UIT 'I PLAATSELIJK PARLEMENT .Johan van Geenhuizen vijftig jaar kapp er WEEKENDDIENSTEN Een gemeenschapsmens Vijfjarenplan vrouwenemancipatie verschenen FTfu:i>yi Gemeenteraad in grote lijnen achter nota: Standpuntbepaling m.b.t. „Voor ontwerpen Streekplan IJsselvallei" Rolschaatsen met snel- sluiter uit wielersport Streekplannen Recreatie Natuur en landschap Bevolking KERKDIENSTEN Flodderwerk Wonen Gevonden-verloren HOLTEN 2 APRIL 1976 PAGINA 3 „Het doet mij bijzonder veel genoegen dat ik morgen naar de streekplancommissie kan gaan om te zeggen dat de gemeenteraad van Holten zich in grote Ijjnen kan opstellen achter de nota: Standpuntbepaling met be trekking tot voorontwerpen streekplan IJssel vallei." Aldus concludeerde een tevreden burgemeester mr. W. H. Enklaar aan het slot van de vorige week donderdagavond gehou den speciale openbare raadsvergadering, die geheel gewjjd was aan dit onderwerp. Zoals bekend gaat het bij dit streekplan om de vraag hoe het toekomstig overheidsbeleid zal moeten zijn ten aanzien van ve- volkingsgroei, spreiding van de bevolking binnen het gebied, na tuur en landschap, landbouw, wo nen, werkgelegenheid, verzorging, recreatie etc. Kortom, een soort mammoet bestemmingsplan voor de gehele IJsselvallei dat ten doel heeft een beleidslijn uit te zetten die het leefklimaat zo optimaal mogelijk wil maken en/of houden. Om hiertoe te geraken is door deskundigen van diverse pluimage veel vooronderzoek verricht waar van de resultaten zijn neergelegd in een serie nota's en rapporten, welke tezamen vele kilogrammen papier hebben opgeleverd. Te veel om daarover zinnig te discus siëren. Derhalve werd door de streek plancommissie een zgn. deskun- digenoverleg ingesteld, samenge steld uit vertegenwoordigers van de PPD, gemeenten en gewesten, met de bedoeling te komen tot een standpuntbepaling in deze ge hele materie. Om dit te bereiken is getracht in de diverse rappor ten de achterliggende uitgangs punten en doelstellingen op te sporen, waarvan de samenvatting uiteindelijk werd neergelegd in de hiervoor refeds genoemde nota: „Standpuntbepaling". In deze uit voerige en voor een ieder zeer leesbaar geschreven nota wordt, na een uiteenzetting over de be leidsplannen, aan het slot daarvan een samenvatting gegeven waar op de discussies kunnen worden toegespitst. blijft zoals ook nu reeds het ge val is. Mevrouw F. M. Ter Doest-Bos zei dat het de VVD-fractie uitermate heeft verrast dat Holten in het rapport naar voren wordt gescho ven als half stedelijke kern. „De WD onderkent de noodzaak van het. in stand houden van de plaat selijke voorzieningen, maar wijst erop dat men Holten niet kan laten functioneren als half stede lijke kern, groeiende recreatie- gemeenschap en tegelijkertijd in Holten het behoud van landbouw gronden en natuurschoon kan ver wezenlijken. We zullen tot een evenwichtige keuze moeten ko men, waarbij bedacht moet wor den dat Holten, door zijn ligging in een voor Nederland uniek stuk je natuurgebied ligt en erg kwets baar is." re uitkomsten zou kunnen geven dan men zo zou denken. Ook de heer Hefkens van bureau Hajema zei het nut van een dergelijk on derzoek zeker wel in te zien. Burgemeester Enklaar zei dat het