Financiële opzet en beleid onderwijs begeleidingsdienst „Midden-IJssel" Kleuters dagje uit met de bus Nieuwsgierige Hompa Opneming bejaarden in bejaardenoorden UWHULPIS NODIG!' VERKEERSONVEILIGHEID IN „DE HAAR" Het opbreken van straten Directeur Dupon gaat Holten verlaten Uitslag ballonwedstrijd Ruilbeurs Politieke avond in stadhuis HET NEDERLANDSE RODE KRUIS Waar gaan we heen Onvoldoende duidelijkheid KINDERVERHAAL Va^ti-telli ng „Indicatiecommissie" Ö(>£A oU. -UucajzÜotj HOLTENS NIEUWSBLAD - 13 MEI 1977 -PAGINA 5 De gemeenteraad heeft in mei 1976 - na een aan vankelijke afwijzing - be sloten om mede te wer ken aan de oprichting van de Stichting Onder wijsbegeleidingsdienst „Midden-IJssel". Tevens werd toen besloten in de begroting van het diens tjaar 1976 een bedrag van f2.- per inwoner op te nemen ter financiering van het gemeentelijk aandeel in deze dienst. Dit bedrag moest als een voorlopig maximaal be schikbaar te stellen be drag worden aangemerkt. Wel zou een trendmatige verhoging van dit bedrag kunnen worden toege staan. Uit de thans aan de raad ter beoordeling aangeboden begro- RIJSSEN. Vrijwilligers van het buurt- en clubhuiswerk organise ren dinsdag 17 mei m de stad huishal een grote politieke ma nifestatie. In voorgaande jaren was veelal het hervormd cen trum Sion de plaats van sa menkomst voor dit evenement. Omdat het stadhuis meer cen traal ligt verwachten de organi satoren een nog grotere belang stelling. De politieke avond begint om acht uur onder leiding van bur gemeester G J Smit van Rijs- sen. Als sprekers zijn uitgeno digd: De heer J. Ankersmit iVVDt. lid van de Diepenveense gemeenteraad, de gewestraad, provinciale staten en voorzitter van de plaatselijke VVD. A. Nuys <D 66) columnist bij de Haagse Post en medewerker aan het partijprogramma. A Rozenmuller-Utrecht (SGP), fractiemedewerker in de Tweede Kamer H. van der Vegt (PPR), lid provinciale staten Mevrouw S Langendijk-De Jong (Balk brug) (P.v.d.A) P Berkhout (CDA), fractievoorzitter in de Almelose gemeenteraad Iedere spreker krijgt ongeveer tien mi nuten tijd om zijn gedachten over te dragen aan de aanwezi gen. Na de pauze zullen (schrif telijk ingediende) vragen worden beantwoord. tingen voor de dienstjaren 1976 tot en met 1978 blijkt, dat voor 1976 rekening is gehouden met een bijdrage van fl.- per inwo ner. Met inbegrip van een trendmatige (uit de kostenstij ging voortvloeiende) verhoging, dit bedrag per inwo ner voor 1977 en 1978 neer op respectievelijk f2.15 en f2.30 per inwoner. In hun toelichting op de overge legde financiële stukken zeggen B en W„ dat de begrotingen sluiten met een - aflopend - ba tig saldo. Dit is onder meer het gevolg van de aflopende subsi die. dat de provincie Overijssel heeft toegezegd. Daarenboven is het aantal personeelsleden dat in 1978 is geraamd, (11), één meer dan in 1977 (10). Beide ramingen hebben uiteraard een ongunstig effect op het verloop van de begrotingen 1977 en 1978. In deze begrotingen zijn een aantal vacatures opgenomen. Opneming van deze vacatures moet gewenst worden geacht, voor de toekenning van het be drag aan rijkssubsidie. Door het overlegorgaan Subsi diëring Stichting Onderwijsbege leidingsdienst ..Midden- Overijssel" te Deventer is als eis gesteld, dat de werkelijke ver vulling van deze noodzakelijk te achten vakatures niet zal plaats hebben, zonder dat zekerheid is verkregen over de structurele (blijvende) dekking. Over de vervulling zal dan ook nader plaats vinden in dit overlegor gaan. Overlegorgaan. In de overgelegde stukken wor den nog verschillende sugge sties gedaan met betrekking tot de financiële opzet