lemeente moet mor openbaar fors meer betalen bibliotheekwerk Fuiiihis In de Schure FEESIDAGJE '76-77 r* C.O.C. boeide met De zon tegemoet' E.N.W.B. streeft naar veiliger fietsverkeer Geslaagd voor scheidsrechter MAGERE LEKKERNIJEN Verhoging boiler- en geiserhour dlSte In een jaar op 7000 leden HOLTENS NIEUWSBLAD 24 DEC. 1976 PAGINA 5 )e geforceerde inwerkingtreding van de „Wet op het open- are bibliotheekwerk" heeft in verschillende gemeenten al tot aoeilijkheden aanleiding gegeven met het subsidiebeleid. Dat noet nog voor het jaar 1975 worden aangepast aan de nieuwe 'oorschriften. B. en W. schrijven daarover in vun voorstel aan de raad het vol gende: „Met ingang van 1 juli 1975 is in werking getreden de „Wet op het jpenbare bibliotheekwerk." Daar- nee is een eind gekomen aan de ;ot die datum van toepassing zijn- ie subsidieregeling, geregeld in 't nesluit „Rijkssuibsidievoorwaarden 1921 voor openbare bibliotheken." Op grond van deze regeling be taalde deze gemeente jaarlijks een subsidie, die was afgeleid van daartoe, door het rijk, vastgestelde normen. Volgens de nieuwe wet vergoedt de gemeente jaarlijks de kosten zoals deze zijn opgenomen in de goedgekeurde jaarrekening van 'n plaatselijke bibliotheek of een openbare bibliotheekvoorziening (art. 19). Daartoe wordt jaarlijks een, door het bevoegde orgaan op gestelde, begroting en rekening +er goedkeuring aan de gemeenteraad toegezinden. Het vorenstaande houdt voor deze gemeente in. dat jaarlijks door de Provinciale Bibliotheek centrale voor West-Overijssel te Berkum-Zwolle een begroting en een rekening worden opgemaakt. Deze bescheiden behoeven de goedkeuring van uw raad. De ge forceerde in werking treding van genoemde wet heeft tot gevolg ge had, dat over het tweede halfjaar 1975 geen begroting is opgesteld. Wel zijn inmiddels de begrotingen over de jaren 1976 én 1977 toege zonden, met het verzoek om deze begrotingen aan u ter goedkeuring aan te bieden. Aangezien de in de wet aange kondigde uitvoeringsmaatregelen tot op heden nog niet volledig zijn verschenen, en daarenboven de be grotingen slechts zeer onvolledig zijn toegelicht, hebben wij tot op Met inbegrip van de afrekening over het eerste halfjaar 1975 zijn de financiële consequenties voor de gemeente als volgt: Raming primitieve begroting 1975 f 36.100,43 Verhoogde raming -f 3.777,23 Totaal geraamd voor 1975 f 39.877,71 Werkelijk te betalen subsidie: eerste halfjaar 1975 oude regeling f 20.933,36 2e halfjaar 1975 (nieuwe regeling) f 25.037,47 heden nagelaten deze begrotingen aan u ter goedkeuring aan te bie den. Inmiddels is wel de rekening over het tweede halfjaar, ter goed keuring door uw raad, ontvangen. Uit een van de staatssecretaris van Cultuur, Recreatie en Maatschap pelijk Werk ontvangen schrijven dient deze rekening in verband met het toekennen van het rijks subsidie, vóór 1 januari 1977 door uw raad te zijn goedgekeurd. In verband hiermee hébben wij, in overleg met de financiële com missie, besloten de wettelijke pro cedure met betrekking tot deze rekening, nog dit jaar af te ron den. Wij zijn echter van mening, dat daarbij de restrictie dient te worden egsteld, dat aan de goed keuring van deze rekening geen consequenties kunnen worden ver bonden ten aanzien van de nog goed te keuren begrotingen over de jaren 1976 en 1977." Mevrouw Kemper. Waarden- borchstraat 34, is geslaagd voor scheidsrechter in het Ned. Hand bal Verbond. Zij zal binnenkort fluiten in de Holtense sporthal. Zij is hoogstwaarschijnlijk de eerste vrouwelijke scheidsrechter in Hol ten. Alsnog te betalen over 1975 6.093,12 Aj zo vuur de Kesdage zint, En aj dan n'luk allenig bint, Gen geroezemoes en kebaal um oe to, Dan wi-j umsgelieks twee dinge do: Achterum kiek'n naor wat is wes, En vuuroet tuur'n in neegnteenseumtig zeuven. Aj zo vuur de Kesdage zint, En aj dan n'luk verdretig bint, Dan zeej völ graauw, duuster en zoor, Want was niks gedaon, 't vergane jaor. 