AGENDA Koninginnedag Motocross Met Pasen naar de Crebbeberg Leerkrachten scholengemeenschap Holten wint in doelpuntrijke wedstrijd tnet 4-3 van Raalte Pupillen SY Holten PROGRAMMA SV JOUEN" PROGRAMMA BLAUW WIT Zijspankampioenen Lompen voor H.M.V. Derde plaats voor Zwemclub Twenhaarsveld Snelle Wieken' Eendracht schutters in de prijzen Eiertournooi tennisclub Holten Wedstrijd grootste paasvuren Schaakclub dames 2 Resultaten Blauw Wit-puplen cgMSfl injiSSS Resultaten SV BATO afd. volleybal Nederlaag van dames I Overwinning; Stand Twee keer verlies heren 3 HOLTEN 16 APRIL 1976 PAGINA 7 De wedstrijd tussen Holten en Raalte had een zeer merkwaardig scoreverloop, want zowel Holten als Raalte scoorden hun eerste bei de doelpunten binnen één minuut achter elkaar. Reeds vanaf het be- ginsignaalvan de uitstekend flui tende scheidsrechter Baakman uit Hengelo (G) gaf Holten de toon aan en nam reeds in de derde mi nuut de leiding, toen uit 'n mooie driehoekscombinatie Knapen- Bronsvoort-Veneklaas, laatstge noemde de bal in de hoek van het Raalter doel deponeerde (1-0). En kele seconden hierna gaf de goed doorzettende Bert Knapen de bal op de voet van Joh. Veneklaas, die de bal onhoudbaar in de touwen schoot (2-0). Holten leek hiermee een riante voorsprong te hebben en de ploeg liet het tempo enigs zins zakken, waardoor Raalte meer vat op het spel kreeg. Bovendien moesten de bezoekers nog één puntje hebben om van hun degra datie-zorgen verlost te worden, zo dat zij er alle belang bij hadden om het de thuisclub erg lastig te maken. In de 26e minuut had Raal te zowaar succes toen hun mid- voor Jan Weyenberg voorstopper Oolbekkink in de luren legde en doelman Wissink onhoudbaar pas seerde (1-2) .Nauwelijks was Holten bekomen van de schrik, toen de opkomende halfspeler Haverslag vanaf het middenveld rustig kon opkomen en op tijd de bal afgaf aan de vrijstaande W. Jacobs, die de bal in de hoek deponeerde en daarmee de stand op 2-2 bracht. Holten was toen goed wakker ge schud en kreeg nog enkele goede scoringskansen, zoals 'n hard schot van Joh. Veneklaas, dat via één der achterhoedespelers van Raalte vlak langs de paal vloog en vlak voor de rust, toen de bal door Udink hoog in de doelmond werd geplaatst, waarbij Oolbekkink de bal net naast het doel kopte. Na de thee kreeg Bronsvoort 'n goede kans om te scoren, doch zijn schot ging, onbereikbaar voor de keeper, voor het doel langs. De Raalter ploeg was het eerste kwar tier wat sterker en de Holtense achterhoed^ moest alle zeilen bij zetten om het gevaar af te wenden. In de 10e minuut schoot de Raal ter rechtsbuiten de bal keihard in het zijnet en even later veroor zaakte Oolbekkink onnodig een strafschop, toen hij bij het wegwer ken van de bal dit duidelijk zicht baar met de hand deed. De penalty werd door Jan Ulfman benut, al raakte doelman Wissink de bal nog wel, doch het schot was te hard om een doelpunt te voorkomen, (2-3). Excelsior fl-Holten fl 1-0 In de laatste competitiewed strijd van dit sieizoen heeft Hol ten Fl het begeerde kampioen schap niet kunnen behalen. Het was een leuke en spannende wed strijd met Holten iets meer in de aanval, maar onze voorhoede kwam niet tot doelpunten. Na rust had Holten ook pech toen men een keer tegen de pool schoot. Bij een corner van Excelsior kopte e=n Excelsior speler fraai in. Met Hol ten sterk in de aanval kwam het einde. Holten Fl kan terugzien op een goed seizoen. De leiders G. den Heijer en J. Kieftenbelt willen alle spelers van Fl bedanken voor :d|3 prettige samenwerking. Holten el naar zaalvoetbalkampioen- schap van Twente Holten El zal op donderdag 22 april meedoen aan het zaalvoet- balkampioenschap van Twente. Deze kampioenschappen worden gehouden in de Diekman sporthal. Er worden 3 wedstrijden gespeeld. De wedstrijden duren 2 x 10 min. Het elftal moet om 18.30 uur aan wezig zijn in de sporthal. De vol gende wedstrijden worden ge speeld. 