Sportbeoefening en welzijn Sportcommissie vergaderde voor het eerst openbaar Hockey Programma OPC-kerst- zaalvoetbaltoernooi Om de clubhuistrofee Postzegelruil- middag voor de jeugd W. Klaassen op 2e plaats na winst op J. Scheperman Kerst-zaalvoetbal pupillen omvat monsterorganisatie Resultaten volleybal- kompetitie „Mintonette' Sensatie bij Schaakclub Hotten Oliebollentoernooi Badmintonclub HOLTENS NIEUWSBLAD - 23 DECEMBER 1977 - EAU. ia De benoeming van de leden voor het dagelijks bestuur en het „bijpraten" over de stand van zaken met betrekking tot de gemeentelijke plannen op het gebied van sport en li chamelijke opvoeding vormden vorige week woensdag avond de hoofdzaken van de agenda, tijdens de eerste openbare vergadering van de sportcommissie, welke werd gehouden in de raadszaal van het gemeentehuis. Opvallend was dat voor het bijwo nen van deze vergadering, gezien de geheel lege publieke tribune, geen enkele belangstelling van pu bliek en sportverenigingen bleek te bestaan, terwijl toch een geweldige brok interessante informatie over de tafel werd aangereikt omtrent alle ontwikkelingen welke thans op sportgebied binnen onze gemeente spelen. Verder bleek dat de nieuwe sportcommissie, welke voordien als sportstichting in beslotenheid opereerde, duidelijk nog even moest wennen aan het thans open bare karakter van vergaderen, het geen een heerlijk ontspannen dorpse .bijeenkomst opleverde van een soort zoals men zich deze elders in den lande alleen nog vanuit een grijs verleden herinnert. Benoemingen Wellicht onbewust kenschetste de aan het begin van de vergadering nog demissionaire voorzitter H. Rustebiel het karakter van deze bijeenkomst vrij exact toen hij de aanwezigen verwelkomde met de opmerking dat het een vergadering betrof die eigenlijk tussen alles in hangt, waarbij hij overigens doelde op het feit dat niet meer gesproken kan worden van sportstichting en ook nog niet van een sportcommis sie omdat nog geen dagelijks be stuur benoemd is. Overigens had de vergadering met deze verkiezin gen geen enkele moeite. Zonder hoofdelijke stemming werd de heer H. Rustebiel tot voorzitter be noemd terwijl de heer H.J. Meijer werd verkozen tot lid van het dage lijks bestuur. De bezetting van het dagelijks bestuur is daarmee als volgt: H. Rustebiel (voorzitter). L. Kaan (automatisch lid namens B. en W.), H.J. Meijer (lid), bijgestaan door: J.A. Wissink (ambtenaar sportzaken, tevens secretaris). T. Prak (directeur gemeentewerken en technisch adviseur). Tweede sportveldencomplex Tijdens bespreking van de plannen voor aanleg van een tweede sport veldencomplex aan de Larenseweg onthulde de heer Rustebiel dat het buro Hajema aanvankelijk een plan heeft ontworpen waarin 3 voetbalvelden, 3 hockeyvelden plus oefenveldjes waren geprojec teerd. Tijdens bespreking met de toekomstige belanghebbenden werd als bezwaar tegen dit plan aangevoerd dat, dwars door dit plan. fiets- en wandelpaden waren gesitueerd, waardoor de terreinen moeilijk afsluitbaar worden, het geen vernielingen door de jeugd makkelijker maakt. Daarom werd als oplossing bepleit de aanleg van deze paden rondom het complex te situeren. Dit bracht tevens ruim tewinst, waardoor het plan thans is gewijzigd in 4 voetbalvelden (waarvan één oefenveld) en 3 hoc keyvelden (waarvan één trainin gsveld) alsmede