O Nachtrit gezellig evenement Resultaten jeugd SV „Holten" De eerste ronde van de SBO-cup speciale najaarsaanbieding ERIK KLEUTERDEKEN Holten naar verdiende nederlaag tegen BROEKLAND „De AA" Almelo door „Twenhaarsveld*' van eerste plaats verdrongen Bazaar groot succes Uitslagen lagere senioren elftallen S.V. „Holten' Programma SY „Holten" Programma Blauw Wit FoV aan ten Velde 4 appelblokjes 1.60 gevelgaskachel 2.05 BOUWHUIS HOLTEN NAAR KAMPEN Blauw Wit kirijgt Den Ham op bezoek Schaakclub .Holten' Beroep op akkerbouwers en loonwerkers HULPPROGRAMMA ZUIDWESTELIJKE AKKERBOUW KOMT OP GANG PONYCLUB „DE BERG- RUITERTJES" CRÖ N 2600 SPECIAL Autobedrijf Arendzen Voor het scheren van vee Onze prijs124- Onze prijs159.- Onze prijs119- Onze prijs111.- Vespa (dames) brommer Ruimtegebrek Varkens af geniest Wij zorgen voor de rest! VLEES B.V. HOLTEN voor vakkundige haarverzorging 6 Franse kadetten 1.20 Drank bestellen VRUGGINK bellen Telefoon 1375 prima Dru gaskachel Foto ten Velde A 0 SUPERMARKT HEIDE- PLAKTJE Horlogerie, goud en zilver M PÖPPE" Vrijdag 1 november 1974 S De Ie Lustrumnach'.rit Nacht om Holten", die van zaterdag op zondag door de Holtense Motor- en Automo bielclub „De Holterberg" werd geor ganiseerd, is niet alleen wat het aantal deelneemrs betrof, maar ook wat het gezelligheidselement aan gaat, een zeer geslaagd evenement geworden. Er verschenen in totaal 88 automo bilisten en 1 motorrijder aan de start bij clubhuis „De Biester" in de Sta tionsstraat, waar de eerste deelne mer om precies 8.00 uur in het pik- keduister van de Holterberg op weg ging. De rit bestond uit twee ge deelten van i-espectievelijk 60 en 30 kilometer. De 60 kilometer was door „uitzetter" Ab. Schuppert uitgezet over de Holterberg en de 30 km ten zuiden van Holten door de Beuseberg en over de Zuurberg. Tussen deze beide gedeelten was er een verplichte rust van een half uur bij dorpshotel „Holterman" waar ook de finish was. Onderweg werd aan alle deelne mers door de „MAC-dames" een heerlijke kop soep aangeboden wat zeer werd gewaardeerd.. De prijzen die bestonden uit be kers en kunstvoorwerpen werden tij dens een heel gezellig samenzijn in hotel „Holterman" uitgereikt door voorzitter Dirk J. Schooien, die een hartelijk woord van dank sprak tot De nachtrit y,Nacht om Hol tendie het afgelopen weekend voor het vijfde achtereenvolgen de jaar door de actieve Holtense Motor- en Automobielclub ,.De Holterbergwerd georganiseerd bracht 89 deelnemers aan de start bij clubhuis café ,,De Bies ter" in de Stationsstraat. de serveersters van de soep en ver der tot allen die hun medewerking ga ven aan het welslagen van deze 1ste lustrumnachtrit. Uitslag: (Sportklasse)1 Vloedgra ven, Nijverdal, 70 strafpnt. 2 Veld huis, Wijhe 205 strafpnt. 3 D. J. Schooien, Holten 253 strafpnt. 4 H. J. Paalman, Haarle 257 strafpnt. 5 G. Nijenhuis, Colmschate, 263 strafpnt. 6 H. J. Oude Wolbers, Almelo 347 strafpnt. 7 J. H. Oolbekkink, Holten. 349 strafpnt. Tourklasse: 1 J. A. Aanstoot. Holten, 167 strafpnt., 2 mevr. Huisjes-Bouw huis, Holten 169 strafpnt. 3 H. Schip pers, Holten 202 strafpnt. 4 A. Meij- erman Holten 226 pnt., 5 B. Bril Hol ten 227 strafpnt. 