college wel tracht hiervan een indruk te krijgen, hoewel dit erg moeilijk is, omdat zich ontwikke lingen voordoen welke de waarde van zo'n momentfoto omver wer pen, zoals de komst van Udema naar Holten. „Maar een onderzoek als door u bedoeld heeft onze aan dacht", zegde hij toe. Ten 'aanzien van de bevolkings groei zegt de nota dat het gewest een zekere overloopfunctie t.z.v. de Randstad Holland aanvaardt, maar waarbij de eigen positie een belangrijke rol speelt bij de uit voering van die functie. Het be leid t.a.v. het spreidingspatroon van de bevolking zal erop gericht zijn zoveel mogelijk nieuwe be woners aan Deventer te binden en suburbanisatie (verhuizing van stad naar dorp) zoveel mogelijk tegen te gaan. Een matig migra tiesaldo naar Raalte, Olst en Hol ten (5%) wordt aanvaardbaar ge acht. Ook al om de daar aanwe zige voorzieningen in stand te kunnen houden. Ten aanzien van het migratiesaldo zei de heer H. J. Westerik (CDA) dat dit wel duidelijk zal moeten samenhangen met de leeftijds opbouw van de bevolking, hetgeen ook het standpunt bleek te zijn van de heer H. J. Meerman (PvdA) en mevrouw F. M. ter Doest-Bos (WD). De heer Hefkens van stedebouw kundig bureau Hajema, die als deskundige aanwezig was, zei dat het wel degelijk in de bedoeling ligt het migratiesaldo te koppelen aan de werkgelegenheid. Burgemeester Enklaar vulde hier op aan dat de bevolkingsgroei in Holten toch wel zodanig zal moe ten zijn dat voldoende draagvlak voor een voorziening als bijvoor beeld de scholengemeenschap aan wezig blijft, met name voor wat de financiën betreft. Verder zei hij dat het streven erop blijft ge richt dat 40'/» van de totale streek- bevolking aan Deventer gebonden NED. HERV. KERK 8.30 en 10.15 uur: Ds. A. Schel- levis. Extra collecte Inwendige zending. Oppasdienst: mi Louws, Willemien Loman en Fenny Scheperboer. 10.00 uur: Jongerendienst in „Irene". GEREF. KERK 8.30 en 10.30 uur: (Heilig Avondmaal) en 15.00 uur: Na betrachting ds. G. W. H. Ped- demors. In alle diensten is de eerste collecte voor de kerk en de tweede voor rente en af lossing. 10.30 uur: Kinderoppas: Mevr. Beldman, Ria Stam (res. me vrouw Withaar-Stam)), Gerrie Stam, mevr. Rietberg-Immink, (res. mevr. Immink-Bartels). R.K. KERK Zaterdag 17.00 uur; zondag 9.30 uur. DIJKERH0EK 10.00 uur:Ds. A, W, Berkhof. Extra collecte Inwendige zen ding. NIEUW HEETEN Zaterdag 19.00 uur; zondag 8.00 en 11.00 uur. Tijdens de besprekingn over de paragraaf „natuur en landschap" zei mevrouw Ter Doest-Bos blij te zijn met de tendens dat de na tuur zoveel mogelijk beschermd moet worden. „Wat de landbouw betreft Willen wij erop aandringen dat de landbouwende bevolking zo spoedig mogelijk zekerheid krijgt over de overheidsplannen en staan volkomen achter de stelling dat de landbouwers voor het be heer van het landschap en voor eventuele belemmeringen en ver liezen die ontstaan in belang van de natuurbescherming op rede lijke wijze schadeloos worden ge steld." De heer Westerik (CDA) verklaar de het spijtig te vinden dat land bouw en milieubeschermers el- kaars tegenpolen blijken te zijn. „Wij zouden graag bevorderd wil len zien dat deze meer naar el kaar toegroeien. Ook al omdat hun doel veelal hetzelfde