Snel openingsdoelpunt besliste Holten-IJsselboys Amnesty International Hockey- nieuws Promotieklasse en SBO-beker Programma Sporthal ,,'t Mossink' Zondag inhaalwedstrijd Holten-Broekland Programma s.v. .Holten' Handbal in Holten Uitslagen en resultaten s.v. Holten' pupillen Uitslagen en junioren s.v. Resultaten lagere senioren s.v. .Holten' overzicht fHolten' Uitslag schietwedstrijd .Eendracht' HOLTENS NIEUWSBLAD - 18 NOVEMBER 1977 - PAG- 15 HEEK: 19 t/m 25 nov. Zaterdag: 9 00-12 00 S.V. B A0-1500 Kunstmin Gorssel 15 00-17 00 Handbalver Holten 20 00-21 00 R Leurlnk 21 00-24 00 Tennisgroep Scheltens Zondag: 12 00-17 00 Zaalhandbal compettie Maandag 16 10-18 30 Tennisclub Holten 18 30-22 00 Badmintonclub Holten 22 00-23 00 Tennis Kempers Dinsdag: 16 30-23 00 Volleybalver Mintonette Woensdag: 17 00-19 00 Z V Vlauw-Wit '66 19 00-20 00 S V Holten 20.00-23 00 Badmintonclub Holten Donderdag: 17 00-19 00 S V Holten 19 00-20 00 handbalvej Nieuw Heeten 20 00-21 00 ..All Stars" S V Holten 21 00-23 00 hockeyclub Holten Vrijdag 16 30-18 00 hockeyclub Holten 18 00-19 00 S V Heeten 19 00-22 00 Volleybalver ..Mintonette" 22.00-24 00 Tennisclub Holten In een spannende wedstrijd, die qua spelpeil niet bijzon der hoog was, heeft Holten een benauwde 1-0 zege be haald op de IJsselboys uit Wijhe en hiermee haar riante positie in de kop groep van de vierde klasse H behouden. Het gladde veld deed veel afbreuk aan het spel en beide partijen had den veel moeite om tot goede com binaties te komen en daardoor werden diverse ballen naar een te genstander geplaatst, hetgeen soms tot gevaarlijke situaties leidde voor beide doelverdedigers. Na een voorzichtige start van beide teams kwam Holten reeds in de twaalfde minuut op 1-0. Eerst werd uit een hoekschop op links door Veneklaas de bal door een vart de verdedigers weer tot corner ge werkt. Nu werd deze op rechts ge nomen door André Dekker en met effect (buitenkant schoen) precies op het hoofd van de vrijgelaten voorstopper Oolbekkink geplaatst, die ongehinderd met een harde kopstoot kon scoren. Een foutieve terugspeelbal van Jansen kon doelman Rietberg hierna amper tot hoekschop ver werken. Halverwege de eerste helt schoot Huzen net langs de paal na mooi aangeven van Dekker. Tien minuten voor de pauze ontstond er een benauwde situatie voor het Holter doel. toen Oolbekkink ge vaarlijk terugspeelde op doelman Rietberg, die echter goed op zijn quivive was Op slag van rust kwam Bronsvoort eindelijk eens goed door en zette vanaf de outlijn Holten 2-Hector 2 Holten 2 heeft zondag een kostbare overwinning geboekt op Hector 2. Deze zege kwam op een zeer zwaar terrein nogal moeilijk tot stand, al hoewel de Holtenaren gedurende de gehele partij een veldoverwicht hadden Direkt na de afloop nam Holten het initiatief wat na 15 min resulteerde in de openingstreffer, toen een strak schot van Henk Warrink door één der Hector- spelers van richting werd veran derd Mogelijkheden om de score op te voeren waren voldoende aanwezig, doch het was Hector die gelijkmaakte na een misverstand in de Holterdefensie Hector werd hierna weer onder druk gezet wat resulteerde in de tweede treffer, door Klaas Broersma gescoord Na de rust hetzelfde spelbeeld met vo lop