6 W. Lammers, Hol ten 255 strafpnt., 7 H. Ligtenberg, Hellendoorn 273 strafpnt. Holten dat tot zondag j.l. nog onge slagen koploper was in 411, heeft in de uitwedstrijd tegen Broekland z'n eerste nederlaag moeten incasseren. Voor een talrijk opgekomen publiek (USVLemelerveld was afgelast) bleken de oranjewiten over een snel le homogene ploeg te beschikken die Holten bestreed met enorme inzet en daar waar de roodzwarten deze middag de zwakste plekken hadden, sloegen de Broeklanders in de twee de helft twee maal toe, terwijl Hol ten ondanks een enorm slotoffensief slechts één maal kon scoren. Al in de beginfase wist Broekland met snelle uitvallen gevaar te stich ten in de Holtense defensie en in de 5e minuut kreeg hun linksbuiten een enorme kans doch z'n schot ging hoog over. Holten probeerde wel wat te rug te doen, maar de combina'tiéé mislukten volledig. In de 35e min. gleed weer de Broek land-linksbuiten op snelheid langs Dikkers, maar weer ging z'n inzet ra kelings langs de paal. Voorlopig bleef de ruststand nog 0-0. In de derde minuut van de tweede helft was het echter raak. Na 'n mis verstand van doelman Breukink kreeg Broekland een enorme kans. in de eerste instantie wist Breukink het schot nog te keren doch de bal landde voor de voet van Velderman die weer inschoot, doch nu stond Kna pen nog op de doellijn, weer werd in geschoten maar nu tegen de paal. De terugspringende bal verdween echter via het hoofd van Theo Velderman in het net (1-0). Holten was nu wakker geschud en begon aan een offensief wat reeds vijf minuten later succes had toen H. Bronsvoort alleen voor de Broekland- doelman verscheen en beheerst in de uiterste hoek scoorde (1-1). Holten bleef sterker en rook de overwinning. Juist in deze periode werd de wed strijd echter beslist toen een geheel onnodig veroorzaakte vrije trap met een prachtig schot verlengd werd door Bosveld waarbij doelman Breu kink kansloos was, 2-1. In een keihard "slotoffensief waarbij Kalfsterman (in de ploeg gehaald voor S. Krikke) veel verwarring stichtte in de Broekland verdediging, kon Holten het huzaren stukje zoals b.v. tegen Heracles niet herhalen zodat de eerste nederlaag een feit werd. Wel werd in de aller laatste minuut nog een Holtens doel punt uit een corner van H. Kalfster man wegens duwen afgekeurd door de partijdig leidende scheidsrechter Snietsel uit Arnhem. Holten 2 - WW 2 1-1 Een weinig spectaculair duel waar bij de uitslag goed op zijn plaats is. Het leek allemaal zo hoopvol voor de thuisclub, immers na 13 minuten speeltijd had Gierman de bal al in het net gedeponeerd. Het was een goed opgezette aanval geheel uit de achter hoede. Jan de Vries zóü "er dé Ida'tstê hand aan leggen maar zijn schot be landde tegen de goede I-Iengevelder keeper. „Mies" goed doorgelopen knalde in 1-0. Even later dachten we K. Broersma te zien doelpunten, maar jammer genoeg ging deze spetter op de lat. Na rust bleek dat WVV een volhoudende ploeg is. Zo Viel in de 20 minuten na de hervatting de ge lijkmaker. Een corner werd niet resoluut weg gewerkt en de tegenstanders „from melden" de bal achter Scheperman. Er viel niet veel meer te beleven en in de stand kwam ook geen wijzi ging meer. Holten 5 - Nijverdal 4 3-1 Holten 5 heeft de belangrijke wed strijd