Jaarvergadering Ponyclub NIEUWS VAN SV HOLTEN Holten won oefenwedstrijd tegen PAX met 3-0 Verslagen junioren SV Holten Programma SV Holten Resultaten SV Holten Programma Sporthal't Mossink" Gezellige dropping Resultaten van de tafeltenniscompetitie Tweede Straten- voetbaltoernooi in Holten Uitslagen en resultaten sv Holten-pupillen Ponyclub Holten speelde zondag tegen Zwolle HOLTENS NIEUWSBLAD - 10 MAART 1978 - PAG. 9 In een vooral voor de rust bijzonder saaie wedstrijd heeft Holten haar oefenwedstrijd tegen de Gelderse hoofdklasser Pax verdiend met 3-0 gewonnen. Voor de thee stond de wedstrijd op een laag peil en werd er veel te kort gespeeld en speelde de thuisclub bovendien niet in haar sterkste opstelling. Met name was de rechtsbuitenplaats voor Brons voort niet de beste plaats, want in de tweede helft nam hij weer zijn vertrouwde „stekkie" in, en ging als spits veel meer gevaar van hem uit. Ook Pax liet het voor de pauze afweten en de blanke stand was ook geheel in overeenstemming met het vertoonde spel. Na de thee kwam er meer vaart in en waren er enige mooie Holter aanvalscombi- naties, waar Pax het antwoord op schuldig bleef. Na ruim tien minu ten schoot Johan Huzen uit een hoekschop van André Dekker de SENIOREN: Hector 3-Holten 3 10.00 u. v. 9.00 u. Tubantia 4-Holten 4 10.00 u. v. 8.45 u. Holten 5-Achilles'12 4 10.00 u. Holten 6-P.H. 7 10.00 u. V/ierden 3-Holten 710.00 u. v. 9.00 u. S.D.O.L. 5-Holten 8 10.30 u. v. 9.30 u. Holten 9-De Zweef 11 10.30 u. Wierden 5-Holten 10 10.00 u. v. 9.00 u. Haarle 4-Holten 11 11.45 u. v. 10.45 u. Holten 12-R.V. 3 10.30 u. JUNIOREN: Almelo Al-Holten Al 2.30 u. v. 1.30 u. Holten A2-De Zweef A2 3.45 u. O.N. Bl-Holten BI 2.30 u. v. 1.30 u. Holten B2-De Zweef B2 2.00 u. Holten Cl-SVVN Cl 2.15 u. R.K.S.V. Cl-Holten C2 1.00 u. v. 12.15 u. Omhoog C2-Holten C3 11.15 u. v. 10.30 u. Holten C4-Enter C2 1.00 u. PUPILLEN: Holten Dl-De Zweef Dl 11.00 u. Enter D2-Holten D2 12.00 u. v. 11.15 u. Holten D4-S.D.O.L. D3 11.00 u. Des El-Holten El 11.00 u.v. 10.15u. Blauw Wit El-Holten E2 10.00 u. Holten E3-Des E2 10.00 u. Holten E4-SWN E3 10.00 u. Holten Fl-SOS F2 9.30 u. Holten F2-Blauw Wit F2 9.30 u. bal keihard in (1-0). Vlak hierna knalde Dekker uit een mooie com binatie met Bronsvoort tegen de staander en de terugspringende bal werd door Hendry tegen de keeper geschoten. Ongeveer een kwartier voor tijd was het Bronsvoort, die de stand op 2-0 bracht, toen hij uit een voorzet van Dekker de bal beheerst in de touwen joeg. Veneklaas had even later pech, toen zijn kopbal uit een voorzet van Henk Jansen tegen de paal belandde. Een mooie kopbal van Bronsvoort, die keurig werd ingekopt, werd door de goed leidende scheidsrech ter Muizebelt afgekeurd, omdat één der andere Holterspelers de doelwachter hinderde. Dit was ech ter uitstel van executie, want tien minuten voor tijd werd midvoor Bronsvoort in vrije schietpositie onreglementair van de bal gewerkt en de hiervoor toegekende straf schop werd door aanvoerder Dek ker onhoudbaar ingeschoten (3-0). Het spelpeil in de tweede helft rechtvaardigt de hoop, dat Holten in de nog komende zware wedstrij den in de competitie ook goed voor de dag kan komen. De weer van een knie-operatie herstelde doelman Gert Jan Wissink speelde een goede wedstrijd en was bij hoge bal len bijzonder klemvast. ENTER D 