PINKSTERFEEST- 25 JAAR IN DE KAAS WEEKENDDIENSTEN SCHURE- NIEUWS Joop van Wakeren ere-drummer van drumband „BMW Vergadering van de CH-kiesvereniging Bijna 1000 gulden KERKDIENSTEN GESLAAGD evonden-verloren Oriënteringsrit HOLTEN 4 JUNI 1976 PAGINA 3 Met Pinksteren, het feest van de Heilige Geest, mag Jezus Christus niet op de achtergrond komen. Toch vrezen we dat dit wel gebeurt. Mogelijk is dat één van de redenen, dat deze dag, ook voor heel wat kerkgan gers, zo wenig „feestelijks" heeft. Voor veel mensen is Pinksteren maar een moeilijke zaak. We hebben daar begrip voor, met name bij kinderen. Toch zou er al veel gewonnen zijn als we op deze dag wat méér aan Chris tus dachten. En dan natuurlijk - met liefde voor Hem in ons hart! Want de uitstorting van de Geest is Zijn werk geweest, de eerste daad na Zijn opneming in de hemel. Zo had Jezus dat zelf beloofd. Hij had gesproken van „de kracht uit de hoge" waarmee Hij Zijn jongeren zou aangorden. Toen 'het kwam, hebben ze dat dan ook onmiddellijk als daad van Christus herkend. Petrus' prediking was daar om één en al Christus' prediking. „Nu Hij dan door de rechterhand Gods verhoogd is en de belofte des Heiligen Geestes van de Vader ontvangen heeft, heeft Hij dit uitgestort wat gij én ziet én hoort". Op deze Pinksterdag zet Christus Zijn vreedzaam offen sief opde wereld in. Hij begint haar te „bewerken". Want het is Zijn wereld, waarop Hij recht heeft. „Mij is gegeven alle macht". Maar nu begint ïjij dit werk aan de wereld door beslag te leggen op de kleine, zwakke gemeente van Jeruzalem. Hij maakt, door Zijn Geest, dat haar hart vol is van Hem! Dan zal ook haar mond wel van Plem overlopen. En dat gebeurt: de van de Geest vervulde gemeente blijkt een van Christus ver vulde te zijn. Van Hem spreekt ze. Getuigt ze. Plem beveelt ze aan als de van God gegeven Redder der wereld, in wie geloofd moet worden tot zaligheid. En ze roept de wereld op zich te bekeren tot Hem! Voor dit getuigenis vormde het Joodse Pinksterfeest een unieke gelegenheid. Want nü waren de Joden uit alle delen van de toenmaals bekende wereld in Jeruza lem samengestroomd. U kent die opsomming wel: Par- thers, Meden, Elamieten enz. Christus' offensief op de wereld begint daar, waar die wereld zich als het ware verzameld heeft. Zo gaat de zaaier uit om te zaaien. Maar het zaad isde boodschap die de gemeente van Hem doet uitgaan, onbevreesd! En zo waaiert dan het Evangelie uit, eerst door de thuisgekeerde feestpelgrims, later door de apostelen. Pinksterfeest dus zendingsfeest? Jadat zéér zeker! Maar... dat niet alléén! We keren terug naar ons uit gangspunt: Pinksterfeest - Christusfeest! Taak van de Heilige Geest is vooral ook: het leven der kerk vol te maken van Jezus Christus! Zodat ze van Hem spreekt en méér: uit Hem leeft Hij wil in haar tot gestalte komen, haar leven vullen, beheersen, in blijdschap zetten, met vredezegenen. Hij wil het in haar leven voor het zeggen hebben. U zegt misschien: dat zijn dan zeker bijzondere dingen? Nee! Dat zijn de heel gewone dingen van het dagelijkse huis, tuin en keuken leven. Want daar bestaat het leven uit, ook van christenmensen. U kunt dat lezen in wat over dat „leven door de Heilige Geest" in de apostoli sche brieven wordt geschreven. Bijv. in Galaten 5. Daar stelt Paulus tegenover het leven door de Geest „het leven naar het vlees". We krijgen van dat laatste een weinig verheffende indruk. Het was hoererij-en geweld, toorn en