SV Holten 55 jaar jong Resultaten volleybal- competitie MINÏONETTE Clubblad adverteerders opgelet De sport en het welzijn MAC ,De Holterberg huldigde kampioenen Holten-Raalte 2-0 HOCKEY-HOEK Atletiekcross in Dieren Nieuw pupillen- elftal Blauw Wit'66 Vierde plaats voor schakers Schaakclub niet in finale Pupillenvoetbal W edstrij d program SV Holten Van Asselt en Koopman hoogste score Veel mogelijkheden bij SV BATO HOLTENS NIEUWSBLAD - 18 FEBRUARI 1977 - PAGINA 5 I In de twee laatste nummers van ,,'t Meermenneke", het jluborgaan van de SV Holten, heeft haar voorzitter, de heer Warrink, behartigenswaardige dingen gezegd over de be staande discrepantie tussen de sport en het welzijnswerk en |>ver de uitwassen welke zich in het sportgebeuren hebben pntwikkeld. Hoewel over bepaalde uitspraken valt te discus siëren menen we toch dat zijn visie in breder kring versprei ding verdient. De georganiseerde sport neemt jn de welzijnssector een bijzon dere plaats in. Het komt name lijk geheel voor rekening van gemeentekas, dit in tegenstel ling tot de andere onderdelen !van dé welzijnssector. Boven- [dien krijgt de georganiseerde kport heel vaak niet die waar dering, die het binnen het wel- izijnswerk verdient. lOnlangs zijn er twee rapporten .verschenen om tot een meer doelgericht sportbeleid te ko- imen. Door het formuleren van idoelstellingen, keuzen en priori teiten hoopt men tot een totale .beleidsvisie te komen; boven dien spelen ook de sterk stij gen ade kosten een rol. Op zich lijkt dit een bijzonder nuttige zaak, mits men binnen het raam van ihet welzijnswerk eerst een aan tal ongelijkheden bereid is weg te nemen. „Welke zijn die ongelijkheden?" zult u misschien vragen. U weet dat sportverenigingen betalen voor het gebruik van de ge meentelijke sportaccommodaties, dat is heel gewoon. Voor club- en buurthuizen, ook welzijns voorzieningen, wordt doorgaans niet betaald. De gemeentelijke en de rijksoverheid moeten op dit punt eerst maar eens de klokken gelijk zetten. De onder waardering van de georganiseer de sport is het laatste jaar nog eens geaccentueerd door de in troductie van de recreatieve sportbeoefening. Men wil ons doen geloven dat recreatiesport alleen tot zijn recht komt buiten de wedstrijd sfeer, want het moet vooral vrij blijvend zijn. De diverse pogin gen, de afgelopen jaren daartoe ondernomen, zijn mislukt. Het zou beter zijn dit te onderken nen en te erkennen. Ik ben nog steeds van mening, dat het op recreatieve manier bedrijven van sport alleen kans van sla gen heeft wanneer het georga niseerd gebeurt. Bij onze vereni ging gebeurt dit in wezen al ja ren, alleen hadden we er niet deze naam voor uitgevonden. Het feit echter, dat we voor dit welzijnswerk zijn aangewezen op dc gemeentekas, heeft na tuurlijk wel consequenties en vooral wanneer de financiële middelen beperkter dreigen te worden. Het is logisch, dat er gemeentebesturen zullen zijn, die geneigd zullen zijn de tarie ven met de trend te laten stij gen. Hierbij houdt men dan geen rekening met de reeds eer der gesignaleerde ongelijkheid in het welzijnswerk en boven dien richt men zich teveel op datgene, wat men betaalt en let men te weinig op datgene, wat men er voor terug krijgt. De secretaris van de N.S.F. heeft daar zeer terecht op gewezen en hij doelt hier o.a. op al die bestuurders van de 23.000 sport verenigingen met hun 3 millioen leden. Hij vraagt zich ook terecht af of het jeugd- en jongerenwerk ook zo'n hoog rendement oplevert. Naast de tarieven spelen in de sportfinanciering nog