Mintonette mini-volleybal j Goede start van j I Holten tegen Heino j j Goede start van j I Holten tegen Heino j Resultaten Pupillen SV Holten Tennisjeugd leeft zich uit in toernooi Resultaten lagere elftallen SV Holten Programma SV Holten SV „BAT0" Junioren SV Holten Schaakclub Holten Andere opzet „sport voor sport" Hockeyclub „Holten" HOLTËNS NIEUWSBLAD - 9 SEPTEMBER 1977 PAG. 7 Volleyballen wordt in Holten tegenwoordig met groot enthousiasme gespeeld. Dit blijkt wel uit de uitstekend bezette recreanten- toumooien die drie maal per jaar door Mintonette georganiseerd worden. Ook in de club zelf vinden we veel aktievelingen die dit edele balspel willen stimuleren Teneinde een gelijkmatige opbouw in de vereniging te krijgen is het prettig als er een brede basis aanwezig is. Een belangrijk deel van deze basis wordt gevormd door de jeugd. De jongste leden van de volleybalvereniging zijn de zg. "mini- volleyballers". Deze naam slaat niet op het feit dat de speelstertjes en spelertjes over het algemeen klein van stuk zijn doch juist op de beperkte afmetingen van de noodzakelijke attributen voor het spel. Zo is bijvoorbeeld het veld kleiner dan een "echt" volleybalveld. Ook de bal is aangepast aan de kleinere en minder sterke handen. Voorts heeft men de spelregels wat vereenvoudigd. Mini-volleybal wordt gespeeld met ploegen van 3 a 4 speelsters of spelers. Bij Mintonette vinden we een aktieve groep mini-volleyballers maar doordat een aantal meisjes en jongens vanwege hun leeftijd over gingen naar de adspiranten kunnen de groepen nu best wat ver sterking gebruiken. Wie kan er komen mini-volleyballen? Elke jongen en elk meisje vanaf 9 tot 12 jaar Plaats: Sporthal 't Mossink. Tijd: dinsdagmiddag van half vijf tot half zes. Nadere inlichtingen: A L Langendoen, Raalterweg 13, Holten, tel 1986. Begunstigd door fraai zomerweer is Holten er na een spannende strijd in geslaagd om de eerste winstpun tjes binnen te halen. Het was geen wedstrijd met fraai technisch spel, doch beide ploegen streden voor elke meter grond en speelden een faire strijd. Voor rust wogen de ploegen goed tegen elkaar open tastten eikaars weinige zwakke plekken af. Gezien de krachtverhoudingen kunnen beide teams in het ver dere verloop van deze competitie een hartig woordje meespreken. Reeds in de aanvangsfase kreeg de goed debuterende Henk Jan sen gelegenheid om op te ruk ken, doch zijn boogbal verdween over de goed keepende Oud Ammersveld naast het doel. In de 10e minuut loste rechtsbuiten Johan Huzen een gevaarlijk schot, dat in het zijnet ver dween. waarbij enkele Holten- supporters reeds juichten me nende dat de bal in het doel was geschoten! Holten trachtte met een sterke middenveld-bezetting een over wicht te verkrijgen, maar de voorhoede-spelers, in 't bijzonder Hendry Bronsvoort. werden zwaar geschaduwd. De kansen voor beide ploegen bleven volop aanwezig, doch aan de juiste afwerking kwam men niet toe. Na ruim een half uur was Heino dicht bij een doelpunt toen er enige verwarring ontstond in de Holten-achterhoede, waarbij Wim Schooien op 't laatste nippertje de bal over zijn eigen doel weg- werkte.Het meeste gevaar van Heino kwam over de rechterzij de, aangezien nieuweling Joop Hondelink te weinig terugverde- digde en de rechtsback van Heino Nijman steeds vrij kon oprukken. Het was vijf minuten voor de pauze, dat de op rechts vrijs taande Broeks naar het Holten-doel oprukte en een hard schot afvuurde, dat via éen der Holten-spelers tegen de paal be landde. Even later kreeg Joh. Huzen een mooie kans geboden door Bronsvoort doch, ge schrokken voor de uitlopende keeper werd deze