ruzie en vechtpartijen, drank én diefstal en nog veel meer. Een beestenbestaan! Vaders die hun kinderen tyranniseerden, hun vrouwen sloegen enz. enz. En dan vermaant Hij de gemeente daar het heel anders te doen. Efeze 3: „maar gij geheel anders. Gij hebt Christus leren kennen". Met andere woorden: jullie kunnen het anders. Doordat Hij in jullie leven kwam. En zo stelt Paulus hen dan de vruchten des Geestes voor ogen: liefde, blijdschap, vrede, lankmoedigheid, vrien delijkheid, goedheid, geduld, trouw, zachtmoedigheid en zelfbeheersing. Waarop komt dat neer? Welop de nieuwheid van het gewone leven! Dat is het doel van de Heilige Geest en naar het mij voorkomt het voornaamste! En dat lijkt mij ook logisch. Hoe zullen wij Hem anderen aan bevelen. als we zelf Hem niet liefhebben? Het gaat Jezus met de zending van de Geest in Zijn kerk dus in de eerste plaats om de nieuwheid van die kerk zelf. Daar is het Hem om begonnen. Om dat nieuwe mens zijn. Echt mens! En zegt God als je je daarvoor leent, dan moet je eens zien wat er gebeurt: in de gezinnen w$er mannen die weer echt vaders zijn, hun kinderen niet verbitteren of moedeloos maken doordat ze het onmogelijke eisen. Vrouwen die echte lieve moeders zijn, zonder zich het sloofje te voelen, en die hun kinde ren goed verzorgen. Kinderen die hun ouders onder danig zijn in de vreze Gods, die het thuis „gewoon fijn" vinden en niet de hort opgaan 's avonds. En zo wil.de Heilige Geest alle verhoudingen vernieu wen: in het leven van de arbeid door nieuwe werk gevers te vormen. En nieuwe werknemers, nieuwe patroons, nieuwe bedrijfsleiders en bankdirecteuren en glazenwassers en politici. En ook dominees. En musici en maatschappelijk werkers en noem maar op. Het eind is nog lang niet in zicht! Dat is bedoeling des Geestes: de nieuwheid van het gewone leven. Andere ménsen ja, maar doordat ze andere harten hebben gekregen door Zijn herscheppend werk! Wanneer wij ons daartoe lieten brengen zou er ook geen kritiek meer mogelijk zijn, althans geen onbillijke kritiek! Nu gonst de wereld van kritiek; van de wereld op de kerk en van de kerk op de wereld, van de bazen op de knechten van de knechten op de bazen, van de ouders op de jeugd en van de jeugd op de ouders. En ga zo maar door. De één schreeuwt al harder dan de ander. En elk stelt de ander in gebreke. De Heilige Geest echter leert ons aan zelfkritiek te doen: wat is er een armoede in mijn leven, terwijl het zo rijk kon zijn! Wat overwoekert en verstikt dat oude het nieuwe bij mij vaak, laat ik Christus weinig in mij aan het woord komen. Zo begrijp ik temeer waarom Pinksterfeest zo'n moeilijk feest is. Want er is niets zo moeilijk ais zelfkritiek. En toch is dit de voorwaarde voor hét „feest". Pinksterfeest kan alleen gevierd worden op de puinhoop van ónze beleden mislukking! Want heus, de sluizen boven zijn nog niet dichtgedraaid. De Heilige Geest wil ook nu nog Zijn werk doen onder ons. Maar ons geloof is zo vaak ingezonken. We zijn zo rijk in onszelf, dat we voor Zijn rijkdom gesloten zijn. Maar dit kan anders. En móet ook anders. Leggen we dan onze armoede Hem voor. Onder belijdenis van onze schulden. Maar ook in de verwachting van verhoring Zijnerzijds. En met de bereidheid die te ontvangen. Zo wensen we u een echt féést op, Pinksteren. J. W. Dragt De in de geref. kerk voor het „Eigen Jeugdwerk" gehouden col lecte heeft f 991.38 opgebracht. NED. HERV. KERK 8.30 en 10.15 uur ds. C. C. Ad- dink. - Extra