T ouwtrektoernooi met volop spanning Verdiende winst van Blauw Wit op MYY (Marle) Verdiend gelijkspel tegen Hei no (0-0) van Holten O.K.I A.op tweede plaats Holten A speelde weer gelijk tegen D.O.S. (I-I) Bung Tand I-BATO II (1-3) Borne schakelt Holten uit voor S.B.Q.-cup S chietwedstrij den „De Eendracht" Het derde van Holten won van Hector III met 2-1 PROGRAMMA SV HOLTEN V riendschappelijlce wedstrijden jeugd SV „Holten" ZAALVOETBAL Blauw Wit I - Rood Zwart II 3-3 Haarlese Boys Al-Blauw Wit Al 6 (2-1) PROGRAMMA BLAUW WIT NIEUWS OVER HKC '75 SCHAAKBOND OVERIJSSEL SV BATO, afd. Volleybal Programm „Trazancup 1976" WAAR GAAN WE HEEN? HOLTEN 23 JAN. 1976 PAGINA 7 Voor het indoortoernooi dat vrijdagavond door de Holten- se touwtrekkersvereniging OKIA (Onze Kracht Is Ach teruit) onder auspiciën van de NTB in manege „Snorre- wind" aan de Borkeldweg werd georganiseerd, bestond flinke belangstelling. Aan het toernooi werd door 19 senioren en 5 jeugdteams deelge nomen. Bij de jeugd werd de eer ste prijs gewonnen door het zestal van ttv „Eibergen". In de 720 kg klasse voerden Eibergen en Bek veld (nat. kamp. '75) een felle strijd die tenslotte door het achttal uit Eibergen werd gewonnen. Spannend was ook de strijd om de bovenste plaats in de klasse A (640 kg). OKIA en Noor dijk wonnen in deze klasse elk vijf partijen, maar in de finale startte OKIA met een krachtexplosie die door Noordijk goed werd gepareerd. Ze kwamen na de OKIA-aanval meteen zeer sterk terug en beslisten in de 58e seconde de strijd in hun voordeel. Bij de B klassers (640 kg) was de eerste prijs voor Eibergen 2. Al met al een zeer geslaagd evene ment dat door OKIA perfect werd georganiseerd. De uitslagen: Jeugd: 1 Eibergen 12 p., 2 Oos terwijk Zelhem 9 p., 3 Bekveld Hengelo (G) 6 p., 4 DVO Hengelo (G) 3 p., 5 EHTC Eerbeek 0 p. Senioren: 640 kg (A): 1 Noordijk 24 p., 2 OKIA 21 p., 3 e.e. Ooster- wijk 15 p., 4 Bussloo 15 p., 5 Bek veld 12 p., 6 e.e. Vios Bisons Bel trum 9 p., 7 Nieuw Vennep 9 p., 8 Newman-team (Royal Air Force, Did) 3 p., 9 Lido Groenlo 0 p. 640 kg (B): 1 Eibergen I 21 p., 2 Vorden 18 p., 3 Sportzicht Aalsmeer 15 p., 4 Bathmen 12 p., 5 Eibergen 2 9 p., 6 EHTC Eerbeek 6 p., 7 Bussloo 3 p. 740 kg.: 1 Eibergen 12 p., 2 Bek veld 9 p., 3 EHTC 3 p., Buurse 0 p. STANDEN Na tweeindoortoernooien is de stand in de wintercompetitie: 720 kg klasse: 1-2 Bekveld (Henge lo Gld) en Eiber gen 21 p„ 3 Buurse 6 pnt., 4-5, Noordijk en KNTC 3 p. 640 A-klasse: 1 Noordijk 34 pnt., 2 Okia (Holten) 28 pnt., 3 Bussloo (Voorst) 27 pnt., 4-5 Bekveld (Hen gelo Gld), Vios Bisons (Beltrum) en Oosterwijk (Zelhem) 21 pnt., 7 Nw. Vennep 9 p., 8-9 KPJ (Groen lo), RAF-team (Mönchengladbach) 3 pnt. 640 B-klasse: 1 Eibergen 1 39 pnt., 2 Vorden 30 pnt., 3 Bathmen 26 p., 4 Sportzicht (Aalsmeer) 25 p., 5 Eiber gen 2 15 pnt., 6 EHTC (Eer beek) 9 pnt., 7 Bussloo B (Voorst) 3 pnt., 8 DVO (Hengelo Gld) 1 p. Jeugdklasse: 1-2 Oosterwijk (Zei- hem) en Eiber gen 21 