Geen baatbelasting in Dijkerhoek Onze agenda PvdA-raadsfractie stelt tal van vragen Vit de raadsportefeuille Raadsvergadering Open Deur-samenkomst Expositie Mms em Dier FORSE BOETE VOOR BOMEN. KAPPEN Gevonden-verloreol Burgerlijke Stand HOLTEN 17 SEPT. 1976 PAGINA 3 Namens de raadsfractie van de Partij van de Arfceid hebben haar voorzitter, de heer H. Meerman, en het lid mej. A. P. Reith, burgemeester en wethouders de volgende vragen ge steld en opmerkingen gemaakt: De heer Meerman: 1 Nu zeer binnenkort het grove huisvuil in het dorp éénmaal per maand zal worden opgehaald, geeft onze fraktie uw College in over weging op de huisvuilauto perma nent te doen aangeven op welke dag(en) in welke wijk(en) dit op halen zal plaats vinden. Alle be woners worden er dan steeds aan herinnerd, waardoor voorkomen kan worden, dat grof vuil buiten wordt gezet op een verkeerde dag, met alle nare gevolgen van dien. 2 Onze fraktie meent wederom de aandacht van het College te moe ten vragen voor de verkeerssitua tie in De Kol. Ditmaal voor het punt Pannebakkerstraat hoek We verstraat. Daar passeert veel ver keer, ook naar en van het indu strieterrein en door een ter plekke aanwezige heg is het uitzicht mi nimaal! Wij dringen er op aan hierin verbetering te brengen door die heg flink te laten snoeien. Wij willen als het even kan, graag een ongeluk voorkomen. De geschetste situatie doet zich ook voor op en kele andere kruispunten in die wijk. 3 Op de Kerkhofsweg, direkt om de hoek van" de Stationsstraat, staan bij het aldaar aanwezige muurtje twee lage betonnen paal tjes. Deze situatie acht onze frak tie zeer gevaarlijk, vooral bij avond en voor voetgangers, die ter plaat se niet goed bekend zijn, dan wel wier gezichtsvermogen niet al te best is. Is het mogelijk deze paal tjes te doen verwijderen? Mej. Reith: 1 Het spijt onze fraktie dat zij het volgende onderwerp weer onder de aandacht van het College moet brengen, maar de vele klachten, welke ons ter deze bereiken, dwin gen ons ertoe. Het gaat om de hon den, die de openbare weg (trot toirs en voetpaden) en de gras velden, waar vaak kinderen spe len, bevuilen. Wij moeten er toch wel van uit gaan dat een hondebe- zitter weet, dat de hond in de be bouwde kom alleen maar aange lijnd buiten mag lopen^ en dat het hondevuil alleen maar daar gede poneerd mag worden, waar het pu bliek er geen overlast van onder vindt. In onze gemeente is de praktij^ helaas, dat vele honden, al of niet begeleid door baas óf bazin, al dan niet aangelijnd, hun vuil over al deponeren. Op voetpaden en grasvelden ondervinden voetgan gers en spelende kinderen hiervan zeer veel hinder. Een ander naar aspect van deze nonchalante han delswijze is, dat bij het maaien van de grasvelden de medewerkers van de plantsoenendienst „het hon devuil soms om de oren vliegt"! Zo smerig worden die grasvelden gemaakt!! Geacht College, wordt er wel eens proces-verbaal opgemaakt tegen 't niet aangelijnd hebben van een hond en zo ja, zou hiervan dan melding gemaakt kunnen worden in Holtens Nieuwsblad? Misschien zou dit preventief kunnen werken Aangezien de overtreder natuurlijk op heterdaad betrapt moet worden zouden wij u willen verzoeken te bewerkstelligen, dat het toezicht zo scherp mogelijk wordt gehou den. Daarnaast wil onze fractie van de/ NED. HERV. KERK 8.30 en. 10.15 uur ds. A. Schel levis. Oppasdienst: mevr. De Blauw, Mieke Groen en Petra van Iperen. Extra coll. ïïiwen- dige zending. 