SPORTDAG OM DE FRITS PAULE-CUP Verslagen SV Holten (pupillen) Verslagen SV Holten (jeugd) Uitslagen, resultaten lagere senioren elftallen SV „Holten" HOCKEY Zo speelden Blauw Wit pupillen Benauwde zege van ••Holten tegen Raalte Programma SV „Holten" Blauw Wit blijft in kopgroep na verdiende zege op Daarle Blauw Wit lagere elftallen Bingo-avond „Blauw Wit'* Programma Blauw Wit Tussenstand klaver jascompetitie Van Asselt en Schuppert hoogste aantal punten De Zweef 4- Holten 4 0-0 DES 4-B1. Wit 2 1-1 Eversberg 3- Blauw Wit 3 4-1 Bl. Wit 5-DES 8 3-3 Uitslagen 16/17 okt. Bl. Wit 6-ON 9 0-10 HOLTENS NIEUWSBLAD 22 OKTOBER 1976 PAGINA 7 De met veel spanning tegemoet geziene wedstrijd om de laatste »W plaats in de vierde klasse H tus- sen Raalte en Holten, is in een verdiende 1-0 overwinning ge- eindigd voor de bezoekers. Voor rust heeft het er lange tijd naar uitgezien, dat Holten een voorsprong zou nemen, doch on- danks de grote druk op het Raalte doel, slaagden de Holtenaren er niet in een doelpunt te scoren. De 0 Raalter goalie stale in een goede vorm en wist, zij het vaak met »W kunst en vliegwerk, zijn doel A schoon te houden. De eerste kan sen waren voor Holten, toen een hard schot van Dekker voor het doel langs ging en even later uit mooie lange voorzet van Knapen op Huzen, die schitterend werd ingekopt, maar even fraai dooi de keeper over de doellat werd getikt. Na een half uur kreeg Raalte een doelrüpe kans, nadat een indirec te vrije schop tactisch over het Holtense muurtje werd geplaatst, 'maar waarbij de Raalter voor- ■waartsen te gehaast waren om hiervan te profiteren, zodat de Holtense achterhoede de bal kon wegwerken. Ruststand 0-0. Na de hervatting nam Raalte het initiatief en uit een hoekschop kopte haar midvoor de bal goed in, maar ook doelman Wis.sink toonde zijn klasse en werkte met een katachtige sprong de bal tot hoekschop. Halverwege de tweede helft, slaagde Holten er in het spel te verplaatsen en in 't bijzonder Henk Warrink, gaf met lange trappen zijn voorhoede ruimte. Uit "een voorzet van Joh. Vene klaas kopte Huzen de bal keihard op het doel, maar de doelman van Raalte stopte schitterend. Holten wijzigde in deze fase van de strijd haar elftal en wisselde Lalobar voor Egberts, waardoor Knapen naar de middenlinie ver huisde en vlak hierna scoorde Holten haar enige doelpunt. Uit een schitterende pass van Knapen op midvoor Veneklaas, die beheerst Raalte's laatste man omspeelde, passeerde hij met een hard schot in de hoek de Raalter doelman onhoudbaar. Enkele minuten later was het weer Veneklaas die de Raalter achterhoede in de luren legde en na de doelman ook omspeeld te hebben helaas de bal langs de voor Holten verkeerde kant van de lat schoot. In het laatste kwartier trachtte Raalte nog de gelijkmaker te forceren, maar het tempo van de strijd had te veel van de krach ten gevergd. Holten nam twee punten mee naar huis! 1 D. Lichtenberg 1736, 2 J. Mos- sink 1682. 3 F. Klein Horstman 1579, 4 mevr. Vendel 1576, 5 G. Hogendoorn 1534, 6 M. Bruggeman 1532, 7 Olthof 1530. 8 Bruinsma 1519. 9 H. J. van Langen 1517, 10 mevr. Wessels 1505, 11 Ant. Aan stoot 1489, 12 Kappert 1485, 13 J. J. van Langen 1465. 14 J. W. van Langen 1415, 15 H. Nijkamp 1407, 16 PI. Theijn 1357. 