Daarlerveen-Mauw Wit 0-2 RESULTATEN VOLLEYBAL COMPETITIE MINTONETTE Blauw Wit senioren Blanw Wit junioren Supportersver. organiseerde tal van activiteiten Markelo zet traditie voort Natuurbad „Twenhaarsveld" gaat 30 april open Autocross Programma sporthal 't Mossink Uitslagen, resultaten lagere seniorenelftallen s.v. Holten Zo speelden de Blauw-Wit pupillen (week 26 maart t/m 1 april) Voor de s.v. Holten Programma s.v. Holten Programma Blauw Wit '66 HOLTENS NIEUWSBLAD - 25 MAART 1977 - PAGINA 11 Met de thuiswedstrijd in gedachten die na een royale voorsprong nog maar net in een 4-3 overwinning eindigde ging Blauw Wit naar Daaïlerveen met als uitgangspunt dat een gelijkspel het maximale resultaat wel eens zou kunnen zijn. Wiide men de kampioenskans niet verspelen dan zou er gewonnen moeten worden. De achterstand op het Bomse BZSV was 4 punten met nog 6 wedstrijden voor de boeg. Gestart werd met de wind tegen om zo eventueel ln de 2e helft te kunnen toeslaan. Een taktiek die achteraf goed bleek voor een 2-0 zege. Het eerste kwartier was duidelijk voor Daarlerveen dat met de wind in de rug snelle aanvallen op bouwde die veel gevaar oplever den. Met kunst en vliegwerk wist de Blauw Wit-defensie stand te hou den. Een gevaarlijke terugspeelbal van Bert Schipper werd maar ter nauwernood door doelman Bert Trompetter tot hoekschop ver werkt. Hierna kreeg Blauw Wit meer vat op de verre uittrappen van de doelman van Daarlerveen. Blauw Wit kreeg meer ruimte om tot de aanval over te gaan hetgeen een aantal reële scoringskansen opleverde. Door slordige afwerking werd of naast het doel of in de handen van de Daarlerveendoel- man geschoten. Gerust werd met de brilstand 0-0. Na rust een heel ander spelbeeld met Blauw Wit sterk in de aanval. Ca. 5 min. na rust werd een blunder in de Daarlerveense achterhoede met een hard en strak schot door H. Aanstoot afgestraft. De Daarler- veendoelman had geen schijn van kans 0-1. Blauw Wit verzuimde toen door te drukken en gaf zelfs de gastheren weer kans om een aantal niet ongevaarlijke aanvallen op te zetten, doch in de afwerking werd gefaald. Hierdoor wakker geschud was het initiatief weer in handen van Blauw Wit. Linksachter H. Bo- link werd verwisseld tegen de en kele weken buiten spel geweest zijnde G. Koopman, die toch met aanpassingsmoeilijkheden kamp te. Deze wisseling leverde wel meer aanvalskracht op waardoor de druk op de Daarlerveen-defensie steeds groter werd. Plm. 20 min. voor tijd miste de Daarlerveen stopper volledig en was Jan Ver- verda attent om de bal in de uiter ste hoek te laten verdwijnen 0-2. Daarlerveen gaf zich gewonnen waardoor Blauw Wit het wat rusti ger aan kon doen. Even voor tijd kreeg Verveda nog een goede kans om na een snelle rush de stand op 0-3 te brengen, doch zijn harde schot ging rakelings over. Taktisch gezien een verdiende overwinning voor Blauw Wit. Stand Ie klas A: BZSV 17-30; SC Rijssen 18-27; Blauw Wit 17-26; PSV 17-23; Vesos 18-18; DVO 18-17; Daarlerveen 18- 16; Eversberg 18-16; Marle 18-14; Daarle 18-10; Denekamp 17-8; Boswinkel 18-7. ZATERDAG 9 00-12.00 uur: Volleybalver. Min- tonette (mlnitoernooi). 13.00-15.00 uur: Brandes (tennis). MAANDAG 16.30-17.30: Brandes (tennis). 