mogelijkheden om de score een beter aanzien te geven De Hector doelman was echter in zeer goede vorm en stond verder Holtens suc ces voorlopig in de weg Halver wege de tweede helft kwam Hector, middels een goed genomen vrije trap. zelfs op 2-2 Dat dit geheel te gen de verhouding in was vond ook Richard Egberts, -die uit een prachtige pass van Jan Harbers de Hectordoelman met een lichte hoofdbeweging het nakijken gaf 3-2. Dit was tevens de eindstand BW0 3-Holten 4 Holten 4 heeft afgelopen zondag haar eerste nederlaag in dit seizoen geleden In een bij zeer slecht weer gespeelde wedstrijd kwam Holten 4 met in het welbekende ritme Door deze slechte omstandigheden kon de bal niet voldoende haar rond gaand werk doen. hetgeen de BWO-spelers duidelijk in de kaart speelde Tot aan de rust was het een gelfjkopgaande strijd met weinig doelrype kansen voor beide elftallen. Na de thee probeerde BWO een beslissing te forceren, wat na 15 minuten spelen gelukte. 1-0. Holten kreeg in het laatste half uur nog een tweetal prachtige kan sen, doch de doelman van BWO wist deze kansen om zeep te hel pen. Holten 5-ATC 4 Een fysiek sterker Holten 5 heeft zondag de beide punten in Holten weten te houden Na een heftig be- ginoffensief van de gasten uit Hen gelo kreeg Holten 5 de wedstrijd meer en meer onder controle. Na een kwartier spelen maakte een der ATC-spelers binnen het 16- metergebied hands Uit de terecht toegekende strafschop bracht Ab v d Bos de stand op 1-0 Hierna was het initiatief volledig voor Holten 5. dat na een afgekeurd doelpunt de de bal voor het doel. waarbij de on zeker spelende doelman Busser meteen reflex de bal van de doellijn haalde Na de thee was bij Holten Joh Ve neklaas vervangen door Nico La- bobar, waardoor Joop Hondelink in de voorhoede ging spelen en reeds in de derde minuut, een mooie kans kreeg, toen keeper Busser de bal weer eens losliet, maar back Nijhof redde op de doellijn Vijf mi nuten later schoot linksbuiten Els- nof een vrije schop hard op het Holten-doel. maar ook nu redde Rietberg weer goed Na ruim een kwartier soleerde André Dekker mooi door de [Jsselboys-verdediging en vuurde een hard schot af. dat net over het doel ging. Het spel golfde op en neer en na een half uur kwamen er enige goed sluitende driehoekscombina ties van Holten te voorschijn, die tevens goede kansen opleverden Holten 02-S.V.V.N. a2 Holten a2 speelde voor de rust te gen de sterke wind in. waardoor SVVN een overwicht verkreeg Vrij kort na de aftrap viel de eerste goal voor SVVN uit een fout in de Holter achterhoede Halverwege de eerste helft scoorde SVVN 0-2 toen de keeper van Holten de bal niet goed verwerkte en uit de terugspringe- score tot 2-0 verhoogde door een doelpunt van Herman Biesters. Na de rust wederom een sterk spelend Holten, dat echter niet meer tot scoren kon komen De achterhoede werd met meer in een gevaar ge bracht zodat het een verdiende 2-0 overwinning werd Holten 6-WW 5 Holten 6 heeft zondag in een niet al te best gespeelde wedstrijd met een gelijkspel genoegen moeten ne men Beide doelpunten vielen in de eerste helft Holten 6 nam eerst af stand door een doelpunt van Jan Roele Lang duurde deze vreugde met. want WW kwam niet lang daarna op gelijke hoogte Na de