een aan tal factoren een rol, die ik toch graag hier eens een keer wil noemen. Onze vereniging is lid van een landelijke bond en draagt per jaar daarvoor f 5000.af. Sportbeoefening, ook de recrea- tieve, kan niet zonder de steun van professionele krachten- Voor de s.v. „Holten" bedragen deze kosten jaarlijks ca. f 15.000 Samenhangend beleid Wanneer men wil streven naar een meer samenhangend beleid, is het belangrijk, dat men alles op zijn waarde gaat bekijken- Dan is het ook belangrijk te we ten dat sociaal en cultureel werk een totaal andere financiering kent. Professionele krachten bij het jeugd- en jongerenwerk wor den door het rijk bijv. 100% be taald. Wanneer we ons recreatief meer met sport moeten bezig houden- dan is onze vereniging daar ze ker toe bereid, vooral wanneer het rijk de kosten daarvan voor haar rekening wil nemen. Het geld wordt op die manier zeker beter besteed dan investe ringen in trimbanen of in het beschikbaar stellen van allerlei naïeve sportattributen. In het vorige nummer van ons clubblad heb ik getracht u een schets te geven van de mijns in ziens heersende ongelijkheden in het welzijnswerk, en de aparte plaats, die de georganiseerde sport daarbij inneemt. De sterk stijgende kosten van de laatste jaren zijn er mede debet aan, dat er getracht wordt tot een meer doelgerichte sportbeleid te komen. Ik wil me in deze context graag beperken tot onze eigen KNVB. Het is dan ook bijzonder spijtig te moeten constateren, dat steeds weer de excessen de vaderlandse pers halen en daarmee de schijn wekken, dat het binnen deze or ganisatie een rotzootje is- Hoewel dit misschien een over dreven constatering is, ben ik wel van mening, dat allerlei voorvallen ons toch aan het den ken moeten zetten. In het bij zonder de betaalde afdeling van ons voetbal wekt bij mij steeds meer de indruk, als zijnde een verschijnsel, dat buiten onze maatschappij staat en daarmee bedoel ik zeker niet alleen de bestuurders, maar ook de spe lers en de trainers. Het is een vrij veel voorkomend verschijnsel, dat er mensen met oogkleppen op lopen en de be taalde voetbalwereld is daarvan een sprekend voorbeeld. De ex- horbitante honoraria en het ge sjoemel met mensen in de voet balsport, zouden wanneer zich dezelfde verschijnselen voorde den in onze normale werksitua tie, een binnenlandse crises ver oorzaken. Passieve recreatie hoofdzaak of bijzaak Dit alles gebeurt dan onder het mom, dat de passieve recreatie gediend moet worden. Het ge volg van bovengenoemd beleid vindt natuurlijk wel zijn weer slag in de toegangsprijzen. Ik vraag me steeds meer af voor wie op de duur deze passieve recreatie moet dienen- Tegenwoordig moet men naast forse toegangsprijzen dan ook nog incalculeren, dat men licha melijk letsel oploopt tijdens het li/o uur ,-voetbalvermaak". Spe lers en bestuurders hebben zo langzamerhand pretentiets ge kregen, die ze niet meer waar maken. In de laatste uitgave van de T.V.B. werden de entreeprijzen genoemd van de wedstrijd Bel- gië-Holland. Deze varieerden van f 10.50 via f 28.naar f 52-50. Twee spelers uit Spanje werden voor de oefenpartij tegen Enge land ingehuurd voor f 90.000.- d.w.z. f 1000.