17 B. IJspeerd 1269, 18 P. Vendel 1232, 19 A. Kampman 1207. Hulzcnse Boys E 1- Holten E 2 0-1 Zaterdag j.l. begon Holten E2 hoopvol, door direct na de aftrap fel in de aanval te gaan. Zo had den Joost en Hans en Henny zeer veel pech dat hun schoten net over en naast gingen. De rust ging in met een 0-0 stand. Na rust hetzelfde spelbeeld jam mer is het dat de voorhoedespe lers vaak vergeten dat ze niet al leen maar met meer jongens in het elftal spelen. Tocb moest de achterhoede ook alle zeilen bijzetten om doelpun ten te voorkomen. Plolten had zich al met een gelijkspel verzoend toen een minuut voor het einde Geert er toch nog een in knalde én voor de volle winst zorgde. Senioren: Holten l— Heino 1, 2.30 uur. Twenthe 2—Holten 2. 10.00 uur, vertrek 9.00 uur. WW 3— Holten 3. 10.00 uur. vertrek 9.00 uur. Holten 4Almelo 3, 10.00 uur. Holten 5—ATC 4. 10.00 uur. Hol ten 6Hector 4. 10.00 uur. Enter 4Holten 7, 10.00 uur, vertrek 9.00 uur. Holten 8 is vrij. Omhoog 5— Holten 9. 10.00 uur, vertrek 9.00 uur. Haarle 6Holten 10, 10 uur, vertrek 9.15 uur. Holten 11Haar le 5, 10.30 uur. Wierden 5Holten 12. 10.00 uur. vertrek 9.00 uur. Junioren: Holten AlDe Zweef Al, 3.0 uur. Excelsior A2Holten A2, 3.00 uur, vertrek 2.15 uur. SVVN BIHolten Bl, 1.15 uur, vertrek 12.30 uur. Holten B2 SVZW B2. 1.15 uur. De Zweef Cl— Holten Cl, 2.15 uur, vertrek 1.30 uur. Enter Vooruit DlHolten Dl, lö.OO uur, vertrek 9.15 uur. Holten D2—Excelsior D3, 1.0 uur. Pupillen: Enter Vooruit El- Holten El, 12.00 uur, vertrek 11.1-5 uur. Blauw-Wit ElHolten E2. 11.00 uur. Holten E3—Blauw_W.it E2, 11.00 uur. Holten E4Enter Vooruit E3, 11.00 uur. Enter Fl Holten Fl, 10.00 uux\ vertrek 9.15 uur. Holten F2Blauw-Wit Fl, 10.00 uur. Holten F3Excelsior F2 10.00 uur. Spel. Rijssen F2Hol ten F4, li.OO uur. vertrek 10.30 uur. Nijverdal F2Holten F5. 11.00 uur, vertrek 10.15 uur. Bij de jn zaal Vosman door de Holtense Schietvereniging Een dracht om het clubkampioenschap gehouden wedstrijden waren de resultaten als volgt: Luchtpistool. Groep A: 1 J van Asselt 141, 2 G H Paalman 123 (3 x 10), 3 H J Nekkers 123 (1 x 10), 4 A Schuppert 122, 5 G J Schup pert 116. Groep B: 1 E J Grootentraast 103, 2 Dick Jansen 95, 3 D J Nijen- dijk 83. Lutchgeweer: Groep A: 1 G J Schuppert 129, 2 H J Nekkers 125, 3 G H Paalman 122, 4 E J Groo tentraast 108, 5 G Koopman 107. Groep B: 1 B Arlman 122, 2 D J Nijendijk 115, 3 Dick Jansen 112, 4 A Schuppert 96. Groep C: J A Bouwhuis 82. Holten El moest aantreden tegen Sp Rijssen en kwam zonder winst punten naar huis. Een zeer slecht gespeelde wedstrijd van Holter zijde. A.s. zaterdag er weer flink tegen aan. Holten E3 kon het thuis tegen Ve- sos E2 niet bolwerken. Het werd een 0-2. Zaterdag moeten er twee punten gepakt worden tegen Bl. Wit. Holten Fl moest ook al een neder laag incasseren en wel tegen Ex celsior Fl. Een goed gespeelde wedstrijd maar de schutters ont breken nog. Een volgende keer beter. Holten F3 haalde een punt in En ter. Een zeer goed resultaat. Jon gens ga zo door. Er komen nog wel meer punten, ondanks dé zwa re tegenstanders. Holten F4 moest met een kleine nederlaag genoegen nemen. Holten F5 behaalde een monster zege in Rijssen tegen RV F2 en wel met 9-0. Na de eerste moei lijkheden beginnen jullie steeds beter te draaien. Holten E 4-Vesos E 2 10 Beide ploegen waren volledig aan getreden. Direct na het beginsig- naal, veroverde Holten een licht overwicht, dit leidde in de 10e mi- tot een voortreffelijke aanval, in geleid door B. Wissik, M. Mol en