18.55 uur Quick ElHolten El 19.45 uur Holten ElEmos El 20.35 uur Juliana ElHolten El Welke ouders zouden zo vriende lijk willen zijn om deze avond met de leiders mee te willen gaan. Het vertrek is om 17.00 uur vanaf Meermanskamp. Zaterdag 17 april: Toernooi Sp. Rijssen Holten El vertrek 8.00 uur per fiets Holten E3 vertnak 9.15 uur per auto Vriendschappelijk I-Iaarle Fl—Holten F2 10.00 u. 9.15 u. vertrek Holten F3—I-Iaarle F2 11.00 uur Holten F5Haarle F3 11.00 uur Holten f5»Vesos f2 1-3 Voor de tweede keer in veertien dagen ontmoette Holten F5 een der koplopers Vesos F2 uit Hellen- doom. Ook deze wedstrijd werd door onze jongste spelers verloren. Wel gezegd moet worden, dat F5 deze zaterdag beter heeft gespeeld dan. in de uitwedstrijd. Tot aan de rust wist men de stand gelijk te houden. Doordat te vaak de- spe lers gewisseld moeten worden was de achterhoede niet op zijn sterkst, hetgeen tot fouten moest Heiden. Door een foute uittrap van back Jeroen kwam de bal voor de voe ten van een Vesos-speler die met een raak schoot. Daarna werden nog twee doelpunten gescoord. Mathew Klaassen hield de eer voor Holten F5 hoog en bracht de stand1 op" 3-1. Holten verhoogde hierna 't tem po en drukte Raalte in de verdedi ging en na ruim een kwartier scoorde Henny Bronsvoort met 'n prachtige kopbal uit een hoekschop van Joh. Veneklaas de gelijkma ker (3-3). Het mooiste doelpunt van de match was het vierde doel punt van Holten, weer gescoord door Hènny Bronsvoort. Een lange pass van Knapen op de naar links uitgeweken Joh. Veneklaas werd door deze ineens doorgespeeld op de vrijstaande Bronsvoort, welke geen moeite had om de Raalter doelman te verschalken (4-3). Even later kreeg de ingevallen Wim Tulier nog een goede kans, die door de keeper goed werd ge stopt. De beste kansen waren in de laatste minuten voor Holten o.a. twee keer voor de snelle Brons voort, maar in beide instanties red de de Raalter doelman. De wed strijd werd in een sportieve sfeer gespeeld en de zege was verdiend voor de Holtense ploeg. V.S.V.—Holten 2.30 uur Holten 3—de Zweef 3 10.00 uur Nijverdal 3Holten 4 10.30 u. v. 9.30 uur Tarzancup (inhaalwedstrijd): Holten 6—Holtlen 8 10.00 uur Holten Al-Enter Vooruit A- 2.30 u. Holten F4RV Fl 11.00 uur- De volgende elftallen zijn vrij: BI, Cl, C2, C3, Dl( E2, E4 en Fl. Blauw Wit 2Den Ham 3 2.30 u. .Blauw Wit Fla—SOS Fl 10.00 u. VESOS F2—Blauw Wit F3 11.00 tl., v. 10.15 u. DES F2—Blauw Wit F4 10.00 u. v. 9.15 u. RHENEN. In het al méér dan veertig jarig bestaan van Ouwe hands Dierenpark op de Grebbe- berg wordt ieder voorjaar met Pa sen het lente- en zomerseizoen voor deze Rhenense dierentuin in geluid. En als het de kom\ende feestda gen net zulk mooi weer is als op Palmzondag, dan belooft het een zonnige en gezellige uittocht te worden. Er is weer veel jong „spul" te zien daar bij Ouwehand. Uiteraard niet in de afdeling flora alleen, maar ook en wel in het bijzonder in de afdeling van de fauna. Internationaal August Muller met bakkenistHenk van Heek in aktie bij wedstrijden in Limburg. De actieve M.A.C. „de Holter- berg" is weer druk bezig met de voorbereiding voor het nieuwe sei- Het hoogtepunt zal ongetwijfeld de op Koninginnedag te houden moto- cross vormen. Het