10 uur Jongerendienst in Irene. 19.15 uur Open Deur Samen komst in de geref. kerk. Spr. ds. A. Schellevis. Onderwerp: Adam en Eva? flauwe kul. Me dewerking Spirit of Love' uit Arnhem. s GEREF. KERK 8.30 en 10 uur kand. Jasper Foks van Raalte; 15 uur drs. F. de Vries van Ommen. In alle diensten is de eerste coll. voor de diakonie en de tweede voor rente en aflossing. Oppasdienst (10 u.) mevr. Stam-Slotiboom, mevr. Kruimelaar-Kistemaker (res. mevr. Aanstoot-Voortman) mevr. Meijerink-Stam, mevr. Tangerman-Aalbers (res. mevr. Garritsen-Kolkman) Kindernevendienst (10 u.): mej. A. de Vries (res. mevr. A. A. Groot Enzerink). R.K. KERK Zaterdag 17 u., zondag 9.30 u. DIJKERH0EK 9.30 uur ds. A. W. Berkhof. Extra coll. Inwendige zending. 0KKENBR0EK 10 uur mevr. G. I. de Heer- Berkhof. Kinderoppas in „Ons Centrum". Uitgangscoll, Medi sche zending. ze gelegenheid gebruik maken een dringend beroep te doen op alle Iloltense hondenbezitters (de goe de niet te na gesproken) om onze gemeente schoon te houden. Er is ten deze alleen maar resultaat te bereiken als iedereen meewerkt. Er is over deze onaangename zaak al veel geschreven en gesproken, maar de vele, klachten, welke ons regelmatig bereiken, hebben ons gedwongen er wederom de- aan dacht op te vestigen. Zou het dit maal resultaat hebben? 2 Een volgend punt, waarop onze fractie de aandacht wil vestigen, is het in aanleg zijnde parkje bij het bejaardencentrum Diessenplas. In de afgelopen twee jaar hebben wij verschillende malen gevraagd naar de aanpak wan dit object en daarna naar het tijdstip van ge reedkomen. O.a. zijn wij erop te ruggekomen in de laatste Algeme ne beschouwingen. Daarop heeft B en W geantwoord dat 10 novem ber 1975 met het werk zou wor den begonnen. Dat is inderdaad gebeurd, maar nu, tien maanden later is er nog niet veel van te zien, reden waarom wij van om wonenden en vooral bewoners van het bejaardencentrum steeds weer de vraag op ons afgevuurd krij gen, wanneer het parkje nu ge reed zal komen. Uit deze vragen blijkt ons duidelijk, dat men zeer teleurgesteld is over de lange tijd welke blijkbaar gemoeid moet zijn met het gereedmaken van dit park je. Wij kunnen de vragenstellers geen bevredigend antwoord meer geven en vragen daarom op onze beurt: College, wanneer komt dit ob ject gereed?" 3 Op 6, 7 en 8 oktober a.s. wordt in „De Halm" een middenstands- beurs georganiseerd en nu wil on ze fraktie uw College in overwe ging geven daar als gemeente ook present te zijn. Wij hebben een op merking ten deze in algemene zin gemaakt in onze laatste Algemene Beschouwingen en daarop heeft u geantwoord, dat de gemeente daar voor onvoldoende middelen en mo gelijkheden heeft. In verband met bovengenoemde evenement kwam deelname door de gemeente toch weer ter spra ke in onze kringen. Er blijkt bij het publiek behoefte te bestaan aan vóórlichting van gemeentewe ge over vele onderwerpen, welke onder het gemeentelijke apparaat ressorteren. Hierbij werd genoemd het grote aantal vraagstukken, dat bij sociale zaken thuis hoort, vra gen betrekking hebbende op en naar aanleiding van de verschil lende bestemmingsplannen etc. etc. Het publiek heeft soms een be paalde drempelvrees