E. Meester die Roland Gelmers in staat .stelden met een keiharde schuiver te scoren 1-0. Na de thee een heel ander beeld, Door het matige spel van Holten kwam Ve- sos tot. een paar leuk opgezette aanvallen, de defensie bestaande uit H. van Langen en H. Hofman (de beste man van het veld) hiel den goed stand. En het doel van Jonkman bleef goed schoon. Bij deze stand floot de arbiter het. einde van de wedstrijd en was het Holten toch gelukt er twee punten aan toe te voegen. Zodat de stand nu 6 punten uit 4 wedstrijden is. Tevens was er het afscheid van S. Markvoort die zich nu voor het D- elftal gaat inzetten en hiervoor nog vele goede dingen kan doen. Blauw Wit is er in geslaagd ook in de uitwedstrijd tegen Sportclub Daarle ongeslagen te blijven. Het werd na een spectaculaire wedstrijd een 1-0 overwinning. Daardoor blijft Blauw Wit in de kop van de ranglijst met de favorieten voor de titel als Sp. Rijssen, BZSV en DVO. Tegen Sp. Daarle werd voorzichtig begonnen met het accent op de verdediging. Gerrit Paalman speelde mee op het mid denveld en hij bewees door zijn spel uistekend in het team te passen. Eb Beldman kon door zijn dijbeenblessure nog niet aantreden, maar ook deze keer voelde Jan Kolkman zich als een vis in het water op deze plaats. De bekerwinnaars met Frits Paule en de heer Beijers, be stuurslid van de Supportersclub. De s.v. Holten heeft woensdag middag haar jaarlijkse sportmid dag voor de jeugd gehouden. De belangstelling voor dit evenement, was mede in verband met de herfstvakantie goed te noemen. De jeugd werd in vyf (5) leef tijdsgroepen ingedeeld, terwijl ge streden werd op 5 onderdelen, te weten doelschieten, sprint, hin dernisloop, verspringen en duur- loop. De spanning was bijzonder groot,' omdat de resultaten dicht bij el kaar lagen. Na afloop van de wed strijden werd, alvorens de prijs uitreiking plaats vond, de tradi tionele voetbalwedstrijd tussen de jeugdleiders en een samenstel ling uit alle groepen van de jeugd De wedstrijd eindigde in een over winning voor de jeugd met 4-3. Voorzitter F. ter Hoeven bracht dank aan de leiders en alle ande re helpers, die aan het slagen van de middag hebben bijgedragen en in het bijzonder de grote anima tor F. Paule. Hierna reikten de heren ter Hoe ven en Henk Beldman de prijzen uit aan de winnaars in hun groep, terwijl F. Paule de grote cup uit reikte aan algeheel winnaar Hans Kieftenbelt. In de groepen werden de prijzen gewonnen door: 7-8 jaar: 1 H. Mulder, 2 R. Hof man, 3 A. Tuitert. 9-10 jaar: 1 H. Kieftenbelt, 2 G. Brands," 3 J. Wassink. 11-12 jaar: 1 R. Bannink, 2 W. Bannink, 3 J. Bogers. Holten 4 kreeg tegen koploper De Zweef 4 door een veldoverwicht al direct enkele opgelegde kansen maar zowel J. de Vries als W. Reylink misten. Na de rust werd het een gelijkopgaande strijd waarbij vooral de Zweef het bes te weg kwam toen een schot tegen de paal geen doel trof en de stand 0-0 bleef. Holten 3-Nijverdal 2 0-2 Holten 3 heeft aan koploper Nij verdal 2 de punten moeten laten. Nijverdal begon sterk, maar het was toch Holten dat na 10 min. 