bestuur en de sportcommissie hebben voor dit jaar kans gezien één van de top- evenementen naar Holten te halen, n.l. een kampioenswedstrijd voor de senioren/internationale zijspan nen. Dit betekent dat op 30 april op het schitterende circuit „De Zuurberg" alle kopstukken uit de ze categorie aan de start zullen komen. Om enkele namen te noe men: de Europese en Nederlandse kampioenen 1975 Ton v. Heugten/ Dick van Steenbergen, verder Broer Dirkx, Rikus Lubbers en Jan ten Thije. Voor toeschouwers uit Holten zal het ongetwijfeld interessant zijn te zien hoe de kersverse internatio nale zijspanrijders August Muller/ Henk v. Heek het er in dit sterke veld af zullen brengen. Naast de genoemde zijspannen zullen de 125 cc senioren/interna tionalen en de 250 cc junioren aan de start komen. De Holtense muziekvereniging HMV houdt ook dit voorjaar weer de jaarlijkse lompenaktie. De in zameling start vrijdagavond 23 april om plm. 18 uur in het dorp, terwijl zaterdagmorgen van plm. 9 uur af de nieuwbouwwijk „De Haar" aan de beurt komt. Men zou de mannen en jongens een heel groot plezier kunnen doen door de lompen „gezakt" aan te bieden. Men kan dan vlot opschie ten zodat de lompen zo mogelijk nog dezelfde avond afgeleverd kunnen worden aan een Henge lose firma. Aangezien de school jeugd regelmatig oud papier op haalt zal dit niet worden ingeza meld. Enter fl-BÏ. Wit fl 3-0 De laatste wedstrijd van Fl was tevens de beste. En het tekent het plezier dat, hoewel ook deze laat ste wedstrijd verloren werd, stemming was of hadden, Hvonnen, Dit verffes met <V ste cijfers na d<| winterstop cfaiV ook te danken aan de gewèP1 dige inzet' van de jongens, niet één uitgezonderd. Het begon, niet al te best, direct na de aftrap maakte Enter al een goal, en een paar minuten later een afgekeur de wegens buitenspel. Hoewel BI. Wit een paar kansjes kreeg om te scoren, lukte dit niet en had on ze keeper de handen vol om zijn doel zo leeg mogelijk te houden. De twee goals die nog volgden, mocht de pret niet deren. Jon gens de -volgende competitie zien we wel weer, met dan hopelijk el ke keer een compleet elftal. BI. Wit f2-Haarle £3 4-0 Blauw Wit F2 heeft deze laatste wedstrijd van de competitie met een overwinning afgesloten. De hele strijd heeft zich hoofdzake lijk 'afgespeeld op de speelhelft van Haarle, zodat de keeper Bert Rietman maar heel weinig te doen heeft gehad, voor de goal van Haarle stond regelmatig een kluwen van spelers, waardoor er voor Blauw Wit te weinig ruimte was. Toch brgcht Henk Stam, kort voor rust de stand op 1-0 voor Blauw Wit. Na de rust speelde Blauw Wit meer over de vleugels, Haarle wat uit elkaar getrokken werd, er meer ruimte voor de goal kwam en Blauw Wit de sco re kon opvoeren: 2-0 door André Stam, 3-0 door 1-Ienk Stam en 4-0 door Andries van Iperen. De laat ste met een hard en zuiver schot, net langs de binnenkant van de paal. Jongens, gefeliciteerd met de overwinning. BI Wit £3-DES f3 4-0 Wat hebben we zaterdagmorgen een goede wedstrijd gespeeld jongens. Nu kwamen de goede trainingen van de heer IJspeerd er helemaal uit. Mooi aanvalsspél van G.erben, Edwin en Hans Bek- kemens. Ook het middenveld droeg z'n steentje bij en zo pakten we DES in met 4-0. Nog een hai~- telijk welkom aan onze nieuwe spelers Ronny en Hans. Onze, an Janin keeper Hints*.. hebben oor deze tac- ,-c- «v tielfi teen rustige "ochtend gehad» Zo door gaan jongens en we pak ken nog meer punten. öJJClCia JTtl. De Zweef f5-Bl. Wit f4 2-0 In een heerlijk zonnetje werd aan getreden tegen de Zweef. Gelijk vanaf de aftrap maakte