't Nieje jaor wodt ok niks, det zu-je zee, Ie zeet d'r teegn op, nee, ie bint neet tevree. Aj zo vuur de Kesdage zint, En aj dan n'luk plezerig bint, Dan is alle zunnig, mooi en klaor, Dan zeg ie temet: Geluk in 't nieje jaor! De meensen lacht oe vrend'lijk to. Misschien gif ie wal ene n' kado. Aj zo vuur de Kesdage zint, En aj dan n'luk opstaandig bint, Neet röstig, want ie bint misdeeld, De hele wereld zit vol van geweeld. Ie woln zo geerne wat betters, wat aans, Want 't kan wa, awwe meer wilt, althaans! Aj zo vuur de Kesdage zint, En aj dan n'luk tevrêne bint, Dan denk ie: 'k bin blie det ik alls beseffen mag, Det ik het heur'n en det ik bet zag. D'r was volle good zo; d'r was weinig beteun. En op n'akker is de jonge rogge a weer greun. HENGEL (Overiessel) In het laatstgenoemde bedrag is f 4.104,11 begrepen, als gevolg van de nieuwe regeling. Het restant ad f 1.989,01 zou derhalve toch ver schuldigd zijn, indien de oude re geling het gehele jaar 1975 van toepassing zou zijn geweest. B. en W. stellen de raad voor de rekening van de Stichting Biblio theek en Leeszaal Holten-Bathmen over het 2e halfjaar 1975 goed te keuren. Wij Nederlanders houden van ge zelligheid en juist in die donkere decembermaand komt dat het meest aan het licht. Gezelligheid gaat vaak samen met eten en drinken. Tegen beter weten in, maar vol goede voornemens voor het Nieuwe Jaar, verorberen we dan ook grote hoeveelheden calovieënryke lekkernijen. Vanaf vandaag kunnen we daar iets aan doen! Het Voorlichtingsbureau voor de Voeding brengt een nieuwe bro chure uit met de voor zichzelf sprekende titel „Magere lekker nijen". In deze brochure wordt een veel heid aan recepten voor magere, hartige hapjes, magere tussen doortjes en magere voorgerechten gegeven. Om de keuze tussen al die tussen doortjes en dranken nog eens te vergemakkelijken, is ook een over zicht van hun calorische waarde toegevoegd. De prijs van de brochure, is f 2. (excl, portokosten). De brochure „Magere lekkernijen" is te bestellen bij het Voorlich tingsbureau voor de Voeding, post bus 1772 te Den Haag; per brief kaart waarop aan de adreszijde f 2.80 (f 2— voor de brochure en f 0.80 porto) aan extra postzegels is geplakt. Graag vermelden: voor bruchure no. 125. Naast de wijziging van de elektriciteitstarieven komt in de raadsverga dering van 30 december ook aan de orde een voorstel tot wijziging van de boiler- en geiserhuur met ingang van 1 januari 1977. De- voortdurende stijging van de loonkosten en de materiaalprijzen maakt het volgens B, en W. noodzakelijk, dat voor het verkrijgen van een sluitende exploitatie, die huurprijzen met het door de ministers van Sociale Zaken en Economische Zaken toegestane percentage van 7°/o worden verhoogd. Zij stellen dé raad voor die huurprijzen ais volgt vast te stellen: BOILERS 50 liter 4,20 per maand (oud f 3,90) 80 liter f 5,30 per maand (oud f 4,95) 120 liter f 6,15 per maand (oud f 5,75) GEISERS zonder trekonderbreker f 3,70 per maand (oud f 3,45) met trekonderbreker f 3,85 per maand (oud f 3,60) Geen enkele groep in de zeer be wogen geschiedenis van jeugdso- ciëteit „De Schure" heeft het ge presteerd. voor de derde keer het podium, in de gezellige boerderij in de Beuseberg, te mogen beklim men. Toch is het Nederlands meest succesvolle folkrock-groep FUN GUS gelukt, door hun vorige op tredens, zoveel indruk te maken, dat ze