Raadsvergadering H.M.V.50.000 JA WEEKENDDIENSTEN Officiële publikaties Uit de raadsportefenille Naamgeving Staatssecr. van Hullen spreekt in Holten De lampion-optocht AlitNI Uniek concert KERKDIENSTEN KNF-jeugd Road Baud L V i !8iii§ê^ Ifsp /a 1 r<~.. r. Gemeente Holten Bevolkings onderzoek op TBC Spreekuur burgemeester INGEZONDEN Burgerlijke Stand KeVOnden.verloren HOLTEN 7 MEI 1976 PAGINA 3 De gemeenteraad komt maandag 10 mei om 19.30 uur in openbare vergadering ten gemeentehuize bij een ter behandeling van de vol gende agenda. 1 Notulen vergaderingen van 25 maart en 13 april 1976. 2 a. Ingekomen stukken, b. Mededelingen. 3 Voorstel tot verkoop van een bouwterrein in het villaterrein Look aan de heer J. M. Kokke- ma te Vlaardingen. 4 Voorstel tot eigendomsover dracht door de Staat aan de ge meente Holten van weggedeel te langs Rijksweg 1. 5 Voorstel tot verkoop van voor malig weggedeelte op de Hol- terberg aan de heer J. A. van 't Verlaat te Uden. 6 Voorstel tot het verhuren van een stukje grond aan de heer J. G. P. Müller, Houtweg 28. al hier. 7 Voorstel tot het benoemen van een lid van het bestemmings plan-forum. 8 Voorstel tot het verdagen van de beslissing op het door de VOM Nederland BV ingedien de beroep tegen de beslissing van burgemeester en wethou ders tot het weigeren van een bouwvergunning. 9 Voorstel tot het voorlopig vast- stellén "van de kosten van het openbaar kleuteronderwijs over de jaren 1971 t.m. 1974. 10 Voorstel tot het voorlopig vast stellen van de lasten van het openbaar lager onderwijs over de jaren 1971 t.m. 1974. als mede over het tijdvak 1968 t.m. 1972. 11 Voorstel tot het nader vast stellen van de exploitatiever goeding ten behoeve van het bijzonder lager onderwijs voor het jaar 1975. 12 Voorstel tot het deelnemen aan de Onderwijsbegeleidingsdienst „Midden-IJssel". 13 Voorstel tot wijziging van de gemeente- en bedrijfsbegrotin- gen 1976 (credieten uitbreiding GEB en aankoop afkortzaag). 14 Beantwoording van ingekomen schriftelijke vragen. Zoals vele inwoners der gemeen te Holten bekend is, heeft HMV op dit moment een jeugdorkest van 25 jonge muzikanten, dat reeds en kele keren in het openbaar is op getreden. Wat velen misschien niet zullen weten is, dat er alweer een nieuwe groep «van circa 30 jonge mensen staat te trappelen van on geduld om ook een instrument te kunnen gaan bespelen. Helaas is echter het instrumentarium van HMV uitgeput. De Holtense Mu ziekvereniging is dus genoodzaakt om nieuwe instrumenten aan te schaffen. Dit kost heel veel geld. Daarom zal er dit kalenderjaar een bijzon der beroep worden gedaan op de inwoners en de zomerbezoekers van ons dorp om HMV - ook ten be hoeve van de jeugd - een extra financiële ondersteuning te geven. In samenwerking met haar suppor tersvereniging zullen er dit jaar door HMV enkele grootse acties worden georganiseerd, waarvan de start hopelijk zal plaatsvinden tij dens de jaarlijkse braderie en het •slot tijdens de najaarsbeurs. Enkele besprekingen hebben in middels plaatsgevonden, terwijl achter de schermen reeds hard ge- werkt wordt om de zaken op tijd gereed te krijgen. Wij vertrouwen op een zo groot mogelijke onder steuning door onze bevolking en hopen dat' "tiet opschrift „HMV 50.000" een begrip zal worden voor iedereen. Wie kan zich' 'Holten indenken zonder muziekkorps? De resultaten die de laatste jaren zijn geboekt, dragen de naam Holten naar alle windstreken uit. Het concert - eni ge tijd geleden door de radio uit gezonden - heeft reacties, uit diver se delen van Nederland tot gevolg gehad. Wat denkt u van dc inspan ningen van onze drummers die op 15 mei a.s. voor de derde keer -achtereen deelnemen aan het top- concours in Barneveld? Zullen ze deze derde keer ook weer kam pioen van Nederland worden? On geacht het resultaat ddt door hen zal worden behaald, zullen wij ze 's avonds om plm. 20.30 uur op de Larenseweg verwelkomen en hen dan muzikaal begeleiden naar het centrumvan ons dorp. Dames en heren drummers, succes! Op dinsdag 25 mei a.s. zal er 's avonds een uniek concert plaats vinden in de muziekkoepel. HMV wil de bevolking kennis laten ma- NED. HERV. KERK 8.30 cn 10.15 uur ds. A. Schel- levis. Oppasdienst: mevr. Meilink, Gerida Hols en Ineke Wolters. Extra coll. Jongerenkoor „He licon". 10.00 uur Jongerendienst in „Irene". GEREF. KERK 9.30 en 15.00 uur ds. H. van Twillert. In beide diensten is de eerste coll. voor de kerk en de twee de voor rente en aflossing. Kinderoppasdienst: Bea Brink man, mevr. Paalman-Aanstoot (res. mevr. Veldhuis-Bos) Mevr. Stam-Harmsen, Ineke Stam (res. mevr. Meijerink- Jansen). R. K. KERK Zaterdag 17.00 u., zondag 9.30 DIJKERH0EK 9.30 uur ds. A. Berkhof. Extra col. Jeugdkoor „Heli- Ion". 0KKENBR0EK 10.00 uur ds. J. G. Beerthuis van Bathmen. NIEUW HEETEN zondag 8.00 Zaterdag 19.00 en 11.00 uur. ken met een carillon. Dankzij de medewerking van het gemeentebe stuur en onze plaatselijke banken is het mogelijk u een concert aan te bieden samen met een mobiel carillon. Dit carillon wordt be schikbaar gesteld door een klok kengieterij uit Aarle-Rixtel en het zal worden bespeeld door Ron Smit uit Deventer. De inwoners- van Holten worden hierbij opgeroepen om naar dit bijzondere concert te komen luis teren. De entree voor dit gebeu ren is gratis. Een ander muzikaal hoogtepunt voor ons dorp zal zijn het optre denvan de KNF-Jeugd Road Band. Reizende Beiaard van klok- Jcengiet^ii Petit Fntsen Dit orkest, dat is samengesteld uit jeugdleden van diverse orkesten, maakt namelijk deze zomer een tournee door Nederland. Helaas zijn bij loting twee jeugdmuzikan- ten van HMV buiten de prijzen ge vallen, doch dit mag toch geen af- breuek doen aan het feit, dat we blij zijn dat de KNF het concert voor Overijssel aan ons heeft toe gewezen. Dit muzikale festijn zal plaats vinden op 4 augustus a.s. Nadere bijzonderheden zullen te zijner tijd worden verstrekt. U ziet, dat HMV probeert onze bevolking op diver se manieren verstrooiing te bren gen. Daarnaast is HMV ook geen onbekende verschijning als het gaat om optochtbegeleiding, her denking van gevallenen enz.- Bij hoogtijdagen, zoals 30 april, is het zelfs twee keer optreden geblazen op' één dag. Bevolking van Holten, wij roe pen u op steunt „HMV - 50.000" 4 VRIJDAG 7 MEI 19-20 uur Inleveren vakantiezegels A.S.T. bij Tij hof, Schoutenstr. 17 ZATERDAG 8 MEI 10 uur Prov. congres PPR in hotel Vosman (zie bericht). Inzameling van lompen in de verschillende buurtschappen voor H.M.V. Inleveren vakantiezegels bij Har- melink, Gaardenstraat 48 14-17 uur Inleveren vak.zegelboek- jes bij P. F. van Doorn, Rietmo lenstraat 4 (zie adv.) ZONDAG 9 MEI 14 uur Discobal in cafe De Wippert (zie adv.) 19.30 uur Dansen in 'oar-dancing Boode te Bathmen (zie adv.» MAANDAG 10 MEI T.M. VRIJ DAG 14 MEI 17 uur café De Zadelkamp geslo ten (zie adv.). 