RUITERSPORT *LMT'in IMKIJKER BZSV blijft ongeslagen na zege op Blauw Wit (2-1) Programma sporthal ,,t Mossink Dolle pret op de nieuwjaars receptie van de SY „Holten Hockey- nieuws Onverdiende nederlaag Holten tegen Schalkhaar Programma SY „Holten" Uitslagen Schaakclub s Y inkel banketbakkerij heropend Resultaten volleybal- competitie „Mintonette" Programma it riHp J* M H Indoor-touw trek wed strijdan Paalman en Haverslag beste schutters HOLTENS NIEUWSBLAD 14 JAN. 1977 PAGINA 5 De fietskar van de PTT had bijna het postkantoor in de Gaarden- straa bereikt toen twee boeven (André Dekker en Gert Paalman) de postbode (Oolbekkink) overvie len en de kar van de inhoud be roofden. Agent Jan van de Bakker (Jan Harbers) juist op surveil lance, werd met de neus op de feiten gedrukt. Hij zette op zijn fiets, met dubbele aandrijving, de achtervolging in op de aanvallers, die met de buit op een atndem vercjwenen. Het werd een nek aan nek-race. Via de silo van de Mengunie kwamen de boeven te recht in de-Oranjestraat waar zij het modecentrum Wonnink in schoten. Vermomd als vrouwen kwamen zij er weer uit. Jan van de Bakker zou niet de grote speur der Jan van de Bakker zijn ge weest als hij niet onmiddellijk de truc door had gehad. Dus werd de achtervolging verwoed voortgezet. In de Beuseberg zagen de boeven kans de agent van zich af te schudden. Maar tijdens een rust- poze onder een hooischelp toonde Jan van de Bakker zijn speurzin en werd het tweetal overmeesterd. In triomf werden zij naar het po litiebureau opgebracht. En Jan van de Bakker werd voor zijn moedig optreden gehuldigd. Het volledig college van B. en W. verscheen op het bordes van het gemeentehuis. In een van Holten-zijde goed gespeelde wedstrijd tegen het hoog geplaatste Schalkhaar hebben de rood-zwarten zeer onverdiend met 2-1 ver loren. In het bijzonder de zeer aanvechtbare beslissin gen van scheidsrechter Beier hebben de Holten-ploeg de das omgedaan. Reeds in het eerste kwartier stond de verdediging van Schalk haar mat de rug tegen de muur en mocht Holten tot drie keer ach ter elkaar een hoekschop nemen. Even later kreeg Holten via Broersma en Joh. Veneklaas enige kansen en werd de bal eerst te gen de lat geschoten en daarna via doelman Haarman tot hoek schop verwerkt. Het overwicht van Holten was bijzonder groot, en het vrij talrijke publiek uit Holten moedigde haar ploog goed aan. Het was in de 25e minuut toen Henk Warrink vlak buiten het strafschopgebied ten val werd ge bracht. De hiervoor toegekende vrije schop werd na een mooie schijnbeweging van Andre Dek ker door Henk Warrink keihard door het muurtje in het uiterste hoekje geschoten onhoudbaar voor de Schalkhaarder doelman (0-1). Deze voorsprong was vólkomen verdiend en de bezoekers uit Hol ten wilden er wel go£d tegen aan. maar ze drukten niet door! De thuisclub moest het veelal hebben van counter aanvallen via hun snelle vleugelspelers en dank zij een zeer dubieuze beslissing van de scheidsrechter, kreeg Schalkhaar na ruim een half uur een strafschop toegewezen, omdat uit een strakke voorzet van links buiten Visser via een der Holten- spelers de bal tegen de arm van stopp'T Paalman aankwam. Deze penalty werd door rechtsbuiten Wil Tijhaar onhoudbaar ingescho ten. (1-1). Holten was door deze tegenval ler ietwat aangeslagen en Schalk haar kwam na dit presentje wat beter in haar spel en viel fel aan. Een hard schot van midvoor