de Zweef 1-0, wat later een dubieus bleek omdat later bleek dat de tegen stander een man meer in het veld had. De Zweef bleef sterkef en een goed verdedigend F4 liet nog 1 doelpunt door. Al met al een prima gespeelde wedstrijd. De jongens hebben de angst voor tegendoelpunten zo te pakken dat ze liever met z'n allen verdedi gen dan aanvallen. De duiven van de P.V. „Snelle Wieken" werden voor een vlucht over 128 km gelost in Budel (NB). Uitslag: 1, 2, 3, 6, 8, 9, 10 en 11 R. Schaap, 4 comb. Beldman- Kuipers, 7 Joh. Jansen. Zaterdag 10 april j.l. nam zwem club Twenhaarsveld deel aan re creatieve wedstrijden in Markelo. Door de volgende verenigingen werd verwoed om de eerste plaats gestreden t.w. „de IJssel" Deven ter, ;,de Mors" Rijssen, „de Oost dobbers" Raalte, „Maarkei" Mar kelo en „Twenhaarsveld". De wedstrijden werden door een talrijk publiek gadegeslagen. De sfeer was goed en organisato risch liep alles perfect. Na acht :;programmanummers was de schoolslag verzwommen. De stand was hierna als volgt: ,',de IJssel" 35 pnt.; „Maarkei" 25; „Holten" 21; „de Mors" 17 en „de Oostdobbers" 17 pnt. Bijna de helft van de 17 program manummers was nu afgewerkt. Voor ieder was er ondanks het puntenverschil toch nog een kans aanwezig te winnen. De aanmoedi gingen van de supporters waren dan ook niet *'an de lucht. De eindstand werd uiteindelijk: „de IJssel" 68 pnt; „Maarkei" 54; „Twenhaarsveld" 49; „Oostdob bers" 45 en „de Mors" 39 pnt. Nadat iedere deelnemer een her innering had gekregen kon ieder tevreden naar huis terugkeren. 25 meter schoolslag meisjes: Renate ten Kley 28.4; Roelien Nijenhuis 32.0. Jongens: Wim Mooiweer 26.9; Jeroen Vincent 35.0. 50 meter schoolslag miesjes: Irma van Brussel 50.7; Henny Oolbekkink 51.2; Jacky Pronk 54.3 Tonny Jansen 55.4; Monique Eiling 1.003; Marian Lohuis 1.04.5. Jongens: Jan Jager 45.1; André Wissink 49.7; Ernst v. d. Ende 55.0; Jan Ophof 59.9; André Mooi- Om te beginnen is daar bet jon ge Grevy-zebra'tje rrtc-t die rag fijne streepjes. Talrijke jonge dwerggeitjes, zo bijzonder leuk om te zien voor jong en oud. De kan goeroetjes, die met hun kleine kopjes zo af en toe boven de rand van de buidel van moeder uitkij ken, het jonge girafje, dat binnen kort weer 'een zusje of broertje krijgt. Kortom het is allemaal te veel om op te noemen. En dan die dolfijnen met hun onvergetelijke show. Alleen dat is al een bezoek aan de Rhenense dierentuin waard. En dan spreken we nog niet eens over het enkele weken geleden ge boren mensaapje. De kleine orang oetan ,,Anak Oetan". Er bestaat een kleine kans, als het weer mee werkt en alle andere omstandig heden gunstig zijn, dat ook die kleine „Anak" samen met haar moeder te bewonderen zal zijn. In een sterk bezet schietconcours dat te Delden onder auspiciën van de bond van Twentse luchtgeweer en pistoolschutters werd gehou den heeft het pistoolteam van de Holtense schietvereniging „Een dracht" dat bestond uit de schut ters J. van Asselt, A. Schuppert, G. Schuppert en H. Paalman met 1268 de derde prijs behaald. Bij de personele wedstrijd pistool werd Van Asselt met 356 punten 2e en H. Paalman met 300 punten 12de. Het le korps behaalde bij de korpswedstrijden luchtgeweer C- klasse met 459 punten de zesde prijs en de 403 punten van bet 2e korps waren goed voor de 24ste plaats. Schutter G. A. Haverslag scoorde bij de personele wedstrijd luchtgeweer C-klasse 228 punten en hij kwam hiermee op de 17e plaats. weer 1.01.9; Herman Lodeweges 1.05.5. 25 meter vrije slag meisjes: In- grid Slotman 36.5; Janneke Zand berg 41.3. Jongens: Hans-Erik Lukkien 25.1 Jan Wander Pronk 28.1. 