thee gaf Holten 6 door verkeerd uitgevallen wissels, het midden veld volledig uit handen, zodat het bij het eindsignaal nog best tevre den kon zijn met het behaalde ge lijkspel. PH 9-Holten 7 In een harde wedstrijd heeft Holten 7 haar meerdere moeten erkennen in PH 9 Reeds in de eerste twintig minuten kreeg Holten legio kansen om de strijd te beslissen Deze meerderheid werd slechts in een doelpunt, gescoord door Nico ten Veen. uitgedrukt Deze stand bleef tot aan de rust gehandhaafd Na de thee nam PH duidelijk het initia tief. wat na 10 minuten spelen de gelijkmaker opleverde Een terecht toegekende strafschop besliste fei telijk de strijd in het voordeel van PH wat in de 85e minuut de score nog tot 3-1 opvoerde Holten 9-S0S 6 Holten 9 heeft zondag een vry ge makkelijke overwinmng behaald op SOS 6 In de eerste helft nam men op een moeilijk bespeelbaar veld al een ruime 3-0 voorsprong Na de thee wederom een in alle li nies sterker Holten 9, dat nogmaals werd uitgedrukt in drie doelpun ten Eindstand 6-0 Holten 12-S0S 5 Holten 12 heeft zondag een ver diende nederlaag geleden tegen medekoploper SOS 5 Bij de rust had SOS 5 reeds een 1 -5 voorsprong opgebouwd, wat zy vooral konden doen door een met op dreef zynde doelman Trentelman In de 2e helft tapte Holten 12 uit een ander vaa tje Door goed toegepaste man dekking kon men de SOS- aanvallen pareren Uiteindelijk wisten de gasten toch nog twee keer te scoren, waardoor de ein dstand op 1-7 werd bepaald Eerst kopte back Beltman een bal over zijn doelman tot hoekschop, schoot Knapen net over het doel en knalde Huzen rakelings over na een mooie combinatie met back Jan sen Holten had hierna moeten doordrukken, maar de ploeg speelde bijzonder voorzichtig om de kleine voorsprong te behouden, hetgeen wel bleek uit de wissel van voorhoedespeler Hondelink met halfspeler Fred Hulleman André Dekker kreeg op het middenveld veel vrij spel en trok diverse keren het spel goed open. terwijl Knapen de bewaking had over Bobby Ve neman. een van de beste spelers van IJsselboys en tevens een goed spelverdeler De laatste kans was ook voor Holten, toen uit een zuiver passje van Dekker de bal door Hendry Bronsvoort net werd ge mist Scheidsrechter Erkens uit Arnhem leidde goed en had het niet moeilij. nde bal werd gescoord. Bij een van de weinige tegenaanvallen wist midvoor Heijda met een lob de kleine SVVN-doelman te passeren (1-2) In de tweede helft kreeg Hol ten een sterk overwicht door wind- voordeel SVVN hanteerde een tak- tische opstelling en schermde het doelgebied op de 16 meterlijn goed af Holten liep toen nogal vaak in de buitenspelval. Het derde doelpunt van SVVN werd in buitenspelposi tie gescoord, nadat hieraan een corner vooraf was gegaan Holten a2 gooide hierna alles op de aanval, waarvan SVVN profiteerde meteen snelle counter Even voor tijd werd de eindstand op 1-4 gebracht DOS '37 bl-Holten bl Holten dat voor de rust tegen de storm op moest, tornen, kon in de 7e minuut door een doelpunt van Da lemans, die na knap aangeven van Aanstoot, twee verdedigers plus de keeper omspeelde en fraai inschoot de leiding nemen Holten kreeg door het goede spel van de mid denvelders zelfs een licht over wicht DOS was echter met van plan zich nu