1 - HOLTEN D 1 Na een winterstop van 3 maanden moest Holten D 1 aantreden tegen koploper Enter in Enter. Het is een zeer pittige maar faire wedstrijd geworden en de gelukkigste ploeg heeft gewonnen. De eerste aanval len waren voor Enter maar de Hol ter achterhoede speelde een sterke wedstrijd. Met lange trappen zet ten zij de voorhoede aan het werk. Vlak voor rust was Holten sterk in de aanval maar wat zo vaak ge beurt: het doelpunt viel aan de an dere kant. Na rust een sterk aanval lend Holten en het was jammer dat de vele schoten net naast of over gingen. Halverwege de tweede helft werd het 2-0 door slecht wegwer ken. Hierna gooide Holten alles op de aanval en 5 minuten voor tijd schoot Hans van ver op het doel en dat betekende 2-1 Holten gesterkt hierdoor gooide al les op alles en het was jammer dat het rolletje, van Jan richting het verlaten doel vlak voor de lijn bleef liggen. Hierna zag de scheidsrech ter een zuivere handsbal over het hoofd. Ondanks het verlies heeft D 1 een goede indruk achtergelaten in Enter. Holten D3 is vrij. SVVN D2 - Holten D 2 Holten D 2 speelde afgelopen za terdag geen al te beste wedstrijd tegen SVVN D2. Het was maar goed dat de tegenstander niet zo sterk was anders was de score niet zo hoog uitgevallen. Het was allemaal zeer onsamenhangend SVVN bleef met zeven of acht man voor het doel hangen waardoor er haast geen doorkomen aan was. Goed doorzetten van Gerrit werd be kroond met een doelpunt. Daarna Holten 2-Hoeve Vooruit 2 Een over alle linies beter spelend Holten 2 heeft afgelopen zondag een zeer verdienstelijk resultaat behaald tegen Hoeve Vooruit, al tijd een uiterst lastige tegenstan der. Vanaf de aftrap heeft Holten de wedstrijd beheerst, wat reeds na 10 minuten resulteerde in een 0-1 voorsprong, door een schitterend doelpunt van Richard Egberts. Na deze treffer werd de tegenpartij bij vlagen weggespeeld zonder dat dit in doelpunten werd uitgedrukt. Na de rust hetzelfde spelbeeld, wat eindelijk met een tweede treffer werd bekroond door de deze mor gen op schot zijnde Egberts Rustig spelend heeft Holten de speeltijd daarna volgemaakt. Hoeve Vooruit probeerde in de slotfase nog terug te komen, doch hun beste spelers werden door Eg Wissink en Gerrit Bennink volledig aan banden ge legd, zodat de zege geen moment in gevaar kwam. Holten 3-Enter Holten 3 heeft zondag de laatste kans op behoud van het derde klas- serschap slechts gedeeltelijk be nut. Tegen mede-degradatiekandidaat Enter 3 werd een 1-1 gelijkspel be haald. Tot aan de rust wisten beide ploegen niet te scoren, hoewel daar volop mogelijkheden voor waren. Na de rust nam Enter in de derde minuut de leiding door een eigen doelpunt der Holtenaren. Na deze ongelukkige treffer heeft Holten 3 zich leeg geknokt voor een beter re sultaat. Toen iedereen reeds op een nederlaag had gerekend, wist Hol ten 3 in de 88ste minuut zowaar nog gelijk te komen, en kreeg toch nog een beetje loon naar werken. 