often won moeizaam Hardenberg (6-4) m FAIR PLAY-CUP Programma Blauw Wit Bergruiters- nieuws Resultaten volleybal competitie fMintonette' Zo speelde Blauw Wit jeugd Resultaten Blauw Wit senioren chaakclub Holten I HOLTENS NIEUWSBLAD - 18 NOVEMBER 1977 - PAG. 11 n een zeer spannend verlopen redstrijd waarin Holten herhaal- elijk achter kwam te staan trok et tenslotte toch aan het langste ind, 6-4. nvaller in het eerte team Th van indenberg won zijn partij reeds ond de klok van negen uur. spoe- lig gevolgd door Erik Gervedink lijhuis, die met zijn tegenstander mise overeen kwam in een stel- ng waar weinig meer te halen viel. /2-1/2 dus. lak daarop moest seniorlid W G. Hits op het tiende bord zijn meer- ere erkennen in de jeugd, hij ver lor een stuk en gaf (iets te vroeg) p. In ieder geval werd de score lerdoor rechtgetrokken en een ïooie overwinning voor zijn 12 of 3 jaar oude tegenstander. De si- uatie werd ronduit droevig toen )ick v.d. Knaap op het eerste bord tukken voor in kwaliteit, mat ireigde te gaan en moest opgeven. 1/2-1 1/2 dus. W. Middelink aan het tweede lord spelend kon zijn beter posi- loneel spel niet uitbuiten en moest emise toestaan, 3-2 voor Harden- lerg, een complimentje voor zijn egenstander. Op dit punt zag het r voor Holten somber uit. doordat Ie topspelers van Holten buitens- iel stonden, moest het gemaakt orden door de rest. die hier en aar er ronduit slecht voorstonden, 'enslotte wist Henk van Beek zijn lartij te winnen 3-3. waardoor Hol en weer op gelijke voet kwam te taan een beloning voor Henk. die Is lid van de raad van elf er het ;est aangaf (verhuizing van de ofbar) om zijn club bij te staan De uiste mentaliteit! liteindelijk won J. E Scheperman n een zeer spannend verlopen redstrijd en waarin Scheperman oms duidelijk minder stond. 4-3. en klein 'foutje werd zijn tegen- tander fataal. Vlak daarop ge- rolgd door Berrie Beijer ook ie- nand die toont de juiste mentali- eit te bezitten. 5-3, tenminste een jelijkspel dus voor Holten Toen daarop Dinant van Beek re- nise overeenkwam ging de winst ïaar Holten Op dit punt kwam zijn iroer Bertus ook remise overeen, vaardoor de einduitslag 4-6 werd •n Holten I zich naast Vriezen veen ïestelde da» door een 8-4 overwin- ïing op Almelo 4 nu ook zes punten leeft. De wedstrijd Holten-Vriezenveen lelooft dan ook het een en ander, wie dit kan winnen zal zich hoogst waarschijnlijk de nieuwe kam- lioen kunnen noemen, maar zover s het nog lang niet. deze wedstrijd wordt gespeeld in Holten op maan dag 28 nov a.s De persoonlijke uitslrgen Holten met wit op de even borden? Bolte-D v d. Knaap 1-0, J Meinderink-J W Middelink 1/2-1/2. A Vasse-J. Scheperman 0-1. J Reinders-B van Beek 1/2-1/2, J Nauta-E Gervedink-Nijhuis 1/2- 1/2. R Westra-H van Beek 0-1. L Gerritsen-D van Beek 1/2-1/2. H Oostenbrink-B Beijer 0-1, J W Banis-Th van Lmdenberg 0-1, B Lahaye-W G Blits 1-0 JEUGDCOMPETITIE Hierin werden de volgende weds trijden gespeeld Enk Baltes-E C E Klaassen0-1. 