kans gemist. De ruststand bleef 0-0 wat de krachtsverhouding goed weergaf. In de tweede helft moest aan voerder Andre Dekker zich al spoedig door een dijbeenblessure laten vervangen door Fred Hul- leman en werd het Holten-spel er niet rustiger op. Na ruim 10 minuten gaf Bert Knapen een mooie dieptepass op Hendry Bronsvoort, die op 't randje van buitenspel staande, alleen doorbrak naar het Heino-doel. Zijn harde schuiver werd dooi de keeper maar net gestopt. Het was echter uitstel van executie, want uit een pass van Knapen op de rechts volkomen vrijs taande Hondelink ontstond er een schitterend doelpunt. Geheel beheerst tikte Joop de bal naar de meegekomen Bronsvoort, die de Heino-doelman onhoudbaar passeerde (1-0). Twee minuten later een identieke situatie, maar nu op links. Eerst schoot Hondelink de bal tegen een back op en de terugspringende bal werd door de keeper ge stopt. Heino kwam hierna ge vaarlijk opzetten en speciaal voorhoede-speler Jansen stichtte grote verwarring in de Holten- gelederen. Zo moest stopper Gert Paalman éénmaal een inzet op de doellijn ten koste van een hoekschop keren, en kreeg doelman VVissink veel werk aan de winkel. De Rood-Zwarte achterhoede paste een strakke .mandekking toe en greep steeds tijdig in, maar de hardwerkende midden linie kreeg weinig gelegenheid om het spel te verplaatsen. Na een half uur werd Brons voort via Knapen prachtig aan gespeeld, doch zijn harde kogel kaatste via een der achterhoede-spelers tegen de paal. In het laatste kwartier werd de druk van Heino bijzon der groot, en maakte de moege streden Jansen plaats voor de ervaren Joh. Veneklaas, hetgeen enige opluchting verschafte. Hol ten kreeg nog wel een paar kansjes door Hondelink, Brons voort en Lalobar, doch hun schoten misten de juiste rich ting. Vlak voor tijd moest doel man VVissink nog enkele keren handelend optreden en tot tweemaal toe wist hij uitlopend de harde schuivers te pareren. Het eindsignaal van de rustig leidende scheidsrechter Lulof» uit Enschede was voor df Holten-spelers en haar grote aanhang een geweldige opluch ting. Er was een zeer benauwde zege behaald. De bal, waarmee deze zeer enerverende wedstrijd werd gespeeld, werd aangebo den door Sporthuis Beltman hier ter plaatse. Holten 3 - Hector 3 Een bij vlagen knap spelend Holten 3 heeft toch z'n meerdere moeten erkennen in Hector 3. Een geroutineerd Hector slaagde erin uit twee vrije trappen evenzo vele doelpunten te sco ren. Na in de eerste helft reeds een achterstand te hebben opge lopen, slaagde Holten 3 erin de tweede helft langszij te komen. Deze 1-1 stand zou ook een te rechte uitslag zijn geweest, doch Hector 3 wist 10 minuten voor tijd uit een vrije trap nog te doelpunten. Wanneer Holten 3 het vertoonde spelpeil weet te handhaven, zal het voor meni- Begunstigd door fraai zomerweer is Holten er na een spannende strijd in geslaagd om de eerste winstpun tjes binnen te halen. Het was geen wedstrijd met fraai technisch spel, doch beide ploegen streden voor elke meter grond en speelden een faire strijd. Voor rust wogen de ploegen goed tegen elkaar open tastten eikaars weinige zwakke plekken af. Gezien de krachtverhoudingen kunnen beide teams in het ver dere verloop van deze competitie een hartig woordje meespreken. Reeds in de aanvangsfase kreeg de goed debuterende Henk Jan sen gelegenheid om op te ruk ken, doch zjjn boogbal verdween over de goed keepende Oud Ammersveld naast het doel. In de 10e minuut loste rechtsbuiten Johan Huzen een gevaarlijk schot, dat in het zijnet ver dween. waarbij enkele Holten- supporters reeds juichten me nende dat de bal in het doel was