UIT HET PLAATSELIJK PARLEMENT In „De Haar" mogelijk Verkeersmaatregelen toch meer woningen? Open deur-samenkomst WEEKENDDIENSTEN MflCIHl Gemeente Holten OPENBARE KENNISGEVING Verlichting niet in nrde evonden-verloren HOLTEN 20 FEBR. 1976 PAGINA 3 In uw repliek op onze algemene beschouwingen op de begro tingen voor 1976, gehouden op 6 november 1975. waarbij onze fractie met een voorstel kwam tot gedeeltelijke herziening van het bestemmingsplan „De Haar", heeft u medegedeeld dat het buro Hajema opdracht gekregen had tot een onder zoek naar de bouwmogelijkheden in de Haar. Is dit onderzoek inmiddels afgerond en zo ja, wat is dan het resultaat? En zo nee, wanneer zal genoemd onderzoek dan zijn voltooid? Aldus luidde een tevoren schriftelijk gestelde vraag welke door de fractie van de VVD was ingediend en aan het slot van de jl. dinsdagavond gehouden raadsvergadering door het college van B. en W. werd beantwoord. De VVD-fractie verklaarde deze vraag juist nu te stellen omdat zij de indruk heeft dat dit punt niet aan de orde komt tijdens de binnenkort te houden commissievergadering Ruim telijke Ordening, terwijl de VVD het van het grootste belang acht dat deze zaak met spoed wordt behandeld. Namens het college gaf burge meester mr. W. H. Enklaar het volgende ten antwoord: „Een partiële wijziging van het bestemmingsplan „De Haar" is vol op in voorbereiding. Een voorlopige schets, welke de instemming van ons college heeft, is gereed. Hieromtrent zal in de vergadering van 23 februari e.k. 't gevoelen van de commissie R.O. worden gevraagd. Aangezien deze partiële herzie ning nog niet in het. stadium ver keert, dat deze in de procedure kan worden gebracht en daarom trent een definitief oordeel van de commissie R.O. kan worden ge vraagd, is de behandeling daarvan ook nog niet als agendapunt op de agenda geplaatst. Een tussentijdse consultatie van de commissie R.O. over de onder- werpelijke plan wijziging ligt ech ter op 23 februari e.k. in ons voor nemen." Niet tevreden Mevrouw F. M. ter Doest-Bos (WD) bleek met dit antwoord niet tevreden en sprak er haar ver wondering over uit dat nu pas be kend wordt dat er in De Haar nog bouwmogelijkheden zijn, terwijl men dit in 1973 ook al had kunnen weten. Letterlijk zei mevrouw Ter Doest: „Zoals uw college, blijkens uw antwoord begrepen heeft, heeft de WD-fractie inderdaad op de be kendmaking van de agenda voor de R.O.-vergadering op 23 februari, gewacht, alvorens met deze vraag in de raadsvergadering te komen. Wij zullen nu niet dieper ingaan op de voorlopige schets, die u in de commissievergadering aan de orde wilt stellen. Het moet ons echter wel van het hart, dat wij, gezien het zeer grote belang, dat uw college en de raad aan het probleem van het gebrek aan bouwmogelij heden hechten, 't wat vreemd vinden, dat elke aanwij zing, dat er blijkbaar bouwmoge lijkheden in De Haar zijn en dat daarover de commissie R.O. gecon sulteerd zal worden, op de agenda van 23 februari ontbreekt. Er staat zelfs geen punt mededelingen op de agenda. Hoe het ook zij, groter is onze verbazing over het feit, dat het stedebouwkundig bureau Hajema zich in tenminste 4 maanden tijd geen kans heeft gezien, met dit plan, dat toch zeer urgent genoemd mag worden, thans zover te zijn, dat het nu of zeer binnenkort wel NED. HERV. KERK 9.00 en 10.30 uur ds. A. Schel- levis. Extra coll. voor „Silo- werk" Oppasdienst: mevrouw Dorrestyn, Betise Westerik en Willy Steunenberg. 