2 Ton van Oijen-Wayne Klaassen 0 1, 3. Wim van Oijen-Mark Koele- may 0-1 In deze competitie gaat Mark nu op kop met 2 uit 2. de rest volgt met ieder een punt. Het is een verrassing dat Mark het klassement aanvoert, maar hij heeft nog zware partijen v.oor de boeg. o a. tegen Ton van Oijen 2x en Wayne Klaassen lx Ellen Ons, tot nu toe jammer ge noeg enige meisje, bij de schaak club heeft dan ook voor het eerst haar eerste puntje binnengehaald in een officiële wedstrijd Zoiets ge eft moed. als zij het voorbeeld volgt van haar broer Wayne dan kan zij nog ver komen. OPEN DEUR SAMENKOMST Op zondag 20 november belegt de Open Deurgroep Holten in de Ge- ref. Kerk de tweede bijeenkomst in dit seizoen. Spreker op deze avond is pastoor Rademaker uit Nieuw Heeten Er zal medewerking wor den verleend door het Jongeren koor „Helicon" o.l v Ineke Jaarsveld-Kevelam en Bert Jaars veld, banton. De bijeenkomst be gint om 19.15 uur doch vanaf 19 00 uur is er samenzang met aan het orgel Anton Koopman Het thema voor deze avond is „HO heelt ons bidden opgevangen" Graag tot ziens „Open Deurgroep" Eerlijkheidshalve moet vermeld worden dat beide jeugdspelers Ber rie Beijer en Erik Gervedink Nij- huis hieraan niet meedoen, daar het dan een onderonsje tussen deze twee zou worden De jeugdcompe- titie is meer bedoeld de jeugdige beginners wat schaakervaring op te laten doen Uitslagen interne competitie: B van Beek-W G Blits 0-1 T van Oijen-B. van Beek 0-1. H. van Bt-ek-E Gervedink Nijhuis 1-0. J E Scheperman-D A v d Knaap 1/2- 1/2 Laatstgenoemde wedstrijd bracht D A v d Knaap op 6 uit 7. terwijl Scheperman nu 5 1/2 uit 6 heeft. Voorwaar een compliment waard voor Scheperman die met een 1/2 verliespunt, misschien toch de be tere papieren heeft. HOLTEN II-BORNE II VOORLOPIG ONBESLIST Een fel en koppig Holten heeft afge lopen maandag vanuit een underdog-positie, positie gepro beerd het kampioenscaspiraties hebbend Borne II te verslaan Bij een stand van 2 1/2-3 1/2 werd er af gebroken in het voordeel van Borne met 2 afgebroken partijen waarin bij nadere analyse Holten beter staat. Een en ander tot verba zing van Borne dat schijnbaar zulke tegenstand niet verwacht had en ook aanbood met een gelijk spel genoegen te willen nemen. Daar Holten winst ziet en dus winst claimde moeten A M Klaassen en Th van Lmdenberg respectievelijk spelend op het le en 2e bord volge nde week dinsdag naar Borne om een en ander waar te maken Wedstrijdleider G J. Kromdijk had bij nadere beschouwing gelijk door tijdens het spel een remise-aanbod aanbod af te slaan, vaak tot wan hoop van Klaassen en Lindenberg die het af en toe niet meer zagen zitten Na analyse door topspelerD A v.d Knaap bracht aan het licht dat er bij subliem spel wel degelijk winst kansen zijn Alles of niets dus volgende week, met eve zenuwen onder hoogspan ning De voorlopige uitslagen zijn Holten met wit op de eneven bor den 1 A. M Klaassen-H. Kok afgebr., 2. J van Lindenberg-B ten Dam, af gebr.. 3 J van Dalen Sr.-T H. Heeregrave 0-1.4 W A Klaassen- C Heeremans 1-0. 5. J. van Calcar-W Kerkdijk 1-0. 6. G. J. Kromdijk-P Waanders 0-1. 7. T. van Oijen-F Averink 0-1. 8. J. ten Velde-B Timmerman 1/2-1/2. VOLGENDE TEGENSTANDER OM S.B.O.-BEKER BEKEND De volgende tegenstander van het beste viertal in de strijd om de S B O.