Stichting Paardrijden gehandicapten Holten speelde gelijk tegen Gerucht rond transfer r Blauw Wit B 1 winnaar jeugdtoernooi Z.V.V. „Blauw Wit 966?? houdt jaarlijkse sportdag Zondag Grand Prix 125 cc in Markelo mrtersvereniging koos definitief bestuur Sail a nd wisselbekcr voor Hockeyjeugd „Holten Zaterdagmiddag tennis- teams wonnen Marswedstrijden Schaken Blauw Wit 1 - BCSV1 1-2 Gerrit Wolsink in de 250 cc Bij matige belangstelling Sport/actueel voor RONO Actueel magazine voor RONO Gezelligheidsirit Dialectprogramma voor RONO BONDSSPAARBANK HOLTENS NIEUWSBLAD 30 MEI 1975 PAGINA 5 Blauw Wit BI nam jl. zaterdag deel aan het toernooi dat werd georgani seerd door de Wierdense voetbalver enigingen SVZW, Wierden en Om hoog. Blauw Wit BI was ingedeeld bij DOS '37 BI, Omhoog BI, Enter Vooruit BI. De eerste wedstrijd werd gespeeld tegen Enter Vooruit BI. Blauw Wit speelde rustig en ontspannen en had gedurende de gehele wedstrijd het middenveld in handen. Gescoord werd er niet; uitslag dus de zgn. ,brilstand'. De tweede wedstrijd moest tegen Omhoog gespeeld worden. Weer ging Blauw Wit van start met'een behou dende speelwijze, doch deze keer werd de counter gehanteerd. Reeds na 3 minuten scoorde Jaap Jansen (1-0). Blauw Wit speelde rustig door en hield het middenveld in handen. Eindstand 1-0 voor Blauw Wit. De derde wedstrijd ging tegen het sterke DOS '37 BI. Wilde Blauw Wit poulewinnaar worden dan moest er gewonnen worden. Toch ging Blauw Wit niet te grif in de aanval. Men bouwde de aanvallen rustig op van uit de achterhoede: enkele keren af gewisseld met scherpe dieptepasses. uit een vrije trap vanaf de rand van het 16 meter gebied, kwam Blauw wit op 1-0 door een magnifiek doel- door. In de tweede helft kreeg Blauw Wit weer een vrije trap. Henk Dasse- laar nam de vrije schop en de bal draaide prachtig in de bovenste hoek. Klassedoelpunt! Hierna ranselde Eddy van Dijk nog een paar moeilijke bal len uit het doel. Hiermee was BI poulewinns.'ir en In de finale rmest men aantreden tegen het zeer sterke Achilles B. De jongens van BI hielden ook in deze wedstrijd hun hoofd koel en voetbalden dat het een lieve lust was. Jaap Jans-m spoorde reeds in de eer- ste helft. BI ging z'n vertrouwde spel letje, bal in de ploeg houden, spe len. Dit lukte uitstekend, Achilles kwam er niet meer aan te pas en Blauw Wit werd winnaar in de B- groep. Een prachtige afsluiting van een goed seizoen! Met dit resultaat werd weer eens duidelijk bewezen dat eenheid in de ploeg de basis van een goed resultaat is. Keurig gedaan, jongens! Paardrijden is voor de gehan dicapte kinderen iedere keer ■weer een gewéldige belevenis. Zaterdagavond 31 mei organiseert de Holtense Muziekvereniging 'HMV' onder auspiciën van de Muziekkring Lochem in De Haar (Vrijheidslaan) marswedstrijden voor muziekkorpsen en drumbands. Voor deelname aan deze wedstrijden hebben ingeschreven korpsen uit Barchem, Gorssel, Eefde, Almen, Bathmen, Harfsen, Laren, Lochem en Holten. De wedstrijden, die om 19.00 uur beginnen, zullen worden besloten met een gezamelijk uit te voeren mars. De Holtenaren worden in grote geta le verwacht op dit evenement dat ge presenteerd wordt met de nodige show. De toegang is vrij. Door de supportersclub zal een stalletje wor den ingericht voor de verkoop van frisdranken en een hartig hapje. De Stichting Paardrijden Gehan dicapten Holten" die onlangs is opge dicht, wil zich gaarne aan de bewo ners van Holten en omgeving voor stellen. In de praktijk is gebleken, in vele plaatsen waar reeds jaren wordt gereden, dat er zeer goede re sultaten te verwachten zijn van het paard/ponyrijden voor lichamelijk en of geestelijk gehandicapten. Ook