Holten in het afgelopen jaar HOLTENS NIEUWSBLAD - 30 DECEMBER 1 °T' LA". 13 Burgemeester Enklaar werd als burgemeester van „Keunedarp" door prins Carnaval iy a onder scheiden met een keuntje. Raad na wijziging „Duistere Steeg" en „Valkenweg" akkoord niet straatnamen in buitengebied. Herman Klein Velderman ridder in de Orde van Oranje Nassau. Belgische oorlogsvrijwilligers legden een krans op de laatste rustplaats van Paul Ruscart, op de Canadese Begraafplaats. In het laatste nummer van de 29ste jaargang van ons blad willen we in een „te rugblik" over het jaar, dat over enkele uren wordt toe gevoegd aan de lange reeks, die wij het verleden noe men, nog even terugkomen op een aantal gebeurtenis sen die zo een heel jaar door de revue passeerden, die er min of meer even „uitspron gen" en in één van de één en vijftig in 1977 verschenen nummers werden vermeld. 7 JANUARI: Traditionele oude- jaarsreceptie gemeentebestuur Nieuwjaarsrondgang in Espelo Dodelijk verkeersongeval in de Dorpsstraat VVV „Holtens Be lang" wil Streek-VVV opheffen Oliebollencross S.V. „Holten" Pony springconcours in manege Teun Beldman Onderlinge weds trijden in manege „Snorrewind". 14 JANUARI: Jaarvergadering Chr. Gem. Zangvereniging „Soli Deo Gloria" Vereniging „Het Groene Kruis" Nieuwjaarsvisites Plattelandsvrouwen afd. Holten en Dijkerhoek Nieuwjaarsreceptie S.V „Holten" Gemoderniseerde winkel banketbakker Pluygers heropend Spring- en dressuur- wedstrijden in maneges Beldman en „Snorrewind". 21 JANUARI: Ds. A. Schellevis nam afscheid van Hervormde Ge meente Holten Jaarvergadering afd. Holten Ned. Bond van Platte landsvrouwen Raadsfrakties CHU en AR officieel CDA-fractie Buurtvereniging Churchillstraat- Vrijheidslaan organiseert „Avondje Diessenplas" Jan Hendrik Müller in Spanje overle den Eerste echte ledenvergade ring Tafeltennisvereniging Afd. Holten E.H.B.O. eerste op weds trijden in Goor Jaarvergadering T.T.V. „O.K.I.A 28 JANUARI: ZVV „Blauw Wit" nam afscheid van voorzitter Wiersma Mannenkoor koos be stuur Jaarvergadering afd. Hol ten V.V.O., Plattelandsvrouwen afd. Espelo; Veefonds „Ons Be lang" Prinsenbal „Fienpreuvers" Touwtrektoernooi „O.K.I.A." met volop spanning Rolschaatsweds- trijd Kolschool. I FEBRUARI: Jaarvergadering afd. Holten Chr. Plattelandsvrou wen Bevestiging en intrede ds. A. Schellevis in Zaamslag Scapino- ballet op Scholengemeenschap Gemeentebegroting 1977 als eerste in Overijssel door G S. van Overijs sel goedgekeurd Huldiging O.A.D.-jubilarissen Successen voor „Bergruiters" op concours in Wierden Holtense-atleten succes vol in Hoenderlo. II FEBRUARI: Geen Holtens Nieuwsblad als gevolg van stakin gen in de grafische industrie. Heel wat telefoontjes: waar blijft Hol tens Nieuwsblad? U miste 'm toch wel! Blij te horen! 18 FEBRUARI: Wim Aaltink 25 jaar „Bergruiter" Ledenvergade ring C.H.U. stelt candidaten voor definitief C.D.A.-bestuur Ouder avond openbare kleuterschool Tuinstraat U.A.C. „De Holterbe- rg" huldigde kampioenen Raad enthousiast inzake renovatie wo ningen Burg. v.d, Borchstraat Fy- siotherapeutisch centrum geopend Kernenergie onderwerp van gesp rek in „Liberaal-café" 25 FEBRUARI: Carnavalsviering met optocht grandioos festijn. Keuntje voor burgemeester En klaar Gezellige avond vrijwillige brandweer. Burgemeester reikte aan 6 korpsleden het kruis van ver dienste uit Cdt. T. Prak benoemd tot ridder in de huisorde van de „Fienpreuvers" Voorlichtings middag voor rundvee- en