coll. Prov. Kerlce- werlc. Dienst van 10.15 uur met medewerking van 't kerkkoor. Na de tweede dienst koffie drinken met de gasten in ge bouw „Irene". Oppasdienst mevr. Pettinga, Willemien Lo- man en Fenny Scheperboer. Tweede Pinksterdag: 9.00 uur ds. A. W. Berkhof. Ex tra coll. Prov. Kerkewex-k. GJEREF. KERK 8.30, 10.00 en 19.15 uur ds. G. W. H. Peddemors. Tijdens de Pinksterdagen is de eerste coll. voor de zending en de 2e voor rente en aflossing. Kin deroppas tijdens de dienst van 10.00 uur: mevr. van Leeuwen, mevr. Kruithof (res. mevr. Aanstoot-Beltman) Hetty Lan- deweerd, mevr. Stam-Stam (res. Tony Hulsman). Tweede Pinksterdag 9.30 uur (Zangdienst m.m.v, Chr. Gem. Zangv. „Soli Deo Gloxia") ds. G. W. H. Pedde mors. R.K, KERK (Gebouw „Irene") Zaterdag 17.00 uur; Zóndag 9.30 uur; 2e Pinksterdag 9.30 uur. DIJKERH0EK 9.30 uur Ds. A. W. Berkhof. Extra coll. Bouwfonds „Betha- nië"; 2e Pinksterdag geen dienst. 0KKENBRCEK 10.00 uur Ds. M. de Heer; 2e Pinksterdag 10;00 uur ds. J. G. Beei'thuis van Bathmen. Uit- gangscoll. tijdens de Pinkster dagen voor de kerkeraadskas. HIEUW HEETEN Zaterdag 19.00 u; Zondag 8.00, 11.00 en 19.00 uur. 2e Pinkster dag 8.00 en 11.00 uur (Jonge ren dienst-). GEBOREN: Yvonne dv H. Aan stoot en J. B. Paalman Arjan zv H. J. Aaftink en M. Kooistra Gerrit Jan zv H. A. Poortman en J. M. Sehuiterd Anton Renger zv R. G. Veldhuis en H. Willems Jan Hendrik zv H. Romp en A. Nijerees Gerrit Hendrik zv G. J. Nijkamp en W. H. Rensen (geb. te Deventer). OVERLEDEN: J. Beldman 72 jaar, Holten F. Dijkstra 83 jaar, Hol ten. ONDERTROUWD: R. J. Paalman 24 jaar, Holten en G. H. Ooster- velt 20 jaar, Holten. Jeugdsociëteit „De Schure" orga niseert op zaterdagavond 5 juni 'n Sehure-TOP 100. El-ks bezoeker kon in het afgelopen weekend een per soonlijke top-10 invullen (ook op vrijdagavond 4 juni is dit nog mo gelijk). Uit deze zal een TOP-100 worden samengesteld die zaterdag avond zal worden gedraaid. Num mers van Rare Earth, Camel en Santana zullen zeker niet ontbre ken. Voor dit evenement is een speciale discjockey aangetrokken, die echter geen onbekende is voor de vaste bezoekei's van jeugdsocië teit „De Schüré". Het evenement begint om 19.00 uur en zal de ge hele avond in beslag nemen. Vergeet het dus niet: zaterdag avond 5 juni vanaf 19.00 uur de Schure-TOP-100 in jeugdsociëteit „De Schure", Beuseberg 63. Jeugd sociëteit „De Schure". GEVONDEN: rode sok; hondepen ning no. 316405; zilveren armband; poncho; hondepenning no. 60059; groene damesfiets; hondeketting met halsband en hondepenning no. 77846. VERLOREN: zwart-witte lederen bal; doublé dameshox-loge m. witte wijzerplaat rond model; dames hox-loge met witte wij zei-plaa t, merg Prisma, smal zwart bandje; plastic zakje met bi'omfietsverze- keringsplaatje RJD-614; doublé- kleux-ig kindei-horloge Prima zwart bandje: lichtgroene ceintuur; bos huis- en autosleutels; zilvei-en arm band „Joseph"; autosleutel V.W.; cent uit 1938; rode halsband m. hondepenning; zwemkaart: blauw kinderfietsje met witte spartbor- den; grijs leger-zakmes 1945; groe ne damesfiets Gazelle Impola; zw. tas met portemonnee f 100.