mmm lerbestrating tiental vegen moet in 1977 llijven liggen Rioleringsplannen in 1977 nog niet uitvoerbaar Liberaal café .de Poppe' dit de llaadsportefeuille «LMTHI (ME AGENDA WEEKENDDIENSTEN ÏE11 DA CW-SUBSIDIE Geen ACW-suhsidie in Goed licht! EN KERKDIENSTEN Uitgifte Albert Schweizer-penning Huisnummenrif! buitengebied HOLTENS NIEUWSBLAD 22 OKTOBER 1976 PAGINA 3 r plaatf pt alle investeringen (kapitaalsuitgaven) welke rgemeester en wethouders zich, met goedkeuring ifcssseti de raad, voor 1976 hadden voorgenomen, zijn in {voering genomen. Van een vijftal mag worden aange- 'men, dat zij in 1976 niet meer aan de orde zullen men. In het investeringsschema voor de jaren 1977 h. 1981 zullen deze posten dan ook, zij het met aan paste bedrageun, wederom worden opgenomen. Dat ludt. wel in, dat e enbedrag van 55.404,voor 76 als éénmalig te besteden bedrag zal vrijkomen, tt zeggen B. en W. in de begeleidingsbrief bij de ge- sentebegroting voor 1977. i uitzonderingen zijn, met de daarachter vermelde arlijkse lasten: Huisnummering buitengebied incl. „onkosten 7.600,onderzoek baarmoederhalskan- |r 7.112,Sanering Dorpskern 11.000,verbe- ring Jeurlinksweg 11.242,en verbetering Kerk- ifsweg 3.450,Totaal 55.404, it laatste bedrag kan nog worden verhoogd met de it-structurele verhoging van de algemene uitkering het gemeentefonds in verband met de personeels- lorziening van de gemeentelijke sociale diensten over jaren 1976 en 1977 resp. groot 23.700,- en 24.400.-, 'at in totaal beschikbaar is 103.504, ft college stelt de raad voor dit idrag beschikbaar te stellen ior de volgende doeleinden: fernieuwen (ïrwerkinstallatie neentehuis 3.500, •conditioning neentehuis - 30.000, fenkoop rekenmachine - 1.500,— Jankoop trgaarmachine - 1.200, [ervan ging ndweerauto (Fiat) - 12.000, Jervanging Imotorzagen - 2.700, gervangang ïstelauto femeentewerken - 18.000,— tervanging linol.vloer |leuterschöol lüinstraat - 6.400, lanbrêngen zonwering fiecanenruimte E-lokalen i kamer administratie Scholengemeenschap - 5.570, Jiankoop Jidresseermachine HScholengemeenschap - 9.500, Totaal 90.370,— RU deze objecten waren aanvan- itelijk op het ontwerp-investe- Iringsschema voor de jaren 1977 1981. met als jaar van uit- roering 1977, opgenomen. De lasten, voortvloeiende uit deze gin de overige, urgent te achten, I voorzieningen beliepen een be- Idrag van ca. 525.000,—. I Zoals uit het bij het investerings- I schema gevoegde overzicht 1 blijkt, is uiteindelijk voor het I dekken van de lasten, voort- I vloeiende uit het investerings- I schema in 1977 een bedrag be- schikbaar van 259.492,10. „Ondanks de noodzaak van uit voering, waren wij, aldus B. en W., gedwongen om het bedrag I yan ca. 525.000,drastisch t.< verlagen, c.q. middelen te vinden :om investeringen op een andere I wijze uit te voeren. Eén van deze middelen was om de hiervoor vermelde éénmalig ter beschik king komende bedragen (totaal 1/ 90.370,op de voorgestelde wijze aan te wenden". Aangezien de thans aan de raad :aangeooden begroting reeds in een vroegtijdig stadium gereed :was, dienen de lasten van de na dien door de raad verleende kre dieten, welke al dan niet in het investeringsschema 1976 t.m. 1980 NED. HERV. KERK 8.30 en 10.15 uur ds. C. C. Ad- dink. Extra coll. kerkinteri eur. Oppasdienst: mevr. Ploeg. Betsy Westerik en Willy Steu nenberg. GEREF. KERK 9.30 en 15.00 uur ds. G. W. H. Peddemors. In beide diensten is de eerste colleote voor de kerk en de tweede voor rente en aflossing. Oppasdienst: mevr. Aanstoot-Beldman, me vrouw Van Leeuwen-Beid- man (res. mevr. Kruithoi- Kruimelaar) Tonny Hulsman, Hetty Landweer (res. mevr. Stam-Stam). R.K. KERK Zaterdag 17.00 u., zondag 9.30 u. DIJKERH0EK 9.30 uur ds. A. W. Berkhof. Extra coll.: „Kerkinterieur". 