19.00-22.00: Zaalvoetbalcompeti tie. 22.00-23.00: bal). Schwarte (zaaivoet- DINSDAG 17.30-18.30: Tennisclub Holten. 18.30-22.30: Volleybalver. Minto- nette. WOENSDAG 19.00-20.00: Van *t Hof (zaalvoet bal). 20.00-23.00: Badmintonclub Hol ten. VRIJDAG 20.00' Afscheid hr. B. H. Brouwer (alleen voor genodigden). Excelsior 9-Blauw Wit 3 Wit 3 Blauw Wit 3 dat in Rijssen met tien spelers moest aantreden tegen Excelsior 9 is toch met de halve winst teruggekeerd. Voor rust wist Excelsior een voor sprong te nemen, maar na de thee kon Blauw Wit via een strafschop toch langszij komen. In de 85e minuut van deze aan trekkelijke partij voetbal kon Excelsior opnieuw uitlopen (1-2), maar in de allerlaatste minuut was het Renger Veldhuis, die uit een directe vrije schop de Rijs- sense doelman totaal verraste en 2-2 liet aantekenen. Een juiste uitslag. de achterhoede sterk spel. uitblonk door Blauw Wit 5-SVVN 6 In de thuiswedstrijd tegen SVVN 6 heeft Blauw Wit 5 weer een punt aan haar totaal toege voegd. Na een eerste helft waarin Blauw Wit een 1-0 voorsprong had genomen, wist SWN na de thee langszij te komen. In de slotfase toen SWN een straf schop kreeg te nemen, leek het er op dat de gasten toch met winst naar Nijverdal zouden te rugkeren, maar dat gebeurde niet, want de penalty werd niet benut. Hoeve Vooruit 2-Holten 2 Blauw Wit 4-Vesos 8 Blauw Wit 6-DVO 3 Blauw Wit 4 dat thuis Vesos ontmoette wist reeds voor rust door Geert Beldman voorsprong te nemen, 1-0. Na de thee was het Bekkernens die voor 2-0 zorgde, maar nu wist de Vesos voorhoede ioch terug te komen (2-1). Blauw Wit ging nu alles of niets spelen en dit had resultaat toen Bekkernens 3-1 liet aante kenen. In de slotfase was het een van de gastspelers van deze middag welke voor 4-1 zorgde. Een goed resultaat voor dit Blauw Wit elftal waarin vooral Een thuisspelend Blauw Wit 6 bleek in de slotfase toch niet opgewassen tegen D.V.O. Nadat de gasten een 0-1 voorsprong hadden genomen was het Eddy de Jong die de gelijkmaker liet aantekenen. Na de rust wisten de postbodes de score op te voeren tot 1-3. Blauw Wit wist toch iets terug te doen en de achterstand tot 2-3 te verkleinen. Hoewel er nog enkele goede kansen voor de Blauw Witters waren wist DVO dank zij haar keeper toch de winst te behouden. In een goed gespeelde wedstrijd heeft Holten 2 haar kans op het kampioenschap behouden door met 2-0 van medekampioens- kandidaat Hoeve Vooruit te winnen. Van begin af wist Holten het spel te beheersen hetgeen vlak voor rust resulteerde in een 1-0 voorsprong. Na de pauze kwam Hoeve sterk opzetten maar dank zij goed werk van de Holtense verdedi ging had dit geen succes. Holten kreeg weer meer vat op het spel en scoorde uit een van de goed opgezette aanvallen. Dit was de beslissing. Hoeve probeerde nog van alles maar Holten gaf de voorsprong niet uit handen. Een verdiende en nuttige overwinning aange zien Hector 2 en Twenthe 2 de punten deelden en Holten op de eerste plaats bleef staan. Of dit terecht is zal a.s. zondag moeten blijken wanneer de moeilijke uitwedstrijd tegen Tukkers 3 op het programma staat. Jammer dat Gerard Veneman al in de eerste helft geblesseerd het veld moest verlaten. Bij on derzoek in het ziekenhuis te Enter F3-Blauw Wit F2 Op het echte pupillenveld in Enter lukte het F2 zijn grootste overwinning