voor de derde keer uitgeno digd zijn, om hun sfeervolle mu ziek door „De Schure' 'te doen klinken. Kort geleden verscheen hun derde langspeelplaat,: „Van de Kiel naar Vlaring". Vlaring is Vla ar dingen, de thuishaven van Fungus. Daar iii Vlaardingen kwam de folkformatie in 1972 tot stand. Na het eerste optreden in „De Schure" en het verschijnen van de debuut-elpee in het najaar van 1974, verkreeg Fungus pas grote bekendheid in Nederland. Fungus brengs volksmuziek in een stijl, die vergeleken kan worden met die van „Fairport Covention" en „Alan Stivell" speerpunten van de folkrevival in resp. Enge land en Frankrijk met als be langrijkste verschil dat hier ook hollandse folklore werd verwerkt. De manier waarop Fungus aan haar repertoire komt is uniek te noemen. Vaak zijn de heren te vin den in oude archieven en in musea, op zoek najar oude liedjes. Fungus gebruikt in zijn songs geen hoog dravende taal. Het mag niet on echt zijn. Luxe of romantiek wor den uit de teksten geweerd, waar door hetwoordgebruik wel eens pikant uitvalt. Naast trips naar België en Duits land. toerde de groep ook met succes door Denemarken en Zweden (met als hoogtepunt de deelname aan het Alternativ Fes tival '75 in Stockholm). Nadat in 1975 Rens v.d. Zalm stuivertje wisselde met Sido Martens, be staat Fungus tegenwoordig uit*. Fred Piek (zang en gitaar), Bob Dekenga (akkordeon, elektrische piano en zang), Rens v.d. Zalm EP VAN SENTS 55 55 De Holtense toneelvereniging COC 'heeft zaterdagavond in zaal Rehoboth plm. 250 be zoekers, voor het overgrote deel jongeren, ruim twee uur geboeid met „De zon tege moet", een ernstig spel in drie bedrijven van Maarten van Vught. Het gebeuren speelt zich af rond de jonge straaljagerpiloot Frank Roodselaar (Jan Stam) die bij een vliegtuigongeluk, waarbij hij het leven redt van zijn kameraad Kees de Bie (Diederik Bosschers) blind is geworden. In het eerste bedrijf is de fa milie Roodselaar in afwachting van de thuiskomst van Franck, die maanden lang in een militair* hospitaal werd vei-pleegd. Mevr. Roodselaar (Janny Riet man-Jansen) is zeer terneergesla gen want zij heeft maar heel wei nig hoop op genezing van haar zoon. Haar dochter Berry (Ger- dien Nijkamp) en de wex-kster An na Roos (Riki Bosschers) probe ren haar wat op te beuren en ook majoorvlieger Merendaal (Erik Zandvliet), die in verband met Frank's thuiskomst op bezoek komt, doet pogingen in die rich ting. Wanneer Frank wordt thuisge bracht door verpleegster Hannie Langstra (Hetty Landeweerd) wordt hem door majoor Meren daal de eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau op de borst gespeld. Zijn moeder en z'n zuster Berry zijn hierdoor zeer ontroei-d .maar Frank blijft er steenkoud onder. Het tweede bedrijf speelt een maand later. Frank heeft nog steeds hoop dat hij door een ope ratie zal genezen. Zijn broer Jan (Diederik Kruimelaar) ziet. dit niet gebeuren en hij weet Franks meisje Suzie van Brunswijk (Jan ny Klein Nagelvoort) zover te krij gen dat ze Frank in de steek laat om met hem te gaan. In het derde bedrijf lukt het zuster Langstra, die intussen z'n privé-verplëegster is geworden, dat Frank, die nog steeds niet weet dat hij altijd blind zal blij ven, braille gaat leren. Wanneer z'n broer Jan hem verteld dat hij nooit meer licht zal zien gaat Frank volkomen overstuur het huis uit het einde tegemoet. Zuster Langstra vindt hem ten slotte bij de spoorbaan. Ze be kent hem dat ze veel van hem houdt en met hem wil trouwen om samen „de zon tegemoet" te gaan. De tonelisten kregen na elk be drijf warm applaus en oogsten aan het slot een zeer verdiende langdurige ovatie. De vooi-zitter van de