tegen Nijverdal 4 verdiend in winst omgezet. Vooral in de tweede helft waren de roodzwarten veel ster ker wat dan ook beloond werd met twee prachtige doelpunten van Albert Boode. In de eerste helft kwamen on ze jongens ietwat ongelukkig op ach terstand toen een misverstand in de verdediging al in de 6e minuut goed werd afgestraft. Dit doelpunt bracht Holten uit evenwicht en een grotere achterstand had men gemakkelijk kunnen oplopen Gelukkig echter werd het nog voor rust gelijk toen H, Bies- ters alleen doorgebroken slechts op onregelmantaire wijze gestopt kon worden, waarna de toegekende straf schop door J. Stukker uitstekend werd benut. Hollen bl-Haarle b1 2-1 In een rustig gespeelde wedstrijd heeft Holten BI de beide puntjes in de wacht gesleept. De rust brak aan met een 1-1 stand. Nadé rust een aanvallend Holten, maar de aanval len van Haarle waren lang niet on gevaarlijk. Het middenveld van Hol ten met twee invallers wist de aan vallen van Haarle goed op te vangen, maar de voorhoede van Holten stond nog teveel stil. Er werden lang 'niet zoveel overtredingen meer gemaakt dan in de vorige wedstrijden, wat al een hele verbetering is. Zaterdag wacht de strijd in Enter tegen Enter BI. met iets meer tempo en meer beweging in de voorhoede is er een kans om de beide puntjes mee naar- Holten te nemen. WVV e1 - Holten e1 1-1 In een matige wedstrijd heeft Hol ten in Hengevelde de beide puntjes niet mee - naar huis kunnen nemen. In de eerste helft een sterker Holten wat resulteerde in enkele goed opge zette aanvallen welke echter nog geen doelpunten opleverden. Holten bleef •doorgaan-en bij een aanval van *~M- ten wist de rechtsbuiten beheerst te scoren. Het werd nog bijna 2-0 toen de middenvoor een hard schot loste welke helaas tegen de lat aankwam. Na rust eenzelfde spelbeeld maar vlak voor het einde wist WVV bij een aanval toch nog de gelijkmaker te scoren. Al bij al een matige wed strijd, In de le ronde van de SBO-cup zijn meteen al rake schaakklappen geval len. Zo moest bekerwinnaar van het vorig jaar Drienerlo, thuis een ge voelige nederlaag incasseren tegen Hardenberg (vorig jaar finalist). Hengelo leed eveneens een gevoelige nederlaag en wel tegen tweede klas- ser Ommen. Nieuwkomer Weerselo deed het zeer knap door Haaksber gen resoluut terug te wijzen. Almelo was iets te sterk voor Vriezenveen, terwijl Vroomshoop de maximum score binnenhaalde tegen Dalfsen. Het Witte Paard behaalde een forse zege op Boekelo. Holten maakte geen kans tegen Goor en Eibergen was kansloos tegen Delden. Oldenzaal maakte het Esgoo niet al te moeilijk en Stork bleek net iets te sterk voor Borne. Favorita kwam er het gemak kelijkste af omdat Rijssen verstek liet gaan. Uitslagen: VriezenveenAlmelo l'/t- 21 2VroomshoopDalfsen 4-0; Drie nerloHardenberg 0-4; Weerselo Haaksbergen 3-1; BoekeloHet Wit te Paard '/s-31/;; GoorHolten 3V!