10.00 uur Jongerendienst in „Irene". 19.15 uur Open Deur-Samen komst. GEREF. KERK 9.30 en 15.00 uur ds. H. van Twillert. In beide diensten is de eerste collecte voor de dia conie en de tweede voor rente en aflossing. Kinderneven- dienst groep 3 en 4 o.l.v. de heer R. Kuiper. Kinderoppas: mevr. Veldhuis- Bos, Bea Brinkman (res. me vrouw Paalman-Aanstoot), me vrouw Meijerink-Jansen, me vrouw Stam-Harmsen (ï'es. Ineke Stam). R.K. KERK Zaterdag 17.00 uur, zondag 9.30 DIJKERHOEK 10.00 uur ds. C. C. Addink. Ex tra collecte voor „Silowerk", OKKENBROEK 10.00 uur ds. M. de Heer (ge- zinsdienst). NIEUW HEETEN Zaterdag 19.00 uur. Zondag 8.00 en 11.00 uur. in de procedure zou kunnen wor den gebracht. Wat ons ook uitermate verwon dert. is het feit, dat nu pas bekend wordt, dat er in De Haar nog bouwmogelijkheden zijn, terwijl Gedeputeerde Staten in 1973 de toenmalige opzet van het industrie terrein hebben afgekeurd, waar door het industrieterrein een stuk kleiner werd en er derhalve bouw grond vrij kwam. Wij herinneren uw college er aan, dat de WD- fractie reeds in december 1974 bij de algemene beschouwingen op deze mogelijkheid heeft gewezen. U voelde toen niets voor dit voor stel. In november 1975 herhaalden wij. zoals reeds vermeld in onze vraag, het voorstel tot partiële herziening van het bestemmings plan De Haar en nu blijken er dan, gelukkig, bouwmogelijkheden te zijn. Waarom moest het nu. vragen wij ons af. sedert 1973 duren vóór deze bouwmogelijkheden bekend wer den, terwijl de woningnood in Hol ten blijkens uw reeds lange tijd herhaalde uitlatingen zo groot was, omdat er geen bouwgrond meer beschikbaar was? Wij vragen ons tevens af waarom het Bureau Ha jema uw college niet eerder op deze mogelijkheid gewezen heeft, terwijl daarvoor dus al vanaf 1973 de kans aanwezig was. Het komt ons voor, dat alle op merkingen en kritiek, die er in het verleden geuit zijn over.gebrek aan bouwgrond niet terecht waren. De VVD-fractie. vraagt zich met bezorgdheid af of 't gevoerde wo- ningbeleid juist is geweest, met name heeft zij haar twijfels ten aanzien van de haars inziens onbe nutte bouwmogelijkheden. Zij wil graag weten waarom deze zaak zich zo heeft toegedragen en spreekt met nadruk de hoop uit, dat de plannen met vaart in daden zullen worden omgezet." Historie Namens het college wees burge meester Enklaar er nog eens op dat de thans gevolgde weg moet worden bezien in het licht van de hele ontwikkeling rondom het be stemmingsplan De Haar, waarbij óók die van de Beuseberg dient te worden betrokken. „De gronden waar wij nu over praten maakten aanvankelijk deel uit van een ontwerp bestemmings plan voor een industrieterrein in De Haar, waaraan Gedeputeerde Staten in 1973 zijn goedkeuring heeft onthouden omdat het terrein te groot werd geacht voor een ge meente als Holten. Het college ech ter heeft steeds gemeend deze gronden als een soort noodverband achter de hand te moeten houden. Waar anaders in Holten zijn verder nog aanvaardbare mogelijkheden voor industrievestiging te vinden? Maar hoe dit ook moge zijn, toen GS onze plannen had afgekeurd hebben wij gemeend er goed aan te