te boeken. De overmacht was groot, zodat de Blauw Wit-keeper slechts vier ballen op z'n kooi kreeg. De in zet van F2 was formidabel en vooral het vierde doelpunt is vermeldenswaard. Een pass van Johan over het hele veld naar Erik op de rechtbuiten. die doorgaf naar goalgetter Hans welke de zaak op bekwame wijze afmaakte. Geweldig. Na af loop was het dan ook volop feest. De Zweef E2-Blauw Wit El Blauw Wit El heeft in een wed strijd met enorm veel kansen er maar vijf benut. Voor rust werd er 3x gescoord en na de pauze werden er nog twee aan toegevoegd. Eindstand 0-5. Toch was er op het mid denveld een verbetering te be speuren, vergeleken bij voor baande wedstrijden. Houen zo! Blauw Wit Al - Excel sior A2 Vol spanning wachtten de vele Blauw Wit en Excelsior supporters af, wat het deze middag zou wor den. De twee koplopers tegen el kaar. Veel supporters uitgerust met toeters en spreekkoren vorm den een gezellige sfeer rond de wed strijd. Bi. Wit Al nam direct na het beginsignaal het intiatief en al na 2 minuten spelen kwamen ze op 1-0. Teun Schuppert kreeg de bal goed aangespeeld op rechts, trok de bal scherp voor doel en Wilco Schipper had toen weinig moeite om met een kopstoot de score te openen. BI. Wit bleef na deze openingstreffer nog wat afwachtend en aftastend voetballen. Na een kwartier kreeg Wilco Schipper de bal door het midden aangespeeld. De Excelsior mensen liepen elkaar in de weg. zodat Wilco opnnieuw gemakkelijk kon scoren 2-0. Na een half uur spelen werd het 2-1, door goed kombineren van Excelsior.Na deze treffer ging BI. Wit zekerder spelen, nam een veldoverwicht ook in de tweede helft van de wedstrijd tegen het veel harder voetbal van Excel sior, werden verschillende waar schuwingen uitgedeeld door de goed leidende scheidsrechter Wol- terink. Met dit harde voetbal zette Excelsior alles op alles om tot een gelijkmaker te komen. Deze kwam dan ook vyf minuten voor tijd. Een hoekschop voor -Excelsior werd goed afgerond 2-2. De feestvreugde van Excelsior leek, also! men reeds kampioen was geworden. Dit is I voor hen helaas nog niet het geval, wanter kan nog veel gebeuren in de nog resterende competitiewed strijden. Blauw Wit BI - Enter BI Een met 10 man spelend Enter Bl kon het niet maken tegen het met 2 invallers spelend Blauw Wit Bl. De eerste helft was het mooiste deel van de wedstrijd. De aanvallen golfden op en neer en uit één er van nam Blauw Wit de leiding. Enter kwam langzij door een foutieve te rugspeelbal. die over de keeper in eigen doel verdween. Na rust waren de Blauw Witters duidelijk sterker en iedereen werkte er hard voor. Daardoor creëerden ze goede kan sen waarvan er drie werden benut. Enter V.C. 1 - Blauw Wit C 1 Blauw Wit Cl heeft de uitwedstrijd in Enter in volle winst kunnen om zetten. Rudie v.d. Voet opende de score, waarna Jan Beldman de ruststand op 2-0 bepaalde. Na rust blonk Blauw Wit Cl uit in het mis sen van kansen. De Geus knalde op de lat en v.d. Voet tegen de paal.Het liep alle maal niet en zelfs moesten de Blauw Witters een tegengoal incas seren. SWN Dl - Blauw Wit Dl Direkt na de aftrap maakten de Nijverdallers al 1-0 Bl. Wits ach terhoede had moeite om de snelle aanvallen in te tomen, maar tot vlak voor rust lukte het met kunst en vliegwerk. Daarbij