Kokhool-viswedstrijd Geslaagde clubkampioen- chappen TC Holten Geen competitie- voetbal Holtense motocrossers succesvol Programma Blauw Wit Sportreal volleybal in Holten Robert van Iddekinge grote winnaar Bergruiter- Blauw Wit '66 wint finale Heuvelrugtoernooi nieuws )ames enkel lames dubbel Mixed dubbel Heren enkel Heren dubbel Heren enkel poule B Meisjes enkel jongens enkel Holten thuis tegeti Ommen Sluiting MAC ,De Holler berg team in Intern. Zesdaagse Oefenprogramma jeugd SV Holten Oefenprogramma SV Holten senioren Mini-violleyba] bij Miritanatte Jan de Vries verslaat PH 5 HOLTENS NIEUWSBLAD 3 SEPT. 1976 PAGINA 7 {gelopen week hebben de clubkampioenschappen van 'die C Holten plaats gehad. R. van Iddekinge werd de grootsrite ünnaar met drie titels. Alhoewel verrassingen zeker nnet itbleven, kwamen de prijzen toch weer terecht bij dezelfde jelers als verleden jaar. Het wachten is nog op een door- taak van de jeugd. Van trainer C. v.d. Weert hoorden A*dj >er optimistische geluiden in die richting. Enkele nieuwe llenten dienen zich aan. ülgens verwachting verslaat de impioene van verleden jaar R. èyting M. Bontje 6-4, 6-4. De an- >re halve finale werd een titanen- rijd tussen M. Durieux en V. oer 6-4, 1-6, 6-4. Een teleurgestel- i V. Boer meldde ons na afloop i partij verloren te hebben door in taktische vondst van haar te- jnstandster. De finale ging, even- js vorig jaar, tussen R. Heyting i M. Durieux. R. Heyting werd 3 winnaar 6-2, 6-1 .Het is jammer at de winnaar te weinig tijd heeft ledstrijden te spelen. Dit talent, iet een geweldige backhanddrive^ m indien de mogelijkheden opti- iaal benut werden, kunnen uit roeien tot een uiterst sterke speel- jer. ie eerste halve finale werd ge peeld tussen D. van 'Assem en R. ieyting en E. van Beek en M. .eonhart. Laatstgenoemde speel- iers waren nog te jeugdig en on tvaren om het de twee competitie- peelsters erg moeilijk te maken, fitslag 6-2, 6-1. In het meisjeskop- el zit echter toekomst. Beiden ebben voldoende elan en doorzet- ingsvermogen om nog ver te ko- iien. f. Boer en M. Durieux hadden in ,e andere halve finale weinig ooeite met A. Kramer en J. v.d. ileulen: 6-3 en 6-Ó. Ie finale werd een onderonsje van pmpetitiespeelsters. U iteindelij lc nonnen D. van Assem en R. Hey- ing tegen V. Boer en M. Durieux -1 en 7-5. fiolet viel daardoor net buiten de rijzen. Van deze doordouiwster .uilen we echter nog meer horen, ieker als zij haar uitgekookt base- inespel afwisselt met een betere jackhandslag. kwartfinale: D. van Assem en J. ran Assem verslaan E. van Beek »n A. Raket 6-2, 6-3. A. Hovingh >n J. Boer verliezen van I. van Iddekinge en C. van Geerestein [-6, 2-6. R. van Iddekinge en M. I Durieux winnen van A. en J. Kra mer 6-2, 6-2. R. van Dijk en J. Pfeffer verliezen van V. Boer en E. Ladiges 7-5, 5-7, 2-6. BDe halve finales: D. van Assem en I. van Assem winnen van I. van iddekinge en C. van Geerestein 17-5 .6-3. R. van Iddekinge en M. Durieux winnen van V. Boer en E. Ladiges 6-4, 6-4. Spe finale werd een duidelijke overwinning voor R. van Iddekinge én M. Durieux. Zij versloegen J. I^Dixie United) van Assem en D. Van Assem met 6-0 en 6-1. Moge lijkerwijs heeft' een niet optimale I Voorbereiding van het echtpaar lleze uitslag in de hand gewerkt. jOok Ajax is eenmaal aan dezelfde factoren ten gronde gegaan. Overi gens onze complimenten voor de Van Assems. Behalve John zelf Ihad niemand de sterkte van dit dubbel juist geschat. I Robert van Iddekinge walst over M. Beekman heen in de halve fina- lle: 6-1, 6-1. De andere halve finale ilwerd een duidelijke overwinning voor