Blauw Wit zeer langs MVV'69 moeizaam Hockey- nieuws Resultaten volleybalcompetitie Mintonette Zo speelden de Blauw Wit pupillen Programma Blauw Wit Nachtpuzzelrit van M.A.C. De Holterberg op 29/ 30 oktober Zo speelden de lagere van Blauw Wit senioren Programma Sporthal',, t Morsink junioren .\achl van Holten 1971 HOLTENS NIEUWSBLAD - 14 OKTOBER 1977 - PAG. 7 In een matig treffen wist Blauw Wit in de thuisweds trijd tegen MVV'69 uit Marle de derde achtereenvolge nde zege te behalen. Na de matige competitiestart is thans de vierde plaats bereikt, zodat wellicht in deze competitie nog een rol van betekenis kan worden ge speeld. Echter, dan zal er beter móeten worden ge speeld dan tegen het in de onderste regionen verke rende MVV'69. Inderdaad is het moeilijk om tegen op papier zwakkere tegenstanders steeds volledig gecon centreerd en gemotiveerd aan te treden. Wat de Blauwwitters echter nu aan het publiek hadden te bie den was van zeer matig gehalte. Toch zijn ook tegen zwakkere tegenstanders twee punten te verdienen. Het lijkt soms of dat uit het oog wordt verloren Trainer Willems had zijn man nen wel degelijk gewaarschuwd voor onderschatting van deze al tijd hardwerkende tegenstande.. die daarmede hun mindere technische kwaliteiten trachten te compenseren. Blauw Wit speelde echter vanaf de aftrap zonder enige overtuiging, zo te zien denkende dat dit het alle maal wel van zelf zou gaan. De MVV'ers dachten daar echter duidelijk anders over. Zij toon den een geweldige inzet en wa ren veelvuldiger aan de bal dan de Blauwwitters, die met name op het middenveld totaal geen vat konden krijgen op hun te genstanders. Misschien ook een beetje een gevolg van het feit dat Gert Paalman op de plaats van de geblesseerde Jan Lohuis (libero) moest spelen in plaats van op het middenveld. Hij was op deze voor hem vreemde plaats één van de weinige Blauwwitters die op een goede (zelfs een heel goede) wedstrijd kon terugzien. Ondanks het ma tige spel werden echter toch twee punten behaald, echter vooral dank zij de medewerking van de verdediging van de gas ten. Het centrum van hun ver dediging zat de hele wedstrijd ..potdicht" Steeds maar weer werden hoge ballen in het straf schopgebied geplaatst, waar geen Blauwwitter aan de pas kwam. Tot de 78e minuut. Toen beoordeelde MVV's laatste ver dediger een lange voorzet van links volledig verkeerd. De bal sprong van zijn hoofd voor de voeten van de plotseling geheel vrijstaande Wim Klein Nage lvoort. Een dergelijke kans is Wim wel toevertrouwd. Hij scoorde beheerst laag in de voor de keeper onbereikbare hoek Dat betekende een 2-1 voor sprong voor de thuisclub. De oranjehemden uit Marle raakten door deze tegenslag volledig van slag en moesten in de laatste minuten nog twee treffers incas seren. waardoor een 4-1 ein dstand bereikt werd. In de 83e minuut scoorde Henk Aanstoot met een prachtig laag afstands schot na slecht uitverdedigen van MVV. Even later loste Ri chard Beldman vanaf de rand van het strafschopgebied een lage schuiver waar de MVV- goalie compleet overheen dui kelde Met deze eindstand had Blauw Wit duidelijk te veel ge kregen Wat had zich afgespeeld voordat de beslissende winnende treffer viel. De gehele eerste helft een voor het merendeel doorzichtig en zonder overleg aanvallend Blauw Wit tegen een fel verde digend MVV, dat met enkele snelle counters en vrije trappen op de rand van het strafschop gebied ook wat kansjes wist te scheppen. Aanvoerder-doelman Trompetter was echter goed at tent Toch wist Blauw Wit in de 40e minuut de score te openen. Uit een hoekschop van links bracht Jan Verveda