geschoten! Holten trachtte met een sterke middenveld-bezetting een over wicht te verkrijgen, maar de voorhoede-spelers, in 't bijzonder Hendry Bronsvoort. werden zwaar geschaduwd. De kansen voor beide ploegen bleven volop aanwezig, doch aan de juiste afwerking kwam men niet toe. Na ruim een half uur was Heino dicht bij een doelpunt toen er enige verwarring ontstond in de Holten-achterhoede, waarbij Wim keeper werd deze kans gemist. De ruststand bleef 0-0 wat de krachtsverhouding goed weergaf. In de tweede helft moest aan voerder Andre Dekker zich al spoedig door een dijbeenblessure laten vervangen door Fred Hul- leman en werd het Holten-spel er niet rustiger op. Na ruim 10 minuten gaf Bert Knapen een mooie dieptepass op Hendry Bronsvoort, die op 't randje van buitenspel staande, alleen doorbrak naar het Heino-doel. Zijn harde schuiver werd door de keeper maar net gestopt. Het was echter uitstel van executie, want uit een pass van Knapen op de rechts volkomen vrijs taande Hondelink ontstond er een schitterend doelpunt. Geheel beheerst tikte Joop de bal naar de meegekomen Bronsvoort, die de Heino-doelman onhoudbaar passeerde (1-0). Twee minuten later een identieke situatie. om het spel te verplaatsen. Na een half uur werd Brons voort via Knapen prachtig aan gespeeld, doch zijn harde kogel kaatste via een der achterhoede-spelers tegen de paal. In het laatste kwartier werd de druk van Heino bijzon der groot, en maakte de moege streden Jansen plaats voor de ervaren Joh. Veneklaas, hetgeen enige opluchting verschafte. Hol ten kreeg nog wel een paar kansjes door Hondelink, Brons voort en Lalobar, doch hun schoten misten de juiste rich ting. Vlak voor tijd moest doel man VVissink nog enkele keren handelend optreden en tot tweemaal toe wist hij uitlopend de harde schuivers te pareren. Het eindsignaal van de rustig leidende scheidsrechter Lulof» uit Enschede was voor df Holten-spelers en haar grote aanhang een geweldige opluch ting. Er was een zeer benauwde zege behaald. De bal, waarmee deze zeer enerverende wedstrijd werd gespeeld, werd aangebo den door Sporthuis Beltman hier ter plaatse. Onder ideale weersom standigheden hebben ruim 80 jeudige tennis enthousiasten uit Apel doorn, Markelo en Holten elkaar de eer van de sterkste betwist. Het toernooi was uitstekend ge organiseerd. verliep vlekkeloos en toen omstreeks half vijf de prijsuitreiking kon beginnen wa ren deelnemers en toeschouwers het erover eens: een fijne ten- msdag! Holten - Markelo: tot 14 jaar Bij deze jongste kategorie won Holten regelmatig, via de volge nde scores: Holten - Markelo jongensdubbel: 61- 23: meisjes dubbel: 47 - 25: mixed: 47 - 30; Einduitslag Holten 155. Ein- du.tslag Markelo 78 Holten - Apeldoor: tot 18 jaar De einduitslag bij de oudere jongens was overtuigend in het voordeel van Apeldoorn. De scores waren: Holten - Apel doorn jongensdubbel: 39 - 54; meisjes dubbel: 13 - 71; mixed: 24- 55 Einduitslag Holten: 76; Einduitr slag Apeldoorn: 180. Zo te zien mag Holten op wat langere termijn grotere tennis- suksessen verwachten. Overigens een ietwat voorbarige konklusie, want juist bij de jeugd zien we vaak een erg snelle ontwikke ling. De seniorenleden ontmoeten zondag 11 september hun ten- niskollega's uit Markelo en Die- penheim. Hier staat de POPPE-CUP op het spel. Dit tennisevenement pleegt nogal spektakulair te verlopen en eve nals vorige jaren kan weer een talrijk publiek worden verwacht. De traditionele volgorde van de onderwerpen van het RONO- sportprogramma op de zondag is met ingang van de komende uitzending drastisch gewijzigd. Het amateurvoetbal-blok staat vanaf