blijkt te zijn." Wethouder Jj. Kaap (PvdA) ver geleek deze polen met de slinger van een klok die heen en weer slingert haar twee uiterste pun ten. „Ik heb er alle vertrouwen in dat ze elkaar op het rustpunt wel zullen vinden", zei hij. Burgemeester Enklaar was de zelfde mening toegedaan en wees op de ruilverkaveling, waarbij men goed met elkaar heeft kun nen praten. De heer E. M. van Schooten (GB) schreef de schuld van de tegen stellingen geheel toe aan de na tuurbeschermers. Zijn fractie genoot J. Warrink zei dat de tijd ook hier wel de beste heelmeester zal zijn. „Wanneer het geheel wat meer uit de hobbysfeer zou wor den gehaald en meer in de weten schappelijke sfeer, dan zou dat heel wat positiever doorwerken." In de nota is er sprake van dat de gehele streek zal worden inge deeld in sectoren, aan elk waar van een bepaalde landschappelijke waarde zal worden toegekend. De heer Warrink (GB) vroeg zich af wie als scheidsrechter zal op treden wanneer over een bepaal de sector verschil van mening ontstaat. Burgemeester Enklaar noemde de milieustudie welke ten grondslag had moeten liggen aan het rap port, „flodderwerk". „Er zijn een paar proefgebieden gekozen. Daar na heeft men blijkbaar op een topografische kaart gekeken en gezegd: die streek heeft op de kaart dezelfde kleur, dus zal de situatie daar wel hetzelfde zijn. Dit is dan ook de reden geweest dat in de nota slechts een voor lopig standpunt is ingenomen. Er zal een geheel nieuwe, weten schappelijk onderbouwde milieu studie moeten komen." Tijdens de behandeling van de paragraaf betreffende de recreatie zei de heer Westerik (CDA) dat het begrip zomerhuisjes in onze dagen blijkbaar een zeer wijds begrip is. „Op terreinen die daar voor zijn aangewezen zie je tegen woordig zodanige bouwsels verrij zen die niet veel meer gemeen hebben met een zomerhuisje. An derzijds zie je op de kampeer terreinen stacaravans staan die meer aan een zomerhuisje doen denken dan aan iets anders. Wij vinden dat die begrippen een na dere omschrijving dienen te krij gen." „Het verschijnsele 'stacaravans' is een vervelende ontwikkeling", gaf mr. Enklaar toe, ,,ze staan wel op wielen, maar dat is dan vaak ook wel alles. Hier zit een stuk onrechtvaardigheid. WiJ je een zomerhuisje op je terrein zet ten, dan moet dat door de schoon heidscommissie worden goedge keurd. Voor stacaravans geldt dat niet. Er zou, ook voor stacara vans, een bouwvergunning moeten komen." Overgens bleek het college geen enkele behoefte te hebben aan sterke uitbreiding van recreatieve voorzieningen, zoals in de nota als mogelijkheid werd aangegeven. Zeker niet aan een dagrocreatief steunpunt ten westen van de S-14, zoals eerder als mogelijkheid werd gezien. „Vanuit bet recreatieschab is mij bekend dat in Holten nog wel wat moet gebeuren voor wat betreft de uitbreiding van het aantal zo merhuisjesterreinen om de rest van Nederland leefbaar te houden, maar wij staan dit niet voor. De verblijfsrecreatie oefent een zwa re druk uit. Eigenlijk zijn we al vol. Mocht de uitbreiding onont koombaar zijn, dan staan wij al leen uitbreiding van de bestaande zomerhuisjesterreinen voor. Maar nogmaals, wij hechten meer waarde aan kwalitatieve uitbrei