een voetbalveldje van 50 x 64 meter voor pupillen- voetbal of andere sporten. In het plan is verder een visvijver voor de jeugd voorzien, terwijl geen plano logisch bezwaar bestaat tegen de bouw van kantines boven de kleedgelegenheden, waarom de toekomstige gebruikers hebben gevraagd. In het laatste nummer van ,,'t Meermenneke", het cluborgaan van de sportvereniging Holten, heeft haar voorzitter, de heer J. Warrink, onder bovenstaande titel enkele behartigenswaardige din gen gezegd tot de Holtense sport wereld. De heer Warrink schrijft: „De laatste weken hebben we rege lmatig artikelen kunnen lezen over een op te stellen welzijnsplan voor de gemeente Holten, als onderdeel van een in de toekomst tot stand komende rijksbijdrageregeling. In het Holtens Nieuwsblad van 9 de cember bent u daarover uitgebreid geïnformeerd. Het probleem ligt echter in het feit, dat de conceptre geling, zoals deze door de minister van CRM is opgesteld, allerlei vaagheden openlaat, die duidelijk nog om een invulling vragen. Ik vraag me namelijk af, of de sportbeoefening ook onder het be grip welzijn valt. In het bijzonder de amateursport heeft mijns in ziens toch wel heel erg duidelijk met de individuele welzijnsbevor dering te maken. Wanneer men het met elkaar daarover eens kan wor den, staan ons in de nabije toe komst misschien nog interessante ontwikkelingen te wachten. Nood zaak is echter wel, dat we als spor torganisatie deze ontwikkelingen op de voet blijven volgen. Dat mijn opvattingen ook door deskundigen gedeeld worden, blijkt uit een aan tal uitspraken. De voorzitter van de bijsturings commissie van het ministerie van CRM heeft enkele uitspraken ge daan, die duidelijk in de bovenom schreven richting gaan. Hij heeft gesteld, dat in het sociaal en cultu reel werk een aantal recreatieve elementen zit. Wanneer men de jeugdsport buiten deze recreatieve sectoren zou gaan rekenen, dan zal dit betekenen, dat jeugdsport bui ten de bijdrageregeling zal vallen. Hij vervolgt echter, dat de jeugd sport vele recreatieve aspecten kent en op die basis niet uitgeslo ten kan worden. De staatssecretaris zegt bij een an dere gelegenheid, dat ontwikkeling op het terrein van de jeugdsport en de sportieve recreatie er onder kunnen vallen, voor zover het niet gaat om de sportactiviteiten zelf, maar om de aanverwante nevena ctiviteiten, die zijn te rekenen tot de omschrijving van sociaal- culturele activiteiten. Op dit moment kunnen we slechts gissen, hoe dit alles moet worden uitgelegd. Zaak is echter wel, dat de sportwereld van Holten goed haar ogen openhoudt, wanneer het gaat om de totstandkoming van het welzijnsplan voor Holten." (In een onlangs verschenen persbe richt van het ministerie van CRM - zie de krant van 11 november jl„ pag. 5 - is meegedeeld, dat binnen afzienbare tijd gemeenten, gewes ten en provincies zullen worden uitgenodigd deel te nemen aan ex perimenten op het gebied van de decentralisatie van het welzijnsbe leid. Blijkbaar verkeert het wel zijnsbeleid dus nog in een prena taal stadium. Maar het zou wel be langrijk zijn, wanneer de gemeente Holten aan zo'n experiment zou kunnen deelnemen. Men heeft dan alles uit de eerste hand. Red. H.N.). De Sportcommissie in eerste ver gadering bijeen in de raadzaal. Handbal Sprekend over de handbalsport zei de heer