zondag 4 september aan de kop van het programma, zo dat ook alle uitslagen daarvan niet meer rond de klok van half zeven, maar al vrij spoedig na zes uur zijn te verwachten. Uit deze voetbalsektor zijn zon dag reportages te verwachten van enkele wedstrijden. De „Amateur van de week" doet verslag van een andere ontmoe ting. Vesos Dl - Holten Dl Holten Dl heeft in de eerste competitie wedstrijd de twee punten mee naar huis genomen. Een prachtig resultaat. Na 10 min. nam Holten door J. Wan- sink een 0-1' voorsprong, die even later nummer twee op het scorebord bracht. Na rust het zelfde spelbeeld met Holten iets meer in de aanval. Doelpunten bleven dan ook niet uit en het werd 0-3 en 0-4 door resp. Brands en Bogeru. Door een misverstand in de achterhoeae kwam Vesos aan het tegendoel punt. Het was wederom Wan- sink die de eindstand bepaalde op 1-5. Enter V D 1 - Holten D 2 Holten D 2 is het nieuwe sei- toen voorspoedig begonnen. De Dp papier zware uitwedstrijd .te gen Enter V. bleek achteraf geen al te moeilijke opgave. De „Dijkerhoekse ploeg" (de helft van de spelers komt uit Dijker- hoek) trok furieus ten aanval. Er ontstonden enkele mooie kan sen, waarvan voor rust Erik en Albert er ieder een benutte. De achterhoede gaf onder leiding van Gerrit geen krimp Holten beukte verder op het Enter doel wat dan ook resulteerde in twee doelpunten van dezelfde twee. Holten D 3 - Vesos D 2 In een zeer goede wedstrijd was het Holten die na enkele minu ten het talrijke publiek liet juic hen want Hanenburg scoorde 1-0. Na 5 minuten kwam Vesos via een strafschop op gelijke hoogte. Halverwege de eerste helft was het Freddy die van af stand 2-1 inknalde. Ook na rust was het Holten dat de toon aangaf en was onze nieuwe aan koop Rob Somer die raak schoot. 12 minuten voor het einde was Hanenburg - er als de kippen bij om nummer 4 aan te tekenen Vesos maakte er nog 4-2 van. Graag wel een betere opkomst van de spelers. Holten D 4 - Excelsior D 5 Ons D 4 elftal begon de compe titie ook al voortvarend door de vjjfde editie van Excelsior met lége handen naar huis te sturen. De jongens vochten voor elke bal en zo worden er punten be haald. Bravo jongens, ga zo door. Holten E 1 - Excelsior E 1 Holten E 1 behaalde een zeer verdiende overwinning op Ex celsior. Het soepel draaiend E 1 had de score nog wel kunnen opvoeren als sommige spelers niet te veel alleen doen. Rood Zwart E 2 - Holten E 2 Het E 2 elftal gaat deze compe titie tegen andere clubs spelen dan ze gewend was. Verenigin gen uit Goor Delden Bentelo en Hengevelde worden nu hun te genstanders. Deze keer was het Rood Zwart waarop men op be zoek ging. Het werd een rege lmatige overwinning. Dit is een team dat nu voor het tweede seizoen met dezelfde formatie speelt. Dit was dan ook afgelo pen zaterdag wel te merken. Excelsior E 2 - Holten E 3 Holten E 3 zal een bijzonder zwaar seizoen tegemoet gaan Het speelt tegen allemaal E 2 elftallen. Maar jongens trek je er niet te veel van aan en speel elke week met volle inzet dan komt alles wel voor elkaar. R.V. E 1 - Holten E 4 De eerste uitwedstrijd van het nieuwe seizoen was voor onze jongste pupillen en te zware op gave Tegen een zeer goed spe lend RV team, waarin alle spe lers beduidend ouder waren dan de E 4 spelers van Holten kre gen zij geen been aan de grond. Geen enkele keer konden ze de helft van de tegenpartij bezetr ten. De uitslag was er dan ook naar. Met de rust leidde RV reeds met 5-0. Na de rust leek het er even op dat Holten E 4 meer doelpunten zou toelaten, doch de laatste tien minuten scoorde RV 3 1 nogmaals 6x, zodat de eindstand 11-0 werd. In het team van RV