doen aan deze gronden een bij zondere bestemming toe te kennen en aldus wat achter de hand te hebben. Verder stuitte onteigening van deze gronden in die dagen op be paalde menselijke problemen waar mee wij meenden rekening te moe ten houden. Bovendien was ons toen reeds in Zwolle de toezbgging gedaan dat medewerking zou wor den verleend aan het bestemmings plan Beuseberg. Een toezeggin.g die toen mede werd gedaan dooi de Rijksinspecteur Ruimtelijke Or dening, die nu tegen dit plan bij de Kroon in bezwaar is gegaan. Maar onze verwachting was tóén dat we, na realisering van 'i plan De Haar. meteen door zouden kun nen in de Beusebrg. Welaan, we weten allen hoe het daarmee ge gaan is. Intussen ligt de woning bouw stil in Holten. Aangezien te verwachten is dat we nog resterende gronden in De Haar, nu, middels een minnelijke schikking kunnen overnemen (dus vrij snel), beeft ons dit feit. doen onderzoeken of en in hoeverre - ''i Mr. W. H. Enklaar Overleden: H. Nijkamp, oud 88 jaar, Holten; H. J. Brinks-Aijtink, oud 76 jaar, Holten. hier een aanvaardbare woonwijk is te creëren. Ten aanzien van het industrie terrein in De Haar merk ik nog op dat we met de verkoop bepaald voorzichtig moeten zijn. Wij lopen echt niet in galop om allerlei in dustrieën naar Holten te halen. Ik denk hierbij ook aan het komplan waar diverse bedrijven (zoals ex peditie) op den duur het veld zul len moeten ruimen. En dat nu zijn bij uitstek bedrijven die in een in dustrieterrein een vestigingsplaats zullen moeten kunnen vinden en dan moet je wat aan te bieden hebben', aldus mr. Enklaar. Procedure Hierna volgde een discussie over de formaliteiten betreffende wijzi gingen van bestemmingsplannen en onteigeningsprocedures, waarbij bleek dat niet ieder op de hoogte bleek te zijn ten aanzien van de bepalingen terzake. Wethouder L. Kaan (PvdA) viel dit met name op en stelde voor deze hele materie eens door te ne men tijdens eert commissievergade ring, waartoe tenslotte werd beslo ten. Akkoord met verhoging zwembadtarieven Bij behandeling van het voorstel van B. en W. tot verhoging van de zwembadtarieven met gemiddeld 10 procent kwam het college, tij dens de jl. dinsdagavond gehouden raadsvergadering met 'n wijziging op het aanvankelijke' voorstel' be treffende gezinsabonnementen. In het aanvankelijke voorstel stond dat bij een gezinsabonnement beide ouders elk f 24.25 zouden moeten betalen voor een seizoen kaart. beiden derhalve f 48.50. Het wijzigingsvoorstel houdt in dat een gezinsabonnement voor één der ouders f 24.25 en voor beide ouders f 44.25 gaat kosten. De heer H. J. Westerik (CDA) verklaarde verbaasd te zijn over dit wijzigingsvoorstel van B. en W. ,.In de financiële commissie heb ik dit punt aangesneden en toen bleek er geen grond voor te zijn. Nu komt u er toch mee", ze hij. De heer J. Wiggers (CDA) zei: „In* het pre-advies geeft u te ken nen de tarieven met 10 procent te willen verhogen. Voor het gezins tarief blijkt, zonder uw nadere voorstel, die verhoging meer dan 10 procent te zijn. Is u dit dan ont gaan?" wilde hij weten. Wethouder J. Rietberg (CDA) verklaarde dat dit probleem pas de laatste dagen op het college was afgekomen, hetgeen het colle ge töt het nadere voorstel had go- bracht. Mej. A. P. Reith (PvdA) ver klaarde blij te zijn met het nadere voorstel van B. en W. omdat zij had berekend dat het bestaande voorstel voor sommige gezinnen 'n verhoging van f 11.