de bal met een omhaal opnieuw hoog voor het doel. waarna Wim Klein Na gelvoort juist iets eerder was dan de uit zijn doel komende keeper <1-0) Na de rust dachten de Blauwwitters snel de zaak te beslissen maar dat pakte heel anders uit. MVV nam het initia tief en het werd steeds duidelij ker dat de gelijkmaker zaderbij BLAUW WIT Dl - RKSV Dl Ondanks dat het spel een half uur later moest, beginnen en de scheidsrechter uit Enter geen zin had om de wedstrijd nog te fluiten ging de wedstrijd toch door met een scheidsrechter van een onbekend merk Beide parti jen waren goed tegen elkaar op gewassen John Landeweerd bracht de stand op 1-0 RKSV ging de aanval in met soms erg gevaarlijke situaties voor het doel van Blauw Wit Door een lange uithaal van de doelman bracht Harry Kolkman na de rust de stand op 2-0 RKSV kwam sterk terug doch alle moeite bleek tevergeefs toen Gerrit van der Meulen de ein- stand op 3-0 bracht. Fantastisch jongens! En bedankt onbekende scheidsrechter voor goede lei ding. Nijverdal El - Blauw Wit Tegen koploper Nijverdal El heeft ook Blauw Wit El het met kunnen redden. Toch is Blauw Wit El de eerste ploeg die tegen dit sterke team heeft kunnen tegen scoren. Na een zeer mooie wedstrijd waarin vooral Jan Nij- kamp met voortreffelijk uitschie ten uitblonk, was Nijverdal toch beter vooral door de 2 snelle buitenspelers die uit alle stan den schoten. De volgende weds trijd is van groot belang voor de 2e plaats en met wat overleg moet er zeker winst in zitten. Succes Jongens' Blauw Wil - Excelsior £3 In deze enerverende wedstrijd bleek wel. dat Blauw Wit E2 in feite voor geen enkele tegen stander uit de weg behoeft te gaan. mits de aanwijzingen van de leiders goed worden opge volgd Excelsior E3 was blijk baar naar Holten gekomen met het idee onze jongens even on der het gras te spitten. Dit naar aanleiding van de eerste con frontatie. welke kansloos door Blauw Wit E3 werd verloren De zaken werden echter nu door een beter ingespeeld E2 anders aangepakt en binnen 5 minuten keek Excelsior E3 beduusd te gen een 2-0 achterstand aan door doelpunten van Hans Dij- kink Dat deze tegenstander niet onderschat mocht worden bleek wel in de tweede helft E2 werd met, de rug tegen de muur ge zet, mede doordat de opgedra gen mandekking nogal eens werd verwaarloosd De verdedi ging kon hierdoor tot grote hoogte groeien Zij kon echter niet voorkomen dat Excelsior toch nog een gelijkspel uit het vuur sleepte Uitblinkers in deze wedstrijd waren zonder meer de verdedigers Enk Stam. Dick Harting en Rene Veenstra. ter wijl ook genoemd mag worden doelman Michr-1 Huiskamp, die menig balletje voor de voeten van de schietgrage tegenstan ders wegplukte Slotconclusie, een goede wedstrijd, doch onno dig puntverlies door het met konsekwent opvolgen van de aanwijzingen van de leiders. Ronald Bronkhorst liet zich van zijn beste kant zien en wordt beslist een aanwinst voor E2 Blauw Wit F1 - Sp. Rijssen F1 In een over het algemeen gelijk opgaande strijd was het deze keer de aanwezigheid van Wim Meilink in de voorhoede en Wim Jansen in de achterhoede, dat de doorslag gaf voor deze grote 3-0 zege nadat er met een 3-0 voorsprong was geweest. Het F1 elftal dat voortreffelijk draait, vertoond een opgaande lijn. zo wel in het opstellen in het veld. als het samenspel en schieten. Ga zo door Jongens' kwam. In e 58e minuut werd met een snelle aanval over rechts de Blauwwitte verdedi ging volledig uit positie ge speeld. hun gevaarlijkste aanval ler. Hazelhorst. kwam alleen voor Trompetter en scoorde be heerst (1-1). MVV rook daarna de volle winst. Ze konden echter geen