't spel bepaalde in de eerste helft. Een misverstand in de Holtense verdediging leverde direkt na de thee een 0-1 achterstand op. De roodzwarten gingen hierna sterk in de aanval, maar konden vaak door pech niet tot scoren ko men. hetgeen Nijverdal wel lukte in de 73e min. wat de stand op 0-2 bracht. Wat de roodzwarten ook De Tukkers Al- Holten Al 7-0 In een van Holten-zijde bijzonder slecht gespeelde wedstrijd heeft het A elftal een verdiende neder laag te slikken gekregen van de Tukkers. Er is van deze match bijzonder weinig goeds te vermel den, want de Tukkers waren over alle linies de betere ploeg. Deze wedstrijd zullen we maar zo gauw mogelijk vergeten en hope lijk zal er a.s. zaterdag uit een ander vaatje worden getapt, te gen het ook niet zwakke De Zweef. Holten bl-DOS bl 1-2 In een goed gespeelde wedstrijd heeft het Bl elftal in de laatste minuut het loodje moeten leggen. Het was een gelijk opgaande strijd en er werd ook nu weer beter gespeeld dan in het begin van de competitie. Het doelpunt werd gescoord door midvoor Lefèbre. Met een goede training, zodat de conditie nog wat opgevoerd kan worden, zal het resultaat ook wel beter wor den. Holten b2-DES b2 1-1 Het B2 elftal heeft uit deze wed strijd slechts één punt behaald omdat de ploeg weinig inzet ver toonde. Speciaal in de eerste helft werd er slecht gespeeld en het was dan ook geen wonder dat DES een 0-1 voorsprong nam, omdat hun midvoor geheel vrij gelaten kon inschieten. Na de thee had Holten enige wij zigingen in de ploeg aangebracht en werd het samnspel ook beter vevzorgd. Dit resulteerde in de gelijkmaker, gescoord met een prachtige goal van H. Deyk. De thuisclub verzuimde helaas om de overwinning te grijpen omdat de voorwaartsen niet inschoten. Enkeie mooie kansen werden op een stuntelige manier verknoeid! Indien de inzet vergroot wordt, kan er zaterdag tegen SVZW B2 twee puntjes behaald worden. Holten dl-Hulz. B. dl 3-0 Een prachtig resultaat van het Dl team om tegen de koploper in haar afdeling een overtuigende zege te behalen! Het was een éénzijdige wedstrijd, waarbij Holten steeds in de aanval was en haar keeper heel weinig werk behoefde op te knappen. Door dit resultaat hebben zij zich stevig in de kopgroep genesteld. 13-14 jaar: 1 G. Vincent, 2 E. Knapen, 3 B, Aanstoot. 15 jaar en ouder: 1 R. Lefèbre, 2 B. Lefèbre, 3 J. Rietberg. Na afloop van de middag reikte de heer W. Beyers, namens de supportersvereniging van de s.v. Holten na een toepasselijk woord aan elke deelnemer een herinne ringsvaantje uit. Een leuke geste van het bestuur van de suppor tersclub. Het afdekken van de goalgetter van Daarle, Manenschijn, ging goed en ook het opschuiven naar 't mid denveld bij aanvaller^ werd goed uitgevoerd. In de eerste helft was er wel spanning, het spel verplaat ste zich snel van de ene helft naar de andere. Toch wisten beide teams niet te scoren. De keepers kregen het niet al te lastig. Alleen bij en kele goede vrije trappen vanaf zo'n 20 meter kwam er gevaar. De vleu gelspelers moesten de bal vaak al op eigen helft van het speelveld aannemen en de weg naar het doel bleek dan te lang (rust 0-0). In de tweede helft kreeg het publiek een heel ander spelbeeld te zien. Wim Klein Nagelvoort ging spits spelen. Jan Verveda kwam op de rechter vleugel en Wilco Dikkers zorgde vanuit het midden voor het stuwende en of fensieve werk. Jan Verveda kopte al in de tweede minuut tegen de lat. Wim Klein Nagelvoort sprintte na een lange pass uit de achter hoede voorbij de stopper en miste rakelings het doel. Gerard Koop man leverde ook zijn deel. Een vrije trap van rechts gierde juist langs het doel. Enfin, de ene aan val na de andere golfde op het doel