- zou hebben betekend. De raad accepteerde ten slotte de voorstellen. De heer H. J. Westerik wees er echter wel op dat in de tariefstel ling geen rekening meer is gehou den met toeschouwers. Hij dacht met name aan toeschouwers bij zwemevenementen. Hij vond dat de kassa in die gevallen gesloten dient te blijven. Burgemeester Enklaar zag deze vragen ook zitten en zeg de toe dat het college zich hierover nader zal beraden. Overigens was hij van mening dat mensen die al leen maar naar het zwemmen wil len komen kijken, daarvoor ook maar moeten betalen. Extra raadsvergadering Donderdag 25 maart a.s. komt de raad in extra vergadering bijeen om te praten over hetgeen de avond tevoren zal zijn besproken in de Gewestraad omtrent de door de diverse gemeenten aangedragen alternatieven m.b.t. de Gewestvor ming. Kastekorten bij kaartverkoop zwembad Tijdens behandeling van de in gekomen stukken keek de heer A. j. Nijkamp (CDA) j.l. dinsdag avond nogal zwaar aan tegen het feit dat de kastekorten bij kaart verkoop zwembad Twenhaarsveld geheel voor rekening van de ge meente worden genomen. Hij vroeg hierin een limiet aan te brengen teneinde een stok achter de deur te houden. Hij vroeg het college hierover eens te willen na denken en grenzen te willen stel len. welk standpunt door de gehele CDA-fractie werd gesteund. Wethouder L. Kaan (PvdA) zag dit bezwaar niet zo zitten omdat het in de praktijk steeds om kleine verschillen - gaat, maar zegde toe dit nader te zullen bezien. Raad dringt aan op meer parkeerruimte in centrum van dorp Blijkens schriftelijk ingediende vragen drongen, zowel de fracties van ARP. CHU, als Gem. Bel. er bij het college van B. en W. op aan, op korte termijn om te zien naar meer parkeermogelijkheden in het centrum van Holten. Namens het CDA wees de heer H. J. Wes terik het college op het volgende alternatief: Burgemeester en wethouder ma ken bekend, dat, in verband met de overname in eigendom, beheer en onderhoud van een gedeelte van de oude E8, in het belang van het verkeer is besloten de verkeers maatregelen die door deze overna me zijn vervallen opnieuw vast te stellen. Bij besluit van 3 februari 1976, nr. 72, is besloten: I. door handhaving van borden 6 van Bijlage II van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens de Dorpsstraat, de Oranjestraat en de Deventerdeg voor zover gele gen binnen de bebouwde kom, aan te wijzen als voorrangsweg en borden 9 van bovengenoemde bij lage te handhaven op de aanslui tende wegen; II. door handhaving van borden 49 van Bijlage II van het Regle ment verkeersregels en verkeerste kens het parkeren te verbieden voor: a. de zuidzijde van het gedeelte van de Oranjestraat en de Dorps straat, gelegen tussen de Rietmo lenstraat en het perceel Dorpsstr. 