V arkenshouderij momen teel in de lift Aardappelen in huis: hoedt U voor spruiten WAAR GAAN WE HEEN VOOR MOEDER Frans Pluygers van 29.30 voor 17.50 Fa. J. W. Oollekamp en Zn. VRUOGINK Kruisingsprobleem KINDERVERHAAL De verlate luilakviering Café „Be Wipper!" verhuizingen transporten MOLEiBiLT nuchtere stierkalveren WERKSTER HOLTENSE HANDELSVERENIGING ALGEMENE LEBENVERGADERING „HGLTENS HÖFKE" potplanten en vaste planten 17.75 vers kippengehakt EMEL1NK AANSTOOT GRAS MAAIERS „DE POPPE" Een werkster gevraagd Haus.se in opslag van aardappelen Fa. H. Muller en Zn. moederdag slagroomtaart I en appeltaart o nc Banketbakkerij 4p)orret isco orresteijn Voor woninginrichting naar D0LLEKAMP VINYL Slijterij Wijnkoperij jagermeister 10 QC Sherry medium *ih fin Amstel, Heineken of Groisch in fjC Pullen Groisch 10 nc '/2 liters Heineken 10 en Tweewielercentrum HOLTEN 7 MEI 1976 PAGINA 9 „Het afgelopen jaar is een redelyk jaar geweest voor de varkens houderij. Het laatste deel van 1975 was zelfs heel goed wat de renda biliteit betreft en deze tendens handhaaft zich ook nu nog. Er worden momenteel veel varkensschuren by gebouwd", aldus de heer J. Nyland, de voorzitter van de varkensfokvereniging „Holten en omstreken", in de maandagavond gehouden ledenvergadering in café Kalfsterman. De heer Nyland noemde als één belangrijk nadelig probleem wat de varkensstapel betreft de ziekte van Aujeski, een hele nare dierziekte, die niet alleen onder de varkens voorkomt, maar ook runderen en schapen bedreigt. In Holten zyn nóg geen ernstige gevallen bekend, maar in het zuiden van ons land en in de Betuwe maakte deze ziekte veel slachtoffers. Er is een geval bekend waarby een bedryf al zijn zeugen, biggen en ander materiaal door deze ziekte verloren heeft en weer geheel opnieuw moést beginnen. Het verdient daarom aanbeveling fokzeugen tegen deze ziekte te laten inenten. De vereniging, die momenteel goed 70 leden telt, organiseerde in het verslagjaar een excursie naar de Gezondheidsdienst voor Dieren te Zwolle, waar men zeer leerzame ervaringen heeft opgedaan. „De gezondheidsdiéns}: voor varkens is een begeleidende dienst" werd op gemerkt in het jaarverslag van de secretaris, dé heer G, H. Bosman. „De voedèrprijzen zijn sterk geste gen. De menging met de magere melkpoeder vooral heelt ze duur der gemaakt," aldus de secretaris, die daar niet erg tevreden mee is. Financieel is men er het afgelo pen jaar uitgesprongen, aldus bleek uit het verslag van de penning meester, de heer A. H. J. Grote-' boer. De inkomsten bedroegen f 404,51 én de uitgaven f 361,90, zo dat er een batig saldo was van f 42,61. De controle-commissie be staande uit de heren H. Rietberg en G. Bieleman, had de bescheiden keurig in orde bevonden. De nieu we kascommissie zal bestaan uit de heren J. B. Veneklaas èn G. Bieleman. Bij de bestuursverkie zing werd de heer G. H. Bosman j met op één na algemene stemmen herkozen, Stamboekbëleid De heer H. Vorkink. die als af- gevaardigdè der Vereniging de al gemene vergadering van het Var kensstamboek op 31 maart, te Bar- chem had bezocht, was nogal cri- tisch gestemd over het aldaar be sprokene. Voorzitter Peters van 't Stamboek had ernstige bedénkin- I gen géuit over het mengen van de magere melkpoeder in het voer. Naar diens mening zal de poeder- berg hier nauwelijks van slinken. Opposanten verweten het be stuur, dat de leden onvoldoende inspraak hadden en dat het fokbe- leid meer een papieren