Geref. Jeugdcemtrale, Gerard Beldman, spx*ak een woord van dank voor de boeiende vertolking en het su blieme spél. Grime en kapwerk waren b ijkapper Wander Drent waren bij kapper Wander Drent had gezorgd voor een fraai pas send decor en de toneelaankleding van de firma Schuppert was stijl vol. Souffleur Johan Rietman had hot heel makkelijk want alle spe lers zaten zeer goed in hun rol. drie ideeën voor lekker eten met kerst! Wüt u met kerst echt uitgebreid eten of zoekt u een een voudiger menu, u vindt hier van beide een voorbeeld. Het tweede menu kunt u in een wip bereiden als u b.v. kant en klare kruidenboter koopt en spruitjes uit de diep vries neemt. Wilt u kerst eens vegetarisch vieren? Dan is het derde menu-idee in uw straatje. Maak de ragout daags tevoren en bereid de spinazierolletjes zover dat u ze alleen nog maar even hoeft te koken. Natuurlijk maakt u de pudding en de saus ook van tevoren. Dat scheelt veel tijd! uitgebreid kerstdiner cocktail Mexicalne (van suikermais, kappertjes en hardge kookt ei met vinaigrettesaus) bouillon met kleingesneden soepgroente konijn, met cider venkel wortolealade aardappelpuree In de oven flonajeatnart mot atnlkoznnpuroo on schuimkop koffie konijn met cider 2 wilde konijnen 600 g, 3 uien, 1 teentje knoflook, 25 g boter of margarine, tijm, 100 g rookspek In blokjes, 500 g champignons, 1 glas appelsap of cider, 1 glas witte wijn, 1 kruidenbuiltje, zout, peper. Verdeel de konijnen in stukken. Snijd de uien en de knof look klein. Snijd de champignons in plakjes. Verhit de boter of margarine en bak hierin het spek uit. Voeg de uien, tijm en knoflook erbij en fruit die even mee. Voeg de champignons toe en bak die even mee. Schenk het appelsap en de wijn er op en hang het kruidenbuiltje er in. Leg het konijn in een vuurvaste schotel. Schenk het uienmengsel erop. Dek de schotel af en stoof de konijnen gaar in 1 uur in een hete oven 200 °C) of op het fornuis. Maak de saus op smaak met peper en zout, neem het krui denbuiltje eruit. Snijd de „stelen"' van de venkel en zonodig de bruine plekjes. Kook 1 kg in plakken gesneden venkel 20 mi nuten in water met zout. Maak de groente af met kleinge- hakt venkelgroen of peterselie en een kiontje boter of margarine. Bak voor de flensjestaart flensjes van 75 g bloem, 1 ei en I melk in 25 g boter of margarine. Verdeel 1 a 1'/2 blikje „kleingesneden" abrikozenvulling voor vlaaien tossen de gestapelde flensjes. Klop 2 eiwitten stijf met 1 eetlepel suiker. Verdeel die over de bovenkant van de taart en laat hem lichtbruin worden onder een hete grill. Laat de taart afkoelen (Bak de flensjes een dag tevoren). snel klaar kerstdiner grapefruit-garnalencocktail gegrilleerde entrecóte met kruidenboter spruitjes knolselderijsalade pommes frites crème caramel crème caramel 40 g suiker, 4 eetlepels water, 3 dl mélk, 40 g suiker, 1 zakje vanillesuiker, 3 eieren. Zet 4 rechte vormpjes (b.v, rechte kopjes of timbaaltjes) klaar. Breng de suiker met het water aan de kook in een pan met een dikke bodem en roer totdat de suiker gesmol- ten iè- Laat het stroopje op een klein vuur een goudbruine kleur krijgen. Beweeg de pan steeds heen en weer. Dit duurt d: 10 minuten. Schenk de caramel in de vormpjes. Klop de melk met de suiker, de vanillesuiker en de eieren. Verdeel dit mengsel over de vormpjes. Zet ze in een braad slee met 4 cm water en schuif die in een matig warme oven 160 °C). U kunt de puddinkjes ook in een pan met water bovenop het fornuis gaar laten worden. Zorg er voor dat het water tegen de kook aan blijft en niet gaat koken. Laat de puddinkjes in 1 uur gaar worden en laat ze daarna afkoelen. Stort de puddinkjes nadat de