al gewonnen te geven en kwam tot gevaarlijke tegensto ten. hetwelk in de 12e minuut tot de gelijkmaker leidde nadat ze reeds in de 10e minuut op de paal hadden geschoten In de 40e minuut nam Holten opnieuw de leiding. Vincent lanceerde op rechts Dalemans. die op zijn beurt Aanstoot prachtig op maat aanspeelde, waarop deze hard en zuiver inschoot. Holten ging met een verdiende voorsprong rusten Na de rust tot de 30e minuut gaven beide schterhodes geen krimp ondanks de gevaarlijke si tuatie s die er ontstonden Uit een van deze situatie s kon DOS op 2-2 komen Dit duurde echter slechts een minuut toen Knapen de terug springende bal die door Veneklaas op de paal geschoten werd alsnog hard en laag inknalde en daardoor de stand op 2-3 bracht Een ver diende overwinning voor een zeer hard werkend elftal in de Promotieklasse van de SBO behaalde het tot nu toe puntloze Boekelo een verrassens gelijkspel in de uitwedstrijd tegen het. sa men met Hengelo, leidende Har- denberg: 5-5. Door dit resultaat gaan de Hengeloers nu alleen aan de leiding want de uitwedstrijd tegen Favorita werd in een (bena uwde) zege omgezet: 4 1/2-5 1/2. Esgoo 2 liet er in de uitwedstrijd tegen Drienerlo 2 geen twijfel over bestaan wie momenteel in de beste vorm steekt, want de Campusbe woners moesten met 3-7 het loodje leggen Opmerkelijk feil in onze ronde was dat geen van de thuis- spelende verenigingen kon winnen! De stand is nu 1. Hengelo 1. 3 gespeeld. 5 punten, 17 bordpunten 2 Esgoo 2 3- 4 16 1/2 3 Hardenberg 1 3-4-16 4 Favorita 1 3-2 17 1/2 5 Drienerlo 2 3-2-10 1/2 6 Boekelo 1 3-1-12 1/2 De tweede ronde van de strijd om de SBO-cup leverde eigenlijk na uwelijks verrassingen op De «root- Holten 0 I - VES0S D 1 In het begin had niemand verwacht dat Holten zijn doelsaldo zo zou vergroten Maar na 8 minuten was het Jan die er 1-0 van maakte Toen kwam pas de doelpuntenmachine echt op gang Een aanval van Vesos op links werd afgeslagen waarna de bal bij Dick terecht kwam die met een strak schot beheerst scoorde Henny maakte er 3-0 van terwijl Jan met vier treffers de ruststand op 7-0 bracht Tot de rust werd er goed gecombineerd, maar na die tijd werd de wedstrijd rommelig Iedereen wilde scoren maar me mand scoorde totdat Geert aan al les een einde maakte en zelf tweemaal doelpuntte Jan maakte tenslotte de tien vol Als jullie za terdag zo tegen Enter spelen dan valt er met veel te vrezen Maar pas op Holten D 1 - Enter Vooruit D 1 Zo slecht als het weer zaterdag was zo slecht was ook de wedstrijd die D 2 speelde tegen Enter V Met de 4-0 overwinning in Enter in het ach terhoofd begon Holten aan deze klus Alles liep eerst voortvarend, er werd direct al gedoelpunt Dit vroege succes kwam het spel met ten goede Via snelle counters kwam het Holten- doel onder druk en doelman Bert voorkwam met enkele katachtige sprongen de ge lijkmaker Door een misverstand tussen de doelman en een der ach terhoedespelers werd het toch ge lijk Holten probeerde nog een overwinmng te forceren en vooral door het voortreffelijke spel van El speler Heico Mulder kwam toch de verdiende overwinning Hij gaf de beslissende pass waaruit Erik scoorde VESOS D 2 - Holten D 3 In een matige wedstrijd heefti Hol ten D 3 het er lelijk bij laten