Verslagen jeugd s.v. „Holten' Uitslagen, resultaten lagere elftallen SY „Holten" Resultaten volleybal- competitie MINTONETTE Herboren Holten zegevierde verdiend in bekerduel tegen eerste klasser Eilermark Weekoverzicht sporthal 't Mossink Preek Wilmerink Nederlands kampioen Programma SY Holten Hockey 55 RKSV 2-Holten 3 2-2 Hengelo 4-Holten 5 3-2 Overige elftallen (18 t/m 24 oktober) Verlies heren Bij SY Bato is ook plaats voor judosport Verlies dames 1 Uitslagen Schaakclub Holten Overzicht gespeelde wedstrijden van Holten pupillen Koopman en Nekkers besle schutters Een punt dames 2 Jongens junioren Programma volleybal Programma vrijdag 22 oktober HOLTENS NIEUWSBLAD 15 OKT. 1976 PAGINA 7 In een aantrekkelijke en boeiende wedstrijd heeft dé Holtense ploeg zich keurig hersteld van haar inzinking en heeft haar publiek een leuke middag bezorgd door de le klasser Eiler mark uit Glanerbrug een verdiende 3-2 nederlaag toe te brengen. De Holtenaren speelden een goede partij voetbal, met snel en open spel, waarbij de Glanerbruggers al spoedig een achterstand oplie pen. Het was1, de daze middag bijzonder actief spelende Joh. Ve neklaas die in de 5e minuut links buiten Bert Knapen een prachtige trough pass gaf, waarna deze vrij voor de keeper komende door één der Eilermark achterhoede spelers in het strafschopgebied van de bal werd geduwd. De door scheidsrechter Bloemzaad uit Kaalte 1-Holten 1, 2.30 uur. Holten speelt zondag de belang rijke wedstrijd om de onderste plaats tegen Raalte. Na de uit stekende bekerwedstrijd tegen Eilermark moet het toch moge lijk zijn om beide punten mee naar huis te nemen. Vertrek om 13.00 uur vanaf „Meermanskamp' Er kunnen supporters met de spelersbus mee. Overig programma: Senioren: Holten 2-MVV 3 Holten 3-Nijverdal 2 De Zweef 4-Holten 4 Vertrek 9.00 uur. Holten 5 is vrij. RKSV 4-Holten 6 Vertrek 9.15 uur. Holten 7-RKSV 3 SOS 7-Holten 8 Vertrek 11.15 uur. Holten 9-SDOL 6 Holten 10-Nijverdal 5 SOS 5-Holten 11 Vertrek 9.30 uur. Holten 12-RV 4 Junioren: Tukkers A 1-Holten A 1, aanvang 2.30 uur, vertrek 1.15 uur De Zweef A 2-Holten A 2, aan vang 2.30 uur, vertrek 1.30 uur Holten B 1-DOS '37 B 1, aanvang 3.00 uur Holten B 2-DES B 2, aanvang 1.15 uur Holten D 1-Hulzense Boys D 1, aanvang 11.00 uur Omhoog D 1-Hoiten D 2, aanvang 10.00 uur, vertrek 9.15 uur Pupillen: Sp. Rijssen E 1-Holten E 1, aan vang 10.00 uur, vertrek 9.15 uur Hulzense Boys E 1-Holten E 2, aanvang 10.00 uur, vertrek 9.15 uur Holten E 3-Vesos E 2 10.00 uur Holten E 4-Vesos E 3 10.00 uur Holten F 1-Excelsior F 1 10.00 u. Twenthe F 1-Holten F 2 10.00 uur Enter F 2-Holten F 3 11.00 uur Holten F 4-SOS F 1 11.00 uur RV F 2-Holten F 5, aanvang 11.00 uur, vertrek 10.30 uur. 10.00 uur 10.00 uur 10.00 uur 10.00 uur 10.00 uur 12.15 uur 10.30 uur 10.30 uur 10.30 uur 12.00 uur Apeldoorn toegekende strafschop werd door Joh. Huzen onberispe lijk ingeschoten (1-0). Enige minu ten later gaf Andre Dekker een schitterende pass over de verde diging heen naar de op rechts vrijstaande Huzen, die 'echter te gen de uitlopende doelman op- kalde, welke de bal tot hoekschop vewerkte. Uit deze corner werd de bal door de Eilermark verdedi ging slecht weggewerkt en kwam precies voor de voeten van de op komende linksback Schooien; de ze vuurde een keihard schot af, dat via één der verdedigers langs de uit positie gespeelde