Inbreker in De Schure" Ku rsuswerk voor Holten JEUGD in Plattelandsvrouwen vergaderden monumentenland midden-Overijssel Nachtrit gezellig en geslaagd evenement Concept-brief aan ministerie rewestbestimr innerlijk verdeeld over plannen mini-provincies ondagsschool- Hei'Utfict SlOcll I door WERKWINKEL ROEPT MENSEN OP Vergadering afd. Holten N.V.V. De IJssel zou natuurlijke grens moeten blijven Stichting sociaal en kultureel werk Nog enkele plaatsen nieuws Handenarbeidclubs zeer doelmatig W i nterprogra mnui Meer dan honderd deelnemers HOITENS NIEUWSBLAD rertentieprijs 20 cent per mm. (bij contract lager) Abonnementsprijs f 8.50 per halt jaar, t IT.- per jaar; Losse nummers 35 cent, Betaling op giro 875587, Rabo-Bank Holten, t.g.v. Holtens Nieuwsblad Vrijdag 24 oktober 1975 27ste jaargang - no. 43 Uitgave van de Stichting „Holtens Nieuwsblad" te Holten Hoofdredacteur J. Wiggers. Kolweg 14, tel. 05483-1356 Secretaris/redacteur: W. Beijcrs, Holterberg 13, tel. 05483-1234 Red. medewerker D. J. Mondeel, Verzetstraat 70, tel. 05483-2699 Administratie: Gaardenstraat 17, tel. 05483-2995, b.g.g. 1533 t dagelijks bestuur van het Gewest Deventer heeft in een trstel aan de gewestraad zijn standpunt bepaald inzake het icept-ontwerp van Wet Reorganisatie Binnenlands Bestuur dit in een concept-brief aan de Minister van Binnenlandse ten, welke op 28 oktober in behandeling zal komen, vastge- d. Na aanvankelijk verheugd te ziin, dat de regering zich lis heeft uitgesproken, verklaart het gewestbestuur teleur- teld te zijn over de wijze waarop de regering haar voor- Uen heeft uitgewerkt. De noodzakelijk geachte herziening i de verdeling van taken en bevoegdheden tussen provincies gemeenten is, zijn inziens wel een erg eenzijdige herziening vorden. Vele bevoegdheden van de gemeenten gaan naar de ■vincie, geen bevoegdheden van de provincie gaat naar de neenten. 5a de vele rapporten en nota's »r gewestvorming, die aanzien- t minder concreet waren, wordt poging om te komen tot con- ;te formuleringen door het ge- stbestuur gewaardeerd. Deze ireetheid, vooral wat betreft de ien, leidde in breder kring tot i fundamentele herbezinning op functies van rijk, provincies en neenten, waaraan het z.g. „gele ;kje" van de Ver. van Ned. Ge enten onder meer heeft bijge- igen. Met genoemde nota stelt VNG, althans voor zover het de gangspunten betreft, in de vorm stellingen, een alternatief. Ja verder te zijn ingegaan op Ictie van de provincie en van gemeenten, zegt het gewestbe- lur het waarschijnlijk te achten met minder dan de 26 voorge- lde provincies kan worden vol- Bn. Tegen deze achtergrond zou j naar de mening van een meer- rheid van het gemeentebestuur ïvaardbaar zijn als besloten zou rden om het gebied van een 'ovincie Stedendriehoek" en (een il van) Oost-Gelderland (de Gel- :se Achterhoek, red.) in één pro- .cie onder te brengen. De wir- f van historische, maatschappe- :e, ruimtelijke en functionele ïenhangen en de potentiële ont- tkelingskansen, maken het. naar inzicht van het gemeentebe- ur, wel haast onmogelijk om. ider ernstig te kort te doen aan i van die samenhangen, een itsing van dit gebied voor te an. Het gewestbestuur verklaart zich er van bewust te zijn, dat de door hem aanvaardbaar genoemde op lossing voor enkele gemeenten in de periferie (buitenzijde, red.) van de nieuwe provincie, op zijn minst aanvaardbaar zal zijn. Voor deze gemeenten bieden alleen totaal af wijkende voorstellen, naar de me ning van het gewestbestuur, een oplossing. Vertegenwoordigers van bedoelde gemeenten (o.a. Holten) menen dat de IJssel de natuurlijke grens zal blijven, die zij ook in het verleden steeds geweest is. Het Ge west Midden-Overijssel zou zijn uitbreiding