zitten Het flitsende spel van Vesos was er de oorzaak van dat het na 10 min 1-0 was Holten leek en was versla gen. men kon er mets tegenover zetten Deze stand bleef tot de rust. maar ook de wisseling mocht met baten De thuisclub bleef komen en het werd 2 -0 Holten D 3 kan zich geen nederlagen meer permiteren wil men met de bovensten mee draaien. Zaterdag zal men zich da nig moeten revancheren Excelsior D 5 - Holten D 4 In een aantrekkelijke wedstrijd heeft Holten D 4 na een paar neder lagen twee punten gehaald bij Ex celsior De achterhoede was deze dag het sterkste deel van de ploeg SENIOREN Bon Boys 3 - Holten 2 10.00 uur Omhoog cl-Holten c2 In een zeer matige wedstrijd gmg Holten opnieuw ten onder Het was de Holtense voorstopper, die de score voor Omhoog opende De Holtense achterhoede gaf blijk van een vormcrisis Holten wist er aan vankelijk bijzonder weinig tegen over te stellen Er waren slechts twee gevaarlijke momenten voor het doel van Omhoog Eén ervan werd omgezet in een doelpunt Uitslagen DOS '37 bl-Holten bl 2-3. Holten c4-Omhoog c3 7-5. Hol ten cl-DES cl 4-0 ste uitslagen kwamen op naam van Hengelo dat m Vroomshoop de ge lijknamige vereniging een lesje gaf (0-4en Favorita dat VVeerselo met dezelfde cijfers naar huis stuurde <4-0> Esgoo won thuis van Borne met 3-1 en gaat eveneens verder bekeren De beide Cup-finalisten van het vorige seizoen hadden evenmin veel moeite met hun te genstanders Cup-verdediger Har denberg won met 3-1 van ENO uit Nijverdal en Boekelo speelde zich een ronde verder via eveneens een 3-1 overwinmng op Vriezenveen Voor insiders was de nederlaag van Haaksbergen in Hengelo tegen Stork (3-1) misschien wel opzien barend alsook de nogal forse overwinning (1-3) van Holten op Oldenzaal. De wedstrijd Almelo- Delden werd een week uitgesteld. In de kwartfinales staan de volge nde ontmoetingen op het pro gramma: Hengelo-Esgoo, Hardenberg-Stork. Boekelo- Almelo of Delden en Holten- Favorita. mot aan het hoofd Edwin en VVim die beiden een voortreffelijke weds trijd speelden. Er was geen door komen aan voorde Rijssenaren Bij enkele goed opgezette aanvallen was het Gerrit die voor beide doel punten zorgde Zo behaalde het D 4 elftal een verdiende zege op een sterk tegenstribbelend Excelsior Holten F 1 - Markvogels F 1 Na een grote nederlaag van vorige week heeft het F 1 elftal geprobeerd een eervol resultaat te behalen Het heeft niet mogen baten De neder laag bleef beperkt tot 7-0 De jon gens hebben hun uiterste best ge daan en enkeie individuele akties van Normen om het eerste doel punt te scoren leidde tot soms vreemde situaties Jongens laatje door deze nederlaag niet van de wijs brengen en probeer zaterdag een puntje u;t Nijverdal mee te brengen Aangezien er zondag weer een be kerprogramma is vastgesteld en de Luchtgeweer Groep A 1 H J Nekkers 125 p 2. G H Paalman 119 p 3 G A Haverslag 116 p 4 G. Koopman 106 p Groep B 1 B J Oplaat 120 p. 2 Dick Jansen 116 p 3 G Jansen 115 p 4 G J. Sluiter 113 p Greep C 1 M. Boersma 109 p. 2. A J Bieleman 108 p 3 A Pekkeriet 94 p 4 G J H. van Aefst 60 p LUCHTPISTOOL: Groep A. 1 H. J Nekkers 134 p 2 G Koopman 126 p 3 G A. Haverslag 123 p. 4 A. Schuppert 117 p. Groep B 1 E. J Grootentraast 126 p 2 G H Paalman 