109Holten 6-Hector 5 Reeds voor het einde van de eerste helft had Holten 6 de strijd in feite al beslist. Met zeer gevarieerd spel werd Hector van het veld gespeeld. Door doelpunten van Gerard Overvelde en Wim Brinks (ge scoord middels een kopbal, wat hem in zijn twintigjarige voetbal loopbaan nog niet was overkomen). Nam men voor het rustsignaal een 2-0 voorsprong. In de tweede helft hetzelfde spelbeeld, wat werd be kroond door twee doelpunten van Jan Roele, die zich hiermee zelf overtrof. Scheidsrechter Jan ten Zeithoff blies tegen zijn oud plaatsgenoten een prima partij. Holten 11-SD0L 6 Holten 11 heeft het zichzelf ontzet tend moeilijk gemaakt door een veilig lijkende 3-1 voorsprong uit handen te geven, alvorens de strijd in hun voordeel te beslissen. Door twee doelpunten van Jan Jansen en één van Jan Baltus leek er geen kou meer aan de lucht. SDOL dacht daar heel anders over en kwam in de tweede helft langszij. Mannus Vorkink besliste tenslotte de wedstrijd in het voordeel van Holten 11. RKSV A-Holten 12 Evenals een week ervoor nam Hol ten 12 direkt na het eerste fluitsig naal het heft in handen om daarna al in de tweede minuut door Wess- els de leiding te nemen. Het betere spel was de eerste helft van Holten 12, dat door een geweldig afstands schot van Henny Willems op 0-2 kwam. Direkt na rust besliste Freek Bek- kernens de strijd met een prachtig doelpunt. Deze voorsprong maakte de Holten-achterhoede minder at tent, waardoor RKSV uit een snel genomen vrije trap kon tegensco- ren. Verder kwamen de Rijssena- ren echter niet, zodat Holten 12 weer een verdiende overwinning behaalde. klonk het rustsignaal. Na enkele tactische aanwijzingen en een kleine omzetting in het elftal liep het allemaal iets beter. Verdere doelpunten konden niet uitblijven. Er werd dan ook nog 3 x gescoord. Zaterdag a.s. de zware uitwedstrijd tegen Enter. Holten D 3 - Hector D 3 Holten D 3 wilde zich revancheren voor het slechte resultaat destijds in Goor, toen men met 3-0 voor stond en nog gelijk te spelen. De winterpauze heeft hen kennelijk goed gedaan. Voor rust een sterk aanvallend'Holten dat de tegen partij volledig op eigen helft te rugdrong. Na rust eenzelfde spel beeld. Doelpunten werden ge maakt dobr Rob 2x, Roelof 2x en laatste man Hans. Door dit resul taat plaatste men zich weer bij de bovenste vier. Er zit nog van alles Holten D 4 - Enter Vooruit D 2 Een goed spelend Holten D 4 heeft met het kleinst mogelijke verschil zijn meerdere moeten erkennen in Enter V. De nummer twee op de ranglijst Enter V. mocht blij zijn met deze overwinning, want een ge lijk spel was de juiste uitslag ge weest. De elftallen begonnen aan een nieuwe competitie, waarin ze nu andere elftallen ontmoeten. E 1 trok naar Nijverdal om tegen De Zweef aan te treden. Dit was geen onbekende tegenstander voor hen en het werd evenals in de her- fstcompetitie een doelpuntloze wedstrijd. E2 ging bij Enter E2 op bezoek en het werd een regelmatige overwin ning van 5-1. Een betere start had den zij zich niet kunnen wensen, maar er komen nog andere weds trijden. E3 startte met een thuiswedstrijd tegen De Zweef E3. Het werd een 2-0 overwinning. Een goede stimu lans om zo door te gaan E4 ging in Wierden op bezoek bij SVZVV, een totaal onbekende te genstander voor onze pupillen. Maar ze hebben meteen laten zien dat ze met Holten E4 danig reke ning moeten houden. Het werd een vlotte 3-1 overwinning. De F elftallen begonnen voor vele voetbalkenners met een klein elftal en met andere spelregels. Ze spelen nu met zeven spelers i.p.v. elf. Bui tenspel kent men niet en de keeper mag de bal altijd uit zijn handen uittrappen. Dit zijn enkele wijzi gingen die door de pupillencom- missie van KNVB zijn