VESOS ontneemt Blauw Blanw Wit senioren Wit alle illusies Bergroiter- nieuws Resultaten volleybal- competitie Minionette Grillig tweede kompetitie- weekend Tennisclub Holten Holten wint laatste thuis wedstrijd tegen de Hoven Holtense kampioenschappen tafeltennis 1977 Zo speelde Blauw Wit jeugd Win voor f1250,- Mosa wandtegels Resultaten sv Holten pupillen Open badminton Programma Blauw Wit Programma SY Holten H. Willems had snelste duif GOOR Tel. 05470-2264 Slationslaan 24 M05403-1047 Waagweg15 HOLTENS NIEUWSBLAD - 29 APRIL 1977 - PAGINA 7 ZW 4 - Blauw Wit 2 1-3 In een van weerszijden sportief gespeelde wedstrijd heeft Vesos de Blauw Witte-formatie de theroretische kans op het kampioenschap ontnomen door met 1-0 van de Holtense ploeg te winnen. Door deze nederlaag kon het Bornse BZSV de kampioensvlag hijsen wegens een 2-0 zege op Sp. Daarle. De wedstrijd in Hellen- docrn stond onder uitstekende leiding van de heer Nijhuis uit Haaksbergen. Met een straffe wind tegen begon Blauw Wit een versterkte verdediging al direkt op het Vesos-doel af te stevenen. Met goed opgezette aanvallen, via de half-spelers over de vleugels ontstond er direkt gevaar voor de Vesos-goalie. Uit een door W. Dikkers genomen hoekschop werd de bal door G. Koopman achterover ingekopt, doch een der Vesos-verdedigers kopte de bal duidelijk vanachter de doel lijn weer het veld in. Scheids rechter Nijhuis constateerde dat de bal niet over de lijn geweest was. Blauw Wit bleef aandringen doch schepte zich geen reëele kansen. Na de beginfase kreeg Vesos meer vat op het spel en probeerde via counters en verre uittrappen van hun doelman de Blauw Wit-defensie te ontrege len. De verdediging onder aan voering van J. Kolkman hield het hoofd echter koel zodat Ve sos geen scoringskansen kreeg. Gerust werd met een 0-0 stand. De eerste helft werd snel en at- traktief gespeeld. H. Aanstoot raakte geblesseerd en werd ver vangen door H. R. Beldman. Na rust een fel in het offensief gaand Blauw Wit met de wind in de rug. De Vesos-defensie stond op wankelen toen J. Ver veda een hard schot zeer laag rakelings langs schoot. Vesos probeerde via counters tot tegenaanvallen te komen, welke niet ongevaarlijk waren. Na ca. 15 min. te hebben gespeeld werd door E. Beldman een Vesos- aanval onderschept. Hij trachtte de bal op doelman Trompetter terug te spelen, doch raakte de bal nauwelijks waardoor de snelle Vesos-vleugelspeler z H. Wermink makkelijk kon scoren 1-0. Hierna gooide Blauw Wit al les op de aanval, zelfs doelman Trompetter ging mee tot de middencirkel. Meer dan een handvol hoekschoppen leverde dit niet op doordat Vesos mas saal ging verdedigen. Zelfs kroeg Vesos nog de beste kansen op een ruimere overwinning door dat de Blauw Wit-defensie van wege het offensief verzwakt werd. Door slechte afwerking profiteerde Vesos hier niet van. Vlak voor tijd werd E. Beldman nog vervangen door G. Schalk (Al) doch er kwam geen veran dering meer in de stand. Blauw Wit 2 dat in Wierden de strijd moest aanbinden tegen SVZW ZW 4 heeft gedurende de hele wedstrijd offensief spel la ten zien. In de eerste helft was het Kors die op de lat schoot, waarna Johan Stam de terugkomende bal, hard inschoot (0-1). Na de thee wist SVZW ZW ge lijk te maken (1-1), maar nu was het Gerard Kolkman die eerst 1-2 liet aantekenen en vervol gens met een klasse doelpunt de eindstand op 1-3 bracht. Blauw Wit 4 Blauw Wit 5 2-1 tn deze wedstrijd om de club huistrofee begon Blauw Wit 4 met een 0-1 achterstand. Hoewel beide ploegen behoorlijk tegen elkaar waren opgewassen, was Blauw Wit 4 toch de gelukkige winnaar. Nadat eerst Van Zeyts voor de gelijkmaker