- per minuut. Tenslotte een enkele opmerking over de trainers. Ze geven lei ding aan groepen mensen, waar bij af en toe methoden worden toegepast, die, gebruikt in de normale werksituatie, onaan vaardbaar zouden zijn en door de werknemers op geen enkele manier getolereerd zouden wor den. Bezinning Het wordt de hoogste tijd, dat we ons gaan bezinnen, welke prioriteit we wensen te geven aan de passieve creatie. „We hebben het amateurvoetbal nog", zult u zeggen, „waar we voor f 2.evenveel plezier en opwinding kunnen genieten". Het beroerde echter is, dat slech te voorbeelden altijd snel wor den overgenomen. Het geld speelt in de amateursector toch al af en toe een bedenkelijke rol. Trainers, die steeds hogere ho noraria moeten verdienen en spelers, die menen allerlei finan ciële offers te moeten claimen. Al dit soort uitwassen kunnen alleen maar tot staan gebracht worden, wanneer er duidelijk beleidslijnen worden opgesteld, waar dan ook alle verantwoor delijke leiders zich aan houden". Aldus de heer Warrink in een wat uitgebreid geworden ver haal. In een van beide zijden bijzonder matige wedstrijd heeft Holten, dat met twee invallers aantrad, de thuiswedstrijd tegen Raalte gemakkelijk met 2-0 gewonnen. In de eerste helft was Holten, gedirigeerd door de uitblinkende aanvoer der Dekker, oppermachtig. Raalte mocht blij zijn dat de Holten-aanval in de afwerking faalde, anders was de strijd reeds bij rust beslist Tijdens een zeer druk bezochte en gezellige feestavond in zaal Vosman heeft de Holtense Motor en Automobielclub De Holter berg haar leden gehuldigd die in het afgelopen jaar prestaties le verden die goed waren voor de kampioenstitel. De voorzitter van de club, Dirk Jan Schooien, wen ste hen hiermee geluk en prees de strijdlust en sportiviteit. Het deed hem bijzonder deugd dat MAC-lid Freek Wilmerink uit Okkenbroek Nederlands kampi oen motocross 125 cc en gras- baankampioen werd. De andere kamipoenen zijn: Wim Klein Velderman (oriënte- ringsritten), Henny Sonder (autocross); Annie Velner (auto cross-dames). Joop Staman, Hel- lendoorn en Gerard Kruiper, Haarle betrou wbaarheidsritten Tinus Aanstoot werd kampioen bij de door de club georganiseer de hengelwedstrijden. De prijzen die bestonden uit prachtige be kers, werden door voorzitter Schooien uitgereikt. Na de huldiging werd het glas geheven op de kampioenen en - werd er gezellig gedanst op mu ziek van het trio Tuitert. De kampioenen werden op de feestavond in de bloemetjes gezet. Wegens aanhoudende leden toevoer in de pupillenafdeling heeft de jeugdcommissie van de ZVV „Blauw Wit '66" besloten een nieuw pupillenelftal (F 4) te formeren. Uitstel hiervan werd niet langer verantwoord geacht, omdat het bestaande F 3 in to taal uit 24 spelers bestond met als gevolg, dat tijdens de wed strijden teveel jongens genoegen moesten nemen met een depri merende plaats op de reserve bank. Door opsplitsing van dit elftal is de garantie ontstaan, dat alle jongens nu ook steeds kunnen voetballen, hetgeen opti male sportbeoefening ten goede komt. Vanaf het eerste fluitsignaal van scheidsrechter Grootens nam Holten het initiatief en moest Raalte zich beperken tot enkele onbeduidende uitvallen. In de dertiende minuut namen de Hol teharen volkomen verdiend de leiding door een doelpunt van linksbuiten Boersma. Uit 'n aan val over rechts bracht de rappe Labobar de bal hoog voor het doel, waarna Warrink het leer tegen doelman Hegteler kopte. De terugspringende bal werd an dermaal door Labobar in de doel- mond gebracht, Hegteler stomp te onvoldoende weg en Boersma kon de bal hard inschieten (1-0). Na deze treffer werd er door Raalte bijzonder paniekerig ver dedigd, maar Holten wist geen raad met de vele kansen. De schoten gingen over en naast het Raalter doel. Vooral de in de eer ste helft ijverige middenvelder Warrink had niet veel geluk met zijn schoten. STIMULEREN Pas in de 35e minuut kwam