pnt., 2 DVO (Hengelo Gld) 9 pnt., 3 Bekveld 6 pnt., 4 EHTC 3 pnt. Vrijdagavond 20 februari zal het derde indoortoernooi worden ge houden in Voorst. Bij de in zaal Vosman door de Holtense Schietvereniging „Een dracht" om het clubkampioenschap gehouden wedstrijden waren de re sultaten als volgt: Luchtpistool: 1 J. van Asselt 135 p., 2 G. H. Paalman 107 p., 3 D. J. Nijendijk 101 p... 4 E. J. Grooten- traast 90 p., 5 D. Geels 82 p. Luchtgeweer: Groep A: 1 G. A. Haverslag 126 p., 2 G. H. Paalman 144 p. Groep B: 1 J. A. Aanstoot 116 p., 2 D. J. Nijendijk 110 p.. 3 G. J. Sluiter 105 p., 4 E. J. Groo- tentraast 104 p. Groep C: 1 B. Arf- man 115 p., 2 A. Pekkeriet 94 p., 3 J. Bos 90 p. (2x10), 4 J. A. Bouw huis 90 p. (0x10)5 D. Geels 68 p. Het sterke achttal van de T.T.V. „O.K.I.A.". Het team werd tweede in de 61+0 kg klasse. Een verzwakt Holten heeft de moeilijke uitwedstrijd in Heino met één winstpuntje beëindigd en dit was een goed resultaat. De wedstrijd stond op een rede. lijk peil en de gehele Holtense ploeg heeft hard voor een góed resultaat gevochten. De invallers, doelman Gert Wissink, halfspeler Herman ten Velde en voorhoede speler Carl Israël hebben niet te. leurgesteld en kunnen terugzien op een behoorlijk debuut. Het eerste kwartier was Holten iets sterker, doch in de voorhoede ontbrak het aan voldoende man kracht omdat Holten met een 4-4-2 opstelling speelde, waar door de stevige Heino-achter- hoede steeds weer met lange trappen hun doelgebied zuiverden. Na 20 min. spelen kwam André Dekker goed door en zijn kei harde schot ging net langs de ver keerde kant van de paal. Na ruim een half uur ontstond uit een ge- Holten 3 heeft de punten tegen Hector 3 binnen weten te halen in een sportieve wedstrijd, en onder een voortreffelijk leidende scheids rechter Zuithoff uit Almelo. Holten 3 nam vanaf het beginsignaal het heft in handen en aanval op aan val rolde op het doel van Hector af, maar wat al zo vaak gebeurde uit één -der uitvalllen kwam Hec tor op 1-0. Na de rust een nog fel ler Holten. Uit een van de goed opgezette aanvallen wist de mid- voor de gelijkmaker te scoren. Hector had nu helemaal geen greep meer op het spel van Hol ten, maar wist met veel geluk doelpunten te voorkomen. Terwijl iedereen zich al met een gelijk spel had verzoend mocht Holten nog een corner nemen, wat resul teerde in een prachtig doelpunt van de rechtsbuiten. Zondag de zware uitwedstrijd tegen De Zweef 3. Om mee te blijven draaien aan de top zal er gewonnen moeten worden. vaarlijke Heino aanval enige pa niek in de Holtense achterhoede, maar de bal werd tot een hoek schop verwerkt. Deze corner op links ging zeer gevaarlijk langs het Holtense doel. Vlak voor de rust stopte doelman Wissink, wat onzeker gestart, doch zich goed herstellend in het verloop van de wedstrijd, op'bekwame .wijze een vrije trap van één der Heino voorwaartsen. Na rust zag men weer hetzelfde spèlbeeld, waarbij Holten aan vankelijk weer wat