had gezorgd door keihard in te schieten, was het daarna Bekkernens die Blauw Blauwwit BI - RKSV BI. In de afgelopen week werden twee wedstrijden gespeeld die door Bl-wit BI allebei werden verloren. Donderdag kwam men in de strijd tegen SDOL algauw op een voorsprong, maar SDOL zette dit al vlug om in een 2-1 voorsprong. Bl.Wit kwam voor rust nog op gelijke voet. Na rust een tam spelend Bl.Wit dat niet kon scoren en SDOL wel liet opjutten naar een 5-2 eindstand. Zaterdagmorgen werd al vroeg tegen RKSV gevoetbald. Over de hele wedstrijd genomen was Bl.Wit, helemaal niet de minde re. Van de vele goede kansen die men kreeg wist men er niet één omtezetten in een doelpunt. RKSV daarentegen benutte bijna elke kans en kon daardoor met een 4-0 c verwinning zege vieren. SP. Rijssen Cl Blauw Wit Cl. 2-1. De laatste wedstrijd van dit seizoen heeft Cl niet in winst kunnen omzetten. Met wat meer geluk was er misschien nog een gelijkspel mogelijk geweest, maar ook dat was niet aanwe zig. Jan Beldman kon dankzij zijn inzet toch nog de eer redden en scoorde 2-1. Toch is het samen spel van dit Cl dit seizoen beter geworden en het is dan ook jammer voor deze jongens dat hét afgelopen is, Blauw Wit Dl - DES D2. 3-0. In deze laatste wedstrijd voor de competitie werd ook DES aan de "zegekar" gebonden! 'Blauw wit startte met de sterke wind in de rug, maar de combi naties en afstandsschoten wilden niet lukken. Het was dan ook teleurstellend dat met 0-0 moest worden gewisseld. Direkt na de rust ging het veel beter. Na 5 rninuten liet G. Meijerink met een strak schot in de hoek 1-0 aantekenen DES kwam ook na dit doelpunt niet verder dan de middenlijn. De enige terugspeel bal in de eerste helft bleef dan ook de enige bal die keeper Aanstoot heeft aangeraakt. Het hele elftal ging beter draaien en het was dan ook niet toevallig dat achterspeler D. Jansen en invaller H. Stam be ide nog een doelpunt voor hun rekening namen, waardoor de welverdiende 3-0 stand werd be reikt. Holten E2 - B.L.Wit El. 0-3. In deze derby heeft BI.wit El direct in de eerste helft de zege veilig gesteld. Hoewel ook de Holten spelers hun uiterste best deden, konden ze niet voorkoe- men dat Blauw wit reeds voor rust 3 scoorde Na de thee was het spel aanmerkelijk minder en hoewel er nog enkele reèle sco- rlngkansen werden geschapen werd de voorsprong niet ver groot. Toch een mooi resultaat! Blauw wit E2 - Hol ten E3. 0-0. Ondanks minder prettige weeromstandigheden is de plaatselijke derby een aardige wedstrijd geweest. Zowel voor als na rust hebben de Blauw Witters de beste kansen gehad. Diverse schoten op de lat stonden de overwinning in de weg. Door de werklust van be ide elftallen was een ieder te vreden met de eindstand 0-0. Sp.C. Rijssen F3 - Blauw wit F3. 0-5. Aan de voorjaarsmoeheid bij de jongens van BI. Wit is einde lijk een einde gekomen. Vol goede moed en opgepept door de leiders begonnen ze aan de wedstrijd tegen Rijssen. De eerste 10 minuten tastten de spelers elkaar af. Robert Hek en Albert Slotman zagen kans door de verdediging heen te breken. Een voorzet van Robert en een keihard schot van Albert bracht Bl.wit op 1-0 voorsprong. Albert liet het er niet bij, 2 minuten later scoorde hij zijn 2 doelpunt. Driemaal scheepsrecht dacht hij en vlak voor de rust nam hij een scherpe corner, die via een tegenspeler in het doel van Rijssen belandde Na de rust kwam Hans Dij- kink in actie. Éénmaal scoorde hij uit een voorzet van Albert. De tweede maal was hij 4 a 5 Rijssenaren te vlug af en ook de doelman was kansloos. Vooral ook hulde aan onze kleine pit tige keeper die meerdere malen kritieke situaties bekwaam op loste Proficiat jongens!!!! S C Rijssen 1 - Blauw Wit 1 12.30 uur. Blauw Wit - 2 - Vesos 3 2.30 uur. Blauw Wit 3 - Blauw Wit 6 1.00 uur.