Scliolieren- tafeltennis- toernooi Cursus Eenheids- diploma Holten bleef tegen hector ongeslagen in beker-competitie Resultaten lagere elftallen SV Holten Programma SV Holten Voorlopig gelijkspel Holten 1 - Almelo 3 Holterbergleden succesvol in 'd 01de LantschaDsrit Zondag de belangrijke wedstrijd USV-Holten REDT EEN 1EVEN Overzicht resultaten pupillen SV Holten Onderlinge competitie De Eendracht Overzicht junioren SV Holten Schaakclub Holten HOLTENS NIEUWSBLAD - 14 OKTOBER 1977 - PAG. 15 De met veel belangstelling tegemoet geziene wedstrijd De beste kansen waren voor de Hector-Holten is een vrij saaie vertoning geworden, die thuisclub, doch Holten had in door de rood-zwarten verdiend met 3-0 werd gewon- doelman Rietberg een iiarer nen. Voor de rust werd er zeer slap gespeeld en waren er weinig hoogtepunten en werd de strijd voornamelijk op het middenveld uitgevochten. DE ZWEEF 3-H0LTEN 2 Holten 2 heeft zondag in Nijver- dal een onverdiende nederlaag geleden. Met zeer goed voetbal werd De Zweef vanaf het begin- signaal in de verdediging ge drukt. Een sterk spelend mid denveld drukte een positief stempel op het spel der Holte naren. Met schoten uit de tweede lijn werd de doelman van de tegenpartij danig op z'n kunnen getest. Doelpunten ble ven voor de rust echter uit. Na de thee wederom een overheer send Holten, dat na plm 20 mi nuten verdiend de leiding nam. Een snel uitgevoerde aanval werd door C. Israël met een strakke voorzet besloten, die door de keeper niet goed werd verwerkt, waarna K Broersma kon scoren. De wedstrijd werd hierna volledig door de Holtena ren gecontroleerd, totdat een scheidsrechtelijke dwaling aan alle Holtense illusies een eind maakte. Bij een Zweef aanval werd de bal over rechts voor het doel gebracht, waarbij de bal de achterlijn reeds was ge passeerd. Spelers en grensrech ter konstateerden dit, de man met de fluit, staande op de zestien-meterlijn echter niet Uit deze situatie kwam, de gelijk maker, waarna de jonge Holten-ploeg een korte periode totaal van slag was waar De Zweef dankbaar van profiteerde door twee keer te doelpunten Spelend als afgelopen zondag kan Holten 2 echter nog een hartig woordje meespreken m deze kompetitie Holten 3-Haarle 2 Ook deze zondag 15 Holten 3 er niet in geslaagd een punt bin nen te halen. Een snel opgelo pen achterstand was wederom fnuikend. Kansen op een beter resultaat zijn er ook deze keer weer voldoende geweest, doch een echte goalgetter, ontbreekt tot nu toe. aan dit elftal, dat spel van zeer hoog gehalte op de mat brengt. Wanneer dit probleem kan worden opgelost zullen er zeker overwinningen volgen. Holten 4- Bornerbroek 2 Holten 4 heeft, zondag een zeer sterke tegenstander bedwongen. Na een zeer sterk begin der Bornerbroekers werd het spel geleidelijk naar de hand der Holtenaren gezet. Een uitblin kende G. Markvoort ontregelde het aanvallende spel van de gasten met doordacht tegenspel Een geblesseerde scheidsrechter werd na 15 minuten spelen ver vangen door G. Kwintenberg, die deze opdracht prima vol bracht. Het was M. Klein Vel- derman die na 30 minuten de Holtenaren de leiding bezorgde met een zeer fraai doelpunt. Ook na de rust wisten de Hol tenaren de tegenstander hun wil op te leggen, gescoord werd er niet meer Hengelo 4-Holten 5 In een gelijkopgaande strijd heeft Holten 5 in de slotfase een verdiend gelijkspel uit handen moeten geven. In de eerste helft werd er aan beide zijden niet gescoord. Na de rust was het Hengelo dat na een kwartier de leiding nam na weifelend optre den van de achterhoede der Holtenaren. Een agressief Holten deed er toen alles aan om de stand te verbeteren. Het was A. v.d. Bos die tien minuten voor tijd uit een doelworsteling