0KKENBR0EK 10.00 uur ds. M. de Heer. Be diening Heilig Avondmaal. Kinderoppas in „Ons Cen trum" NIEUW HEETEN Zaterdag 19.00 uur, zondag 8.00 en 11.00 uur. waren opgenomen, alsnog in de begroting voor 1977 te worden verwerkt. Het totaal bedrag van deze lasten (rente en afschrij ving) is voorlopig te ramen op f 118.351,— Uit het investeringsschema 1977 t.m. 1981 blijkt, dat B. en W. de volgende lasten voor 1977 in de begroting hebben gebracht: Algemeen beheer: uitbreiding personeel f 50.000,huisnum mering buitengebied 21.000,— Openbare veiligheid: aanleg ex tra brandkranen 5.444,mel ding amhulance en brandweer plus gemeenschappelijke rege ling 34.400. "Volksgezondheid: uitbreiding openluchtbad f 40.000,—. Volkshuisvesting: sanering dorpskern 11.000,—. Openbare werken: herbetegeling aanliggende paden (onderhoud) 5.000,slijtlagen Oude Deven- terweg plus Tromopsweg, Lan- duwerweg en zij wegje Rijssense- weg 8.000,Deklagen duistere Steeg 2e ged. 9.120,recon structie Pasopweg 7.691,De herbestrating van een groot aan tal straten, waarvoor D.A.C.W.- subsidie is aangevraagd, is ..pro memorie" (om niet te vergeten) opgenomen. Het betreft de In dustriestraat, H. J. Wansinkstr.. Rietmolenstraat, Kohveg. Ste- venssteeg, Sparrenweg, Denne- boomstraat, Burgemeester van der Borchstraat, Diessenplasstr.. Korte Diessenplasstraat en en Bessinkpasstraat. Ook de herbetegeling van vrijlig- gende paden, de reconstructie van de Jeurlinksweg en de Kerk- hofsweg en de riolering van de Verloren: donkerbruine portemon- naie met ongeveer f 25,- -f sleu teltje meetpasser foto-toe stel, merk Ricoh zwarte dames knipportemonnaie f 8,- betaal- pas zwarte dames knipporte- monnai Heidewachtel, kleur bruin-wit, naam WaMi, 2 jaar zilveren broche, letter D. Gevondenverzekeringsplaatje JLW-034 paar lichtbruine handschoenen plastic-tas met sportkleding bruine Ierse Set ter rode portemonnaie. Holterweg, Deventerweg, Oude Diepenveenseweg, Jeurlinksweg en Raalterweg en het zomerhuis jesterrein, waarvoor ook A.C.W.- subsidie is aangevraagd, resp. afgewezen, staan „P.M." in het schema. Eigendommen niet voor de open bare dienst bestemd: nieuw riet westzijde Paalhuus 722, vloer en dakbedekking Kolnös 1.018,en vernieuwing dak Postkantoor 1.345, Openbaar voortgezet onderwijs: leermiddelen natuurkunde, schei kunde, biologie resp. 1.890, 1.260,— en 1.365,uitbrei ding administratiekreaht 34.000,de bouw van een scholengemeenschap en uitbrei ding noodlokalen staan „P.M.". Overig onderwijs: kleine kredie ten 4.725,vervoerskosten gymnastiekonderwijs Dijkerhoek en Espelo 3.000,—. Cultuur en recreatie: subsidië ring rieten daken „P.M.", sport veldencomplex Larenseweg „P.M.'". Economische aangelegenheden Nieuwe dakbedekking V.V.V.- gefoouw 370, Nog niet in het investeringssche ma is opgenomen een jaarlijks bedrag voor een geluidsinstalla tie in de raadszaal, welke B. en W. nodig achten voor de notule ring van de raads- en commissie vergaderingen. Zij zijn van me ning, dat het althans alleszins gewenst is de aandacht te vesti gen op dit probleem, zonder op dit moment een concreet voor stel te doen. T.z.t. hopen zij met een suggestie te komen. Volgens de planning zal in de loop van het komend jaar de nieuwe zuiveringsinstalla tie aan de Schipbeek (voor Holten en Markelo) gereed komen. In verband hiermede is het noodzakelijk, dat be gin 1977 een aanvang wordt gemaakt met de bouw van een bergingscapaciteit (wa- teropvangvijver) aan de Aal- tinksweg en het leggen