120 p. 3 Dick Jansen 112 p. 4. D J Nijen- dijk 103 p vertrek 8.45 Holten 3 - R. K. S V 2 aanvang 10 00 uur Holten4 -P H 5 aanvang 10 00 uur BWO 5 - Holten 5 - aanvang 10 00 uur vertrek 9 00 uur R V 2 - Holtenaanvang lOuurvert» rek 9 00 uur Holten 7 - Enter 4 10 00 uur Holten 8 - Haarle 7 10.30 uur Haarle 8 - Holten 910.00 uur vertrek 9 00 uur Enter 8 Holten 10 aanvang 10 00 uur vertrek Holten 11 - Enter 9 aanvang 10.00 uur S D o L 7 - Holten 12 aanvang 12 15 uur vertrek 11 15 uur JUNIOREN GFC Al-Holten Al 2.30 uur vert rek 1 45 uur Hulz Boys Al - Holten A2 11 00 uur vertrek 10 15 uur Holten B 1 Neo Bl 2 30 uur Holten B2-MVV '69 Bl 12 45 uur Excelsior C2 - Holten Cl 10 00 uur vertrek 9 30 uur Hector C3 - Holten C4 1 00 uur vert rek 12 15 uur Holten C3 - Rietvogels C2 1 00 uur Holten C2 - Markvogels Cl 2 30 uur Holten C2 is vrij PUPILLEN Enter Dl - Holten Dl 12 00 uur vert rek 11.15 uur SVVN Dl Holten D2 10.00 uur vertrek 9 15 uur Holten D3 - Hector D 3 10 uur Holten D4 - Enter V D2 11 00 uur Sp Rijssen E3 Holten E4 10.15 uur vertrek 9 45 uur Nijverdal Fl - Holten F1 11.00 uur vertrek 10 15 uur Zondag 20 november Holten El - Broekland El aanvang 1 30 uur Eventuele afmeldingen voor vrija- gavnd 7 00 uur bij een van je leiders De kollekte „Jantje Beton" voor het Nationaal jeugdfonds heeft in het dorp Holten f113105 opge bracht Zowel de kollektanten als alle gevers worden hartelijk be dankt voor hun medewerking aan deze aktie Rood-Zwarten voor deze ronde zijn vrijgeloot, heeft de KNVB de destijds afgelaste wedstrijd Holten-Broekland vastgesteld De Broeklanders doen het dit seizoen met zo goed als wij van hen gewend zijn en verkeren momenteel in de onderste regionen Het derdeklas sersschap is voor deze ploeg van korte duur geweest en heeft mis schien wel een mentale domper ge zet op de ploeg Voor Holten is deze wedstrijd uiteraard groot belang, want bij een zege kunnen ze de top positie van U D overnemen In het verleden waren de ontmoetingen tegen Broekland altijd zeer span nend, ook al omdat veel supporters uit Broekland hun favorieten ver gezelden. Ook nu verwachten wij weer veel toeschouwers, waaronder vanzelfsprekend weer veel Holte naren. die hopenlijk getuige zullen zijn van een boeiende strijd met Op 1 november j.l. is aan de Sport Veremging Holten een handbal af deling toegevoegd. De handbalaf deling van de S V H. wil aan jon gens en meisjes, dames en heren, de mogelijkheid bieden, op eigen ni veau deze sport te beoefenen. Handbal wordt voor een deel in de zaal gespeeld, maar zolang het weer het toe laat op het veld De rest van dit jaar wordt besteed aan het opbouwen van de benodigde conditie en techniek, om het vol gendjaar zo goed mogelijk voorbe reid aan de competitie te kunnen deelnemen De afdeling telt momenteel feeds meer dan 50 leden, maar meer le den. jong en ouder, zijn welkom. Mocht U eerst meer informatie wil len hebben dan kunt U daarvoor schrijven of bellen naar- Mej. H Teeseiink. Langstraat 11 Holten; tel 05731-470 Heeft u woensdagavond het programma van „de Map" ge volgd op Nederland 1? Het gaf wel een zeer duidelijk beeld van het prachtig menslievend werk dat door Amnesty Inter nationa! wordt verricht. Als u daar meer van weten wilt kunt u de