Raalte aan een goede aanvallen de actie toe. Op rechts maakte Weyenberg zich goed vrij en knalde in het zijnet. H. Haver slag, de rechtsbuiten van de Raaitenaren die veelal op het middenveld opereerde, kreeg enige greep op het spel en pro beerde met uitstekende passes het spel te verdelen. Toen hij zag dat hij zijn medespelers niet tot een betere prestatie kon stimu leren, probeerde hij het in de 44e minuut alleen. Op het midden veld schudde hij op een knappe manier enkele Holtenaren van zich af, leverde een uitstekende dieptepass af, was op tijd bij het strafschopgebied om de bal weer in ontvangst te nemen en schoot schitterend in. Een even goede reactie van doelman Wissink voorkwam op slag van rust een onverdiende gelijkmaker. Eén minuut eerder kreeg H. Veene- klaas de mooiste kans van de eer ste helft, maar hij schoot vrij voor het Raalte-doel, net naast. De tweede helft was voor het weinige publiek nauwelijks het aankijken waard. Door fouten in de Raalte-achterhoede kon Hol ten zijn voorsprong al meteen na hervatting verdubbelen. Na een uittrap van Wissink werd de bal op het middenveld doorgekopt naar Labobar, die frank en vrij naar het strafschopgebied kon oprukken, waar hij de volkomen vrijstaande Boersma wist te be reiken. Deze buitenspeler gaf Hegteler met een laag schot geen kans (2-0). Holten legde zich in de tweede helft voornamelijk toe op 't rus tig afwachten van de Raalte-aan- vallen, om daarna met snelle uit vallen te proberen te scoren. Na ruim een kwartier miste de Raal ter voorhoede een unieke kans. Na een goed genomen vrije trap van Ulfman werd de bal onvol doende door Hegteler wegge werkt, waarna een Raalte-speler voor open doel hoog over schoot. Behalve Dekker en Haverslag, die enkele knappe individuele ac ties ondernamen, kwamen de spelers niet tot 'n aanvaardbaar niveau. De wissels, bij Raalte (Ulfman voor Weyenberg) en bij Holten (Jansen voor Boersma) waren niet meer van invloed. Raalte liet duidelijk zien dat het rijp is voor degradatie, terwijl de toekomst voor Holten, door het toch wel redelijke spel in de eer ste helft, niet somber behoeft te zijn. (Dev. Dagblad) Dinsdag februari j.l. was het 5 jaar geleden, dat de S.V. Hol ten werd opgericht, waarvan de viering op 29 en 30 april a.s. zal plaats vinden. Op genoemde da ta komt daartoe een groep van ca. 30 Oostenrijkers uit Hopfgar- ten (Tirol) naar Holten, com pleet met „Schuplattner en Holzhakkerbubben". Zowel in Winst Dondertmannetjes Het eerste damesteam van Minto- nette moest het vrijdagavond 11 februari opnemen tegen Dynamo in de Holtense sporthal. De Hol tense dames betraden vol goede moed het veld, want een overwin ning tegen het veel lager geklas seerde Dynamo zat er toch wel in. Maar het spelpeil was laag en Dy namo vocht voor elk puntje. De eerste set ging gelijk op en werd op het nippertje door Min- tonette gewonnen met 15-13. In de tweede set was het al spoedig 7-2 voor de Holtense dames. Daarna werd er rommelig gespeeld en zo doende 'wist Dynamo nog heel wat puntjes in de wacht te slepen. Min- tonette kwam toch weer terug en wist ook deze set op haar naam te schrijven. (15-12). In de derde set werd er slecht gespeeld door Min- tonette. Onrust in 't achterveld en een verzwakte aanval zijn dingen die bij een ervaren team als dat van Mintonette niet meer voor mo gen komen. Te laat begonnen de dames met 't ophalen van de ach terstand en Dynamo won deze set met 12-15. Het begin van de vierde set gaf hetzelfde spelbeeld als de derde. Vanaf de stand 2-5 vreesden de dames 