aange bracht. Deze wijzigingen zijn nog niet definitief maar is een proef. Ook Holten neemt hieraan deel. Het was daarom ook weer nodig de elftallen opnieuw in te delen. F1 verraste vriend en vijand door een 1-0 overwinning te behalen op de Zweef. F2 trad voor de eerste maal in het veld aan tegen SVVN Vol enthou siasme werd aan de wedstrijd be- Rietvogels Bl- Holten BI Holten BI, dat uit de laatste twee wedstrijden 3 winstpunten wist te halen toog met de beste bedoelin gen naar het Almelose Rietvogels om ook daar de punten te pakken. Na een voorzichtige start zag Hol ten toch kans herhaaldelijk voor het Rietvogeldoel te komen, zon der echter gevaarlijk te kunnen worden. Uit een snelle uitval van Rietvogels werd door een Holtens- peler binnen de beruchte lijnen on nodig hands gemaakt. De terecht toegekende strafschop werd goed benut (1-0). Rietvogels bleef hierna aanvallen en kreeg zodoende een aantal hoekschoppen. Juist op het moment dat Holten BI meer vat op het spel kreeg werd keeper Theo Deijk met een afstandschot ver rast. De ruststand was 2-0. In de eerste helft werd er keihard ge speeld door Rietvogels. Na een wij ziging in het elftal nam BI in de tweede helft het initiatief en zette Rietvogels constant onder druk. Gerrit Vincent schoot buiten be reik van de keeper tegen de lat. Rietvogels voelde de dreiging en begon Holten met alle ongeoor loofde middelen aan te pakken. Ondanks dit harde spel kwam BI toch op 2-1 door een mooi doelpunt van Evert Dalemans uit een voor zet van Egbert Veneklaas. Pech en goed keeperswerk van de Rietvo gels goalie konden de stand niet veranderen. Het bijzonder zwak optreden van de scheidsrechter werd door Rietvogels met trapperi- jen uitgebuit. De Holten spelers lie ten zich echter niet verleiden om hieraan mee te doen, Alle lof voor BI! Holten C2- Markvogels Cl In de eerste helft wist de Holtense ploeg goed stand te houden. Even voor de rust wist de middenvoor van Markvogels te profiteren van een dekkingsfout in de verdedi ging. In de tweede helft wist Holten zowaar een veldoverwicht te ver krijgen. Enkele goede kansen wer den evenwel door Holten C2 ge- De Rood-zwarten hervatten de competitie zondag met een uit wedstrijd in en tegen Zwolle, welke ploeg momenteel in de gevaren- zóne verkeert. Zij staan op de één na laatste plaats, vlak boven stad genoot Z.A.C. Gezien hun precaire positie kan Holten dus op een warme ontvangst rekenen en zul len de Holtenaren de puntjes zeker niet cadeau krijgen. De thuisweds trijd werd eerder verdiend gewon nen maar nu de Zwollenaren erg in 't nauw zitten, wordt dit een bij zonder moeilijke opgave voor de koploper in de vierde klasse H. De Holtense supporters zullen, na een wat te lange rustperiode, weer graag hun favorieten willen aan moedigen en haar favorieten heb ben ook hun steun bijzonder hard nodig' De selectie.zal weinig afwij ken van de laatste opstelling en de ploeg is gelukkig blessure vrij. Het terrein van Zwolle is makkelijk te bereiken, komende uit de richting Heino, gaat men bij de stoplichten in Zwolle linksaf en over de brug de tweede weg links. De supporters vereniging zal weer een speciale supportersbus laten lopen. Het vertrek is bepaald op 13.30 uur vanaf Meermanskamp. gonnen. Ondanks het sterke spel van SVVN bleef Holten overeind. Echter in de 5 min. wisten ze onze keeper