waren diverse spelers 3 jaar ouder dan de jongste van Holten, een verschil dat toch wel veel te groot is, om van gelijk opgaande leeftij den maar niet te spreken. geen nog een geduchte tegen- staander zijn. Holten 4 - Tubantia 4 Holten 4 heeft zondag verdiend van Tubantia gewonnen. Met goed voetbal werd de tegen stander volledig in de tang ge houden. Het was in de tweede helft dat G. Markvoort met een beauty van een doelpunt voor de overwinning zorgde. Alzo een goede start van Holten 4. Achilles 4 - Holten 5 De eerste competitiewedstrijd is voor Holten 5. met enkele nieuwe spelers en als nieuwe leider Wim Dijkslag, een neder laag geworden. In Hengelo werd tegen Achilles 4 met 5-1 verloren. Achilles, dat vooral technisch beter speelde, kwam al na 2 minuten spelen op een 1-0 voorsprong. Tien mi nuten later werd de voorsprong vergroot naar 2-0. Vlak voor rust profiteerde Herman Biesters uit stekend van een foutieve terug speelbal in de Achilles defensie: 2-1 Direct na rust kwam Holten met 3-1 achter. Achilles kon door beter spel de eindstand op 5-1 brengen, al werd Holten nog een paar keer gevaarlijk voor het Hengelose doel. WW 5 - Holten 6 Een beresterk Holten 6 heeft in Hengevelde twee punten ver overd op een altijd zware tegen stander. Met goed en vooral technisch voetbal werd W.V.V.5 van het kastje naar de muur gestuurd. De overwinning kwam zeer regelmatig tot stand, al kon W.V.V. in de laatste minuut door middel van een dubieuze strafschop nog tot 2-3 terug komen. Holten 7 - P.H. 9 Een stug spelend zevende elftal heeft een verdienstelijk gelijkspel bevochten tegen P.H. 9. De Al- meloërs bepaalden het spel maar door goed verdedigen en snel uitgevoerde counters waren de Holtenaren bijzonder gevaar lijk. Holten nam in de eerste helft zelfs een voorsprong. Na de thee kwam P.H. sterk opzetten en doelpuntte twee keer. Uit een van de schaarse tegenaanvallen wist Holten toch nog de gelijk maker te fabriceren. Gezien de tegenstander een resultaat dat er mag zijn. Holten 8 - Omhoog 4 Een vrij fors spelend Omhoog heeft een verdiende overwinning behaald op Holten 8. Wanneer de taktiek van dit elftal nog een beetje bijgeschaafd wordt zal het in de komende wedstrijden nog vele punten binnen halen. S.O.S. 6 - Holten 9 Een sterk verdedigend S.O.S. 6 heeft het Holten 9 toch nog be hoorlijk lastig gemaakt. Toen het eerste doelpunt was gevallen was de wedstrijd beslist, want kwaliteit om nog terug te ko men was bij S.O.S. niet aanwe- Senioren Holten 2 - M.V.V/29 3 aanvang: 10.00 uur G.F.C. 2 - Holten 3 aanvang: 10.00 uur; vertrek 9.00 uur Rietvogels 4 - Holten 4 aanvang: 10.00 uur; vertrek 9.00 uur Holten 5 - V.V.D.L. 5 aanvang: 1000 uur Holten 6 - R.V. 2 aanvang: 10.00 uur Enter 4 - Holten 7 aanvang- aanvang 10.00 uur; vertrek 9.00 uur Haarle 7 - Holten 8 aanvang: 10.00 uur; vertrek 9.15 uur Holten 9 - Haarle 8 aanvang: 10.30 uur Holten 10 - Enter 8 aanvang: 11.45 uur Enter 9 - Holten 11 aanvang: 10.00 uur; vertrek 9.00 uur Holten 12 - S.D.O.L. 7 aanvang. 10.30 uur Junioren Holten Al - Tubbers Tukkers aanvang 3.45 uur Holten A 2 - Twenthe A 2 aan vang. 2.00 uur Vroomshoopse Boys B l - Hol ten B 1 aanvang 12.30 uur; vert rek 11.30 uur De Zweef B 3 - Holten B 2 aan vang: 2.00 uur; vertrek 1.15 uur Holten C 1 - Excelsior C 2 aan vang: 3.00 uur Eversbewrg C 1 - Holten C 2 aanvang: 10.00 uur; vertrek 9 15 uur Rietvogels C c - Holten C 3 aanvang. 