-beker is het gevreesde en sterke „Favorita" uit Enschede, dat 2 klassen hoger speelt dan Hol ten n.l. in de „Overgangsklasse" Deze wedstrijd wordt volgende week maandag gespeeld, waarin Holten wel zal moeten afhaken, daar deze tegenstander vermoede lijk te zwaar zal blijken. De voorzitter van de afdeling Twenthe KNVB, de heer van der Hulst reikte de prijzen uit aan Blauw Uit voorzitter Veldhuis Op zaterdag 19 november houden de Bergruiters" in manege „Snor- rewind" aan de Borkeldweg te Markelo hun jaarlijkse onderlinge springwedstrijden Er wordt gere den in de klassen B. L en M Aan vang 19 00 uur Toegang gratis! Senioren: Blauw Wit 1-PSV 1 2.30 u Enter V 5-Blauw Wit 2 2.30 u v. 1.45 Blauw Wit 3-DES 7 2 30 u Huls Boys 5-Blauw Wit 4 2.30 u. v 1.30 u. Enter V)-Blauw Wit 5 11.00 u. v 10 15 u Blauw Wit 6-DOS'37 8 12.45 u Junioren Blauw Wit Al-RV Al 2.30 Sp Rijssen Bl-Blauw Wit BI 11.00 v 10.30 u. Blauw Wit Cl-Omhoog Cl 1.00 u. Blauw Wit C2 is vrij. Pupillen Blauw Wit Dl-Enter D2 10.00 u. SDOL D3-Blauw Wit D2 10.00 u. v 9 15 u. De Zweef Fl-Blauw Wit F1 11.00 u v. 10.15 u. Op de Alg jaarvergadering van de afd Twenthe der KNVB te Hengelo vond ook de uitreiking der prijzen om de fair-play-cup plaats Een vijf tal prijzen waren beschikbaar ge steld door de TVB aan verenigin gen met de minste strafzaken in het seizoen '76-'77 Afdelingsvoorzitter v d Hulst feliciteerde Blauw Wit- voorzitter G Veldhuis met het be haalde resultaat. Een definiteive en een wisselbeker werden overhan digd en een bedrag van f300 - te besteden aan sportartikelen. Blauw Wit had zonder strafzaken de competitie beëindigd hetggen zeer zeker vermeldenswaard is. Als 2e eindigde de vv ..Dinkelland gevolgd door SDOL (Luttenberg) en Sportlust (Vroomshoop) terwijl ..de Zweef' (Nijverdal) de 5e prijs wist te behalen. Gelijkspel dames 1 Zaterdag 12 november vertrok dames 1 om 15 15 uur naar Dene kamp Daar moest gestreden wor den tegen Denekamp 2 Na een kwartier ingespeeld tehebben brak de strijd los Al snel kwamen de Mintonette dames voor te staan met 0-4 Maar Denekamp kwam te rug en haalde duidelijk in om ver volgens voor te komen met 6-4 Voor ieder punt werd aan beide kanten gestreden Het lukte de De nekampers echter beter om te sco ren De eerste set werd dan ook met 15-10 door de Dondertmannetjes verloren De tweede set werd ook verloren, en wel met 15-6 Dit kwam vooral doordat er geen rust in het spel zat Bovendien kwamen de set-ups met altijd op de goede plaats terecht, waardoor de aanval met kon worden algerond De Mintonette- dames stonden na twee sets dus achter met 2-0 Daarom werd er overgeschakeld op het oude systeem, namelijk de aan val via de midvoor in plaats van via rechts Direkt keerde de rust in het spel terug, de set-ups kwamen er beter uit en dus ook de smashes Mintonette won deze set dan ook met 12-15. via een 10-6 achterstand' De vierde set liet hetzelfde beeld zien als de derde Weer konden de aanvallen goed worden afgerond De tegenstanders begonnen steeds meer hun zelfvertrouwen te verlie zen Deze set werd door Mintonette met 11-15 gewonnen, waardoor de eindstand 2-2 werd Mintonette bezet door dit resultaat de 7e plaats met 6 punten uit wedstrijden Winst heren 1 Vrijdagavond 11 november trad het le herenteam van Mintonette aan in een volgepakte spurtzaal te Markelo tegen het tweede team van Markelo We hadden ons ter dege op deze wedstrijd voorbereid en dachten dit varkentje wel even te wassen, maar