sterker was en tegen het eind een opkomend Heino. In de 3e minuut loste Bert Knapen een goed schot, dat door de Heino-goalie vallend werd ge stopt. Enige minuten later een doorbraak van Carl Israël en Joh. Veneklaas met een goede kans op een doelpunt,, doch de uitlopende keeper redde afdoende. Na een kwartier schoot André Dekker een vrije trap keihard op het Heino doel, die de doelman ter- De Zweef 3 Holten 3 10.00, v. 9.00 u; NEO 5 Holten 4 10.00, v. 9^00 u. A.s. zondag zal een begin gemaakt worden met de strijd om de „Tarzancup", een tournooi voor de lagere elftallen van de SV „Holten" De cup is achtereen volgens gewonnen door: 1973 Hol ten 5; 1974 Holten 4; 1975 Holten 10. De loting en wedstrijdprogram- ,-ma was bij het ter perse gaan van dit blad nog niet bekend. Zie kast je bij Beltman of het publiciteits- bord in de kantine. Holten BI Sp. Rijssen BI 2.00 u; Holten Cl Holten C2 11.00 u; Holten C3 Holten Dl 10.00 u; Holten El Go Ahead El 10.30 u; Holten E2 Go Ahead E2 10.30 u; GFC F2 Holten F2 11.00 u., v. 10.30 u. nauwemood' tot hoekschop kon verwerken. Uit deze corner schoot Knapen de bal in de uiterste hoek, die door één der achterhoede spelers weer tot hoekschop werd verwerkt. Ook back Schooien kwam één keer gevaarlijk opzet ten, doch zijn schot ging helaas over het doel. In het laatste kwartier begonnen de supporters van de thuisclub zich flink te weren en kreeg de Holtense achterhoede het even zwaar te verduren, maar de spe lers en. in laatste instantie doel man Wissink hielden het hoofd koel en de strijd bleef onbeslist, hetgeen zeker als een goed resul- tat van de Holtense pleog gezien mag worden. De competitievrije zaterdag werd door Blauw Wit benut om na de vrije weken van Kerstmis en Nieuwjaar een oefenwedstrijd te spelen tegen het eerste elftal van MVV-Marle. Het uitgangspunt was dat er aanvallend gespeeld moest worden, zodat de voorhoede de ge legenheid zou krijgen haar impro- duktiviteit van de laatste compe- titiewedstrijden te overwinnen. Ondanks het feit dat Wilco - Dik-, kers de afgelopen week ziek was geweest en slechts gedurende 20 minuten meespeelde, is deze opzet volledig -geslaagd. Tevens bleek dat de achterhoede degelijk werk leverde en weinig kansen weggaf. Vanaf het beginsignaal van de goed en strak leidende heer Kwin- tenberg nam Blauw Wit het initia tief en stond dit, met uitzondering van het tweede kwartier van de tweede helft, niet meer af. Nadat, vooral in de beginfase, nogal wat aanvallen op het middenveld door onnauwkeurig plaatsen mislukten, werd dit in de loop van de eerste, helft steeds beter. Het gevolg was dan/ook een"zë'èrv'ëfdiénde voor sprong na ongeveer 'een half uur spelen. Na een solo over het mid denveld kwam Gerard Koopman opnieuw een sterke partij vertol kend, alleen voor de keeper en via de doelman schoot hij de bal in 't net. (1-0). Marle trachtte wel iets terug te doen en via Dick Mondeel (ex-DES) werden enige leuke aan vallen opgebouwd, maar