van een persleiding (moerriool) vanaf de oude zuiveringsin- In hotel ,,de Poppe" hielden de WD-afdelingen Markelo en Hol ten op maandag 18 oktober een gezamenlijk „Liberaal Café". Mevrouw N. Smit-Kroes, 2e ka merlid van de VVD, specialiste in onderwijszaken, hield een inlei ding over de Contourennota van minister van Kemenade en over de Schoolbegeleidingsdienst. Voor een aandachtig gehoor van ca. 100 aanwezigen, zette me vrouw Smit het liberale standpunt ten aanzien van beide onderwer pen uiteen. Zij wees op grond van haar liberale principes de mid denschool van minister van Ke menade af, omdat in deze school vorm, die in het voorgestelde be leid van de minister verplicht wordt gesteld voor 12- tot 16-jari- ge kinderen, deze leeftijdsgroep te weinig de gelegenheid krijgt 'zich te ontplooien naar eigen vrije persoonlijkheid, aard en aanleg. Ook de wensen en inzichten van de ouders ten aanzien van hun kinderen zullen in deze midden school genegeerd worden. Zij had ook haar bezwaren tegen de onderwijsbegeleidingsdienst, omdat een socialistische minister van Onderwijs, van wie zij het overigens eerlijk en natuurlijk vond, dat hij meerdere malen ge zegd heeft zijn socialistische denkbeelden via zijn ondcrwys- bereik |e wilïen propagieren, in deze dienst natuurlijk een gemak kelijke methode heeft om socia listische zendelingcnarbeid te la ten verrichten. Schoolbegeleiding op zich vond zij een goede zaak. Mevrouw Smit wees overigens op het feit, dat de minister in zijn Contourennota geen financiële be dragen noemt, die nodig zullen zijn om alle voorgestelde vernieu wingen in het onderwijs te bekos tigen. Zij vindt dit irreëel, omdat er op de begroting voor onder wijs nu al 18,2 miljard gulden is uitgetrokken. Dit temeer, omdat het hele mammoetbeleid nooit ge ëvalueerd is en er nog geen po gingen zijn ondernomen om eerst te. herstellen wat er mankeert aan alle reeds ingevoerde vernieuwin gen in het mammoetondei'wijs van ex-minister Cals. Zij bepleitte in dit verband ook sterk een verantwoord bij- en om scholingsproces voor allen, die in het onderwijs werkzaam zijn en die nu te veel op zichzelf aange wezen zijn om orde in de chaos van vernieuwingen te scheppen. Er werden vele vragen gesteld en er was een levendige discussie, dankzij de verschillen in politieke kleur van de aanwezigen, hetgeen door mevrouw Smit-Kroes zeer op prijs werd gesteld. In de vergadering van 13 april jl. heeft de gemeenteraad een door de heer A. Nijland, Dijkerhoek 99, ingediend beroep tegen de weige ring van een bouwvergunning voor het vergroten van een doorloop- melkstal en het bouwen van een schuur ongegrond verklaard en het college van b. en w. daarbij in overweging gegeven te onderzoe ken of de gevraagde bouwvergun ning met toepassing van artikel 19 van de wet op de Ruimtelijke Or dening (zie de wjjziging van' de kampeerplaatsen verordening) kan worden verleend. Uit een ingesteld onderzoek is gebleken, dat bij de eerstvolgende herziening van het bestemmings plan buitengebied een wijziging van de voor de Beumersteeg gel dende rooilijnafstand van 30 me ter in 15 meter voor de hand ligt.. Teneinde de realisering van het bouwplan van de heer Nijland thans mogelijk te maken, stellen b. en w. de raad voor te verkla ren, dat voor het betreffende per ceel een herziening van het be stemmingsplan buitengebied wordt voorbereid. Versleten schoolborden De borden in 7 leslokalen van de bijzondere school voor gewoon lager onderwijs ..de Schakel" zijn zodanig versleten, dat vervanging noodzakèlijk is. Aangezien met 't verzoek van de Vereniging tot Stichting en Instandhouding van