onder scheidde zich Jan Aanstoot door goed keeperswerk. De gastheren liepen toch uit tot 3-0. Direkt na de rust was het echter G.MeUerink die uit een doelworsteling 3-1 liet aan tekenen. Dit bleek achteraf ook de enige Blauw Wit treffer. SVVN liep vervolgens uit tot 5-1 door traag heid in Bl. Wits achterhoede. Wjl Bl. Wit Dl de middenpositie hand haven dan zullen de volgende wed strijden gewonnen moeten worden Succes!. De Supportersvereniging van de S.V. „Holten" heelt het afgelopen jaar weer belangrijke bedragen be schikbaar gesteld voor de training en winteractivitei ten van de jeugdige voetballers. Maar haar activitei ten kwamen ook ten goede van de senioren-elftallen. Dat bleek in de dinsdagavond, onder voorzitterschap van de heer H.H. Pieters in het ontmoetingscentrum „Meermanskamp" gehouden ledenvergadering. Die bijeenkomst was overigens maar matig bezocht. Tot de geregelde activiteiten vereniging een aantal aardige behoorde het houden van verintin- pryzen beschikbaar stellen, gen tijdens de thuiswedstrijden Deventer constateerde men in wendig letsel aan de linkerknie, zodat een fiks gipsverband werd gelegd. Gerard is verder best „te-pas' en heeft volop tijd voor een praatje vandaar heel hartelijk welkom. Breng hem es'n bezoek. T.V.O. 2-Holten 5 8-2 Tegen een der koplopers heeft Holten 5 slechts de eerste helft hoop gehad op een goed reslu- taat. Al snel nam TVO de lei ding toen de Holtense verdedi ging onvoldoende ingreep. Hol ten kwam toch nog verrassend goed terug. Eerst schoot Wim Klein Velderman uit een afge slagen corner van pl.m. 25 meter steenhard en onhoudbaar in de touwen, een Juweel van een doelpunt. Even later nam Hol ten zelfs de leiding toen H. Biesters eveneens met een prachtig doelpunt scoorde. TVO 2 had geluk dat het een minuut voor rust de gelijkmaker liet aantekenen. Na de thee kwam Holten er niet meer aan te pas. Met goed en snel voetbal liepen de Beckumers uit tot een royale 8-2 zege. A.s. zondag het belangrijke de gradatieduel Holten 5-Tubantia 5. Verlies dames 1 Vrijdagavond 18 maart jl. ver trokken zeven opgewekte Don- dertmannetjes richting Vriezen- veen om strijd te leveren tegen de dames van Vrivo. Ruim een half uur later dan het officiële tijdstip van de wedstrijd kon er pas Ingespeeld worden en vrij kort daarna begon de wedstrijd, 3odat er van een goede warmlng-up geen sprake was. Maar dat vermag geen excuus zfjn voor de manier waarop deze wedstrijd verliep. In de eerste set keken de Hol tense dames al snel tegen een achterstand aan. Hoewel de eer ste punten wel voor Mintonette waren (1-3) werd het toch via 5-4 al gauw 7-4 in voordeel van Vrivo. Op dat moment werd er door Holten een time-out aan gevraagd, waarna Mintonette weer wat actiever werd en ir punten gescoord werden 7-7. De dames uit Holten namen nu goed het initiatief in handen en drukten door naar 7-11. Op dat moment zakte het peil en nam Vrivo het heft weer in handen en de Vriezenveehse dames kwamen op een 13-12 voor sprong te staan. Een time-out mocht toen voor onze dames niet meer baten en de set werd verloren met 15-12. In de tweede set ging het al niet veel beter. Het begin leek er nog een beetje op. Mintonette kwam voor te staan met 2-4, maar daarna was het wel bekeken. Vlot bracht Vrivo de