50 meter vrije slag meisjes: Gerdien Ophof 35.1; Gerda Ros- man 36.8; Tinie Vorkink 45.8; Ine ke Tuitert 51.7; Tonny Jansen 54.7 Lorence Welting 1.23.2. Jongens: Andries Lichtenberg 33.2; Hans Waiting 35.0; René Schaap 41.0; Edwin Boersma 45.1; V", Hans Hofman 56.4; Erik Tempel- Volgens^de ftaditie organiseert man 1.01.3. de tennisclub ook dit jaar. een toernooi op tweede paasdag voor alle leden. Hierbij zullen alleen dubbel partijen gespeeld worden, gemengd en ongemengd. Ieder dub bel speelt minimaal 3 a 4 partijen. Interessante wedstrijden staan ons dan ook te wachten, waarbij de Paasvuurbouwers die mee willen doen aan de wedstrijd „grootste paasvuur" moeten dit voor zater dag 17 april 's middags vier uur opgeven bij de heer J. Wiggers, Köiweg 14, telefoon 1356. Tevens moet dan worden opgegeven waar het paasvuur staat. Voor de grootste „boakens" zijn flinke geldprijzen beschikbaar ge steld en ook zal er weer een prijs worden toegekend voor het mooi ste paasvuur. Zaterdag 17 april Finale ruiterwedstrijd in manege „Snorrewind". 11.00 uur Individuele dressuur* 19.00 uur Springconcours. Zondag 18 april 14.00 uur Discobal in cafe Wippert" (zie adv.). 19.30 uur Dansen in bar-dancing „Boode" te Bathmen (zie adv.). Dinsdag 20 april 19.30 uur Bejaardensociëteit Hol ten in gebouw „Irene" (zie be richt) Donderdag 22 april 19.45 uur Bijeenkomst Herv. Vrou wengroep Holten in gebouw „Irene". Declamatie door mevr Brals, voordrachtkunstenares te Norg. Vrijdag 23 april 18,00 uur Inzameling van lompen door en voor Holtense Muziek vereniging. 19.30 uur Jaarlijkse feestavond sv Holten (zie adv.). Zaterdag 24 april 9.00 uur Inzameling van lompen in nieuwbouwwijk „De Haar". 20.00 uur Toneeluitvoering door „C.O.C." in gebouw ,Rehoboth' (zie adv.). Maandag 26 april 19.45 uur Bijeenkomst afd. Espelo v.d. N.B. van Plattelandsvrou wen in „Trefpunt". De heer Wisselink te Bathmen vertelt over zijn werk als 2e kamerlid. 20.00 uur Filmavond afd. Holten Veilig Verkeer in hotel „Holter- man" (zie adv. en bericht). 20.00 uur Laatste politieke scho lingscursus voor vrouwen in zaal „Vosman" (zie bericht volgende week). Donderdag 29 april Bezoek Chr. Plattelandsvrouwen aan Steenslijperij (Markelose Borkeld). Vrijdag 30 april 14.00 uur Spelmiddag voor kinde ren van leden Speeltuinvereni ging De Kol. 20.00 uur Lampionoptocht speel tuinvereniging De Kol m.m.v. H.M.V. Zaterdag 8 mei' Inzameling van lompen door HMV in de verschilende buurtschap pen. Dinsdag 11 mei 20.00 uur Ledenvergadering van de Holtense Handelsvereniging in hotel Holterman. dames tegen de heren spelen en gemengde dubbels het tegen onge- mengden opnemen. Er bestaat de gelegenheid zich op te geven op tweede paasdag om 9.30 uur in het clubhuis. Met of zonder partner. Dit gezelligheidstoernooi wordt ge organiseerd door de Technische •Commissie en deze verwacht de laatste partijen rond. 5 uur afge- werkt te hebben. Voor iedereen is een „Paasprijs" beschikbaar; de kantine is de gehele dag open, zo dat, als de weergoden ons gunstig gezind zijn, dit evenement kan uit groeien tot een erg gezellige dag voor iedereen. Komt dus allen en neem de familie mee! In verband met het. nog steeds toenemende aantal leerlingen zijn per 1 augustus a.s. aan de Holten se Scholengemeenschap benoemd voor Nederlands de heer Th. H. Bakker te Leeuwarden en mej. E. D. Berends te Deventer; voor Duits mej. A. J. Boelkens te Gro ningen; voor geschiedenis drs J. M, Fokkema te Vlaardingen: voor aardrijkskunde drs P. A. G. Loog. man te Apeldoorn; voor