Map met spoed bestellen door storting van f4.50 op po strekening 9955 van de NOS te Hilversum met vermelding „Amnesty". Als u lid wilt wor den van Al, wendt u dan tot de secretaris van de plaatselijke werkgroep van A.I., de heer J. Rijkeboer, Houtweg 19, tele foon 2062. Op maandagavond 12 decem ber houdt de werkgroep een schrijfavond in hotel Vosman, waar brieven en kaarten ge schreven worden aan politieke gevangenen, die al lang zijn op gesloten leder is welkom om daar te komen schrijven en een klein lichtpuntje te brengen in het troosteloze bestaan van een opgesloten, misschien vele ma len gefolterd, mens. Daarover volgt nog nader bericht. Werkgroep A.I. Holten vele hoogtepunten en, als de weer goden-ons niet in de steek laten, goed voetbalweer De selectie van Holten is onveranderd en de sup portersvereniging zal weer een ver loting organiseren met mooie prijzen! Uitslagen 12/13 november 1977 Jeugd jongens: Lochem Dl-Holten Dl 16-1. Lochem Bl-Holten Bl 17-1. Meisjes: Holten Dl en Holten Al afgelast Senioren: Avanti-Holten 1 7-3; Ve teranen Holten B afgelast. Vetera nen EHV-Holten A 3-1 Programma 19/20 november 1977 Jeugd jongens: Salland D2-Holten Dl 10.30 u Holten Bl-Nijverdal Bl 12.30 u Meisjes: Salland Dl-Holten Dl 12 30 u. Holten Al-Almelo A211.00 u Senioren: Holten 1 vrij. Veteranen A vrij. Veteranen Almelo B-Holten B 11.00 u Zaterdag 19 november a s wordt in Hengelo het Midwinterhoomtoer- nooi gespeeld, waaraan Holten met een mixed veteranenteam aan deelneemt. Vertrek: 9.30 uur OAD. Aanvang van de eerste wedstrijd: 10.45 uur Examen C-kaarters Heden 18 november, wordt in Hengelo het examen voor scheids rechters C-kaart afgenomen in de kantine van Heemaf. ingang Ban- kastraat Iedereen wordt verzocht 7 30 uur aanwezig te zijn Alle deel nemers heel veel succes toege wenst! Vanwege het slechte weer werden er in het weekend een aantal weds trijden afgelast. Heren 1 moest te gen koploper Avanti aantreden Avanti scoorde al in de beginfase, maar Holten liet zich met inbe- tuigd en wist een voorsprong van 1-2 op te bouwen door doelpunten vanH Vermeulen R Krijt. De druk van Avanti werd geleidelijk aan groter met de daarbij behorende doelpunten. 7 in getal. J Meerman scoorde het derde en laatste doel punt voor Holten. Ondanks de vele aanvallen van de voorhoede van Vet. A op het doel van EH V konden zij niet tot scoren komen. De ruststand werd bereikt met een 2-1 achterstand. Het enige doelpunt voor Holten werd ge scoord door E Bus. die een prach tig backhandschot loste. Storm en regen worden nog steeds op ons losgelaten, maar voordat ie dereen rond het knappend hout vuur gaat zitten, informeer eerst bij de desbetreffende captain of de -wedstrijd inderdaad is afgelast. Zaalhockey Donderdagavond 24 november a s. wordt er in de Sporthal een vriend schappelijke zaalhockeywedstrijd gespeeld Holten 1-Deventer 1. Aanvang 9 00 uur Zaalhockeytraining Heren senioren: donderdag 21 45- 23 00 u coach/trainer L. Scheltens; heren junioren vrijdag 17.30-18.00 u. trainer R Krijt en donderdag 21 00-21 45 u; meisjes A: vrijdag 17 00-17 30 u trainer R. Krijt coach R Dieben; Jongens D: vrijdag 16 30-17 00 u. trainer/coach R. Kryt en R. Dieben.

Holtens Nieuwsblad | 1977 | | pagina 15