van de on derwijsbegeleidingsdienst en het te voeren beleid, die blijkbaar voor het college niet voldoende duidelijk zijn. B. en W. stellen de raad dan ook voor het Over legorgaan mede te delen dat: a. er op wordt aangedrongen, dat in het vervolg bij de begro tingen een duidelijker en meer beleidsmatige toelichting wordt overgelegd en b. dat in deze toelichting als dan tevens nader wordt inge gaan op de inhoud en de bedoe ling van de reeds gevormde en nog te vormen reservefondsen en eventuele consequenties, die daaruit kunnen voortvloeien. ..Wat is het vanmorgen ver schrikkelijk saai hier", geeuwde Hompa, een dikke hommel. Hij zat lui op een rode dahlia en keek erg ontevreden. „Ik amu seer me best hoor!", zoemde zijn broertje Hompi. „En vanmiddag wordt het nog veel leuker". Hompa was opeens was wakker. Wat zou er vanmiddag zijn? He. flauw van Hompi om nu gauw door te vliegen. Hij zag hem fluisteren met een paar andere hommels en even later begonnen ze allemaal door elkaar te zoemen en met hun vleugeltjes te klappen. Wat een druktemakers, dacht Hompa nijdig. Maar o. wat was hij nieuwsgierig! Vijf minuten hield hij het nog uit, toen vloog hij gonzend naar het groepje hom mels. Hij deed of het gepraat hem helemaal niets aanging en streek onverschillig op een kla proos neer. De anderen hielden even op met praten, want ze plaagden Hompa graag een be etje. Hij wewas ook zo nieuws gierig. Overal moest Hompa het dichtste bij zijn en alles moest hij weten. De wijze vader van Hompa waarschuwde hem iedere Op dinsdag 10 mei gingen de kleuters van de Kleuterschool aan de Tuinstraat op schoolreis je. Om plm. half 10 vertrokken ze per O.A D. bus bij school. Ze gingen richting Nijverdal over Rijssen. Markelo naar speeltuin "De Pot" De bustocht vonden de kinde ren natuurlijk prachtig. Bij "de Pot" werden de kleuters getrac- teerd op een banaan. Daarna mochten ze in de speeltuin. Het zonnetje liet ons deze dag wel in de steek, maar het plezier dag. „Wie te dicht bij het vuur staat, brandt zijn vleugeltjes", zei hij altijd. Hompa luisterde scherp wat de anderen nu weer fluisterden. ..De pappie van de kinderen uit dat witte huis zei. dat ze alle maal op het grasveld mochten bellen blazen", hoorde Hompa. „Wat gaan ze doen?", vroegen de hommelvriendjes verbaasd. „Blazen bellen? Wat is dat nu weer?" „Nee", schaterde Hompi. „bellen blazen! Ik weet ook niet wat dat is". Hompa zat te den ken: bellen blazen? Nooit van gehoord, en nou moet ik wach ten tot vanmiddag eer ik het te weten kom. Oef, wat lang nog! Maar eindelijk was het zo ver. De kinderen kwamen naar bui ten met een grote detel en witte stokjes in hun mond met een doosje eraan. Dat dachten de hommels tenminste! Toen de kinderen in de ketel begonnen te roeren, zaten de hommels stokstijf van schrik en verba zing Als ze de stokjes uit het sop haalden, bliezen ze er een prachtige, gekleurde zeepbel uit. „Zo n ding heeft de pappie uit het huis ook", gonsde een dikke hommel naast Hompi. „maar die blaast wolken uit het doosje. Ik geloof, dat ze dat bij de mensen een pijp noemen". Ook Hompa zat stomverbaasd te kijken. „Hoe kan dat nou", vroeg hij zich af. Hij hield het met langer uit van nieuwsgierigheid en vloog dichter naar de kinderen toe „Je brandt misschien je vleugels", nep Hompi hem nog na. Maarer gebeurde iets heel anders Een klein meisje liep haar zeepbel achterna en liet haar GEVONDEN /VERLOREN Gevonden: Bruin gevlekte verm. Fox-hand (Teef); bankbiljet f25.-; rood. langharig klein hondje met spitse snuit, honde penning. 2 autosleutels, bos met 6 sleutels, paar ganzen. Verloren: bankbiljet f5.- en flO.