ding dan aan kwantitatieve zai burgemeester Enklaar. Hij bleek hiermee -op dezelfde lijn te zitten als de diverse raadsfracties. Alles bijeengenomen stelde de raad zich in grote lijnen o:> achier de standpuntbepaling in het rap port zoals hiervoor ieeds werd aangegeven. GEBOREN: Derran zv G. J. C. Brands en H. J. Tuitert Marcel Gerrit zv F. W. Groteboer en H. van den Berg. OVERLEDEN: M. den Heijer- Schoneveld 83 jaar, Holten H. Rozendóm 80 jaar, Holten J. Vukkink 91 jaar. Holten H. Menkhorst 79 jaar, Holten. Kapper Johan van Geen huizen viert zijn gouden jubi leum als dorpskapper. Gisteren was 50 jaar geleden, dat Johannes Franciscus, in de volksmond „Johan'' van Geenhuizen (62), Holtens bekende kapper, dit vak aanvaardde in de zaak van zijn vader J. F. van Geenhuizen. Eigenlijk was hij met dit werk al begonnen in 1921 toen hij zeven jaar was, want toen moest hij zijn vader al helpen bij het inzepen. Een van de rotgeintjes van Johan was dat hij, als je onder het inzepen praatte, je de kwast in de mond stak. Maar daar stak vader Van Geenhuizen wel gauw een stokje voor. Toen Johan op 31 maart 1926 op 12-jarige leeftijd van school kwam ging de volgende dag de witte jas aan en werd hij een ondeelbaar geheel van de kapperssalon van de familie Van Geenhuizen. Hij kon toen al aardig knippen en scheren en mocht voornamelijk de lichtere baarden voor zijn rekening nemen en van lieverlede werd hij de bekwame vakman, die hij nu nog altijd is. Mensen in dienst van anderen, onderwijzers, ambtenaren enz. vieren op gezette tijden een am'ot's- óf dienst jubileum. Voor de zelfstandige vakman is er dat maar sporadisch bij. Meestal al leen als de zaak een groot aantal jaren bestaat wordt er wel eens een mijlpaal geplaatst en een feestje aangericht. Johan van Geenhuizen zal van zijn gouden kappersjubileum geen feest maken. Hoogstens met vrouw en kleinkinderen, die bij hem over de vloer komen, er even bij stil staan. Toch mag dit jubileum wel aan de vergetelheid ontrukt wor den, want Johan van Geenhuizen zonder Holten is even ondenkbaar als Holten zonder Johan van Geen huizen ondenkbaar is. Hij heeft op alle terreinen van het maat schappelijk leven in onze plaats zijn partij meegeblazen. Verenigingsman Hij was muzikant in het korps van HMV, voetbalde tot zijn 36e jaar in HVC (nu de SV Holten), was mede-oprichter van de MAC „De Holterberg", oprichter en tal van jaren voorzitter van de henge laarsvereniging „De Rietvoorn", oprichter en bestuurslid van de schietvereniging „De Eendracht", richtte na de bevrijding de pluim- veefokvereniging „De Vrije Fok ker" op en was baancommissaris van de ijsclub „De Noordpool". Ook speelde hij toneel. Als jonge knaap bij de Herv. Jongeiings- vereniging, later bij de toneelclub van Volksonderwijs, de tegen woordige VOO, verder bij Holtens Tijdens de discussie over de para graaf betreffende het wonen drong mevrouw Ter Doest-Bos (VVD) er nogmaals bij het college op aan een eenvoudig onderzoek in te stellen naar de woningbehoefte in Holten, omdat zij het gevoel heeft dat de resultaten van een derge lijk onderzoek wel eens heel ande- GEVONDEN: een b.h. maat 75a; witte sjaal met muts; rode kinder wantjes; een hond zonder ketting