Schintz werd door doelman Wis- sink goed gestopt, doch niet klem- vast en door een lelijk misver stand tussen doelman en stopper Paalman, waarbij te lang werd getreuzeld met. het wegwerken van de bal kreeg rechtsbuiten Tijhaar alle gelegenheid om zijn ploeg op een voorsprong te brengen (2-1), hetgeen tevens de ruststand was, totaal tegen de verhouding in. Na de thee trok Holten fel van leer en na een mooie combinatie Knapen - Broersma - Warrink, schoot de laatste de bal net naast de paal, terwijl even later Joh. Veneklaas uit een voorzet van de wat t genvallende Huzen de bal via de doelman op de lat schoot. Bijzonder jammer voor Holten was het, dat halverwege de twee de helft Johan Veneklaas met een ernstige beenblessure het veld moest verlaten en werd vervan gen door broer Henk, die bij enige goede Holten-aanvallen dichtbij een doelpunt kwam, doch het ge luk niet aan zijn zijde had. De scheidsrechter onthield Hol ten tot tweemaal toe een zeker verdiende strafschop, doordat hij een handsbal in het strafschopge bied over het hoofd zag en een zware overtreding tegen Klaas Broersma op het moment, dat hij een zeer goede schietkans had. hetgeen door de referee werd weggewuifd. Gezuin het vertoonde spel en de geweldige inzet van de Holtena ren is het jammer, dat deze wed strijd werd verloren, maar zij moesten het deze keer tegen een twaalftal opnemen en dat valt ook niet mee! De nieuwjaarsreceptie van de SV Holten vorige week zater dagavond in het ontmoetingscentrum Meermanskamp is een ware „happening" geworden. I^iet zozeer door de royale wijze waarop de aanwezigen door de club werden getrakteerd, maar door de vertoning van een vermakelijke film door enkele clubleden gemaakt en door het optreden van de „Ge zusters Tippel". De film „De overval" van „cameraman" Gerrit Oolbekkink veroorzaakte een uitbundige vrolijkheid en hilariteit in de tjokvolle zaal en die was er dan ook naar. De muziek bracht hem een aubade. Jan werd geridderd en stak vol die met de buit op een tandem ook de smeuige toelichting van Andre Bakker droeg bij aan het grote plezier dat de kijkers er aan beleefden. De vrolijkheid bereikte zijn hoog tepunt toen de „Gezusters Tippel" (Tonny en Huub Brands en Gerrit Tuitert) in de zaal verschenen. Met muziek en zang, pikante grapjes en leuke toespelingen had den ze in een ommezien de zaal op hun hand en werd het dolle pret. Aan het begin van de avond zei 'voorzitter Warrink in. zijn wel komstwoord deze keer de "traditie niet te willen volgen en geen lan ge toespraak te willen houden. Wel wees hij er op, dat de resultaten van het eerste elftal tot nu toe niet zo best waren. Hij riep op tot saamhorigheid en solidariteit, zodat men zich één grote familie zou voelen. Erelid Willem ten Velde sprak een slotwoord en riep op tot gro tere krachtsinspanning en samen werking. Tot slot werd nog bekend ge maakt hoe oud de koperen melk bus was waarvan men, voor een gulden, de ouderdom mocht raden. Hij was van december 1930. De heer F. Groenewoudt, Houtweg 21, De gezusters „Tippel" (Huub en Tonny Brands) waren „in" op de nieuwjaarsreceptie van de S.V. „Holten". was er het dichtste bij en raadde maart 1930. Hij ontving de antieke bus. De ontvangsten waren voor de Supportersvereniging. SENIOREN Holten-Zwolle, 2.30 uur. Holten 2-SOS 2, 10.30 uur. Holten 3-RKSV 2, 10.30 uur. PH 5-Holten 4, 10 u., vertr. 