fokbeleid was. Volgens ir Y. Kroes lagen de moeilijkheden bij de selectiemeste- rij te Lochem, waarvan de capaci- teit te klein is, maar volgens de opposanten werd er te veel geke ken naar de vleeskwaliteit en te weinig naar het beenwerk en de vruchtbaarheid. De contributie werd met f 5,- per jaar verhoogd en bij de bestuursverkiezing wer den de heren Peters, Jansen en Ter Horst allen herkozen. De heer Wibers van het Bureau Public Relations Land- en Tuin- bouw bond de aanwezigen goed op 1 het hart om toch vooral goede aandacht te schenken aan politieke aangelegenheden, die met de land bouw te maken hebben. Bij de rondvraag kwam men toch nog weer terug op de selec- I tiemesterijen. De heer Kroes bleek helemaal niet gesteld op uitbrei- j ding van de selectiemesterij; Men wildé bewust niet hièër stërzëügën hebben. Als de K.I. maar goed voorzien was, want daar ging het om. De heer Vorkink, die dit ver slag uitbracht, wilde hier toch wel een groot vraagteken bijzetten. Ook vond hij het vreemd, dat in het Varkensfokkérijblad hierover niets is vermeld. Gebruikskruising Terugkerend tot de vergadering 'van de Varkensfokvereniging zij vermeld, dat de heer J. H. ter Haar, voorlichter bij het veeteelt- consulentschap te Zwolle een in leiding hield over „De voor- en nadëlen van de gebruikskruising eii de moeilijkheden die hierdoor kunnen ontstaan voor de vervan ging van de zeugenstapël." De heer Ter Haar wees er in het begin van zijn inleiding op, dat hy 10 jaar geleden al iemand in Mar- kelo ontnioette, die als zijn me ning uitsprak, dat kruising van verschillende varkensrassen nood zakelijk was. Zelf had hij toen de vraag gesteld „waar blijf je met de kwaliteit van de zeugenstapel?" Momenteel is het zo, dat plm. 75 pet. van de slachtvarkens een krui sing is tussen een Gr. Yorkshire beer en N.L.-zeugen, 10-15 pet. is van zuiver ras en 10-15 pet. van industriële fokkerij groeperingen. Voordelen van deze kruising zijn (heterosiséffect): voor de ver meerderaar mindere sterfte, plm. 0.5 big per toom, betere groei big gen 01-02 worp, samen plm. 1 big per zeug per jaar is plm. f 80,-. Voor de mesters: betere groei plm 25 gr. f 1,50, beter voeder- verbruik 0.1-0.2 plm. f 5,-, minder sterfte 1 pet. plm. f 1,50, iets be tere slachtkwaliteit 5-10 pet. plm. 0.75. Volgens de hiervan aanwe zige statistische gegevens een to taal voordeel van f 8,75 per slacht- varken. Bij gebruik F-zeugen (Gr. York- beerxF.zeug). vermeerderaar: on geveer 1 big meer per zeug per jaar f 80,- (gewicht biggen bij spe nen plm. 2 pet. lager is plm. 0.5 kg) mester: groei iets lager, plm. 10 gr., voedergebruik gelijk, sterfte iets hoger, slachtkwaliteit 540 pet. minder, samen plm. f 2,- minder. Het nadeel van kruising noemde de heer Ter Haar de instandhou ding van een goede zeugenstapel. F-zeugen zijn wat onrustiger (voor al bij biggen). Het gebruik van F-zeugen is een goed systeem mits goed toegepast. Hij constateerde, dat de aanvulling van de zeugen stapel helaas vaak te weinig aan dacht krijgt. Het gevolg is, dat oudere, minder geschikte zeugen worden aangehouden, er een te ge ringe selectie in de fokzeugen is, het aanhouden van F-zeugen en teruggang van de kwaliteit van de zeugenstapel. Het zelf fokken biedt als voor delen, geen of minder risico vari insleep ziekten, het is meestal goed koper plm. f 2,- tot f 5,- per mest- big. Het nadeel is, dat het nogal wat aandacht en vooral oók kennis vraagt. Bij-aankopen is het