J. Warrink dat de handbal vereniging, welke als onderdeel van de s.v. Holten werd opgericht, thans omstreeks 100 leden telt, waarvan omstreeks 70 jeugdleden. „Het is de bedoeling dat ze zich per 1 januari a.s. aanmelden bij de Bond en per 1 september a.s. in competitieverband zullen spelen", aldus de heer Warrink, die vroeg hiervoor op Meermanskamp een terrein aan te wijzen. Voorzitter Rustebiel deelde mee dat deze wens reeds de aandacht van de commissie had en zei dat voor aan koop van twee doelen fl. 2.000,- no dig zijn. waarmee hij voorbeel- dsgewijs wilde aangeven welke be dragen met de sport gemoeid zijn. Tennis Voorzitter Rustebiel zei verder dat de tennisclub, die al zo'n 450 a 500 leden telt één tennisbaan heeft die door de trainer permanent bezet is, waardoor nog maar drie banen over zijn voor zowel de competitie als recreatiesport. Hierdoor is uitbrei ding met twee banen noodzakelijk geworden waarvan één baan vrij gemakkelijk kan worden gereali seerd achter de vierde baan, doch de situering van een zesde baan le vert problemen op. De tennisclub overweegt thans het clubhuis af te breken en op die plaats de zesde baan aan te leggen en op een an dere plaats een nieuw clubhuis te bouwen. Hoewel de aanleg van tennisbanen een gemeentelijke taak is. overweegt de tennisclub de voorfinanciering om het geheel sneller klaar te hebben. De gemee nte zou in de jaren 1979 en 1980 deze banen dan moeten overnemen. Met het aldus weer vrijkomende geld zou dan de bouw van een nieuwe kantine kunnen worden aange pakt. De bouw van clubhuizen, uit gezonderd kleedgelegenheden, komt n.l. steeds voor rekening van de desbetreffende sportvereniging zelf. Wethouder Kaan bracht naar vo ren de bereidheid tot voorfinancie ring op zich aantrekkelijk te vin den: „Maar dan dient men de ren tekosten wél zelf te dragen, want anders lost het n.l. niets op. Geld lenen kan de gemeente ook", aldus de heer Kaan. De heer J. Warrink waarschuwde voor het overnemen van de ac commodaties zich niet te binden aan termijnen omdat anders het gevaar ontstaat dat voor andere takken van sport geen geld meer beschikbaar is. „Hou uw handen vrij", was zijn advies. Paardensport Verder onthulde voorzitter Ruste biel dat voor de paardensport een terrein van 2.25 ha beschikbaar is gekomen, waarvoor al een prijs is bedongen. Deze grond wordt ge schikt geacht als onderkomen voor zowel de Bergruiters als de pony club. Aanvankelijk was het oog ge vallen op een stuk grond aan de Helhuizerweg. De eigenaar had deze grond gekocht in de verwach ting dat aan de daarop staande oude schuur een woonbestemming mocht worden gegeven, doch dit bleek in strijd met het bestem mingsplan. De eigenaar bood deze 0 79 ha met schuur tejcoop aan voor 1.6 ton, maar dat vond de gemeente duur. Wayne Klaassen pakt 2e plaats door overwinning op Jan Scheperman Door een overwinning op Jan Scheperman heeft Wayne Klaassen beslag we ten te leggen op de 2e plaats na Dick v.d. Knaap. Voor Scheperman was dit zijn eerste verloren partij dit sei zoen. Klaassen kwam een beetje gelukkig aan deze winst doordat Scheperman mat op de onderste rij over het hoofd een geval wat bij schakers bekend staat als schaakblindheid. Door deze overwinning heeft Wayne zich na v.d. Knaap ook ge plaatst voor het le team. J C. Roele versloeg afgelopen