Wat staat er op de verpakking? heb ze h handje!* Buurtvereniging vierde feest Werkelijkheid en (antasie Tweede team houdt lang stand Is een sta-caravan een bouwwerk? Resultaten De betekenis van zout en sporenelementen volleybal competitie Mintonette Schaakclub Holten WINST DAMES I Opnieuw winst lieren 1 Onbevredigend verloop lieren 2 Meisj esj imioren Verlies jongens junioren Volleybal programma DISKUSSIE OVER VERGROTING IN DE LANDBOUW LANDBOUW EN VEETEELT HOLTENS NIEUWSBLAD 22 OKTOBER 1976 PAGINA 9 „Alhoewel op de stacaravan-problematiek nog geen afdoend antwoord is gevonden, meent het dagelijks bestuur van de Recreatiegemeenschap Salland, dat een stacaravan veelal als een bouwwerk moet worden opgevat. Ook uit een arrest van het Hof te Arnhem van 7 mei 1968 met betrekking tot een bouwvergunning blijkt, dat voor de beoordeling van de vraag of een object als bouwwerk moet worden aangemerkt van belang zijn afmetingen, constructie, uiterlijk, inrichting en plaatsing van het object, terwijl de in de Woningwet gegeven omschrijving van het begrip „gebouw" een verplaatsbaar bouwsel niet uitsluit. te onzeker. De Recreatiegemeen schap is van oordeel, dat een kop peling met artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (het voor de goedkeuring van een be stemmingsplan verlenen van een (bouw)vergunning moet worden gevonden. Weigering van een exploitatie vergunning moet plaatsvinden in dien inwilliging van de aanvraag dreigt te leiden tot aantasting van de openbare orde, de gezondheid, de veiligheid en de welstand. In trekking van een vergunning is niet voorgeschreven indien bijvoor beeld de openbare orde, gezond heid of veiligheid in gevaar wordt gebracht. De weigeringsgronden zijn derhalve niet identiek aan de intrekkingsgronden (het omgekeer de zal bedoeld worden, red. H.N.) Voorgesteld wordt deze normen uniform te maken. B. en w. kunnen zich met de wijzigingsvoorstellen van het Re creatieschap Salland verenigen en stellen de raad voor de verorde ning op de kampeerplaatsen en op de kampeermiddelen aldus te wij zigen. Ronnie Tober kreeg een fles icijn en een "prachtig boek met alles over wijn. De buurtvereniging Churchill- straat/Vrijheidslaan heeft zaterdag een bijzonder geslaagde feestdag gehad in de grote zaal van restau rant Vosman, 's Middags waren er een zestig kinderen met een aantal begeleiders, die zich hebben ver maakt met spelletjes, waaronder voor de grote meisjes een mode show. Ook was er een poppenkast voorstelling, waarop de kinderen leuk en spontaan reageerden. 's Avonds waren er over de 100 leden die van 8-12 uur hebben ge noten van een gevarieerd pro gramma. De „Apollo Stars' uit Delden zorgden voor een gezellig muziekje, terwijl ook kunstfluiter Efftink 'n spontaan applaus kreeg. Eric Schmets deeed een aardige BI. Wit al-DES a2 8-1 Voor de pauze waren de Blauw witters heer en meester op het veld, er werd snel en goed ge combineerd en de aanvallen lie pen gesmeerd. Na een kwai'tier spelen leverde dit de eerste goal op door Coert Schuppert. Blauw Wit kwam hierdoor goed op dreef want met de regelmaat van de klok werden de goals gescoord met goede afstandschoten van o.a. Gerard Aanstoot, Wilco Schip pers en Jaap Jansen. Ruststand 6-0. De tweede helft liep minder goed dan de eerste, de kansen die wel opgeschept lagen werden niet be nut. Er werd krampachtiger ge speeld, en het plaatsen liet nogal te wensen over. Pas na een half uur spelen scoorde Wim Veldhuis uit een onoverzichtelijke situatie de zevende goal. De achterhoede van Blauw Wit, die overigens zeer solide speelde liet zich 5 minuten voor het einde nog verrassen door een plotselinge uitval van DES en incasseerde hiermee de tweede tegengoal in dit seizoen. Coert