SV „Holten" maakte balans op in jaarvergadering Brandweer samenwerking en districtsgezondheidsdienst BIJZONDERE EXPOSITIE OP FLEVOHOF Viswedstrijd Veel enthousiasme veel talent Waar gaan we heen? Rinus den Heijer erelid In het seizoen 1977 PV „Snelle Wieken" HOLTENS NIEUWSBLAD - 24 JUNI 1977 - PAGINA 5 hij voor de club gedaan heeft en sprak de wens uit, dat het hem in de Stationsstraat (met het Stationskoffiehuis) goed mag gaan. Erelid ,.De sportieve resultaten van onze senioren-elttalleri in het afgelopen seizoen kunnen niet hoog worden aan geslagen. Geen van deze elftallen wist een kampioen schap te behalen. Zij hebben dan ook niet die hoge uitvoerig schetste de voorzitter punten gescoord, die wij ons aan het begin van de de &rot® verdiensten van Rinus competitie hadden voorgesteld. Het zijn de jongsten in J"n.He^e*' *Jie n,et vo°rdat hij onze gelederen die het beter gedaan hebben. De J3 ^aar. ee vkJnh h -,!s uur j-,_0 heeft uitgemaakt het bijltje er pupillen-elftallen El, E2 en F5 wisten een kampioen- bij neer&cicgd heeft schap te behalen. Dl wist zelfs beslag te leggen op Den Heijer die 'tijdens de het zaalvoetbalkampioenschap van de afd. Twente. Tweede wereldoorlog ais on- Eén van de jeugdspelers zal wel geselecteerd worden derduiker in Holten terecht voor een Twents elftal", dit zei voorzitter J. Warrink kwam, heeft, eerst in het in de vorige week vrijdagavond gehouden ledenverga- Sportdai en later ook weer op dering van de S.V. ..Holten" in het ontmoetingscen- het sportveldencomplex trum „Meermanskamp". Hij feliciteerde daarmede de manfkamP"- succesvolle spelers. Op het organisatorische vlak dankte hij de vele medewerkers, die het mogelijk hebben ge maakt zoveel elftallen de wei in te sturen. Warrink sprak er dan ook zijn vreugde over uit. dat zoveel mensen de rood-zwarte kleuren trouw zijn. Hij sprak de hoop uit. dat men voor het ko mend seizoen weer een beroep op allen zal kunnen doen Er zijn namelijk diverse vacatures in de commissies. De heer Warrink herinnerde er verder aan. dat men dit jaar een jubileum achter de rug heeft, dat uitmondde in een Tiroler- weekend. Het heeft relaties ge legd met deze buitenlandse gas ten. Een bijzonder woord van dank bracht hij aan de organi satoren voor het welslagen van deze festiviteiten. De voorzitter noemde het een unicum voor Overijssel, mis schien wel voor het gehele land, dat een voetbalvereniging een denksport, n.l. schaken, in zijn gelederen telt. Na het behalen van het kampioenschap in de 3e klasse van de S B.O. in het vo rige seizoen, wist het eerste achttal dit seizoen een eervolle 2e plaats te veroveren Hij deed een oproep aan de jeugdigen om de schaakafdeling te komen ver sterken. Betreffende de atletiek-afdeling bestaan volgens de heer Warrink nog wel enige misverstanden. Er wordt buiten clubverband atle tiek bedreven. Men behoeft om principiële redenen niet weg te blijven, want de S V Holten is met haar 'atletiek-afdeling zowel by de NCAB als bij de KNAU aangesloten, zodat men zowel op zaterdag als zondag deze ge zonde sport kan beoefenen Op het gebied van de financiën moest voorzitter Warrink een spijtig geluid laten horen 180 leden hebben nog met hun volle contributie voldaan. Reglemen tair zou men 180 mensen naar huis moeten sturen. Het bestuur zal op dit punt echter allert zijn en iemand op pad sturen Naar aanleiding van het ope ningswoord van de voorzitter werden enkele problemen aange roerd o.a. geen zaalvoetbal in de periode van .het veldvoetbal en over de kwaliteit van een be paald merk sportartikelen, waarbij