keeper verdween (2-0). Eilermark was finaal verrast door deze snel opgelopen achterstand in het eerste kwartier en kon het spel moeilijk naar zich toe trek ken omdat de Holtenaren fel op de bal speelden en de tegenstan ders weinig ruimte gaven. De enige reële kans die de bezoekers in de eerste helft kregen, was in de 19e minuut toen linksbuiten Weustink een hard schot loste, dat door de goed ingrijpende doel man Gert Jan Wissink werd ge stopt. ■Na de thee verhoogde Eilermark het tempo, maar Holten weerde zich dapper en paste zich goed aan. Toch werd in de 51e minuut de voorsprong verkleind, toen uit een scrimmage voor het Holten doel het de half speler Megelink gelukte de bal achterwaarts in het d-oel te deponerèn (2-1). Even leek het er op, dat hiermee een keerpunt in de'wedstrijd was aangebroken, maar Holten her stelde zich knap. Speciaal het middenveld bestaande uit de goed deputerende Chris Warrink, An dre Dekker en Nico Lalobar, speelde aanvallend voetbal en gaf de voorhoede met breed spel over de Vleugels voldoende gelegenheid zich te ontplooien. Hieruit ont stond ook Holtens derde doelpunt toen de actieve Joh. Veneklaas zich op de linkervleugel keurig vrij speelde en met een harde la ge schuiver de stand op 3-1 bracht. Een ongekende weelde voor Hol ten! Het publiek leefde enthou siast mee en inspireerde de ploeg tot goede prestaties en met een beetje geluk was de voorsprong inderdaad nog vergroot,s toen Schooien na ruim een half uur de bal hoog inschoot, die doelman Bornerbroek ternauwernood tot hoekschop sloeg. Het vuurwerk was nog niet op^ want enkele mi nuten voor het einde gaf Lalobar een mooie voorzet op Joh. Vene klaas, die de bal ineens op het doel knalde maar deze werd door een der backs van de doellijn ge trapt. In de laatste minuut kreeg Eiler mark nog tot veler verrassing een strafschop toegewezen omdat haar midvoor v.d. Meulen volgens de scheidsrechter door de uitlo pende doelman Wissink onderuit werd gelopen. De Holten spelers en grensrechter protesteerde.! fel, omdat de midvoor de bal met de hand zou hebben gespeeld, maar scheidsrechter Bloemzaad (die overigens goed floot) verklaarde na afloop dat dit door hem niet was geconstateerd. De penalty werd door linksbuiten Weustink onhoudbaar ingeschoten en hij bracht hiermee de eindstand op 3-2. Zo spelend, moet de vierpunten- wedstrijd a.s. zondag tegen Raal te voor de Rood-Zwarten ook suc cesvol kunnen verlopen. Holten b2-Nijverdal bl 1-1 Holten heeft dit gelijke spel be-' ha aid mede door de grote inzet van het gehele elftal. In de eerste helft was Nijverdal de overheer sende ploeg. Na ongeveer 25 minu ten werd het 0-1 door een hoge voorzet die ingekopt werd hoewel R. Vixseboxse de bal in eerste in stantie - stopte, maar het was de Nijverdalse spits die de terugge sprongen bal beheerst in de tou wen schóót. Na rust ging Holten iets meer in de aanval. Mede dooi de aanval van Holten vielen ei- grote gaten in de verdediging, Onder uitstekende leiding van scheidsrechter Meys heeft Holten 2 niet gekregen wat het verdiende tegen koploper SOS 2 Het werd overigens een voortreffelijke wed strijd, waarbij Holten de gehele partij heeft overheerst. Holten nam uit één der vele goede aan vallen verdiend de leiding door 'n uitstekend doelpunt van M. C. Brands. Paal en lat stonden ver dere doelpunten van de roodzwar ten in de