(om de clubhuis trofee) De wedstrijd Blauw Wit Al - S C Rijssen A2 gaat niet door aangezien S C Rijssen haar A2 funo's heeft teruggetrokken. Honderd drie en vijftig duiven van de P.D.V. „De Bergvliegers" werden zaterdag om 13.15 uur voor een vlucht over 105 kilo meter gelost in Venlo. I. 8, 20, 21, 27, 29 en 31 H. Wil lems; 2, 22; H. Dijkslag, 3 A. ten Dam (1) (1); Comb. Schup- pert/Kreijkes; 5.25 H.J Aaitink; 6.7. G.J. Egberts, 9,24, 26 M. Lo- deweges; 10,14,17 A ten Dam (2); 11. 13, 15, 18 E. Veneklaas; 12, 19. 28 G. Steunenberg; 16. 23, 30 H.J. ten Velde. Wit 5 de kampioensillussie's ontnam en 2-1 scoorde. Doordat zowel Blauw Wit 4 als Blauw Wit 5 nu 4 punten heeft binnengehaald, is de wedstrijd van a.s. zaterdag waarin Blauw Wit 3 en Blauw Wit 6 de strijd aanbinden van groot belang. Op het concours Hippique in Lonneker zijn door enkele Berg Ruiters goede resultaten Han Brouwers behaalde met "Santiago" en "Valetta" respectievelijk de eer ste en de vierde prijs in de L-dressuur. 's Middags middags werd hij met "Santiago" tweede in het M-springen. Dezelfde prestatie leverde hij met "Valetta" in het Z-springen. Ton Broekhuis met "Auteur" werd achtste in het L.-springen. De Berg Ruiters organiseren zaterdag 14 mei een groot con cours Hippique op het ijsbaan terrein. Parcoursbouwer is de heer H. Heerdink. Verlies dames 1 Mintonette speelde vrydag jl. de laatste wedstrijd van dit sei zoen tegen Syrphus 2. Daar de dames van Syrphus in degrada tiegevaar verkeren zou het voor onze dames zeker geen gemak kelijke wedstrijd worden. In de eerste set was het spelpeil rede lijk. De strijd ging gelijk op. Van 5-5 werd het na twee time-outs 11-13. Bij deze stand probeerde de scheidende coach De Looze de dames nog wat op te peppen maar dat mocht niet meer ba ten. Syrphus bleek de sterkste en won met 11-15. De 2e set domineerde Syrphus met name door gevarieerde aanvallen waarop Mintonette geen ant- woord had. Na een stand van 4-10 werd met grotere inzet ge speeld en kwamen onze dames, vooral door de aanvalsters Fen ny, Anke en Wiets, via 9-13 tot 13-13 terug. Maar zoals wel va ker kon men niet doordrukken en werd het 13-15. De derde set werd enthousiast begonnen en zeer gemakkelijk door Mintonet- temet 15-3 gewonnen. Syrphus gaf zich in deze set al gauw ge wonnen. Eén puntje moest er nu toch inzitten en met goede moed begon men de laatste set. Tot 5-6 ging het gelijk op. Leuke aanvallen, prikballetjes en goed verdedigingswerk was aan beide kanten te zien. Ondanks het, bij remise, in vooruitzicht gestelde rondje was het toch Syrphus dat meer vechtlust en eenheid toonde en met 7-15 de set en met 1-3 de wedstrijd won. Eindstanden: Dames 1: Rivo 20-36; Aristoi 3 20-32; Volley V/ 20-32; Vrivo 19- 25; Mintonette 20-20; Verdan 3 20-18; SWN 20-13; Syrphus 2 20-12; Dynamo 20-11; Krekkers 2 20-11; Markelo 19-6; Heren 1 en 2: Rivo 4 20-39; Mintonette 1 20-34; Markelo 20- 31; Flash 5 20-27; Mintonette 2 20-20; Markelo 2 20-18; Rivo 3 20-15; Holyoke 2 20-13; Flash 4 20-12; Eversberg 1 20- 7; Flash 6 20- 4. Meisjes: Flash A 18-36; Volley A 18-29; Rivo A 18-26; Flash B 18-20; Mintonette 18-17; Flash C 18-15; Eversberg 18-12; Volley B 18- 9; Rivo B 18- 9; Holyoke 18- 7. Dames 2: Flash '3 16-30; Rivo 2 16-24; Flash 4 16-22; Eversberg 16-19; Markelo 2 16-16; Holyoke 2 16-13; Mintonette 2 16-10; Flash 5 15- 5; SWN 2 16- 5. ZATERDAG 23 APRIL: Het eerste herenteam was niet in staat om in Deventer tegen DLTC 3 een punt in de wacht te slepen Ondanks