maandagavond Tonny Brands, voor Roele ook een klasseoverwin ning. Met vijf punten tot nu toe is hij bezig aan een zeer sterk seizoen. Theo van Lindenberg wist W.G. Blits zijn eerste verlies in de interne competitie toe te brengen, waardoor zijn promotie kansen ook sterk gestegen zijn. Dinant van- Beek hield gelijke tred met hem door Wim Rietman terug te wijzen. Al met al is de gehele competitie zeer spannend. Hier volgen de uit slagen zoals afgelopen maandag gespeeld; Groep 1 J. C. Roele - A. J. C. Brands 1-0 D A. v.d. Knaap - J. v. Dalen jr. 1-0., J. E. Scheperman W. A. Klaassen 0-1 H. Roelofs - E. Gervedink Nijhuis afgebroken. WOENSDAG 28 DECEMBER SPORTHAL TE HOLTEN Holten E2 aanwezig zijn om 8 10 uur einde om 11.30 uur; Holten D3 aanwezig zijn om 8.55 uur einde om 12.00 uur; Holten Fl aanwezig zijn om 10.10 uur einde om 13.30 uur; Holten D2 aanwezig om 12 25 uur einde om 15.30 uur; Holten El aan wezig zijn om 13 10 uur einde om 16 00 uur. DONDERDAG 29 DECEMBER SPORTHAL TE HOLTEN Holten E3 aanwezig zijn om 8.10 uur einde om 11.30 uur; Holten D4 aanwezig zijn om 8.40 uur einde om 12.00 uur; Holten E4 aanwezig zijn om 10.25 uur einde om 13 30 uur; Holten Dl aanwezig zijn om 13.25 uur einde om 16 00 uur Alle elftallen spelen 3 wedstrijden. Zorg er voor datje op tijd aanwezig bent. Denk aan de gymschoenen Zei de fiets by de sporthal in het fietsenrek. W v. Oyen - J. v. Dalen sr. 1/2-1/2 Groep 2 G J. Kromdijk - T. v. Oyen 0-1 Theo v. Lindenberg - W. G Blits 1-0 W. Rietman - D. v. Beek 0-1 B v. Beek - A. M. Klaassen lr0 J v. Calcar - B Beyer 0-1 eugdcompetitie Door te winnen van Oyen heeft Erik Balks zijn eerste punt binnen gehaald. Wel Erik, je ziet met hard werken kom je een eind, nu dit eerste punt er is gaat het gemakke lijker je zult eens zien. Voor de tweede maal wist Mark Koelemay Wayne Klaassen te verslaan, waardoor Mark de kop heeft over genomen, samen met Ton van- Oyen die van Ellen Klaasen won. De persoonlijke uitslagen: Wim van Oyen - Erik Baltes 0-1 Mark Koeleman-Wayne Klaassen 1-0 Ton van Oyen - Ellen Klaassen 1-0 De stand aan kop: Ton van Oyen 4 uit 6 Mark Koeleman 4 uit 6 Jeugdkampioenschap van Over ijssel. Door dat Erik Gervedink Nijhuis remise speelde in zijn eerste weds trijd om het jeugdkampioenschap van Overijssel, staat hij nu tesamen met drie anderen op een gedeelde tweede plaats. Hierdoor zijn er nog alle mogelijkheden om verder te komen voor Erik. Nu een overzicht van de meespelende mensen en de uitslagen: Gervedink-Nijhuis (Holten). Web bink (Vriezenveen) 1/2-1/2 Ruben (Enschede) - Buurman (Al melo» 1/2-1/2 in 't Veld (Raalte) - Van Altena (Lutten) 1-0. Dat de kampioensvreugde om de hoek komt kijken bij Holten ziet u Door de drukte van de december maand is er vorige week geen hoc- keynieuws verschenen. Daarom nu eerst de uitslagen van 10 en 11 de cember van de zaalhockeycompe- titie Jongens: Holten-Nijverdal 3-2; Holten-D.K.S. 2-2 Meisjes: Goor-Holten 8-1; D.K.S 2-Holten 2-2 De heren speelden niet, ze hebben vrij tot zondag 8 januari Uitslagen zondag 18 december: Jongens: (gespeeld in de sporthal te Nijverdal) Salland-Holten 6-2: Holten-Hengelo 4-8 Meisjes: Holten-Bully 1-3; Holten-Hattem 4-5 De wedstrijden van de meisjes wer den gespeeld in de sporthal te Goor. Programma zaalhockey: Tijdens de kerstdagen en het teeekend