weg. Ook na de rust hetzelfde spelbeeld. Verder dan 'n schot tegen de paal kwam SOS 2 niet. Het was daar om te meer jammer dat de scheidsrechter een dubieuze straf schop aan SOS toekende waardoor de eindstand 1-1 een feit werd. Holten 3 heeft in de zware uitwed strijd tegen koploper RKSV 2 toch een punt weten te pakken. Voor rust had RKSV een licht veldover- wicht, doch de Holtense verdedi ging bleef overeind. In de 50e min. nam RKSV de leiding na een fout in de Holtense verdediging. Hierna nam Holten het initiatief over, wat in de de 70e min. de ge lijkmaker opleverde uit een straf schop. Toch was het RKSV dat in de 80e min. weer een voorsprong ham, door een bal die van richting werd veranderd. De roodzwarten toonden echter karakter en maakten 5 min. voor- het einde toch weer gelijk. RKSV mocht van geluk spreken dat het hierbij bleef, want het werd in de slotfase totaal wegge speeld. Uiteindelijk kwam de overwinning bij de beste ploeg terecht hoewel er voor Holten 5 meer in beeft ge zeten, daar het met cle rust een comfortabele 2-0 voorsprong had. Hoewel Hengelo al voor rust veel opgelegde kansen liet liggen en het bétere spel had kwam Holten vlak voor rust toch verrassend op een 2-0 voorsprong nadat al in de beginfase een doelpunt, van W. Klein Velderman was afgekeurd. Eerst strafte H. Biesters een blun der van de Hengelose doelman af die een uitstekend genomen vrije trap van J. Stukker liet glippen en even later schoot H. Klein Ovink uit een scrimmage onhoudbaar raak. Na rust was één tegendoel punt van Hengelo voldoende om de Holtense verdediging zodoende in paniek te brengen dat een neder laag niet uit kon blijven. Holten 6 speelde uit tegen koplo per Haarle 3 en verloor ietwat on gelukkig door een doelpunt in bles suretijd gescoord. Het zevende deed 't niet slecht en wist SDOL 3 thuis één gelijkspel af te dwingen. Holten 8 herstelde zich uitstekend na de nederlaag van vorige week en versloeg Haarle 6 thuis met niet minder dan 4-1. Het negende kon ook deze keer niet tot winst komen. En verloor in Almelo van PH 15 'met 4-1. Holten 10 kon op het nippertje z'n koploperspositie handhaven door in een slechte wedstrijd SDOL met 2-1 te kloppen. Zowel Holten 11 als Holten 12 wer den met grote nederlagen resp. 9-0 en 8-1 naar huis gestuurd. Hier geldt het motto „Jongens volhou den, eens zuilen wij de kampioe nen zijn". H. Br-onsvoort (zaalvoetbal) Gemeentepersoneel (zaalvoetbal) Tennisclub Holten Volleybalvereniging Mintonette (training) Freek Wilmerink in actie op het circuit te Gendt. MAANDAG 19.00—20.00 20.00—21.00 22.00—23.00 DINSDAG 18.30—22.30 WOENSDAG 16.3018.00 Leraren scholengemeenschap (volleybal) 19.0020.00 Handbalvereniging Nieuw Heeten 20.0022.30 Badmintonclub Holten DONDERDAG 19.00—22.00 Zaalvoetbalcompetitie 19.00 NEO 2—Blauw Wit 1; 20.00 NEO 1—Twenthe 2; 21.00 Rood Zwart 1Twenthe 1 VRIJDAG 18.0019.00 Majorettes HMV 19,00—22.00 Volleybalvereniging Mintonette (competitie) 22.00—24.00 Tennisclub Holten ZATERDAG g.00—10.00 Personeel NMB (volleybal). maar Nijverdaol wist hier geen gebruik van te maken. Het was L. Traanman die uit een penalty de gelijkmaker scoorde. Hierna kwam Nijverdal nog wel even stormach tig in de aanval maar mede dooi de grote inzet-van het gehele Hol tense elftal kwam er in de stand geen verandering meer. DES dl-HoIten dl 2-2 In deze van Holten