omge keerde het geval. De heer Ter Haar ging verder nog uitvoerig in op het zelf fokken en het aanko pen van fokmateriaal. Aan de ge- dachtenwisseling naar aanleiding van deze inleiding werd door ver schillende leden deelgenomen en o.a. door de heer H. N. Hinsenveld, inspecteur van het Varkensstam boek te Almelo. Tot afgevaardigde naar de vol gende algemene vergadering van het Varkensstamboek werd nog aangewezen uit de leden de heer G. Bieleman. Aan het slot bracht voorzitter Nijland, de heer Ter Haar dank voor zijn uitvoerige in leiding en de heren Hinsenveld en H. Rietberg voor hun aanwezig heid. Kennelijk geschrokken van de gestegen prijzen hebben heel wat Nederlandse gezinnen een extra voorraad aardappelen in huis ge haald. Kelders, schuren en zolders zijn gevuld met tientallen, vaak honderden kilo's. Het produktschap voor Aardap pelen twijfelt aan het nut. Maar wie toch, zoals zovëlen, het zekere voor het onzekere verkiest, zal dan wel enkele voorzorgsmaatre gel moeten nemen. Het kostbare Voedsel wil name lijk graag spruiten en moet daar tegen worden beschermd. Hier voor zijn uitstekende middelen in de handel. Het, bekendste is Neo-Conser- viet dat al tientallen jaren bij de drogist verkrijgbaar is. Mid delen als deze voorkomen het uitlopen van aardappelen, onder volledig behoud van kwaliteit, smaak en kleur. De voedings waarde blijft hoog, omdat deze immers niet naar de spruiten kan „verhuizen". Het gaat hier om een even nood zakelijke als goedkope maatregel. Deze hoeft nog geen cent per kilo te kósten. De prijs voor een doosje Neo-Consërviet bijvoorbeeld be draagt f 2,17: goed voor doeltref fende beschërming van 250 kilo aardappelen. 8 niëi Nationale fietsdag. Tocht over 35 km. Start: VW vanaf 9 u. Kaarten verkrijgbaar bij VVV a f 2,50, kind. f 1,50. Voor üitrijdérs een medaille; loterij. Nationale molendag. Te Deven ter officiële opening Bolwerks- molen om. 10.30 u.; daarna tot, 16 uur gelegenheid tot bezichtiging van molen in actie. Molen draait vanaf 10 uur. Fotowedstrijd Bol- werksmolen, haal strooibiljet bij VVV Deventèr of bij uw fotohan delaar- De venter schouwburg, Grote Kerk- hof 1, tel. 11500. Za 8 mei 20 u. Reviie Daventria heeft dit, maar ook. dat, t.g.v. het 70-jarig bestaan van de atletiek- en voetbalvereni ging Daventria. Di 11 mei 20 u. Concert van de Federatie van Muziekverenigingen m.m.v. de PTT-fanfare Lebuinus- harmonie, Ons Ideaal, Deventer Accordeonvereniging en Harmonie Eendracht uit Colmschate. EDB-theater, Smedenstraat 10, tel. 13615. Weekfilm do 6 t,m. wo 12 mei De (karatebrigade, 18 jr; nachtvoorst, vr 7, za 8 mei resp. 23 en 23.30 u. Sankodan, de tijger van Ceylon, 18 jr; matinee za 3, zo 9 mei 14 u. Django, a.l. Aanv. weekfilm: werkd 20 u., za 18.30 en 21 u., zo 16, 18.30 en 21 u. Cinema, Lange Bisschopstr. 69, tel. 11100. Weekfilm do 6 t.m. wo 12 mei 14 jr; nacht voorst. za 8 mei 24 u. Let the good times roll, 18 jr; matinee za 8 ,zo 9, wo 12 mei 14 u. Winnetou, a.l. Aanv. weekfilm: werkd 20 u., za 18.45 en 21.15 u., zo 16, 18.45 en 21.15 u. Luxor theater, Brink 20, tel. 18662. Weekfilm do 6 t.m. wo 12 mèi Zo gèzegd, zo gedaan, a.l.; nachtvöorst. vr 7 mei 23 u. Het Dëênsé sleutèlgat, 18 jr; matiené zo 9 mei 14 u. Pippi Langkous, a.l. Aanv. weekfilm: werkd 20 u.f za 18.30 en 21 u.j zo 16, 18.30 en 21 u. Stichting Filmart '74; inl. Brink 30, tel. 11637. Vr 7 mei 22.45 u. Huil niet met ;le mond vol. Boetiek De Rozijnenkorf, Grote Poot 