moeten vinden in noor delijke en/of zuidoostelijke rich ting. In de thans bekend zijnde studies liggen bedoelde gemeen ten, naar de mening van het ge westbestuur, steeds in de perife rie voor welke provincie zy ook kiezen. Mocht de gedachte aan minder dan 26 provincies geen ondersteu ning vinden, dan acht een meer derheid van het gewestbestuur een provincie Stedendriehoek, als voor gesteld door de minister, onaan vaardbaar. Het gewestbestuur zou het ten slotte zeer betreuren als de keuze waarvoor ieder zich op dit moment geplaatst ziet, zou leiden tot ver storing van samenwerkingsverban den, die juist him waarde begin nen te bewijzen. „Het Gewest Mid- den-IJssel dient als eenheid te wor den gehandhaafd", aldus het voor stel van het gewestbestuur. De gewestraad komt op dinsdag 28 oktober om 20 uur in openbare vergadering bijeen in het Postiljon Motel te Deventer. Aan de orde zijn o.m. de benoeming van een voorzitter (wegens het aftreden van mr. N. Bolkestein, voormalig burgemeester van Deventer) en de reeds genoemde standpuntbepaling en brief aan de minister over de reorganisatie van het binnenlands bestuur. De leden van de afd. Espelo van de Ned. Bond van Platte landsvrouwen vergaderden o.l.v. de presidente mevr. Slijkhuis- Dikkers in gebouw „Trefpunt". Zij mocht een flink aantal nieu we leden begroeten en sprak een woord van welkom in 't bijzonder tot mevr. Cousin uit Deventer. De presidente deelde mede dat 24 no vember zal worden gestart met de handwerkcursus en dat de kol- lekte voor het gehandicapte kind ruim f 90.- had opgebracht. De dames die met de bus rondgingen werd hartelijk dank gezegd. Na afhandeling van de agenda besprak mevr. Cousin het boek „Danseres zonder benen" van Cla ra Asscher-Pinckhoff. Zij wist op bijzonder boeiende wijze de personen te typeren met name Clara die heel veel moest mee maken in haar gezin en in de oorlog in het concentratiekamp. Haar rotsvaste geloof in God sterkte haar zodat zij toch steeds weer kon zeggen het leven is goed, omdat de kleine dingen haar blij maakten. .Het was een goede avond waarop de vele aanwezigen met voldoening zullen terug zien. De presidente sprak een woord van dank tot mevr. Cousin en wenste allen wel thuis. Hoe de gewiekste Jantje van Sluis zijn stad bewaarde voor 'n Spaan se verovering, hoe de Schreiersto ren in Amsterdam aan zijn naam kwam, waarom de inwoners van Amersfoort „keientrekkers" wor den genoemd. Dit zijn drie van de elf avon tuurlijke onderwerpen uit 't boekje ..Verhalen uit Monumentenland". Verhalen vol spannende gebeurte nissen, mysterieus,romantisch, ont roerend, humoristisch. Geschreven vooral voor kinderen, maar ook Onlangs is een start gemaakt met het kursuswerk van de Stich ting. Voor enkele kursussen zoals: pottenbakken op de dinsdag'avond, wandkleden, poppen en dieren op de maandagavond en de kursus weven en spinnen op de woensdag morgen zyn nog enkele plaatsen vrij voor belangstellenden. De kursusgelden bedragen voor: pottenbakken f 55,per persoon, weven en spinnen f 45,per per soon, wandkleden, poppen en die ren f 40,per persoon voor tien lesdagen. De kursussen worden gehouden in het Paalhuis in de Beuseberg, en staan onder leiding van deskundi gen. Inlichtingen kan men verkrij gen bij het Paalhuis, telefoon 2755. In november starten de kursussen (mits voldoende belangstelling) Macramé en Allerhande. Voor wat betreft de kursus Allerhande dient vermeld te worden dat deze akti- viteit iedere woensdagavond plaas- vindt. Opgave is wel noodzakelijk! Fotokursus Enkele weken geleden is eèn be gin gemaakt met de tier«delig\3 kursus „Oriëntatie in de fotogra fie." Voor deze kursus waarvoor de belangstelling nog gering is zijn nog vele plaatsen