toch le verden ze voor de door Jan Lo- huis gedirigeerde Blauw Wit ach terhoede geen problemen op. Mocht onverhoopt zijn ingrijpen nodig zijn dan toonde doelman Bert Trompetter zijn onverzettelijkheid en klasse. Voor. de rust slaagde Blauw Wit er niet in grotere afstand tene men, doch meteen na de thee was het wel raak. Op rechts mocht aan voerder Nico Labober een vrije schop nemen. Hij plaatste de bal hoog in de doelmond waar Ep Beldman 'de lucht inging en fraai inkopte (2-0). Nauwelijks tien mi nuten later een goede aanval over links, samen met de keeper, die 'n zwakke indruk maakte, sprong Ni co Labobar omhoog waardoor, de bal niet uit het strafschopgebied kwam en de inkomende Jan Ver veda met een knap schot onhoud baar 3-0 scoorde. Hierna kwam MVV wat meer in het stuk voor, vooral omdat Blauw Wit toen te weinig de bal het werk liet doen. Het gevolg was meer werk voor Trompetter en in de 24e minuut maakte Schipper hands binnen 't zestienmetergebied De door Mon deel hard ingeschoten strafschop werd door de Blauw Wit-doelman gestopt, maar Mondeel kon de te rugspringende bal. gemakkelijk in het doel schuiven (3-1), Nog eenmaal kwam Blauw Wit derug en goed 'doorzettend wist, Henk Aanstoot, de eindstand op 4-1 te bepalen. Al met al een leu ke partij voetbal op een goed be speelbaar Meermanskamp waarbij de doelpuntenproduktie hoop geeft voor de competitiewedstrijd (31 januari) tegen het Almelose PSV •67. De A-junioren hebben in een leu ke wedstrijd tegen DOS de punten broederlijk gedeeld en de uitslag geeft de verhouding goed weer. De aanvallen van de Holtenaren waren wel wat talrijker dan van de bezoekers, doch 't kleine beet je geluk ontbrak de voorhoede spelers, om tot doelpunten te ko men. Voor rüst heeft DOS getracht om met enkele gevaarlijke counters een kleine voorsprong te nemen, want zij wilden in elk geval één pvmtje of meer mee naar Vrie- zenveen nemen, maar de achter hoede van de 'thuisclub paste een goede mandekking toe en gaf wei nig kansen weg,, zodat de score met de rust nog dubbelblank was. Na de pauze- heeft Holten steeds een overwicht gehad, maar de DOS-keeper stak in goede vorm en bovendien was hun achter hoede erg trapvast. Tegen de ver houding in nam DOS de leiding toen uit een hoekschop de bal door de Holtense achterhoede niet voldoende weggewerkt kon wor den, waardoor de opkomende rechtshalf van DOS de bal kei hard in het Holten-doel kon schie ten, onhoudbaar voor doelman Wissink (01). In het laatste kwartier gooide Holten alles op de aanval en de verdiende gelijk maker werd 10 minuten voor het einde gescoord door Gerard Vene man, die de bal uit een vrije trap van Henk Jansen met het hoofd in het doel deponeerde (11). Hier na kreeg Holten nog wel enige scoringskansen, maar het wilde dit keer Huzen en Lefèbre niet lukken om de bal tussen de palen te krijgen. Blauw Wit Al moest met maar liefst 4 invallers naar Haarle toe. De keeper was afwezig om stu dieredenen, twee