een tomeloze inzet werd alzo met 5-0 verloren. Bij de tegenstanders speelde Frits Mulder (ex eerste klasse) een zeer sterke partij. Het mixed-team verloor van de Goorse TC thuis met 3-2. Hier werden onze punten door de dames gescoord. John van de Assem speelde beneden zijn normale peil. maar was zondag sterk als non-playing captain van het eerste team. Ondanks de versterking van Rob Molkenboer kon het tweede zaterdag herenteam de lastige uitwedstrijd niet winnen. Piet van Iddekinge won zijn partij; de wedstrijd werd met 3-2 verlo ren In een uiterst spannende wed strijd won het jeugdteam met 3-2 de thuiswedstrijd tegen Bathmen. Bart Lefèbre en Jan Heiting beslisten de strijd in het voordeel van Holten door de dubbel sterk te winnen. ZONDAG 24 APRIL: Tijdens stormachtige weersom standigheden won ons eerste team met 7-1 van de Hengelose TC. De gebroeders Beekman slaan steeds beheerster en hou den een belofte in voor de ko mende wedstrijden. Slechts de damesdubbel werd verloren, wel licht omdat Monique werd ge plaagd door griep en examen- zorgen Het tweede mixed-team won in Nijverdal met 5-3 Ali Nauta moet nog wat wennen, maar het team als geheel heeft kampioe naspiraties. In Zwolle verloor het 3e mixed team met 5-3. Jan Herman ten Kampe en Haary ten Wolthuis raken vertrouwd met het spel peil van de 5e klasse en wonnen zowel hun singles als de heren- dubbel. Het is te verwachten dat zij de dames ook tot betere resultaten weten te inspireren. DINSDAG-DAMES: Holten 1 - Nyverdal 3-1 Delden - Holten 1 0-4 Holten 2 - Nijverdal 2-2 Holten 3 - Goorse TC 1-3 Holten 3 - Schapekolk 3*1 In het le team viel de Engelse slag van Joyce van Iddekinge op als zeer sterk en vooral on bekend wapen. Reike Dieben was in het 2e een uitstekende invalster De eminente Mar;e Rustebiel kon een nederlaag van het 3e tegen Goor niet voorkc.- men. De dames dubbel werd hier gewonnen. PROGRAMMA: zaterdag 30 april: Heren 1 - Rijssen TC, 14.00 uur; Heren 2 Schuttersveld, 14.00 uur. zondag 1 mei: Mixed 2 - Pa.k Brabant. 10.00 uur. dinsdag 3 mei: Dames 1 - Drij vers 09 00 uur; Dames 3 - Peli kaan 09.00 uur. Doe mee aan de wedstrijd Kreatief Kombineren met Mosa wandtegels. Gratis en zonder enige verplichting, U hoeft alleen maar even de grote wedstrijdposter te halen in onze showroom. Wie niet waagt, die niet wint! Haal de wedstrijdposter bij: Een sterker spelend Holten heeft in de laatste thuis wedstrijd tegen de Hoven uit Zutphen een verdiende 3-2 zege behaald, alhoewel het in de laatste minuten nog bijzonder spannend werd. De Holter achterhoede liet zich in de laatste tien minuten zodanig in de ma ling nemen door het provocerende optreden van enige de Hoven voorwaartsen, dat de zeker veilig lijkende voorsprong nog ernstig in gevaar kwam. Bovendien nam scheidsrechter Bloemzaad enige aanvechtbare be slissingen, die de irritatie nog meer verhoogden. Ook door het uitvallen van aan voerder Dekker, waardoor het middentrio, hetgeen voordien een stevige greep op het mid denveld had, op enkele plaatsen werd gewijzigd, deed geen goed aan het Holter spel. De thuis club begon sterk aanvullend en in de 10e minuut speelde stop per Baars slecht op zijn doel man terug, waarbij de bal net langs de paal ging. Nadat doel man Smeenk enige schoten van Dekker en Labobar goed had verwerkt, moest hij na ruim een kwartier spelen zich gewonnen geven. Eerst schoot Johan Hu- zen tegen de doelman op. waarna Nico Labobar de bal weer scherp voor 't doel bracht, die door stopper Baars tegen de doellat werd gekopt, waarna het Huzen eindelijk gelukte de bal via keeper en staander in 't doel te werken (1-0). Het spel van Holten