en halsband; rood kinderfietsje; rechter vingerhandschoen; bronzen medaille schaatsen; gewonde kat zwart-wit, handsband met belletje; gietijzeren pot; sleutel-etui zonder sleutels; bos sleutels in een etui. VERLOREN: herenhorloge doublé met bandje; zilverkleurige dames- bril; blauwe overall; blauwe map met rij- en kentekenbewijzen. De Emancipatiecommissie heeft aan de Minister van C.R.M. aan geboden een advies over het vijf jarenplan voor de emancipatie, dat door de regering in de Troonrede van september j.l. reeds werd aangekondigd. Het sluit aan by het Wereldactieplan van de Ver enigde Naties. De E.K. zoals de afkorting luidt, is een adviescom missie van de regering. Voorzit ster is mevrouw P. C. J. Wassen- van Schaveren. Het is een enorm boekwerk ge worden van meer dan tachtig ge heel bedrukte pagina's. Het advies omvat o.m. uitgangspunten voor een emancipatiebeleid op langei'e termijn, een bespreking van het instrumentarium, dat de ovex-heid bij het voeren van zo'n beleid ter beschikking heeft; beleidslijnen op langere termijn voor vier onder delen van het regeringsbeleid: concrete aanbevelingen voor dat beleid in 1977 en haakt aan bij on derdelen van het Wereldactieplan, met vermelding van prioxlteiten en kosten. Het advies is niet meer dan een aanzet voor een vijf jaren plan. Enkele onderdelen van het negex-ingsbeleid komen aan de or- de en de financiële consequenties zijn nog maar ten dele bekend. Volgens de EK kan er slechts succesvol aan een emancipatie beleid verder gewerkt wox-den als de regering dit tot een van haar prioriteiten maakt en behalve fi nanciële middelen ook de werk kracht van haar ambtelijk appa raat inzet. In dit „vijfjarenplan" gaat het, kort samengevat, om de revisie van de positie van de vrouw en om de rolvex'deling vrouw-man. Een leuke klus voor de „politi- cei'cnde" vrouwen in onze plaat selijke gemeenschap. Het rapport is verkrijgbaar by de EK. J. C. van Max-kcnlaan 3 in Ryswyk, tel. tel. 070-949225. Toneel, terwijl hij ook wel bij OCH op de planken heeft gestaan. Zijn voornaamste taak bij het toneel -was echter hét grimeren, "maar daarover straks meer. Bij de marine Een apart hoofdstuk in het leven van Johan van Geenhuizen was zijn diensttijd en zijn werk in het verzet tijdens de Tweede Wereld oorlog. Hij was in 1932 voor eerste oefening aanvankelijk ingedeeld bij de bereden artillerie, maar omdat hij een hekel had aan paar den kreeg hij op voorspraak van burgemeester Baron van der Borch van Verwolde, van minister Dekkers een aanbevelingsbrief voor dienst bij de marine. In Den Helder zou hij met H.M. kruiser „Hertog Hendrik" naar de Mid dellandse Zee. Maar omdat hij bij de marine ook als kapper dienst deed, ging dat niet door en kreeg hij als standplaats Amsterdam, waar hij de kappersvakschool mocht bezoeken. Na in 1937 voor herhalingsoefe ningen te zijn opgekomen moest hij voor de voormobilisatie opko men in Rotterdam. Hij was toen inmiddels ingedeeld bij het Korps Mariniers en gelegerd in Helle- voetsluis. In de meidagen van 1940 heeft hij de gevechten op Waal haven meegemaakt en is toen in het verzet gekomen. Johan-was op 18 juli 1935 getrouwd met Dine Slotman en had in sep tember 1934 het pand aan de