vrij. Tijdens de kursus zullen een aantal eenvou dige kamera's voor de deelnemers ter beschikking staan. Natuurlijk mag men ook met een eigen ka mera werken. Tijdens deze kursus kan men kennismaken met de be ginselen van de fotografie; foto's maken, zelf ontwikkelen, afdruk ken, vergrotingen maken etc. Deze kursus staat onder leiding van een .instrukteur van de Foto- idag 26 oktober a.s. is het feest. ischien hebt u het in de werk- kjes van de kinderen al gele- de zondsschool viert dan haar ■jarig bestaan. Jij willen dan ook graag samen jt alle ouders en kinderen deze nst vieren in de Ned.-herv. kerk. verwachten alle kinderen om aur bij de Dorpsschool en gaan :daar gezamenlijk naar de kerk. viert dit feest toch ook met I mee! Wij rekenen op u! Het zondagsschoolpersoneel. Wie van de herfst en de herfst kleuren wil genieten, stapt natuur lijk op de fiets. Eén van de iele mogelijkheden is een tocht door Midden-Overijssel door bossen en landbouwgebied. Wij vertrekken daarvoor uit Nij- verdal en verlaten het centrum bij Er zijn deze herfst vele paddestoelen te bewonderen. wegwijzer 265 en fietsen in de rich ting van Holten. Bij paddestoel 507 de Holterweg op en rechtuit rij den, eerst langs een verharde weg, later over fietspad langs padde stoel 506. Bij paddestoel 2269 rechts af en dan rechtuit langs paddestoel 1417 en paddestoel 2270 naar pad destoel 2277. Hier verharde weg richting Nieuw Heeten inslaan en bij paddestoel 2278 deze richting aanhouden. Bij voorrangsweg rechtsaf naar Nieuw Heeten en bij wegwijzer 6024 richting doorgaand verkeer volgen. Even later bij pad destoel 1628 linksaf naar Lettele en deze richting blijven volgen langs paddestoel 522, 521 en 198. Verder over de Oerdijk langs pad destoel 302 naar Lettele en daar bij wegwijzer 5754 rechtsaf naar Hee ten. Vandaar de richting Raalte volgen en bij wegwijzer 2273 rechts af naar Schoonheeten langs weg wijzer 6026 en paddestoel 2087. Bij wegwijzer 6027 rechtsaf naar Ma- riënheem. Bij de kerk links de Hellendoornseweg in. Bij wegwij zer 10181 de richting doorgaand verkeer volgen. Doorrijden naar Hellendoorn. Hier bij wegwijzer 1969 rechtsaf terug naar Hellen doorn. Een uitvoerige routebe schrijving van deze tocht van 35 kilometer, voorzien van routekaar tje en toeristische informatie ver scheen als nummer 4 in de serie Ontdek Nederland op de fiets! Dit vouwblad is met zeven an dere fietsroutebeschrijvingen opge nomen in het plastic verzamelmap- je Fietstochten in Gelderse en Overijsselse Achterhoek dat door overmaking van f 4.50 onder ver melding van bestelcode GOA op postgirorekening nr. 234567 kan worden aangevraagd bij de stich ting: fiets! in Amsterdam. De fietsroutebeschryvingen in het plastic verzamelmapje zyn momenteel by het W-kantoor uit verkocht, maar zullen zo spoedig mogelijk weer verkrijgbaar zyn. klup „Profoto" en wordt gehouden op de donderdagavond, aanvang 7 uur. De kursusavonden worden in onderling overleg bepaald. De kosten voor deze kursus bedragen f 17.50 per persoon, inklusief alle -n'ni.eriaien zoals fotopapier, een ';'ni etc. ""oor inlichtingen kunt u terecht bij het Paalhuus in de Beuseberg. Tieners Wekelijks op de vrijdagavond is er in de Kapschure in de Beuseberg voor de jongeren van 13 t/m 15 jaar een tienersoos. In samenwer king met de beroepskracht bepa len zij zelf hun programma. De mogelijkheden voor aktiviteiten zijn er vele zoals b.v.: Disko, krea- tiviteit, spel en sport, diskussie, ekskursies, film, etc. Mogelijkheden dus ten over om er een gezellige tienersoos van te maken. De kosten zijn erg laag, zij bedragen slechts 0,75 per avond behalve de disko en filmavonden deze zijn 1,per persoon per avond. Voor alle verdere inlichtin