voor het ge meentehuis, maar, rondlopend op een beurs zullen mensen, die daar aan behoefte hebben, gemakkelij ker gebruik maken van de aan wezigheid van gemeentelijke voor lichters. Over materiaal, nodig bij de voorlichting van het pubhek. moet het gemeentelijk apparaat toch beschikken, want dat is ook nodig als men zich voor informatie wél op het gemeentehuis vervoegt. Wij wensen dat de gemeente, al is zij op nog zo bescheiden wijze vertegenwoordigd op bedoelde beurs, goodwill bij het publiek kan kweken vandaar dat wij de- vrij heid hebben genomen deze vraag weer aan u voor te leggen. 4 Met betrekking tot de verkeers situatie in „De Haar" moet onze fraktie nogmaals de aandacht ves tigen op de Kon. Wilhelminastraat. Wij zijn dankbaar voor de verbe teringen, aangebracht ter verho ging van de veiligheid van de kleuterschoolleerlingen, maar de situatie van de gehele Kon. Wil helminastraat overziende, vragen wij u dringend om een parkeer verbod voor die zijde, waarop de Churchill-, de Canada- en de Ver- zetstraat uitkomen. Het is beslist niet nodig dat bewoners en be zoekers van die straten hun auto in de Kon. Wilhelminastraat par keren. In vorengenoemde straten is ruim voldoende parkeergele genheid voorhanden. Desondanks staan iedere avond weer vele au to's langs de trottoirband aan de zijde van de drie eerder genoem de straten, terwijl terzelfde tijd op de parkeerplaatsen in die straten voldoende ruimte is. Aangezien tussen de geparkeerde auto's in de Kón. Wilhelminastraat ook nog al eens vrachtauto's staan, waar door de halve rijwegbreedte is versperd, ontstaan hief gevaarlij ke situaties, temeer waar ook het uitzicht op de diverse kruispunten tot nu gereduceerd wordt. Om al deze redenen verzoekt onze frak tie om het in de aanhef van deze vraag voorgestelde parkeerverbod in te stellen. 5 Is het moeilijk de stukken voor de openbare raadsvergaderingen gratis te verstrekken aan die plaat selijke afdelingen van politieke partijen, welke hierom vragen? Men kan de stukken nu alleen te gen betaling verkrijgen, wat voor een bescheiden plaatselijke afde ling" een dure zaak is. In omlig gende gemeenten (Raalte, Helien- doorn) worden bedoelde raadstuk- stukken, na ontvangen verzoek, gratis verstrekt. Zouden B en W van Holten bereid zijn dit voor beeld te volgen? 6 Zover thans bekend is, zal de nieuwe sporthal in de maanden juli en augustus niet bezet zijn. Zou het voor een volgend jaar mo gelijk zijn deze ruimte te benut ten voor het organiseren van zin volle vakantiebezigheid, bijv, in 't creatieve vlak in de ruimste zin des woords, voor kinderen vooral voor dagen met slecht weer? Wij denken aan de lagere school-jeugd, die een lange zomervakantie heeft en daarvan twee, hooguit drie we ken elders met vakantie is. Is het het overwegen waard in overleg met terzake kundigen te bezien welke activiteiten opgezet kunnen worden, waaraan kinderen tegen betaling van bijv. de kosten van te gebruiken materialen, zou den 'kunnen deelnemen? Wij den ken aan activiteiten, welke liggen in het creatieve en in het expres sieve vlak in de meest ruime zin. Van verschillende zijden kregen wij de „hint" voor een dergelijke vorm van vakantiebezigheid voor de eigen Holtense jeugd (dus niet in de eerste plaats voor vakantie-, gasten, hoewel die natuurlijk niet geweerd behoeven te worden). 