gelijk wist te maken. Deze stand bleef niet lang gehandhaafd, want twee minuten later, besliste de fluitist, dat aan Holten-zijde b4nnen het strafschopgebied hands was gemaakt: strafschop en een 2-1 achterstand. Dat Hengelo hierna nog eens doel puntte was alleen voor de sta tistiek belangrijk. Holten 6-GFC 3 Door een overwinning van 1-0 op concurrent G FC. doet Hol ten 6 weer volop mee in de strijd om het kampioenschap. Ondanks het missen van een strafschop werd nog voor de rust de eindstand bereikt door een mooi doelpunt van R. Lefè- bre. Door goed storen in de voorste linie en sterk midden veldspel kwam G.F.C. er in de tweede helft niet meer aan te pas. Het was alleen jammer dat dit overwicht niet in enkele doelpunten werd uitgedrukt. Nijverdal 4-Holten 7 Door hard werken heeft Holten 7 kans gezien Nijverdal 4 een verdiende nederlaag toe te brengen. Reeds in de tweede minuut nam Holten afstand door een prachtig doelpunt van J. v.d. Berg. Daarna kregen de gastheren iets meer greep op het spel maar de Holten- verdediging gaf geen krimp. Met een snelle tegenaanval wisten de Holtenaren opnieuw door v.d. Berg te scoren. Dit was tevens de ruststand. Na de thee een sterk aanvallend Holten, wat na 10 minuten 3-0 betekende door B Paalman NyVerdal; werd verder in de verdediging gedrukt en het was wederom J. v.d. Berg die de eindstand op 4-0 bepaalde Holten 8-Enter 8 Holten 8 heeft zondag onder lei ding van Fons Akkermans een verdiende nederlaag geleden te gen Enter 8. Voor de rust werd een strafschop gemist en deze teleurstelling is Holten niet te boven gekomen. Na de thee een overheersend Enter 8, dat deze meerderheid met drie doelpun ten onderstreepte, voordat Hol ten kon tegenscoren. Twenthe 6-Holten 9 Holten 9 heeft in de slotfase een veilig ly kende 3-1 voorsprong uit handen moeten geven Beheerst spelend wisten de Holtenaren een 1-0 achterstand doormiddel van J Teeselink (2x) en D Ool- bekkink een 1-3 voorsprong te nemen. Het was echter de van alle objectiviteit gespeende scheidsrechter die Twenthe in de slotfase een strafschop toe kende, die beheerst werd benut. Het gelukte de Gorenaren in de laatste minuut zelfs nog op 3-3 te komen. Haarle 10-Holten 10 Het veteranen-elftal heeft deze zondag haar eerste verliespunt aan Haarle moeten toestaan. Een niet optimaal gemotiveerde ploeg wist wel een 0-1 voor sprong te hemen, doch zag geen kans deze stand verder uit te bouwen. Het was Haarle 10 daarentegen, dat een tiental mi nuten voor tijd nog onverwacht op 1-1 wist te komen. Ondanks dit gelijkspel was het een heer lijke middag in Haarle. Holten 11-De Zweef 9 Holten 11 heeft De Zweef niet van een overwinning af kunnen houden. Met regelmaat van de klok wisten de Nijverdallers te scoren Aanvankelijk zag het hiernaar niet uit, want Holten nam door Vincent zelfs de lei ding Daarna was het initiatief volledig aan de Zweef, dat bij de derde treffer door Bekker- nens op keurige wijze werd ge holpen beste spelers, die enige keren bijzonder goede reddingen ver richtte. Aanvoerder Dekker kon wegens een schorsing niet mee spelen en werd door Fred Hul- leman. eerst als back en later I als half, goed vervangen De mooiste kans kreeg Hector vlak voor het rustsignaal, toen de bal uit een vrije schop op rechts een gevaarlijke situatie opleverde en de bal door de Hector-linksbuiten voor de doel lijn werd geschoten, buiten be reik van doelman Rietberg. Na de thee was bij Holten Bert Knapen juist zaterdag vader geworden van een flinke zoon, vervangen door Henk Jansen. De thuisclub begon moeilijkhe den te krijgen met haar condi tie, waardoor Holten een licht overwicht kreeg. Na een kwar tier onderschepte Joop Honde link een verkeerde pass