de plaatselijke leveran cier. geen blaam treft. lid van de afdeling voetbal. Het aantal donateurs bedraagt 193 De resultaten van het le elftal, getraind door de heer Jan Bul- teel. met als elftalleider H. Jal- ving. waren weinig bevredigend, al wist men zich door een rede lijke 2e competitiehelft nog op te werken tot een plaats in de middenmoot Ook de overige senioren-teams wisten geen kampioenschap te behalen, al heeft het met name bij 2, 4 en 10 maar een haartje gescheeld. Bij deze lagere elftallen fun geerde een elftalcommissie Van de 7 junioren- en 9 pupil- lenteams behaalden, zoals de voorzitter reeds in zijn ope ningswoord constateerde, enke len fraaie successen. Ook hier fungeerde een begeleidingscom missie Het A-elftal der junioren degradeerde uit de hoofdklasse. Als trainers fungeerden hier Frits Paule, Gerard Heck en Klaas Broersma. De afdeling damesvoetbal werd_ geleid door mevr Janny Paal man, voorzitster. Dime Krikkink, secretaresse Veel werk werd verricht door mevr G den Heijer-Schuurman Men is er in geslaagd Johan Oolbekkink als trainer te engageren. De club bladredactie bestond uit de he ren Hans Dekker, hoofdredac- ,Meer- heel veel werk verricht voor de vereniging. Hij heeft 7 jaar in het bestuur ge zeten van de club en daarin een positieve bijdrage geleverd. De heer Warrink herinnerde o.m. aan een verbouwing in de kan tine. Onder applaus van de vergadering werd Den Heijer tot erelid benoemd, waarna de voorzitter hem de gouden speld op de revèr spelde. In zijn dankwoord haalde Den Heyer tal van herinneringen op. Na de vaststelling van de begro ting 1977/78 deelde de voorzitter nog mede, dat het bestuur als hulptrainer heeft aangesteld Herman Mensink (van Hector), die er voor zorgen moet dat de training van de jeugd goed ver zorgd wordt met als bijzondere opdracht het 2e elftal. Op voorstel van het bestuur werden de verschillende contri buties verhoogd. Senioren van f60.- naar f65-, junioren van f25.- naar f30.- pupillen van f20.- naar f25.- per jaar. Ook voor de neven-sporten, schaken en atletiek, had een verhoging plaats nl van f 15.— naar f25.-. junioren van f7.50 naar f 15.-. Voor de niet-actieven werd de contributie gehandhaafd op f 40.- per jaar Na een korte rondvraag werd de vergadering gesloten Rinus -den Heefen werd door het bestuur van de SV „Holten" onderscheiden met de gouden speld: Links mevrouw dm Heefen rechts voorzitter J. War- De bestuurlijke en materiele samenwerking, zoals die door het Gewest „Midden-IJssel" wordt beoogd begint zo langzamerhand duidelijk gestalte te krijgen. Dat De heer Posthuma merkte nog bleek in de vorige week donderdagavond in het Postil- °p dat de Wet °P het ambu- jon Motel te Deventer gehouden vergadering van de Gewestraad waarin deze door de voorzitter, de heer H. Posthuma. burgemeester van Deventer, werd geïnstal leerd als Algemeen Bestuur van de sedert 1 april jl. formeel bestaande „Brandweer Samenwerking" en de sedert 1 mei jl. formeel bestaande Districtsgezond heidsdienst (D.G.D.l. In het bijzijn van de brandweercommandanten der, van het gewest deel uitmakende, gemeenten had, met een tweegesprek tussen de voorzitter van het gewest en de centrale brandweerpost te Deventer, deze instal latie plaats. Op verzoek van de heer Posthuma maakte de centrale langs radiografische weg aan alle aangesloten korpsen in de elf deelnemende gemeenten bekend dat de gewestraad het bestuur had aanvaard. Het belangrijkste van het in werkingtreden van de regeling en de overige gemeentelijke ac tiviteiten. lancevervoer ook nadrukkelijk