-, 3 sleutels aan een ring (huissleutel 802. schuursleutel 806, brievenbussleutel), bruine tas met folder en waardepapie ren. autosleutels „Eend" met parkeergeldsleutelhanger. groene jas met capuchon. 3 autosleutels met parkeergelsdleutelhanger en reepje leer. blauw spijkerjasje, bruin witte jachthond (Heide- wachtel), Imker tennisschoen (wit met blauw). pijp in het gras liggen. Hompa vloog er naartoe. „Oei, een hommel", schrok opeens een jongen en hij sloeg met zijn hand naar Hompa. Van schrik tuimelde Hompa naar beneden, pardoes in de witte pijpekop. Niemand wist waar hij was ge bleven, alleen de bloemen en de andere hommels hadden gezien wat er was gebeurd. Het kleine meisje begon weer te blazen. „Het gaat moeilijk, deze keer", dacht ze en blies harder De zeepbel kwam te voorschijn en wie zat er midde nin? Hompa' Hoger en hoger ging de zeepbel en Hompa kneep zijn ogen stijf dicht. Maar hij was niet voor niets nieuws gierige Hompa. Door een klein kiertje van z'n ogen keek hij om zich heen. Zijn gevangenis leek op een glazen huisje met roze en blauwe muren. Maar nergens zag hij Hompi en zijn vriendjes en ook geen klaprozen en dah lia's. Hij begon te huilen, en opeenspats! boem! Een vre selijke knal. „Hemeltje, ik val", bibberde Hompa. Op de lange weg naar beneden droogde de zon zijn vleugeltjes en gelukkig kon Hompa nu weer vligen. De wind duwde hem in de richting van Hompi en zijn vriendjes en even later belandde de luchtrei ziger weer tussen de klaprozen. Vader en moeder homml schud den het hoofd, maar straf heb ben ze Hompa maar niet meer gegeven. Die luchtreis was de beste straf geweest en voortaan zou Hompa zich nog wel twintig keer bedenken voordat hij nog eens met zijn fluwelen neus er gens vooraan of dichtbij wilde zijn. Volgens een nieuwe wettelijke regeling is het de houder van een be jaardenoord verboden een bejaarde op te nemen, tenzij door een daartoe in te stellen commissie van de gemeente, waar de bejaarde zijn woon plaats heeft, schriftelijk advies is uitgebracht. Opneming in z.g. service flats en erkende ver pleegtehuizen vallen niet onder deze bepalingen. Het advies van bedoelde commissie is niet bindend, doch de wetgever heeft het vertrou wen. dat de bejaardenoorden zich in het algemeen daaraan zullen houden. Indien in de praktijk zou bly- ken. dat in ruime mate van deze adviezen zou worden afge weken, dan kunnen Provinciale Staten bij verordening bepalen, dat opening slechts mag plaats vinden met inachtneming van een gunstig advies. De Vereni ging van Ned. Gemeenten heeft de gemeenten geadviseerd over de instelling van een dergelijk zogenaamde „indicatiecommis sie" Zij heeft verschillende aan bevelingen gedaan en tevens een model-gemeenschappelyke rege ling overlegd, voor het geval een aantal gemeenten zou besluiten deze aangelegenheid gezamenlijk t? regelen. In dat geval zou een „regionale indicatiecommiMÉe" ingesteld kunnen worden Hieromtrent is in gewestverband overleg gepleegd en is met de gemeentebesturen van Deventer. Bathmen, Diepenveen en Olst overeenstemming bereikt over het gezakenlijk instellen van zo'n commissie voor het gehele gewest. Ter zijner tijd kan als nog worden bezien of de voorge stelde samenwerking ook met andere gemeenten in het gewest moet worden uitgebreid, waarbij alsdan tevens kan worden over wogen in hoeverre gebruik zou kunnen worden gemaakt van de Districts Geneeskundige Dienst In verband hiermede is overeen gekomen dat de regeling zal eindigen op 31 december 1979 Omdat een bejaarde in beroep kan gaan tegen een advies, dat niet tot opneming strekt, achten B en W. het wenselijk, dat ook een verordening wordt vastge steld waarin de beroepsproce dure is geregeld. De kosten voor de gemeente worden geraamd op f350.