van Hector en speelde de bal op Hendry Bronsvoort, die alleen voor de Hector-goalie kwam en de bal jammerlijk naast het doel schoot. Het was echter uitstel van exe cutie, want halverwege de tweede helft ontstond Holtens eerste doelpunt. Fred Hulleman kwam op de linkerwing goed door en gaf een mooie voorzet op Nico Labolar, die de bal doorspeelde op de op rechts vrijstaande Johan Veneklaas, die de bal onhoudbaar inschoot (0- 1). Het hek was toen van de dam. want na ruim een half uur kwam Hendry Bronsvoort, na een mooie pass van Johan Ve neklaas, weer volkomen vrij in de doelmond en nu was zijn schot zeer bekeken en depo neerde de bal rustig langs de keeper (0-2), Hector kon geen vuist meer maken en was volle dig uitgespeeld. Vijf minuten voor het einde werd Bronsvoort in het strafschopgebied onderuit gelopen en de hiervoor tereent toegekende strafschop werd door Johan Huzen op de hem eigen wijze ingeknald (0-3). Door deze zege is Holten vrijwel zeker van de eerste plaats in deze beker- compettitie. Zij moeten nu nog één wedstrijd spelen tegen Boni- fatius Boys uit Haaksbergen. De Zweef Dl-Holten Dl Zaterdag is het Holten Dl niet gelukt 1 of 2 punten mee terug te nemen. Het was een zeer spannende en leuke wedstrijd. Na 10 minuten stond Holten al achter met 2-0. toch was het Gert Brands die er voor de rust nog 2-1 van maakte. Na rust werd het snel door J Wansink 2-2. Maar onder luide aanmoedi ging van De Zweef-ouders kwam De Zweef fel opzetten en drukte dit uit in twee doelpunten 4-3. Toch kwam ook Holten terug en wel door J. Wansink (4-3). Hol ten ging toen sterk in de aan val, maar wat zo vaak gebeurt: het doelpunt viel aan de andere kant door een fraaie kopstoot van De Zweef linksbuiten en het was en bleef 5-3. Holten D2-Enter D2 Zaterdag speelde Holten D2 te" gen Enter D2 In de eerste helft leek het er in het geheel niet op dat Holten een grote overwin ning zou behalen. Direct na de aftrap nam Enter het initiatief en dit resulteerde in een hard schot tegen de paal. Geleidelijk nam Holten het spel in handen, doch alles werd door het mid den gespeeld, waar het een opeenhoping van spelers was, zodat geen doelrijpe kansen ont stonden. Toch zou Holten nog voor de rust de leiding nemen, toen een der Enternaren in het strafschopgebied hands maakte. Jan Herman benutte de straf schop feilloos Na de rust speelde Holten veel meer over de vleugels en toen ontstonden er kansen. Eerst was het Erik die tweemaal doel puntte en vervolgens wist Albert na een misgreep van de keeper te scoren. Uit een magnifiek ge nomen vrije trap wist Jan Her man het vijfde doelpunt op het scorebord te brengen Holten D3-Hoarle D3 In een door scheidsrechter Ge- lmers goed gefloten wedstrijd was het Holten dat de toon aangaf Al in de 7e minuut was het Somer die 1-0 scoorde en vlak voor rust zorgde hij voor 2-0 Daarmee had men Haarle al op de knieën. Na de rust knalde M Mol direkt al op de paal, de bal kwam weer in het veld en evenlater even later het Hanen- burg die de thuisclub op 3-0 zette met een prachtig doelpunt. Even later was het weer Hanen- burg die 4-0 liet aantekenen. Vlak voor tijd was het zelfs de laatste man H. Hofman die 5-0 maakte Jammer dat iedereen zelf alles ging doen en wou sco ren. Met een beetje „bekeken'' spel hadden het er wel 10 kun nen zijn. Excelsior El-Holten El Holten El speelde in Rijssen te gen het altijd gevaarlijke Excels ior een goede wedstrijd. Aan beide zijden waren er kansen, maar de afwerking liet te wen sen over. De achterhoede speelde een zeer goede partij. Zaterdag tegen concurrent De Zweef Pak beide punten jon gens en blijft meedraaien in de top. Holten E2-Rood Zwart E2 Holten E2 had deze keer geen al te moeilijke