voorhoedespelers waren geblesseerd en een midden velder moest wegens familie-om standigheden verstek laten gaan. Het doel werd daarom verde digd door Bennie Aanstoot die, na een 'korte inspeeltijd, een voor treffelijke wedstrijd speelde. Blauw Wit startte tegen de straffe wind in en de Boys profiteerden direkt van het windvoordeel door met lange ballen hun snelle voorhoede aan het werk te-zetten. Reeds na twee minuten hadden ze succes doordat die achterhoede zich ver keek op deze snelle jongens. Ben nie ging evenmin vrijuit maar dat zij hem graag vergeven. Haarlese Boys ging echter door en weer 2 minuten later was het 2-0 door een onhoudbaar schot van hun midden voor. Blauw Wit dreigde de kluts kwijt te raken, doch na 10 minuten spelen kreeg de achterhoede meer Blauw Wit '1 Rijssen Vooruit 1 2.00 u; Blauw Wit 2 Rijssen Vooruit 2.00 u. Excelsior E3 Blauw Wit El 9.30 u, v. 9.00 u; Excelsior E4 Blauw Wit E2 9.30 u, v. 9.00 u; Excelsior F1 Blauw Wit F1 10.15, v. 9.45 u; Excelsior F2 Blauw Wit F2 10.15, v. 9.45 u; Excelsior F3 Blauw Wit Fla 11.00 u. v, 10.30 u; Excelsior F4 Blauw Wit FS 11.00 u., v. 10.30 u. De klaverjasclub draait op volle toeren. Na een aantal wekelijkse wedstrijden die men speelt om het persoonlijk clubkampioenschap ge ven we hier een gemiddelde tus senstand, een totale tussenstand kunnen we helaas niet geven daar er nogal wat verschillen zijn in het aantal wedstrijden van diverse spelers. 1 K. Harstman 1738, 2 Kleissen 1690, 3 D Lichtenberg 1649, 4 B. IJspeerd 1642, 5 J. Bruinsma 1618, 6 P. Vendel 1582, 7 J. van Langen 1569, 8 K. Theijn 1569, 9 K. Kap-, pert 1464, 10 mevr. Vendel 1550, 11 B. van Beek 1536, 12 J. Wessels 1534, 13 Kolk 1530, 14 G. Schoppers 1521, 15 A Aanstoot 1502, 16 L. Olt- hof 1498, 17 mevr. Wessels 1491, 18 L. Thiele 1472, 19 J. Morsink 1471, 20 Van Langen Jr. 1462, 21 G. Hogendoorn 1424, 22 mevr. Olthof 1404, 23 J. Witten 1332, 24 A. Kampman 1122, 25 A. Njjkamp, vat op het sPel van Haarlese Boys. Er kwamen zelfs kansen voor Blauw Wit. De ruststand ging in met een 2-0 achterstand. Na rust trachtte Al m*t jiard werken de achterstand te verklei nen, doch door de onnauwkeurig heid in de pass en het zich niet aanbieden was het resultaat nihil. Tien minuten voor het einde lukte het wel toen H. Dasselaar goed aangespeeld werd en de stand op 2-1 bracht. Men bleef vechten voor een beter resultaat, hetgeen niet lukte. Eindstand 2-1 voor Haarlese Boys. Rest nog te vermelden dat de invallers goed speelden en dat ze hun plaats waard waren. In de derde, klasse A gaat Raalte flink op kop door een forse over winning op Dalfsen. Nijverdal 2 zit goed in de lift via een over winning op Raalte 2. Het reserve team van Ommen wist van Rijs sen te winnen. De stand in de 3e klasse A is als volgt: 1 Raalte 8 uit 4 25Vs, 2 Holten 6 uit 3 18, 3 Bathmen 4 uit 3 15'/:, 4 Ommen 2 4 uit 4 15, 5 Nijverdal 2 4 uit 3 11, 6 Dalfsen 2 uit 3 8V2, 7 Hardenberg 2 uit 2 8, 8 Rijssen 2 0 Uit 