schoot vlak voor tijd nog es raak en bepaalde de eindstand op 8-1. BI. Wit bl-SOS bl 1-9 valt er dan nog weinig eer te be halen. Jongens als wij nog enkele punten willen pakken, dan moet er geknokt worden van de eerste tot de laatste minuut. Enter cl-Bl. Wit cl 1-1 Blauw Wit Cl heeft in de moeilij ke uitwedstrijd tegen Enter Cl toch kans gezien een puntje mee te brengen. Ondanks het feit dat Cl enigszins verzwakt moest aan treden en spelers op de voor hen minder bekende plaats moesten spelen, hebben de Blauw-witters er zich moedig door gewerkt. Na 10 minuten spelen kwam Enter op 1-0. Maar na de thee wisten de Blauw-Witters toch de gelijkma ker te forceren. Eindconclusie: een leuke en goede wedstrijd. voordracht. Tot slot was het op treden van Ronnie Tober het klap stuk van de avond. Al met al was het een geslaagde en gezellige feestdag. ,.In de Boekenbus" van de RONO op zondag 24 oktober (19.00 tot 19.10 uur) is gewijd aan kinder boeken. De beide boëken ,,De Houtdieven" "en ,.Het verraad van Simon Aages", geschreven door Siebe van. Aangium, brengen de lezertjes in de sfeer van de bezet tingstijd in de jaren 1940 1945. Ook kinderen raakten in die tijd verwikkeld in gevaarlijke situa ties, die de kinderen van nu zich nauwelijks kunnen voorstellen. Ook kinderen wisten van verzet en verraad en de gevolgen daar van soms voor hen persoonlijk. Deze boeken zijn geënt op de rea liteit. Spontaan ontsproten aan'de fantasie is het Friese kinderboek ..De Teltsjebeam" van Diet Hu- bert. Na het sukses van haar kin dergedichten in „Tutte mei .de linten", ,,Demalbroekmich" -en „De uil met de zeven zuurtjes" is er nu een boek van haar versche nen met behalve gedichten ook verhalen, alles verteld door ^de „Teltsjebeam" de verhaaltjes- boom met de grote groene oren. De boeken van Van Aangium zijn uitgegeven bij Voorhoeve in Den Haag. ,,De Telsjebeam" is ver schenen bij de Friese Pers in Leeuwarden. Veel voedingsmiddelen komen verpakt in de handel. Er is een groot assortiment aan verpakkin gen op de markt, o.a. blik, karton, glas, papier. Verpakkingen hebben een duidelijke functie, ze kunnen het produkt beschermen tegen: verontreinigingen, uitdrogen of op name van vocht, inwerking van licht, inwerking van zuurstof, mi cro-organismen. Op de verpakking kan nuttige informatie staan over o.a. hoeveelheid, samenstelling, duurzaamheid, gebruik. In de Warenwet wordt geregeld aan welke eisen eet- en drinkwa ren moeten voldoen. Ook staat er in wat op de verpakking van een produkt moet staan. In de wet wordt aangegeven wat de juiste benaming van een bepaald artikel moet zijn. Hierin kunnen verschil len in kwaliteit tot uitdrukking worden gebracht, b.v. jam die is gemaakt van vruch ten en suiker mag vruchtenjam worden genoemd huishoudjam bevat minder vruchten dan vruchtenjam. Een deel van de suiker mag worden vervangen door glucosestroop chocoladevlokken of -korrels moeten een bepaalde hoeveel heid cacao bevatten boterhamkorrels of -vlokken be hoeven deze hoeveelheid cacao niet te bevatten. Andere aanduidingen die voor de consument van belang zijn: Prijs. In de meeste gevallen wordt alleen de prijs van de hele verpakking vermeld. Jammer genoeg staat de prijs per standaardhoeveelheid op slechts weinig produkten (wel op o.a. ver pakte vleeswaren en kaas). Een standaardhoeveelheid is b.v. 100, 500 of 1000 g. Vooral bij het ver gelijken van prijzen is dit erg ge makkelijk, daar de inhoud van potten en blikken soms zeer ver schillend is. De prijzen van een produkt kunnen nogal sterk uiteen lopen en worden beïnvloed door factoren zoals gebruikte grondstof fen, bewerking, verpakking. Con sumentenorganisaties geven hier op verschillende manieren voorlich ting