vaststelt, dat de particuliere vervoerder desgewenst moeten kunnen doorgaan met hun be drijf „Het werkterrein van de ge zondheidszorg is veelomvattend, overheid en particulier initiatief hebben hierin ieder voor zich taken te vervullen aldus voorzit ter Posthuma. Overigen is de inbreng van ambulancevervoer en jeugdge zondheidszorg van Deventer en rijssen (schooltandartsendienst) uitgesteld. In zyn toespraak bij deze instal ware mee „uitrukken", waardoor latie zeide heer Posthuma. dat de daar vaak problemen bij ont- regionalisatie van de brahdweer staan. op dit ogenblik vrijwel door ie- Het D.B.-lid, burgemeester, Mr dereen wordt gezien als ant- w. P. J. Notten van Gorssel, woord op de toenemende wees er haar op. dat de ge- zwaarte van de brandweertaak, meenten zelf beslissen over de maar dat tegelijkertijd evenzeer wijze van alarm, wordt onderkend, dat de vrijwil ligheid de stevige basis vormt van het gehele brandweerwezen. Hij gaf een opsomming van het groot aantal taken, welke de samenwerkende brandweren te vervullen zullen hebben en van het materieel, dat hen daarbij te dienst zal staan. De 408 brand weerlieden beschikken over 19 blusvoertuigen. 17 motorspuiten. >18 personeel-materiaals- gereedschaps- en ongevallen wa gens. En verder nog over veel ander materiaal. Allen zijn onmiddellijk oproep baar en binnen 4 minuten na oproep zullen dan minimaal 200 man paraat zijn. Wat een goed verbindingssys teem betreft meent het Dage lijks Bestuur dat het op grond van het voorwerk van de brandweercommandanten <plm. 20 vergaderingen) mogelijk zal zijn één dezer dagen een keuze te kunnen doen uit de voorlig gende offertes. Het gesprek met de centraalpost was daar reeds een voorbeeld van. De begrotingen voor 1977 en 1978 werden zonder wijzigingen vastgesteld al plaatse de heer H. Smit, raadslid van Zutphen. bij deze samenwerking en begrotin gen namens het C D A. wel enige critische kanttekeningen. Het C.D.A. ziet als taak van deze samenwerking: ondersteu ning, dienstverlrung, coördinatie, geen hièarchisch superorgaan, met een eigen leven boven de plaatselijke brandweren. Stil alarm Namens de P v d.A.-fractie. wilde mevr M Mol-van Hamelsveld. raadslid van Deventer, weten of er. met name voor de kleine gemeenten, een mogelijkheid is voor een stil alarm. Zij vroeg dit vanwege de veiligheid vooral van de kinderen, die als het DGD Bij de installatie van de Gewe straad als Algemeen Bestuur van de Districtsgezondheids- Jienst wees vooreitter Posthuma ?r op. dat circa 99b van het na tionale inkomen wordt besteed aan gezondheidszorg werkzaam is. Om te voorkomen dat de ho gere overheid, gezien de lande lijke ontwikkelingen, zelf de op richting van de Districtsgezond heidsdiensten ter hand zou ne men, waarbij aan regionale wen sen zou worden voorbijgegaan, was het wenselijk om zelf als regio de mogelijkheden na te gaan. Gunstig was daarbij, dat het gebied van het gewest als was aangewezen als ambulance regio en de mogelijkheid voor een combinatie van melding en alarmering met de brandweer Het gaat bij de regeling van de D.G.D om een drietal hoofd groepen t.w. het ambulancever voer. de jeugdgezondheidszorg is, dat daarmee een bestuur is geschapen, dat zich verant woordelijk weet voor D.G.D.