-Vs; OmmenHengelo 3-1; Eibergen Delden 0-4; FavoritaRijssen 4-0 re glementair; OldenzaalEsgoo ,/s-31/s StorkBorne 2'/:-l1ls. Programma 2e ronde: Het Witte PaardEibergen; DalfsenGoor; HardenbergWeerselo: AlmeloOm men: BorneBoekelo; Del denOl denzaal: VroomshoopStork; Esgoo- Favorita. KampenHolten 2.30 u. Holten 2—PH 3 10.00 u. PH 5—Holten 3 10.00 u. vertrek 9.00 u. Holten 4—NEO 5 10.00 u. WVV 6—Holten 5 11.45 u. vertrek 10.45 u. Holten 6Rietvogels 4 10.00 u. de Zweef 5—Holten 7 12.15 u„ vertrek 11.30 u. Holten 8Twente 6 lO.OOu. RV 3—Holten 9 10.0 u. vertrek 9.15 u. Holten 10Haarle 5 10.00 u. JUNIOREN: Holten AlEnter Al 3.00 u. Vesos A2—Holten A2 3.00 u„ vertrek 2.15 u. Enter BI—Holten BI 3.00 u„ vertrek 2.15 u. Holten B2—Almelo B2 1.5 u. Blauw Wit Cl—Holten Cl 3.00 u. Holten C3—DES C2 1.45 u. DES Dl—Holten Dl 12.30 u., vertrek 11.45 u. PUPILLEN: Holten El—GFC El 12.45 u. Holten E2—DES E2 11.00 u. Holten E3—Sp. Lemele El 10.00 u. Holten Fl—Sp. Rijssen F1 10.00 u. Holten F2Sp. Lemele Fl 11.00 u. Excelsior F3Holten F3 11.00 u. vertrek 10.30 u. Holten F4—Blauw Wit F4 9.30 u. Holten C2 is vrij. A.s. zondag alweer een uitwedstrijd nl. KampenHolten. Kampen blijkt juist thuis een sterke wedstrijd te kunnen spelen, zodat de roodzwarten op hun hoede moeten zijn. In verband met de grote afstand zal er een twee de extra bus meegaan voor de sup porters, die vertrekt om 13.15 u. Een 30 personen hebben zich reeds opgegeven voor deze bus, zodat er nog enkele plaatsen vrij zijn. Men ge lieve zich op te geven in de kantine, waar een lijst op het prikbord hangt. Deze bus vertrekt vanaf Meermans kamp". Voor de spelers is het vertrek om 12.45 u. De selectie bestaat uit de volgende spelers: B. Breukink. G. Paalman. H. Brons voort, A. Dekker, J, Veneklaas. W. Schooien, B. Knapen. H. Kalfsterman, .1. W. Dikkers, G. Oolbekkink, S. Krikke, G. Scheperman en A. Rey- link. In een zeer spannende strijd is het Twenhaarsveld gelukt op de eerste plaats te komen in een zwemzeskamp te Hengelo. In deze 2e wedstrijd werd de school slag en de rugslag gezwommen met als laatste wedstrijdonderdeel 10 x 25 meter vrije slag estafette. Na 5 nummers schoolslag stond Holten op de derde plaats met 40 punten na HZC „Weusthag" met 63 punten en „de Aa" met 48 punten. Na 10 nummers waren de Holtenaren al opgeklommen naar de le plaats met 99 punten op de voetgevolgd door „Weusthag" met 96 punten en „de Aa" met 94 punten. De laatste plaats was voor ZPA Almelo met 71 punten. Deze eerste plaats was ech ter niet van lange duur. Na 5 nummers rugslag zakte Holten wederom naar de 2e plaats met 144 punten en had de Weusthag we derom de le plaats met 157 punten. Dit lieten de Holtenaren echter niet op zich zitten en evenals bij de schoolslag was de stand na 20 num mers Holten 211 punten gevolgd door „de Aa" met 183, „Weusthag" 165 en ZPA 133 punten. De estafette moest nu nog gezwom men worden wat altijd een spectacu lair gebeuren is. Ook hier was de spanning volop aanwezig. Na 6 x 25 mtr. lag Holten na „de Aa" op de tweede plaats met een achterstand van ca. 9 meter. Een achterstand die geleidelijk werd ingelopen. Bij negen afstanden was er geen verschil meer en Holten kwam uiteindelijk op de le plaats terecht in een tijd van 2.55.7. De einduitslag was als volgt: Op de eerste plaats eindigde Holten met 219 punten gevolgd door „de Aa" met 187 punten, „Weusthag" 169 punten en ZPA 135 punten. De estafette werd gezwommen door Hanneke Truschel. Adriana Bouw huis, Annemarie Ophof, Gerdien Op- hof, Jannie Wansink, Martin Wilps- haar, Theo