tweede treffer forceren. In tegendeel. in de slotfase sloeg Blauw Wit. zoals reeds vermeld, toch nog toe. Resteert nog te vermelden dat in de loop van de tweede helft de geblesseerd geraakte Gerrit Stam werd ver vangen door Hank Dasselaar. dat Wim Klein Nagelvoort vlak voor tijd nog werd gewisseld door Paalman (broer van Gert) en dat scheidsrechter Luppes uit Enschede de wedstrijd uitste kend leidde. A.s. zaterdag komt de al jaren grote rivaal Sp. Rijssen op Meermanskamp. De Rijssenaren zijn voortreffelijk gestart en hebben nog geen verliespunten (10 uit 5). Wil Blauw Wit (8 uit 6) aansluiting houden met de koplopers dan is derhalve winst noodzakelijk. Een moeilijke op gave maar voor een ..ouderwets draaiend" Blauw Wit zeker niet onmogelijk. Supporters, toon za terdag uw belangstelling bij deze zeer belangrijke wedstrijd en kom in grote getale naar „Meermanskamp" Stand le klasse A: Sibculo 6-11; Sp. Rijssen 5-10; D.V.O. 5-8; Blauw Wit 6-8. P.S.V. 6-7; Eversberg 6-7; Daar- lerveen 5-4; Vesos 6-4: Daarle 5-3; Denekamp 6-3; Marle 5-2: Markvogels 5-2 senioren: Blauw Wit 1-Sp. Rijs sen 1. 2.30 uur; Excelsior 6-Blauw Wit 2. 1.30 uur; vertrek 12.45 uur. Markvogels 2-Blauw Wit 3. 3.00 uur. vertrek 2.15 uur; Blauw Wit 4-Enter V 7, 3.00 uur; Blauw Wit 5-Vesos 8. 1.00 uur: Hulsense Boys 7-Blauw Wit 6. 3.00 uur. vertrek 2.00 uur. Junioren: RKSV Bl-Blauw Wit BI. 3.00 uur. vertrek 2.30 uur.SDOL C2-Blauw Wit Cl. 1 00 uur, vertrek 12.00 uur Blauw Wit C2-Hector C3. 11.00 uur. Blauw Wit Al is vrij. Pupillen: GFC Dl-Blauw Wit Dl, 11.00 uur. vertrek 10.15 uur. Blauw Wit D2-SOS D2, 11.00 uur. Blauw Wit El-Markvogels El. 10.00 uur. SDOL E2-Blauw Wit E2, 10.00 uur. vertrek 9.15 uur Blauw Wit Fl-De Zweef Fl. 11 00 uur Winst dames. Vrijdagavond 7 oktober jl. trad het eerste damesteam van Min tonette in een thuiswedstrijd aan tegen het Nijverdalse SVVN. De Dondertmannetjes gingen in de eerste set wat zenuwachtig van start naarmate de set vor derde. kwamen zij beter in hun spel. Een gevarieerde aanval met goede smashes en taktische bal len leidde tot winst in de eerste set met 15-8. Ook in de tweede set werd er goed aangevallen, maar verdedigend lieten de da mes nogal eens een steekje val len Het werd een gelijkop- gaande strijd die uiteindelijk in het voordeel van SVVN beslist werd 14-16. De stand was nu gelijk, zodat de Mintonette dames wisten wat hen te doen stond. In de derde set liep het spel na enkele spe lerswisselingen weer wat beter. De keiharde smashes van Anke Meerman gaf de dames weer hun zelfvertrouwen terug. SVVN probeerde nog wel door vele bal len achterin te plaatsen terug te komen, maar dit mocht niet meer baten. Mintonette won aeze set met 15-8. De vierde en beslissende set gaf een duidelijk sterker Mintonette te zien. Goede aanvallen van de dames die vooral te danken waren aan de goede set-ups van Fenny Ebrecht. waarop SVVN geen en kel antwoord meer had. De set winst was dan ook verdiend voor Mintonette met 15-3. De Holtense dames konden met een 3-1 winst tevreden de kleedka mers opzoeken. De volgende wedstrijd wordt gespeeld a.s. vrijdag om 20.15 uur in sporthal 't Mossink in Holten. Stand: Coppejans 4 2-4, Set Up 2 2-3. Mintonette 1 2-3, Dene kamp 2 1-2. Dynamo 2-2. Volley W 2-2, Wevo 1-1. Tornado 2-1, Coppejans 3 2-1, Vrivo 2-1, SVVN 2-0. Twee nederlagen heren 4. Goed gemotiveerd ging het heren-4 team maandagavond 3 oktober jl. op weg naar Nijver dal. Aan de stemming te mer ken wilden we er best tegen aan. Welk een desillusie toen bleek dat we pas om 22.00 uur i.p.v. 21.00 uur aan de bak (d.w.z. aan het net) konden. Toen het dan