-, zwem- Met een geweldige speech over handigde tamboermaitre Lieuwe Meinsma, de oorkonde en versier selen (1 paar tromstokken) aan Joop van Wakeren uit Deventer. Ruim 10 jaar was de heer Van Wake ren instructeur van de drum band van HMV. In die periode waren voor hem en zijn band successen en echecs weggelegd. De oorkonde vertelde dit treffend; „De drumband van HMV was van middelmatige klas se, maar werd onder zijn leiding een top-band van de KNF". In 1974 en 1975kampioen van Nederland, resp. in de le en ere-divisie. Waar om nu deze onderscheiding? .De heer Van Wakex-en achtte de tijd gekomen, om de di-umband over te geven aan een jongex-e col lega. En, wees eerlijk, zoiets kun je niet ongemerkt voorbij laten gaan. Een geweldig afscheid pi-oberen te ox-ganisex-en voor iemand voor wie veel respect opgebracht moet wórden. Dit afscheid zal zich ieder een nog lang hex-innex-en, speciaal de heer Van Wakeren en zijn vrouw, die die avond de ene ver rassing na de andex-e te verwerken kregen. Mevrouw Van Wakei-en kreeg een prachtig bloemstuk door Johan van Bruggen aangeboden, terwijl Van Wakex-en van het be stuur namens geheel HMV een ta felaansteker aangeboden werd. Zichtbaar onder' de indruk be dankte de instructeur iedereen en memox-eerde nog even het optreden op het Topconcoux-s in Ba me veld. Dé drumband werd geen kampi- een, maar iedereen moet tevreden zijn met het resultaat. Op een normaal concours was dit om het in vaktermen uit te drukken: een vette eerste prijs. Deze avond illustreerde nog weer eens, dat bij de drumband alles leeft, ongeacht welk resultaat. Er 'is eeix duidelijke aanwijzing", dat deze feestavonden in de besloten maar beslist niet ieder jaar gekop peld aan een afscheid. Dat deze feestelijke traditie •steeds goed verloopt is tevens te danken aan diverse zaken en be drijven, die voor schappelijke 'prij zen en soms voor noppes de in wendige mens verzorgen. De rest betalen de drummers zelf. Een saluut en é.en spoedig tot ziens aan de ere-drummer. Een belofte aan de ere-drummer; we zullen px-oberen uw opvolger uit de beti-ekkelijke anonimiteit te halen door hem de zekerheid te geven, dat wij voor meer dan 100 pet. achter hem staan. De groene Ford verdween rich ting Deventer in een donkei-e re- genachtitge nacht. Maar na een nacht komt weer. het licht van de dag. Weer wox-dt je de kans gebo den, om een gesteld ideaal, 't suc ces én nog meer teamgeest te be reiken. Wat door de drumband van HMV al bereikt is, kan nie mand haar weer afnemen. Joop van Wakeren hartelijk dank. Het was dezer dagen om precies te zijn op 21 mei 25 jaar gele den dat jhx\ G. H. van Coeverden, Loo 67 b, op de grens van Holten en Bathmen bij de Coöp Zuivelfa briek De Vrijheid in dienst trad. In de notulen van de vergadex-ing van het bestuur, gehouden op 1,5 mei 1951, stond opgetekend: „Tot tijdelijke hulp is aangenomen een jongen van Van Coeverden. Beu- sebex-g 77 te Holten. Het loon be draagt f 18.- per week en wordt na de proeftijd opgetx-okken tot f 21.-."' De directeur van het Coberco- bedrijf te Holten,, de heer EL H. G. Vogt. sprak op de jaaxdijkse pei-so- neelsavond in gebouw Trefpunt, nadat door de heer G. J. Beldman allen welkom waren geheten en enkele ogenblikken stilte in acht wai-en genomen ter nagedachtenis aan de op 27 mei ovex-leden oud- dix-ecteur van De Vrijheid Pieter Diikstra, 'n woord van grote waar dering tot de heer Van Coeverden, die zich heeft doen kennen als eerx vakbekwaam en plicntsgeti-ouw medewerker-. Hij wees op de goede en px;ettige samenwerking en sprak tevens een woord van dank na mens de Holtense veehouders. De heer Vogt ovex'handigde de fraaie oorkonde van de FNZ voor 25 jaar trouwe dienst en de FNZ-medaille en hij bood namens De Vrijheid een geschenk in couvert aan en