van Sp. Daarle. De voorhoede kreeg door de snelle combinaties ruimte en wist kansen te scheppen. Na een minuut of tien konden de Blauwwitters juichen. Anton Beid- probeerden de inzet en strijdlust werd niet beloond. SOS 7-Holten 8 0-7 Dat het achtste het niet erg moei lijk zou krijgen, de tegenstander is reeds vanaf het begin van de com petitie rode lantaarndrager, bleek al na een minuut of vijf toen onze midvoor Penny" zeer beheerst scoorde. Hij herhaalde dit huza renstukje.nog tweemaal in de eer ste helft, daarbij komt dan nog het bekeken goaltje van ons „tuinlied" en de ruststand was 0-4. De tweede helft opnieuw het veel sterkere Ilolten 8 dat duidelijk te kennen geeft een nog horgere sco re te willen bereiken. Zodoende doelpunten achtereenvolgens gele- genheidsspits Freek Lubbersen, gelegenheidsaanvoerder en tevens laatste man Adrie Nijland (via een penalty) en last but not least voor de tweede maal Hennie Willems (Tuinlied). Eindstand 0-7. Rest ons nog te melden dat de uit stekend keepende doelman Wim Tuitert (Hij kreeg 2 ballen op goal) in de eerste helft een penal ty miste. Holten 8 ga zo door; een goed kampioen heeft veel punten nodig!! Overige elftallen Holten 2 kon het niet bolwerken tegen het nog ongeslagen MW 3. Nadat de roodzwarten al direkt 'n 1-0 voorsprong namen en nog en kele goede kansen lieten liggen kwam MVV voor de rust goed te rug (1-2). Na de thee kwam Hol ten er niet meer aan te pas en vooral de verdediging moest machteloos toe zien hoe MVV ver der uitliep tot 1-5. Het zesde elftal bleek een meester in het niet benutten van kansen, aan de andere kant echter schoot RKSV 4 uit de weinige uitvallen twee keer raak en kon Holten slechts één keer scoren. Holten 7 had z'n dag niet en moest toezien hoe rode lantaarndrager RKSV 3 een regelmatige overwin ning boekte (3-0). Holten 9 be haalde thuis een gelijkspel tegen SDOL 7, misschien had er meer in gezeten maar de vermoeienissen van een zaterdagavond partijtje zaalvoetbal waren goed merkbaar. Het veteranenelftal kon z'n koplo perspositie handhaven door een benauwde zege op medeconcurrent Nijverdal 5. Voor rust had Holten 10 de wedstrijd al moeten beslis sen maar het bleef bij 2-6, waarna Nijverdal de tweede helft het ini tiatief overnam en Holten 10 veel moeilijkheden bezorgden (2-1). Holten 11 had het erg moeilijk te gen SOS 5 (4-4) en Holten 12 kon de nederlaag beperkt houden, mis schien vanwege de tijdsduur van de wedstrijd (0-2) tegen RV 4. In een prettige en sportieve wed strijd gespeeld tegen het Nijver- dalse DES 4 heeft Blauw Wit 3 de mogelijkheid om met de volle winst huiswaarts te keren laten liggen. DES kon al gauw na de aftrap op een 1-0 voorsprong komen, maar Stam wist uit een gave pass van Herman Withaar gelijk te maken 1-1. Hoewel Blauw Wit nu veld overwicht had en de reeële mo gelijkheid bestond de score te verhogen faalde men toch bij het afwerken en moest men met een verdeling van de punten genoegen Blauw Wit 2 krijgt a.s. zaterdag SVVN 4 op bezoek. De volle winst? In Hulzen waar Blauw Wit 3 moest aantreden tegen Eversberg 3 droeg het geheel een sportief karakter. Een eerste helft, waarin dc beide ploegen behoorlijk tegen elkaar waren opgewassen werd afgesloten met een 1-1 stand. Bei de goals waarvan één in eigen doel. werderi gescoord door Ma neschijn. Na de thee had Blauw Wit de wedstrijd in haar voordeel moeten