eindelijk zo ver was bereikten we een zeer hoog spelpeil. Gezien de kwaliteiten van de tegenstander zou de wedstrijd al na hooguit 10 mi nuten beéindigd kunnen zijn. maar ook nu bleek weer eer.s overduidelijk wat een goede in zet en motivatie waard zijn. De ballen vlogen met enorme snel heden over en weer en met "uiterst kleine" verschillen wer den de eerste sets verloren met resp. 15-8 en 16-14. Na een bulderspeech van trainr Hesselink werd de derde set zelfs gewonnen met de cijfers 13-15. De beginyell „Bertus", wij doen ons best", mocht voor de 4e set wel inzet zijn maar na af loop was de vloer behoorlijk schoon, aangezien deze met Mintonettes was aangeveegd! Resumerend: heren, het kon nóg beter. Op vrijdag 7 oktober speelde het derde herenteam van Min tonette tegen Mintonette 4 in de Het is alweer de 8e keer dat de MAC ,.De Holterberg" haar tradi tionele nachtpuzzelnt. beter bekend als de „NACHT OM HOLTEN" organiseert. Er kan worden gestart in de A-kiasse (sport) en in de B-klasse (tour). De gemiddelde snelheid bedraagt 24 km/uur. De route wordt volgens routebeschrijving verreden. De start is op 29 oktober vanaf 20.00 uur bij clubcafé „De Biester" (t/o NS station!, Stationsstraat. Holten terwijl de rustpauze van een uur en de finish 'bij Hotel Vosman. Oranjestraat te Holten zijn. waaro.a. gelegenheid is voor een spelletje Bingo of Rad van Avontuur te spelen. Alle deenemers krijgen een kop koffie aangeboden. Het inschrijfgeld be draagt f 15 - bij voorinschrijving (tot 17 okt.) en f20 - 's avonds aan de start. Alle inschrijvers ontvangen een rallybord en een jaarhan ger (medailles ad f2.50 verkrijgbaar). Er zijn in beide klassen prach tige prijzen en bekers te winnen (le prijs f 100.- plus beker). In schrijven is mogelijk door vóór 17 oktober a.s. onderstaande strook ingevuld op te sturen naar de heer G H Egberts. BroenswegS. te Holten en tevens f 15.- over te maken op gironummer 37 92 606 t n v. MAC „De Holterberg" Inschrijving 8e NACHT OM HOLTEN op 29/30 oktober 1977. On- dereptekende wenst deel te nemen in de A-kiasse (sport) B-klasse (tour). Het inschrijfgeld is heden overgemaakt/ingesloten, (doorhalen hetgeen niet van toepassing ïsi. Naam. Adres Woonplaats- Handtekening sporthal te Holten. In de eerste set bleek dat Mintonette 3 het vierde herenteam danig had on derschat Met een stand van 15-13 werd nog maar net de eerste set door het 3e gewonnen Daarna ging Mintonette 3 tot de aanval over Mede door het feit dat de aanvallen van Mintonette 4 niet werden afgemaakt met een smash kon het 3e team de tweede en de derde set gemak kelijk winnen met de setstan den. 15-3 en 15-2. Hierdoor won het derde met 3-0 van het vier de. lette 3 1 1 1-L 1 Meisjes junioren verloren. Op vrijdag 7 oktober speelden de meisjes junioren tegen Volley A in Wierden. De eerste set ging niet zo best. We deden ons best maar het viel niet mee. We ver loren de eerste set met 15-2. We vochten als haaien en dhr. Mas- selink moedigde ons aan maar desondanks lukte het niet de tweede set te winnen. We deden ons best en het ging ook goed maar niet goed genoeg om te winnen. We verloren de set dus ook met 15-3. We waren niet fel genoeg. De derde set ging stuk ken beter, we werden feller. We hebben met 1-0 voorgestaan en met 2-0 en 2-1 en toen kwamen de anderen weer terug. We gin gen nu gelijk met hen op Op een gegeven ogenblik was het 5-5 En daar gingen we; we kre gen er nog één punt bij. We hadden verloren met als sets tanden: 15-2, 15-3. en 15-6. Maar de volgende keer gaan we win nen! Programmo Volleybal competitie. Vrijdag 14 oktober: (19.15 u) Mintonette meisjes junioren- Volley B (19 15 u) Mintonette meisjes aspirant-Flash C (19 15 u) Mintonette jongens aspirant-Markelo (20.15 u) Mintonette d 1-Volley W (20 15 u) Mintonette d 2-Holyoke 2 Mintonette heren (20.15 1-Rivo 3 Al deze wedstrijden vinden plaats in 't Mossink. Maandag 17 oktober (19.00 ui SVVN 2-Mintonette heren 3 (Nij verdal.) (2100 ut Rivo 3-Mintonette he ren 2 (Nijverdal). Vrijdag 21 oktober: (19.00 u) Medusa-Mintonette jongens aspi rant (Vroomshoop) (20.00 u) Markelo 1-Mintonete heren 2 (Markelo). 