D. Hovingh, die zijn tegen stander, waarover wij in het vorig" I Holtens Nieuwsblad zulke juichen de geluiden lieten horen, versloeg met 6-4 en 6-0. b De- finale werd een thriller, die E zelfs door Hitchcock zelf niet beter bedacht zou kunnen zijn. Van een matchpoint voor Dick in de laatste I en beslissende set weet Robert toch de winst naar zich toe te trekken. I Einduitslag: 6-1, 3-6 en 9-7 voor Robert. Alhoewel onze waardering naar Robert uitgaat/willen we onze I bewondering voor Dick, die zich geleidelijk aan tot een fenomeen dat een een voorbeeld zou kunnen zijn voor iedere jongere compe- f titiespeler begint te ontwikkelen t niet onder stoelen of banken schui- f| ven. Voor een groot gedeelte be- J paalde deze speler de spanning tijdens de finale, waarbij het spel op hoog peil stond. Alhoewel ver- J liezend beschouwen we deze speler als de grote morele winnaar van i dit toernooi. Dijk met 6-0 en 6-3. Alhoewel .'de winnaar geplaagd door rugklach ten af en toe de gedachte had ;de nieuwe aardappelen niet meer te halen, hoorden wij, Uit doorgafins welingelichte kringen, dat hij be reid zou zijn, mits tegen een vor stelijk prijzengeld, tegen de uiteün- delijke winnaar R. van Iddekinge in het strijdperk te treden. De uitslag laat zich daarbij niet moei lijk raden. Uw correspondent tipt in ieder geval op Robert. In de halve finale winnen C. van Geel en D. Hovingh van A. en SI. Beekman met 2-6, 7-6 en 6-3. D'e gebroeders vielen dit jaar teg'fön. De andere halve finale werd /ge wonnen door E. Ladiges en R. van Iddekinge tegen A. Raket en 'R. Berends 6-0 en 6-3. De finale word een vluggertje, mogelijkerwijs heeft D. Hovingh niet voldoende kunnen herstellen van zijn kart daarvoor geleverde krachtsinsp an ning. Uitslag: Erik en Robert katn.1- pioen: 6-4 en 6-4. JEUGD Zoals vermeld in het voorgaande Holtens Nieuwsblad heeft de jeiagd de afgelopen week gespeeld om uiteindelijke plaatsen in fins des. Van de technische commissie hoor den wij dat volgend jaar een nieu we indeling gemaakt gaat wo rden en dit juichen wij toe. Nu was af en toe het leeftijdsverschil te ffroot voor. enkelen. De uitslagen veirte- kenen dan ook reële weergave 'van capaciteiten. Uw correspondent zag namelijk vooral bij de jonjgere jeugd enige bijzondere talanten aan hek werk. Hier komen de; uit slagen: I Door een overwinningenreeks op Jacobs, Houwen en Turin werd R. jvan Dijk finalist in de verliezers- l ronde. De andere finalist werd W. 'Dogterom, die respectievelijk Bus, I Jansen en Wardekker versloeg. De I finale werd gewonnen door R. van In de eerste -ronde heeft O. van Iddekinge een bye. J. Wille verliest van R. Hoving 3-6 en 4-6. 13. Re- deker wint van A. van Geel, 6-1 en 6-1. J. Ruitenbeek verliest van N. Leonhart, 2-6 en 4-6. Halve finales: C. van Iddëkinge wint van R. Hovingh, 6-1 en 6-2. H. Redeker wint van M. Leanhart, 6-4 en 6-3. De finale werd een verrassing. Hedi Redeker verslaat hierin, in een zeer boeiend duel, C. vatn Idde kinge 6-2t 3-6 en 6-0. MEISJES DUBBEL Eerste ronde: C. van Iddekinge en H. Redeker winnen van Ui. en S. van Geel 6-3 en 6-1. G. Kamper man en D. van Iperen win: pen van J. Blom en J. Ruitenbeek *3-3, 6-0. H. Bogers en K. Hovingh winnen van I. de Koff en M. Lam weren - burg 6-3 en 6-0. Tweede ronde: G. Kam.pei.rnan en D. van Iperen winnen tie break H. Bogers en R. Hovingh 6-1, 6-4 en 1-0. De finale werd gewonnen door Christine (wat een tennisge'.zin) en Hedi. Zij versloegen G. Kamper- man en D. van Iperen. MIXED DUBBEL Jan Heyting en C. van Iddekinge verslaan in hun finale de tegen strevers F. van Aken en N. Leon hart