biologie de heer J. M. E. Metsemakers te Drachten; voor lichamelijke oefe ning mej. A. J. Nauta te Sneek en de heer F. "Wessels te Doetinchem en voor wiskunde de heer S. B. Siebelink te Goor. len ging de overwinning via 14-13 met 16-13 toch naar Bato. De vol gende en laatste wedstrijd is op 26-4 om 20.00 uur in Nijverdal te gen Holyoke 2. Vrijdagavond 9 april jl. lieten de dondertmannetjes opnieuw twee punten liggen. Dit keer werd het te Enschede tegen Harambee 3-0. Stand: Krebkers 2243, Haram bee 2231, Apollo 2231, Flash 2 2130, Coppejans 2 2121, Sp. Ac tief 2 20—21, Syrphus 22—21, Tor nado 20—17, Rac 21—14, Bato 21— 12, Verdan 2 21—10, Sp. Wilh. 21—3 In de derde klasse A blijft de spanning wat betreft 't kampioen schap er volledig in. Koploper Holten wist met flinke cijfers te zegevieren over Dalfsen. Nummer twee op de ranglijst Raalte wist 'n zeer nuttige overwinning te beha len op Nijverdal 2 en kan nog kampioen worden, maar dan zal het in de laatste ronde moeten winnen van Holten. Bathmen wist de derde plaats weer te veroveren via winst op Ommen 2. Uitslagen en stand in de derde klasse A zijn als volgt: Raalte—Nijverdal 5-3; Bathmen— Ommen 6-2; Dalfsen—Holten 2-6. 1. Holten 14 45'/: 2. Raalte 13 39V-2 3. Bathmen 10 38'/: 4. Nijverdal 2 9 30'/: 5. Ommen 2 8 30 6. I-Iardenberg 3 4 20'/: 7. Dalfsen 2 18'/a 8. Raalte 2 1 14 9. Rijssen 2 1 11 In de op één na laatste wedstrijd van de competitie hebben de Bato 2 dames weer twee punten ver diend. De wedstrijd die in een erg warm Nijverdal tegen SWN 2 werd gespeeld droeg een rustig karakter. Er werd kalm en gecon centreerd gespeeld en zonder time out werd de eerste set gewonnen met 15-6. Na een speelsterswisse ling begonnen de dames vol goede moed aan de tweede set. Deze set duurde erg lang omdat er vaak gefloten moest worden voor „bal in het veld", maar de dames lieten zich er'ndet door uit de concentra tie, halen en de tweede set werd een overwinning met 15-7. Ook de derde set begon goed en met een stand van 14-7 dacht iedereen ken nelijk dat de puntjes al binnen wa ren zodat SVVN nog dicht bij kon komen. Het werd 14-11, maar na een time-out en enige bemoedigen de woorden van coach van Harme- Stand: Flash 3 1938, Rivo 2 19—24, Bato 2 20—22, Flash 4 20— 22, Bung-Tand 2120, Eversberg 19—17, SVVN 2 19—12, Holyoke 2 19—1. Maandag jl. moest Bato 3 twee wedstrijden spelen. De eerste wed strijd wa§ tegen Holyoke 3. Steeds ging het. spel 'gelijk op -tot Bato op het laatst de setwinst moest af staan aan Holyoke. De setstanden waren 8-15, 12-15 en 10-15. De tweede wedstrijd tegen Holy oke 2, was voor Bato tevens de laatste competitiewedstrijd van het seizoen. Holyoke 2 had, evenals Bato, al een wedstrijd gespeeld. De eerste set begon Bato erg goed. Na een 2-8 voorsprong voor Bato kwam Holyoke terug. Toch won Bato deze set niet 12-15. Holyoke speelde zeer slap. Bato kon hier echter geen gebruik van maken, want als Bato terugkwam ging Ho lyoke wel weer serieus spelen wat echter nooit lang duurde. Via set standen 15-7, 15-9 en 15-8 won Ho lyoke 2 deze wedstrijd met 3-1. Eindstand: Flash 5 2036, Mar kelo 20—33. Rivo 3 20—31, Flash 4 20—28, Holyoke 2 20—23, Bato 2 20—21, Holyoke 3 20—19, Flash 6 20—13, Bato 3 20—8. Bij de familie Krause, Schouten straat, kan men een niet alledaagse kynologische gebeurtenis bewonderen. Hun tweejarige teckel Lissie heeft onlangs het leven geschonken aan een tienling, voor een teckel iets unieks Vader van de 5 reutjes en 5 teefjes is de bekende Rijssense teckel „Basje van de Dassenkamp".

Holtens Nieuwsblad | 1976 | | pagina 7