19.30 uur „Open-Huis" cai'é-restau- rant-camping De Poppe (zie adv.) 19.30 uur Openbare raadsvergade ring ten gemeentehuize (zie agenda) 20 uur Ruilavond Holtense Postze gelclub in hotel Vosman 20 uur Vergadering leden aid. Hol ten C.N.V. in gebouw Rehoboth. Spr. de heer G. Duel. Onderw. „Wet °P de ondernemingsraad DINSDAG 11 MEI 19-22 uur Inlevering vak.zegel- boekjes bij P. F. van Doorn 20 uur Algemene ledenvergadering Raiffeisenbank „Holten" in hotel Holterman 20 uur Ledenvergadering Holtense Handelsvereniging in hotel Hol terman (zie adv.) WOENSDAG 12 MEI Jaarlijks uitstapje Bejaardensocië- tei| „Holten". Vertrek: 8.30 uur vanaf gebouw Irene. Bus stopt bij Bejaardencentrum „Diessen- plas" 14-17 uur Inlevering vak .zegel boek jes bij P. F. van Doorn In augustus/september van dit jaar hopen wij onze sporthal te kunnen openen. Deze sporthal, die weliswaar in de eerste plaats het gymnastiek onderwijs aan de Scholengemeenschap zal moeten dienen, zal bovendien in zeer ruime mate ;ten dienste staan van de sport beoefening van de burgerij. Ons college zou aan deze sporthal gaarne een naam willen geven. Wij menen echter vooralsnog, dat deze sporthal en de Scholen gemeenschap, waarvan deze sporthal deel uitmaakt, éénzelfde naam zouden moeten dragen. Om een voorbeeld te noemen: wanneer aan de Scholengemeen schap de naam XYZ-school zou worden gegeven dan ware te overwegen de sporthal XYZ-hal te noemen. Gaarne willen wij de burgerij vragen ons suggesties te willen doen voor deze naamgeving. Indien men van oordeel is, dat aan de school en sporthal niet dezelfde naam behoeft te worden gegeven, dan kunnen ook voor stellen worden gedaan voor school en sporthal apart. Ons college ziet gaarne uw ideeën in deze tegemoet. Deze kunnen worden toegezonden aan ons college, gaarne in de linkerboven hoek van de enveloppe het opschrift „naamgeving" plaatsen. Wij menen, u niettemin alle vrijheid latende, dat bij het zoeken van namen in de eerste plaats gedacht zou moeten worden aan de plaatselijke geschiedenis, plaatselijke regionale geografie, dan wel aan kadastrale namen. Tevens dient er aan worden gedacht, dat de school een streek- functie vervult. Wij doen gaarne een beroep op u om suggesties aan te dragen, zodat de raad dezer gemeente straks bij zijn beslissing t.a.v. de naamgeving over de nodige ideeën kan beschikken. Burgemeester en wethouders van Holten: W. H. Enklaar, burgemeester G. J. Langenbarg, secretaris DONDERDAG 13 MEI 19-22 uur Inleveren vak.zegelboek jes bij P. F. van Doorn (zie adv.) 19.45 uur Slotavond Herv. vrou wengroep in Irene VRIJDAG 14 MEI 19-22 uur Inlevern vak.zegelboek- jes bij P. F. van Doorn (zie adv.) ZATERDAG 15 MEI 15-16 uur Receptie i.v.m. 25-jarig bestaan afd. Holten van het Ned. Rode Kruis in hotel Holterman (zie adv.) MAANDAG 17 MEI 20 uur Ledenvergadering afd. Hol ten v, d. CHU in De Schakel (Boschkampstraat) VRIJDAG 21 MEI 20 uur Ledenvergadering AR kies vereniging in gebouw Rehoboth MAANDAG 24 MEI 20.30 uur Carillon-concert in Kalf- stermansweide (zie ber. en adv.) Tot leraar aan de openbare scholengemeenschap is benoemd de heer J. M. Fokkema te Vlaardingen. Teneinde zich met zijn gezin in Holten te kunnen vestigen heeft de heef Fok kema verzocht kavel nummer 55 in het „villaterrein Look" van de gemeente te. mogen agnkopen. Tegen deze verkoop op naam van mevrouw A., Fokkemh-Salverda hebben b. en w. geen- i>ezwaar.< zodat zij 4a raad - voorstellen aan, genoemde mevrouw te 'verkopen genoemde kavel groot 3700 m2," gelegen aan de Korhoenderweg, voor de som van f 84.800,- exclusief de aanieg- en aansluitkosten van aardgas en elektra en de verschuldigde omzetbelasting over de koopsom en de aanleg en aansluitkosten. De commissie gemeentewerken kan zich met deze verkoop verenigen. Overname weggedeelten Bij de, aanleg van de nieuwe E8 Rijksweg 1 van het Rijkswegen plan 1968) zijn weggedeelten aan gelegd ter vervanging van de ver vallen weggedeelten van de Sta tionsweg, Tolweg, Vrijebroeksweg, Groteboersweg. Beusebergweg en Gasthuisweg. Tussen de Staat der Nederlanden en de gemeente Hol ten is op 8 augustus 1974 een over