van de jaarwisseling wordt er geen competitie gespeeld Voor het nieuwe jaar zijn de volge nde wedstrijden gepland. Zondag 8 januari: Heren: Hardenberg-Holten 15.15- 16.00 uur; Avanti-Holten 16.45- 17.30 uur in de sporthal te Lochem. Meisjes: Holten-Goor 16.00-16.45 uur; Holten-D.K.S 2 17.30-18.15 uur in sporthal ,,'t Mossink" te Hol ten. De jongens hebben vrij en komen dus massaal de meisjes aanmoedi gen! Uiteraard zyn de senioren ook welkom, als supporter. Voor de jongens gaat dc competitie verder op zaterdag 14 januari. In Enschede wordt er dan gespeeld tegen Almelo 3 en Nijverdal. Zaterdag 10 december maakten veel leden voor de eerstemaal ken nis met een verwerping. Het werd een geslaagde (langdurige!) partij, die ook in financieel opzicht een succes was. Op nieuwjaarsdag wordt weer het traditionele oliebollentoernooi ge organiseerd. Iedereen kan deelne men samen met familie, kinderen, vrienden en kennissen. Men wordt verzocht mee te nemen: oliebollen, genoeg sticks voor alle introdu- cees, en naast het groene hockeys- hirt een witte blouse. Het toernooi start om 12.00 uur. De inschrijving sluit 27 december aan het onderstaande ranglijst. Gespeeld W.P. Bbord punten l. Holten 1 4 8 251/2 2. Vriezenveen 1 4 6 24 3. Almelo 3 4 6 24 4. Rijssen 1 4 4 201/2 5. Almelo 4 4 4 20 6. Vroomshoop 1 4 2 17 7. Hardenberg 2 4 11 151/2 8. Delden 1 4 1 131/2 De met x gemerkte clubs heeft Hol ten reeds tegen gespeeld. In januari staat Holten 1 - Delden 1 op het Woensdag en donderdag a.s. orga niseert het bestuur van de Onder linge Voetbal Competitie Nijverdal-Rijssen e.o. (O.P.C.) weer het traditionele Kerst- zaalvoetbaltoernooi voor pupil len, hetwelk zal worden gehouden in de sporthallen te Nijverdal, Rijssen en Holten. Een jaarlijks terug kerende monsterorganisa tie. opgezet met het doel de meer dan 1500 voetballende jongelui, welke zijn aangesloten bij zeer veel voetbalverenigingen in deze regio, tijdens de kerstvakantie een paar dagen aangenaam en sportief bezig te houden. Ondanks de omvangrijke en grootse opzet valt dit toernooi ie der jaar weer op door zijn perfecte organisatie, timing en met name óók door de geweldig gezellige en ontspannen sfeer waarbinnen het geheel plaats vindt. Voor de vele voetbalpupillen betekent dit eve nement dan ook een zeer welkome Blauw Wit A 1- Den Ham A 1 In deze thuiswedstrijd tegen Den Ham A 1 bleven de Blauw Witters de tegenslag van de vorige week he lemaal te boven te zijn. Tegen deze ongeslagen koploper gaven ze prima partij en speelde de le helft zich hoofdzakelijk af op het mid denveld. Na de thee waren er aan beide kan ten goede kansen, maar de afmaker bleek niet aanwezig. De combina ties van de Blauw Witters waren goed. er was inzet tot de laatste mi nuut en het ene winst puntje was dubbel en dwars verdiend. Blauw Wit B 1 - Hulzense Boys B 1 In een goede wedstrijd waarin de kansen lang gelijk waren heeft B 1 de punten aan Hulsense Boys moe ten laten. Voor rust wisten de Hul senaren een 1-0 voorsprong te ne men maar na de thee begon Blauw Wit goed te spelen en kreeg wat vat op het spel, waarin vooral het spel van Hoekjen opviel. Vlak voor tijd wist Hulzen toch nog te scoren en werd de eindstand be paald op 2-0. Verlies Dames 1 Vrijdagavond 16 december jl. trad het eerste damesteam aan tegen het Vriezenveense