44; b. de noordzijde van gedeelten van de Oranjestraat en de Dorps straat te weten het gedeelte tussen de Noordenbergstraat en 't Zwarte Pad en het gedeelte tussen de Sta tionsstraat en het perceel Dorps straat 61; III. door handhaving van borden 40 van Bijlage II van het Regle ment verkeersregels en verkeerste kens het inhalen te verbieden voor motorrijtuigen op meer dan twee wielen in het gedeelte van de Dorpsstraat en de Oranjestraat, ge legen tussen de Smidsstraat en de Rietmolenstraat; IV. door handhaving van borden 23 van Bijlage II van het Regle ment verkeersregels en verkeerste kens het gedeelte van de Dorps straat, gelegen tussen de Gaaröen- straat en de Burg. van der Borch- straat te sluiten voor fietsen en bromfietsen: V. door handhaving van borden 51 van Bijlage II van het Regle ment verkeersregels en verkeerste kens het stoppen te verbieden aan beide zijden van het gedeelte van de Dorpsstraat/Deventerweg, gele gen tussen het perceel Dorpsstraat 61 en de Burg. van der Borch- straat; VI. door handhaving van borden 59 van Bijlage II van het Regle ment verkeersregels en verkeerste kens de aan weerszijden langs ge deelten van de Oranjestraat. Dorpsstraat en Deventerweg aan wezige paden aan te duiden als verplichte fietspaden voor fietsen en bromfietsen, voorzover deze pa den zijn gelegen binnen de be bouwde kom; VII. door handhaving van de voorgeschreven verkeersteken op het wegdek ter hoogte van per ceel Dorpsstraat 31, het betrokken gedeelte van de Dorpsstraat aan te duiden als voetgangersoversteek plaats, zoals bedoeld in artikel 124 van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens; Het besluit van 3 februari 1976, nr. 72 is in afschrift gezonden aan de hofodingenieur-directeur van de rijkswaterstaat van Overijssel, aan gedeputeerde staten van Overijs sel, aan de Koninklijke Toeristen bond ANWB, aan de Koninklijke Nederlandse Automobielclub KNAC en aan de Koninklijke Nederlandse Motorrij dersvereniging KNMV. Van dit besluit kan door iedere belanghebbende beroep bij de Kroon worden ingesteld binnen 30 dagen na de dagtekening van deze openbare kennisgeving. Het adres van beroep moet wor den gericht aan de Kroon maar bij de commissaris der koningin in de provincie Overijssel te Zwolle worden ingediend. Holten, 20 februari 1976. Burgemeester en wethouders van Holten, W. H. ENKLAAR, burgemeester. G. J. LANGENBERG, secretaris. „In het nog niet van kracht zijn de Komplan is parkeergelegenheid gepland tussen de Kolweg en de Oranjestraat. Vooruit lopende op het Komplan zouden wij u willen voorstellen de daar geplande par keerruimte reeds nu te verwerven, dan wel te huren. Er zou ook nu gebruik gemaakt kunnen worden van de geplande inrit vanaf de Oranjestraat naast de fa. Stokkers. De uitrit zou dan gemaakt kunnen worden op de Kolweg, bij het door dhr. Pluijgers aangekochte per ceel". De heer J. Warrink (Gem. Bel.) zag de volgende mogelijkheid als een voorlopige oplossing, zolang 't Komplan niet is gerealiseerd: Bij de algemene beschouwingen hebben we er reeds op gewezen welke oplossing ons daarbij voor ogen staat. Het perceel Binnen straat 2 met de daarbij behorende grond, reeds in bezit van de ge meente, zou voor dit doel rendabel gemaakt kunnen worden. Wethouder J. Rietberg vond dat beide mogelijkheden eerst nader zullen moeten worden onderzocht vóór een definitief standpunt kan worden ingenomen. Hij wees er or dat de oplossing, genoemd door Gem. Belang, slechts tijdelijk kan zijn, waardoor het misschien wel jammer is van het geld dat er aan zal worden besteed, terwijl die van het CDA een definitief karakter draagt omdat dit voorstel past bin nen het Komplan. Het college zal de mogelijkheden