Boode, Roland v.d. Mark, Wim Meijer en Albrecht Bulsink. Door de deelnemers van Twenhaars veld werden de volgende tijden ge zwommen: 25 mtr. schoolslag: Helma Bulsink 26.8. Gerrie Veneman 27.7, Ingrid Nikkels 33.7, Herman Klein Velder man 30.5, Hans Eric Lukkien 32.9, Irma Jager 25.9, Jacky Pronk 26.1, Diana Vincent 28.0, -Jan Ophof 27.7, Hennie Jalving 26.1, Martin Wilpsha 23.2 50 mtr. schoolslag: lenke Hofman 54.3, Riet Westerik 57.0, Herma Bos 51.0, Hans Welting 45.6, Lucien Wilps- haar 50.5, Edwin Boersma 53.3, Mar- janka van Maurik 42.2, Thérèse Tru schel 46.0, Ina Westerik 49.9, Jan Pe- Blauw Wit I zal het zaterdagmid dag in dé thuiswedsli'ijd tegen "het -vörl g -j aar uit - de 4e klasse gede gra deerde Den Ham zeker lastig krijgen. Een gelijk spel zit er wel in maar dan zal er van meetaf.voor gevoch ten moeten worden. De wedstrijd, on der leiding van scheidsrechter v.d. Maat. begint om half 3. Stand le klasse A: Drienerlo 6-11; DVO 6-11; Den Ham 6-9; Blauw Wit 5-6; VESOS 6-6; Daarle 7-6; Eversberg 6-5; Denekamp 4-4; Daarlerveen 5-3; SC Rijssen 6-2; Boswinkel 7-1. Enter cl-BI. Wit cl 4-1 Blauw Wit startte legen Enter Cl aanvallend. Hetgeen al vrij snel een doelpunt van Hans Aanstoot oplever de. Deze voorsprong van 0-1 wisten de Blauwwitters tot ver in de 2e helft vast te houden. Enter kreeg toen meer vrijheid van spelen, waar door de Blauw Wit achterhoede onder druk kwam te staan. Dit resulteerde in enkele fouten in de achterhoede, waarvan Enter dankbaar gebruik maakte. Door enkele „raadselachtige" beslis singen van de scheidsrechter, liéten de Blauwwitters zich helaas ontmoe digen. Ook hiervan maakte Enter dankbaar gebruik. In sportief op zicht een minder aantrekkelijke wed strijd, waarvan de einduitslag 4-1 niet. de juiste verhouding weergaf. Senioren: Blauw Wit 1—Den Ham 1 2.30 u. Blauw Wit 2—DES 8 1.00 u. DES 5Blauw Wit 3 11.00 u. vertrek 10.00" u. Den Ham 5Blauw Wit 4 11.00 u. vertrek 10.00 u. Blauw Wit 5Daarlerveen 3 11.00 u. Junioren: Blauw Wit Al is vrij. Des BlBlauw Wit BI 1.15 u. ver trek 12.30 u. Blauw Wit B2 is vrij. Blauw Wit Cl—Holten Cl 3.00 u. Blauw Wit C2Excelsior C4 3.00 u. Blauw Wit Dl—Enter Dl 1.45 u. Pupillen: Blauw Wit El—Des El. 10.15 u. Excelsior E7Blauw Wit E2 10.15 u. vertrek 9.45 u. SOS E3—Blauw Wit E3 9.30 u.. ver trek 8.45 u. Blauw Wit FlExcelsior Fl 11.00 u. SOS Fl—Blauw Wit F2 10.15 u„ ver trek 9.30 uur. SOS F2—Blauw Wit F3 11.00 u., ver trek 10.15 u. Holten F4—Blauw Wit F4 9.30 u. De bazaar.die het afgelopen.week end in gebouw „Rehobotli" door de Gerei Jeugdverenigingen (G.J.V.). werd georganiseerd is een geweldig succes geworden. Beide avonden was de belangstelling enorm, zo wel van ouderen als jongeren en óok voor de kinderbazaar was beide dagei 's middags, de belangstellinp groot. Er waren vele en bijzonder mooie prijzen te winnen met schie ten, sjoelen.- rad van avontuur, etc. De prijzen waren voor een belangrijk deel beschikbaar gesteld door de Holtense Middenstand en gemeente leden. De netto opbrengst bestemd voor het inrichten van de recreatie zaal die momenteel aan de achter zijde van „Rehoboth" wordt ge bouwd zal rond de vijfduizend gul den liggen. Een prachtig resultaat Op de volgende lotnummers zijn og prijzen gevallen die zaterdag noyember tussen 1 en 3 uur in het gebouw „Rehoboth" afgehaald kunnen worden: Geel: 19 en 629. Oranje: 37. 