4 9'/=, 9 Raalte 2 0 uit 4 9. Daar de ZVV Blauw Wit '66 zich voor het eerst voor de zaalvoetbal competitie (senioren) van de afd. Twenthe der KNVB heeft opgege ven, was deze wedstrijd dps een première voor het Blauw Wit-team, dat voor het merendeel uit vetera nen bestaat. Op maandag 19 januari jl. wérd deze wedstrijd gespeeld in sport hal Veldwijk te Hengelo (O). Daar enkele spelers reeds een oefenwedstrijd hadden bijgewoond, waren de prognoses beslist niet te optimistisch. Doch eenmaal in het veld bleken zich de zaken totaal anders uit te pakken. De Blauw Witters gingen fanatiek van start en waren technisch en conditioneel hun tegenstanders de baas. Nadat circa 10 minuten waren gespeeld was het Blauw Wit dat door H. Hovenkamp de score open de, 1-0. Door de Deldenaren was reeds een strafschop naast gescho ten. Hierna kwam Rood Zwart spoedig op gelijke hoogte 1-1 door een snelle uitval. Vlak voor rust bracht J. Thalen de stand op 2-1 door een perfect ingeschoten straf schop. Na rust eenzelfde spelbeeld, doch de Rood Zwarten kenden met hun taktiek het zaalspel beter, hun uitvallen waren gevaarlijker en ca. 15 min. in de tweede helft werd 't 2-2 door een onhoudbaar schot voor de Blauw Wit-doelman Paal man, die overigens voortreffelijk zijn doel verdedigde. Circa 3 min. voor het einde bepaalde Rood Zwart de stand op 2-3 door een te opdringerig Blauw Wit, waar door de defensie ten dele werd verwaarloosd. Blauw Wit gaf zich niet gewonnen en zette alles op al les om nog een gelijkspel te be halen. De laatste inzet gaf resul taat, het was J. W. Beldman, die één minuut voor het einde de eind uitslag op 3-3 bepaalde door een snelle rush, welke uitstekend werd afgerond. Deze uitslag was zeker verdiend, gezien de veldverhou- ding. Blauw Wit heeft nog teveel vrije kansen nodig om te scoren, waaraan de komende weken nog wat gesleuteld zal moeten worden, Een goed resultaat voor het begin. Het zaalvoetbal is een sport, wel ke beslist meer in de belangstel ling zal komen. De volgende wed strijd vindt plaats op 9 februari a.s. tegen Borne 2, eveneens in sporthal Veldwijk. Bato 2 (dames) trad maandagavond in het strijdperk tegen Bung-Tand 1. Het werd een goede wedstrijd. De eerste set werd vlot gewonenn, Afgelopen dinsdag heeft de schaakclub „Holten" de thuis wedstrijd vóór de tweede ronde van de SBO-cup met 3-1 van de tweede-klasser Borne verloren. De nederlaag tekende zich al vrij snel af, omdat de eerste-bord- speler, de heer v.d. Knaap al na tien zetten opgaf. Hij had dame- verlies aan zien komen en besloot daarom niet verder te spelen. Dat hij één zet verder de dame weer terugwon, ontdekte hij pas een dag later. Het beste paard strui kelt wel eens. De uitslagen waren (Holten met wit op oneven borden)D. A. v.d. KnaapJ. Brasz 0-1, J. W. MiddelinkH. Eligmann Vs-Vs, B. van BeekH. Neijs Vs-'/j, H. van BeekH. Ribbers 0-1. Voor de interne competitie won de-heer v.d. Knaap zijn achter stallige wedstrijd tegen