met 6-4 en 6-1. JONGENS DUBBEL Fred van Aken en Jan 'Heyting winnen hun poule. De andere poule wordt gewonnen door Hans Hoek en E. v.d. Sluis. De finale had als uitslag 7-6 (tie break) en 6-4 voor Van Aken en Heating. De tie break was een wat ongelukkige zet van de overigens xrteer dan voortreffelijk functionerertd© tech nische commissie. Mogelijkerwijs kan het volgend jaar gespeeld worden om het aantal gewonnen sets. Drie poules. Poule It J- Heyting wint van D. Hovingh 6-2. en 6-3. A.s* zondag speelt Holten de eerste competitiewedstrijd: op „Meermanskaimp" tegen het ge promoveerde „Ommen". Het zal ongetwijfeld een spannend© wed strijd worden waarbij vooral van de Ommer kant veel toeschou wers mee zullen komen* Voor da donateurs is er weer de gelegen heid om hun jaarlijkse donateurs-- kaarten af te halen aan de kassa. De 65+ hebben evenals -vorig sei zoen enkel op vertoon van hun ,,65+ pasje" vrije toegang,.. J. Heyting wint van F. Redeker 6-2 en 6-1. D. Hovingh wint van F. Redeker na tie break 2-6 en 6-4 1-0. Poule 2: H. Hoek (minder met de mond, meer met armen en benen, dat helpt) wint van T. Bontje 6-2 6-4. H. Hoek verslaat in een ge weldige partij F. Bogers. T. Bontje wint van J. Bogers 6-2, 6-2. P. Keestra verliest na tie break van E. v.d. Sluis in de derde poule. Vérder verloor hier N. Leonhart van P. Keestra 0-6 en 0-6 en won E. v.d. Sluis van N. Leonhart 6-1 en 6-3. De uiteindelijke finale werd ge speeld tussen J. Heyting en H. Hoek. Uitslag: 6-1, 3-6 en 5-7. In een volgende jeugdgroep wer den ook drie poules geformeerd. Poule 1: F. van Aken wint van J. W. Wilpstraar 6-1 en 6-2. F. van Aken verliest na tie break van J. Spijker 6-7 en 6-0. J. W. Wilpstraat wint van J. Spijker. J. Spijker wordt poulewinnaar. Poule 2: A. Hoek wint van W. Dhert 7-5 en 6-2. A. Hoek wint na tie break van T. Abrahamsen 6-7 e n7-6. T. Abrahamsen wint van W. Dhert 7-6, 6-7. Tie break i.o. poulewinnaar: A. Hoek. Laatste poule: B. Lefèvre wint van A. van Setten 6-1 en 6-1. J. Tuitert wint van A. van Setten 6-0 en 6-2. B. Lefèvre wint van J. Tuitert 6-4 en 6-2. A. Hoek wint van J. Spijker 7-5 en 6-4 in de halve finale. Finale wordt gespeeld tussen B. Lefèvre en A. Hoek. B. Lefèvre wint ge makkelijk met 6-1 en 6-1. Daar de jeugduitslagen ons vrij onvolledig bereikten, kunnen er enkele fouten in het geheel zijn geslopen. In een volgend Holtens Nieuwsblad komen we hier, indien nodig, op terug- Onze mening is. dat vooral bij de jongere jeugd al erg goed en vast gespeeld werd, met vaak „volwassen" rally's. De trainer, die meerdere jeugdspe lers onder zijn hoede heeft, is hier zeker -debet aan. Of hij ook het vele praten aangeleerd heeft, be twijfelen we echter zeer. Mocht echter het vele praten samenhan gen met veel talent^ dan wacht en kelen een grote toekomst, zie Nas- tase. In het algemeen kan gesteld worden dat tennis, in „stilte" be dreven wordt. Het komt de con centratie ten goéde... Denk bok maar aan de medailleverdeiing, uw praten is zilver en zwijgen is goud! Om ongeveer half vijf waren de finalepartijen afgewerkt. De pu blieke belangstelling welke gedu rende het laatste weekend geweest was, verplaatste zich dan ook al spoedig naar de bar. In een uiterst aimabele sfeer, glaasje in de hand, zonnetje op het gezicht, speelde zich hierna de prijsuitreiking en het naborrelen af, waarbij „smaak maker" Piet het maar druk had. Nadat de fotograferende pers was De heer Van Geel overhandigde de prijsuitreiking. De heer aVn Geel overhandigde de prijzen. Bekers, medailles (het is niet alles goud wat er blinkt) gin gen van hand tot hand. Voor