Vrivo. Beide teams stonden nu ongeveer hal verwege de kompetitie gelijk met 8 punten uit 9 wedstrijden. De ver wachting was dan ook dat het een gelijkopgaande wedstrijd zou wor den. Mintonette trad aan zonder de geblesseerde speelsters Fenny Ebrecht en Alie Nauta. In de eerste set werd al snel duidelijk dat Min tonette het zeer moeilijk zou kry- gen. De aanval van Vrivo was zeer sterk terwijl de Holtense dames met z'n allen behoorlijk stonden te klungelen. Geen aanval, slechte set-ups en in het achterveld werd maar zelden een bal goed opgevan gen. Deze set was dan ook zeer snel afgelopen met 7-15. Ook de tweede set zou weinig goeds brengen voor Mintonette. Vrivo daverde mooi door terwijl dames 1 stond te slapen. Coach J an Herman ten Kampe probeerde door time outs en spelerswisselingen de da mes wat op te peppen doch dit mocht niet baten. Setstand 4-15. In het begin van de derde set leek het er even op dat Mintonette over de ergste moeilijkheden was. maar ook dit was helaas van korte duur. Na een kleine voorsprong ging men weer over op het oude spelletje, tenminste als hier nog van spel sprake is. De derde set ging dan ook verloren met 8-15. Een nederlaag van 0-3 en niet meer dan verdiend. Het wordt hoog tijd dat de dames eens wat meer wilskracht tonen en niet stuk voor stuk hun eigen spel letje spelen. De opmerking na de wedstrijd dat deze avond net zo goed het dames recreantenteam had kunnen spelen was dan ook niet meer dan terecht. Stand: Volley W 10-17, Coppejans 4 9-16, Set Up 2 10-15, Tornado 10-12, Vrivo 10-10, Mintonette 10-8, Dene kamp 2 10-7, Dynamo 10-7, Coppe jans 3 10-6, SVVN 10-5, Wevo 7-3. Meisjes adspiranten Vrijcfag 16 december moesten we weer spelen, ditmaal tegen Marke- lo. We hadden al gelijk pech want Markelo had als eerste de opslag. Ze begonnen zeer goed en lagen dus al gauw voor. De eerste set wonnen ze dan ook met 7-15. De tweede set wonnen ze ook, wy hadden de op slag maar Markelo was niet te ver slaan. Deze keer wonnen ze met 1-15. Nadat onze coach ons een ijsje had beloofd als we 5 punten n/aak- ten begonnen we zeer enthousiast aan de derde set. Markelo won deze laatste weer maar ondanks dat kregen we toch ons beloofde ijsje want we hadden toch nog 5 punten behaald. De eindstand was dus 0-3 in het voordeel van Markelo. Vol frisse moed gingen we de vol gende morgen met de auto naar Hengelo waar we onze wedstryd te gen ATC-B moesten spelen. Ook al hadden we in de eerste set de op slag, we verloren toch met 15-1. De tweede set verloren we weer, deze keer met 15-2. Ook de derde set ver loren we, weer met 15-1. ATC-B had dus de wedstrijd gewonnen. Maar ondanks dat we verloren hebben kijken we vol spanning weer uit naar de volgende wedstrijd. Stand: Flash A 10-19, Rivo A 10-18, ATC-B 10-17, Apollo B 10-15. Ho- lyoke A 10-13, ATC-F 10-11, Mar kelo 11-11, Holyoke B 10-7, Flash E 10-5, Rivo C 10-4, Mintonette 11-1, Flash C 10-1 Jongens adspiranten In een langdurige wedstnjd be haalde het jongens adspiranten- team van Mintonette een keurige 3-1 triomf over Flash B. Dat er in iedere set hard voor de punten ge vochten werd blijkt wel uit de sets tanden: 15-12.13-15. 