'n gelijkspel. Toen draai, nen de rollen ineens om. De Hol tense dames scoorden reeksen punten en kwamen voor te staan met 12-6. De coach van Dynamo probeerde nu Mintonette uit de concentratie te halen door een time-out aan te vragen en spelers wisseling toe te passen. Mintonette liet zich niet weer de kaas van het brood eten en won de vierde set en daarmefe de wedstrijd (3-1). Stand: Rivo 14-25; Volley W 15-23; Aristoi 3 13-21Vrivo 14-19; Min tonette 14-18: Verdan 3 14-16; Dy namo 12-7; Syrphus 2 14-6; Mar- kelo 14_6; SVVN 13-5; Krekkers 2 13-4. Winst en eervol verlies heren 2 Op 11 februari trad Mintonette 2 aan tegen Markelo 2 in 't Mossink. Mintonette was goed geconcen treerd, maar doordat de samen stelling van het team vaak veran dert liep het spel erg stroef in het begin. De Mintonette heren ston den vlot met 0-6 achter. Men raakte toch beter op elkaar inge speeld en haalde goed op via goede services en een paar goede smas hes. Het was evenwel niet genoeg: de set ging verloren (11-15). De daaropvolgende sets verliep het vlotter, mede dankzij een eenvou diger systeem. Markelo 2, dat met twee junioren aantrad, had wei nig verweer en Mintonette won via 15-9, 15-10 en 15-8 met 3-1. Op maandagavond jl speelde het tweede herenteam tegen Markelo 1. Markelo begon overrompelend en liep in korte tijd uit naar 8-1. Door een paar sterke aanvallen en een tactische time-out kwam Minto nette op 8-8. Daarna ging de strijd, gelijk op tot 15-15. Een spelerswis seling bij Mintonette gaf de door slag voor een 15-17 setwinst. In de navreugde over deze setwinst verslapte de concentratie en sloeg Markelo met vrouwe Fortuna op de hand zich naar e'en 15-0 set winst. In de derde set liep "t weer beter en was de inzet groter. Töch won Markelo ook deze set met 15-9. De laatste en beslissende set was de beste van de avond. Tot 8-8 zat een gelijkspel voor Mintonette 2 erin maar ook nu was Markelo de iets gelukkigere ploeg en druk te door naar een 15-11 winst en dus naar een totaaloverwinning van 3-1. Volle buit heren 1 Het eerste herenteam van Minto nette bestreed afgelopen vrijdag Rivo 3. Via de setstanden 15-18, 15-4 en 15-12 kwam 'n 3-0 over winning tot stand, weike alleen in de derde set enige moeite kostte. Maandagavond j.l. kwam het he renteam niet zonder moeite langs Markelo 2. De eerste set verliep zonder veel moeilijkheden en werd met 15-12 door Mintonette gewon nen. In de tweede set leek het eerst goed mis te gaan: Markelo 2 nam een 11-4 voorsprong. Klaar blijkelijk was Mintonette hier men taal niet door aangeslagen want deze set kwam via 15-12 toch nog Het blijkt dat reeds enkele dagen een advertentiebureau (fa. Groen en Groen uit Weert) in de gemeente Holten probeert advertenties te werven voor een later te verspreiden uitgave. Men zegt hierbij toestemming te hebben van de plaatselijke voetbalverenigingen Blauw Wit '66 en SV Holten. Tevens wordt meegedeeld dat genoemde verenigingen een deel van de opbrengst zullen ontvangen. Beide verenigingen willen zich hierbij distantiëren van bovengenoemde uitspraken en zijn op geen enkele wijze benaderd. Wij hopen u hiermee naar beho ren te hebben geïnformeerd. ZVV BLAUW WIT '66 SV HOLTEN Op zaterdag 12 februari vond te Dieren de 3de NCAB-cross plaats. Het parcours was tamelijk zwaar, wat heuvelachtig, maar dat was voor de Holtenaren geen bezwaar om goede resultaten te behalen. Op 5 maart wordt de laatste cross ge lopen in Rotterdam. Het is de be doeling, dat een klein groepje naar Rotterdam gaat, omdat drie van de vier crossen