de jeugd waren er aardige attenties, tweede prijs winnaars werden in staat gesteld met een fles wijn hun verdriet weg te drinken. In zijn uitvoerig gedetailleerde en o zo spitse toespraak memoreerde spre ker nog het een en ander, daarbij begeleid door een jeugdige Kern- pers. Deze, ongelijke strijd werd tenslotte gewonnen door Kempers junior, echter niet nadat Robert namens de spelers de organisatie (prima werk, Peter, Frans en Wil lem bedankte-en Rien van Dijk de persprijs uitreikte. Van Geel 'eindigde op de tweede plaats, daar bij net buiten de prijzen vallend, voor de dames Hovingh en Bogers (ja, zij weer, en. terecht) werd een fles wijn in het vooruitzicht ge steld. Uw correspondent zal er op toezien dat deze ook arriveert. (Goede wijn geen krans maar deze aardige ac tieve dames wel een fles wijn.) In informeel samenzijn kon eén ieder daarna zich uitleven op dat waar hij of zij voor gekomen was. Tot volgend jaar. De zeer snel groeiende motor en automobielclub ,De Holterberg' uit Holten, zowel in kwantiteit als in kwaliteit gaat weer een nieuw hoofdstuk aan haar reeds rijke be- staansleven toevoegen. Als club team wordt deelgenomen aan de internationale motorzesdaagse, een zeer zware betrouwbaarheidsrit van 21 t.m. 25 september, te Oos tenrijk. Voor het clubteam van MAC ,,De Holterberg" komen uit: de routiniers Dries Willems- op KTM 250 cc, getuned door Ben van Erp, Joop Staman en Gerard Kui per, beiden op Monark 125 cc, ge prepareerd door Derk de Vos. In voorgaande jaren werd steeds een opgaande lijn ontdekt in de prestaties van de rijders en met 14 helpers uit Holten en naaste omgeving kan het dit jaar niet Eerste- en tweede prijswinnaars clubkampioenschappen TC „Hollen"- In verband met de gesteldheid van de terreinen zal de compe titie van de afd. Twente van de KNVB niet starten op zaterag/ zondag 4/5 september, maar op zaterdag 18 en zondag 19 sep tember. Holten El—Holten D2 10 uur, Hol ten Dl—Holten C 11 uur, Holten BIWilhelminaschool BI 11 uur, Holten 53Wilhelminaschool E3 11 Zaterdag 4. september: DVO 2 Holten 2 2.30 uur. Zondag 5 september: Holten 3 Holten 4 9.00 u., vertr. 8.15 u. Beide wedstrijden worden gespeeld in Lettele. Holten 6—Holten 7, 10.00 u„ veld 5; Holten 9Holten 11 10.30 u. (oefenveld). Competitie: Holten I-Ommen I 2.30 uur. HOLTEN Aanstaande zaterdag 4 september organiseert de Hol tense Volleybalvereniging „Min- tonette" (voorheen volleybalvere niging „Bato") een zater dagje volleybal in het kader van de ak- •fcie Sport-Real. Op het programma staan: een In stuif (van 1:0-12 uur) en, een vol leybaltoernooi (van 12.30 fot 15 uur). Dit alles vindt plaats in de sporthal 't Mossink aan de Kei- zersweg te Holten. Tijdens de instuif kunnen meisjes en jongens, dames en heren van 8 tot 65-plussers de diverse onder delen van het volleybalspel door nemen onder deskundige leiding van. leden van „Mintonette", Ook het minivolleybal voor de jeugd van 8-12 jaar krijgt de nodige aan- dacht. Voor het toernooi kunnen teams van 6-9 personen zich opgeven Omits er niet meer dan 3 bij de vereniging aangesloten volleybal lers inzitten)Dit kunnen vei"- schillende teams zijn maar voor namelijk verwachten we makke lijk te vormen teams als „wijk teams", „bedrijfsteams", „school teams" e.d. Ook gemengde teams zijn. wel kom. Het inschrijven van een team. kan geschieden tot en met vrijdag 3 september bij A. L. Lan- gendoen Holterberg 64, telefoon 1986, Elk team speelt minstens 2x30 minuten, zodat iedereen een uur lang zich kan bewegen. Tijdens deze festiviteiten, zal de kantine geopend zijn en zal „Min tonette" er voor