9 uur. Holten 5-Hengelo 4, 11.45 uur. Holten 6-Haarle 3, 11.45 uur. SDOL 3-Holten 7, 10.30 u., vertrek 9.30 uur. Haarle 6-Holten 8, 10 u. vertrek 9.15 uur. Holten 9-PH 15, 10 uur. SDOL 5-Holten 10, 12.15 uur, ver trek 11.15 uur. Holten 11-Haarle 7, 10 uur. Holten 12-SDOL 7, 10 uur. JUNIOREN MVV '29 al-Holten al, 2.30 uur. v. 1.30 uur. Holten a2-Bl. Wit al, 2.30 uur. Holten bl-Rietvogels bl, 2.30 uur. Nijverdal bl-Holten b2, 2.30 uur, v. 1.30 uur. Twente cl-Holten cl, 14 u. v. 13.15 uur. Alle andere elftallen zijn vrij. ZATERDAG 10.0019.00 Zaalhockeycompetitie 19.0021.00 Dekker (zaalvoetbal) ZONDAG 11.00—13.00 SV Holten 13.0015.00 Cuperus Nijverdal (zaalvoetbal) MAANDAG 16.3017.30 Brandes (tennis) 19.0022.00 Zaal voetbalcompetitie 22.0023.00 Tennisclub Holten DINSDAG 16.30—18.30 SV Holten 18.30—22.30 Volleybalvereniging Mintonette WOENSDAG 17.00—19.00 ZVV Blauw Wit 19.00—20.00 SV Heeten 20.0023.00 Badmintonclub Holten DONDERDAG 17.00—19.00 SV Holten 19.00—21.00 Hockeyclub Holten 21.0023.00 Deventer Hockey Vereniging VRIJDAG 17.0018.00 Hockeyclub Holten 18.0020.00 Majorettes HMV 20.0021.00 Gymnastiekvereniging Dijkerhoek 21.0023.00 Tennisclub Holten Afgelopen maandag is de tweede helft van de interne competitie van de schaakclub Holten van start ge gaan. In groep 1 gingen meteen drie wedstrijden niet door en werd één partij afgebroken, zodat hier maar twee wedstrijden te vermel den zijn. Deze waren als volgt; B. van Beek-H. Roelofs 1-0, D. A. v. d. Knaap-H. van Beek 1-0. De afgebroken partij was die tussen E. J. Gervedink Nijhuis en J. E. Scheperman. In groep 2 werd wel een volledig programma afgewerkt. De beide nieuwelingen Wim en Ton v. Oijen gingen met wisselend succes van start. In het duel tussen de twee net niet gepromoveerden A. J. C. Brands en H. T. Roeloffs trok Brands evenals in het najaar aan het langste eind. De uitslagen wa ren. A. M. Klaassen-J, G. M. Cal- car 0-1, A. J. C. Brands-H. T. Roe loffs 1-0, H. A. Koers-J. C. Roele 1 G. J. Kromdijk-W. v. Oijen 0-1, J. v. Dalen sr.-G. J. Snippert 0-1, W. A. Klaassen-T. v. Oijen 1-0. De Holten TTV OKIA (Onze Kracht Is Achteruit) organiseert op vrij dagavond 21 januari in manege •Snorrewind aan de Borkeldweg een Indoor-toernooi, waaraan maar liefst 22 ploegen zullen deelnemen in de klassen 702 kg, 640 kg A, B en C. De ploeg van OKIA trekt mee in de 640 kg klasse B en staat na een toernooi op de 4e plaats. Aan de wedstrijden nemen deel de verenigingen Twente en Veld- boys uit Geesteren (O), Hofboys uit Harbrinkshoek, Batbmen, Bussloo, Vorden, Noordijk, Eibergen enz. Tot de wedstrijden die om 20 uur beginnen hebben de donateurs vrije toegang. Door de Land. Rijver. Bergrui- ters werd in manege Snorrewind een indoor-wedstrijd georganiseerd waaraan ook werd deelgenomen door de L.R. Sint Steffenruiters te Laren en „Bathmen". 's Morgens en 's middags werden de dressuurproeven verreden en 's avonds werd er gesprongen in de klassen B en L. Het parcours was opgebouwd door de heer J. Weij- ers jr. te Haarlo (G). De heer Bijlsma beoordeelde de dressuur, bij het springen jureerde mevr. N. v. d. Burg. De uitslag is als volgt: B-dressuur: 1 M. Veldhoen, Ka rin, Bathmen;2 M. Veldhoen jr., Karin, Bathmen; 3 A. Broekhuis, Ontario, Bergruiters; 4 H. Berend- sen, NN, St. Steffenruiters; 5 H. C. van de Lught, Nectar, Bergrui ters. L-dressuur: 1 mevr. J. Diepe- rink. Fury, Bergruiters; 2 B. Den- neboom, Marco, Bathmen; 3 mej. A Veldhoen, Jakouta: 4 