19, tel. 11848. Opèn: ma t.m. za 14-18, vr ook 19-21 u. Tot 3 juni Feya Wouda, schilderijen. De Kunstpoot, adres en open als Rozijnenkorf. Tot 27 mei Herman Damen, pentekeningen. Kunst Rondom, Openbare Lees zaal, Brink 70, tel. 135Ö6. Opèn dl t.m. vr 10-17.30 en 19-21, za 10-17 u. Tot 29 mei Gerrit de Moree, kiëurlithó's, Chris Brand, letter-; ontwerpen. Het Ei van Columbus, Polstraat 76, tel. 12311. Open dgl. 16.30-19, di, do, vr ook 's avonds, verder onregelmatig. Tot 26 mei voor- jaarstentoonst. Dëvëntèr kunste naars. Zo Concert döor kwartet Henk Zomer. Kunsthoek Rabobank, Keizërstr. 2, tel. 17513. Open ma t.m. vr 9-18 v'r ook 19-21 u. Tot 17 mei v.d. Ven tekeningen, schilderijen. Galerij Lenten, Kletterstr. 25-27 Epse, tel. 21815. Open wo t.m. za 10-18, zo 14-17 u. Beekhouvtiwèrk, grafiek, schilderkunst, keramiek 1850-hedën. Stadsbibliotheek, Klooster 3, tel. 16512. Open di t.m. vr 10-12 en 13-17, wo ook 18-20.45 u. Aanwin sten uit de periode 1971-1976. Museum De Waag, Brink 56, tel. 14556. Opèn dl t.m. za 10-12.30 en 14-17, zo 14-17 u. Antiekè beukens, zilver, aardewerk. Museum De Drie Haringen, Brink 55, tel. 14556. Open als De Waag. Aanklèedpoppen uit I860- 1910. Museum voor mechanisch speel- goèd, Noordenbergstr. 9, tel. 19739 Open als De Waag. Albert Schweitzer cèntr., Brink 89, tel. 19675. Open di t.m. vr 9-12 en 14-17, za 13-17 u. Permanèntë expositie over lèvén en werk van Albert Schweitzer. Lebuinuskerk, Grote Kerkhof 42. Serie diensten over leven in de stad. Zo 9 mei 10 u. ds. E. Lam berts: Kinderen in de stad. Dèventèr Ren- en Tóeristenver. „De Zwaluwen", inl. W. Bekking," Amstellaan 20, tel. 21247. Elke za. fietstoertpcht, start 8.30 u. vanaf clubhuis DKC Hellas, Rielerenk, deelname ook voor nièt-leden gra tis. Ovèrdekt zwembad, Smymadw. straat 2, tel. 21864. Za 8 mei 18-20 u. J. Bonisema-zwemwedstrijden. Sportcomplex Rielerenk. De sportverènigingën, diè óp de Rie lerenk hun honk hebben voor voet bal, rugby, wielrennen en korfbal, nodigen, alle Deventernaren uit op him térreinèn zo 9 mei 10-17 uur voor diverse wedstrijden en festi viteiten. Moederdagbraderie Nieuwstraat za 8 mei 9-17 u. 8 mèi opening kerk- en toren muziek 1976, met koperblazers, orgel- en beiaardmuziek. ïè-13 mei: Open dagen (mani- fëstatie) in personeelsflats van Brinkgreven en Geertruiden; the ma: sterven en stervensbegelei ding (14-21 u.) Wijkgebouw Van Vlo tenia an: 8 mei 14-17 u. Ruilbeurs Deventer Verzamelaars Vereniging. „Sloapkop, doedelkop Steet om negen uur pas op!" Dat deuntje spookte Geert maar door het hoofd. Al weken praatte hij met zijn vriendjes over de Luilak, de Beddezak. Ha, de zaterdag voor Pinksteren. Dat was dé dag. Dan moest je je beslist niet verslapen. En wie het wel deed, nou, die zou het weten. Daar zou Geert wel voor zorgen. Ze hadden al een heleboel lawaaimateriaal. Goed verstopt-voorlopig nog. Pas op Luilak zou het dienst doen. Ieder leeg blikje was bewaard. Ze hadden oude emmers, van die ouderwetse zinken emmers met een gat erin of zonder hengsel. Maar wat gaf dat, herrie gaf het genoeg als je erop sloeg. En dan nog de deksels en lege bussen. Geert wreef zich in de handen van voorpret; Wat zou hij plagen. Er was nog een ander liedje. Hoe was het nou? Ja, hij wist het al. Zoiets als: Luie motte Luie zotte Op gaan staan moet maar weer naar bed toe gaan. Bij iedere langslaper zouden ze aan dè bel rukken, op de dèur bonzen en ketelmuziek maken. Het zou me een geratel en gerammel worden! Het moeilijkste was nog het geheim te houden. Stel jê voor, dat iedereen vroeg op was, dan was er geen aardigheid aan. Geert had het vooral gemunt op Tijmen. Dat was toch zo'n slome, die deed nou nooit eens leuk mee. Hij mocht hém niet erg. 