7 Onze fraktie wil nog eens vra gen wanneer er weer een gemeen te gids zal verschijnen. Gezien de vragen, welke ons bereiken, blijkt er echt behoefte aan te bestaan. 8 Ten slotte zou onze fraktie gaar ne vernemen of, en zo ja wanneer de routes van de O.A.D.-bussen zo danig worden gewijzigd, dat de haltes voor de lijndiensten naar Deventer, naar Almelo-Hengelo en graag ook naar het station N.S. ge makkelijk te bereiken zijn voor de bewoners van het bejaardencen trum. Men bedoelt natuurlijk geen halte „pal voor de deur", maar wel op een voor velen bereikbai'e af stand. Gezien de vragen, welke ons ten deze regelmatig wordeil ge steld, blijkt ook hieraan behoefte te zijn. Pier van Dijk. voor kippen. Gedichten Een 40-tal kunstenaars uit de provincie Overijssel exposeert werkstukken (schilderijen, grafiek en plastieken) rond het thema mens en dier van 18 september t.m. 24 oktober in het Expositie centrum „de Waag", Waagweg 1 in Almelo, (tel. 05490-15943). De openingstijden zyn: dagelijks van 12.30-17.00 uur, ook op zondag. De opening zal geschieden op zater dag, 18 september om 16.00 uur door wethouder E. R. Wieldraaier van Almelo. Deze expositie maakt deel uit van het edukatief projekt mens en dier, ten behoeve van de 5e en 6e klassen van het basisonderwijs. Opzet en uitvoering: Wil Rom- bouts, Arie Stronks. De tentoonstelling is op de ge bruikelijke tijden gratis toeganke lijk voor het publiek. Speciaal in de week-ends en in de herfst vakantie van 18 oktober t.m. 24 oktober is er gelegenheid voor de kinderen om (nu samen met hun ouders) de expositie (nogmaals) te bezoeken. Bij aankoop 20% rijksaankoopsub sidie. De rechtbank te Almelo heeft F. A. C. K. te 's Gravenhage we gens' het kappen zonder vergun ning van 9 bomen bij zijn tweede huis op de Borkeld bij Holten ver oordeeld tot een boete van vier honderd gulden of tien dagen hechtenis. De Open Deur-groep te Holten hoopt op zondag 19 september een begin te maken met een serie van vier bijeenkomsten. Deze bijeenkomsten, die voor iedereen zijn bedoeld, beogen vooral een brugfunctie te vervullen tussen kerkelijk meelevenden, niet- meelevenden en buitenkerkelijken. Dat is trouwens het doel van het gehele Open Deur-werk, waarvan de verspreiding van het blad „Open Deur" en „Open Venster" een belangrijk onderdeel is. In de reeks voor de komende wintermaanden zal de inhoud van de bijbel centraal staan. Vragen als „Kan dat wel echt gebeurd zijn? Wat moet je wél, wat moet je niet geloven?" enz. zullen aan de orde komen. Het thema voor de gehele reeks luidt dan ook „Onzinnige bijbelverhalen". Het programma ziet er als volgt uit: Zondag 19 sept. 1976: Onderwerp „Adam en Eva....? Flauwekul!' Medewerking: Zanggroep „The spirit of love" uit Arnhe/_ Zondag 21 nov. 1976: Onderwerp „Jona en de vis.... Onmogelijk!" Medewerking: Chr. mannenkoor „Asaf" uit Dedemsvaart. Vrijdag 24 dec. 1976: Kerstnachtsamenkomsten. Zondag 20 febr. 1977: Onderwerp „Jezus Christus....? Wees wij zer!" Medewerking: R.K. kerkkoor uit Holten. Zondag 24 april 1977: Onderwerp „Vergaat de wereld....? Och „kom!" Medewerking: Meisjeskoor van de zwakzinnigen inrichting Groot Schuylenburg uit Apeldoorn. Spreker voor de gehele reeks is de voorzitter van de Open Deur- groep, ds. A. Schellevis (hervormd predikant te Holten). De