een school met de bijbel de nor male eisen aan het geven van on derwijs te stellen, niet worden overschreden, stellen b. en w. de raad voor aan het verzoek van het bestuur van die vërenigmg de ge vraagde medewerking tot vervan ging van die schoolborden te ver lenen. De onderwijscommissie kan zich daarmede verenigen. Waarnemend hoofd In verband met het vertrek van de heer H. Arendshorst, onderwij zer der o.l. Dorpsschool, wegens benoeming elders, is het noodzake lijk een nieuw waarnemend hoofd der school aan te wijzen. Het hoofd van de Dorpsschool, de heer B. H. Brouwer, stelt voor daar voor aan te wijzen de heer B. J. van der Weijden, als onderwijzer aan deze school .verbonden. Medé gelet op de instemming van de Inspecteur van het lager onderwijs in de inspectie Deventer, stellen b. en w. de raad voor tot aanwij zing van de heer Van der Weijden tot waarnemend hoofd met ingang van 1 november a.s. over te gaan. stallatie naar deze berging. Tegelijkertijd zal het Zuive ringsschap West-Overijssel 'n persleiding aanleggen van de bergingscapaciteit naar de in aanbouw zijnde zuiveringsin stallatie. Contacten zijn in middels gelegd teneinde bei de objecten gelijktijdig uit te voeren, waardoor een zekere besparing in de kosten van uitvoering en toezicht kan worden verkregen. Een aan vraag om krediet voor het maken van een definitief plan door het Ingenieursbu reau Witteveen en Bos. is in middels bij de raad ingediend. Het project is medio 1975 voor A.C.W.-subsidie aangemeld. In de cember werd bericht ontvangen, aldus B. en W. in de begeleidings brief bij de begroting 1977, dat het object in het werkenbestand was opgenomen. Bij de nadien in het kader van de werkloosheidsbestrij ding beschikbaar gestelde gelden is deze aanvrage evenwel niet voor subsidiëring in aanmerking gekomen, aldus het college. HoUerberg Het plan tot aanleg van een riolering in de Holterberg, dat voor aanbesteding gereed is, is in 1972 voor A.C.W.-subsidie aange meld en nadien in het werkenbe stand opgenomen. Ondanks bij herhaling door B. en W. aangevoerde argumenten geldt ook voor deze aanvrage, dat het verlenen van deze subsidie tot nu toe achterwege is gebleven. ..Wij blijven alert." zeggen B. en W ..en laten niet na de nodige aandrang uit te oefenen ZOMERHUISJE TERREIN „DE BORKELD" Voor de uitvoering van dit bestek- klare plan, inclusief de overige recreatieterreinen, is een aanvra ge om subsidie ingediend bij de minister van Economische Zaken op grond van de regeling „Richt lijnen subsidiëring toeristische in frastructuur 1975". Tot op heden is op deze aanvrage nog geen be slissing genomen. Voor het plan „riolering Raalter weg, Jeurlinksweg, Oude Diepen veenseweg en Deventerweg" zal geen A.C.W,-subsidie worden toe gekend, in verband met de lage arbeids-intensiviteit. Dit houdt in, dat de uitvoering daarmede op losse schroeven komt te staan, ai- dus B. en W. De kosten van dit plan zijn nl. zodanig (805.000,— in clusief kosten reconstructie Jeur- linkwseg) dat uitvoering binnen het raam van het gemeentelijk budget in het jaar 1977 niet moge lijk is. Op 1 juni 1976 werd te Deventer het internationale Albert Schweit zer secretariaat gevestigd. Vanuit dit hart van de organisatie worden vele nationale en internationale ac tiviteiten geïnitieerd met het doel het levenswerk van Dr. Albert Schweitzer te doen voortbestaan en verder uit te bouwen. Ter gelegenheid van dit gebeu ren bracht de dochter van Dr. Schweitzer mevrouw Rhena Schweitzer een bezoek aan Ne derland. Zij gaf onder andere op 11 oktober de brug in Alphen over de Oude Rijn officieel de naam vari haar vader. Bij