gen hierover kunt U zich in ver binding stellen met het Paalhuus. Nog plaats voor enkele kinderen De handenarbeidclubs zijn voor alle kinderen van de lagere school en worden gegeven na schooltijd door een aantal vrijwilligers (meestal van 4.00 tot 5.00 uur en woensdags de gehele middag). De kinderen kunnen op de clubs kennis maken met creatief werk zoals het werken met: hout, me taal, papier, waardeloos materiaal etc. Verder schenkt men aandacht aan groepswerk en ontspanning zoals: film, speurtochten en spe len, terwijl het programma in overleg met de kinderen wordt samengesteld. Op de volgende clubs zijn nog enkele plaatsen open: woensdag 1.30-2.30 uur jongens 8, 9 en 10 jaar in 't Kolnös woensdag 2-3 uur meisjes 11 en 12 jaar in 't Paalhuus. Vor opgave kunt u ons berei ken in 't Paalhuus, Beuseberg 63, tel. 2755. De kosten bedragen f 3.- per maand en worden op de eerste clubdag van de maand voldaan. STRIPOTHEEK Allerlei stripboeken kun je le zen elke vrijdagmiddag in het „Kolnös" aan de Hoffestraat la, van 3.45 tot 4.45 uur. Kosten voor 15 boeken f 0.75 voor kinderen onder de 14 jaar; voor oudaren bedraagt de prijs f 1.per 15 boeken. volwassenen zullen al lezend in de ban komen van de sfeer van Tang vervlogen tijden. In het boekje zijn elf verhalen gebundeld, uit iedere provincie één. Verhalen die in de loop der eeuwen zijn ontstaan, die langza merhand tot mythen en legendes zijn gegroeid, maar die nooit eer der op een zo unieke wijze bij el kaar zijn gebracht. Achterin het boekje is een historisch overzicht gegeven van de elf plaatsen en mo numenten, waar de verhalen zich afspelen, zoals kasteel Biljoen te Velp, de ruïne van Valkenburg, de Schelpengrot van Nienoord (Gr.), de Brandaris op Terschelling en vanzelfsprekend de Drentse hunnebedden. Het boekje „Verhalen uit Monu mentenland" maakt onderdeel uit van de actie die de Rabobanken voeren ter gelegenheid van de Spaarweek, die gehouden wordt van 20 t.e.m. 25 oktober 1975. On der het motto „kleine geschenken onderhouden de vriendschap" ligt er in die week voor spaarders een exemplaas van deze fraaie uitgave gratis en zolang de voorraad strekt klaar. In haar activiteiten tracht de Rabobank dit jaar het monu mentenjaar sterk de aandacht te vestigen op de vele prachtige en indrukwekkende monumenten die ons land rijk is. Het boekje „Ver halen uit Monumentenland" is daar één voorbeeld van. Een tweede is de nieuwe uitgave van de bekende kalender, die dit jaar is gevuld met een dertiental uitzonderlijk mooie foto's van bekende en min der bekende Nederlandse monu menten, zoals het raadhuis van Willemstad, het Friese stadje Slo ten en de Groningse Menkemaborg. Bekende beelden in de kalender zijn bijvoorbeeld het raadhuis van Veere. de Visjpoort te Elburg en de Delftse grachten, monumenten die reeds een brede bekendheid genie ten, maar die mede door de unieke opnamen in deze kalender niet mochten ontbreken. De nieuwe ka lender wordt eveneens gratis en voor zover voorraden dit toelaten beschikbaar gesteld door de meer dan duizend plaatselijke Raboban ken. Wie deze kop te letterlijk opvat, is een sensatiezoeker. Deze cate gorie mensen kan a.s. vrijdag (24 oktober) of zondag (26 oktober) flink aan zijn trekken komen. Want wat is er aan de hand? Jeugd- sociëteit „De Schure" projecteert dit weekend de film „De inbreker" op het scherm. Frans Weisz, nam voor deze thriller van groot for maat, de regie voor zijn rekening. Hij schreef ook de scenario's voor de hoofdrolspelers (de overbeken de). Rijk de Gooier, Willeke van Ammelrooy, Bob de Lange en last but not least Jonh Bluming. Voor degenen, die graag willen weten, wat hen te wachten staat, volgt nu de kleine korte verkorte inhoud van de film: In een café op de Zeedijk ont moet Glimmie, een bijzonder aar dige inbreker, een zekere Van Dorssen. Glimmie en zijn maat de Bonk gaan voor Van Dorssen een „klussie" opknappen en ontvangen alvast f 3000.