opgave. De Delde- naren werden met de regelmaat van de klok op achterstand ge zet. De Holtenaren spaarden zich verder voor de voorweds trijd die ze de volgende dag moesten spelen tegen Hector in Goor Holten E3-Excelsior E2 De verrassing van de dag was wel de overwinning van E3 op het hooggeplaatste Excelsior. Holten wilde iets goedmaken van de nederlaag die ze in Rijs sen destijds leed en trok fel van leer Er kwamen kansen aan beide zijden. In de tweede helft scoorde Holten toch wel de ver diende goal. Holten E4-Sp. Rijssen E2 Ondanks de nederlaag heeft Holten E4 zaterdag toch wel de beste wedstrijd van dit seizoen gespeeld. De jongens liepen niet zo veel op een hoop. Dit kwam vooral omdat Sp. Rijssen ook meer de ruimte koos. Alle spe lers van Holten hebben goed hun best gedaan. In de eerste helft scoorde Sportclub één keer. Keeper André stopte een paar gevaarlijke schoten. Na de rust was Sp. Rijssen voortdu rend sterker, doch de Holten achterhoede hield voorlopig stand. Sp. Rijssen scoorde na de rust nog tweemaal, zodat de wedstrijd in een 0-3 stand ein digde. Senioren: 10 00 u 3-S.D.O.L 4-N E O 4-Holten 5 S.O.S 2-Holten 2: v. 8.45 u.; Holten 2: 10.00 u.; Holten 10 00 u.; Borne 10.00 u.. v. 9.00 u.; Holten 6-Enter 5: 10.00 u.; Hec tor 4-Holten 7: 10.00 u.t v. 9.00 u VVierden 5-Holten 8 10.00 u.. v. 9.00 u.. Holten 9-Haarle 5: 10.30 u S.D.O.L. 5-Holten 10: 10.30 u v. 9.30 u.; Holten 11- VVierden 6 10.30 u., aanwezig 9 45 u G.F.C. 6-Holten 12: 11.45 u v 1100 u. Junioren: Hulz Boys cl-Holten cl: 1.30 u.. v. 12.45 u.; Nijverdal cl-Holten c2: 1.30 u., v. 12.45 u.; Holten c3-Excelsior c4. 3.00 u.; Holten c4-Sp. Rijssen c3: 1.30 u.; De Holten A- en B-junioren zijn vrij. Pupillen: SDOL dl-Holten dl: 11.00 u.. v 10.15 u.; Holten d2- RV dl: 11.00 u.; Holten d3- Markvogels dl: 1000 u.: De Zweef d3-Holten d4: 10.00 u., v. 9.15 u Holten el-De Zweef el: 10.00 u.; Twenthe el-Holten e2: 1000 u., v. 9.15 u.; De Zweef e2-Holten e3: 10.00 u., v. 9.15 u.; Sp. Rijssen e2-Holten e4: 10.30 u., v. 10.00 u. Eventuele afmel dingen voor vrijdagavond 7.00 uur bij een van je leiders. Sportdag: Woensdag 19 oktober zal op sportpark „Meermans kamp" de jaarlijkse Sportdag worden gehouden om de „Frits Paule Cup". Aan de wedstrijden die aanvangen om helf twee zul len alle junioren en pupillen deelnemen. Het tafel tennistoernooi voor scholieren (georganiseerd door T.T.V. „Holten") zal gehouden worden op maandag 17 oktober, aanvangstijd 20.00 uur en op dinsdag 18 oktober, aanvangstijd 19.30 uur. in de gymzaal aan de Haarstraat. Alle scholieren die in Holten wonen, dus zowel le den als niet-leden van T.TV. ..Holten" kunnen meedoen. Men kan zich nog t.m. zaterdag 15 oktober opgeven bij: N. Valk, Canadastraat 50; M. Wolters, Verzetstraat 56, tel. 3154; H.A. Hendriks, Noordenbergstraat 5. tel. 2351. Ook toeschouwers bij de wedstrijdenzijn van harte welkom! Luchtgeweer: Groep A: 1. 1. G. J. Schuppert, 116 pnt.; 2. G. Koopman, 111 pnt.; 3. H. J. Nekkers 109 pnt. Groep B: 1. D J. Nijendijk 116 pnt.; 2. E. J. Grootentraast 115 pnt,: 3 D. Jansen 112 pnt.; 4. G. J Sluiter 96 pnt. Groep C: 1. M. Boersma 115 pnt.; 2. H J Bekkernens 96 pnt. Luchtpistool: Groep A: 1. H J. Nekkers 134 pnt.; 2. A. Schup pert 127 pnt; 3. G. Koopman 103 pnt Groep B: 1. A. Paalman 122 pnt.: 2. D. Jansen 109 pnt., 3. A. J Bieleman 102 pnt. Maandagavond 10 oktober vocht Holten zich naar een moeizaam verkregen gelijkspel tegen het sterke Almelo 3. Bij een stand van 4 1/2-4 1/2 werd de partij tussen onze koploper in de in terne competitie J.E. Scheper man en zijn tegenstander H.G.G. Klenskens in de kleine uurtjes afgebroken. Holten. B I - O.N. B 1 Een herboren Holten, dat de vo rige week