verraste mevr. Van Coeverden- Nekkers met bloemen. Van de collega's kreeg de jubila ris een tafelaansteker en een Aan de Pedagogische Academie te Deventer slaagde voor het di ploma onderwijzeres Ria Hospers, Kolweg. Kaasmaker van Coeverden tijdens z'n werk in de kaas makerij. Onze fotograaf maakte in het Trefpunt ook enkele foto's van de huldi ging doch deze mislukten door een mankement aan de apparatuur). schrijfsel. De heer G. Krieger boud namens de personeelsvereniging foto's aan die ongemei-kt weiden genomen tijdens het wex-k in de kaasmakerij en hij offreerde bloe men aan mevr. Van Coeverden. Nadat de heer Van Coeverden met enkele woorden had dank ge zegd voor de waax-derende woor den en de geschenken, bleef men nog gex-uime tijd gezellig bijeen. PUZZELRIT Er wex-d t.g.v. de personeelsavónd een puzzeirit gehouden. Winnaar van de eerste prijs en de wissel beker werd EI. H. J. Reinders 26 pt., 2 H. W. Smale 21 pt„ 3 "mevx\ Reinders 10 pt., 4 G. Kolkman 7 pt. Dini Voortman uit Rijssen kreeg de poedelprijs (-365 punten). De onlangs wegens omstandighe den uitgestelde oriënteringsrit van de MAC De Holterberg zal nu wor den gehouden op zaterdagavond 12 juni. Sart vanaf 7 uur bij club huis café De Biester, Stationsstr. De rit van pl.m. 30 km wordt ver reden volgens KNMV-i-egelement 1976 en voor „beginners" volgens een eenvoudig reglement, zodat 'n ieder aan deze rit kan deelnemen. Het is de bedoeling van de MAC om meer van deze ritten op de za terdagavond en enkele bijv. op 'n woensdagavond te verrijden. Ook voor de vakantiegasten is de rit op 12 juni een leuke rit. Men kan volop genieten van de mooie na tuur en leert de omgeving kennen. Vrijdag 4 juni 19.00-22.00 uur: Grandioze diep vries-show in voorm. bakk. „De Halm" (zie adv.). 19.30 uur: Gezelligheidsrit Supp. Vereniging S.V. „Holten". Start: Meermanskamp. Vanaf 19.00 u. inschrijven voor deelname. Zaterdag 5 juni 14.00-18.00 uur: Grandioze diep vries-show in voorm. bakk. „De Halm" (zie adv.). 19.00 uur: Schure Top-100 in „de Schure" (zie adv. en ber.). Zondag 6 juni 14.00 uur: Drive-In discotheek in café „De Wippert" (zie adv.). 14.00-18.00 en 20.00-24.00 uur: Dis co show in Bar-dancing „De Waag" (zie adv.). Maandag 7 juni (Pinkstermaandag) 14.00-18.00 en 20.00-24.00 uur: Dis co-show in Bar-dancing „De Waag" (zie adv.). 14.00 uur: Discobal in café „De Wippert" (zie adv.). 19.30 uur: Dansen in Bar-dancing „Boode" te Bathmen (zie adv.). Maandag 7-6 t/m zaterdag 12-6 Kapsalon W. G. van Geenhuizen wegens vakantie gesloten. Dinsdag 8 juni 19.30 uur: Informele raadsverga dering i.v.m. invoering onroe- rend-goedbelastingen. Woensdag 9 juni 20.00 uur: Openbare gedachtenwis- seling over de Nota Sociaal-Eco- nomische Knelpunten in Zuid- West Overijssel van de Soc. Econ. Adv. Commissie (SEAC) in het Postiljon Motel te Deven ter. Zaterdag 12 juni 19.00 uur: Start eerste deelnemer Oriënteringsrit M.A.C. „De Hol terberg" bij clubhuis café „De Biestêr", Stationsstr. (zie ber.). Maandag 14-6 t/m maandag 28-6 Kapsalon Wander Drent wegens vakantie gesloten (zie adv.). Maandag 14 juni 20,00 uur: Ruilavond Holtense Postzegelclub in hotel „Vos man". Dinsdag 15 juni '19.30 uur: Openbare raadsverga dering ten gemeentehuize. Donderdag 17 juni 20.00 uur: Uitvoering Holtense Boerendansgroep en Balletgroep j „Holten" m.m.v. St. voor Soc. en Cultureelwerk Holten in ge- - bouw „Irene". Zaterdag 19 .juni 14,00-16,00 uur: Viswedstrijd voor - de jeugd bij de