34, 237. 515. 607, 450 en 870. Blauw: 324, 197, en 364. ter v.d. Berg 45.2, André Oosterdijk 46.1, Rinus Ulfman 49.8. 100 mtr. schoolslag: Mieke Schuppert 1.45.5, Hanny Jansen 1.52.5, Janny Wansink 1.46.2, Jan Huisman 1.44.2, Henk Oosterdijk 1.33.9, Michel Boers ma 1.46.3. 25 mtr. rugslag: Arianne van Geel 30.3, Gerrie Veneman 35.3, Marti Pluygers 31.4, Henny Jalving 26.8, Paul Akkermans 56.0, Herman Klein Velderman 38.8, Corinne Bouwhuis 27.5, Adriane Bouwhuis 23.5, Hanne ke Truschel 21.3, Michel Louweren- burg 23.7, Remco van Maurik 24.5, Jan Ophof 26.3. 50 mtr. rugslag: Gea Lodeweges 1.02.5. Annemarie Ophof 54.4, Hen ny Oolbekkink 55.8, Andries Lichten berg 46.1, Wim Boode 48.3, Roland v.d. Mark 45.9. Theo Boode 50.4, Ir- na Deyk 43.4. Ria Wissink 43.4, Ger dien Ophof 40.7, Wim Meyer 49.7, Teun Hofman 50.8, Hans Hc-yda 44 7. Janneke Bronsvoort 46.4. Erny Stok kers 45.5, Inge v.d. Harst 43.1, Al brecht Bulsink 37.2. J. CalcarD. van Beek 0-1; J. Belt man—H. Roelofs 1-0; W. G. Blits—A. J. C. Brands 1-0; G. J. StevensW. Dissevelt %-'A; D. v. d. KnaapH. van Beek 1-0; B. van BeekJ. Baltus 1-0; H. H. J. Stukker—H. T. Roelofs 0-1. Het dagelijks bestuur van het Landbouwschap heeft op zaterdag 26 oktober jl. een bezoek gebracht aan Zeeland, waar de oogstwerkzaamhe- aen volledig vastgelopen zijn op de slechte weersomstandigheden. Het gehele zuidwesten, d.w.z. de provin cie Zeeland, West-Brabant en de Zuidhollandse eilanden, is getroffen door geweldige achterstand in de oogst van onder meer aardappelen, uien, suikerbieten, bruine bonen en gladiolen. De gewestelijke secretariaten van het Landbouwschap hebben in nauwe samenwerking met de provinciale of gewestelijke landbouworganisaties een hulpprogramma opgesteld. Er wordt een dringend beroep ge daan op zowel alle collega-akkerbou wers als loonwerkers uit andere de len van het land om machines met name rooimachines, laadwagens, trekkers ter beschikking te stellen. Er is bovendien grote behoefte aan vakbekwaam personeel om de oogst te bergen. Om zo snel mogelijk een inzicht te krijgen in het aanbod van hulp voor het zuidwestelijk kleigebied (machi nes, personeel) is een opgave en-of aanmelding gewenst bij de geweste lijke landbouworganisatie of het ge- NIJVERDAL In de gereformeer de kerk te Nijverdal wordt zaterdag avond het gerepareerde kerkorgel op feestelijke wijze in gebruik genomen. Er wordt een orgelconcert gegeven door de bekende organist Piet Zwart uit Kampen. Op deze avond, die om half acht begint, wordt vocale mede werking verleend door het kerkkoor onder leiding van Hennie Sletten- haar. Het koor zal op het orgel wor den begeleid door Jo Plomp, westelijk secretariaat van het Land bouwschap in de desbetreffende pro vincie. Op zaterdag 26 oktober werd door een 8-tal ponyruitertjes deelgenomen aan de Prov. Kampioenschappen veelzijdigheid te Markelo. Deze wed strijd bestond uit de volgende onder delen dressuur, cross-springen. De eerste groep van „de Bergruitertjes" behaalde de 2de plaats, t.w. Pathicia v. Berkel. Herm Jan Robers, Hans Barvellnk en Jan