- per onderzoek. Rekening houdend met een aantal van 6 aanvragen over de resterende maanden van dit jaar, zou dit een uitgaaf vragen van totaal f2.150.- B. en W. stellen de raad voor de gemeenschappelijke regeling met de genoemde gemeenten aan te gaan en een verordening, regelende de beroepsprocedure, vast te stellen. Bij de raadsfractie van de Partij van de Arbeid heerst on gerustheid over de verkeersvei ligheid in het bestemmingsplan de Haar' Mej A P Reith heeft daarover het navolgende onder de aandacht van het col lege van B en W. gebracht' „De fraktie van de p. v. d a vraagt Uw aandacht voor het volgende. Reeds enige tijd wor den wij benaderd door bewoners van de Nagelhoutstraat en de Kenemansstraat met klachten over het steeds meer verkeers- onveilig worden van dit woon- wijkje Wij betreuren dit zeer want dit wijkje is destijds toch juist in deze vorm opgezet om de verkeersveiligheid optimaal te doen zijn. Wij vrezen dat, nu deze stra ten enige jaren zijn bewoond, diegenen die er gevestigd zijn, dan wel zij. die er vaak door heen rijden, alle hoeken en bochten zo goed kennen, dat minder verantwoordelijke ele menten onder hen nu met veel grotere snelheden deze korte, bochtige stukjes straat..nemen dan goed is voor de veiligheid De muren van de schuurties tussen de tuinen en met name die van de tuinen op straathoe ken, blijken de grootste obsta kels te vormen voor het veel te snel rijdende verkeer Deze mu ren belemmeren het uitzicht namelijk volkomen Om ernstige ongelukken te voorkomen, hebben verschillende bewoners ons voorgesteld hier zogenaamde woonerven te creë ren Men is van oordeel dat de verkeersveiligheid daarmee wordt gediend. In Heeten is van woonerven een heel goed voor beeld te zien. Wij denken ook aan het dwars over de rijweg aanleggen van drempels op daarvoor in aanmerking ko mende plaatsen. Deze drempels dwingen immers het gemotori seerde verkeer om zo langzaam te rijden dat de wegen ook vei lig zijn voor de andere wegge bruikers, waarbij wij vooral denken aan de kinderen. Onze traktie verzoekt het Col lege van B. W dringend te doen bezien of de verkeersvei ligheid in de Nagelhoutstraat en de Kenemansstraat kan worden bevorderd" Namens de V.V.D.-raadsfractie heeft mevr. F. M. ter Doest-Bos aan B. en W. de volgende vraag gesteld: Binnen één jaar (volgens onze informatie is het tijdsbestek zelfs ca. een half jaar), is het stuk Larenseweg, loopt tussen de uitmonding van de Korte Diessenplasstraat tot die van de Pastoriestraat twee maal open gebroken. De eerste keer voor herbestrating, de tweede maal voor het aanleggen van een nieuwe riolering. De aanwonenden hebben hier van veel ongerief ondervonden, evenals trouwens alleen, die dit stuk weg regelmatig passeren. Afgezien daarvan is het ook een kostbare zaak. In yerband hier mede zou de V.V.D.-fractie graag van u willen weten of ten tijde van de herbestrating nog niet bekend was. dat er zo kort daarna een riolering aangelegd moest worden. In afwachting van uw antwoord, teken ik namens de V.V.D.- fractie De heer O Dupon, directeur van het bejaardencentrum „De Diessenplas" gaat Holten verla ten. Hij heeft bij het stichtings bestuur een ontslagaanvrage in gediend in verband met zijn be noeming tot directeur van de Stichting '40-'45 voor de provin cies Groningen en Drente met als standplaats de stad Gronin gen. Deze ontslagaanvrage kwam zowel voor het stichtings bestuur als voor de bewoners van het bejaardencentrum als een donderslag bij heldere he mel. De heer Dupon staat bij het stichtingsbestuur zeer hoog aangeschreven en is bij de be woners erg geliefd, zodat men hem zeer node ziet gaan. Hij is vanaf de opening, vier jaar gele den. als directeur aan het be jaardencentrum werkzaam ge weest. Hij zal zijn nieuwe functie op 1 augustus 1977 aanvaarden. Hier volgt de uitslag van de bal lonwedstrijd die tijdens de Car navalsoptocht is georganiseerd door Café Restaurant De Poppe. 