te passeren. Holten pro beerde de achterstand weg te wer ken aangemoedigd door het tal rijke publiek. Dit mocht echter niet baten. SVVN maakte er zelfs 2-0 van, wat tevens de eindstand was. Een volgende keer beter. In de in de kantine van camping „De Holterberg" gehouden jaar vergadering van de ponyclub ,,De Bergruiters" heeft voorzitter Wim Barvelink in zijn openingswoord zijn vreugde uitgesproken over de goede resultaten die de ruitertjes in het afgelopen jaar op de verschil lende hippische evenementen heb ben behaald. Acht leden hebben inmiddels de club verlaten omdat ze de leeftijd van 18 jaar hebben be reikt. Een ponyclub kan dus nooit „vergrijzen" Inplaats van Barve link, die zich niet herkiesbaar stel de, werd als bestuurslid tevens voorzitter gekozen Wim Aaltink, reeds vele jaren actief lid van de L R. „Bergruiters". mist. Na een snelle uitval van Markvogels kon de Holtense aan voerder niets anders meer doen, dan de doorgedrongen speler op onreglementaire wijze af te stop pen. De toegekende strafschop werd benut. Holten kon niet tot scoren komen. Markvogels was te sterk voor Holten C2. Eindstand 0-5. SVZW E4- Holten E4 Holten E4 speelde voor het eerst weer na de winterstop tegen een voor hen onbekende club uit Wier- den. Deze pupillen zijn nu inge deeld in de afdeling Twenthe van de KNVB. De jongens beginnen al wat groter te worden. Dit bleek ook wel uit het spel. Er werd nu eens niet op een kluitje gelopen en dit kwam het spel ten goede. Van het begin af aan was Holten E4 sterker. Dit werd na een kwartier spelen uitgedrukt in een 1-0 voorsprong. De achterhoede werd echter te overmoedig, waardoor de Zwalu wen meer in de aanval kwamen en wel erg gevaarlijk. Uit één van die aanvallen werd uit een ver schot de gelijkmaker gescoord, omdat ie dereen bij Holten E4 'bleef staan kijken. Na de rust deed Holten een paar gevaarlijke uitvallen, omdat de Zwaluwen te ver opdrongen. Uit een vrije schop scoorde Gerwin Brands ineens. Robbie Martens wist uit een moeilijke hoek te sco ren en bracht de eindstand op 3-1 voor Holten E4. Het eerste doel punt scoorde. Dik Veneklaas uit een doelworsteling. Week van 11 tot en met 17 maart ZATERDAG 10.00-12.00 Zaalvoetbaltoernooi NMB 13.00-15.00 Handbalvereniging Holten 16,00-23.00 HMV ZONDAG 12.00-17.00 Zaalhandbalcompetitie MAANDAG 8.10-16.10 Diverse scholen 16.10-18.30 Tennisclub Holten 18.30-22.00 Badmintonclub Holten 22.00-23.00 Tennis (Dekker) DINSDAG 8.10-15.30 Diverse scholen 16.30-23.00 Volleybalvereniging Mintonette WOENSDAG 8.10-16.40 Scholengemeenschap 18.00-20.00 S V. Nieuw Heeten 20.00-23.00 Badmintonclub Holten DONDERDAG 8.10-16.40 Scholengemeenschap 19.00-20.00 Tennis (Oolbekkink) 20.00-22.00 Zaalvoetbalcompetitie VRIJDAG 8.10-16.10 Diverse scholen 19.00-22.00 Volleybalvereniging Mintonette 22.00-23.00 „All Stars" S.V. Holten Voor reservering van nog vrije uren in het bovengenoemde week einde, kan men zich vanaf vrijdagmiddag 12.00 uur rechtstreeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel. 3180). Alle overige reserve ringen uitsluitend via het gemeentehuis, afd. sportzaken (tel. 1666). HOLTEN Cl SPEELT VOORWEDSTRIJD Op uitnodiging van de v.v. Zwolle zal het Cl elftal van de S.V. Holten zondag aanstaande in Zwolle een voorwedstrijd spelen tegen een Cl elftal van Zwolle! De wedstrijd, welke aanvangt