beslissen, maar de inzet ontbrak terwijl die bij Eversberg wel aan wezig was. Eindstand 4-1. Een Blauw Wit 5 dat thuis moest spelen tegen een sterk spelend DES 5 uit Nijverdal heeft door 90 minuten goed doorgaan een ver diend gelijkspel weten te behalen. Na een kwartier spelen kwamen de Blauw Witters door een onge lukkige eigen goal op achterstand maar wisten met een ..klasse- goal" van Kolkman gelijk te ko men. Hierna wist DES een 1-3 voorsprong op te bouwen. Blauw Wit trok in dc verdediging, maar wist via Kolkman met snelle uit vallen gevaarlijk te worden en de zaak op een gelijk spel af te ron den 3-3. Aanstaande zaterdag De jeugd was vrij vanwege de hertstvaKa atie. Senioren: Haackey 1—Holten 1 1-0: PW 4—Holten 2 2-1: Holten veteranenLochem veteranen 1-7. Wedstrijdprogramma 23—23 okt. Jeugd: jongens inhaalwedstrijd. Holten BlNijverdal Bl, aanvang 11 uur. Training om 9.30 uur. Meisjes en mini-jeugd: vrij, te vens vervalt de training voor hen. Senioren: Holten l—Raalte 1, aanvang 14 00 uur. Scheidsrechter Lem en De Bruijn. Holten 2Hardenberg-2. aanvang 11.30 uur. Scheidsrechters: L. Scheltens en J. Meerman. Zwolle A-veteranenHolten ve teranen, aanvang 13.30 uur. speelt het 5e uit tegen Eversberg 2. Vertrek vanaf „Meermans kamp" 12 uur. Blauw Wit 6 dat afgelopen zater dag in het veld kwam tegen Oranje Nassau 9 heeft ook in deze partij niets klaar kunnen maken. Oranje Nassau dat vooral het mid denveld stevig in handen had kon met weinig moeite Blauw Wit 6 met een forse nederlaag naar de kleedkamers sturen. Hoewel de Blauw Witters verbeten door vochten en er ook wel enige kan sen kwamen kon men toch niet tot scoren komen. Eindstand 0-10. Blauw Wit 6 dat a.s. zaterdag moet aantreden tegen het Hellen- doornse Vesos 5 vertrekt om 01 uur vanaf het sportpark. snijder soleerde voortreffelijk langs drie man van Daarle. Wim Klein Nagelvoort werd op maat bediend en hij liet de keeper kansloos (0-1). Blauw Wit ging met dit spel door en er kwamen kansen genoeg. Door goed keeperswerk, slecht afwerken soms, maar vooral door pech werd de score niet verhoogd. Sp. Daarle is een enkele keer bij het doel van Bert Trompetter geweest in de tweede helft. Bij enkele cor ners was het even uitkijken en een keer moest Henk Bolink de bal vlak voor de doellijn wegtrappen. Beino Lohuis kwam een kwartier voor tijd nog in het veld, omdat Anton Beldsnijder zich moest la ten vervangen door een mondbles- sure. Overigens was het een erg sportieve wedstrijd, die door scheidsrechter Timmerman beheerst en correct werd geleid. Ook het laatste kwartier gaf een steeds aanvallend Blauw Wit te zien. Jan Kolkman en Seino za gen hun pogingen om te scoren net mislukken. Voor trainer Willems en zijn team, waarbij ook de lei der-verzorger Ben Bril en de grens rechter Jannes Hovenkamp wel eens genoemd mogen worden, wordt het een uitdaging om ook aanstaande zaterdag, 23 oktober, in de thuiswedstrijd tegen medekan didaat DVO het publiek te boeien. Hopenlijk wordt het ook een spor tieve partij, waarbij veel leden en supporters hun eerste aanmoedi gen. De wedstrijd begint om half drie op Meermanskamp. De stand in de eerste klas is nu: 1 BZSV 59. 2 Sp. Rijssen 58, 3 Blauw Wit 5-7, D DVO 5-7, 5 Daarlerveen 57. 6 PSV 56. 