zorgen dat u al le gewenste inlichtingen over het volleybal kunt inwinnen. Tot ziens in sporthal ,,'t Mossink". In de nieuw te openen Blauw- wit-kantine zal dit jaar de grote Heuvelrug-bokaal te bewonderen zijn. Vrijdagavond reikte de voor zitter van de vv Nijverdal deze beker 'uit aan de aanvoerder van het eerste elftal van Blauw Wit, Bert Trompetter. Na een spannen de en een op goed peil staande wedstrijd hadden de Holtense jon gens als overwinnaar het prach tig verlichte veld op het Gagel man kunnen verlaten. Nadat scheidsrechter Nijenhuis het beginsignaal had gegeven ble ken beide ploegen moeite te heb ben om hun zenuwen in bedwang te kunnen houden, maar Blauw Wit slaagde hierin, het eerst. Een bijzonder solide spelende achter hoede en een hardwerkende mi.d- denlinié stelden Wim Klein Na gelvoort, Wilco Dikkers en Gerard Koopman, steeds weer in staat om op te rukken naar. het doel van de Nijverdalse goalie. De organise rende vereniging was door het be ter nemen van strafschoppen ten koste van het Hellendoornse SOS in de finale gekomen, terwijl Blauw wit met 2-1 de vv Haarle had teruggewezen. Toch bleek Blauw Wit de betere ploeg, de schaarse tegenaanvallen werden meestal reeds op het middenveld ontregeld en doelman Trompetter hoefde slechts zélden handelend op té treden.' Na 33 minuten spe len werd .de bal van links voor het Nijverdalse doel gebracht en de inkomfende Wim Klein Na'gel- voort bleek opnieuw een koelbloe dige afmaker, hard en laag ver dween de bal in het doel (1-0). Ook na de pauze hetzelfde spel- beeld. Trainer Willems had zijn mannen opgedragen niet in de verdediging te gaan en dit zou In het Drentse Anloo werd de vijfde en laatste zijspancross, mee tellend voor het kampioenschap van Nederland verreden. De Holtense coureur August Muller met bakkenist Henk van Heek wisten in de cross hun inter nationale H14 nummer te hand haven. In de eerste manche wer den zij als 15e geklasseerd, na bij de start, na over de kop te zijn gevlogen, nog op de laatste plaats (27e) te hebben gelegen. De tweede manche werd ha twee i-onden met een lekke band te hebben gereden beëindigd op de 9e plaats. In de 250 cc junioren wist Dries Willems de 5e plaats te veroveren in de eerste serie. In de finale moest hij helaas uitvallen met een geknikte gaskabel,. Dinsdag 7 september a.s. start de. training van het mini-volleybal bij de Holtense volleybalvereniging „Mintonette". Mini-volley bal is de voorloper van het echte volley- balspel. Het wordt gespeeld door jongens en meisjes van 8 tot en met 12 jaar. De spelregels zijn aangepast, aan jonge kinderen, het net hangt wat lager, de bal is lichter en het veld is kleiner. De trainings tij den zijn als volgt: 16.30-17.30 uur meisjes van 8 t.m. 12 jaar. 17.30-18.30 uur jongens van 8 t.m. 12 jaar. De plaats waar getraind wordt.is de gymzaal in de Haarstraat. Tot ongeveer begin oktober, is de trai ning gratis. Iedereen kan dan ruimschoots kennismaken met de ze voor Holten nieuwe tak van sport. Na begin oktober volgt dan de definitieve aanmelding. een juiste taktiek blijken. Onder de inmiddels ontstoken verlich ting bleven Henk Aanstoot, Jan Kolkmanen de voor Anton Beld- snijdfer ingevallen Jan Verveda het middenveld beheersen. Opnieuw was het Wim Klein^Na-, gelvoort die de achterstand van Nijverdal vergrootte. Na goed voorbereidend werk van de linker vleugel schoot hij de bal voor de .tweede maal in de touwen (2-0). Hiermee was de wedstrijd beslist. Weliswaar persten de gastheren er nog een slotoffensief uit maar de Blauw Witte verdedigers onder aanvoering van Jan Lohuis ga ven