over. Samenstelling Er zijn verschillende voedings middelen in de handel waarop ver meld staat welke ingrediënten erin verwerkt zijn. Voedingswaarde Steeds meer fabrikanten gaan er foe over om iets over de voedings waarde te vermelden (calorieën, eiwitten, vetten, koolhydraten, vi tamines en mineralen). Dit is b.v. al het geval bij een aantal soorten melk en melkprodukten. Houdbaarheid Hoe lang een produkt kan wor den bewaard is uit verschillende aanduidingen op te maken. Pas teuriseren, steriliseren en conden seren zijn bewerkingen die van in vloed zijn op de houdbaarheid. Ge pasteuriseerde produkten (voorna melijk melk en melkprodukten) zijn 1 a 2 dagen houdbaar op een koele plaats builen de koelkast en 2 a 3 dagen in de koelkast. Geste riliseerde of gecondenseerde melk Afgelopen zaterdagmiddag speel de het eerste damesteam van Min- tonette tegen SVVN in de Nijver- dalse sporthal. De Holtense dames betraden vol goede moed het veld en hadden dan ook vlot een 5-0 voorsprong opgebouwd. Toch kwam SWN terug doordat er bij Minto- nette gaten in het achterveld vie len en er maar matig werd aange vallen. Gelukkig wist de Minto- netteploeg toch nog de puntjes voor de eerste setoverwinning te behalen. De setstand werd 12-15. De dames beseften wel dat ze de verdere wedstrijd anders moesten aanpakken, wilden ze 2 puntjes mee naar Holten nemen. Maar er ontstond hetzelfde spelbeeld als in de eerste set. Aan beide kanten van het net werd slecht gespeeld. Aan het eind van de tweede set kwamen er een paar goede aanval len uit de bus, waardoor deze set met een stand van 14-16 voor Min- tonette was. In de derde set waren de Hol- tense dames SWN de baas. Er werd behoorlijk aangevallen en er werd beter samengespeeld. Zo wist Mintonette dan ook ruim de derde set. te pakken: 7-15. Het was dui delijk dat Mintonette in het begin een afwachtende houding aannam tegen het kwalitatief veel zwak kere SWN en dat men daardoor bijna de boot inging. Bij de eerst komende wedstrijd, vrijdag 22 ok tober, is het publiek welkom en hard nodig. Stand Aristoi 3 4-8, Vrivo 36, Volley W 3—6, Rivo 2—3, Minto nette 33, Dynamo 32, Verdan 3 3—2, Markeio 10, Syrphus 2 2—0, Krekkers 2 3—0, SWN 3—0. Afgelopen maandagavond ging 't ee rste herenteam op bezoek bij met suiker is vrijwel onbeperkt houdbaar als het op de juiste ma nier wordt bewaard (koel, onder 10 gr. C in de originele gesloten verpakking) Uiterste uitgiftedatum Deze aanduiding staat op bijna alle melk en melkprodukten. Na deze datum mag de detaillist het produkt niet meer afleveren. Uiterste verkoopdatum of u.v.d. Deze aanduiding komt onder an dere voor op verpakte vleeswaren. Het betekent dat het produkt na die datum niet meer verkocht mag worden. Uiterste consumptiedatum Deze wordt wel aangegeven door achter de u.v.d. of uiterste ver koopdatum het aantal dagen te vermelden b.v. u.v.d. 8 (o.a. vermeld op Franse kaassoorten) of door de aanduiding te consumeren vóór. Zout (natriumcliloride) en sporen elementen zijn van groot belang voor de gezondheidstoestand en de produktiviteit van het vee. De voornaamste sporenelementen die de dieren geregeld tot zich nemen zijn: magnesium, koper mangaan, kobalt, jodium en zink, Het is daarom noodzakelijk deze stoffen naast keukenzout steeds binnen het bereik van de dieren te bren gen. Het is bekend dat wanneer het voedsel een tekort aan zout en sporenelementen bevat, ziektever schijnselen kunnen ontstaan, o.a. likzucht, kramptoestanden, kop- ziekte, maag- en darmstoornissen, vitamineverlies en voortplantings- moeilijkheden, een en ander altijd ten koste van de produktiviteit. Een tekort van de ene stof heeft vaak tot gevolg, dat ook de an dere stoffen, die wél voldoende Rivo 3 in