-. Tijdens het uitvoe ren van deze opdracht komt de slimme Glimmie er achter dat Van Dorssen hem een moord in de schoenen wil schuiven. In de rechtszaal ontkomt Glim mie op het laatste moment aan de justitie. Toch denkt de hele Zee dijk dat Glimmie de moord heeft begaan. Alleen Sloffie, een kennis je. durft nog in de buurt van Glim mie te komen en hem later te hel pen met de huishouding en de voorbereiding van Glimmie's wraakactie tegen Van Dorssen. Tot zover de inhoud, de afloop van dit spannende verhaal is vrijdag te zien vanaf half negen 's avonds (16 jr. en ouder) en zondagmiddag vanaf 14.30 uur (14 jr. e.o.) De prijzen van afgelopen seizoen blijven voor lopig gehandhaafd, dit betekent, le den f 2.- en met-leden f 2.50. Wat het winterprogramma be treft, volgen hier nog enkele alge mene punten: 1. Om de drie weken een film (vrijdagavond en zondagmiddag). 2. Eens in de twee maanden een live-optreden van bekende of min der bekende formaties (zaterdag avond). 3. Drie of vier creatieve avonden (vrijdagavond). 4. Een paar disco-specials (vrij dagavond of zondagavond). 5. Een volledig verzorgde kerst vakantie. Verder is de jeugdsociëteit „De Schure" (Beuseberg 63, tel. 2755) ieder weekend geopend en wel: vrijdagavond en zaterdagavond van 19.30 tot 24 uur en op zondag van 14.30 t-t 18 uur en van 19.30 tot 23 uur. Heb je ook belangstelling voor het organiseren van activiteiten of het „draaien" van bardiensten, praat dan eens met een vrijwilli ger van de „Schure". Tot ziens! Werkwinkel zal op 29 oktober 1975 mensen oproepen die letterlijk de handen uit de mouwen willen ste ken. Op het gebied van het land schapsbeheer is een ontzettend gro te achterstand ontstaan in bijv. het knotten van wilgen en bet verwij deren van ongewenste bomen en struiken op de heide. Daardoor worden veel van de knotwilgen en heidevelden met de ondergang be dreigd. Bijna 100 groepen, verspreid over het hele land houden zich al met deze activiteiten bezig. Vorig jaar zijn er alleen al 2500 mensen ac tief geweest bij het knotten van wilgen. Maar er zijn in Nederland ruim 1 miljoen knotwilgen. Als de knotwilgen niet regelmatig, d.w.z. om de drie of vier jaar geknot worden, worden de takken steeds dikker en na verloop van een aan tal jaren kunnen de vaak holle stammen de takken niet meer dra gen. De stammen scheuren dan en de bomen vallen om. Daarnaast treedt de watermerk ziekte sterker naar voren bij de knotwilg, juist wanneer de bomen worden verwaarloosd. Gezonde wilgen en knotwilgen kunnen daar na op hun beurt worden aangetast; zo zijn er al duizenden verdwenen. De zesde nachtrit „Nacht om Hol ten" die van zaterdag op zondag door de -Motor- en Automobiel club De Holterberg" werd geor ganiseerd was niet alleen wat het aantal deelnemers maar ook wat het gezelligheidselemcnt betreft weer een zeer geslaagd evene ment. Er verschenen in totaal meer dan honderd automobilisten aan de start bij clubhuis „De Biester" in de Stationsstraat waar de eer ste deelnemer om precies 8 uur vertrok naar de start aan het ein de van de Roudaalterweg bij de Schipbeek onder Markelo. Er werd in 2 klassen een tour- en sportklasse gestart. De rit be stond uit 2 gedeelten (60 km op Markelo's gebied) en 45 km bin nen de gemeente Holten. Tussen deze beide gedeelten was er een verplichte rust van een half uur. bij dorpshotel „Holter- man" waar ook de finish was. Onderweg werd vanuit een di rectiewagen van Wegenbouwbe drijf Krekel te Holten door dames van clubleden gratis