Oranjestraat betrokken, waar hij nog steeds zijn bedrijf als heren kapper annex damessalon uit oefent. Na zijn terugkeer uit krijgsgevangenschap op 23 juni 1940 kon hij zijn werk thuis weer hervatten. In 't verzet Op 6 september 1943 is hy in ver band nxet een moord op de Bor- keld niet door hem gepleegd ondergedoken, eerst in een schuil kelder in de Heihuizen, later op tal van plaatsen in ons land. Johan van Geenhuizen heeft in die periode tot aaix de bevx-yding heel wat meegemaakt, waarop we nu niet verder zullen ingaan. Hy ont ving na de bevrijding het bronzen kruis voor byzondere kx-ygsver- x-ichtingen en een schriftelijke dankbetuiging van Prins Bemhard als bevelhebber van de Neder landse Strijdkrachten. Na deze woelige periode kon Jo han zich weer aan zijn zaak wij den en zich vooral toeleggen op zijn damessalon. Het grimeren was zijn hobby. Hij heeft bij OCH dan ook heel wat prachtige figuren op de planken gezet, want in dat opzicht ver staat hij zijn vak. In die jaren werd heel wat gein en plezier be leefd. Een andere hobby was de jacht. Johan noemt zich een tamelijk goede schutter. Hij was 10 jaar plaatselijk consul van de Kon. Ned. Jagersvereniging ,de KNVJ. Vooxls is hij 9 jaar lid geweest van de reserve-xljkspolitie, terwijl hij thans nog lid is van het alge meen bestuur van de Stichting „Sportbelangen Holten". Eén ding hebben we nog niet genoemd, na melijk dat hij ook nog botenbou wer was om daarmee de jacht op waterwild te kunnen beoefenen. Wat zijn vak betreft bezocht hij in Amsterdam en in Duitsland de vakschool voor dameskappen en behaalde hij het diploma „Welt- friseur". Wij vonden het prettig om Johan bij dit gouden jubileum even Ln het zonnetje te zetten, want dat heeft hij aan de Holtense gemeen schap wel verdiend. VRIJDAG 2 APRIL 10.00-20.00 uur: Werkbezoek van het PvdA - Tweede Kamerlid Hessel Rienks met om 19.30 uur spreekuur in hotel Vosman. ZONDAG 4 APRIL 14.00 uur: Start oriënteringsrit M.A.C. „De Holterberg". In schrijven vanaf 13.30 uur bij ca fé „De Biester" (zie adv.). 14.00 uur: Discobal in café „De Wippert" (zie adv.). 19.30 uur: Dansen in Bar-dancing „Boode" te Bathmen (zie adv.). MAANDAG 5 t.e.m. ZATERDAG 10 APRIL Simavi-collectie (zie bericht). 19.45 uur: Jaarvergadering'ouder- avond Ohr. kleuterschool in de hal van de School met de bijbel „De Schakel". 20.00 uur: Liberaal-café afd. WD in café „De Biester" (zie adv.). 20.00 uur: Jaarvergadering H.S.V. „De Rietvoorn" in hotel „Hol- terman" (zie adv.). 20.00 uur: Extra avond politieke scholingscursus in zaal „Vos man". DINSDAG 6 APRIL 19.30 uur: Bestuursvergadering supportersverenigirxg S.V. „Hol ten" in 't Ontmoetingscentrum „Meermanskamp". WOENSDAG 7 APRIL 20.00 uu: Bijeenkomst Plattelands vrouwen afd. Dijkerhoek in ca fé-rest. „Het Bonte Paard". De heer J. Kroon, hoofd o.l.s. ver telt over het Dijkerhoek van vroeger. VRIJDAG 8 APRIL 13.00 uur: Start fietstocht afd. Holten N. B. van Plattelands vrouwen, langs agrarische be- vanaf de O.A.D. MAANDAG 12 APRIL 20.00 uur: Ruilavond Holtense Postzegelclub in hotel .Vosman'. DINSDAG 13 APRIL 19.30 uur: Openbare raadsverga dering ten gemeentehuize. WOENSDAG 14 APRIL 20.00 uur: Bijeenkomst afd. Hol ten N. B. van Plattelandsvrou wen in zaal „Vosman". Spreek ster m»vrouw P. Zaal-Siegers uit Delden over: „Werkende vrouw in onze samenleving". MAANDAG 26 APRIL 19.45 uur: Bijeenkomst afd. Espe- lo v. d. Ned. Bond van Platte landsvrouwen in gebouw „Tref punt". De heer H. Wisselink te Bathmen vertelt over zijn werk als 2e kamerlid. VRIJDAG 30 APRIL 14.00 uur: Spelenmiddag voor kin deren van leden speeltuinvereni ging „De Kol". 