1 Anita den Heyer, Kerkstraat 22, Holten. 194 km.. 2. Karin Jansen, Vennekesweg 6. Marke lo, 190 km.. 3 Gerdien Vincent, Holterberg 3. Holten. 164 km„ 4. Dianne Foks, Lageweg 33, Hol ten. 156 km. 5-10 jaar: Jeanet Nijkamp, Burg. v.d. Borchstr 17. Holten, Anja Goosen, Teunis Lodderstraat 16, Rijssen. Herma Goosen, Teunis Lodderdstraat 16, Rijssen, Anoeska Wardekker, Canada straat 62. Holten, Trasoema ter Borg. Canadastraat 65, Holten, R. Eek Timmermans, Canada straat 42, Holten, 148 km. De prijswinnaars worden zater dag 14 mei a.s. om 10.30 uur in Café De Poppe verwacht, alwaar de prijsuitreiking zal plaatsvin den. Op zaterdag 14 mei. van 10.00- 17.00 uur, houdt de afdeling Overijssel van „De Verzame laar", een ruilbeurs in de zaal van de Gereformeerde Kerk, Smedenstraat 100 in Deventer. Geruild kunnen worden munten, postzegels, ansichtkaarten, siga- renbanden, lucifermerken en vele andere objecten. Er is een erote aanvoer van munten. was er niet minder om. Er werd naar hartelust geschommeld, gedraald, en gewipt. Maar na een poosje begon het zo hard te regenen dau ze toch naar binnen moesten. Nadat enkele kinderen een paar leuke liedjes hadden gezongen, werd het tijd om wat te eten. Er was voor ledereen een bakje patat met mayonaise, en natuurlijk ook ranja met een rietje Ondertussen was het bul ten droog geworden, en konden de kleuters nog fijn weer even in de speeltuin. Daarna kwam de beloofde verrassing. Ze gin gen allemaal weer naar binnen, en daar stond toen voor hen klaar een echte goochelaar, met een clown. De kleuters waren blij verrast Ze keken dan ook gespannen toe. hoe knap de goochelaar wel was. HIJ leerde hun de tover spreuk van "Hokus - Spokus". Toen was opeens de toverstok weg. en de parapluie veranderde in een stok met allemaal ge kleurde doekjes. Maar het al lermooist was toch wel, toen de goochelaar een echte duif uit een zak te voorschijn toverde. Ook om de clown "Pokos" .hebben ze geweldig gelachen. Hij wilde steeds wat toveren, maar het lukte hem niet al te best. Wel kon hij mooi op de trompet spelen. Na een uurtje van praten, kijken en veel lac hen, kwam ook hier een eind aan. De kinderen werden nog ge- tracteerd op een ijsje, en toen was het tijd om weer naar huls te gaan. Omdat de buskosten zo hoog zijn, gingen ze allemaal met auto'S weer terug. Het was ook dit jaar weer een zeer ge slaagd schoolreisje. Beurs niveau '77 Deventer 13t/) 19 mei plplaats: parkeerterrein kun stijsbaan, Rembrandtkade geopend: dagelijks behalve zon dag 14-18 en 19-22 Deventer waar gaan we heen"5 Luxor 1, Brink 20, tel. 186 62 weekfilm do 12 tl) 17 mei: in tirol gaat de ontucht nooit ver loren (18 jr.) nachtvoorstelling vr 13 mei 23 uu: persverse onschuld (18 jr.) matinee zo 15 mei 14 uur: Tar- zans grootst gevecht (a.l.) aanvangstijden weekfilm: werd. 20 uur//)) 18.30 en 21 uur//)) 16, 18.30 en 21 uur. Luxor 2, Roggestraat 3-5 weekfilm do 12 tl) 17 mei: 1900 Deel 1 <18 jr.) nachtvoorstelling vr 13 mei 23.15 uur: Next stop: greenwich vil lage (18 jr.) aanvangstijden weekfilm: dage lijks 20.15 uur//)) 15 uur. Cinema. Lange Bisschop straat 69, tel. 11100 weekfilm do 12 tl) 17 mei: murder by death (18 jr.) Film art vr. 13 mei, 2245: Leonor nachtvoorstelling za 14 mei 24 uur: The girl can't help it (18 jr.) matinee za 14, zo 15 mei 14 uur: Tony en de groene draak (a.l.) aanvangstijden weekfilm: werk. 20 uur//)) 18.45 en 21.15 uur//)) 16, 18.45 en 21.15 uur. E. D. B.