P. van Heeren, Meteoor, Bergruiters; 5 mej. H. Koeslag, Nimrod, St. Stef fenruiters; 6 D. v. d. Lught, Ro bin, Bergruiters: 7 E. Klomphaar, Norbert. St. Steffenruiters; 8 W. Aaltink, Karlos, Bergruiters; 9 B. Bosveld, Cabiola, St. Steffenrui ters; 10 J. Nijkamp, Fernado, St. Steffenruiters. M-dressuur: 1 M. Woestenenk, Joop, St. Steffenruiters; 2 P. Gre- ben. Mandito, St. Steffenruiters; 3 J. Bronsvoort, Tosca, Bergruiters. B-springen: 1 R. de Graaf. Blue Heaven; 2 P. v. Heeren, Meteoor; 3 H. P. Menalda van Schouwen burg, Atilla; 4 mej. J. Bontje, Lui tenant; 5 J. Bronsvoort. Nico, allen Bergruiters; 6 B. Denneboom, Marco, Bathmen; 7 A. Broekhuis. Auteur, Bergruiters. L-springen: 1 J. Bronsvoort, Tos ca. Bergruiters; 2 W. Aaltink, Karlos, Bergruiters; 3 B. Bosveld, T.abiola, St. Steffenruiters: 4 A Broekhuis, Auteur. Bergruiters; 5 P. Greben, Manolito, St. Steffen ruiters. Samengesteld B: 1 M. Veldhoen jr, Karin, St. Steffenruiters; 2 mej. J. Bontje, Luitenant, Bergruiters; 3 A. Broekhuis, Ontario, Bergrui ters. Samengesteld L: 1 P. van Hee ren, Meteoor, Bergruiters; 2 B. Denneboom. Marco, Bathmen; 3 B. Bosveld, Labiola. St. Steffenrui ters; 4 W. Aaltink, Karlos, Berg ruiters; 5 J. Bronsvoort, Nico, Bergruiters. Op zaterdag 15 januari komt het L-viertal van de Bergruiters uit in Bathmen. Vanaf 18.00 uur zullen de viertallen verreden worden en daarna begint het springconcours. Bij de in zaal Vosman door de Holtense Schietvereniging „Een dracht om het clubkampioenschap gehouden wedstrijden is de uitlsag als volgt. Luchtpistool groep A: 1 G. H. Paalman 120 p 2 G. Koopman 119 p.. 3 G. J. Schuppert 105 p Groep B: 1 D. J. Nijendijk 114 p., 2 E. Grootentraast 106 p., 3 Dick Jansen 97 p. Luchtgeweer groep A: 1 G. A. Haverslag 127 p., 2 G. J. Schup pert 124 p., 3 G. Koopman 122 p 4 G. H. Paalman 121 p., 5 E. Groo tentraast 115 p. Groep B: 1 Dick Jansen 120 p.. 2 J. A. Aanstoot 105 p.. 3 D. J. Nijendijk 104 p., 4 G. J Sluiter 103 p. Na een winterstop van ruim een maand werd afgelopen za terdag de competitie van de eerste klas van de TVB hervat. Op het programma stond voor Blauw Wit de topper tegen BZ SV uit Borne. Dit team is vorig jaar gedegradeerd, maar herstelt zich dit seizoen prima. De ploeg is nog steeds ongeslagen. Blauw Wit had zich tot nu toe op de tweede plaats kunnen handha ven. Het veld in Borne was goed bespeelbaar. Toch hadden de spelers wel hinder van de re genval en de wind tijdens de wedstrijd. BZSV begon goed Een verdedigend optredend Blauw Wit had in eerste instan tie wel vat op het spel van de tegenstander. In het eerste kwar tier kwamen er vrijwel geen doelrijpe kansen. Maar het was Wemekamp, die daarna op links drie man op een rij passeerde en met een zuivere trekbal zijn me despeler De Jager in de gelegen heid stelde om de score te ope nen. Een lage schuiver in de hoek was voor de Blauw Wit goalie Trompetter niet houd baar. De Bornenaren kregen de smaak te pakken. Zij verhoog den het tempo en lieten blijken over meer individuele mogelijk heden te beschikken. Vijf minu ten na het eerste werd al het tweede doelpunt aangetekend Het kwam nu over de rechter vleugel. Van die kant werd een verre voorzet gegeven, die bij de tweede paal werd afgerond, al weer door De Jager. Het pleit voor de bezoekers dat mén de wil had om terug te komen. Blauw Wit slaagde er zelfs in vlak voor rust een of fensiel in te zetten. Bij een vrije trap