20.00 uur: Lampionoptocht speel tuinvereniging „De Kol". MAANDAG 10 MEI 20.00 uur: Ledenvergadering van de Holtense Handelsvereniging in hotel Holterman. Kinderen zijn gauw ongeduldig. Vooral als ze met hun vriendjes buiten willen spelen. Zelfs het „in gewikkelde" aangespen van de rolschaatsen duurt vaak te lang. Daarom hebben de rolschaatsen- makers van Esmi eens bekeken hoe ze de kinderen een klein hand je kunnen helpen. Hun oog viel op de wielerspoxl, waar elke sekonde uiterst kost baar is. Wielrenners hebben een speciaal soort instapklips aan de pedalen. Esmi heeft die zo ver anderd dat het systeem ook wordt toegepast op rolschaatsen uit de seriies Inzeil, Sapporo en München de Luxe. Grote kinderen kunnen nu vlug ger gaan rijden. En ook veel klei ne kinderen zullen er blij mee zijn, omdat ze voortaan zonder hulp van ouders hun rolschaatsen kunnen onderbinden. MARKT RIJSSEN Aangevoerd: 80 varkens. Prijzen: 80 biggen van f 134.— tot f 140. Algemeen overzicht handel: Handel traag en prijzen hoog. ARTS Vrijdagmiddag 5.00 uur, maan dagmorgen 8.00 uur. (Uitslui tend voor spoedgevallen). J. F. Sijtsema, Pastoriestraat 50, telefoon 1870. Voor boodschap pen bellen: 11.00 uur en 4.00 uur. WIJKVERPLEGING Zuster J. E. Duncan, Groene Kx-uisgebouw, Gaardenstr. 33, telefoon 1426. ZIEKENVERVOER J. Aanstoot, telefoon 2980 en 1338, b.g.g. A. Muller, telefoon 1745. TANDARTS A. Witkop Wierdensestraat 118, Rijssen, telefoon 05480-2260. Spreekuur spoedgevallen: 5.00- 5.30 uur nam. DIERENARTS Th. A. Oostenburg, Diessen- plasstraat 5, telefoon 1515. MAATSCHAPPELIJK WERK Stichting voor Maatschappe lijke Dienstverlening „Midden Overijssel", Dorpsstraat 16, Holten, tel. 2784. Spreekuren: maandag t.m. vrijdag van 8.30- 9.30 u., donderdagsavonds van 6-7 uur en volgens afspraak. GEZINSVERZORGING Maandag t.m. vrijdag van 8.30- 9.3fr u. Dorpsstraat 16, tel. 2784. Tijdens de weekends zijn Maat schappelijk Werk en Gezins verzorging telefonisch bereik baar onder nr. 05486-6465. FYSIOTHERAPIE Alle werkdagen behalve dins dagmiddag en donderdagoch tend in het Groene Kruisge- bouw, Gaardenstr. G. J. Kraaij tel. 2299. OPPASCENTRALE J. v. d. Meer, Canadastr. 35, tel. 1549 (tussen 8.30 en 10 uur). WACHTDIENST VLEESKEURINGSDIENST T.e.m. zondag 4 april A. Groen, Kozakkenr-traat 15. telefoon 1230. Maandag 5 t.e.m. zondag 11 april C. Meindertsma Berg manstraat 12, telefoon 2190. Aangifte van gestorven dieren op zaterdag 9-11 uur aan het slachthuis, telefoon 1318. STORINGSDIENST Zaterdag 3 t.e.m. vrijdag 9 april. ELECTRA: H. Huisman, Kol- weg 42, telefoon 1498. GAS: H. J. Kolkman, Diessen- plasstraat 32 telefoon 2012. POLITIE Telefoon 1352 - 2665 en 2655. 's Nachts telefoon 05400 - 71234. BRANDWEER Telefoon 2222 (Dag en nacht).

Holtens Nieuwsblad | 1976 | | pagina 3