eenkomst gesloten ter regeling van het beheer en onderhoud van ge noemde weggedeelten, waarbij de gemeente zich heeft verbonden tot 't in eigendom overnemen van de ondergrond om niet. In de ont- werp-akte zijn een aantal bijzonde re voorwaarden opgenomen, alle betrekking hebbende op een in rijksgrond gegraven sloot, zijnde een afscheiding tussen rijksgron- den en particuliere gronden. Deze sloot of sloten zullen na overdracht van de grond door de gemeente Holten moeten worden onderhou den. B. en W. stellen de raad voor ge noemde weggedeelten, totaal ter grootte van 5.53.60 ha, van de Staat der Nederlanden om niet in eigen dom over te nemen, overeenkom stig de gestelde voorwaarden. De commissie gemeentewerken gaat akkoord-met deze grondtransacties. Verkoop stukje weg In 1964 is een gedeelte van de voormalige autoweg over de Hol- terberg, nabij de nieuwe aanslui ting van de Motieweg op de Toe- ristenweg aan het verkeer onttrok ken en verhard, (asfalt). Een zui delijk gedeelte van dit sutkje oude weg wordt thans als inrit gebruikt ten behoeve van de woning Holter- berg 49 van de heer J. A. van 't Verlaat te Uden (2e woning). In het belang van de verkeers veiligheid op de Toeristenweg achten B. en W. het gewenst de noordelijke verharding op te bre ken en opnieuw in te planten, waardoor hét beloop van de re- creatieweg ter plaatse duidelijker wordt. De inrit willen zij verko pen aan de heer Van ;t erlaat. Het betreft 340 m2 voor de prijs van f 0.75 per m2, is dêrhalve in totaal f 255.-. Ook hiermee kan de commissie gemeentewerken zich verenigen. Verhuur strookje grond Naast de woning van de heer J. G. P. Müller, Houtweg 28, ligt een strookje grond ter grootte van ca. 72 m2. dat ingevolge ,het bestem mingsplan bestemd is als „open baar groen". De heer Müller heeft de gemeente verzocht dit stukje grond te mogen aankopen om bij zijn tuin aan te trekken. In ver band met genoemde bestemming is verkoop niet mogelijk. B. en W. hebben daarom de heer Müller voorgesteld de grond aan "hem te verhuren voor f 200.- per jaar. Het gehuurde mag alleen worden gebe-~ zigd als tuin. Er mag niet op ge bouwd worden. De heer Müller heeft zich bereid verklaard de grond voor onbepaal de tijd' van de gemeente te huren tegen genoemde huurprijs. B. en W. stellen de raad voor tot ver huur over te gaan Bestemmingsplan-forum Door het overlijden van de heer P. Viet is er een vacature ontstaan in het bestemmingsplan-forum. Hij vertegenwoordigde daarin de afde ling Holten van het NVV. Het be stuur van de afdeling heeft de heer E. F. Gütlich, Holterbroek 37, als kandidaat voorgedragen. B. en W. stellen de raad voor tot benoeming over te gaan. B. en \V. stellen de raad verder voor over te gaan tot voorlopige vaststelling van de kosten van het openbaar kleuteronderwijs over de jaren 1971 t.e.m. 1974, alsvoren van het openbaar lager onderwijs over 1971 t.e.m. 1974 en over het tijdvak 1968 t.e.m. 1972 en de exploitatie vergoeding voor het bijzonder la ger onderwijs over 1975. De Vastgoed Gntwikkelingsmaat- schabbij VOM-Nederland BV heeft bij de raad voorziening gevraagd tegen het besluit van B. en W. van 20 januari-jl. waarbij een vergun ning voor de bouw van 'n service flat op de Molenbelt is geweigerd. De raad moet binnen drie maanden na de dag waarop het verzoek om voorziening is ontvangen, een be slissing nemen. Hij kan de beslis sing éénmaal voor ten hoogste twéé maanden verdagen. B. en W. hebben inmiddels een onderhoud gehad met een delegatie van de VOM en daarbij is van die zijde verzo.cht in de overwegingen nog nader door de VOM te ver strekken gegevens te betrekken. Aangezien die gegevens tot nu toe