zijde goed ge speelde wedstrijd heeft Holten on verdiend gelijkgespeeld tegen DES Dl. Dit was mede te wijten aan de slechte scheidsrechter die waar schijnlijk zijn dag niet had. In de eerste helft een gelijkopgaande strijd. Bij een aanval van Holten trok Albert dc bal goed voor, waarna Elmer beheerst scoorde. DES kwam terug en wist voor rust uit. duidelijke buitenspelpositie ge- lij m te maken. Na rust een sterker Holten dat door een prachtig doel punt van Theo wederom de leiding nam. Vlak voor tijd mocht DES nog een vrije trap nemen. Deze vrije trap werd zo goed genomen dat Rob kansloos was. Ondanks het gelijke spel heeft Holten een goede wedstrijd gespeeld. De Zweef e2-Holten e2 3-3 Ondanks het zeer slechte spel van Holten hebben ze toch nog een gelijkspel behaald tegen De Zweef E2. Het was in deze wedstrijd vooral de achterhoede van Holten die faalde. Het was De Zweef dat de score opende. Hierrta wist Hol ten al gauw gelijk te maken door Joost. Opnieuw nam De Zweef de leiding' maar Jan Wansink wist weer gelijk te maken. Ruststand 2-2. Na rust kwam Holten even terug "en wist zelfs de leiding te nemen door Geert Brands. Hierna kwam het fatale moment voor de achterhoede toen een corner van Onder de diverse sportieve akti- viteiten heeft SV „Bato" ook een afdeling Judo, waarvoor een groeiende belangstelling valt waar te nemen. Deze be'nendig- heidssport bij uitstek blijkt met name de jongere jeugd bijzonder aan te spreken. Reeds vanaf 5 jaar kunnen zo wel jongens als meisjes terecht bij de afd. Judo van SV „Bato". Ouders, kom met uw kind ge rust eens een kijkje nemen in het gymlokaal aan de Lageweg en wel op donderdag van 5-6 uur U zult ai gauw merken hoe snel ook üw kind enthousiast zal worden voor deze dynamische sport a la Kung Fu. Wij maken er nu al vast melding- van, dat SV „Bato" op 11 decem ber a.s. een open dag zal hou den voor de afdeling Judo. Wie met de judosport wil kennis ma ken, is ook die dag, welke 's morgens om 10 uur zal aanvan gen, de gehele dag van harte wel kom en kan dan de Holtense ju doka's in alle leeftijdsgroepen driftig aan het werk zien in deze zeer gezonde tak van sport. De Zweef verkeerd werd beoor deeld èn het was 3-3 wat ook de eindstand werd. Rietvogels bl-Holten bl 2-2 Eindelijk is Holten Bl er in ge slaagd zijn eerste winstpunt te be halen door met 2-2 glijk te spelen tegen Rietvogels. In de eerste helft kwam Holten door enige misver standen in de achterhoede met 2-0 achter te staan, die door de Riet vogels-voorhoede goed werden uit gebuit. De Holtense voorhoede kon toen haar draai nog niet vinden, omdat de afwerking nog wel wat te wensen overliet. In de tweede helft ging het een stuk beter en oefende Holten een grotere druk uit op het Rietvogels-doel. Bart Lefèbre toonde zijn schutterskwa- liteiten en scoorde tweemaal, waar door de stand gelijk werd. Bijna was het nog een zege geworden, toen de goed spelende Hans Heiida helaas tegen de paal schoot. Riet- vogels kwam tegen het einde nog opzetten, doch Holten B hield stand. Dank zij een eerste en een twee de plaats in de laatste kampioens cross van dit seizoen, zondag jl. te Halle, is het Freek W.lme- rink uit Okkenbroek, lid van M.A.C. ,,de I-Iolterberg." gelukt Ned. Kampioen, in de klasse mo- tocross 125 cc jun. te worden. Wilmerink, die rijdt op een dooi de Firma Gebben uit Rouveen beschikbaar