geleden nederlaag van 9-2 volkomen te boven was gaf koploper O.N met goed voetbal knap party. Onder aanvoering van keeper Deijk, wat was hij goed. wist Holten het erste hal luur de score dubbel blank te houden. Toen echter O.N een indirecte vrije trap mocht ne men belandde deze via een Hol ten. verdediger onbereikbaar voor de keeper in doel. Daarna kwam Holten via een strafschop wegens het onderuit halen van Dalemans weer gelijk. Na de pauze had O.N. het beste van het spel, hoewel Holten toch ook wel enkele scoringskansen kreeg, die echter jammerlijk on benut bleven. O.N. dacht daar anders over en wist twee van deze kansen in doelpunten om te zetten, zodat O.N. met een 3-1 overwinning verdiend huis waarts keerde. Enter 6-Holten 12 Een na de rust volledig falend Holten 12 heeft in Enter een zeer zware nederlaag geleden. Na een snel opgelopen 2-0 ach terstand was het Wessels, die uit een prima voorzet van Nir- rels kon tegenscoren. 2-1 Na de rust was Enter oppermachtig en bepaalde met een zeven treffers de eindstand op 9-1 Voor leider Holten C 1 leed afgelopen zater- G Wansink een diepe teleurstel- dag een verrassende, maar toch ling wel verdiende nederlaag. De Nij- De Zweef B 2 Holten B 2. Deze middag was Holten voor de Zweef geen partij. Over alle linies waren deze de meerdere. Met de rust was de stand reeds 2-1. Na de thee zakte Holten he lemaal weg. Vooral de buitens- pelval speelde hen parten. By de stand van 4-1 werd onze doelverdediger aan een vinger geblesserd en moest van plaats verwisselen met Coen v. Hoeve- laak, die daarna nog twee keer werd gepasseerd. Al met al een matige wedstrijd van Holten, die dan ook met 6-1 werd verloren. SVVN C 1 - Holten C 1 verdalse jongens lieten Holten zien, dat je met wellicht min dere capaciteiten, doch met een betere mentaliteit, toch kunt winnen. Gedurende de wedstrijd had Holten wel steeds een vel- doverwicht, maar de hierdoor ontstane kansen werden voor rust niet benut. Even voor de rust nam SVVN de leiding, doordat éen der Holten verdedi gers van Holten de bal via de keeper in eigen doel werkte. Di rect na rust kwam de stand op l-l. toen de Holten - mid voor goed doorzette en de bal op maat voorzette, waarna de ge lijkmaker keihard werd inge schoten. Ongeveer 10 minuten voor tijd werd hét toch nog 2-1 voor SVVN uit een vrije trap, die via de vingertoppen van de keeper in het doel belandde. Eindstand 2-1. Hopelijk wordt er a.s. zaterdag minder gepraat in het veld en meer gevoetbald Holten C 2 - RKSV C 1 Holten C 2 heeft de vorm nog steeds met te pakken. De tegen stander RKSV overklaste het Holtens elftal volkomen. Enkele spelers konden nog tot een aan vaardbaar peil komen. De Hol tense ausputzer J. Tuitert be hoedde. door zijn goede spel, Holten voor een nog grotere ne derlaag. Het werd tenslotte een 5-0 overwinning voor RKSV. Holten C 3 - Omhoog C 2 Afgelopenzaterdag werd koplo per Omhoog C 2 aan. banden ge legd. Het werd een 3-0 overwin ning voor Holten C 3 in een ge lijkopgaande wedstrijd. De spe lers zijn een beetje gewend aan wat grotere overwinningen. Vermeldenswaard is echter het goede keeperswerk van Ronnie, die in de eerste helft zelfs een strafschop wist te stoppen. Een vijftigtal leden van de motor- en automobielclub de „Holterberg" nam zaterdag 8 okt. deel aan de 12e „Olde Lantschapsrit", een betrouw- baarheidsrit voor motoren, met een lengte van pl.m. 40 km. Het parcours, dat voor het grootste gedeelte was uitgezet op het mi litaire oefenterrein in de omge ving van Havelte, moest door de senioren vijf keer en door de ju nioren vier keer worden afge legd. Diepe sporen van de militaire voertuigen en kilometers lange, zware zandtrajecten waren de problemen waar de rijders mee kregen af te rekenen. Een tweede plaats voor het se- niorenclubteam en vier indivi duele klasse overwinningen was het prachtige resultaat waarmee de M A C.