1-2. Eversberg 1 1-f. Flash 4 1-1, Flash 5 1-1. Rivo 4 1-1. Minto nette 4 2-0. SVVN 2 0-0 Winst en verlies dames 3 Op maandagavond 3 oktober trad dames 3 onder leiding van Wim Hartkamp voor de eerste- keer aan tegen Flash 7 De dames waren in het begin een beetje nerveus, maar dit was ook wel te begrijpen omdat het voor de meesten de allereerste competitiewedstrijd was. De eerste set hebben ze dan ook verloren met 15-10. In de tweede set kwamen de dames erg op dreef maar jammer genoeg ver loren ze deze ook met 15-10 en de derde set werd eveneens ver loren met 15-10. Het was een aardige wedstrijd om te zien ook al vonden de dames dit een teleurstellend begin. Na de wedstrijd werd iets gedronken met elkaar en werden enige fou ten besproken. Daarna gingen de dames opgelucht naar huis. Dames zet hem op, alle begin is moeilijk!'! Op vrijdagavond 7 oktober speelden de dames voor het eerst thuis tegen SVVN 3. Dat er al geleerd was van de eerste wedstrijd bleek al ras. Gewoon goed serveren levert al zo veel punten op dat de tegenstander op grotere achterstand gezet werd. De eerste twee sets wer den gewonnen met 15-4. In de derde set werd het toch even spannend omdat de dames van SWN er in slaagden steeds een kleine voorsprong te houden. Een 12-14 achterstand werd toch nog omgezet in een 16-14 set winst voor Mintonette. Zo won dames 3 met 3-0 van SVVN 3. Stand: Flash 7 1-2, Mintonette 3 2-2, Flash 5 1-0, SVVN 3 1-0, Eversberg 2 0-0. Eversberg 2 - Blauw Wit 3 Blauw Wit 4 - Daarlerveen 5 Blauw Wit 3 dat zich tot afgelo pen zaterdag ongeslagen koplo per mocht noemen, heeft deze ..titel" in de uitwedstrijd tegen Eversberg 2 niet kunnen prolon geren. In een matig duel zag het er lang na uit dat het remise zou worden, maar in de slotfase maakte Eversberg dankbaar ge bruik van enkele levensgrote verdedigingsfouten in de Blauw Wit achterhoede en bepaalde de uitslag op 2-0 Lochem 1 - Heren 1 10-1; PW A Vet.A 4-1; Hengelo B - Vet.B 9-0: Jeugd jongens: Holten D 1-Salland Dl 2-0; Hel- lendoorn Bl-Holten BI 6-0; Meisjes: Holten Dl-Salland Dl 2-0; Hol ten Al-Bully A2 0-0; Dames A: Holten-E.H.V. 1-0;. Programma 15/16-10-77 De jeugd speelt niet i.v m de herfstvakantie, maar de training gaat gewoon door. Senioren Heren. Holten 1-Dalfsen 1 14.00 uur; Haackey-Vet. A. 1100 uur; Vet.B-Goor 1100 uur. Training Het blijkt dat nog niet iedereen op de hoogte is van het feit dat er zaterdags getraind wordt o.l v. Rudi Westers. Daarom nogmaals het schema: 9.15 uur Jongens B-Heren I e.a. 10.00 uur Jongens D; 10.45 uur meisjes A. De herenelftallen hebben hun punten bij de gasten laten lig gen. Gelukkig werd dit gecompenseerd - gedeeltelijk - door de jeugdelftallen. Zij wonnen en speelden gelijk. Dames B was vrij, maar dames A won zeer verdienstelijk met 1-0 van EHV en staat hoog genoteerd in haar klasse. Herhaalde oproep. Nogmaals wordt iedereen ver zocht die nog niet in het bezit is van een C-kaart de spelrege lcursus te bezoeken die op 19 oktober a.s. zijn vervolg heeft. Week van 15 tot en met 21 oktober ZATERDAG 14.00-17 00 Zaalvoetbal Holterhaar 20.00-23 00 Tennis groep Scheltens MAANDAG 16.10-18.30 Tennisclub Holten. 