werd goed breed gehou den en over de vleugels geleid, waardoor er diverse gevaarlijke situaties voor het Hoven-doel ontstonden. Uit een vrije trap, genomen door stopper Paalman, was het de volkomen vrij staande Dekker die de stand na ruim een half uur op 2-0 bracht. De eerste aanval na rust was voor de Hoven, waarbij doelman Wissink tot twee keer toe red dend moest optreden. Holten trok hierna weer het spel aan zich en na een mooie pass van Johan Huzen op Joh. Veneklaas gelukte het deze na goed door zetten de bal voor de derde keer in het Hoven doel te schieten (3-0). Na een klein half uur in deze tweede helft liet Holten zich fi naal opsluiten. Eerst was een misverstand tussen doelman Wissink en stopper Paalman er de oorzaak van, dat de bal door linksbuiten R. Brand net werd naast geschoten. Even later klungelde de Holter achterhoede met 't wegwerken en het was midvoor B. Brand, die dit goed afstopte en de bal hoog in de touwen joeg (3-1). Het middenveld van Holten werd volkomen vrij gegeven en de Hoven nam het initiatief over en bleef fel aanvallen. De strijd werd harder en de Holtense achterhoede verloor haar rust en liet zich te veel afleiden door de Hoven-voorwaartsen. Het was midvoor B. Brand, die kans zag om een strafschop uit te lokken, die door halfspeler Gaikhorst onhoudbaar werd ingeschoten (3-2). Bijna was de stand nog ge lijk geworden, toen Henk War- rink de bal onnodig terug speelde op zijn doelman, Wis sink, die uitlopend redding moest brengen. Back Udink van Holten werd door scheidsrechter Bloemzaad „genoteerd" wegens te ruw spel. UD - Holten 2.30 u. Bomebroek 2 - Holten 2 10.00 u. V. 9.00 u. Enter 3 - Holten 3 10.00 u. V. 9.15 u. Holten 4 - Tubantia 10.00 u. WVV 4 - Holten 5 10.00 u. V 9.00 u. Enter Vootuit al- Holten al 1—2 De laatste competitiewedstrijd in de Hoofdklassen is door het A-elftal verdiend gewonnen- Voor rust moest Holten tegen de sterke winst winstind. en kreeg ondanks dat een licht overwicht Er werden enige goede combinaties opgezet, die veel gevaar opleverden voor de niet al te sterke Enter achterhoede. Uit een hoekschot op links was het de fel spelende Podt (je), die kans zag om de Enter-goal met een strak schot te passeren (O-l). De thuisclub moest het veelal van snelle counter-aanvallen hebben, maar de Holtense achterhoede paste een goede mandekking toe, zo dat doelman Rietberg weinig gevaarlijk werk kreeg op tc knappen. Na de thee kwam Enter goed opzetten en kreeg enige goede kansen, vooral ook, omdat de sterke wind een grote rol speelde en soms voor rare situa ties zorgde. Het was halverwege de tweede helft, toen de ingeval len Suchard een mooie voorzet lanceerde op midvoor Koetsier die de bal keihard in de touwen knalde (0-2). Holten dacht toen dat het binnen was. doch het was ca. 10 min. voor tijd, dat de Enterse midvoor een tegendoel punt fabriceerde, waarbij de bal via de paal door het net werd geschoten (1-2), hetgeen tevens de eindstand werd. Holten E 1 kampioen Holten E 1 behaalde zaterdag het fel begeerde kampioenschap in hun klasse, door het onderaan staande met niet minder dan 7-0 te kloppen. Een aardige opsteker was het doel punt dat bijna vanaf de aftrap werd gemaakt. Holten ging door en het werd al spoedig 2-0. Voor rust werd nog een keer gescoord. Na rust een zelfde beeld met de regelmaar van de klok werd de stand opgevoerd tot 7-0, wat nog maar een magere afspiegeling was van de kansen die werden verkregen. E 1 vond het wel goed, het doel was bereikt; het kampioenschap. Een zeer sterke tweede helft van de competitie heeft tot dit succes geleid. Halver wege de competitie was de achter stand op het