om 1.15 uur, wordt gespeeld vóór de wedstrijd Zwolle 1-Holten 1. Het vertrek van de Cl spelers is om 12.00 uur vanaf Meermanskamp. Wanneer de sup porters van de S.V. Holten biitiids vertrekken kunnen deze onze Cl spelers ook nog aanmoedigen. Vrijdag 3 maart heeft de Ponyclub „De Bergruiters" de jaarlijkse le denvergadering gehouden bij Camping Veneklaas. Het voltallige bestuur en de Jeugdcommissiele den, en een tiental ouders waren aanwezig. In zijn openingswoord gaf de voorzitter de heer V/. Barve link uiting aan zijn vreugde over de goede resultaten van de ruiters in het afgelopen jaar. Acht leden heb ben de Ponyclub verlaten omdat zij er „te groot" voor werden. Geluk kig zijn de gelederen weer met ne gen ruiters aangevuld. Een Pony club kan niet „vergrijzen", daar de maximum leeftijd achttien jaar is. Daar de heer Barvelink zich niet meer herkiesbaar stelde, werd met algemene stemmen de heer Aaltink gekozen, die ook genegen is het voorzitterschap op zich te nemen. We zijn blij met deze „vakman", en rekenen op een goede samenwer king. Het jaarlijks concours wordt gehouden op 4 mei, (Hemelvaarts dag). De voorbereidingen zijn reeds in volle gang. 18 maart en half april is er gelegenheid om de Bl-proef af te leggen. Nieuwe leden kunnen zich nu reeds aanmelden. GEEN TRAINING PUPILLEN De buitentraining voor de D3, D4, E en F pupillen kan door omstandig heden voorlopig niet doorgaan. Zodra bekend is, wanneer de trai ning op het veld weer kan beginnen wordt dit aangeplakt in het kastje bij Beltman en in de kantine Meermanskamp. Zaterdag 18 maart a.s. houdt de S.V. Holten haar traditionele feest avond voor haar leden en genodig den. Deze feestelijke gebeurtenis zal voor het eerst in haar geschie denis gehouden worden in de zaal van café-restaurant „Het Bonte Paard". De Dijkerhoekse toneel vereniging D.A.T. zal het toneels tuk „de Rose Pyama" voor het voetlicht brengen. De muzikale be geleiding zal die avond verzorgd worden door het dansorkest de „Vi- lema's". Men wordt dringend ver zocht op tijd aanwezig te willen zijn. De aanvang zal exact om 20.00 uur zijn. De Supportersvereniging van de „S.V. Holten" organiseerde de vo rige week vrijdag een dropping. Het aantal deelnemers was niet groot, maar het werd wel een zeer gezellig evenement. In een geslo ten vrachtauto werd het gezels chap naar de Lichtenberg ver voerd en daar met kleine tussen pozen met groepjes van 4 gedropt. De opdracht was in bedekte ter men vervat n.l.. „Het vinden van een natuurlyk waterbekken aan alle kanten omgeven door land. Met melk meer mans en een mili tair bivak in open veld". Het eerste jeugd team van de T.T.V.-Holten is er dan toch einde lijk in geslaagd de twee punten mee naar Holten ge nemen. Tegen Twekkelerveld (Enschede) kwa men de jongens tot een 8-2 over winning, waarbij vooral Henk Wes- terik in een goede vorm stak en on geslagen bleef. Maar ook Robert Klein Wassink en Jan Vrugteveen lieten er geen twijfel over bestaan dat zij sterker waren en wonnen elk twee partijen. Het dubbelspel werd gewonnen in twee games. Na een erg spannende eerste game, die met 21-18 op naam van de Holtense Onder auspiciën van de beide Holtense voetbalclubs - Z.V.V. Blauw Wit en de S.V. Holten - zal opnieuw een stratenvoetbal- toernooi georganiseerd worden, dit in navolging van het zeer ge slaagde toernooi 