15-13 en 15-12 Stand: Kuipers B 8-15, Markelo 8-13, Flash A 7-12, Vrivo 7-8, Me dusa 8-6, Rivo 8-6, Mintonette 8-6, Flash B 8-4, Kuipers A 8-0. aktiviteit tijdens de winterperiode, waarin op de velden het pupillen- voetbal stil ligt vanwege de win terstop. De organisatoren hebben óók dit jaar weer hard gewerkt om het gehele programma vlekkeloos te doen verlopen. En dat kan, wan neer de deelnemers zelf ook willen meewerken en vooral willen den ken aan de volgende punten: Zorg dat je uiterlijk 15 minuten vóór aanvang van de eerste wedstrijd in de sporthal aanwezig bent. 2 Plaats je fiets vooral niet op het voetpad en vooral niet vlak voor de ingang van de sporthal. Dat is erg vervelend en verhoogt het gevaar van beschadiging of vernieling van je fiets. 3. Zet laarzen, klompen en schoenen netjes aan de kant en laat je schoeisel niet door de hal slinge ren. Dit is erg lastig en ook gevaar lijk' 4 Deponeer afval in de daar voor bestemde bakken en hou de ruimten netjes. 5. Het speelveld mag alleen via de kleedkamers worden betreden en niet vanaf de tribune en ga ook niet op de netten langs de tribune hangen. 6. Het meenemen van kauwgum op het speelveld is ten strengste verbo den. Jongelui, de organisatoren hebben alles gedaan om het geheel leuk te maken. Laten we dan sa men zorgen dat we het ook leuk houden. Wijs elkaar op gemaakte fouten en toon door je houding dat we zuinig zijn op onze mooie sport hal'!! Op woensdag 28 december a.s. wordt in sporthal 't Mossink een gezelligheidstoemooi georgani seerd voor de leden van de Bad mintonclub Holten. Opgelet: de aanvang is een uur eerder dan ge bruikelijk op de woensdagavond, namelijk om 19.00 uur. De leden, die aan dit toernooi willen deelne men, worden verzocht zich in ieder geval vóór dit tijdstip op te geven bij de wedstrijdcommissie. (Tel. 25 58). Vanzelfsprekend zijn be langstellenden en supporters van harte welkom op de tribune. Woensdagmiddag 28 december or ganiseert de Holtense Postzege lclub H.P.C. in samenwerking met de Stichting Sociaal en Cultureel werk een postzegelruilmiddag voor de jeugd van 8 tot 14 jaar. Jongelui die wat te ruilen hebben kunnen hiervoor terecht in het buurthuis ,,'t Kolnös", Hoffesstraat la, van 1 tot 4 uur. Er zal enkele malen een gratis verloting worden gehouden, dus een bezoekje is zeker de moeite waard. Blauw Wit 3 - Blauw Wit 5 In deze wedstryd is het derde toch wel de betere ploeg gebleken on danks het feit dat ze in deze weds tryd eerst een 2-0 achterstand moesten verwerken. Onder leiding van scheidsrechter Westerik, die goed floot, wist het derde het vijfde met een 9-3 nederlaag naar de kleedkamer te sturen. Top scorer in de stryd was derde elftalspeler Ge- rards die 4 goals voor z'n rekening nam. Een leuke party met een forse uitslag. 8aluw Wit 4 - Blauw Wit 6 In een stevige maar sportieve wedstrijd is het zesde de meerdere gebleken over het vierde, dat met een 2-0 achterstand begon. Via BeMman en Müller wist het vierde gelijk te komen, maar door een on gelukkige terug speelbal kwam het zesce weer voor. Na rust speelde het zesde sterk, maar Joost Boer bezorgde het vierde de gelijkmaker en de stryd was weer geheel open. Beide ploegen gingen nu sterk aanvallen, en het was het zesde dat via Jacob Berghuis de volle winst pakte 3-4 Een aardige match dio voor de goed leidende scheidsrech ter IJspeert geen problmen ople verde, Nu maar afwachten of het zesde ook het derde kan kloppen.

Holtens Nieuwsblad | 1977 | | pagina 13