-rijders naar Holten te rugkeerden. Voorwaar een com pliment waard! De persoonlijke uitslag was als volgt: Bromfietsklasse: 1. Jan Dijkink. Jun.: 51 t.m. 125 cc.: 1 J. ten Velde; 16. E. Huzen; 19. VV. Ve neklaas. Jun. 176 t.m. 250 cc.: 2. G. Aaltink 14. H Bieleman.Sen. 51 t m. 125 cc.: 1. G. Kruiper. Sen. 126 t.m. 175 cc.: 1. J. Sta- Bij voldoende deelname zal op initiatief van het bestuur van de Holtense EHBO deze winter weer een cursus „Eenheidsdi- ploma" worden gegeven. Op de eerste oproep hebben zich wel enkele cursisten aangemeld maar het aantal is nog niet vol doende om de cursus te geven. Voor nadere bijzonderheden verwijzen we naar de adverten tie in dit blad. man, 3. J Lanting.Sen. 176 t.m. 250 cc.: 5. D. VVillems. Sen. bo ven 250 cc.: 6. B. Schouwink. Zijspannen: 2. J. Bak-H. van Heek. In de kopgroep van de vierde klasse H. wordt zondag de zeer belangrijke wedstrijd USV- Holten gespeeld, waarvan de winnaar voorlopig als „lijs taanvoerder" zal fungeren. De ploeg uit Den Hulst heeft slechts een verliespunt meer dan Holten en heeft een schot- vaardige voorhoede. Daarom is het van groot belang, dat de rood-zwarten worden vergezeld van veel supporters om de jongens in deze zware wedstrijd aan te moedigen. Hen die de wedstrijd willen gaah be zoeken, moeten er terdege reke ning mee houden, dat moeder de vrouw het zondagsdiner wat eerder op tafel brengt, want de match begint al om 14 00 uur. Jeugdige supporters kunnen, voor zover de ruimte dit toelaat, mee met de spelersbus, die vanaf „Meermanskamp" ver trekt. De selectie ls op Gert Jan Wis- sink na, compleet en de ploeg zal er alles aan doen om het ongeslagen record te handhaven. Het speelterrein is nogal moei lijk te vinden, doch het ligt even buiten Balkbrug richting Den Hulst. Aanhangers van Hol ten, laat u zondag horen! Scheperman zal dan ook naar Almelo moeten om zijn partij, waarin hij schijnbaar iets beter staat, uit te spelen. Op hem komt het dus aan de volle twee punten al dan niet binnen te slepen. Een grote last om onder zo'n druk te spelen, wij wensen hem dan ook sterkte. Ook wordt het duidelijk dat onze sterkste troef J.VV. Hidde- link door het wegens drukke werkzaamheden niet spelen van de interne competitie wat uit vorm is. In deze wedstrijd ging hij meer of minder pardoes mat. Dit was voor hem de 2e verliespartij in de externe competitie. Omdat hij zelden verliest was dit wel stof tot gesprek. Hier volgen dan de persoonlijke uitslagen- van deze wedstrijd; waarbij mag worden opgemerkt dat de rus tige Berrie Beyer zijn weds trijden tot nu toe altijd nog wist te winnen, zowel in- als extern, schijnbaar bezig om hoge ogen te gooien dit seizoen. D A. v.d. Knaap - L.E.B Die penhorst 1/2-1/2; J.VV. Middelink G.H. Schasfoort 0-1; J.E. Sche perman - H.G.G. Klenskens af gebroken; B. v. Beek - J. Veens- tra 0-1; E.J. Gerverdink Nijhuis- B. Dikkers 1/2-1/2; D. van Beek - F. Hoekstra 1-0; H. van Beek - H. Hergers 1-0; J. v. Dalen jr. - A.M. Poot 0-1; B. Beijer - H Jansen 1-0; W.G, Blits - H.A. van Kootwijk 1/-1/2; Voor de interne competitie wer den de volgende inhaalweds trijden gespeeld. A.J.C. Brands - H. v. Beek E. Klaassen - W.A. Klaassen 0-1; Th. v. Lindenberg - A.M. Klaas sen 1-0; Vrijdag 21 oktober wordt te Al melo de wedstrijd Almelo 5-Holten 2 gespeeld. Willen de desbetreffende leden zich vrij maken voor deze avond? Gezien de stand van de ranglijst is het zaak dat de S.V. Holten zo sterk mogeüjk aan bod komt. KlfiRSÏICHWHÖ L -Nederiand 'Erianb

Holtens Nieuwsblad | 1977 | | pagina 15