deze gelegenheid is de grote internationale penning-actie ten bate van het levenswerk van Al- bert Schweitzer van start gegaan. In nauwe samenwerking met de Koninklijke Begeer te Voorscho ten is naar het ontwerp en model van Willem Vis een zéér fraaie sterling zilveren 22lk mm. penning tot stand gekomen, die door het Albert Schweitzer Centrum ver kócht gaat worden over de hele wereld. De voorzijde van de penning toont de karakteristieke kop van Schweitzer. Op de keerzijde staat in reliëf de tekst: „Das Glück kann man nur multiplizieren, in_ dem man es teilt". Men kan het levenswerk van Dr. Albert Schweitzer steunen en te vens in het bezit komen van het penninkje door storting van f 38.50 op rekening van de Algemene Bank Nederland te Leiden, nr. 5663 33 333 (postgiro: 90l3). ten name van: „Levenswerk van Dr. Albert Schweitzer". Na enige weken ont vangt U de fraaie penning thuis. Vrijdagavond 22 oktober van 7 tot 9 en zaterdagmorgen 23 okto ber van 9 tot 12 uur vindt in de garage van Gemeentewerken aan de Waagweg een verlichtingscon trole plaats. Men kan de lampen van de auto laten controleren. Het is bij een dergelijke con trole meer dan eens gebleken dat het met het afstellen van de kop lampen helemaal fout zat. De con trole kost een gulden. Deze gul den is voor de kas van Veilig Verkeer. De heren D. J. Schooien en J. W. Bluemink, bestuursleden van de afdeling zullen de controle uit voeren. Vrijdag 22 oktober 19.00-21.00 uur: Verlichtingscon trole bij garage Gemeentewerken (zie ad. en bericht). Zaterdag 23 oktober 10.00 uur: Demonstratieve bijeen komst F.N.V. in Musis Sacrum", Arnhem. v 19.30 uur: Bindingsavond afd. Hol ten N.V.V. in gebouw „Irene". Uitvoering blijspel „Donderda gen" door toneelclub „O.C.H.". Zaterdag 24 oktober 14.00 uur: Discobal in café ,,De Wippert" (zie adv.). 18.30-21.30 uur: Bloedafname-ac- tie afd. Holten van het Rode Kruis in de lokalen van de scho lengemeenschap, Haarstraat. 19.30 uur: Dansen in bar-dancing ..Boode" te Bathmen (zie adv.). Maandag 25 oktober 20.00 uur: Bijeenkomst afd. Dij kerhoek N.B. van Plattelandsvrou wen in rest. „Het Bonte Paard" Fondue-avond door mevr. de Klij- 20.00 uur: Vergadering afd. Hol ten P.P.R. t.h.v. fam. Wolff, Ver- zetstraat 6 Dinsdag 26 oktober 20.00 uur: Bijeenkomst Herv. Vrouwengroep Dijkerhoek in ,,Be- thanië". Eigen avond. Restjes wol meebrengen. Woensdag 27 oktober 20.00 uur: Bijeenkomst Ned. Bond van Plattelandsvrouwen afd. Hol ten in zaal „Vosman". Demon stratie COBERCO. Donderdag 28 oktober 19.45 uur: Bijeenkomst afd. Hol ten Chr. Plattelandsvrouwen in gebouw „Rehoboth". Spreker de heer Schouten uit Lochem. Onder werp „Antiek". 19.45 uur: Bijeenkomst Hervorm de Vrouwengroep Holten in ge bouw „Irene". Eigen avond. 20.00 uur: Vergadering district Holten van de Coöp. Melkindustrie „Coberco" in zaal „Vosman". 19.45 uur: Hervormd-Geref. Zen dingsavond in gebouw „Irene". Spreker dr. Roldanus uit Best (Nrd. Br.). Onderwerp „Samen op weg met de kerk van Kameroen". Vertoning van dia's. Vrijdag 29 oktober 20.00 uur: Bingo-avond van ZW ..Blauw Wit" in het clubhuis. Woensdag 3 november (dankdag) 14.00-17.00 uur: Inzameling kle ding. schoeisel, speelgoed voor het Leger des Heils door de Herv. Vrouwengroep Dijkerhoek (zie be richt). Donderdag 4 november 20.00 uur: Rayonvergadering Chr. Plattelandsvrouwen Bond in ge bouw „Het Anker" te Wierden. Spr. zuster van Oosten. Onder werp: „Christenvrouwen achter het IJzeren Gordijn". Geboren: Elze dv J Hesse en J G Anninga Melani dv G J Kooi- mans en A Luiten (geboren te Deventer) Ondertrouwd: B J M te Wierike, oud 24 jaar. Wierden en H W