voor kinderen met gedrags- en aanpas singsmoeilijkheden blijkt dit paardrij den zeer gunstig te werken. Het rij den gébeurt op geselecteerde, zeer rustige dieren, onder leiding van een door de Landelijke Federatie Gehan dicapt Paardrijden speciaal opgeleide instructrice en onder toezicht van 'n fysiotherapeut. Er is een begeleidingscommissie, bestaande uit mevrouw I. Dieperink, instructrice, de heer W. R. van C'ou- welaar, arts en de heer G. J. Kraay. fysiotherapeut. Voorlopig kan er 1 x per week gereden worden en wel op zaterdagmorgen op de boerderij van mevrouw Dieperink, Neerdorp 49, tel. 2833. Ieder die meent hiervoor in aan merking te komen gelieve zich op te geven bij zijn huisarts. Voor nadere inlichtingen kunt u het secretariaat, mevrouw C. W. van Voorthuizen-Heij- mans, Fazantenweg 14, tel. 2319 bel len. Van de ouders wordt een bijdra ge gevraagd van f 2.- per les. Voor diegenen die ons werk financieel wil len steunen volgt hier het rekening nummer van onze rekening bij de Rabo-bank te Holten, t.n.v. Stichting Paardrijden Gehandicapten Holten, nr. 32 85 04 157. - --- Sportman in hart en nieren en een voorbeeld voor allen die sport bedrijven zo noemde Blauw Wit's voorzitter Wiersma Blauw Witter Jaap Thalen die zaterdagmiddag op „Meermanskamp" z'n laatste wedstrijd speelde in het eerste van Blauw Wit". Hij deed zijn woorden van dank en grote waardering vergezeld gaan van een prach tige bokaal met inscriptie en bood aan mevrouw Thalen bloemen aan. Door Jan Willem Manen- schijn werden bloemen aangeboden namens het eerste en ook de aanvoerder van BCSV uit Borne, waartegen een vriendschappelijke wedstrijd werd gespeeld, bood namens z'n club bloemen aan. Thalen die sinds de ojirichting in 1966 meer dan tweehonderd keer in Blauw Wit heeft gespeeld speelde voordien in HZVV Hoogeveenen ACV (Assen). J» 30®!! A Tegen 4e klasser BCSV (Borne) speelde Blauw Wit 1 afgelopen zater- /edstrijd van Jaap rustig begin werd )dat de eerste helft strijd te zien gaf. Ter afsluiting van het voetbalsei zoen '74-'75 organiseert de z.v.v. „Blauw Wit" '66 a s. zaterdag (31 mei) weer de jaarlijkse sportdag, welke zal worden gehouden op het sportcom plex „Meermanskamp." Deze sportdag zal worden gehouden onder auspiciën van de N.C.S.U., terwijl Henny Ar- desch, keeper van de F.C. Twente, ge heel belangeloos zjjn medewerking aan dit sportevenement heeft toege zegd. Programma 's Morgens staat een zgn. „voetbal- kermis" on het programma, bestaande uit een tiental, op de voetbalsport be trekking hebbende individuele spelle tjes, bestemd voor jongelui van 7 tot 14 jaar. Deze spelen zijn ontworpen door de heer J Schut uit Colmschate, die tevens de algehele spclleidmg voor zijn rekening zal nemen, 's Middags zal een onderling voetbaltoernooi wor den gehouden waaraan ook zal wor den deelgenomen door de senioren- afdeling Hollen omgekeerd Gedurende de gehele voetbalcompe titie plegen de teamleiders, vanaf de zijlijn, hun pupillen tot het leveren van topprestaties aan te moedigen. Billijkheidshalve heeft het Blauw Wit bestuur derhalve gemeend er goed aan te doen tijdens deze sportdag de rollen een ogenblik om te draaien, zo dat de leiders voetballen, terwijl het aanmoedigen (of lachen) aan de pu pillen wordt overgelaten. Henny Ardesch Tussen de spelen door zal aan de deelnemers en belangstellenden ge legenheid worden geboden om penal ty's af te vuren op doelman Henny Ardesch. Een gelegenheid waarvan ook vorig jaar gretig gebruik werd gemaakt. Open Dag Het Blauw Wit bestuur heeft ge meend de deelname ook voor niet- leden te moeten openen. Aanmelding hiervoor kan plaats hebben bij de heer D. J. Mondeel, Verzetstraat 