nader bestuderen en de raad om streeks maart nader antwoorden. Veel weggebruikers schenken nog altijd te weinig aandacht aan hun verlichting. Veilig Verkeer Nederland leidt dat af uit de door 274 garagebedrijven en 66 afdelin gen van WN verstrekte resulta ten van verlichtingscontroles. Deze nakijk-beurten werden eind vorig jaar gehouden in het kader van de VVN-actie „Blij u te zien", waarin de weggebruikers werd ge wezen op het nut van „zien en ge-, zien worden." Aan de actie namen ongeveer 750 erkende garagebedrij ven en honderden afdelingen van WN deel. De verzamelde contro le gegevens hebben betrekking op zo'n 35.000 auto's, bijna 9.000 fiet sen en tegen de 1.600 bromfietsen. Bij maar liefst eenderde van de nagekeken auto's werden één of meer mankementen aan de ver lichting geconstateerd; vooral de koplampen bleken vaak niet in orde te zijn. Bij de tweewielers vertoonden eerder de fietsen ge breken, meestal aan het achter licht, dan de brommers. Zaterdag 21 februari 20.00 uur Uitvoering H.M.V. m.m.v. drumband, majorettes en jeugdorkest in gebouw „Irene" (zie bericht). Zondag 22 februari 14.00 uur Discobal in café „De Wippert" (zie adv). 19.30 uui^ Kleintje Carnaval in bar-dancing ,,Boodc" te Bathmen (zie adv.). Maandag 23 en dinsdag 24 febr. „De Boetiek" Oranjestraat geslo ten (zie adv). Dinsdag 24 februari 20.00 uur Gewestraad vergadering in Dorpshuis te Diepenveen (zie Kringwedstrijden E.H.B.O. in zaal „Braakhekke" te Bathmen. Vererkt om 19.45 uur vanaf ho tel „Viosman". Woensdag 25 februari 9.00 uur Feestelijke heropening „De Boetiek" Oranjestraat (zie adv). Donderdag 26 februari 20.00 uur Bijeenkomst afd. Hol ten Chr. Plattelandsvrouwen in gebouw „Rehoboth" Spr. de hr. Visser te Hengelo over het „Gees telijk gehandicapte kind". Be langstellenden zijn hartelijk wel kom! Vrijdag 27 februari 20.00 uur Jaarvergadering Fok- vereniging „Holten en Omstr." in café „Kalfsterman" Spr. de heer A. M. Landeweerd, inspecteur N.R.S. Onderwerp „Maken de roodbonten het niet te bont?" 20.00 uur Groot carnavalsfeest in bar-dancing „De Waag" (zie adv.). Zaterdag 28 februari Carnaval van de Fienpreuvers. 's Middags grandioze optocht en kindercarnaval. Maandag 1 t.m. zaterdag 6 maart Kapsalon „Elegant" wegens va kantie gesloten (zie adv). Maandag 1 maart 20.00 uur Jaarvergadering Be- •drijfsveren. „Holten-Dijkerhoek" in hotel „Holterman" Spr. die renarts W. C. Wamelink ov.er het onderwerp „Het voorkomen van ziekten bij rundvee en varkens. Vrijdag 5 maart 19.30 uur Dropping Z.V.V. „Blauw Wit". Zaterdag 6 maart 14.00-16.00 uur Geschenkuitreiking i.v.m. 90-jarig bestaan afd. Hol ten Industriebond NVV in hotel „Vosman." 20.00 uur Openbare vergadering A.R. Kiesvereniging „Nederland en Oranje" in gebouw „Reho both" Spr. partij voorzitter Hans de Boer, 2e kamerlid. Onderwerp „Politieke problemen" Iedereen is welkom 20.00 uur Wereldsgebedsdag in ge bouw „Irene". Vrijdag 12 maart 16-17.30 u. en 19.00-23.00 uur Ba zaar t.b.v. Blindeninstituut Bar- timëum in gebouw „Irene". Zaterdag 13 maart 20.00 uur Ronnie Tober in ho tel-rest. „Muller" (zie adv.) Gevonden: kleine sleutel aan een wit lintje, bruine vingerhand schoen, loden jagerjas, bruine vingerhandschoen, bruine spaniel, zilveren armband. Verloren: groene dames-fiets, merk Phoenix, bankbiljet