gestelde Honda motor en wordt bijgestaan door tuner Wim eRnsen uit Holten, had na een succesvol voor-sei zoen, hetgeen resulteerde in een eerste plaats in de voor-competi tie, in de eerste kampioenswed strijden nogal wat mechanische tegenslag. De laatste wedstrijd maakte hij echter alles goed met genoemd resultaat. Minder for tuinlijk was Wilmerink bij het Ned. Kampioensschap grasbaan- rijden 125 cc jun. Hier hield een wat merkwaardige bepaling in het "reglement hem van de kampioens titel af. Al met al toch prachtige resultaten voor deze nog jonge motorcrosser. Het eerste herenteam van Min tonette behaalde jl. vrijdag een uiterst eenvoudige overwinning op de ploeg van Eversberg. In goed een half uur realiseerden de Holtenaren de setstanden 15-3, 15-0 en 15-4. De jonge ploeg van Eversberg kon op geen enkele manier een vuist maken; de pass was zwak zodat er geen aanval uitkwam en ook verdedigend haperde er liet een en ander. Bij Mintonette daar entegen werden verschillende sy stemen uitgeprobeerd hetgeen tot vaak zeer fraaie aanvallen leidde. Een overwinning dus waar niets op valt af te dingen. Stand: Mintonette 39-5; Rivo 4 2-4; Flash 5 2-4; Flash 6 1-2; Mar- kelo 2 2-2; Mintonette 2 2-2; Ho- lyoke 2 3-2; Markelo 1 2-1; Rivo 3 1-0; Flash 4 1-0; Eversberg 1 3-0. Vrijdag jl, werd thuis tegen Verdan 3 gespeeld. In de eerste en de tweede set leek het er op alsof de dames niet los konden komen van de vloer. Er werd erg afwachtend gespeeld. De durf om aan te vallen was totaal niet aan wezig. De setstanden waren liefst .3-15 en 0-15. derom Holten, wat de toon aan gaf. Excelsior wist zich een aan tal kansen te scheppen, maar de tegentreffer bleef uit. Dit was voornamelijk te danken aan de nieuwe doelman G. Jonkman, die zijn doel op een voortreffe lijke manier schoon hield. In de 30ste minuut waren het Trentelman en Mol, die Wissink weer in staat stelden om te sco ren (20). Het gaat steeds beter met de knapen van E 4, vooral nu men elkaar weet te vinden en dat kan nog veel punten opleveren. In groep I kwam zowel J. W. Middelink als D. A. v. d. Knaap tot winst, zodat er aan de kop van de ranglijst niets veranderde. Alle andere heren zijn nu op een ach terstand gezet; alleen H. v. Beek kan door zijn inhaalpartij te win nen nog naast de heer v. d. Knaap komen. De uitslagen: J. W. Middelink— F. Flantua 1-0, J. v. Dalen Jr.— D. v. Beek %-Vs, D. A. v. d. Knaap J. G. M. v. Calear 1-0, W. G. Blits—B. v. Beek 0-1, D. v. Beek— J. E. Scheperman afgebr. De stand bovenaan: 1 J. W. Mid delink 5-414, 2 D. A. v. d. Knaap 5-4, 3 H. v. Beek 4-3, 4 t.m. 6 D. v. Beek, H. v. d. Ende en J. E. Sche perman allen 214 uit 4. Groep II Door het niet spelen van Eric Gervedink Nijhuis kon A. J. C. Brands samen met hém aan de leiding komen, zij het met een wedstrijd meer. Knap was de over winning van D. Beyer op G. J. Snippert; hij steeg hierdoor naar de vijfde plaats. De uitslagen": J. C. RoeleA.