de heer Van Dalen. Hij blijft zodoende in het spoor van de heer Middelink, met een half puntje minder. De enige speler, die dit tweetal nog blijft volgen, is de heer D. van Beek. Hij volgt de heer v.d. Knaap op een half puntje, zij het met een wedstijrd minder. Knap was de remise van de heer Roelofs tegen de heer Scheperman. De uitslagen waren: J. ten Velde H. van Beek 0-1, D. A. v.d. KnaapJ. van Dalen 1-0, G. J. KromdijkA. J. C. Brands 0-1, H. H. J. Stukker—H. T. Roeloffs 0-1, J. van CalcarJ. van Dalen 0-1, J. E. SchepermanH. Roe lofs Vs-Vs, D. van BeekH. A. Koers 1-0, W. G. Blits—H. v.d. Ende 1-0, J. ten VeldeJ. Belt man 0-1. Stand aan kop: 1 J. W. Middelink 99, 2 D, A. v.d. Knaap 98Vi, 3 D. van Beek 108, 4 B. van Beek 7—5V», 5 W. G. Blits 95V=, 6 H. Roelofs 9—5, 7 F. Flantua 10—5. nl. met 15-2. De tweede set deed hier niet voor onder. Ook deze werd met goed spel, en vooral door goed plaatsen, gewonnen met 15-2. In de derde set kwamen de problemen. Na een gelijkopgaande strijd tot 4-4, liep Bung-Tand uit naar 8-4. Maar na een time-out, liep Bato weer in, en kwam zelfs voor te staan met 10-8. Toen lieten de dames het er een beetje bij zit ten. Een wissel in de ploeg mocht niet meer baten. Deze set werd verloren met 16-14, zodat er een vierde set volgde. In deze set liep het weer goed. De strijd ging eerst vrij gelijk op, maar Bato drukte door en de winst was verdiend (15-8). Al met al 'n goede wedstrijd tegen een ploeg die wel zwakker was, maar bijzon der goed door zette en bleef strij den voor een beter resultaat. De volgende wedstrijd zal zijn op maandag 2 februari om 19 uur in Nijverdal tegen Eversberg. Holten 5 Holten 7; Holten 10 Holten 6; Holten 8 Holten 11. Holten 9 is de eerste ronde vrij. Alle wedstrijden beginnen om 10.00 uur. DEVENTER Deventer schouwburg, Grote Kerkhof 1, tel.-11500 Zaterdag 24 januari 20 uur: To neelopvoering door de Vereniging voor Openbaar Onderwijs: Kom doe eens wat van Neil Simon. Dinsdag 27 januari 20 uur: Stich ting Kamermuziek Deventer pre senteert Vera Beths- viool en Stanley Hoogland, piano. Woensdag 28 januari 20 uur: Ope ra Forum met Die Entfürung aus dem Serail van W. A. Mozart. Cinema, Lange Bi.sschopstraat 69, tel. 11100 Weekfilm do 22 t.m. wo 28 jan. Dr. Pulder zaait Papavers - 2e week 14 jr. Nachtvoorstelling vr 23, za 24 jan resp. 23 en 24 uur: 200 motels 18 jr. Matinee za 24, zo 25, wo 28 jan 14 uur: De avonturen van Hamme tje a.l. Aavangstijden weekfilm: werkd. 20 uur - za 18.45 en 21.15 uur - zo 16, 18,45 en 21.15 uur. E.D.B. - Theater, Smedenstraat 10, tel. 13615 Weekfilm do 22 t.m. wo 28 jan: Twee binken op weg naar de he mel 14 jr. Nachtvoorstelling vr 23, za 24 jan resp. 23.30 en" 24 uur: De maffia vergeet nooit 18 jr. Matinee za 24, zo 25 jan 14 uur: Belle Starr a.l. Aanvangstijden weekfilm: werkd. 20 uur - za 18.30 en 21 uur - zo 16, 18.30 en 21 uur. Luxor Theater, Brink 20, tel. 18662 Aanvangstijden weekfilm: werkd. 