varkens houders in zaal „Het Bonte Paard" Hockeyclub bouwt in het „Sport- dal" Bergruiter Han Brouwers met „Valeta" op internationaal concours in Arnhem Paardenver- zekering Holten had een vrij goed jaar. 4 MAART: Fa. Gebr. Wansink 75 jaar C.D.A. Holten koos definitief bestuur Reorganisatie Holtense Oranjevereniging voorlopig mis lukt Bouwbond NVV Holten hul digt vier jubilarissen Pater We zenbeek sprak voor Chr Platte landsvrouwen over „Amnesty In ternational" Candidaat-notaris mr J. Hulshoff te Holten benoemd tot notaris in Winschoten. II MAART: Gewijzigd interieur Hervormde kerk in gebruik geno men Plaatselijke huisartsen be sluiten tot bouw medisch centrum Ds. Smit te Harlingen beroepen door kerkeraad Hervormde Ge meente Jaarfeest Geref. Jeugd clubs Jaarfeest C.J.V. „De Vrien denschaar" Ouderavond kleuter cursus Dijkerhoek Door inspelen van zakenmensen nieuwe perspec tieven realisering Komplan Vaste vergoedingen voor raadsleden Jaarfeest C.J.V. „De Bouwers" Overijsselrit K.N.M.V prachtig ge- Op het erve „De Preuter" in de Beuseberg herdachten het echtpaar A. Bekkernens (yi) jonkvrouw J. Bekkernens-van Coeverden (84) hun 65-jarige echtvereniging Het echtpaar Reijlink-Krikkink, Jeurlinksweg was op 5 mei 60 jaar getrouwd. De heer Henk Rozendom^O jaar in dienst bij de fa. Wonnink, door koningin Juliana onderscheiden met de zilveren eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. slaagd motorevenement Mede werkersavond Z.V.V. „Blauw Wit" Jaarvergadering ponyclub „Berg ruiters" Ledenvergadering Hol tense Handelsvereniging ziet geen brood in voortzetten koopavond. Na half jaar proef laatste koop avond op 31 maart. 18 MAART: Boomplantdag zesde klassers in parkje bij „Diessenplas" Raad accoord met nieuwe huis nummering en straatnaamgeving in buitengebied Ned. Middens- tandsbank schenkt heren 1-team volleybalclub „Mintonette" nieuwe trainingspakken Verga dering Kiesvereniging gemeente belang in „Het Bonte Paard" Hol tens E.H.B.O.-team eerste op weds trijden in Olst „Open Huis" Be jaardencentrum „Diessenplas" Jeugdtennisspektakel TC. „Hol ten" in Sporthal Voorlichtings avond Chr. Onderwijs „O.C.H." boeide Holtense en Markelose be jaarden en gehandicapten met blijspel „In een andere wereld" Wim Toorneman raapt eerste kie vitsei. 25 MAART: Goed geslaagd concert en show Holtense Muziekvereni ging. drumband en majorettes De heer H.J, Hartsuiker won de eerste prijs (draagbare T.V.) in nationale Consumentenwedstrijd Kon. AaBe-fabrieken m.m.v. de fa. Won nink Voorleeswedstrijd o.l.s Dij kerhoek Ledenvergadering Supp Veren. S.V. „Holten" E.H.B.O.- examens. 1 APRIL: Mevrouw G. Schofaerts- Prop, kinderarts te Delden, nam af scheid van consultatiebureau voor baby's en kleuters Jaarvergade ring afd. Holten C.B.T B. Installa tie leiding Waardenborchgroep Politieke forumavond in „De Schu- re" Show voorjaarsmodellen 1977 „Mitsubishi" Autobedrijf Dries Willems Schietvereniging Dijker hoek winnaar verkeersquiz. 8 APRIL: Afscheid van meester Brouwer als hoofd van de o.l. Dorpsschool x Heropening Hotel „Hoog Holten" Nieuwe trainin gspakken voor Badmintonclub van Bevin Zwembad- en Sauna- bouw BV. te Holten x Jaarvergade ring afd. Holten O.L.M School feestavond „De Noordenbarg" Palmpasenoptochten wijkvereni- Meester en mevrouw Brouwer maakten op hun afscheidsdag in ging „Holterhaar en Buurtvereni- een 0pen landauer een rondrit door een deel vank het dorp. •v

Holtens Nieuwsblad | 1977 | | pagina 13