70, telef. Na de thee, die blijkbaar inspiratie gaf, was het BCSV-er de Jager die voor de eerste treffer zorgde (0-1). Blauw Wit wilde wat" terug doen en via een prachtige combinatie tussen Jaap Thalen en Wilco Dikkers zorgde Wilco-voor 1-1 In de 15e minuut na rust was het Wemekamp die de stand op 1-2 bracht. Na 25 minuten in de 2e helft floot de uitstekend leidende scheidsrechter Wansink af om bij monde van Blauw Wits voorzitter T iersma Jaap Thalen te bedanken voor zijn aandeel in de wedstrijden van Blauw Wit I. Na de hervatting een gelijkopgaande strijd met een eindstand van 1-2. 's Avonds werd met de selectiegroep en de dames midgetgolf gespeeld op de Holterberg. Tijdens een diner in restaurant. ,,de Wielen" werd door Jan Willem Maneschijn aan Jaap Thalen een fraaie tafelgasaansteker aangeboden namens de selectiegroep. waarbij de wens werd uitgesproken dat Jaap nog vele jaren in het twee de zal blijven „meedraaien". In de achtste tevens laatste ronde van de 3e klasse B, had kampioen Oldenzaal 2 vrij. De resultaten die geboekt zijn, hebben dan ook enkel een statistische waarde. Esgoo 5 moest het onderspit delven tegen Borne 2. Debutant Weerselo behaalde een knappe remise tegen het op de tweede plaats staande Hol ten. Favorita 2 bleef geheel zonder winstpunten, want ook de laatste wedstrijd tegen Goor 2 werd verloren. Tenslotte haalde Almelo 5 de volle winst binnen en wel tegen Het Witte Paard 2. Uitslagen: Esgoo 5Borne 2 31/»- 41/:; Weerselo 1Holtén 1 4-4; Favo rita 2—Goor 2 3'l'Mlh; Het Witte Paard 2Almelo 5 3-5. Eindstand: 1. Oldenzaal 2 14 41'/!; 2. Holten 1 12 40'/:; 3. Esgoo 5 11 35'/j 4. Goor 2 10 36'/:; 5. Borne 2 10 32; 6. Almelo 5 6 32; 7. "Weerselo 1 5 23'/!; 8. Het Witte Paard 2 4 279. Favo rita 2 0 19. De Markelose motorclub „Ons Genoegen" organiseert na zeven Grand Prix', één Trophée des Nations en één Motocross des Nations, op zondag 1 juni haar tiende wereldevenement. Voor de Grand Prix 125 cc, meetellend voor het wereldkampioenschap, hebben zich op dit ogenblik al 33 deelnemers uit 12 landen gemeld. Naast de Grand Prix is er nog een 250 cc en een 500 cc programma, waarvoor al resp. 26 en 32 cracks konden worden gecontracteerd. Kortom een motocrossgebeuren van grote klasse. Het zal er dus weer daverend toegaan op de Herikerberg. De Grand Prix van 1 juni wordt de vyfde in een reeks van twaalf. Ook in de 125 cc is nu duidelijk sprake van een merkenslag. Alle grote namen uit het tussen- klassement geven acte de presence. De Belg André Malherbe op Zündapp die tweemaal in successie de F.I.M.- cup wist te winnen, staat na drie ont moetingen (Frankrijk, Engeland en Joegoslavië) duidelijk op de derde plaats achter zijn landgenoten Gas ton Rahier en Gilbert de Roover. In deze klasse zullen twee manches van ieder 40 minuten plus twee ronden De supportersvereniging van de S.V. „Holten" heeft in de afge lopen verslagperiode ruim 5300 gulden besteed aan verschillen de activiteiten en o.m. f 1460,- bijgedragen in de jeugdtraining, f 340,- beschikbaar gesteld uit 51 1 - HENNY ARDESCH 2699, of zaterdagmorgen vóór 9.30 uur op het sportcomplex. Oude<rs Via het clubblad de „Blauw Witter" heeft het bestuur reeds een beroep gedaan op de ouders van de leden om die dag ook op „Meermanskamp" aan wezig te willen zijn. Bij gunstige weersomstandigheden wordt dan ook een druk bezocht „Meermanskamp" verwacht. De sportdag zal aanvangen om 10.00 uur en rond 17.00 uur wor den beëindigd. Onder ideale weersomstandigheden vond op zaterdag 24 en zondag 25 mei 1975 op het goed verzorgde veld in het Sportdal de informele ontmoeting plaats tussen hockeyers uit Dalfsen, Raalte, Nijverdal en