Nijverdal. De eerste set ging verloren met 15-10. Dit kwam hoofdzakelijk door het ongecontro leerd en te gespannen spel van Mintonette. De tweede set verliep geheel anders, maar wel volgens Holtens plan. Iedereen wist zijn plaats en dat resulteerde in goed spel. Met 3-15 ging de set naar Mintonette. De Holtenaren voelden dat het lekker liep en wisten el kaar steeds verder op te peppen, waardoor de derde set met 8-15 ook in hun bezit kwam. De vierde en laatste set verliep als de twee daaraan voorafgaande en dus werd ook deze binnengehaald. Setstand: 5-15. Een verdiende overwinning. Stand: Mintonette 1 47, Rivo 4 24, Flash 5 24, Markeio 1 33, Flash 4 2—2, Flash 6 2—2, Minto nette 2 22, Markeio 2 2—2. Ho- lyoke 2 42, Rivo 3 20, Evers- berg 1 30. Mintonette 2 speelde op maan dagavond jl. haar tweede uitwed strijd in Nijverdal tegen Markeio 2. Door uitlopen van voorafgegane wedstrijden en het niet opkomen van de scheidsrechter kreeg deze wedstrijd, die met meer dan een uur vertraging begon, een merk waardig slot. Mintonette nam in de eerste set (onder leiding van een in allerijl opgetrommelde scheidsrechter uit Nijverdal) al vrij snel een voor sprong en hoewel Markeio terug kwam met een paar goede aanval len en taktisch geplaatste ballen was de winst voor Mintonette: 13- 15. Ook in de tweede set bleef Mintonette de betere ploeg. Goed geconcentreerd werd direkt een voorsprong van 5-0 opgebouwd. Ook in deze set probeerde Mar keio met taktische ballen en time outs het spelrifme van Mintonette te ontregelen. Deze taktiek scheen Na het verstrijken van de uiter ste verkoopdatum of consumptie datum hoeft het produkt nog niet bedorven te zijn. U moet echter wel dergelijke produkten zo snel mogelijk gebruiken. Minimaal houdbaar tot of vers tot Wanneer op de verpakking staat „vers tot 7 februari" dan betekent dit, dat het produkt ongeveer tot die datum vers is. Beperkt houdbaar, koel bewaren (O.a. gerookte zalm, potten zure haring). Produkten waarop deze aanduiding staat zijn na aankoop nog ongeveer 1 a 2 weken in de koelkast te bewaren. Daarna is het toch wel gewenst ze zo snel mogelijk te gebruiken. Wijze van bewaren Enkele voorbeelden die op ver pakkingen kunnen staan zijn b.v.: bewaren in de koelkast, koel en aanwezig zijn, onwerkzaam wor den. Bovendien zijn er individuele be- hoefteverschillen tussen de dieren die niet door het voedsel kunnen worden opgevangen. Een pracht- oplossing voor al deze problemen biedt de liksteen. De samenstelling hiervan is aangepast aan de door sneebehoeften van de Nederlandse veestapel. De liksteen fungeert ook vaak als barometer voor de gezondheidstoestand. Het is be kend dat het natriumgehalte van zeer veel weidegebieden beneden de gewenste norm ligt. Men kan voor een luttel bedrag een liksteen kost maar weinig geld zich veel risico's besparen. Zo wel 's zomers als gedurende de winter moet het vee voortdurend enkele likstenen ter beschikking hebben. Het komt de gezondheid en dus de produktiviteit van de dieren ten goede. succes te hebben maar een wat fa natieker spelend Mintonette bracht ook de tweede set op haar naam: 11-15. De derde set was voor de Holtenaren teleurstellend. De con centratie was verdwenen, de be weging was uit de ploeg, de tegen stander werd onderschat. In korte tijd nam Markeio een voorsprong van 7-0. Na een time-out kwam Mintonette sterker terug. Echter bij de stand 13-13 drukte Markeio door naar 15-13. Een vierde set werd daardoor noodzakelijk maai de zaalbeheerder weigerde in ver band met het late uur (23.15) te recht zijn medewerking en doofde de lichten, zodat deze wedstrijd bij de stand 1-2 in Holtens voordeel beëindigd werd. Hoe deze affaire nu verder afgewikkeld zal worden is afhankelijk