kanten los zijn gesneden met een buigzaam mesje. Gebruik voor dit snel-klaarmenu voor de cocktail grapefruit uit blik en gepelde garnalen. Als sausje kunt u b.v. kant en klare whisky-saus gebruiken. Tegenwoordig Is kruidenboter kant en klaar te koop. Geef er een leuk model aan met een botervormpje of geef het in éen potje. De entrecóte grilleert u als biefstuk. Spruitjes kunnen desgewenst diepgevroren worden gekocht, evenals de pommes frites. Knolselderijsalade is in potjes verkrijg baar. Maak de crème caramel van te voren en bewaar de pud dinkjes In de vormpjes desnoods enkele dagen In de koel kast. vegetarisch kerstdiner pasteitje met champignonragoüt spinazierolletjes sla van andijvie met hazelnoten gepofte aardappelen met Boursin griesmeelpudding met bessesapsaus Spinazierolletjes 4 eieren, 4 eetlepels melk, peper, zout, 300 g diepvries spinazie, 2 eetlepels bloem, nootmuskaat, 1 teentje knoflook, 1 sjalot. Klop 4 eieren los met de melk, peper en zout. Bak hier van 4 dunne omeletten. Laat de spinazie ontdooien en daar na uitlekken. Schep de bloem door de spinazie. Maak het mengsel op smaak met peper, nootmuskaat, zout, geperste knoflook en kleingesneden sjalot. Verdeel het spinazie- mengsel over de omeletten. Rol ze op. Kook ze 5-10 minuten in een laagje vegetarische bouillon. Snijd voor de sla 1 kropje andijvie in heel smalle reepjes. Maak een saus van gelijke delen olie en azijn, peper en zout. Schep die vlak voor het opdoen met 100 g grofge- hakte hazelnoten door de andijvie. Houd enkele noten achter voor garnering. Verpak voor gepofte aardappelen schoongeborstelde exem plaren in aluminiumfolie. Laat ze gaar worden in een hete oven (200 °C) in 40 minuten. Serveer de aardappelen in de folie en geef er apart Bour sin bij. (viool, elektrische gitaar, mando line, doedelzak en zang). Koos Pakvis (bas en zang), Louis Debij (slagwerk). Volgende week donderdag 30 de cember, vanaf half negen des avonds, zult U ondervinden, dat in het bovenstaande geen woord gelogen is. (Enti'ee: leden f 3.50 en niet-leden f 4,50), Kerstprogramma Op kerstavond en eerste kerstdag (24 en 25 december) blijven onze deuren gesloten. Maar zoals ieder jaar volgt op de eerste een tweede kerstdag, met een bijna net zo traditioneel geworden PUZZEL- W.ANDELTOCHT (door de Beuse berg) Met onderweg opdrachten, puzzels, raadsels, spelletjes, war me dranken en hopelijk mooi weer. Wie voor de vele prijzen in aan merking wil komen, doet er goed aan, zich vanaf 13.30 uur (voor f 0.50 p.p.), bij „De Schure" in te laten schrijven. Schurebezoekers met een smakelijke, oerdegelijke worden 's avonds geconfronteerd Hollandse VERRASSING in een KERSTverpakking. Maandagavond kunt U van de wandeling en schrik bijkomen bij rustige disco-muziek vanaf 19.30 uur. Voor de dinsdag vragen wij enkele romantische wandelaars, die om 20.00 uur in een gerieflijke vrachtwagen naar een plaats in de buurt van Holten worden gebracht, om aldaar te worden „geDROP- PINGd". Het is dan de bedoeling, dat zij door eigen inzicht, raffine ment en krachten, bij halve maan, de weg n,aar „De Schure" terug vinden, (kosten f l._ p.p.). De filmklup heeft ook nog een gaatje kunnen vinden in dit pro gramma. Woensdagmiddag (alle leeftijden) en woensdagavond (16 jaar en ouder) draait zij de spran kelende komedie: „Irma La Dou ce". Waaiin de nieuwbakken agent Nestor Patou op eigen ini tiatief een inval in de rose buurt in Parijs organiseert: onder de klanten treft hij zijn chef aan, hetgeen een abrupt einde betekent van zijn carrière. Tijdens de inval is hij verliefd geworden op één van de meisjes en bij deze Irma gaat hij nu inwonen en gaat te vens optreden