7 Vesos 55, 8 Eversberg 54, Sp. Daarle 5—3, 10 MW 5—2, 11 De nekamp 5—1, 12 Boswinkel 5—1, De zaterdagvoetbalvereniging „Bl. Wit" houdt vrijdagavond 29 okt. in 't onlangs geopend gezellige club huis bij het Sportpark „Meer manskamp" een bingo-avond. Er zijn een groot aantal prachtige prijzen te winnen. SOS el-Bl. Wit cl 2-5 Blauw Wit begon de eerste helft zeer slecht en stond al gauw met 2-0 achter door dat SOS veel sneller was en feller op de bal speelde. In de tweede helft ging het aanmerkelijk beter en wist Blauw Wit de achterstand om te buigen in een royale 5-2 voor sprong. Al met al een mooie wed strijd. Bl Wit c2-DES el 0-3 Koploper DES heeft voor rust de handen vol gehad aan de Blauw witters. Het was zeker een ver dienste om tot de rust deze ploeg geen voorsprong te gunnen. He laas ontbreekt het de Blauw Wit ters aan een schotvaardige voor hoede. Ook moet er in de training meer aandacht aan balbehande ling worden besteed. Na rust wist DES diverse kansen goed te benutten. Hun schoten waren onhoudbaar voor de overi gens goede doelman Robby Stam. Bl. Wit fl-RKSV fl 2-0 Met de nederlaag van vorige week nog vers in het geheugen trok Blauw Wit al direct na de aftrap ten aanval, met de dui delijke bedoeling om zich niet nogmaals door Rijssenaren te la ten verrassen. RKSV werd danig in de verdediging gedrukt, wat tot gevolg had dat Blauw Wit erg weinig ruimte kreeg voor het RKSV-doel. Het eerste doelpunt van Blauw Wit werd dan ook ge scoord door een achterspeler van RKSV. Direct na de aftrap voor de 2e helft rukte Ahdré Stam op links langs de lijn op en bereikte met een lange trap de voor het RKSV- doel staande Henk Stam. die met een simpele voetbeweging de stand op 2-0 voor Blauw Wit bracht en deze stand bleef tot het einde toe behouden. Goed ge speeld jongens en op dezelfde voet doorgaan. Enter V. T2-B1 Wit £2 2-1 In een goed gespeelde wedstrijd kon toch niet een overwinning ge vierd worden. In de eerste helft was een afstandsschot van Enter Vooruit voor keeper Hans Beld man te machtig. Na de rust werd snel een tweede doelpunt gemaakt waarna de achterhoede met Ed win en Hans Stam zich herstelde. Het enige tegendoelpunt kwam op naam van Hans Bekkernens. die een vrije trap in één keer inko- gelde. De beste kans op de gelijk maker in de laatste minuut. Een corner ging zo hard voor het doel langs dat niemand er z'n hoofd er onder durfde te zetten. Ge noemd mag worden Jan Puller die als linkshalf er steeds beter inkomt. Rijssen £3- Bl. Wit f3 1-0 Gedurende de eerste helft ware.n beide partijen goed tegen elkaar opgewassen. Door een fout in de verdediging van Blauw Wit, zag Rijssen kans een doelpunt te sco ren. In de tweede helft ging Blauw Wit er goed tegenaan. Het spel speelde zich in hoofdzaak af op de helft van Rijssen. De verdedi ging van Rijssen gaf de Blauw witters geen kans om te scoren. Een fantastische wedstrijd 1-0. SENIOREN: Blauw Wit 1—DVO 1 2.30.uur; Blauw Wit 2—SVVN 4 3 uur: Blauw Wit 3Eversberg 5 12.30 uur; Blauw Wit 4Enter Vooruit 6 1.00 uur; Eversberg 2 Blauw Wit 5 1.00 vertrek 12 uur; Vesos 5Blauw Wit 6 11 uur ver trek 10 uur. JUNIOREN: SVVN A2—Blauw Wit Al 3.00 uur vertrek 2.15 uur (terrein de Zweef). Blauw Wit Bl is vrij; Blauw Wit ClSp.cl. Rijssen Cl 2.15 uur; DES D2—Bl. Wit Dl 12.30 uur vertrek 11.45 uur. PUPILLEN: Blauw Wit ElHol ten E2 10 uur; Holten E3Blauw Wit E2 11 uur; Holten F2—Blauw Wit Fl 10 uur; Blauw Wit F2—En ter F2 10 uur; RV F2—Blauw Wit F3 11 uur vertrek 10.15 uur.

Holtens Nieuwsblad | 1976 | | pagina 7