-theater, Smeden straat 10, tel. 1 36 15 weekfilm do 12 tl) 17 mei: De bloedbroeders (18 jr.) nachtvoorstelling vr 13. za 14 mei resp. 23 en 23.30 uur: The mechanic (18 jr.) natinee za 14, zo 15 mei 14 uur: Hercules tegen rome (a.l.) aanvangstijden weekfilm: werkd. 20 uur//)) 18.30 en 21 uur//)) 16, 18.30 en 21 uur NB Let op de data van de bio scopen Stadhuis, Grote Kerkhof 1, tel. 1 15 00 ma tl) 88.30-17 uur: t/> 16 mei tentoonstelling Museumwat is dat? Kasteel groot hoenlo. Diepen- veenseweg 1, tel. 05708-2148:: Leven en werk van Arthur van Schendel dagelijks 10-17 uur tl) 15 mei Damesbladen van 1760 tot 1970 Kunst rondom, openbare lees zaal, Brink 70, tel. 1 35 06: tl) 21 mei Jan War naar. keramiek geopend; di tl) 10-17.30 en 19- 21//)) 10-17: Joke Kroon- Rommerts, weefsels Het ei van columbus. Pol straat 76, tel. 123 11: Permanen te, maar wel regelmatig veran derende tentoonstelling geopend: dag. 17-1 uur//)))))) van Deventer kunste naars (zie ook onder Jazzfesti val) Cave du tertre. Jaarsma Woon- centrum. Bergstraat 48, tel. 1 84 94 geopend: gewone winkeltijden (ma gesloten): t/> 27 mei Roger de Wint. gravures en gouaches Stadsbibliotheek, Klooster 3, tel. 1 65 12 ma t,) 10-12 en 13-17//)»'))) 18- 20.45: Tentoonstelling over Wil lem de Merode Galerij Lenten, Kletterstraat 25-27, Epse, 2 18 15 wo tl) 10-12 en 14-17//)) 13-16: schilderijen. beeldhouwwerken, grafiek, keramiek 1850-heden Albert Schweitzer Centrum, Brink 89, Deventer, tel. 1 96 75 geopend, di tl) 10-12 en 14- 17II)) 13-17 Permanente exposi tie over leven en werk van A. Schweitzer Museum de waag. Brink 56, tel. 1 45 56: Antieke fietsen, zilver, aardewerk, keukens. Museum de drie haringen, Brink 55, tel. 1 45 56: Speelgoed, kostuums en kostuumpoppen Museum voor mechanisch speelgoed. Noordenbergstraat 9, tel. 1 97 39: Mechanisch speel goed uit de collectie Stekelen burg openingstijden musea: di tl) 10-12.30 en 14-17//)) 14-17 Kunstuitleen, Grote Poot 19, tel. 1 18 48: geopend: di tl) 14-18//» 19-21//» 10-12.30 en 14-17. Bolwerksmolen, Bolwerksweg,: geopend voor bezichtiging: za en di 9-17 uur 2 e deventer jazzfestival 18 tl) 22 mei: Programma 18 mei: (zietverder volgende agenda) Brasserie, Grote Overstraat 36: 21 uur Shakey Sam Het ei van Columbus, Pol straat 76: 21 uur Waves from Hiatus St. Tropez, Grote Overstraat 30: 22 uur Katharsis Sportcomplex Rielerenk. Rie- lerweg: za 14 mei 7 uur Salland-Twentefietstocht „De Zwaluwen,", 210 km 14 en 15 mei 12-18 uur Junio renvoetbaltoernooi Go Ahead O 15 mei 7 Ronde van de Achter hoek. 200 km (De Zwaluwen) 15 mei 12-17 uur Jeugdvoetbal- toernooi Helios 16 mei Luilak- kentoernooi VV. Helios 18 mei 18-19 uur fietstocht De Zwaluwen Muziek in en om de grote kerk: zaterdag 14 mei 20.15 uur Orgel concert door Folkert Grondsma zondag 15 mei 19 uur Kantate- dienst Deventer Kerkmuziek Ensemble; J. S. Bach „Wer da glaubet und getauft wird„ Cr de Worp, Twelloseweg3, teL 1 41 53: woensdag 18 mei 20 uur Bonhofrit DMAC Dorpshuis Diepenveen, D: Dorpsstraat 30 za 14 mei 14-17 uur Ruilbeurs Deventer Verza melaars Stadion Adelaarshorst, Velt- kampstraat, tel. 2 13 66: zaterdag 14 mei 19 uur GA Eagles-FC Utrecht I Jsselhotel, Worp 2, tel. 13 35 20: Elke zondagmiddag 14-17 pan- nekoekenmiddag Tentoonstelling Stillevens, land schappen. aquarellen van Bij- sterveld en IJzendoorn

Holtens Nieuwsblad | 1977 | | pagina 5