- aangelegenheden. Hinkepoot Een reden voor mevr. Mol (PvdA) om op te merken, dat men op 1 juli '76 nog sprak van een D.G.D. met 3 poten, terwijl er nu nog maar sprake is van een D.G.D. op een hinkepoot. Desalniettemin blijft haar fractie goede verwachtingen koesteren, dat de D.G.D. spoedig vast op drie poten zal zijn gefundeerd. De heer H. J. Westerik (CDA- Holten) verklaarde er grote waarde aan te hechten dat de ambulancedienst in 1978 gaat functioneren „Met de centrale meldingspost zijn we toch wel op de goede weg", aldus spre ker. Hij vroeg een regeling voor het in- en uitmelden. zolang de Wet nog niet van kracht is. En een krachtige bevordering van de inbreng van het particulier ambulancevervoer. Het D.B.-lid Van Notten wilder» het overleg daarover gaarne openen en wilde zonder sancties tot resultaten komen. Hij zou bijzonder bly zijn als men bij ca lamiteiten op vrijwillige basis tot snel optreden in staat zou rijn. ren iïcwIo Dcifkcr, iiuuiuicuch teur, Tonny Brands en Jan ten JeUgükQHipiOGIlSChOJJ 1 C Molten Jaarverslag Na deze openingstoespraak bracht de secretaris, de heer B. J. Markvoort het jaarverslag uit. waaraan wij ontlenen, dat het afgelopen zeizoen het ledental stabiel is gebleven en met 4 toenam tot 530, waarvan 488 bij de afdeling voetbal. 26 bij de afdeling atletiek en 16 bij de schaak-afdeling. De beide laatste afdelingen hebben weliswaar meer leden, maar die zijn ook Velde. Voetbaltoto en lotto, verzorgd door de fam Tuller, brachten weer veel baten in de kas. De supportersvereniging, voorzit ter de heer H. H Pieters. zette weer veel activiteiten op touw Voorts wordt in het verslag her- inneid aan het werk van de kantine-commissie onder leiding van Herman Schutte, de oliebollen-cross, de Frits Paule- Cup. de schaakafdeling, die met twee achttallen in de competitie uitkwam, de „Tarzancup en de Kwintencup" het werk van de atletiek-afdeling. Nadelig saldo Uit het financieel verslag van penningmeester Sletse Mark- voort, bleek, dat de inkomsten f37 654 82 en de uitgaven f41 460.23 bedragen hebben, zo dat hij een nadelig saldo moest constateren van f3.805 41. Be halve deze rekening van baten en lasten werden ook de andere financiële bescheiden door de kascommissie bestaande uit de heren Luusink en H ten Velde accoord bevonden Bij de bestuursverkiezing werden de heren B. J. Markvoort en S Markvoort die reglementair af tredend waren bij enkele kandi daatstelling herkozen. In de plaats van de heren A. J C Brands en R. den Heijer. die zich om persoonlijke redenen niet herkiesbaar stelden, werden gekozen de heren Frits Kramer en W C. Bannink. Voorzitter Warrink bracht Tonny Brands dank voor het, vele. dat De tennisjeugd heeft zich in de ïerste helft van juni kunnen uitleven tijdens de klubkampi- jenschappen. Vaak waim avonds tot 9 uur twee banen gereserveerd en dit moet vooral de jeugd een' zekere voldoening hebben gegeven. Er is enorm fel gestreden: emo ties laaiden hoog op. maar uit- eindelijk is het een uiterst ple zierig kartipioenschap geworden Bij de prijsuitreiking ging de trofee voor de meest sportieve speler naar Albert Hoek, die tweede werd bij het jongensen kelspel van 13-15 jaar, maar die enkele zeer leuke partijen heeft gespeeld. De uitslagen in de verschillende leeftijdscategorieën zun. Meisjes 12 jaar enkel: 1 Y. Hos- pers. 2 A. van Geel. Dubbel: 1 M. van den Assem/A. van Geel, 2 H Dondertman/Y. Hospers. Meisjes/jongens 12 jaar (.Mixed): 1 E Brouwer/H. Dondertman. 2 M Colée/A van Geel. Jongens 12 jaar enkel: 1 E Brouwer, 2 P Molkenboer Dub bel: 1 E. Brouwer/P Molken- boer. 2 M. Colée/D. Hovingh. Meisjes 13-15 jaar enkel: 1 J Jansen, 2 N. Leonhart. Dubbel: 1 A. M Bogers/G. Kamperman, 2 H Bogers/R Hovingh Meisjes/jongens 13-15 jaar (mixed): 1 N Leonhart-J Bo- gers. 2 R. Hovingh-A. Hoek. Jongens 13-15 jaar enkel: 1 T- Abrahamsen, 2 A Hoek. Dubbel: 1 T. Abrahamsen/J. Bogers, 2 A Hoek/M. Litjens. Meisjes 16 jaar enkel: 1 H. Re- deker, 2 C van Iddekinge Dub bel: 1 C van Iddekinge/H. Re- deker. 