'Het was echt een saaie Piet. Hij zou vast wel een echte luilak zijn. Ze moesten de bussen en blikken nog verdelen. Touw om die achter zijn fiets te binden had hij genoeg. Maar nu eërst naar Harm, 't Kon nog net voor het eten. Harm wist hoe je met een leeg schoenpoets blikje, een elastiekje en een knij per aan je fiets een heleboel herrie kon maken. Veel meer dan alleen maar mét een stijf kartonnetje en een knijper. Maarten en Jan waren al bij Harm. Na veel gepruts en gepriegel lukte het. Het moest er alleen nog even af, anders konden ze niet op de fiets naar huis. De volgende dag pas kon het schoen poetsblikje erop. Er waren nog al lerlei problemen. Harm vertelde, dat hij er niet aan had gedacht, dat zijn vader nachtdienst had. Die kwam dan net thuis öp de tijd waarop hij wildé opstaan. Maarten mocht de wekker niet hebben om dat zijn. kleine broertje dan wak ker zou worden. „Maar 4 uur is ook te vroeg," riep Jan. „Als we dat nou allemaal vinden, dan hoe ven wé heus niet jouw zin te doen, Géért. Jij wil altijd de baas spe len." „Ja, en je hebt de beste blik ken zelf gehouden," schreeuwde Harm. Daar had je het nou. De ruzie was er op de dag voor Lui lak. „Goed," riep Geert, „jullie je zin. We beginnen om 5 uur. En wie dan niet op het plein bij de pomp is, dié is zélf luilak," Boos draaide Geert zich om en ging naar huis. Dat van die blik ken was niet helemaal waar. Hij had toch zeker voor de meeste dingen gezorgd. Dat gezeur ook al tijd! Thuis kreeg Geert tot over maat van ramp een standje omdat hij te laat was. Hij mocht na het eten niet meer buiten spelen. „Ook niet erg," mopperde Geert, en.hij ging het schoenpoetsdoosje aan zijn fiets bevestigen. Daarna in bad en naar bed. Geert had een oude wekker. Die deed het nog best. Het was er al leen één met speciale gebruiksaan wijzingen. Hij moest een beetje schuin staan en als je wilde dat ie om 7 uur afliep, moest je hem op 3 uur afstellen. Hij wilde nu om half 5 opstaan. Of zou hij zelf om 4 uur beginnen en zijn vrienden wakker maken? Ja, dat deed hij. Dat hij daar niet eerder aan had gedacht! Dus, de wekker op 5 uur. Dan liep ie om 4 uur af. Nou, aan gekleed was hij in 5 minuten. Dan nu maar slapen. Maar dat v/as niet zo eenvoudig. Geert had zich veël té druk gemaakt. Hij moest nog steeds aan alles denken, aan de ruzie, aan de route, die ze zouden nemen. Hij kon niet in slaap komen. Uren lang lag hij te draaien en te woelen. Hij hoorde de klok slaan. Was het 11 uur of 12 uur? Hij wist het niet. Hij pakte de wëkker. 11 uur. Hij vergat het klokje weer schuin te zetten. Even later stond het stil. Maar dat merkte Geert niét, want eindelijk was hij in slaap gevallen, juist toen hij zich had voorgenomen om dan maar wakker te blijven tot 4 uur. Zo werd hét Luilakmorgen. De wèkker stond stil en alles bleef siil. Bij de pomp op het plein ston den om klokke 5 uur Harm, Maar ten en Jan. Hun blikken en bussén nog in een zak, om het geluid nog te dempen. „Waar blijft ie nou?", vroeg Jan. „Ach, hij zal zo wel ko men", vond Harm. „Laten we nog even wachten". „Stel je voor, dat ie nog slaapt!", gierde Maarten. De andere twee proestten het ook uit. Dat zou toch niet waar zijn. Ze be