dit pakte toch an ders uit zoals zal blijken In de eerste set stonden we al snel voor met 1-6 Met safe en toch gevarieerd aanvalsspel werd dit verschil zelfs uitgebreid tot 1-10 Makje kat in het bakje, dachten wei maar zoals inde geschiedenis al zo vaak is gebleken hebben vele grote veldheren met die gedachte ae overwinning moe ten bekopen). Toen kwam de ken tering Met medewerking van het publiek veranderde de zaal in een ware heksenketel Ineens scheen alles mogelijk te zijn in de Marke- lose ploeg, dit in tegenstelling tot de Holtense ploeg Kennelijk had hun coach hen gewezen op het be kende spreekwoord wie met sterk is moet slim zijn Markelo ging na melijk gebruik maken van een sterk wapen de taktische bal Keer op keer had de Mintonette- verde diging hier geen antwoord op Jan Herman probeerde nog wel rust in het team te - brengen maar dit mocht niet baten Op een gegeven moment stond de Markelose ploeg nog maar 1 punt achter Bij de stand 11-12 kregen we de opslag te- rug. Deze set moesten we nu toch kunnen winnen. Niks hoor! Mar kelo nam snel het initiatief weer over en won met 15-12 de eerste set. Ongelooflijk, maar waar Op naar de tweede set We waren er nu dan wel van overtuigd dat dit met langer zo door kon gaan. Er zouden nu dan toch wel spijkers met koppen geslagen moeten wor den Van het begin af aan werd er geconcentreerd gespeeld en er werd dan ook een stand van 1-6 be reikt. in het voordeel van Minto nette Het publiek kreeg wel waar voor zijn geld want het was getuige van enkele zeer leuke ralleys. maar toch begonnen ze een toontje lager te zingen want Mintonette kwam met 10-13 voor te staan. Uiteinde lijk werd de set met 10-15 gewon nen De derde set gaf in het begin wel even een ander beeld We kwa men met 3-0 achter te staan Het spel in die set varieerde nogal; dan had Mintonette de opslag dan weer Markelo Ook probeerden beide teams het spel te vertragen als men de opslag kwijt was iwat de scheidsrechter met erg kon waar deren). en te versnellen als men de opslag weer had Het ging behoor lijk gelijk op tot een der Markelo- spelers het met langer aan kon en de bal met de voeten meende te moeten spelen in plaats van met de handen We lieten ons door dit voorval met uit het veld slaan en gingen lekker door We wonnen de set met 10-15 Ja. toen moest er nog een vierde se' gespeeld worden Dit gebeurde in ook Het liep een stuk beter in de Miritonette-ploeg. Na een tijdje spelen was de stand 3-6 in ons voordeel Misschien, ze ker weten we het met. begon nu de conditie een woordje mee te spre ken want de voorsprong werd uit gebouwd tot 7-12 Markelo. ook met gek. met nog een gelijkspel in het voóruitzicht vocht terug en bracht de achterstand tot 2 punten terug. Mede door de antenne kwamen we zelfs met 13-12 achter te staan' Het publiek rook dat haar rol ook niet uitgespeeld was Dit werd te gek. Onze aanvoerder paste een IJzers terke wissel toe Andre werd in het veld gehaald om de aanval te ver sterken Deze wissel bleek succes te hebben, want we namen het initia tief weer en de set werd met 13-15 gewonnen. De eindstand werd dus 1-3 in het voordeel van Mintonette. Toch wel verdiend Mintonette heren 1 neemt hierdoor de 2e plaats in met 9 punten uit 5 wedstrijden. Mintonette