van de competitie- leiding in Nijverdal. Al met al een zeer onbevredigende afloop. Op zaterdag 16 oktober speelden de meisjes in Nijverdal tegen Eversberg. Dat was de eerste com petitiewedstrijd. De eerste set won nen ze (mede dankzij diverse blun ders van Eversberg) met 15-3. Er werd geconcentreerd gespeeld. De tweede set werd door Eversberg aangegrepen om revanche te ne men: 8-15, waarbij men zwakker speelde als in de eerste set. De derde set was weer voor de Hol- tensen met 15-13. De vierde set werd verloren (met 11-15), waar door de eindstand 2-2 werd en éen competitiepunt werd gescoord. Op maandagavond 18 oktober be haalden de meisjes in Nijverdal 2 punten door van Flash B te win nen. De eerste set eindigde met 15- 2 voor Mintonette vooral doordat de tegenpartij de eerste bal niet goed opving. In de tweede set speelde Flash aanzienlijk beter en de punten liepen dan ook gelijk op maar werd door de meisjes uit eindelijk met 15-13 gewonnen. Ook de derde set werd door Mintonette droog bewaren. Koel betekent plm. 8-10 gr. C. Dit kan problemen ge ven bij gebrek aan een koele ruim te, zoals b.v. een kelder. Uit deze opsomming blijkt wel, dat het belangrijk is om goed te lezen wat er op de verpakking staat. De fabrikant vermeldt de aanduidingen jammer genoeg niet altijd even duidelijk. Bekijk daar om de verpakking kritisch aan alle kanten. Het is in uw eigen voor deel als u een zo vers mogelijk produkt koopt en weet hoe lang u het kunt bewaren. Ook de kennelijke bestemming en het kennelijk gebruik zijn daar bij van belang. Het bestuur van de Recreatiegemeenschap is dan ook van mening, dat de plaatsing van caravans die de feitelijke status van gebouw hebben via de Wo ningwet en de daarop steunende Bouwverordening en de Recreatie- woon verblijven verordening en het bestemmingsplan geregeld moeten worden. Wanneer de stacaravan als bouwsel wordt opgevat, valt deze onder het begrip kampeerplaats. De stacaravan kan derhalve in de opsomming (in artikel 1 van de verordening op de kampeerplaat sen en de kampeermiddelen, red. H.N.) van wat onder kampeermid del wordt verstaan, worden ge schrapt." Dit zeggen b. en w. in hun voorstel aan de raad tot wij ziging van de -tussen haakjes - genoemde verordening. Deze ver ordening is vastgesteld naar het model van het dagelijks bestuur van de Recreatiegemeenschap Sal land (en iieeft derhalve conse quenties v^or eigenaren en terrein houders van stacaravans, red. H.N.) Artikel 4. Ie lid van genoemde verordening bepaalt, dat een kam- peerexploitatievergunning alleen kan worden verleend voor terrei nen, die daarvoor uitsluitend in 'n bestemmingsplan zijn aangewezen. Het 2e lid voegt er aan toe, dat een dergelijke vergunning even eens kan worden verleend voor ter reinen, die naar verwachting uit sluitend of mede zullen worden aangewezen in een bestemmings plan, dat nog niet van kracht is, indien gedeputeerde staten hebben verklaard tegen het verlenen van de vergunning geen bezwaar te hebben. De in het 2e lid gebruikte woorden „naar verwachting" zijn gewonnen namelijk met 16-14. Aan de setstand is wel te zien dat ook hier de meisjes van Flash de pun ten niet zo maar weggaven. Het was op een gegeven moment, na een felle strijd, dan ook 13-14 in hun voordeel maar na een time out van de coach van Mintonette werd deze set toch gewonnen. Eindstand: 3-0. Stand: Rivo A 36. Volley A 36, Flash A 24, Mintonette 23, Flash B 32, Eversberg 21, Flash C 21, Holyoke 21, Rivo B 20. Volley B 3—0. Het jongensteam van Mintonette lukt het nog niet om competitie- punten binnen te halen. Maandag avond jl. leed het team zijn vierde achtereenvolgende nederlaag, nu tegen Flash B met 3-1. Stand: Flash A 3—6, RAC 2—4, Coppejans B 24, Rivo 34, Vol ley A 44. Coppejans A 22, Flash B 32. Volley B 3—0, Mintonette 4—0. Vrijdag 22 oktober: (19.00) Min tonette meisjes-Flash A; (19.00) Mintonette jongens-Flash A; (19.