slaagde Wim Klein Nagel voort er in tweede instantie in de keeper van BZSV het nakij ken te geven. Bepaald pech had Blauw Wit twee keer achter el kaar toen Jan Kolkman vanaf links met een schot van 30 me ter de lat raakte en even later rakelings van grote afstand kei hard naast de paal schoot. Dit gaf Blauw Wit een aardig opstekertje voor de tweede helft Intussen was Eppie Beldman vervangen door Jan Verveda om wat meer aanvallers in het spel te brengen. In de tweede helft was het spel zeker niet groots, maar toch zagen de talrijke suppor ters, waarbij vele Blauw Witters een wedstrijd met veel spanning BZSV speelde minder op de aan val en vond bij enkele mogelijk heden een goede keeper van Bl Wite hun de pas afsnijden. Opvallend was het energieke spel van Jan Kolkman. Hij in spireeerde zijn medespelers tot een slotoffensief. Anton Beid snijder werd nog vervangen door Henk Aanstoot, maar doelpun ten werden er niet meer ge maakt. Door deze nederlaag heeft Bl Wit de aansluiting met de kop loper verloren. Er moet al een wonder gebeuren, wil het team uit Borne dit seizoen geen kam pioen worden. Blauw Wit speelt tot nu toe het beste seizoen van zijn be staan en het kan alleen maar een aansporing zijn om toch nog zo hoog mogelijk te eindigen. Zaterdag wordt thuis gespeeld tegen Boswinkel uit Enschede. Stand le klas A: BZSV P.S.V Blauw Wit r Rijssen D.V.O Vesos Daarlerveen Daarle Eversberg Marle Denekamp Bosw.nkel 12—22 12—17 12—16 12—16 12—15 13—12 13—12 13—10 12— 9 12— 8 13— 7 12- 4 In tegenwoordigheid van een groot aantal genodigden, familie, buren en zakenrelaties heeft bur- gemeesl r mr. W. H. Enklaar met het doorknippen van een lint woensdagmiddag de gemoderni seerde winkel van banketbakker Frans Pluygers aan de Oranje straat heropend. Zaterdag 8 januari speelde da mes 1 van Mintonette, tweede in de competitie, tegen de nummer drie op de ranglijst: Aristoi 3. Vol strijdlust werd de wedstrijd begonnen. Al gauw stonden de Dondertmannetjes dan ook voor met 1-4. Na enkele goed geplaat ste smashes van Anke werd de voorsprong uitgebreid tot 3-8 Overdonderd door deze start vroeg de tegenpartij bij deze stand een time-out aan. Dit hielp wel want ze haalden op tot 10-11. Deze stand bleef een tijd op het scorebord staan doordat beide partijen geen punt wisten te ma ken. Tenslotte bleek Mintonette in deze set de langste adem te hebben en won de set via 10-13 met 12-15. In de tweede set verliep het spel heel anders. Bij Aristoi 3 wérd nu beter aangevallen, terwijl de Mintonet te-dames veel moeite hadden met het geven van een goede pass. waardoor er geen goede aanval uitkwam. Het was dan ook al snel 6-0 voor Aristoi 3. Na een time-out bij deze stand van Mintonette werden de eerste puntjes binnengehaald, maar via 9-3 en 12-5 werd het tenslotte 15-5 voor Aristoi 3. In de derde set leken de Holten- se dames hun inzinking te boven zijn en hun aanvalskracht weer wat teruggevonden te hebben. Ze kwamen mte 2-3 voor te staan maar toen was het afgelopen. Weer mislukte de eigen aanval en het blok liet ook te wensen over. Via 7-4 en 11-5 werd het 15-5 voor Aristoi 3. De vierde, set. was binnen tien minuten bekeken. De goede op slag van èèn van de tegenstand sters wisten de Mintonette- dames niet goed te verwerken. Deze set werd dan ook met 15-2 verloren. Stand: Rivo 10-17, Aristoi 3 10-15, Vrivo 10-15, Volley W 10-15, Min tonette 10-14. Verdan 3 10-10. Dy namo 