Bronsvoort. Deze 4 ruiters zullen op zaterdag 2 novem ber deelnemen aan de Nat. Kam pioenschappen te Rijssen. PUZZELRIT Op zaterdag 19 oktober werd door „de Bergruitertjes" een puzzelrit ge organiseerd. Hi raan werd deelgeno men door een 100-tal ponyruiters uit Heeten, Nw. Heeten, Haarle, Borne, Almelo, Wierden en Holten. Start en finish waren bij camping .de Holterberg". Verder liep de rit door de Holterenk, Neerdorp, Vijfhuizen, Espelo, met een rustpauze van een half uur bij de fam. Wansink, waar de ruitertjes een lunchpakket en chocolademelk werd aangeboden. Hierna werd de rit vervolgd door d« Heihuizen, en Holterberg naar cam ping „de Holterberg". Waar na af loop in de cantine de prijsuitreiking plaatsvond. De comfortabele Crown-klasse. De Toyota Crown is een wagen waarin U gezien mag worden. Een representatieve auto, die zijn klasse op een subtiele manier verraadt. Het interieur is riant. U zit comfortabel injle volledig verstelbare bucket-seats die zich gewillig naar Uw ideale zithouding richten. Een sterke wagen met een lenige 2,6-liter motor met bovenliggende nokkenas, goed voor 150 pk en een top van 170 km. Deze klassewagen is de aanduiding ,£peciaV dubbel en dwars waard, gaat U maar na: middenconsole met handig bergkastje, klankvolle radio met antenne in de voorruit, klok, enz. Ook met automatische transmissie leverbaar. Off. dealer voor Markelo en omgeving Holterweg 2 - Markelo - Tel. 05476-1244 tweedehands tractoren en nieuwe met veiligheids cabine 4000,onder ieder merk. KUYPERS BV (SLOOTSMID) Laren (Gld.) Telefoon 05738-227 J. H. A. Brinkman Dijkerhoek 6 Telefoon 05483-2081 Beleefd aanbevelend Wij zijn gestart met een in ELEKTRISCHE DEKENS. Groot knuffeldier gratis bij aankoop van een Erik elektrische deken. A het meest gevraagd A veie standen regelbaar A grote wollen dekens A zwakstroom; dus veilig Ook hebben wij de speciale met extra hoes. Goedgekeurd voor kleuters. 1-persoons 146. 2-persoons 192. Kleuterdeken 139.50 Wiegdeken 130.25 PLÜIMERS Elsenerstraat 12-14 Bouwstraat 4 RIJSSEN Telefoon 05480 - 2064 Donderdags koopavond Hobby- en Installatiematérialen TE KOOP GEVRAAGD: Schilderijen, kabinetten, klokken, kasten enz. enz. Alles van goud of zilver, koper en tin. „DE PANNE" Borkeld 46a Holten Telefoon 05483-2418 (N.O.Z.) In goede staat, en 2 goedgekeurde DAMES VALHELMEN voordelige prijs. Prinsen Oude Deventerweg 5, Holten, telefoon 2402 noodzaakt ons tot verbou wen, we zijn daarom de komende veertien dagen 's morgens GESLOTEN. Na de middag wel geopend in onze nood winkel. Pasfoto's alleen zaterdags. telefoon 1850 Levering via de erkende handel, op klassificatiebasis, beëdigde I.C.M. weging Betaling: dag aa aflevering! Export-slachterij Dir. T. H. Udema Telofooa 05483-1333 Ka kantooruren: A. v. Zeist, tel. 05483-2378 of J. F. Hullegie, tel. 05726-3U DAMESKAPSALON Burg. v. d. Borchstraat 12 Telefoon 1748 Banketbakkerij PLUYGERS TELEFOON 1815 Te koop model Frans Hals Schoorsteenaansluitiinig 7800 k.eal. Gevraagd Telefoon 1850 „ERIKA" nu H. J. Wansimkstraat 17 ORANJESTRAAT 29 TELEFOON 1210 CAFÉ-RESTAURANT receptie, bruiloft, etentje en feestavond Max. 240 personen. Prima keuken Tel. 05476 - 1206

Holtens Nieuwsblad | 1974 | | pagina 5