heren 2 staat 6e met 3 punten uit 5 weds- tryden Belangrijke triomf dames 2 Op vrijdagavond 11 november moestdames 2 van Mintonette spe len tegen Eversberg 1 Beide teams stonden met een gelijk aantal pun ten op de 3e plaats in de kompetitie en het beloofde dus een spannende wedstrijd te worden Met als motief tenminste 1 puntje binnen te halen begonnen de dames de wedstrijd. Er werd door Mintonette voor een grote-spreiding gezorgd, zodat de tegenpartij maar moeilijk een aan val kon opbouwen. Mintonette had het zodoende makkelijk en liet een afwisselend aanvalspatroon zien van smashes en prikballen De set werd tot grote vreugde door de Mintonetten met 15-4 binnen ge haald. Waarschijnlijk in de roes van deze gemakkelijk gewonnen set begonnen de dames aan het net te knoeien. Er ontstond een zenu wachtig gedraai waardoor veel fou ten gemaakt werden en de set ver loren ging met 7-15 Hierdoor ont stond de vrees dat zelfs dat ene puntje niet behaald zou kunnen worden doch Mintonette herstelde zich en won de derde set met 15-6. De stand was nu 2-1 voor Minto nette en met nog 1 set te spelen moest beslist worden of de dames met 1 of met 2 punten naar huis konden gaan Met de instructie te smashen wanneer dit mogelijk was begon de vierde set in een benauwd warme sporthal De andere speel velden waien leeg en alle aandacht was op de dames 2 gevestigd Het leek erop dat deze set gemakkelijk zou worden gewonnen maar bij de stand 13-4 kreeg Mintonette een kleine inzinking <op de tribunes was het doodstil dus de dames moesten zelf maar wat zeggen i. Opgepept door een time-out. aan gevraagd door coach Herman Schol ten. werd de set gewonnen met 15-8 Einduitslag een 3-1 over winning voor Mintonette Het tweede damesteam neemt door dit resultaat de 3e plaats in met 8 punten uit 5 wedstrijden Meisjes junioren Op vrijdagavond 11 november om 19 15 begonnen we de wedstrijd te gen Kuipers, nadat we ons eerst warm gespeeld hadden In de eerste set liep Kuipers een paar puntjes vooruit, maar we hadden ze al weer gauw ingehaald 15-6 Inde t weede set liep bij ons alles tegen en deze set verloren we dan ook met 13-15 De derde en vierde set hepen vrij vlot achter elkaar aan We wonnen ze met 15-5 en 15-4 Ein dstand 3 1 De Mintonette-meisjes nemen de 5e plaats in met 8 punten uit 6 wedstrijden. Meisjes adspiranten Op vrijdagavond il november om kwart over zeven hebben we tegen ATC-F gespeeld ATC-F kreeg de opslag en won de set al snel met 6-15 In de tweede set stonden we voor met 4-0. Daarna was het al weer 4-6 voor ATC-F. en ze wonnen de tweede set met4-15. De derde set wonnen ze ook met 0-15. Maar de volgende wedstrijd is al weer op weg en dan wel morgen in Rijssen tegen Holyoke A. Op zaterdagmid dag hebben we onze tweede weds trijd van de week gespeeld Deze was tegen Holyoke uit Wierden We waren wel wat zenuwachtig toen we begonnen. De eerste set verlo ren we met 15-7. Maar de 2e set ging al beter- 5-3 achteren toen 5-7 voor' Maar ja. toen verloren we weer maar nu met 15-10 En de 3e set wa ren we de kluts helemaal kwijt: 15-5 Maar, we hopen de volgende weds trijd te winnen! Wint heren 3 wel eens? Op maandagavond 7 november begon het derde herenteam van Mintonette al voorspoedig: van Flash 4 werd de