Holten. Deze sportieve ontmoeting beantwoordde geheel aan het doel om kontakten te leggen met pas opgerichte verenigin gen, zoals de Hockey Club Dalfsen en de Nijverdalse-Hellendoomse Mixed Hockeyclub, die zijn hoogtepunt vond in deze wedstrijddag. Hoewel de be ginnende verenigingen intensieve voorbereidingen hadden getroffen, speelde de ervaring van de jongens en van de meisjes van Holten een doorslaggevende rol. Toch moest bij de jongens in een spannende eindfase tegen Raalte, die in een gelijkspel eindigde, door strafslagen de beslis sing in het voordeel van Holten ein digen. Jongens B: Holten: Raalte; Nijver dal; Dalfsen. Meisjes lïHolten; Raalte; Nijver dal; Dalfsen. Na een sportieve en gezellige wed strijddag namen de elftallen uit Nij verdal de terugtocht per fiets weer ter hand en werden zij door alle deelnemers enthousiast uitgeleide ge daan. Op zondag 25 mei speelden dezelfde verenigingen onderlinge wedstrijden met mixed elftallen en in een zon overgoten Sportdal in lentetooi werd op een gemoedelijke wijze om de eer van deze dag gestreden. Nijverdal dankte aan het einde van de geslaag de ontmoeting, waarin zij de over winning behaalde, de voorzitter van Holten voor de wijze lessen, waarvan zij dit keer duidelijk geprofiteerd hadden, en boden een handgesneden schatkist met inhoud aan als blijk van waardering voor de herhaalde uitno diging en gastvrij onthaal. Afgesproken werd dan ook, dat bij een volgende ontmoeting Raalte als gastheer zal fungeren, omdat zowel Dalfsen als Nijverdal nog over on voldoende akkommodatie beschikken! De uitslag van deze dag was als volgt: le Mixed elftal van Nijverdal; 2e Holten; 3e Raalte: 4e Dalfsen. Het verdere programma van de Hol tense Hockey club vermeldt nog, dat er tussen de jeugd en de scholenge meenschap nog een wedstrijd ge speeld zal worden. Hat nieuwe seizoen zal medio augus tus 1975 weer een aanvang nemen. Reeds in juni zullen de elftallen, die aan de competitie deelnemen, wor den samengesteld. acties resp. ten behoeve van de Jeugdcommissie van „Holten" en aan het damesvoetbal. Voorts werd bijgedragen in het bus vervoer bij de begeleiding van „Holten" tijdens de uitwedstrij den en in de aanschaf van een crocketspeï voor de kleuters als de moeders de thuiswedstrijden bezoeken. Dit bleek uit het fi nancieel verslag van penning meester Jan te Velde in de maandagavond in het ontmoe tingscentrum „Meermanskamp" gehouden ledenvergadering. Er bestond slechts een matige be langstelling voor deze bijeen komst toen voorzitter H. H. Pie- ters tijdens de zomerse avond de vergadering opende. Het jaarverslag werd, wegens af wezigheid van de secrearis, de heer W. Beijer^s, in verband met een ver gadering elders, voorgelezen door de 2e secretaris de heer H. Stukker, die de activiteiten de revue 'liet passeren. De heer Ten Velde sloot zijn boeken af met aan inkomsten, inclusief het batig saldo van voorgaande jaren, een bedrag van f 11.252.50 en aan - uitgaven f 5383.57, zodat men thans nog de beschikking heeft over eer. batig saldo van f 5.868.95. Een voorstel om de naam te veran deren in „Vriendenclub der S. V. Holten", werd niet aanvaard. Het blijft de Supportersvereniging der S. V. Holten. Men besloot een bijdra ge te verlenen in het geschenk, dat de afdeling damesvoetbal haar schei dende trainer Herman Kalfsterman gaat aanbieden. gereden moeten worden. Wat het va derlandse, zeven man sterke contin gent met als topman Gerard Rond op Yamaha daar tegenover zal stellen, dat zullen wij pas 1 juni omstreeks 17.00 uur weten. Wij hebben er hoge verwachtingen van. Als tweede grote onderdeel presen teert Markelo een motocross 250 cc Internationaal met