meetellen voor het eindklassement. De uitslagen van de cross te Die ren. Meisjes pup. B 600 m.: 1 S. van 't Holt 2 55,2 min; 2 M. Kramer 2.58,3 min; 4 G. Brands 3.34,5 min. Jongens pup. A 600 m: 3 H. Veen- stra 2.44 min; 4 G. Masselink 2.45 min; 7 A. Broekmaat 2.56 min; 8 F. Sluiter 2.58 min; 10 H. Markvoort 3 04 min. Meisjes D 1200 m: 4 M. Soer 5.42 min. Meisjes B 1800 ra: 5E. van Heun 9.26,0 min. Heren 4500 m: 21 F, Kramer 18.21 min. Jongens D 1200 m: 8 D. Schippers 5.14,0 min; 11 A. Dollekamp 5.25,0 min; 17 E. Lammers 6.04,0 min; 21 E. Willenink 6.46,0 min. Jongens C 1500 m: 6 H. Hoekstra 5.28 min: 12 E. Stegehuis 6.04 min; 13 E. Schippers 6.05 min; 17 G. Willems 6.20 min. Het schaak-vijftal van de Hol tense Scholengemeenschap Hol ten, bestaande uit Berry Beijer, Wim Eysink, Erik Gervedink Nijhuis, Jaap van Westerveld en Lutz ten Zende, is op de in Al melo gehouden scholenkam pioenschappen voor de afd. HA- VO/VHO op de vierde plaats ge ëindigd. Aan de wedstrijd - georgani seerd door de Schaakbond Over ijssel - namen 6 scholen uit de regio deel. Eindhoven als op een festival in West Berlijn heeft genoemde groep onlangs nog bewezen een perfecte show te kunnen opvoe ren. Op Koninginnedag zal de groep 's middags in de sporthal optreden voor de^ Holtense jeugd, terwijl 's avonds een gro te show voor volwassenen zal worden gegeven. Het bestuur van de S.V. Hol ten is thans nog bezig een com pleet programma uit te werken. De S.V. Holten heeft de laatste jaren een zeer gezonde groei te zien gegeven en behoort met ruim 550 leden tot de grootste clubs binnen onze gemeente en is tevens de oudste vereniging ter plaatse. De rood-zwarten hebben een grote aanhang bin nen de Holtense gemeenschap, hetgeen voor het bestuur aan leiding is geweest zoveel moge lijk Holtenaren bij de komende festiviteiten te betrekken. naar het Holtense team. De derde set gaf geen problemen meer; Min tonette won deze met 15-6 en haal de zo een 0-3 overwinning binnen. Stand: Mintonette 1 16-28. Rivo 4 13-26; Markelo 1 16-23; Flash 5 15-22: Mintonette 2 16-17: Markelo 2 17-14; Rivo'3 15-10; Holyoke 2 15-10: Flash 4 15-8; Flash 6 14-4; Eversberg 14-4. Programma volleybal Maandag 21 februari. 20.00 uur: Rivo 3-Mintonette heren 2 (Nijver- dal)21.00 uur: Rivo 4-Mintonette heren 1 (Nij verdal). Vrijdag 25 februari. 19.00 uur: Mintonette meisjes-Rivo A; 19.15 uur: Mintonette heren 2-Rivo 4: 20.15 uur: Mintonette heren l- Flash 6; 20.15 uur: Mintonette da mes l_SWN: 20.15 uur: Minto nette dames 2-Rivo 2. Ledenstop Mintonette Met ingang van dinsdag 15 februari heeft het bestuur van Mintonette besloten een ledenstop in te voeren voor de groep HEREN RECREAN TEN van de vereniging. Groei in deze groep zou onvermijdelijk tot groepssplitsing leiden en daar ontbreken op dit moment de fas- ciliteiten toe. Zaalhockeycompetitie Holten steeg in deze competitie tot ongekende hoogte, zoals uit onderstaande einduitslag moge blijken: 1 Tempo 41 17, 2 Holten 12, 3 DKS 3 11, 4 EHV 11, 5 Drie- nerlo 4 5, 6 Haackey 4. Tempo is inmiddels via promo tiewedstrijden gepromoveerd naar de 3e klasse, echter in ver band met reorganisatie van de oostelijke zaalhockeycompetitie in gescheiden standaard- en re serveklassen „promoveert" Hol ten waarschijnlijk eveneens naar de 3e klasse. Een ongekende en onverwachte ontwikkeling. Een en ander moge een stimulans zijn voor een nog bredere deel name aan het zaalhockeygebeu- ren het komende seizoen waar bij de gedachten vooral uitgaan naar onze talentvolle jeugd. Zaalhockeytraining Er rest