stand op 6-5. Nog even spartelde Mintonette tegen waardoor het 8-8 werd maar daarna kon een wissel noch een time-out het verhelpen dat Vrivo deze set met 15-11 in eigen zak stak. De derde set tenslotte was helemaal hopeloos. Er werd fUU loos gespeeld en al gauw ston den de Holtense dames met 6-0 achter. Na een time-out scoor den onze dames nog drie pun ten, 8-3. Ook een laatste wissel kon niet verhinderen dat de derde set met 15-4 verloren ging, De Dondert mannetjes lieten dus 2 punten liggen in Vriezenveen na een erg matige wedstrijd. STAND: Rlvo 16-29, Volley W 17-27, Aristoi 3 16-25, Vrivo 17- 23, Mintonette 16-20, Verdan 3 16-18, Dynamo 16-10, SWN 17-9, Syrphus 2 17-7, Krekkers 2 16-6, Markelo 16-6. STAND HEREN Rivo 4 18-35. Mintonette 1 19-32, Markelo 1 19-29, Flash 5 18-27, Mintonette 2 19-20, Markelo 2 19-16, Ho- lyoke 2 18-12. Rivo 3 18-11, Flash 4 19-10, Eversberg 1 17-6, Flash 6 18-4. PROGRAMMA VOLLYBAL. vrijdag 25 maart (19.00) Minto nette recreanten toernooi, zater dag 26 maart (15.00) Rivo - Min tonette dames 1 (Rijssen), maandag 28 maart (20.00) Flash 4 - Mintonette heren 2 (Nijver dal). zaterdag 2 april (15.00) Krekkers 2-Mintonette dames 1 (Albergen) Internationaal motocrossprogramma HOLTEN E 4-SDOL E 2 Holten heeft de lastige wedstrijd tegen de Luttenbergers verdiend v9orV een Tijdens de zaterdag j.l. verreden betrouwbaar- heidsrit voor motoren, te Marum. behaalde het ju- niorenciubteam van de plaatselijke motor- en automobielclub de Hol- terberg, bestaande uit de rijders J. ten Velde, G. Leunk en H. KI. Zand- fraaie over- verloren De gasten namen al snel Winning, de leiding door de 1-0 voorsprong De rit- met een lengte van 60 die gemakkelijk kon worden uitge- km welke 3 keer moest worden voerd. Men ging nu ook met man en gereden, was niet al te zwaar, macht verdedigen, maar door Mede door het mooie weer en grove fouten op het middenveld van Holten-1 en verder kwamen de inkomsten der vereniging uit een bingo-avond, de verkoop van kerstststollen, kerstkransen en tulbanden uit een tweetal z.g. verwerpingen en andere ac tiviteiten. Ook werd aandacht besteed aan de goede sfeer met de leden van de voetbalafdeling door het houden van een gezelligheidsrit, een tafeltennistournooi en kampioenschappen. Verder bleek uit het jaarver slag van de secretaris, de heer Beijers, dat de vereniging de dug oüts bekostigde op het hoofdterrein en ontvingen de la gere en dameselftallen een EHBO-tas en waterzak. In ver schillende activiteiten van de elftallen werd een financiële by- drage verleend o.a. voor de or ganisatie van de Frits Paule-cup en de jaarlijkse olieboliencross van de atletiekafdeling. Met inbegrip van een batig saldo over 1975 bedroegen de inkomsten f 13.052.14 en de uit gaven f 6,606,66, zodat de ver eniging nog een behoorlijk re serve heeft voor haar verdere activiteiten. Met dank voor zyn arbeid werd het financieel verslag van de penningmeester, de heer J. Beltman, na het rapport van de kascommissie, goedgekeurd. Tot leden van de nieuwe kascom missie werden aangewezen de heren F. ter Hoeven en J. G. Nyland. Bij de bestuursverkiezing werd in de vacatures, wegens het be danken van de heren W. Gutlich en H. Bouwman, voorzien door de benoeming van de heren J. Aaftink en H. Bekkernens. Besloten