9-5, SVVN 9-5. Markelo 10-5, Syrphus 2 10-14, Krekkers 2 10-3. PROGRAMMA Vrijdag 14 januari (19.00) Minto nette meisjes—Eversberg, (19.15) Mintonette heren 2Eversberg, (19.15) Mintonette hehen 1—Mar kelo 1, (20.15) Mintonette dames 1Markelo 1. Maandag 17 januari: (20.00) Flash 6Mintonette heren 2 'Nijverdal), (21.00) Holvoke 2— Mintonette dames 2 (Nijverdal). Na het openingsceremonieel hield mr. Enklaar in de bakkerij een korte toespraak waarin hij her innerde aan de opening van de ambtelijke bakkerij 12' jaar ge leden. De heer Pluygers toonde toen ondernemingslust en durf die velen heeft verbaasd doen staan. Hij heeft toen de moed gehad om zich hier te vestigen en met hem en z'n familie zijn we blij dat we op deze dag mogen constateren dat moed en hard werken in het zweet zijns aanéchijns zijn beloond. U hebt dit bedrijf samen met uw vrouw op een voortreffelijke ma nier gerund en dit is een felicita tie waard zo besloot mr. Enklaar die ook gelukwenst namens de VVV „Holtens Belang". Namens de Holtense Handels- Blauw Wit 1-Boswinkel 1, 2.30 uur. Blauw Wit 2-SC Rijssen 3. 2.30 u. Blauw Wit 3-ON 6, 12.30 uur. Eversberg 4-B1. Wit 4. 10.30 uur. V. 9.30 uur (terr. Hulz. Boys). Excelsior 10-B1. Wit 5, 10.30 u„ V. 10 uur. Enter Vooruit 8-B1. Wit 6, 12.30 u„ 11.45 uur. Holten a2-Blauw Wit al. 2.30 uur. DES bl-Blauw Wit bl, 11.45 uur. ZAALVOETBAL Nu de 2e competitiehelft van start gaat is het zaalvoetbalteam van Blauw Wit '66 ingedeeld in de 2e klasse B. Het programma van de eerste wedstrijden luidt als volgt: 17 jan. 't Mossink-Holten 20 uur, VABO 2-B1. Wit 1. 28 jan. Schelf- horst-Almelo 21.15 u. Bl. Wit 1- Reutum 1. 31 jan. 't Mossink-Hol ten 20 u. Bl. Wit 1-VABO 1. ZAALVOETBAL PUPILLEN Woensdag 19 januari. 17-17.20 uur: F2-F3. 17,20-17.40-uur: F3-F4. 17.40-18 uur: F1-F5. 18-18.30 uur: E3-E2. 18.30-19 uur: E4-E1. Burgemeester Enklaar open de woensdagmiddag de icin- kel van Frans Pluygers. vereniging feliciteerde vporzitter J. A. v.d. Maat en verder wérd nog het woord gevoerd door de heer H. W. ten Velde die in plm. 13 jaar geleden het pand verkocht aan de heer Pluygers. Er werden ter gelegenheid van de heropening geschenken en bloe men aangeboden Namens de bu ren bood de heer G. Wissink een geschenk in couvert aan. Door de heer Pluygers werd met enkele woorden dank gezegd voor de belangstelling, felicitaties en geschenken. Afgelopen zaterdag ging de zaal hockeycompetitie van start in de Holtense sporthal Mossink. De jeugd was het eerst aan de beurt en volgens belangstellenden verliep alles naar wens. De be zoekers waren opgetogen over de mooie accommodatie die Holten sinds kort heeft. De Holtense Hockey Club moest zorg dragen voor de zaalwacht en de arbitrage van 10-19 uur. Zondag mochten de heren in de sporthal voor 't eerst aantreden en speelden tegen DKS 3. Eindstand 4-6. De tweede wedstrijd tegen Tempo 41-2 werd in de slotfase met 5-6 verloren. A.s. zondag 16 januari vertrekt het zaalhockeyteam van Holten om 13 uur vanaf de OAD naar Ensche de, waar om 14.30 uur gespeeld moet worden tegen Haackey en om 16.45 uur tegen Drienerlo 4. Deze wedstrijden worden gespeeld in de sporthal De Els te Haaksbergen. ZAALTRAINING. Donderdagavond van 21-23 uur in 't Mossink, 21-22 uur recreatie dames-heren. 22-23 uur selectie heren. Vrijdagmiddag (14-1) 17-18 uur meisjes B2. vrij dagmiddag (21-7) 17-18 uur jongens Bl.

Holtens Nieuwsblad | 1977 | | pagina 5