-) Mintonette heren 2-Flash 6; (20.00) Mintonette dames 2-Holyoke 2; (20.00) Mintonette heren 1-Holyo- ke 2; (20.00) Mintonette dames 1- Krekkers 2. Alle wedstrijden vin den plaats in sporthal .,'t Mossink". Maandag 25 oktober: (19.30) Mintonette dames 1 spelen een be kerwedstrijd tegen Pollux in Ol- denzaal. Zaterdag 30 oktober: (16.30, De nekamp) Syrphus-Mintonette da mes 1. (15.30, Rijssen) Rivo A-Min- tonette meisjes, (15.30, Russen) Ri- vo-Mintonette jongens. Als Bl. Wit Bl nog ooit eens een wedstrijd wil winnen, zal er nog veel moeten veranderen. Vooral de inzet en de werklust ontbrak er in de eerste helft. In de twee de helft ging het wel iets beter, maar met een 6-0 achterstand Maandag 25 oktober wordt in het Gelders Programma van de RONO vanuit studio Arnhem een diskus- sie uitgezonden over de vraag of de bedrijfsvergroting in de agra- rsiche sektor verder moet wor den doorgevoerd. Aan deze uitzending nemen deel: ir. J. Achterstraat, hoofdinge- nieur-direkteur van de provincia le direktie voor de bedrijfsontwik keling in de landbouw in Gelder land. Drs. E. Broekhuis, sekreta- ris van de Gelderse CBTB. de heer D. van Nijhuis, hoofdbe stuurslid van de Gelderse Maat schappij van Landbouw, en ir. A. J. Voorman, lid van de Tweede Kamer voor de PvdA. De diskussie staat onder leiding van Henk Krosenbrink. Evenals drie weken geleden tegen Hardenberg 3 heeft het tweede team van de Schaakclub Holten tegen Vroomshoop 1 lang stand gehouden eer de wedstrijd defini tief beslist werd. Men wist zelfs nog met 2-1 voor te komen, voor dat de Vroomshopers uiteindelijk zegevierden met 5-3. Zoals eigen lijk wel verwacht werd is men op de eerste borden ten onder ge gaan. Daar speelt men met men sen uit de middenmoot van de club tegen de top van een andere vereniging, tenminste als men speelt tegen een eerste achttal, zoals de afgelopen maandag het geval was. Uit de laatste vier bor den haalde men maar liefst drie punten en dat is een uitstekend resultaat. De uitslagen (Holten wit op de even borden) bord 1: H LekkerkerkerJ G M v. Calcar 1-0, bord 2: J VosH T Roeloffs 1-0, bord 3: H Dubbink A J C Brands 1-0, bord 4: H G "J NieuwlandH Roelofs 1-0. bord 5 A J P FLikweertB Meyer 0-1, bord 6 W DoggerH A Koers 1-0. bord 7: J BroekkampJ ten Velde 0-1, bord 8: J P Kassies A M Klaassen 0-1. De volgende wedstrijd is de thuis wedstrijd tegen Rijssen 2 op 15 no vember. Rijssen 2, dat vorig jaar als laatste geëindigd is, is één van de zwakkere tegenstanders in deze groep. Misschien dat dan de eerste punten binnenkomen. Voor de interne competitie wer den slechts enkele wedstrijden gespeeld. In groep 1 was vooral de remise van D. A. v.d. Knaap tegen J. v. Dalen (jr.) verras send. Hij kwam weliswaar gelijk met J W. Middelink, maar-wel met een wedstrijd meer gespeeld. H. v. Beek bleef uitstekend ..bij, door dezelfde J. v. Dalen (jrr$! te verslaan. De uitslagen: groep 1: F. Flarrtua B v. Beek 0-1, J v. Dalen (jr) D A v.d, Knaap Vi-'/s, H v.d. En- de—D v. Beek 0-1, H v. Beek— J v. Dalen (jr) 1-0. Groep 2 J ten VeldeG J Snip pert 1-0, A M KlaassenG J Kromdijk 1-0. A.s. maandag speelt Holten 1 iijn tweede SBO wedstrijd. Men krijgt dan bezoek van Hardenberg 2. De Hardenbergers zijn evenals Hol ten ook uitstekend gestart mei 'n 7-3 overwinning op Vriezenveen. 2 en staan wat bordpunten betreft op de derde plaats achter Holten. De uitslag van deze wedstrijd zal al een iets beter beeld gaan ge ven van de mogelijkheden van de Holtenaren in de tweede klasse.

Holtens Nieuwsblad | 1976 | | pagina 9