werd op zaterdag, 23 april, een gezelligheidsrit te or ganiseren die voor iedereen open staat en waarvoor geen bijdrage zal worden geheven. Wel zal de ging men door de knieën Er was dus ook voor de sublieme doelman Jonkman geen houden aan. De druk die werd uitgeoefend op de knapen van Holten werd sterker en het werd 0-2. In de tweede helft werden Jongman en Hanenburg vervangen door Mol en Wissink en ook nu kon men geen vuist maken Holten F5 heeft in de retumwed- tegen de groter uitgevallen jon- strijd tegen SWN in Nijverdal een gens. Tegen het einde van de wed- punt mee naar huis kunnen nemen, strijd werd het nog 0-3 en dat was In de eerste helft was Holten voor voor het einde werd afgefloten, dus bleef het 0-0. Jongens laten we de volgende wedstrijden allemaal ons best doen, voor een goed resultaat. SWN F 3-HOLTEN F 5 Zondag, 27 maart ontvangt Holten Lemelerveld. Verder staat nog een thuiswedstrijd op het progamma tegen De Hoven en nog drie uitwedstrijden t.w. Sallandia, U.D. en Heino. tevens de eindstand. SOS E 1-HOLTEN E 2 In deze zware uitwedstrijd heeft Holten E2 toch nog een puntje mee tdurend beter en meer in de aanval. SWN speelde toen met 10 spelers. Na van speelveld te hebben gewis seld werd SWN plotseling veel sterker. Dit was ook geen wonder, want er werden even twee spelers van F1 ingezet, spelers die absoluut naar huis genomen. Holten was niet thuis horen in de laagste pupil' Sterk in rip aanunl moor hof H SENIOREN: Holten-Lemelerveld, 2.30 u. De Tukker-Holten, 10. 00 u.. vertrek 8.45 u. SDOL 2-Holten 3, 10.30 u, vertrek 9.30 u. Holten 4-Achilles 6, 10.30 u. Holten 5-Tubantia 5, 10.30 u. Holten 6-De zweef 7, 10.00 u. De Zweef 5-Holten 7, 10.30 u., ver trek 9.30 u. Holten 8-Holten 10, 10.00 u. Holten li-Holten 9. 10.00 u. RKSV 5-Holten 12, 12.15 u.t vertrek 11.30 u. JUNIOREN: Holten Al-Stevo Al, 3.45 u. DES A2-Holten A$, 4.15 u„ vertrek 3.15 u. SC Rijs sen Bl-Holten Bl. 12.30 u.. ver trek 11.45 u. Holten B2-Excelsior B3, 2 00 u. Blauw Wit Cl-Holten Cl, 3.15 u. Enter Dl-Holten Dl, 2 00 u.. vertrek 1.00 u. Holten D2-Nijverdal Dl, 2.00 u. PUPILLEN: Excelsior El-Holten El, 11.00 u.. vertrek 10.30 u. RKSV El-Holten E2, 11.00 u., vertrek 10.30 u. Holten E3- RKSVE2. 11.00 uur. Holten, E4-Excelsior E4. 11.00 u. Twen- the Fl-Holten Fl, 10.00 u., ver trek 9.15 u. Holten F2-Twenthe F2, 10.00 u. Holten F3-Enter V. F2, 10.00 u. De zweef F4-Holten F4, 11.00 u„ vertrek 10.15 u. Nij verdal F2-Holten F5. 1100 u., vertrek 10.15 u. sterk in de aanval maar het doelge bied van SOS stond vol met verde digers en daar was geen doorko men aan. Toch was Holten enkele malen dicht by een doelpunt, zoals H. Jalving, Jan Nyland en Jan Wansink. Voor Holten was het jammer dat nét voor een afstand schot van Geert Brands, dat een doelpunt was, door de slecht lei dende vrouwelijke scheidsrechter len elftallen. De scheidsrechter heeft hiervan dan ook notitie ge maakt. Uit een snelle doorbraak kon Holten F5 de stand op 1-0 in hun voordeel brengen. SWN kon even later door toedoen van een juist ingezette Fl speler langszij te komen en bracht de stand op l-l Voor SWN blykbaar een teleur stelling omdat ze indertijd in Hol ten hadden gewonnen met 2-0. Het natuurbad „Twenhaarsveld" zal open gaan op zaterdag, 30 