eerste set gewon nen! Dit was een hele verrassing, want het waren allemaal lange knapen met vervaarlijk uitziende knielappen en zo De volgende sets waren ze dan ook een beetje inge speeld en de ballen vlogen ons om de oren Er werd echter nog kranig weerwerk verricht door de Hol tense heren, waarbij zij aangete kend dat de twee heren van het vierde mede verantwoordelijk wa ren voor en een opgaande lijn in het spel ën weer een paar verliespun- ten De eindstand werd zodoende 3-1 in het voordeel van Flash Heren 3 staat door dit resultaat voorlaatste met 2 punten uit 4 wedstrijden, heren 4 staat laatste met 0 punten uit 5 wedstrijden Programma Volleybal kompetitie Mintonette Vrijdag 18 november (19 15) Min tonette jongens aspirant-Kuipers A. 119 15) Mintonette heren 2-Flash 3, 119 15) Mintonette heren 3-Flash 5. (20 15) Mintonette dames 1-Coppejans 3, (20 15) Mintonette heren 1-Markelo 1; (20 15) Minto nette heren 4-Flash 4. (20 451 Min tonette heren recreanten-Flash A (Almelo). (22 15) Mintonette heren recreanten-Tubantia (Almelo). Zaterdag 19 november (13 00) Holyoke-Mintonette meisjes junio ren (Enteri Maandag 21 november (19 00) Flash 5-Mintonette dames 3 (Nij verdal); (19 00) Eversberg 1-Mintonette heren 3 (Nijverdal); (21 00)SVVN2-Mintonettedames2 (Nijverdali. Vrijdag 25 november (19 15) Min tonette meisjes aspirant-Holyoke B; (19 15) Mintonette dames 3-Flash7.(l9 15) Mintonette dames 2-Markelo 1; <20 15) Mintonette he ren 1-Flash 2. (20 15) Mintonette heren 2 Markelo 2. (20 15) Minto nette heren 3-SVVN 1 ging bij F l allemaal te sloom. Vol gend keer wat meer strijdlust, jon gelui! Blauw Wit B 1 Rijssen Vooruit B 1 Ook deze wedstrijd leverde voor Blauw Wit B 1 weer de volle winst op Na een wat aarzelend begin scoorde Eric Mondeel uit een goed genomen vrije trap Rust 1-0 Na de thee opnieuw een aarzelend begin en de gelijkmaker van R V hing in de lucht Toen Landeweerd echter voor 2-0 zorgde was de tegenstand gebroken. Verveda zorgde voor 3-0 en Rensen bepaalde de eindstand met een strak vleugelschot op 4-0. Opvallend was het spel van Schuppert. die na afwezigheid deze middag weer prima speelde Wan neer B l iets fanatieker en plaats- bewuster gaat spelen zal een ein dklassering in de middennoot ze ker mogelijk zijn. Enter C 1 - Blauw Wit C 1 Tegen koploper Enter was dit keer geen eer te behalen Blauw Wit startte gesteund door de sterke wind met een pover offensief, waarbij de keeper van de tegen partij toch nog in aktie moest ko men Verder kreeg hij echter heel weinig te doen In het tweede deel van de eerste helft maakte Enter door enkele snelle uitvallen over de vleugels twee mooie doelpunten. Het centrumek aarna door opko men vanuit de diepte nog twee doelpunten bij Ondanks deze doelpunten speelde de Blauw Wit achterhoede een goeie partij Ruw spel van de Enternaren was er de oorzaak van dat enkele spelers wel aangeslagen waren. Net voor rust moest keeper Aanstoot zich laten vervangen vanwege een oude blessure In de tweede helft moes ten Blauw Wit dus met tien man optornen tegen een sterke tegen stander en tegen de felle wind Het pleit voor alle spelers die zich als een ondoordringbare muur in de achterhoede opstelden dat Enter slechts ëén treffer maaxte On danks deze