aanvangstijd is, zoals gebruikelijk, weer vastgesteld op 19.15 uur. Vóór dit tijdstip is er gedurende tien minuten gelegenheid voor het gemeenschappelijk zingen van liederen. In afwijking van wat tot nog toe gebruikelijk was, zullen de aangekondigde bijeenkomsten voortaan niet meer uitsluitend in het Hervormde kerkgebouw worden gehouden, maar, zo mogelijk, ook in de Gereformeerde kerk. De bijeenkomst van zondag 19 september zal in de Gereformeerde kerk worden gehouden. Aanvang 19.15 uur. Van 19.05 uur af gelegenheid voor gemeenschappelijk zingen. De bezoekers wordt bij het binnenkomen een volledig programma uitgereikt. Aan de uitgang wordt hen gelegenheid geboden (geheel vrijwillig) in een collecte het Open Deur-werk financieel te steunen. Er zijn overigens voor hen geen kosten aan verbonden. De Open Deur-groep nodigt allen, maar in het bijzonder rand en buitenkerkelijken uit, om één of meer van deze bijeenkomsten bij te wonen. Gezien de grote populariteit van deze bijeenkomsten zal het zeker niet aan belangstelling ontbreken. In een aantal jaren na 1970 is voor de aanleg van_riolering, verharding en verlichting van enkele wegen in Mjkerhoek een bedrag van f 113.097,06 door de gemeente uitgegeven, met de bepaling dat de jaarlijkse lasten via een baatbelasting zouden worden verhaald. Daarbij werd-85% van dit bedrag (f 96.132,50) als een billijke bijdrage aangemerkt. Door inkomsten via de algemene uitkering van het gemeente fonds (verfijningsregeling riolering) en via de rioolbelasting met een gezamenlijke gekapitaliseerde waarde van f 101.283,76 zijn de bovenstaande uitgaven meer dan gedekt. In verband hiermee zijn de motieven, welke destijds aan de heffing van een baatbelasting ten grondslag lagen, naar de mening van B en W komen te vervallen. Mede overeenkom stig het advies van de financiële commissie stellen zij de raad voor geen baatbelasting in te voeren voor de uitgevoerde werken in Dijkerhoek. Districts gezondheidsdienst Naar aanleiding van een door de De gementeraad komt dinsdag 21 september om 19.30 uur in openbare vergadering- ten gemeentehuize bijeen voor de behandeling van. de volgende agenda: 1 Notulen van de vergadering van. 16 augustus 1976. 2 a. Ingekomen stukken b. Mededelingen. 3 Voorstel tot het voorlopig vaststellen van de jaarrekeningen 1972 van de algemene dienst en van de gemeentebedrijven. 4 Voorstel tot het niet invoeren van een baatbelasting t.b.v. werkén in Dijkerhoek. 5 Voorstel tot het aangaan van de Regeling Districtsgezondheidsdienst Gewest Midden-IJsel. - 6 Voorstel tot het wijzigen van de verordening, als bedoeld in art. 11 le lid der winkelsluitingswet i.v.m. de middenstandsbeurs alsmede het vaststellen van een koopavondverordening. 7 Voorstel tot het aanwijzen van een lid en een plaatsvervangend lid van het overlegorgaan Stichting Subsidiëring Onderwijsbegeleidings dienst Midden-IJsel. 8 Voorstel tot het wijzigen van de gemeente- en bedrijfsbegrotingen 1976 (o.a. overbrenging restant-kredieten naar 1976, aanpassing div. ramingen 1976, bijdr. ontwikkelingskosten Centrum Automatisering Oost-Nederland, vervaardigen wegenlegger, vernieuwing en verbe tering distributienet G.E.B. Sangeldijk, netverbetering buutschap Look). 