nog niet zijn ontvangen (21 april) stellen B. en W. de raad voor de beslissing op het beroepschrift van de VOM ingaande 20 mei 1976, met twee maanden te verdagen. Op zaterdag 8 mei a.s. zal in Holten een provinciaal voorjaars- kongres worden gehouden van de P. P. R. Zoals alle bijeenkomsten van deze partij, is ook hier sprake van een openbare vergadering. Iede re belangstellende is dan ook van harte welkom in Hotel Vosman, waar het kongres om 10 uur be gint. (Er is een krèche). Het centrale thema van het kon gres vormt de vervoersproblema- tiek in het algemeen en die van Overijssel in het bijzonder. In dit kader zal door staatssekretaris Michel van Huiten gesproken wor den over het beroepsgöederen- vervoer, een ook voor de Holtense vervoersondernemers belangwek. kend onderwerp. Het tijdstip van deze toespraak is gepland op ca. 11.15 u,ur. De dis cussie zal, naar verwacht' wordt, zich toespitsen op een uitwerking van de uitgangspunten, die de P.P.R. onlangs in een landelijk kongres formuleerde. Hierbij zullen aan de orde ko men punten als openbaar vervoer, fietsen, wegen, verkeersvoorzie- ningen in steden en dorpen, ver keer en milieu en verkeer en re creatie. In verband met de laatste punten zal door het aktiecentrum Holten van de P.P.R. op het kon gres een motie worden ingediend m.b.t. het tegengaan van gemo toriseerd verkeer in natuurgebie den. Uiteraard hoopt de Holtense P.P.R. op een ruime belangstel ling, ook van niet-leden. Burgemeester en wethouders van Holten herinneren alle inwoners van 40 jaar en ouder er aan, dat gedurende de periode van 7 mer t.m. 11 mei a.s. in 't Groene Kruis- gebouw alhier, een bevolkingson derzoek op longtuberculose wordt gehouden. Zij mogen evenals in de publi- katie van de vorige week nog maals wijzen op het grote belang en de noodzaak van een dergelijk onderzoek. Zij hopen dan ook. dat een ieder van het grote belang van dit on derzoek is doordrongen. Wil dit onderzoek tot zijn recht komen, dan is het noodzakelijk, dat alle opgeroepen personen hieraan mee doen. Zij geven dan ook dringend in overweging op het in de oproep vermelde tijdstip te verschijnen in het Groene Kruisgebouw, zodat 't onderzoek dit jaar weer aan zijn doel beantwoordt. Zij hopen op aller medewerking. Holten, 7 mei 1976. Burgemeester en wethouders voor noemd, W. H. 'Enklaar, burgemeester G. J. Langenberg, secretaris. - De burgemeester van Holten maakt bekend dat hij niet in de gelegenheid zal zijn om maandag 10 mei spreekuur te houden. Holten, 7 mei 1976 De burgemeester voornoemd W. II. Enklaar Geboren: Pepijn, zv K de Lange en S M Polderman Tom Johan nes Frederikus, zv J F Fikkert en T H Smit. Ondertrouwd: W J H Piechnick, 24 jaar, Gorssel, en E Reeves, 21 jaar, Holten. Gehuwd: D H van Gelder, 24 jaar, Gorssel, en G H Vlogtman, 22 jaar Holten. Gevonden: rubber laars, Lips sleutel, beschermkap bromfiets of motor, bal. Verloren: poes, blauw-grijs-groen met bandje, bruine dwergbok, rij bewijs BE C-D, huissleutel, brui ne herenportemonnaie, bescherm kap van motor, zwarte Union da mesfiets. In de „open brief" betreffende de lampionoptocht op Koninginne dag ip het Holtens Nieuwsblad van vórige week heeft mevrouw Tober het bestuur van HMV uit drukkelijk als partij opgeworpen. Zo is het in elk geval bij veel mu zikanten overgekomen. Daar het bestuur zich beslist in die hoek niet wil en kan latén drukken, is binnen de vereniging besloten om alszodanig niet „open" op deze brief te reageren. Wel is het bestuur te allen tijde bereid aan welk overleg dan ook deel te nemen. Teneinde eventuele misverstan den te voorkomen of weg te ne men, dus beslist niet om een dis cussie