20 uur - za 18.30 en 21 uur - zo 16, 18.30, 21 uur. Weekfilm do 22 t.m. di 27 jan: When teakwondo strikes 18 jr. 'Nachtvoorstelling vr 23 uur: Sex in kantoortijd 18 jr. Matinee zo 25 jan. 14 uur: De ge weldenaar van de jungle a.l. Cyclusvoorstelling wo 28 jan. 20 uur: Neem je plezier ernstig 14 jr. .De Vereniging Constantijn Huy- gens presenteert een gitaar reci tal door Bert Maas. Op zondag 25 januari om 14.30 uur in De Pen- ninckshoek (Brink 89, Albert Schweitzer Centrum). Goetiek de Rozynenkorf, Grote Poot 19, tel. 11848. Geopend: ma t.m. za '14-18 - vr ook 19-21. Giinther Borst, lino's en litho's. De Kunstpoot, Adres en openings tijden als Rozynenkorf. Tot 11 februari Sjouke Visser, mstaalplastieken. Kunst Rondom, Openbare Lees zaal, Brink 70, tel. 13506. Geopend: di t.m. vr 10-17.30 én 19-21 - za 10-17 uur- ''Tot 31 jan. Pam' Gi Rueter, gra fiek. Galerij Lenten, Kletterstraat 25- 27,Epsc, tel. 21815. Geopend: zo t.m. za 10-18 - zo 14 -17 uur. Grafiek, schilderijen, beeldhouw werk, keramiek 1850-heden. Galerie Tambaran, Bergstraat 34, tel. 15077. Geopend: wo t.m. zo 14-17 - za vanaf 10 uur - vr ook 19-21 uur. Kunst- en gebruiksvoorwerpen uit Nieuw-Guinea. Cave du Tertre. Jaarsma woon- centrum, Bergstraat 51, tel. 18494. Geopend: gewone winkeltijden (ma gesloten). Ans Wortel, gouaches met als thema: Kindje ja kindje. Permanent: historische meubel ontwerpen. Stadsbibliotheek, Klooster 3, tel. 16512. Geopend: ma t.m. vr 10-12 en 13- 17 uur - wo ook 18-20.45 uur. Expositie van kruidentuin tot apo theek. Albert Schweitzer Centrum, Brink 89, tel. 19675. Di t.m. vr 9-13 ën 14-17 uur - za 13-16 uur. Permanente expositie over leven en dood van A. Schweitzer. Museum De Waag, Brink 56, tel. 14556, Geopend: di t.m. za 10-12.30 uur -en 14-17 uur - za 14-17 uur. Antieke fietsen, keukens, zilver, aardewerk. -Museum de Drie Haringen, Brink 55, tel. 14556. Geopend als De Waag. Aankleedpoppen uit 1860-1910. Vrouwen Cafe, Menstraat 2. Donderdag 22 januari vanaf 20.30 uur. Jazz Cafe, Menstraat 2, tel. 11637. Vrijdag 23 januari vanaf 20.30 Help u zeiven, Diepenveenseweg 176. Inf.: dhr. Hartgers, tel. 24597. Zaterdag 24 januari vanaf plm. 20 uur: Contact/dansavond Noordne derlandse Cociëteit voor alleen staanden. Muziek: De Bosco's. Postiljon Motel, Deventerweg 121. Zaterdag 24 januari 20 uur: Nij'- joarsveside Dreinse Vereniging Harm Smeenge. Cafe-Restaurant „De Spanjaard", Spanjaardsdijk 106, Schalkhaar, tel. 05705-364. In Den Elegast, Brink 10 bene den, tel. 11088. Elke woensdag life-popmuzlek, elké donderdag jazz met jamses- ALMELO Varossïeau: Zaterd. 23.15 u.: Erotisch speel goed 18 jr. Zond. 14.30 u.: Waar de karate- klappen vallen 14 jr. Zond. 18.45 en 21.00 u.: Met jouw waldhoorn tussen mijn alpen 18 jr. Maand, dinsd. woensd. 14.30 en 20.0 u.: Met jouw waldhoorn tus sen mijn alpen 18 jr. Palace: Dagelijks om 14.30, 18.45 en 21.15 u.: Jaws 14 jr. Zondags 14.00, 16.30 en 21.15 u.

Holtens Nieuwsblad | 1976 | | pagina 7