9 Beantwoording ingekomen schriftelijke vragen. Gewestraad Midden-IJssel vastge stelde „Gemeenschappelijke Rege ling Districtsgezondheidsdienst" en zijn advies, aan de gemeenten in het gewest, om deze regeling aan te gaan, stellen burgemeester en wethouders de raad voor: a. Genoemde regeling aan te gaan en b. In te stemmen met een bij drage van 35 cent per inwoner per jaar voor de tijd van 2 jaar als „aanloopsubsidie" vanaf het ogen blik dat de Geneeskundige Dienst van Deventer en de Geneeskundige Gezondheidsdienst van Zutphen zijn opgeheven. Krachtens artikel 4 van bedoel de gemeenschappelijke regeling vangt de dienst aan met de op richting, het beheer en de exploi tatie van de regionale ambulance dienst, het exploiteren of doen ex ploiteren van een centrale post, alsmede de oprichting en het be heer van een jeugdgezondheids- dienst ten behoeve van de gemeen ten Bathmen, Deventer, Diepen veen, Holten, Olst en Raalte, voor zover het betreft het geneeskun dig en hygiënisch schooltoezicht. Voor de verdere opbouw van een Districtsgezondheidsdienst is het bestuur van deze dienst verant woordelijk. Onderwijs begeleidingsdienst In mei van dit jaar besloot de raad mede te werken aan de op richting' van de Stichting Onder wijsbegeleidingsdienst „Midden IJsel" en aan te gaan een gemeen schappelijke regeling inzake de subsidiëring van deze Stichting.'In middels is de stichitng opgericht en hebben b. en w. met de dage lijkse besturen van de gemeenten Diepenveen en Olst, t.ot lid van het Algemeen Bestuur van de stich ting, vertegenwoordigende de ge meenten Diepenveen, Olst en Hol ten. aangewezen de heer J. G. BosCh. burgemeester van Olst. Genoemde gemeenschappelijke regeling dient ter goedkeuring aan de Kroon te worden gezonden, om dat: de deelnemende gemeenten in verschillende provincies liggen. Mede omdat deze goedkeuringspro cedure vrij tijdrovend zal zijn achten b. en w. het gewenst thans reeds uitvoering te geven aan het bepaalde in artikel 4 van de ge meenschappelijke regeling. Hierin wordt bepaald, dat het in artikel 3 van deze regeling genoemde .Over legorgaan Subsidiëring Stichting Onderwijsbegeleidingsdienst .Mid den IJsel', zoveel leden telt als er deelnemende gemeenten zijn, dat elke deelnemende gemeente met één lid in het overlegorgaan ver tegenwoordigd is. De leden van dit overlegorgaan worden aangewezen door de gemeenteraden, die voor elk lid tevens een plaatsvervanger aanwijzen. B. en w. stellen de raad voor als vertegenwoordiger van de gemeen te Holten aan te wijzen de voor zitter van hun college, burgemees ter mr. W. H. Enklaar en als diens plaatsvervanger wethouder L. Kaan. De onderwijscommissie kan zich hiermede verenigen. Vrijdag 17 september 19.00-22.00 uur Ruilbeurs „De Ver zamelaar" in de foyer van „De Rönneboom" te Almelo (Zie be richt). 20.00 uur Ledenvergadering Hout en Bouwbond CNV afd. Holten in gebouw „Irene". 18 September - 24 oktober 12.30-17.00 uur Expositie „Mens en dier" in „de Waag" te Al melo (zie bericht). ZondaS 19 september 14.00 uur Oriënteringsrit M.A.C. „De Holterberg" Start bij café „De Biester" (Stationsstraat) zie adv. 14.00 uur Discobal in café „De Wippert" (zie adv.). 