op gang te brengen, heb ik persoonlijk gemeend bij bedoel de „open brief" de volgende kant tekening te moeten plaatsen. Zo mevrouw Tober het al-niet wist, het bestuur van HMV heeft op 15 mei 1945 gekozen voor één muziekvereniging voor de gehele gemeente. Onder de bezielende leiding van ondermeer Ap Wegge rik - daarvoor is deze vorige week zeer verdiend koninklijk onderscheiden heeft deze eenheid tot" op de dag van vandaag stand gehouden. En die willen wij ook voor de toekomst door alles heen behouden en in dit geval graag voor de mensen van de buurtverenigingen ten voorbeeld stellen. Dat zulk een eenheid veel ver mag is in de loop der jaren wel bewezen. Een wimpel, als door mevrouw Tober bedoeld, is aan 't vaandel van HMV niet vreemd. Dat dit „enig" zijn, hetgeen dus betekent voor iedereen voor ieder een klaar staan, intern wel eens moeilijkheden geeft, mag u van mij aannemen. Wat denkt u van het volgende programma: Woensdag, 28 april: 's morgens naar de Canadese begraafplaats, 's avonds serenade bij de uit reiking van een koninklijke on derscheiding (op zich een toe valligheid dat dit keer ging om de voorzitter van HMV). Vrijdag, 30 april: 's morgens au bade voor het gemeentehuis, 's avonds lampionoptocht, deze keer nog op de Kol. Zaterdag, 1 mei: 's morgens op treden voor de hockeyvereni- ging tijdens tournooi in het Sportdal. Dinsdag, 4 mei: 's avonds herden king gevallenen in de tweede wereldoorlog. Mevrouw Tober wil ik bij deze vragen zich te wenden tot de buurtverenigingen en de buurt verenigingen wil ik vragen het in elk geval HMV niet moeilijk te maken. De muziek kan maar op één plaats tegelijk zijn! Ik kan u verzekeren, dat HMV het volgende jaar met belangstel ling zal uitzien naar een Verzoek van de gezamenlijke buurtvereni gingen. Jan Schippers, Diessenplasstraaat. ARTS Vrijdagmidd. 5 u. t.e.m. maan dagmorgen 8 u. (uitsluitend "voor spoedgevallen) W. R. van Couwelaar, Holterenkstraat 18, tel. 2750. Voor boodschappen bellen: 11 en 4 u. WIJKVERPLEGING Zuster M. ter Borg, Neerdorp 1, tel. 2356. Spreekuur wijk verpleegkundigen en uitlenen magazijnartikelen: Werkdagen 13.30-14.30 u. Groene Kruisge bouw, Gaardenstraat. ZIEKENVERVOER A. Müller, tel. 1745 b.g.g. J. Aanstoot, tel. 2980 en 1338. TANDARTS L. G. de Meijer, Rembrandt- plein 1, Nijverdal, tel. 05488- 13109. Spreekuur spoedgeval len: 5-5.30 u. namiddag. DIERENARTS (Zat.middag 12 u. maandag morgen 8 uur) W. C. Wame- link, Houtweg 18, tel. 2004. MAATSCHAPPELIJK WERK Stichting voor Maatschappelij ke Dienstverlening „Midden Overijssel", Dorpsstraat 16, Holten, tel. 2784. Spreekuren: maandag t.m. vrijdag van 8.30- 9.30 u., donderdagsavonds van 6-7 ur en volgens afspraak. GEZINSVERZORGING Maandag t.m. vrijdag van 8.30- 9.30 u. Dorpsstraat 16, tel. 2784 Tijdens weekends zijn Maat schappelijk Werk en Gezins verzorging telefonisch bereik baar onder nr. 05486-6465. FYSIOTHERAPIE Alle werkdagen behalve dins dagmiddag en donderdagoch tend in het Groene Kruisge bouw, Gaardenstraat, G. J. Kraaij,. tel. 2299. OPPASCENTRALE J. v.d. Meer, Canadastraat 35, tel. 1549 (tussen 8.30 en 10 u.) WACHTDIENST VLEESKEURINGSDIENST T.e.m. zondag 9 mei: H. J. Moleman, Lageweg 13, tel. 1974. Maandag 10 t.e.m. zon dag 16 mei: A. Groen, Kozak- kenstraat 15, tel. 1230. Aangif te van gestorven dieren op za terdag van 9-11 uur aan het slachthuis, tel. 1318. STORINGSDIENST Zaterdag 8 t.e.m. vrijdag 14. mei: Electra: H. Huisman, Kohveg 42, tel. 1498. Gas: J. Bosschers, Beuseberg 54, tel. 1945. POLITIE Telefoon: 1352 - 2665 en 2655 's Nachts telefoon: 05200-71234. BRANDWEER Telefoon: 2222 (dag en nacht).

Holtens Nieuwsblad | 1976 | | pagina 3