Wippertstuw in de Schipbeek (zie bericht) 20.00 uur: Laatste dansavond voor gehuwden in hotel „Vosman" (zie adv.). De junioren A van de s.v. Elolten gaan zaterdag naar Aimen waar ze zullen deelnemen aan 'n junio- i*entoernooi van de s.v. Almen. Vertrek vanaf Meermanskamp om half tien. In de laatst gehouden vergade x-ing van de CEI kiesvereniging stelde zich de vergadering achter één CDA-lijst. Voorzitter A. J. Pekkeriet opende de vergadering met gebed en ging met een inleidend woord in op het schriftwoord „Volg mij". Verder wees hij op het moeizaam tot stand komen van het CDA. De vergadering- was van mening dat gestreefd moet worden om bij de volgende Tweede Kamer-ver kiezing met één CDA-lijst uit te komen. Bij de daarna gehouden bestuurs verkiezing, waarbij voorzitter Pek keriet zich om gezondheidsrede nen niet her-kiesbaar stelde en secretaris Vogely wegens drukke de te moeten opgeven, werden de heren H. Rietberg en J. G. P. Müller als leden van het bestuur gekozen. Er werd met de leden van de raadsfractie van gedachten gewis seld over verschillende gemeente lijke zaken. De heer H. J. Wèste- rik gaf hierbij een uiteenzetting van de standpuntbepaling van de fractie, waarmee de vergadering zich unaniem kon verenigen. Nadat de waarnemend voorzitter, de heer M. Stegeman, dank had gebracht aan de scheidende voor zitter en secretaris, voor het vele werk dat zij in deze functie voor de kiesvereniging hebben verricht, sloot de heer Vogely de vergade- ARTS Vrijdagmiddag 5.00 u. maan dagmorgen 8 u. J. F. Sijtse- ma, Pastoriestraat 50, tel. 1870. Maandagmorgen 8 u. dinsdag- mox-gen 8 u. J. H. A. Bruins, Molenbelterweg 15, tel. 1280. Voor boodschappen bellen: 11.00 u. en 4.00 u. WIJKVERPLEGING Zuster H. Strijker, Churchill- str. 93, tel. 1436, b.g.g, 1248, Spreekuur wijkverpleegkundi gen en uitlenen magazijnax-ti- kelen: werkdagen 13.30-14.30 u; Groene Kruisgebouw, Gaarden- straat. ZIEKENVERVOER J. Aanstoot, tel. 2980 en 1338. B.g.g. A. Müller, tel. 1745. TANDARTS A. G. Hoekstra, Grotestraat 151-153, Goor, tel. 05470-3365 (privé 05730-3746)2e Pinkster dag: T. Hogen eist, Smidsweg 3ea, Nijvérdal, tel. 05486-16055. Spreekuur spoedgevallen: 5.00- 5.30 u. nam. DIERENARTS Th. A. Oostenbrug, Diessen- plasstraat 5, tel. 1515. GEZINSVERZORGING Maandag t.m. vrijdag van 8.30- 9.30 u. Dorpsstraat 16, tel. 2784. Tijdens de weekends zijn Maat- •schappelijk Werk en Gezins- vei-zorging telefonisch bereik baar onder nr. 05486-16465. FYSIOTHERAPIE Alle werkdagen behalve dins dagmiddag en donderdagoch tend in het Groene Kruisge bouw, Gaardenstraat G. J. Kraay, tel. 2299. MAATSCHAPPELIJK WERK Stichting voor Maatschappe lijke dienstverlening „Midden- Overijssel," Dorpsstraat 16, Holten, tel. 2784. Spreekuren: maandag t.m. vrijdag van 8.30- 9.30 u„ donderdagsavonds van 6-7 uur en volgens afspraak. OPPASCENTRALE J. v. d. Meer, Canadastraat 35, tel. 1549 (tussen 8.30 en 10 uur)". WACHTDIENST VLEESKEURINGSDIENST Tot en met zaterdag 11 juni: H. W. Goorman, Kolweg 25, tel. 1513. 12 en 13 juni: H. J. Moleman, Lageweg 13, telef. 1974. Aangifte van gestorven dieren op zaterdag van 9-11 uur aan het slachthuis, tel. 1318. STORINGSDIENST Zaterdag 5 t.m. vrijdag 11 ju ni: Electra: H, J. Wansink, La geweg 9, tel. 2789. Gas:. H. J. Kolkman, Diessen- plasstraat 32, tel. 2012. POLITIE Telefoon 1352 - 2665 en 2655. 's Nachts telefoon 05200-71234. BRANDWEER Telefoon 2222 (Dag en nacht).

Holtens Nieuwsblad | 1976 | | pagina 3