< M. Klaassèn 0-1, J. ten VeldeA. J. C. Brands 0-1, H. T. Roelofss—J. C. Roele 1-0, B. BeyerG. J. Snippert 1-0, H. A. KoersW. A. Klaassen 1-0, A. J. C. BrandsJ. v. Dalen Sr. 1-0. De stand bovenaan: 1 E. J. Ger vedink Nijhuis 5-5, 2 A. J. C. Brands 6-5, 3 H. T. Roeloffs 6-4, 4 H. A. Koers 6-314. A.s. maandag speelt het tweede team zijn tweede uitwedstrijd. Men gaat dan op bezoek bij Vroomshoop 1. Vroomshoop be haalde in zijn eerste wedstrijd een 514-214 zege op ENO 2 uit Nijverdal. Het zal voor de Holte- narein erg moeilijk worden om de punten mee naar huis te nemen, maar men zal er keihard voor gaan knokken; dat staat vast. Holten al-MVV '29 al 1-1 In een aantrekkelijk gespeelde wedstrijd is het A-elftal er in geslaagd weer een winstpuntje aan haar totaal toe te voegen. Aanvankelijk hadden de MVV- ers een licht overwicht en zij probeerde met felle schoten van uit de tweede linie een doelpunt te forceren. De Holtense achter hoede en middenlinie moesten alle zeilen bijzetten om het ge vaar af te wenden en de voor hoede van MVV bleek ook nog erg snel te zijn. Toch kreeg Hol ten" nog enige mooie kansen voor de pauze die door te gehaast spel op niets uitliepen. Vlak voor het rustsignaal kende de strak lei dende scheidsrechter Derksen Holten een strafschop toe we gens onreglementair aanvallen van midvoor Oolbekkink. Deze werd door Fred Hulleman ech ter op onbenullige wijze naast het doel geschoten, zodat de ruststand 00 bleef. Na de pauze ging de strijd onge veer gelijk op, met MVV iets meer in de aanval. Onverwacht namen dé bezoekers echter de leiding toen uit een op het oog afgeslagen lijkende aanval hun midvoor plotseling uithaalde en de bal precies in de hoek schoot, waardoor doelman Rietberg werd verrast en. moest missen (0—1). De strijd werd toen wat feller en na ongeveer een half uur scoorde linksback Paalman de gelijkmaker na een vrij onover zichtelijke situatie voor het MVV-doel. De bal werd uit een hoekschop op de ingevallen Boo- de niet goed weggewerkt en uit een kluwen van spelers gaf Paal man de bal het laatste tikje over de doellijn (11). De eindstand gaf wel ongeveer de verhouding weer. De komen de wedstrijden uit tegen De Tuk kers en thuis tegen De Zweef zullen wel wat moeilijker wor den, doch, indien de ploeg met- volle inzet speelt h,oeft men de ze wedstrijden zeker niet te ver liezen. Succes, boys Holten e4-Excelsior e5 2-0 De thuiswedstrijd van Holten te gen Excelsior uit Rijssen was van goede kwaliteit. De thuisclub nam direct het initiatief, wat na 12 minuten resulteerde in een klasse-doelpunt van Bert Wis sink. Deze stand bleef gehand haafd tot de rust. In de tweede helft was het we- Bij de door de Holtense Schiet vereniging „Eendracht" in zaal Vosman om het clubkampioen- schap gehouden wedstrijden wer den de volgende resultaten ge boekt: Luchtgeweer. Groep A: 1 G. Koopman 129 p., 2 H. J. Nekkers 127 p„ 3 G. A. Haverslag 119 p., 4 G. H. Paalman 109 p.. 5 E. J. Grootentraast 105 p. Groep B: 1 J. A. Aanstoot 124 p., 2 Dick Jansen 121 p., 3 G. Jansen 11 Op., 4 B. Arfman 99 p. Groep C: 1 J. Louwerenburg 108 p., 2 A. Pekkeriet 85 p. Luchtpistool. Groep A: 1 H. J, Nekkers 129 p., 2 A. Schuppert 116 p., 3 G. H. Haaiman 107 p., 4 G. Koopman 94 p. Groep B: 1 G. A. Haverslag 116 p., 2 E. J. Grootentraast 102 p., 3 Dick Jansen 93 p. Jeugd-jongens: Holten BlAlmelo B3 1-6. Jeugd-meisjes: Holten BlAlmelo B2 3-2. Senioren-heren: Holten 1Goor 1 1-4; DKS 5—Holten 2 6-0; Holten veteranenEpe veteranen 0-5. Dames: Hengelo 2Holten 1 4-0. De meisjes zijn er weer in ge slaagd ons vaandel hoog te hou den! Van de overige elftallen mag gezegd worden dat ze zich tegen over.elkaar zeer „collegiaal" ge dragen hebben door alle hun wed strijd te verliezen. PROGRAMMA 16 en 17 OKTOBER De jeugd heeft in verband