bijzonder weinig kansen weg. Een dolgelukkig Blauw Wit kon na negentig minuten' voetbal de tweede toernooizege binnen drie maanden gaan vieren. Op zondag 29 augustus hebben een aantal leden van de landelij ke rijvereniging 'De Bergruiters' deelgenomen aan het concours hippique te Bathmen. Het onderdeel puissance springen werd gewonnen door Han Brou wers met „Santiago." Hij was de enige die de twee vereiste spron gen zonder fouten wist te nemen. Een van deze hindernissen was een muur, waarvan de hoogte op dat moment 1.80 m. was. Met zijn tweede paard „Valetta" maakte hij een springfout en dit bracht hem daarmee op de derde plaats. Vrijwel alle leden van de „Bergruiters" zullen op 11 en 18 september in respectievelijk Mar- kelo en Wierden deelnemen aan de concoursen die daar worden ge houden. We hopen daarvan mooie successen te kunnen melden. In het openingscompetitieduel tegen het Almelose PH 5 boekte Holten 4 een verrassend grote ze ge. In de eerste helft dicteerden de gasten de wedstrijd en met heel veel moeite konden de rood zwarten de schade beperkt hou den tot één treffer, toen een bui- tenspelval niet lukte en keeper Pasop kansloos gepasseerd werd. In. de tweede helft „knapten" de PH-ers helemaal af. Wim Reijlink scoorde de gelijkmaker en het was Jan de Vries die met drje treffers, een zuivere hattrick, de Almeloërs de das om deed. Blauw Wit 1—SOS 1 15 uur, Blauw Wit 3Blauw Wit 4 14 uur, Blauw Wit 5—Blauw Wit 6 15.15 uur. Enkele personeelsleden van de o.l. Kolschool organiseerden op zaterdag 28 augustus j.l. weer de traditionele viswedstrijd voor haar leerlingen. 55 kinderen, begeleid door een 40-tal ouders, beleefden daardoor weer een gezellige en ook enigs zins spannende- morgen. Het be stuur van ,,De Rietvoorn" was er gelukkig in geslaagd tijdig een vergunning voor deze wedstrijd te bemachtigen. De heer Oplaat, con troleur van het waterschap, was bij de Schipbeek aanwezig om de jeugdige vissers hun stekkies te wijzen, die door meester Wilpshaar van te voren waren gemarkeerd. Al direkt na het startsein om 9.00 uur haalde Bert Krol de eer ste vis boven water. De heren Kra nen, Stukker en Mekenkamp moes ten daarna nog verscheidene keren in aktie komen, om de gevangen vis te meten. Tegen kwart voor tien serveer den de „Kolschooijuffen" Bezema, Kreeftenberg, Timmer en oud- leerlinge Truus Ulfman koffie met koek aan de ouders. De kinderen werden onthaald op limonade en een rol drop. Toen om elf uur het eindsignaal werd gegeven waren er niet min der dan 66 vissen, met een totale lengte van 804 cm, verschalkt. Hans Erik Lukkien uit klas 4 werd dit jaar de trotse winnaar met 241 cm vis. De tweede plaats was voor Bert Blauw met 140 cm, daarmee routiniers als Rudi Drenth (derde pijijs met .104 cm), Johnny Nijenhuis (vierde prijs met 103 cm) en de kampioen van vorig jaar Herman ten Velde (82 cm) achter zich latend. Het jeugdig talent Peter Aanstoot (klas 1) legde met 63 cm beslag op de zesde plaats. De andere prijs winnaars waren achtereenvolgens Bei-t Zoetbrood (22 cm), Marcel ter Maat (15.5 cm), Milo Groot Obbink Bert Krol en Paul Akker mans. De prijzen bestonden uit een beker, 3 medailles en een aantal hengelsportartikelen. Dat de Kolschoolvissers niet be paald „kleine jongens" waren moge blijken uit het feit dat ze meer vis vingen dan de senioren van de „Rietvoorn", die eerder die morgen een wedstrijd hielden. Of hadden deze misschien hun beste viswater afgestaan aan dé jeugd? Mede door het goede weer een alleszins geslaagde morgen. De elf prijswinnaars Kol school - viswedstrijd.

Holtens Nieuwsblad | 1976 | | pagina 7