2 L. Kamperman/M van Mourik Jongens 16 jaar enkel: 1 B. Le- fèbre, 2 J Heiting. Dubbel: 1 F. van Aken/B Lefèbre. 2 B Fran sen/P. Keestra Sukses voor Holtense tennisspe lers in toernooi Bathmen. In het sterkbezette C-toernooi bereikte René Heiting de finale. Met de eervolle setstanden 4-6, 4-6 verloor ze deze wedstrijd, maar ze kan terugzien op een sterk toernooi. Monique Durieux en Martin Be ekman wonnen de Mixed Dub bel in het D-toernooi. De vakan tieperiode begint en de komende weken staan er geen evenemen ten op het programma. Begin augustus zullen we een voorbe schouwing geven over de klub- kampioenschappen Flevohof is het rekrea- tieprojekt bij uitstek voor het hele gezin. Het biedt voor elk wat wils, voor jong en oud. Er is naar een evenwicht ge zocht tussen voorlichting over de Nederlandse landbouw aan de ene kant en kreatief bezig zijn en ontspanning, ver tier en rust aan de an dere kant. Kortom, Fle vohof is een kombinatie van edukatie en rekrea- tie. Een bezoek aan de veehouderij, tuinbouwkassen en champig nonkwekerij. geeft een indruk van al hetgeen gedaan moet worden voor de voortbrenging van de agrarische produkten. In de interessante tentoonstellingen wordt u spelenderwijs geïnfor meerd over het verwerkingspro ces van de verschillende agrari sche produkten. Naast deze permanente tentoonstellingen heeft Flevohof dit seizoen een aantal tijdelijke exposities te weten. de expositie van de aquarellen van Rien Poortvliet, die ge bruikt zijn voor zijn boek „Te hooi en te gras", de kleurrijke tekeningen over vogels van Ad Cameron, die te rug te vinden zijn in het boek „De wereld van de vogels" de expositie over vakantiemo- gelykheden in Zwitserland van het Nationaal Zwitsers Ver keersbureau. Deze expositie is ingericht in de Caroussel, de op een schiereilandje gelegen ten toonstellingsruimte van Flevo hof. de expositie van het Instituut voor Bewaring en Verwerking van Landbouwprodukten (IBVL) over de „Aardappel" in het hoofdpaviljoen. Bij de kinderboerderij zijn grote volieres gebouwd waarin bijzondere vogelsoorten zijn on dergebracht. zoals Californische kuifkwartels, Chukar-patrijzen, pauwen, fazantachtigen en Wen- summer dwergkippen en zwarte Langshan krielkippen. Flevohof heeft van de heer Ge- erdes uit Aalten een modelmo len in bruikleen gekregen. Deze is geheel identiek aan de Be ltmolen „Hermien", die in Har- reveld staat, aan de weg tussen Varsseveld en Lichtenvoorde. De molen werd in 1819 gebouwd en het model werd in 1976 voltooid op schaal 1:10. DEVENTER Open dag in de Bolwerkmolen (zie onder) zaterdag 25 juni 9-17 u. Toegang gratis. Cinema, Lange Bisschopstraat 69. tel. 11100: V/eekfilm do. 23 t.m. wo. 29 juni: Een brug te ver. Nachtvoorst, vr. 24. za. 25 juni 24 u.: Pat Garrett en Billy the Kid, 18 jr Aanv.tijden week- film dagel. 14 en 20 u. E.D.B.-Theater, Smedenstr. 10, tel. 13615: V/eekfilm do. 23 t.m. wo. 29 juni: The sound of music, a l. Nachtvoorst, vr. 24. za. 25 juni. resp. 23 en 23.30 u.: Shaft. 18 jr. Matinee za. 25 t.m. wo. 29 juni dgl. 14 u.: Gespuis in Ari zona. a l. Aanv. tijden weekfilm: dagelijks 14 en 20 u. Lux or 1, Brink 20, tel. 18662: Weekfilm do. 23 t.m. wo. 29 juni: Een brug te ver. Nachtvoorst, vr. 24 juni 23.30 u.: Can you keep it up for a week, 18 jr. matinee zo. 26 juni 14 u.: Pirn Pander in het nauw. a.l. Aanv.tijden weekfilm: dgl. beh. za. 14 en 20 u. Zo. 16 en 20 u. Luxor 2, Roggestr. 