18.30-22.00 Badmintonclub Holten. 22.00-23.00 Van Rijssen (tennis). DINSDAG 16.30-23.00 Volleybalvereniging Mintonette. WOENSDAG 19.00-20.00 Handbalvereniging Nieuw Heeten 20.00-23.00 Badmintonclub Holten. DONDERDAG 19 00-20.00 Schwarte (zaalvoetbali. 20.00-22.00 Zaalvoetbalcompetitie KNVB 22.00-23 00* All Stars" S.V. Holten. VRIJDAG 18 00-19 00 Brandweerpersoneel (zaalvoetbal' 19 00-22 00 Volleybalvereniging Mintonette 22 00-24.00 Tennisclub Holten. Blauw Wit 4 dat thuis speelde tegen Daarlerveen 5 heeft het spel deze middag maar 30 minu ten kunnen spelen. Daarlerveen dat met 8 spelers de wedstrijd begon, zag nadat Blauw Wit een 1-0 voorsprong had genomen eén van haar spelers uitvallen, waarna de goedleidende scheids rechter Hovenkamp reglementair de wedstrijd moest staken. Het zal van de T V.B. afhangen of de wedstrijd, die naar alle waar schijnlijkheid niet van invloed is op de eindrangschikking al dan niet op een later tydstip moet worden uit gespeeld. Den Hom 5 - Blauw Wit 5 In deze uitwedstrijd was het reeds na 20 min. duidelijk dat Den Ham 5 de betere ploeg was, dat met snelle aanvallen de Blauw Wit achterhoede onderd ruk zette en voor rust reeds 3x raak schoot. Na rust werden hier nog 5 goals aan toegevoegd en Blauw Wit 5 moest met een forse nederlaag de thuisreis aanvaarden. Een speler van Den Ham die in botsing kwam met Blauw Wit keeper Kruithof moest gebless eerd het veld verlaten. Hopelijk valt het allemaal wat mee Blauw Wit 6 - Deto 10 Een gehandicapt Blauw Wit 6 dat thuis de strijd aanbond te gen Deto 10 kan terug zien op een goede en sportieve weds trijd. Door de buitenspelval goed toe te passen konden vele Deto aanvallen worden onder schept, maar met goed spel konden de gasten de ruststand toch op 0-3 bepalen, hoewel Blauw Wit door Avesaath toch ook enkele goede kansen kreeg. Na rust kon Blauw Wit uit een doorbraak van Henk Aanstoot terug komen tot 1-3, maar in de slotfase wist Deto opnieuw te scoren en werd de eindstand bepaald op 1-4. Volgende keer wellicht een beter resultaat. Excelsior A2-Blauw Wit Al Excelsior A2, de rivaal van het vorig seizoen, bleek veel aan kracht te hebben ingeboet. Al direkt na de aftrap waren er voor de Blauwwitters enkele reèle kansen, maar de afwerking faalde. Her spelpeil daalde en ook de werklust ontbrak. Rust stand 0-0 Na rust toonde Blauw Wit zich de betere ploeg, vooral in com bineren en toen John Vogely in het veld kwam voor Bronsvoort, scoorde de eerstgenoemde met een mooie boogbal het enige doelpunt. De spanning bleef vooral nadat Blauw Wit een penalty miste en Excelsior bleef hopen, maar Van Aken wist zijn doel schoon te houden en Al ging tevreden met twee punten naar huis toe. Blauw Wit BI-Nijverdal Cl Opnieuw een nederlaag, maar nu tegen een elftal dat zonder meer deze overwinning dik ver diende en zeker hoog zal eindi- gen in deze competitie. De Blauwwitters die met drie inval lers aantraden kwamen direkt al met 0-1 achter, toen een misver stand in de achterhoede goed werd afgestraft. Echter ook m de achterhoede van de tegen partij vielen gaten, waardoor J. Beldman de partijen op gelijke hoogte bracht (l-l).Door een drietal strafschoppen kwam Nij verdal op 1-4 Na de rust werd deze voorsprong uitgebouwd tot 1-7 Een terechte nederlaag, die in volgende wedstrijden door wat meer inzet zal moeten wor den goedgemaakt. Door het uit vallen van H. Kolkman 5 minu ten voor tijd, werd met 10 man deze wedstrijd beëindigd. In de volgende wedstrijden zijn wij natuurlijk allemaal weer present

Holtens Nieuwsblad | 1977 | | pagina 7