als haar „bescher mer" nadat hij zijn voorganger in een zot gevecht verslagen heeft. .Zijn jaloerse aard noodzaakt hem echter in een vermomming als exentrieke, rijke klant haar eens per week te bezoeken en haar zo veel te betalen, dat zij de rest van de week niet meer hoeft te wer ken. Waar Nestor dit geld vandaan haalt en hoe de rijke klant het uit geeft, laten Jack Lemmon en Shirley Maclaine vanaf 14.30 uur en 20.30 uur zien in „De Schure". In ieder geval niet van ons, want de entree is slechts f 1.50 voor le den en f 2.. voor niet-leden. Over het optreden van Fungus op don derdag heeft U hierboven alles kunnen lezen. Tenslotte nodigen wij iedereen uit om op 1 januari, vanaf 14.00 uur, een NIEUW JAARS(BORREL te komen drinken. Vrüvv. „De Schure" In Nederland rijden (of staan) ne gen miljoen fietsen, maar het aaxi- deel van de fiets in het alledaags woon-, werk- en winkelverkeer liep in de afgelopen tien jaar met de helft terug. Dat neemt niet weg dat er nog erg veel gefietst wordt. Maar de pret gaat er zo langza merhand wel af. Vijfhonderd do den per jaar is niet mis. Dat aan tal is over de laatste jaren vrijwel gelijk gebleven. Maar het aantal dodelijke slachtoffers als gevolg van aanrijdingen tussen auto's is dankzij onder andere veiligheids- gofdels en snelheidsbeperking te ruggelopen. Met elke teruggang in de aantallen verkeersslachtoffers kan men gelukkig zijn. Toch zijn er mensen die vinden dat de pro blemen in het dagelijks verkeer niet grondig worden aangepakt als de overheid zich beperkt tot stren gere maatregelen tegen misbruik van de auto en er tegelijkertijd nog steeds nieuwe wegen bijkomen, waar dus weer meer auto's op kunnen rijden. Zo kom je nooit uit de verkeerschaos, die zich elke dag opnieuw vooral in de grote steden voordoet. Je moet het open baar vervoer en het langzaam ver keer, met name de fiets, weer ge lijke kansen geven. Dan pas werk je aan een grondige oplossing van de verkeerswarboel, met alle na righeid die daar nu nog aan vast zit- Denk maar aan geluidshinder, gif tige uitlaatgassen, aantasting van natuurgebieden en te weinig li chaamsbeweging, Over de doden is al het een en ander gezegd. Daar hoeft alleen nog maar aan toegevoegd te worden, dat de do den het topje van de pyramide vormen. De rest bestaat uit de tienduizenden gewonden. ENWB Mensen die er deze kijk op nahou den, hebben op 18 oktober 1975 de ENWB opgericht. Die letters staan voor Eerst, Enige, Echte Ne derlandse Wieli-ijders Bond (kies maar uit, hoe u de E wilt invul len). Ruim een jaar later telt de ENWB bijna 7000 leden, georgani seerd in 24 plaatselijke afdelingen. De grootste afdelingen bevinden zich in de randstad. Amsterdam, waar de verkeerskluwen inderdaad enorrrf is, telt ruim 1200 ENWB- ers, Utrecht. Den Haag, Leiden, Rotterdam zitten op ongeveer de helft daarvan. Maar ook in grote steden buiten de randstad bestaan sterke afdelingen. De afdeling in Groningen bijvoorbeeld groeit als kool. En verder zitten er actieve kernen in Arnhem, Nijmegen, Haaidem, Eindhoven, om het hier maar even bij te laten. Veiilg fietsen De ENWB streeft er naar steden en dorpen veiliger te maken voor het fietsvei-keer. Zij denkt daarbij aan het gebruik aan fietspaden en aan het veilig maken van onbevei ligde kruispunten. De afdelingen zijn na een jaar on derzoek in hun eigen gemeenten stuk voor stuk met een zogenaam de knelpuntennota voor de dag gekomen. Daarin worden precies de straten en kruispunten opge noemd waar fietsers het meest in de verdrukking komen. Maar er staan ook concrete voorstellen in om te komen tot stelsels van door gaande fietsverbindingen.

Holtens Nieuwsblad | 1976 | | pagina 5