toen leidende de Zweef nog vijf punten. Na afloop van de wedstrijd werden namens de ouders bloemen aange boden door voorzitter Warrink en hij bood namens het bestuur een consumptie aan, welke met gejuich werd begroet evenals de traktatie van de Heer Bannink namens de supportervereniging. Men bleef nog enige tijd gezellig by elkaar in de cantine. Spelers, leiders en trainer bedanken by deze de ou ders, bestuur, supportersvereni ging voor de bloemen en traktaties die zij mochten ontvangen by het behalen van het kampioenschap. Holten E 2 - Blauwwit E 1 0-3. In de laatste wedstryd van dit sei zoen, moest Holten E 2 de eer laten aan Blauwwit E 1. Blauwwit speelde voor de rust een zeer sterke wedstryd. In het begin was het raak 0-1. Direct daarna een afstandschot en het was 0-2. Toch kwam Holten terug en wist het spel te verplaatsen, maar kon niet verhinderen dat het voor rust nog 0-3 werd Na de rust ging de strijd gelyk op en in de stand kwam dan ook geen verandering meer. Blauwwit E 1 had gewonnen. Jon gens van Holten E 2. de leiders Wansink en Kieftenbelt bedanken jullie allen, wat jullie gepresteerd hebben, door het behalen van het. kampioenschap Holten E3 speelde evenals E2 tege.i Blauwwit. Er werd in de 2e wed stryd niet gescoord. Toch een ver dienstelijk resultaat. Enter Voorruit Holten E 4 0-0 E 3 - V an af de eerste minuut ging Holten in de aanval en deed goed werk maar dit mocht helaas met baten Inde 10e minuut maaktehetmet IC man spelende Holten de thuisclub wel moeilijk door goed uitge speelde kansen maar. toch kon men niet tot scoren komen. De verdere eerste helft ging gelyk op. Na de thee werd al direct ee- doelpunt van Holten afgekeurd die op hun beurt fel werden maar, de scheidsrechter besliste. OndanW het optreden van de leiders blee het 0-0 En het. zag er naar uit dat het zo zou bly ven en dat mede door de defensie van Holten men man nen als Hofman. Boode en Brai» nius en de doelman Jonkman di.- volgend seizoen als enige naar de C-afdeling overgaat. Jongens de laatste wedstryd zit erop. Tot slot bedankt jongelui. Jullie leiders J. Bargboer en J. Smale. Holten F4 kon het thuis niet bol werken tegen Excelsior F3 en daardoor helaas de laatste plaats niet aan hun kunnen overdoen. Holten F5 verstoorde de kampi oensaspiraties van Hulzen F2 door maar met liefst 1-3 in Holten te winnen. Een goede prestatie vaii deze minipups! Het ligt in de oedoeling op 21 mei a.s. de traditionele Hol tense Tafeltennis Kampioenschappen te houden. Dit jaar wordt dit evenement voor de eerste maal georganiseerd doo de t.t.v. Holten. By voldoende belangstelling zal er ook eer. damestoernooi gehouden worden. Het toumooi zal worden ge houden in het Gymnastieklokaal aan de Haarstraat, en de deelname is open voor iedere bewoner van Holten, men dient alleen zelf voor gymschoenen en sportkleding te zorgen. Het inschryfgeld bedraagt f2,50 en dient tegelijk te worden vol daan by aanmelding. Men kan zich na 18.00 uur opgeven by de navolgende adressen; café „De Biester", Stationstraat, Hendriks, Noorderbergstraat 5 en van Leeuwen, Canada- 'raat61 De sluitingsdatum voor inschryving is gesteld op 12 mti a.s. De wisselbeker, waarom gesteden wordt, is beschik- gesteld door de Supp. Ver. S.V. Holten. Op zondag 22 mei a.s. van 1 tot 17 uur organiseert de Bad mintonclub Holten in sporthal Mossink een open badminton toernooi. De inschrijving staa dus ook open voor niet-leden Het inschrijfgeld bedraagt f 2,5( per persoon. Volgende week zullen hlerovè in deze krant nadere mededelin gen worden gedaan De fedei van BC Holten ontvangen a zonderlijk bericht.

Holtens Nieuwsblad | 1977 | | pagina 7