19.30 uur Dansen in Bardancing „Boode" te Bathmen (zie adv.) Maandag 20 september 20.00 uur Liberaal café in café „De Biester". Dinsdag 21 september 19.30 uur Openbare raadsvergade ring ten gemeentehuize (zie agenda). Donderdag 23 september 20.00-21.00 uur Open-Huis zater dagvoetbalvereniging „Blauw Wit" i.v.m. ingebruikname club huis, voor leden, donateurs en belangstellenden'. Vrijdag 24 september 20,00-22.00 uur Open-Huis zater dagvoetbalvereniging „Blauw Wit" in verband met ingebruik name clubhuis, voor genodigden. Zondag 26 september 7.00-10.00 uur Hengelwedstrijd H.H.V. ,De Rietvoorn" bij de Ampsenebrug in het Twenteka naal. Maandag 27 september 20.00 uur Jaarvergadering VVV „.Holtens Belang" in hotel „Hol- terman" (zie adv). Gevonden: zilveren armband, zilveren bedelarmband, blauw jas je, hondepenning no. 60538; verzil verde schakel-armband; witte haan met zwarte veren; zwart poesje met witte bef; wandelstok; brilkoker. Verloren: band met een hoiide- penning; maandkaart OAD; bou vier, 'teef, geen halsband om; f 175.- (1 x 100, 3 x 25); zonnebril, vliegermodel, groen glas blank montuur; 7 a 8 sleutels aan een Esso; plastic-tas mét sport-schoe- nen en sport-kleren; blauw kin derregenjack (donker en licht blauw). GEMEENTE HOLTEN Geboren: Rick zv. G. Gazan en "S. Halier; Maarten zv. K. C. Broersma en H Bloemsma (gebo ren te Deventer) Overleden: geen. Ondertrouwd: geen. Getrouwd: J. A. Lantzendörffer, oud 26 jaar, Holten ten J. Hosmar, oud 19 jaar, Holten; H. J. Kolk man, oud 37 jaar, Holten en H. C. D. van Putten, oud 37 jaar, Hol ten; B. H. Mombarg, oud 24 jaar, Markelo en G. J. Wechstapel. oud 22 jaar, Holten; T. A. Scheurwa ter, oud 27 jaar. Holten en J. Pot- kamp, oud 22 jaar, Holten. ARTS Vim vrijdagmiddag 5 uur tot maandagmorgen 20 sept, 8 uur W. R. van Couwelaar, Holter- enkstraat 18, tel. 2750. Voor boodschappen bellen: 11 uur en 4 uur. WIJKVERPLEGING Zuster H. Strijker, Churchill- straat 93. '•el. 2854, b.g.g. 1248. Zaterdagavond van 1930-22.30 uur, tel. 05476-2379. Spreekuur wijkverpleegkundigen en uitle nen v. magazijnartikelen werk dagen van 13.30-14.30 u. Groene Kruisgeb. Gaardenstr., tel. 1436 ZIEKENVERVOER A. Müller. tel. 1745, b.g.g. J. Aanstoot, tel. 2980 en 1338. TANDARTS H. L. van Bentem, Dorpsstr. 13, Hellendoorn, tel. 05486-54132 Spreekuur spoedgevallen: 5-5.30 uur nam. DIERENARTS Th. A. Oostenbrug, Diessen- plasstraat 5, tel. 05483-1515 MAATSCHAPPELIJK WERK Stichting voor Maatschappe lijke Dienstverlening „Midden- Overijssel", Dorpsstr. 16, telef. 2784. Spreekuur: ma t.m. vrij. van 8.30-9.30 uur. donderdag avond van 6-7 uur en volgens afspraak. GEZINSVERZORGING Ma. t.m. vrij. van 8.30-9.30 u. Dorpsstr. 16, tel. 2784. Tijdens de weekends zijn Maatschapp. Werk en Gezinsverz. tel. be- reikb. onder no. 05486-16465. FYSIOTHERAPIE Alle werkdagen behalve dins dagmiddag en donderdagoch tend in het Groene Kruisgeb., Gaardenstr. G. J. Kraaij, telef. 2299. OPPASCENTRALE J, v. d. Meer, Canadastr. 35, tel. 1549 (tussen 8.30 en 10 u.) WACHTDIENST VLEESKEURINGSDIENST T.m. zo. 19 sept. H. Goorman, Kolweg 52, tel. 1513. Ma. 20 t.m. vrij. 24 sept. W. ter Schure Verzetstr. 54, fel. 2715. Aangifte van gestorven dieren op zater dag van 9-11 uur aan 't slacht- hLiis, tel. 1318. STORINGSDIENST Za. 18 sept. t.m. vrij. 24 sept. Electra: H. Dam Wiechers, In- dustriestr. 10, tel. 1217. Gas: H. J. Kolkman, Churchillstr. 99. POLITIE Tel. 13o2 - 266ö en 2655. Na 6 u 's avonds 05200-71234. BRANDWEER Tel. 2222 (dag en nacht).

Holtens Nieuwsblad | 1976 | | pagina 3