een kop kof fie aangeboden. De prijzen die be stonden uit. gebruiksvoorwerpen (eerste prijs in elke klasse een casette-recorder!) werden door voorzitter Dirk Jan Scholten uit gereikt. Hij sprak tevens een woord van dank tot de uitzetters van de rit W. Wevers en G. Nijen- huis, tot de serveersters van de koffie, de heren van de rekenka- mèr, de controleurs en verder tot allen die medewerking verleenden aan het welslagen van de nachtrit. De uitslag: TOURKLASSE: 1. M. A. Bekker- nens, Holten; 2. J. A. Schuchard, Holten; 3. L. G. van Iele, Beérze; 4. A. Wolfsheimer, Lochem; 5. B. J. Bril, Holten; 6. W. Hietbrink, Delden; 7. H. Bieeker, Deventer; 8. J. W. Jonker, Deventer; 9. A. v. d. Maat, Holten; 10. W. Nijen- huis, Lochem, II. G. Krieger, Hol ten; 12. J. W. Paalman, Holten. SPORTKLASSE: 1. R. Trip, Ommen; 2. A. Vloedgraven, Nij- verdal; 3. M. A. Veldhuis, Wijhe; 4. H. J. Paalman, Haarle; 5. W. Klein Velderman, Holten; 6. A. Schuppert, Holten; 7. H. J. Ool- bekkink, Holten; 8. H. Egbers, Holten. Zaterdag 8 en zondag 9 novem ber zullen twaalf leden van de M.'A. C. „De Holterberg" deelne men aan de Kampioehsrit vande K.N.M.V. (2-daagse betrouwbaar- heidsrit voor solo-motoren zij spannen) te Wintelré bij Eindho ven. Prijzen kunnen worden afgehaald bij de heer J. Arfmao, Stations straat 7, Holten. Deelnemers dié nog geen medaille of jaarhanger tje hebben ontvangen kunnen dit afhalen bij de heer G. J. Sluiter, Oranjestraat 49, Holten. Het is moeilijk te zeggen hoeveel bomen er de laatste jaren zijn op geknapt, maar het zijn er zeker dertigduizend. Het is van groot belang dat de activiteiten Om het achterstallige onderhoud van de knotwilgen weg te werken op gang komen. Ieder een kan daarbij helpen door zelf de handen uit de mouwen te ste ken. In het programma Werkwin kel van 29 oktober a.s. om 21.10 uur op Nederland 1 kan men zien hóe. Wegens de nog vacante voor zittersfunctie vergaderde de af deling Holten van het NW j.l. vrijdagavond in zaal „Vosman" onder leiding van de secretaris de heer G. Veneman, voor welke bij eenkomst een goede belangstelling bestond. In zijn openingswoord herinner de de heer Veneman in een kort memoriam aan het overlijden van de heer P. Viet (bestuurslid) en de heer H. Arends (oud-be stuurslid) van de afdeling Holten, waarbij hij het vele door hen ver richte werk, in het belang van de vakbeweging, dankbaar in herin nering bracht. „Wij zullen hen node missen", aldus de heer Ve neman, die de aanwezigen ver zocht een ogenblik van stil ge denken in acht te nemen. Vervolgens werd medegedeeld dat op 15 november, a.s. een ka derdag zal worden gehouden in „De Leern Lampe" te Raalte, waar NW voorzitter Wim Kok zal spreken over aktuele vraagstuk ken. Belangstellenden kunnen zich voor deelname aanmelden via hun eigen bonden. Op 6 november a.s. zal NW- voorzitter Kok spreken in de „Open Hof" aan de Keizer Karei- laan te Deventer, welke vergade ring aan alle NW-leden van harte wordt aanbevolen. De NW_showroom „De band met U" te Almelo is iedere werk dag geopend van 13 tot 16 uur. In de maand februari 1976 zal in Holten een vervolgcursus worden gehouden voor het invullen, van de belastingaangifte Belangstel lenden worden verzocht zich hier voor spoedig aan te melden. Komende winterseizoen hoopt de afdeling een bejaardenmiddag te organiseren. waarbij gedacht wórdt aan een autotocht. De com missie voor bijzondere aktiviteiten is thans bezig met de voorberei ding van de kindermiddag en de feestavond voor de leden. Nadat tijdens de rondvraag nog van gedachten werd gewisseld aangaande de enig vacante voor zittersfunctie sloot de heer Vene man de vergadering en wenste allen wel thuis.

Holtens Nieuwsblad | 1975 | | pagina 1