april.Het is op die datum en op 1 mei d.a.v. gratis toegangkelijk, aldus een publikatie van het gemeentebestuur, in dit blad. De voorverkoop van seizoenabonnementen heeft plaats vanaf vrijdag a.s. tot en met 15 april, waarvoor aanvraagformulieren op de gemeentesecretarie verkrijgbaar zijn en waarbij per persoon een pasfoto moet worden overgelegd. De abonnementen zullen op 26 tot en met 29 april worden uitge reikt overeenkomstig de beginletters van de achternaam, zoals in de publikatie vermeld. De openingstijden zijn op zaterdag van 9.00 - 18.00 uur, zondag van 13.00 - 18.00 uur, in mei en september, 's maandags t/m vrij dags van 7.30 - 19.30 uur, in juni en augustus op deze dagen van 7.30 - 20.00 uur en in juli op dezelfde dagen van 7.30 - 20.30 uur. Op maandag en woensdag is het bad een uur eerder gesloten, behalve in de bouwvakvakantie (4-23 juli). De particuliere zwemlessen voor de diploma's A. en B beginnen op 3 mei en worden iedere dinsdag, donderdag en vrijdag gegeven (kinderen vanaf 16.00 uur en volwassenen vanaf ca. 18.00 uur). De aanmelding kan tot en met 29 april geschieden ten gemeentehuize bij de afdeling sportzaken, tel. 16 66, toestel 39. het veel recht toe-recht aan werk, kwam men veelal niet ln tydnood zodat de speciale proeven vaak doorslaggevend waren. De individuele uitslag van de clubleden was als volgt: tlm 50 cc2. F. Wilmerink, jun. 51 t/m 125 cc 1. J. ten Velde, 2. G. Leunk, 12. J. KI. Zandvoort, jun.176 t/m 250 cc 10. H. KI. Zandvoort, jun. boven 250 CC 22. W. Wevers, sen. 126 t/m 175 cc 1. G. Kruiper, 3. J. Staman, sen. boven 250 cc 5. B. Schou- wink. Rest nog te vermelden de tweede plaats die het senioren-clubteam behaalde en het succes is compleet. Ook succesvol was onze plaatselijke zijspancrosser August Muller die met zijn bakkenist Henk van Heek, zondag j.l. een prachtige vierde plaats be haalde tijdens de sterk bezette Internationale zijspancross te Apeldoorn. Ook tijdens de nat. motocross te Holten (waaraan momenteel al weer druk wordt gewerkt) op zondag 8 mei a.s., zal men de combinatie Muller - van Heek aan het werk kunnen zien, hopelijk dan ook met veel succes. Het crossteam Rijssen organi seert op Paasmaandag in sa menwerking met de Motor- en Automobielclub „De Holterbcrg" een autocross op een terrein achter de boerderij va" de fami lie Bentert op de Banis. Aan de wedstrijden zullen 18 dames en 66 heren deelnemen. Na de voorstellingsronde, om een uur 's middags, wordt be gonnen met de elf series van zes wagens. De netto-opbrengst van de wedstrijd is weer bestemd voor enkele liefdadige instellin gen. SENIOREN: Blauw Wit 1-Denekamp 1, 2.30 u. Blauw Wft 2-Excelsior 8, 2.30 u. Blauw Wit 4-DES 7, 12.30 u. SC Rijssen 8-Blauw Wit 5, 12.30 u„ vertrek 12.00 u. DES 5-Blauw Wit 6, 4 15 u., vertrek 3.30 u. JUNIOREN: Nijverdal A2-Blauw Wit Al, 4.15 u., vertrek 3.30 u, De Zweef Bl-Blauw Wit Bl, 2.30 u-, vertrek 1.45 u.Blauw Wit Cl-Holten Cl, 3.15 u. Excelsior D2-Blauw Wit Dl, 11.30 u. PUPILLEN: Hulzen El-Blauw Wit El, 10.00 u., vertrek 9.15 u Blauw Wit E2-Enter V. E2, 11 00 u.. Blauw Wit Fl-GFC Fl, 10.00 u. Enter V. F3-Blauw Wit F2, 10.00 u„ vertrek 9.15 u. Blauw Wit F3-Vesos F2, 9.30 u. DES F4-Blauw Wit F4, 11.00 u„ ver trek 10.15 u.

Holtens Nieuwsblad | 1977 | | pagina 11