set startte Rivo vlot met een 0-4 voorsprong, die Flash evenwel snel omboog naar 7-4. Op 9-9 waren de partijen weer in even wicht. Rivo nam drie punten voor sprong en leek door te stomen naar de setwinst maar Flash liep op nieuw in (12-12). De laatste punten werden echt bijeen gesprokkeld; een foute service bij Rivo op 12-14 deed de harten een paar keer over slaan doch uiteindelijk behaalden de Rijssenaren via 12-15 de set winst. Uitslag dus 1-3 voor Rivo 3 en Mintonette-aanhangers felici teerden elkaar op de tribune. Het kampioenschap is dus tamelijk onverwacht vlot gekomen; u hoort en leest er binnenkort nog wel wat meer van! De kompetitiestand op dit moment is nu: 1. Mintonette 1 14-24 (38-10) 2. Flash 2 13-21 (33-14) 3. Rivo 3 14-20 (34-15) 4. Flash 3 14-16 (28-22) 5. Markelo 1 14-11 (19-29) 6. Mintonette 2 14-10 (20-29) 7. Markelo 2 14- 8 (17-33) 8. Holyoke 2 13- 0 2-39) Rih-Ann, halfbloed Ara bier, eigendom van de Fam. Borstlap, „de Flishoek", Holten. V: Nai iny, M: Go- dewind. BLAUW WIT 3-EVERSBERG 2 Blauw V/it 3 dat deze middag de strijd aan moest binden met mede koploper Eversberg 2 is na deze wedstrijd de kans op het kam pioenschap kwijt. V/erd vorige week nog gelijk gespeeld tegen het als 3e geklasseerd staande Enter Vooruit 5 tegen Eversberg 2 bleek dit Blauw V/it 3 helemaal niet op gewassen. Reeds in de le helft kon Eversberg op een 0-2 voorsprong komen en nadat Blauw V/it in het begin van de 2e helft nog had ge probeerd enig pressievoetbal te spelen waarbij vooral de voorhoede faalde, kon Eversberg uitlopen tot 0-3 en werd het Blauw V/it-vuur he lemaal uitgeblust. Beldsnijder probeerde nog met enkele afstand schoten de eer te redden maar ook zijn inzet kon geen verandering brengen. Een verdiende overwin ning van een veel beter Eversberg. BLAUW WIT 5-DEN HAM 5 Blauw V/it 5 dat haar eerste weds trijd speelde na de gedwongen win terstop heeft het onderspit moeten delven tegen Den Ham 5. Nadat Blauw V/it een 1-0 voorsprong had genomen, wist Den Ham langszij te komen en nog voor rust kwamen ze op een 1-2 voorsprong. Na rust werd Schipper vervangen door Aanstoot en moest Rensen geblesseerd het veld verlaten. Met 10 man moest de wedstrijd worden uitgespeeld. Den Ham maakte hiervan gebruik met aanvalle.nd spel en bepaalde de eindstand op 1-3. DET0 10-BLAUW WIT 6 Blauw V/it 6 dat aan moest treden tegen het Vriezenveense Deto 10 is er niet in geslaagd deze wedstrijd in winst om te zetten. Met een 6-1 ne derlaag wisten de Deto-spelers hun Blauwwitte gasten naar de kleed kamer te sturen. Hierdoor blijft Blauw V/it 6 de onderste plaats op de ranglijst bezetten en zal er in de nog resterende wedstrijden hard gewerkt moeten worden om hierin verandering te brengen. Op de in hotel Vosman gehouden jaarvergadeging van de Landelijke Rijvereniging „Bergruiters" sprak voorzitter P van Heeren in zijn openingswoord zijn teleurstelling uit over de matige belangstelling. Uit het jaarverslag van secreta resse mevr. v.d. Burg bleek o.m. dat het ledental was gestegen. Er is een stijgende lijn te constateren wat de wedstrijdresultaten betreft en de instructie was in het afgelopen jaar bijzonder goed Helaas vertrok de instructrice naar Duitsland. Het bestuur hoopt zo spoedig mogelijk weer een vaste instructeur/instruc- trice te benoemen. Een goede con stante instructie is voor iedere rui ter van het grootste belang en on misbaar voor het op peil houden van de vereniging. In plaats van mevr. v.d. Burg werd als secretaris benoemd de heer D. Aaftink, Oranjestraat. De jaarlijkse „samengestelde" wedstrijden zul len dit jaar worden gehouden op 23 en 30 september. Dit evenement zal groots worden opgezet.

Holtens Nieuwsblad | 1978 | | pagina 13