1.00 uur; vertrek 12.15 uur Holten C 4 - Hector C3 aanvang 1.30 uur Pupillen Holten D 1 - Enter D 1 aan vang: 11.00 uur Holten D 2 - S.V.V.N. D 2 aan vang: 11.00 uur Hector D 3 - Holten D 3 aan vang: 11.00 uur; vertrek 10 15 uur Enter V D 2 - Holten D 4 aan vang 1.00 uur; vertrek 12.15 uur De Zweef E 1 - Holten E l aan vang 10.00 uur; vertrek 9.15 uur Holten E 2 - Twenthe E 1 aan vang: 10 00 uur Holten E 3 - D?e Zweef E 2 aanvang: 11.00 uur SP Rijssen E 3 - Holten E 4 aanvang: 11.00 uur; vertreek 10.30 uur zig. Zodoende ook een goede seizoenstart voor Holten 9. S.O.S. 7 - Holten 10 Evenals het negende elftal heeft ook Holten 10 de beide punten uit Hellendoorn mee naar huis kunnen nemen. Ook voor het veteranenelftal dus een goed be gin. Holten 11 - Omhoog 4 Holten 11 heeft beide punten aan Omhoog kado gedaan. Een overheersend Holten 11 heeft zondag zoveel kansen laten lig gen dat de nederlaag niet eens verwonderlijk mag worden ge noemd. Wanneer in de komende wedstrijden iets „doelgerichter" wordt geschoten, dan zullen winstpunten niet uitblijven. S.O.S. 5 - Holten 12 De enige ploeg die zondag zon der punten uit Hellendoorn te rugkeerde was Holten 12. Het goed spelende S.O.S. 5 was voor deze editie van Holten te sterk en de nederlaag was dan ook volkomen terecht. Stevo Al-Holten Al Een over alle linies veel minder Holten Al heeft het in de eerste wedstrijd niet kunnen halen te gen Stevo Al uit Geesteren. Juist daarom gaf de wedstrijd, vooral van Holten-zijde gezien een rommelige indruk. Na met de rust de stand nog enigszins beperkt te houden tot 2-0 moest Holten Al in tweede helft toch nog twee doelpunten meer toe staan. Des A-Holten A2 Een uitslag van het A2 elftal, die memand verwacht had. Voor de rust werden er nogal kansen gemist. Ruststand 1-2. Na de thee had er een omzetting plaats gevonden, die het spel ten goede kwam. In deze pe riode werd een paar goede doel punten gescoord. De achterhoe de. die deze middag goed op dreef was werd toch nog twee maal (lx strafschop) verrast bij snelle uitvallen van de midden voor van DES De linksback van Holten A2 speelde een voor treffelijke party voetbal. Holten BI-Rietvogels BI De grote nederlaag geeft wel het bewys dat Holten BI nog lang geen homogene ploeg is. Na de ruststand nog beperkt te hou den tot 1-2, werd BI na de rust z.g.n. „weggespeeld". Hoewel niet alle doelpunten even zuiver waren (buitenspel?) was Rietvo gels zondermeer de betere ploeg. De oud Cl-spelers van Holten, die thans in BI spelen zijn ken nelijk nog niet geheel ryp voor hoofdklasse voetbal. Hopenlijk zijn niet alle tegenstanders in hun afdelmg zo sterk als Riet vogels. Holten B2-Markvoge)s BI Wederom een grote nederlaag Vorige week werd in Deventer door de Schaakclub „Pallas" een vriendschappelijk toernooi gehouden, waaraan op uitnodi ging behalve Holten ook de schaakclub Olst deelnam. Dat de Deventenaren als winnaar uit de bus kwamen behoeft geen betoog daar men met 90 leden heel wat potentieel heeft en ook eerste klasse, speelt. Dat Holten met 4,5-2,5 verloor was voor een vriendschappelijk toernooi zeker niet slecht te noemen en voor de Holtenaren een goede trai ning als aanloop voor de com petitie. Berry Beyer en A. Klaassen wisten hun partijen te wannen, terwijl D. v.d. Knaap remise behaalde Externe competitie: Op maan dag 19 september begint de ex terne competitie en wel thuis tegen debutant Vroomshoop 1. De verwachting is wel dat Hol ten 1 kan winnen gezien de re sultaten tussen beide teams toen deze nog speelden in de derde klasse. Deze wedstrijd is uiterst belangrijk voor Holten, niet alleen bevordert dit het moreel als wordt gewonnen, maar mocht Holten dit seizoen bij de eerste drie eindigen dan volgt promotie naar de le klasse van de Schaakbond Overijssel daar volgend seizoen van start wordt gegaan met een extra le klasse. Voor Holten