met de herfstvakantie géén training en géén wedstrijden. Senioren-herenHaackey 1Hol ten 1 (14 uur); PW 4Holten 2 (11 uur); Holten veteranen Lochem veteranen (11 uur). Tijdens de derde set werd er be ter samengespeeld en was er een betere opbouw voor een aanval. De dames kregen meer lef en de tegenpartij kreeg het moeilijker in het achterveld. De voorsprong was niet groot maar toch nu een setoverwinning voor Mintonette: 15-3. Een gelijkspel zat er nu nog in. Men probeerde de aanval krachtig te houden, maar de dames van Verdan bewaakten hun veld goed en maakten goed gebruik van het zwakke achterveld van -Mintonette. De winst ging naar Verdan met 10-15 en dus ook de totaal over winning met 1-3. Stand: Aristoi 3 3-6; Vrivo 2-4; Volley 2-4; Rivo 2-3; Dynamo 2-2; Verdan 3 3-2! Mintonette 2-1; Syr- phus 2 1-0; Markelo 1-0; SVVN 2-0; Krekkers 2 2-0. Het tweede damesteam behaal de vrijdag 8 oktober en maandag 11 oktober één punt uit twee wed strijden. De eerste wedstrijd (van vrijdag) ging kansloos verloren met 0-3 tegen Eversberg 1. Het was in deze partij nog erg wen nen voor de Holtense dames. Op maandagavond moest er aange treden worden tegen het tweede van SVVN. Na met 2-0 voor te hebben gestaan moest Mintonette toch nog twee sets toestaan aan SVVN waardoor de uitslag 2-2 werd. Het eerste competitiepunt is in ieder geval binnen. Stand: Rivo 2 2-4; Flash 3 2-4; Eversberg 1 2-4; Holyoke 2 2-2; Mintonette 2 2-1SVVN 2 2-1 Flash 4 1-0; Markelo 2 1-0; Flass 5 2-0. Op zaterdag 2 oktober moest Mintonette naar Almelo voor een wedstrijd tegen Coppejans B. De eerste set begonnen we sterk en stonden ook gauw voor met -1-7 maar onze tegenstanders kwamen terug mep een harde service die bij ons slecht werd opgevangen. Wij verloren deze set dan ook met 15-9. De tweede set ging heel geleidelijk op maar we verloren ook deze met 18-16. Net zo als de eerste'en tweede set ging de der de set naar Coppejans met 15-3. Vrijdag 8 oktober kreeg het jon gensteam Coppejans A op bezoek. Dit beloofde een zeer moeilijke wedstrijd te worden voor Minto nette wat al snel bleek want de eerste set ging verloren met 3-15, zonder dat Mintonete hier iets te gen in te brengen had. De twee de set gaf hetzelfde beeld. Cop pejans speelde zeer goed met af en toe eens een foutje waar Min tonette dankbaar gebruik van maakte om nog/puntjes te verza melen: 7-15. De Holtense jongens bleven hun best doen maar de te genstander was veel te sterk en zo ging de derde set verloren met 6-15. Een verdiende overwinning die Mintonette helaas onderaan de ranglijst zet. Stand: Flash A 2-4Coppejans B 2-4; Volley A 3-4; Rac 1-2; Cop pejans A 1-2; Rivo 2-2; Flash B 2-0; Volley B 2-0; Mintonette 3-0. Zaterdag 16 oktober Eversberg - meisjes junioren (13.30) SVVN - dames 1 (14.30). Maandag 18 ok tober Flash B - meisjes junioren (19.00) Fish B - jongens junioren (19.00) Markelo 2 - heren 2 (21.00) Rivo 3 - heren 1 (21.00) Alle wedstrijden worden in Nijver dal gesepeld. Vrijdag 22 oktober worden er weer thuiswedstrijden gespeeld (zie overzicht sporthal ,,'t Mossink"). 19.00 uur Mintonette meisjes - Flash A; 19.00 uur Mintonette jongens - Flash A; 19.00 uur Min tonette heren 2 - Flash 6; 20.00 uur Mintonette dames 2 - Holyo ke 2; 20.00 uur Mintonette heren 1 - Holyoke 2; 20.00 uur Minto nette dames 1 - Krekkers 2.

Holtens Nieuwsblad | 1976 | | pagina 7