M Hegeman, oud 22 jaar Holten G van Niejenhuis, oud 20 jaar, Appingedam en H J Hulsman, oud 28 jaar, Holten. Gehuwd: A W Meerbeek, oud 19 jaar, Lochem en B H Koopman, oud 20 jaar, Holten J Geerling, oud 23 jaar Rijssen en A Ebrecht, oud 22 jaar, Holten. Overleden: G H Hogenkamp- Traanman, oud 74 jaar, Holten (overleden te Deventer) J P Janssen, oud 74 jaar. Holten (overleden te Stad Delden) G Janssen-Moerman, oud 73 jaar, Holten (overleden te Stad Del den). O Burgemeester en wethouders streven er ernstig naar, dat een nieuwe huisnummering in het bui tengebied, in de loop van 1977 kan worden ingevoerd. Dat zeggen zij in de aanbiedingsbrief by de be groting voor 1977. De ter voorbereiding van de straatnaamgeving ingestelde com missie ad hoe heeft het afgelopen jaar een aantal keren vergaderd. Zij heeft nog geen advies kunnen uitbrengen in verband met gerezen vragen met betrekking tot het handhaven van bepaalde wegen in het kader van de ruilverkaveling Holten-Markelo. Uit het overleg met een ambtenaax; van het bureau ruilverkaveling is namelijk geble ken, dat sommige wegen geheel en andere gedeeltelijk zullen ko men te vervallen. Een en ander maakt het noodzakelijk, dat de kaart met de door de commissie voorgestelde straatnamen moest worden aangepast en gewijzigd. Deze kaart is inmiddels gereed gekomen, zodat bij B. en W. de verwachting bestaat, dat hen bin nenkort een voorstel van de com missie zal bereiken. Als dit voor stel het college geen aanleiding geeft tot het vragen van nader ad- advies aan de commissie, dan kan de raad een voorstel worden ge daan tot vaststelling van de straatnamen. In dat geval kan de raad voor de vergadering van no vember een voorstel terzake ver wachten. Na de straatnaamgeving kan worden begonnen met de admini stratieve vernummering 'van het buitengebied en het verwerken daarvan in de verschillende admi nistraties. ARTS W. R. van Couwelaar. Holter- enkstraat 18, tel. 2750. Voor boodschappen bellen: 11.00 en 4.00 uur. WIJKVERPLEGING Zuster J. E. Duncan. Groene Krulsgebouw, Gaardenstraat, tel. 1436. Spreekuur wijkver pleegkundigen en uitlenen van magazijnartikelen, werkdagen van 13.30-14.30 uur. Groene Kruisgebouw. ZIEKENVERVOER J. Aanstoot, tel. 2980 en 1338, b.g.g. A. Müller, tel. 1745. TANDARTS J. Webbink, de Ruyterstr. 19, Rijssen, tel 05480-4140. Spreek uur spoedgevallen: 5.00-5.30 uur nam. DIERENARTS W. C. Wamelink, Houtweg 18, tel. 2004. MAATSCHAPPELIJK WERK Stichting voor Maatsch. Dienst verlening „Midden-Overijssel", Dorpsstr. 16, tel. 2784. Spreek uur maandag tot en met vrij dag' van 8.30-9 30 uur, donder dagavond 6-7 uur en volgens afspraak. GEZINSVERZORGING Maandag tot en met vrijdag van 8.30-9.30 uur. Dorpsstraat 16, tel. 2784. Tijdens weekends zijn Maatsch. werk en Gezins verzorging telefonische bereik baar onder nr. 05486-16465. FYSIOTHERAPIE Alle werkdagen behalve dins dagmiddag en donderdagoch tend in het Groene Kruisge bouw, G. J. Kraaij, tel. 2299. OPPASCENTRALE J. v. d. Meer, Canadastraat 35, tel. 1549 (tussen 8.30 en 10.00 uur). WACHTDIENST VLEESKEURINGSDIENST Tot en met zondag 24 okt. C. Meindertsma, Bergmanstraat 12, tel. 2190. Maandag 25 okt.-zon- dag 31 okt. B. Groot Obbink, Kozakkenstraat 2, tel. 1526. Aangifte van gestorven dieren op zaterdag van 9-11 uur a. h. slachthuis, tel. 1318. STORINGSDIENST Zaterdag 23 t.m. vrijdag 29 okt. Electra: H. Dam Wiechers, Industriestraat 10. tel. 1217. Gas: J. Bosschers, Beuseberg 54, tel. 1945. POLITIE Telefoon: 1352 - 2665 en 2655. Na 6 uur 's avonds bellen: 05200-71234. BRANDWEER Tel. 2222 (dag en nacht).

Holtens Nieuwsblad | 1976 | | pagina 3