II is de eerste speeldatum nog niet be kend. Dit team dat verleden jaar de rode lantaarn moest dragen kan alleen maar omhoog, dus laten wij hierover gematigd 'voor een B-elftal. De eerste competitiedag was voor onze B2-spelers zeker geen goed be gin. De competitie is eerst in een beginstadium, zodat er vast en zeker nog wel een aantal overwinningen geboekt zal wor den. Des C1 -Holten Cl Holten Cl heeft in de eerste competitiewedstrijd uitstekend gespeeld. Dit in de eerste plaats door de geweldige inzet van alle jongens. Vanuit de achterhoede werd het spel opgebouwd op een manier waar zelfs Ajax ja loers op zou worden Het mid denveld verwerkte de bal op voortreffelijke manier naar de voorhoede, die de eerste helft na een afgekeurd doelpunt niet verder kwam dan een 2-0 voor sprong. Na de rust was het hek van de dam en werd de ein dstand bepaald op 0-6 o a. door een geweldig doelpunt van T Boode. Hoewel de weg nog lang is hebben leiders en trainer veel vertrouwen voor het verdere ver loop van de competitie De ovenge C-elftallen (C2, C3 en C4» streden met wisselende suc cessen Hoewel de resultaten in de C-groep aanzienlijk beter wa ren dan in de A- en B-groep, was de eerste competitiedag even wennen, ook al omdat deze elftallen weinig oefenwedstrijden hebben gespeeld. Zoals gezegd goede resultaten voor C3, de volle winst door Deto C3 met maar liefst 9-0 te verslaan. Hol ten C4 deed hiervoor weinig on der. getuige een 7-1 winst op Omhoog C3 Alleen Holten C2 heeft tegen Omhoog Cl de winst uit handen gegeven, door met 3-2 te verliezen, een uitslag die niet nodig was geweest. De vol gende wedstrijd zal voor C2 vast beter gaan. optimistisch zijn. En tenslotte ging afgelopen maandagavond de competitie van start. De uitslagen Groep 1: VV. van "Oijen-A. J. C. Brands 0-1; E. Klaassen-J. van Dalen jr. 0-1; D. A. v.d. Knaap-W. A. Klaassen 1-0; J. v. Dalen sr.-E. Gervedink Nijhuis 0-1; J. E. Scheperman-H. Roelofs 1-0 Groep II: G. J. Krotndijk-D. v Beek 0-1; J. W. Middelink-A M. Klaassen 1-0; W. Rietman-B. Beyer 0-1. Diverse wedstrijden zijn uitge steld. Afgelopen weekend werden in een zonnige wei 3 wedstrijden gespeeld met de volgende uit slagen: Heren - Salland uitslag 1-4; Ve teranen Heren A- D.K.S. 0-2; Veteranen Heren B- Hellendoorn 3-0. Programma: Zondag 11-9: Nijverdal- Heren 1 aanvang 14.30 uur, vertrek O A D. 13.45 uur. Zondag 11-9: Veteranen Heren A vrij. Zondag 11-9: Salland-Veteranen Heren B, aanvang 11.00 uur. Koffiedrinken met "Taart" fam. Sandmann om 10.00 uur. Zaterdag 10-9: Jongens Dl- Haackey Dl. aanvang 10.30 uur. Om 9.30 uur op veld zijn. Zaterdag 10-9: Meisjes Dl trai ning. Zaterdag 10-9: Hengelo B2- Jon gens BI, aanvang 12.30 uur, vertrek O.A.D. 11.30 uur. Zaterdag 10-9: P.W. A2- Meisjes Al, aanvang 11.00 uur, vertrek O .A D. 9.55 uur. Dinsdag 13-9: Dalfsen II- Dames II Donderdag 15-9: Haaksbergen - Dames 1 Let op: Woensdag 14 september a s. 20.00 uur precies jaarlijkse Algemene Ledenvergadering. Komt allen in een ieders be lang!!! Naar aanleiding van de vele aanvragen voor lidmaatschap van kleuters voor de afd. Judo is SV "Bato"'. nu in de gelegen heid gesteld om aan deze aan vraag te voldoen en zodoende een uur eerder te beginnen er wel om 1615 uur De lestijden zijn sinds 8 september als volgt: 16.15 - 17.15 kleuters 4 en 5 ja rigen. 17.15 - 18.15 uur, 6, 7 en 8 jari gen. 18.15 - 19.15 uur, 9, 10 en 11 ja rigen. 19.15 - 20.15 uur, 12 jaar en ou der. De judoka's die reeds lid zijn van deze afdeling ontvingen persoonlijk bericht over hun les tijden. 'Nieuwe leden zijn van harte welkom. Het bestuur

Holtens Nieuwsblad | 1977 | | pagina 7