3-5, tel. 18662: Weekfilm: De blonde val strik (14 jr.), werkd. 20.15 u., za. 18.45 en 21.15 u.. zo. 15. 18.45 en 21.15 u. Nachtvoorst, vr. 24 juni 23.15 u les parapluies de Cher bourg (18 jr.). Kunst Rondom, Openbare Lees zaal. Brink 70, tel. 13506: Louis Tangel, zeefdrukken. Geopend: Dl. t.m. vr. 10-17.30 en 19-21. za. 10-17: Willemien Tangel. textiel en keramiek. Cave du Tertre, Bergstraat 48, tel. 18494:Geopend: gewone win keltijden (ma. gesloten), t.m. 28 juli Lut Lenoir, silk paintings. Stadsbibl., Klooster 3, tel. 16512, ma. t.m. vr. 10-12 en 13-17 u.. wo. ook 18-20 u. Tentoonstel ling over Willem de Merode. Galerij Lenten. Kletterstraat 25-27, Epse, tel. 21815. Geopend: wo. t.m. za. 10-12 er 14-17. zo. 14-17 u. Schilderijen, beeld houwwerken, grafiek, keramiek 1850-heden. Het Nederlands Albert Schweit zer Centrum is t.m. 30 juni ge- slten. IJselhotel, Worp 2, tel. 13520. Geopend dagelijks 10-22 u. Ten toonstelling Stillevens, land schappen en awuarellen van Joh. van Bijsterveld en Gerrit IJzelendoorn. Tevens elke zon dagmiddag 14-17 u. pannekoe- kenmiddag. Museum De Waag. Brink 56, tel. 14556, 23 juni t.m. 9 okt. Een prent voor een cent. In Deven ter gedrukte prenten. Museum De Drie Haringen. Brink 55, tel. 14556, speelgoed, kostuums en kostuumpoppen. Museum voor mechanisch speelgoed, Noordenbergstr. 9. tel. 19739. Mechanisch speelgoed uit de collectie Stekelenburg. Openingstijden musea: di. t.m. za. 10-12.30 u. en 14-17 u. zo. 14-17 u Kunstuitleen, Grote Poot 19. tel. 11848. Geopend di. t.m. vr. 14-18 u.. vr. ook 19-21 u. Bolwerksmolen, Bolwerksweg 8, tel. 15040. Geopend voor bezich tiging: za en di. 9-17 u. Muziek in en om de Grote Kerk, zaterdag 25 juni 20.15 u. Orgelconcert door Ton Koop man. Wandelsportver. DAVO, inl. A. Draaijer, Moerakkerstr. 12, tel. 24451. Za. 25 en zo. 26 juni wandeltochten 5, 10, 15,. 20 en 40 km. Start vanaf Schuilings- chool, Oude Rielerweg, 40 km. om 9-10 uur, andere afstanden za. 12 u. Rielerbad, Rielerweg, Dinsdag 28 juni 18-20 u. Prestatietocht, 500 meter. Deventer Ren- en Toeristenver eniging „De Zwaluwen", inl. H. J. Huter, Groenewold 14, tel. 16021. Elke zaterdag fietstoertocht start 8.30 uur vanaf Clubhuis D K.C Hellas. Rielerenk. Deel name ook voor niet-leden. Onder leiding van HHV „De Rietvoorn" viste de Holtense jeugd bijde Wipperstuw in de Schipbeek Aan de wedstrijd namen plm 125 jongens en meisjes deel. de vangst was zeer goed. Jammer dat er nog zo veel jongelui met een werphen gel inplaats van met een ge wone hengel meedoen Met een werphengel mag niet aan wed strijden worden deelgenomen en vissen met zo'n hengel vereist nog al wat vaardigheid. Laten ze eerst eens leren vissen met een gewone hengel. De uitslag: 1 Gerard Zoetbrood 138 cm 2. Diana Nijenhuis, 84 cm. 3. Eric Stukker 60 vm. 4. Herman ten Velde 48 cm. 5 Henry Thalen 43 cm. 6. Eric Stukker 60 cm. 7 Bert Blaauw 38 cm. 8. A. Driessen 29 cm 9 A ten Velde 28 cm 10 Geert Brands 26 vcm Er werd totaal bijna 10 meter vis gevangen. Gerard, Diana. Eric. Herman en Henry mogen op eind augustus meedoen aan de oostelijke schoolkampioen- schappen te Wierden. Aan de Streekschool voor Tuin- bouwonderwys te Enschede slaagde voor het examen „Bloementeelt en aanleg en on derhoud" Harry Willems, Tuin straat, Holten Wedvlucht Noyon. 386 km.) Aantal duiven 138 Lossing: 6.30 uur Aankomst eerste duif 10 56.29 uur. 1,25,31 W. Hondelink, 2,6,22 H. Voortman. 3.5.7 R Schaap; 4,8,24 G Hassink; 9.32 Joh. Jan sen. 10.20 H. Kuipers: 11.35 G. Bekkernens: 12,13.14 J. Scholte in 't Hof

Holtens Nieuwsblad | 1977 | | pagina 5