tien H-nummers, waaronder Gerrit Wolsink, Frans Sigmans en Stef van der Sluis. Van buitenlandse zijde moeten o.a. zeer zeker de Duitse cracks Willy Bauer en Adolf Weil vermeld worden, als mede de Amerikaanse toppers Brad Lackay en Jim Pommeroy. Stuurta lenten uit Denemarken, Oostenrijk, België" en Engeland ..completeren dit unieke 250 cc onderdeel. Het 250 cc programma internationaal is dermate sterk bezet, dat alleen dit al een bezoek aan Markelo moti veert. Verder is er nog een 500 cc klasse senioren met een aantal H- n-ummer in totaal 33 die even eens twee manches zullen rijden. Zaterdagmiddag zal de eerste trai ning plaats vinden van de G.P.-deel- nemers 125 cc van 16.00 tot 17.30 uur. Zondagmorgen wordt er opnieuw ge traind van 10 tot 11.15 uur voor de klassen 250 en 500 cc. De laatste training die in verband met de start opstelling voor de G.P. gechronome- treerd zal worden, duurt van 11.15 tot 12 uur. De eerste start is om 13 uur voor de 500 cc, waarna de 250 en 125 cc zullen volgen. 1 juni wordt voor duizenden motorcrossfans weer een onvergetelijke happening. In het Geldérse programma van de RONO wordt op woensdag 4 juni een sportmagaziine uitgezonden, dat aan dacht besteedt aan recente gebeur tenissen en problemen op sportge bied. Tevens wordt achtergrondinfor matie verstrekt over actuele gebeur tenissen, die hebben plaatsgevonden èn aan de op die dag gehouden Sta tenvergadering. Op vrijdag 6 juni wordt in bet Gel ders programma van de RONO een Efctueel magazine uitgezonden. Het betreft hier een live programma dat toegezonden wordt vanuit 'n nog na der te bepalen lokatie. Dit program ma bestaat uit korte, actuele gebeur tenissen. De samenstelling hiervan heeft Wim Gerritsen- RONO-Ge'.der'and zendt uit op FM- kanaal 31 (96.2 MHz.) 's Maandags en vrijdagsavonds van 18-19.30 uur sn 's woensdag van 18.30 tot 19 uur. Door het bestuur van de perso neelsvereniging „Coberco - De Vrij heid" werd voor de leden een gezel- ligheidsrit georganiseerd in de om streken van Holten. De prijzen die bestonden uit bekers, medailles en kunstvoorwerpen werden gewonnen door: 1. mevr. Klein Wassink; 2. jhr. G. van Coeverden; 3. G. Stegeman; 4. mevr. M. Meinsma-Kooy: 5. A. Poliste; 6. mr. Boersma. De fraaie wisselbeker was voor mevr. Klein Wassink terwijl de poedelprijs werd uitgereikt aan mevr. van Beek. De prijzen werden uitgereikt door de voorzitter van de personeelsvereni ging de heer Krieger. Op maandag 2 juni is het Gelders programma van de RONO gewijd ar.n het thema streektaal. In dit program ma wordt een verhaal uitgezonden van de heer Nol Heil uit Nijmegen. Dit verhaal, dat teruggaat op een oud volksverhaal over weerwolven, is geschreven in het dialect van Millin- gen aan de Rijn. Tr hetzelfde pro gramma wordt een vraaggesprek uit gezonden met de heer P. Kramer in Eist, die onlangs in diverse kranten een lans brak voor het gebruik van de streektaal. Verder wordt in dit programma aandacht'-beStééd aan het werk \aï» .d®.Nijmeegse Centrale voor Dia.ekt- en Na&mïfrunde,' .-sèciaa over eeft onderzoek naar de taalsituatie in Kerkrade. Na 3 jaar trouwe dienst als trainer van de v.v. .