sloten nog zonder lawaai, naar Geerts huis te gaan. Dan kwamen ze hem of tegen of „Hij ligt nog in bed", fluisterde Maarten toen zij bij het huis kwa men. Ze liepen achterom, op hun tenen. In het schuurtje was hij ook niet. „Zullen we?", vroeg Harm en hij haalde de blikken uit de zak. „We kunnen natuurlijk nog even v/achten", bedacht Jan. Het zou nog mooier zijn als het nog later werd. „Ja, maar als ie dan net komt, hebben we geen pret meer. Laten we het wagen. Er zijn toch geen andere Luilakgroepjes". Jan kneep Maarten in zijn arm van spanning. O, hoe lang nog. Daar kwam de melkboer om de hoek. Nu niet langer wachten, besloot Jan. Toen barstte het lawaai los! Een gerammel en geratel, geklep per, gebons en gebel! Een Geert?- Eerst dacht hij nog dat het droom de. Maar toen hij de wekker stil zag staan, terwijl hij op de rand van zijn bed zat, wist hij dat het niet zo was. Nog helemaal slaperig deed hij het gordijn open en keek naar buiten. „Oh", kermde hij en hij vluchtte naar beneden, waar zijn moeder, zijn broertje en zijn vader ook al wakker waren van het: „Luilak, beddezak", „Slaapkop, doedelkotnp"". Moeder vond het een ."mooie mop en Geert, die was sportief genoeg om mee té grinniken. Ze dronken eën kop thee terwijl Geert zich aankleedde. En daar gingen ze, nu mét hun vieren, maar voor Geert Was het allemaal een beetje anders dan hij het zich had voorgesteld. ZONDAG Aanvang 14.00 uur VOOR VAKKUNDIGE EN Kerkplein 1 - Holten Telefoon 05483-1300 Agentschap: Van Gend en Loos EEN AVONDJE UIT? Daar zilt u gezellig" aan een itaitleme bar. Oók voor partijtjes. GEVRAAGD I vödr de mestér ij. DERK JANSSEN Telefoon 1533 Bedrijfsautogaiage MEINDEKS vraagt: voor twee halve dagen per week. Holterbroek 6c Telefoon 05483-2395 Tegen inlevering van deze advertentie ontvangt u een heerlijke van 10— voor i iUU of een van 3,40 voor faéÖU Aan de leden. Hierbij delen Wij u medé. dat er dinsdag 11 mei, 's avonds om 8.00 uur (precies) een zal worden gehouden in Hotel HoLterman. Zie toegezonden agenda. Aller opkomst DRINGEND gewenst J. A. v. d. MAAT, voorzitter J. A. SLOTMAN, secretaris Moederdag; Bloemendag Markeloseweg is ruim gesorteerd in Spéciale aanbiedingen t.g.v. moederdag Koop bij de vakman. De Disco Dorrestijn L.P. van de week De nieuwste Rolling Stones L.P. BLACK AND BLUE van 19.50 voor Oranjestraat 31 - Holtan - Telefoon 05483 2392 TAPIJTEN; BERGOSS - DESSO PARADE en INTERTEST Op alle merktapijten 5 jaar garantie SPECIALE AANBIEDING: met aquaron rug (183 breed) GORDIJNSTOFFEN en VITRAGES prachtige sortering! Gratis knippen op maart ZONWERING voor binnen en buiten. Snelle levering Oranjestraat 69 - Telefoon 1437 Dealer Singer Naaimachines voor Holten en Omstreken. STATIONSSTRAAT 10 van 16.45 voor IUbÏJU per fles 4.95 of 6 fles voor fcliUU (Spaanse botteling met garantiezegel) van 14.16 nog steeds IUbWII van 15.80 voor 34i£llJ van 17.20 voor llliUU Deze aanbiedingen zyn geldig van 8 mei t.m. 21 mei. Zaterdag en dinsdag a 3.50 per 500 gram winkel Oranjestraat 13 Pluimveebedryf Borkeld 80, tel. 1564 ruime sortering van uitstekende kwalitêit Ook voor vakkundige reparatie Café-Restaurant voor receptie, bruiloft, etentje en feestavond. Prima keuken. Max. 250 personen. Teléf. 054716-1206 voor 2x eën halve dag per wéék, 's morgéns of 's mid. dags. Mevrouw Kalfsbeek. Nagel houtstraat 25, Holten 's avonds na 6 uur. Dit is uw blad voor familie berichten

Holtens Nieuwsblad | 1976 | | pagina 9