grote nederlaag toch een goed gespeelde wedstrijd die vertrouwen geeft voor de toekomst Blauw Wit 2-DES 4 In deze wedstrijd waarin Blauw Wit 2 lange tyd kans heeft gehad op toch een winstpunt, waren door een zeer omstreden arbitrale beslissing de beide punten toch voor DES. Nadat een le helft was gespeeld waarin beide ploegen redelijk spel heten zien, werd in de 2e helft een bal door een Blauw Witter op de borst opgevangen, waarbij volgens de scheidsrechter hands was ge maakt. hetwelk door beide partijen werd tegengesproken. De scheids rechter had het blijkbaar anders gezien en hij gaf DES een penalty. Excelsior 9- Blauw Wit 3 In Rijssen waar Blauw Wit 3 te gast was bij Excelsior 9 heeft dit team de lijn van overwinningen voortgezet. Na een redelijke wedstrijd tegen dit toch behoorlijk spelend Excelsior kon Blauw Wit toch de beide pun tjes pakken. A.s. zaterdag speelt het derde thuis tegen het hoog ge klasseerde DES 7. Volle winst? Blauw Wit C 2 - Twenthe C 3 In een stevige wedstrijd zijn Blauw Wit C 2 en Twenthe C 3 tot een pun tenverdeling gekomen Na een le helft waarin ei weinig verschil was. ging Blauw Wit na rust wat meer op de aanval spelen, maar de kansen werden niet helemaal uitgebuit zo dat de wedstrijd met de bnlstand eindigde Blauw Wit F 1 - DES F 1 Ondanks de numeneke meerder heid (DES had maar 9 spelersi kon Blauw Wit F 1 niet winnen De harde wind die dwars over het veld stond, had in dit verlies ook zeker haar aandeel Na pim 15 mm. spe len kwam een DES speler alleen voor de Blauw Wit-keeper en dat betekende 0-1. Enkele minuten la ter teen twee. Blauw Wit verdedi gers stonden te overleggen wie er tegen de bal moest schoppen, trapte een DES speler wel tegen het leer 0-2 Na rust was Blauw Wit wel wat sterker maar dit werd niet in doelpunten uitgedrukt Wel wist DES nog een doelpunt te forceren en alzo een nederlaag van 3-0. Het Blauw Wit 4- Markvogels 3 Het door Blauw Wit 4 nieuw uitge dachte aanvalsysteem schijnt toch nog met helemaal feilloos te zijn. Hoewel men in de thuiswedstrijd tegen Markvogels toch 2x wist te scoren, namen de vogels met 4 doelpunten toch de volle winst mee terug naar Markelo Toch blijft dit Blauw Wit team de moed er in hou den en komen er zeker betere tij den. hopelijk zaterdag al met Hul- sense Boys als gastheer. Blauw Wit 5- Excelsior 10 Blauw Wit 5 ging in deze thuis wedstrijd goed van start, want reeds na enkele minuten spelen was het Rijk Schipper die voor 1-0 zorgde Hierna wist Excelsior lang szij te komen, maar door Henk Bel tman kon Blauw Wit weer uitlopen (2-1) Nog voor rust scoorde Excels ior de 2e gelykmaker 2-2. Na de thee twee tegen elkaar opgewassen, beiden zoekend naar een opening met in de slotfase Excelsior als de gelukkigste ploeg, toen de bal door een Blauw Witter in eigen doel was gewerkt. Excelsior 11- Blauw Wit 6 Waarschijnlijk waren de Blauw Witters zaterdagmorgen nog met uitgeslapen (de wedstrijd begon om 9 uur) wanv toen de scheidsrechter na 90 mm. voetbal affloot kon het 6e 14 tegendoelpunten op de lijst bijschryven. Hopelijk wordt zater dag de in de laatste weken opge bouwde verbetering weer gehand haafd en ziet men kans DOS 8 met een nederlaag naar huis te sturen.

Holtens Nieuwsblad | 1977 | | pagina 11