-lollen, verraste onze plaatsgenoot Herman Kalfsterman (zie foto) ons met de mededeling, dat hij om studieredenen!?!) voorlopig zijn trainersloopbaan opgeeft. Maar wie schetst onze verbazing toen wij en kele dagen geleden van de Spaanse pers (E.C.I.) vernamen dat de heer Kalfsterman in onderhandeling is met Johan Cruyff's schoonvader, de heer Coster. Zoals zo vaak bij topmensen uit het Nederlandse voetbal was de Spaanse club C.F. de Barcelona in het geding. Bij een interview weigerde de veelbelovende trainer ieder kommen- taar. Wij, die onder zijn supervisie tot grote voetbalsterren zijn geworden, wensen hem veel succes bij zijn ver dere (trainers) studie. i F4, die dit un afdeling MAKKHUKSIF Oe bank voor deze generatie... met diensten van deze tijd Verzekeringen Effekten Beleggingen Leningen Koop-Krediet-Plan Hypotheken Betalingsverkeer Salaris- en pensioeninning Buitenlands geld Kluisloketten Reisverzekeringen Alle soorten spaarvormen is die bank waar u alle zaken onder één dak kunt regelen. Dat kan bij de Bondsspaarbank i/OOR MIDDEN EN OOST NEDERLAND oeoank voor oeie generatie De pupillcm seizoen ka: geworcen zijn zullen digd voor het bijwonen divisiewedstrijd. Bij de verkiezing va bestuur werden de stuursleden de heren H. voorzitter, H. Bouwman, zitter, W. Beijers, secretaris, J. Nij- land en M. van Avesaath als zoda nig aangewezen. In de plaats van de heren J. ten Velde en H. Stukker, die om persoonlijke redenen niet voor verkiezing in aanmerking wensten te komen, werden gekozen de heer W. Gütlich en mevrouw G. dén Heijer. Laatstgenoemde heeft haar benoe ming in beraad gehouden. Voorzitter Pieters bracht de scheidende be stuursleden dank voor het vele werk dat zij voor de supportersvereniging en als zodanig voor de begeleiding van Holten gedaan hebben. In de eerstvolgende bestuursverga dering zal de heer Gütlich het pen ningmeesterschap van de heer J. ten Velde overnemen. Bij de rondvraag werd nog besloten een definitieve beker beschikbaar te stellen voor '1 tafeltennistoernooi in het ontmoe tingscentrum „Meermanskamp". Een wisselbeker werd reeds eerder voor dit doel beschikbaar gesteld. In tegenstelling tot de voorgaande weekends wonnen de zaterdag- en ver loren de zondagteams. Zowel Holten 1 als Holten 2 moest aantreden te gen een ongeslagen ploeg; tevens wa ren beide teams verzwakt doordat ze met invallers moesten aantreden. Gerrit Makel kon niet spelen, waar door Robert Iddekinge uit het tweede mee naar Beekbergen moest reizen om het eerste te completeren. Het werd uiteindelijk een 6-2 nederlaag, waarbij René Heyting moreel tegen stand te hebben geboden een eervolle drie-sets nederlaag heeft geleden. Samen met Tineke Makel won ze wel de damesdubbel met 6-2, 6-0. Laatst genoemde behaalde een goede 6-2, 6-3 overwinning in haar single- Het tweede team trad met drie re serves aan, waarvan Piek Durieux als enige nog twee sets won. Het werd verder een kansloze 8-0 nederlaag te gen het uitstekende team van Haaks bergen. dat duidelijk op promotie naar de vierde klas afstevent. Voortreffelijk heeft het jeugdige herenteam gespeeld. Nadat captain Jan Herman ten Kampe door zijn single te winnen het goede voorbeeld had gegeven, konden de anderen niet achter blijven. Martin Beekman won ook zijn single, waarna ook de drie heren-dubbels werden gewonnen. Zoals reeds hier boven is vermeld heeft ook het mixed-zaterdagteam ge wonnen. Met Marjolein Driessen als vervangster voor de ziek e^pke Pfef- fer, werd in vrij korte tijd* een 31 voorsprong genomen tegen de Nijver- dalse tegenstanders, vooral door ge- inspireerde spelen van Gerard van Loenen. Jammer was het dat Bemt Pfeffer, die nu onbekommerd zijn enkel kon spelen, toch een nederlaag moest slikken. Maar nu de eerste overwinning is behaald, kunnen er meer volgen. Misschien wel a.s. za terdagmiddag tegen TOGO; het he renteam speelt dan in Rijssen. Zon dag komt Zutphen op bezoek, waar tegen vier weken geleden werd gelijk gespeeld. Een spannende ontmoeting is dus a.s. zondag op Meermans kamp te verwachten. Het tweede team speelt in Diepenveen tegejj „Schapekolken" en - zal moeten pj® beren ook nu weer te winnen.

Holtens Nieuwsblad | 1975 | | pagina 5