van 100 gulden, herenhorloge met zwart nijlan bandje, maandkaart OAD, Gouden dames horloge met zwart leren bandje, rood geruite fiets tas, bruin leren dames vinger handschoen. Zondag 22 februari a.s. belegt de Open Deur-groep van Holten weer een samenkomst in het hervormde kerkgebouw aan de Kerkstraat. Voor deze bijeenkomsten, waardoor en waarin men. zich speciaal wil richten tot rand- en buitenkerkelijken, bestaat altijd veel belangstelling. In de bijeenkomst van a.s. zondag hoopt ds. H. J. Stukker, baptisten predikant te Hengelo (O.), te spreken. Het onderwerp luidt „God en af-god". Voor de oorspronkelijke Holtense bevolking is ds. Stukker geen onbekende. Hij is opgegroeid in Holten, waar zijn vader vroeger godsdienstonderwijzer was. Medewerking zal worden verleend door het Hervormd kerkkoor o.l.v. de heer J. Op den Dries. Hoewel de Open Deur-groep de officiële aan vangstijd (zoals altijd) heeft vastgesteld op 19.15 uur, is er voor hen die om 19 uur aanwezig zijn, gelegenheid tot het gemeenschappelijk zingen. Omdat men rekening houdt met hen die niet gewend zijn kerkdiensten te bezoeken, is er weer een programma dat bij binnenkomst aan iedere bezoeker wordt uitgereikt. Daardoor is alles gemakkelijk te volgen. Zoals gebruikelijk is er aan de uitgang een collecte voor het Open Deur-werk. Wie nog nadere inlichtingen wil hebben kan die altijd vragen aan de medewerkers/sters van de Open Deur-groep, die aan de ingang staan om de programma's uit te reiken. ARTS Van vrijdagmiddag 5.00 t.m. maandagmorgen 8 uur (Uit sluitend voor spoedgevallen): J. F. Sijtsema, Pastoriestraat 50, tel. 1870. Voor boodschap pen bellen: 11.00 en 16.00 uur. WIJKVERPLEGING Zuster H. Strijker, Groene Kruisgebouw, Gaardenstraat. Tel. 1436 b.g.g. 1248. TANDARTS J. Ph. Koppert, Taets van Amerongenstr. 25, Markelo, te lefoon 05476-2200. Spreekuur spoedgevallen: 5.00-5.30 uur nam. ZIEKENVERVOER J. Aanstoot, tel. 2980 en 1338 b.g.g. A. Müller, tel. 1745. DIERENARTS A. Th. Oostenbrug, Diessen- plasstraat 2, tel. 1515. MAATSCHAPPELIJK WERK Stichting voor Maatschappe lijke Dienstverlening „Mid den Overijssel" Dorpsstraat 1, Holten, tel. 2784. Spreekuren: maandag t.m. vrijdag van 8.30-9.30 u. donderdagsavonds van 6-7 uur en volgens af spraak. GEZINSVERZORGING Maandag t.m. vrijdag van 8.30. 9.30 u. Dorpsstraat 16, telefoon 2784. Tijdens de weekends zijn Maatschappelijk werk en Ge zinsverzorging telefonisch be reikbaar onder nummer 05486- 6465. FYSIOTHERAPIE Alle werkdagen behalve dins dagmiddag en donderdagoch tend in het Groene Kruisge bouw, Gaardenstraut. G. J. Kraaij, tel. 2299. OPPASCENTRALE J. v. d. Meer, Canadastraat 35, tel. 1549 (tussen 8.30 en 10.00 uur). WACHTDIENST VLEESKEURINGSDIENST Tot en met zondag 22 februari C. Meindertsma, Bergmanstr. 12, tel. 2190. Maandag 23 t.m. zondag 29 febr. B. Groot Ob- bink, Kozakkenstraat 15, tel. 1526. Aangifte van gestorven dieren op daterdag van 9-11 u. aan het slachthuis, telefoon 1318. STORINGSDIENST Van zaterdag 21 febr. t.m. vrijdag 27 febr. Electra: H. Dam Wiechers, Industriestraat 10, tel. 1217; Gas: H. J. Kolk man, Diessenplasstraat 32, tel. 2012. POLITIE Telefoon: 1352-2665 en 2655. 's Nacht telefoon 05200-71234. BRANDWEER Telefoon: 2222 (Dag en nacht).

Holtens Nieuwsblad | 1976 | | pagina 3