ons nog een avond waar op we de beschikking hebben over de zaal, te weten donderdag 24 februari van 19 tot 21 uur. Ter afsluiting wordt een mixed toernooit je gehouden waarvoor zijn uitgenodigd de teams 1 tot en met 4. Er wordt een halve competitie gespeeld. Aanvang 19 uur. Tegen de sterke eerste klasser Boekelo is het de Schaakclub 1 Q ,-y ?77\ „Holten" niet gelukt om zich te i plaatsen voor de finale van de S.B.O. De gasten wonnen met 3-1. D. A. v. d. Knaap-Anneveld 0-1; B. van Beek-M. van Fiosito 0-1; H. v. d. Ende-Rookhuizen V2-V2; J. W. Middelink-Tibbe Vz-Vz. Programma Zaterdag 19 februari om 10.30 uur jeugdcarnaval en verklede jeugd mixed wedstrijden in het Sportdal. Aanvang 10.30 uur. De jeugd, mini's en kinderen van leden nemen zaterdag na de wedstrijden deel aan de carna valsoptocht van de Fienpreuvers. Dinsdag 22 februari spelen de dames B een uitwedstrijd tegen Dalfsen en de dames A krijgen donderdag 24 februari Meppel op bezoek. Aanvang van de wed strijd: 14 uur. De winterstop voor het pupil lenvoetbal loopt gelukkig weer ten einde. Gelukkig, want met het mooie weer van de laatste weken zullen vele pupillen al reikhalzend hebben 'uitgezien naar het bericht, dat Koning Voetbal uit de winterslaap is ontwaakt. Welnu, a.s. zaterdag is het dan zover. Althans voor de lagere pupillenelftallen, maar in de komende weken zal de rest spoedig volgen. Alle voetbalpu pillen roepen we dan ook op van nu aan ons blad goed na te kijken op een eventueel voetbal programma voor het komende weekeinde. Laten we hopen, dat dit spoedig voor ieder weer het geval zal zijn en dat we bespaard mogen blijven voor de plaag van afgelastingen. Bij de in zaal „Visman" door de' Holtense Schietvereniging „Eendracht" om het clubkam pioenschap gehouden wedstrij den waren de resultaten als volgt: Luclitpistool: Groep A: 1. J. van Asselt 127 pt.; 2. A. Schuppert 126 pt.; 3. G. H. Paalman 123 pt,; 4. G. J. Schuppert 122 pt.; 5. H. J. Nek kers 116 pt.; 6. G. Koopman 109 pt. Groep B: 1. D. J. Nijendijk 122 pt.; 2. Dick Jansen 108 pt.; 3. G. A. Haverslag 102 pt. Luchtgeweer: Groep A: 1. G. Koopman 128 pt.; 2. G. J. Schuppert 119 pt.; 3. G. H. Paalman 115 pt.; 4. G. A. Haverslag 110 pt. Groep B: 1. B. Arfman 123 pt.; 2. D. J. Nijendijk 108 pt.; 3. Dick Jansen 103 pt,; 4. G. J. Sluiter 101 pt. Groep C: 1. M. Boersma 116 pt.; 2. J. Brts 99 pt.; 3. J. Louwe- renburg 97 pt.; 4. A. Pekkeriet 96 pt.; 5. J. A. Bouwhuis 87 pt. Veldvoetbal: 11 uur: Holten A 1-Den Ham A 1 10 uur: SOS F 1-Holten F 4 Vertrek 9.15 uur 9 uur: SOS F 2-Holten F 5 Vertrek 8.15 uur Zaalvoetbal Sporthal ,,'t Mossink": 9 uur: Holten E 1-Holten E 3 Aanwezig ziin om 8.30 uur. 12 uur: SVVN E 1-Holten E 2 Aanwezig zijn om 11.30 uur. 12.30 u.: Holten E 4-Omhoog E 1 Aanwezig zijn om 12.00 uur. Alle elftallen E 1, E 2, E 3 en E 4 spelen drie wedstrijden Senioren: Zondag 20 februari 1977: 10 uur: Holten 9-Diepenheim 5 vriendschappelijk) Niet alleen voor kinderen vanaf 4 jaar, maar óók voor meisjes en jongens in de leeftijd van bijv. 9 tot 16 jaar heeft SV BATO veel mogelijkheden en een groot aan tal lesui'en beschikbaar. Onder zeer deskundige leiding is het op diverse avonden in de week voor deze leefijdsgroepen mogelijk de gymsport te beoefenen. Het zou te ver voeren en te verwarrend werken om alle lestijden in dit blad op te nemen. Belangstellen den verwijzen wij dan ook graag naar het secretariaat van SV BATO, tel. 2000, waar alle moge lijke inlichtingen graag worden gegeven. Bestuur SV BATO.

Holtens Nieuwsblad | 1977 | | pagina 5