1977, waar de ploeg van Dijkerhoek de door Sporthuis Beltman beschik baar gestelde cup op sportieve wijze in de wacht wist te slepen. Het ligt in de bedoeling op 20-3- '78 de eerste informatieve ver gadering te houden, waarna op. 3-4'78 de inschrijving van de ploegen volgt. Voor loting en poule-indeling is de datum 24- 4'78 gereserveerd. De drie ver gaderingen worden gehouden in de kantine van de Z.V V.Blauw Wit. De 20 vertegenwoordigers van de straten in het toernooi 1977 zal worden verzocht zich opnieuw beschikbaar te stelen of eventueel een vervanger aan te wijzen, om de geplande ver gaderingen by te wonen. Het spreekt echter voor zichzelt dat elke straat in Holten kan in schrijven, dus ook die straten die in 1977 niet hebben deelge nomen aan het toernooi. Com binaties van straten kunnen niet worden opgegeven. Bij te weinig deelnemers per straat kan slechts na overleg met het organisatiecomité een ploeg worden samengesteld. Het aantal deelnemers per straat bedraagt 15 (14 spelers plus 1 grensrechter). De toer- nooidatum zal waarschijnlijk 13-5-'78"zijn, deze datum kan echter, i.v.m. mogelijk competi tievoetbal. slechts onder voor behoud worden gegeven. Ook nu heeft Sporthuis Beltman voor de winnaar een prachtige cup beschikbaar gesteld. Evenals in 1977 zijn de contac tadressen Arie Ongena, Ko- zakkenstraat 6 en Jan Foks, La- geweg 33. jongens kwam, werd de tegenstan der in de tweede game volledig van tafel geslagen met 21-1 Doordat het dubbelspel gewonnen 1 was, werd de stand Holten- Twekkelerveld 2-2, waarna de te genstanders er niet meer aan te pas kwamen. Het tweede jeugdteam ging vol goede moed naar Almelo waar men het moest opnemen te gen de jeugd van Trefhoek. Daar bleek dat er tegen allemaal meisjes gespeeld moest worden en deze meisjes waren bijzonder fanatiek. Harry Kolkman, „smurfje" Jan Traanman en Gerard Jonkman hadden niet veel in te brengen te gen deze tegenstanders. De 10-0 nederlaag kwam dan ook niet als een verrassing. Wellichtkunnen de jongens, die toch met veel plezier gespeeld hebben, revanche nemen als de meisjes in Holten komen. Het eerste seniorenteam zette zijn serie overwinningen voort door respec tievelijk Trefhoek 5 met een 6-4 ne derlaag naar huis te sturen en in de uitwedstrijd tegen Twekkelerveld 3 een 6-4 overwinning in de wacht te slepen. In beide wedstrijden was de dubbel en de laatste partij de sleu telwedstrijd. Door een goede moti vatie werden deze partijen in een overwinning omgezet. Nico Valk won tegen beide clubs van al zijn tegenstanders. Gerard Overvelde moest iedere keer één maal zijn partij aan zijn tegenstanders laten. Wim Gütlich verloor helaas al zijn partijen met minimaal verschil. Het derde seniorenteam moest vo rige week aantreden tegen Blauw-Wit 6, uit Almelo in uen thuiswedstrijd. Het team be staande uit Greta Overvelde, Bea klein Teeselink en Johan Mark voort had ondanks de aanmoedi gingen van clubgenoten niet veel in te bréngen tegen dit voor hen wel erg sterke Almelose team. De uit slag van de wedstrijd was dan ook 10-0 voor Blauw-Wit. Programma komende week: 11 maart Holten A-Match Pomt; 11 maart Holten B-D.T.S.; 14 maart Vitesse-Holten 1; 16 maari Tw.veld-Holten 2; 14 maart Tw.veld-Holten 3. Voor inlichtingen over de TT V. Holten bel M. Wolters tel. 31 54.

Holtens Nieuwsblad | 1978 | | pagina 9