SCHOONMAAKSTER Gebr. Schippert Dijkerhoekers leerling-kelner Gebr. Schippert MEISJE Partij van de Arbeid besprak verkiezingen Gedeputeerde Staten en Gemeenteraad Christiaan Schimmel Hervormd predikant te Holten van 1778 tot 1791 Nieuwe pershal draait op volle toeren open deur- Haal meer rente uit uw geld bij de bank met de meeste spaarders Doorzetten in 1974 Bedrijfsontwikkeling door centraal opfokken jongvee WAAR GAAN WE HEEN? „Vmr mode un morgen" H. F. STEUNENBERG VRAAGT MEüSJE Rectificatie raadsverslag Wijnproduktie Siebrand-Kampen VERWERPING REUZE GEZELLIG 11 GEMEENTE H0LKEN L0IS INDIGO JEANS Plant nu nuchtere bloembollen stierkalveren Depot Wouda's Zaden Ford Taunus 12 M bjr. '70 i SAMENKOMST Hotel Hoitermasi Mten voor de mode bewust! mm Barvelink's Pluimveebedrijf U kont zoveel méér doen met onze bank Raiffeisenbank RSi Boerenleenbank r "1 -1 Supermarkt WANSINK J. W1GGERS Vrjjdag 26 oktober 1973 4 De afdeling Holten van de Partij van de Arbeid heeft in haar dinsdagavond in Hotel Vosman gehouden ledenvergadering een kleine commissie ingesteld, welke zal adviseren aangaande de kandidaatstelling en de propaganda voor de in het voorjaar van 1974 te houden gemeenteraadsverkiezing. De kandidaatstelling heeft plaats op 16 april en de stemming op woensdag 29 mei 1974. De commissie zal onder meer nagaan of en hoe de vele nieuw in gekomen inwoners kunnen worden betrokken bij de kandidaat stelling voor de gemeenteraad. Zij bestbat uit mevrouw M. Tromp, en die heren E. K- Pronk, G- W. Knapen, J. Groeneveld en W. Beij- ers. Op vrijdagavond, 9 november a.s. zal in het gebouw Irene een ontmoe tingsavond worden georganiseerd met de bewoners van de nieuwe woon wijk ,,De Haar", waar eventueel ook gaarne de nieuwe inwoners uit an dere delen van het dorp worden ver wacht. Op deze avond is overigens leder welkom, die belang stelt in de politiek van de Party van de Arbeid. Candidiaten In de vergadering werd medegedeeld dat voor de verkiezing van de Pro vinciale Staten (kandidaatstelling 12 febr. en stemming 27 maart 1974) in de Kieskring, Deventer, waartoe be horen de gemeenten Deventer, Die penveen, Holten, Bathmen, Olst, Wij- he en Raalte, door de afdelingen in de drie eerstgenoemde gemeenten tien kandidaten zijn gesteld. Het zijn D. Bod, mevr. A. Groot Nibbelink geb. Vermaas te Bathmen, B. J. Duimel, G. Kelderman, Ypke Ladstra te Deventer, L. Kaan en mej. A. Reith, Holten, B. P. Hess te Diepenveen, F. v.d. Ploeg, Schalkhaar en H. C. Coenradi te Okkenbroek. Buitengewoon congres Als afgevaardigde en plaatsver vangend afgevaardigde naar het bui tengewoon congres op 26 januari a:s. in ,,Het Turfschip" te Breda werden resp. aangewezen de heer W. G. Tij hof en mej. A. Reith. Als belangstel-, lenden zullen 't congres bijwonen de heren L. Kaan, E. K. Pronk en W.. Öeijers. Bij de behandeling van de beschrij vingsbrief van het januaricongres, dat als motto .meekreeg „Doorzetten in 1974" werd een tweetal amende menten aangenomen op het provin ciaal, gewestelijk en gemeentelijk program. Bij de ingekomen stukken werd de aandacht gevestigd op de cursus „Maatschappelijke en politieke vor ming",. welke gedurende acht week enden wordt, gegeven. De kosten be dragen f 160,- maar er wordt een sub sidie op verleend van f 60,- door de partij en het gewest. Men kan zich hiervoor opgeven via postbus 5 te Hol ten. Cursussen Zodra de kandidaten voor de gemeen teraad bekend zijn, zaP voor-de-ad- spirant-kandidaten een schriftelijke scholingscursus voor raadsleden wor den besteld. Bij een nabeschouwing over de ver kiezingen in Zaanstad zei voorzitter Pronk het van uitzonderlijk belang te vinden, dat de partij daar geen tik over de neus gekregen heeft, want dat. zou betekend kunnen heb ben, dat het beleid van het kabinet Den Uyl was afgewezen. De PvdA heeft echter grote winst geboekt en dat. is een hommage voor zijn beleid. Kinderspeelplaats Bij het stellen van vragen aan de raadsfractie zei mej. Reith, bewoon ster van „De Haar", dat dit nieu we dorpsdeel schreeuwt om een kin derspeelplaats. De heer Groeneveld informeerde naar de bestemming van een perceel grond tussen de Ab Jan- senstraat en de Nagelhoutstraat. De fractievoorzitter, de heer Kaan, deelde mede, dat in het oorspronke lijke bestemmingsplan voor ,De Haar' kinderspeelplaatsen in het vooruit zicht zijn gesteld. De fractie heeft herhaaldelijk geïnformeerd naar de realisering daarvan, maar tot nu toe is er nog niets gebeurd. Besloten werd, dat het raadslid Meer man deze zaak op korte termijn zal bekijken en dat de raadsfractie en bestuur op zaterdag, 3 november, 'n kijkje zullen nemen in ,,De Haar". BOMEN In verband met een vraag van de heer Veneman werd besloten, dat de afdeling een boom zal planten in Israël ter nagedachtenis van de on langs op jonge leeftijd overleden oud-Holtenaar Jaap Kater, lid van de prov. staten en van de gemeente raad van Deventer. Verschillende le- Het zetfoutenduiiveltje kan ons soms rare parten spelen, zoals uit het on derstaande moge blijken. In het raadsverslag over de invoe ring van de toeristenbelasting staat onder het kopje „Invoering of voor stel" over hetgeen de heer Kaan o.m. gezegd heeft: „De raad heeft zich in de financiële commissie in dezelfde geest uitgelaten en is", enz. Dat was een onzinnig verhaal want de raad laat zich niet uit in de fi nanciële commissie, dat doen de voorzitter of de leden. Wat hadden wij echter geschreven: „De raad heeft het college z.i. al leen gevraagd _oni_teekomen met een voorstel.. Hij (d'e heer Kaan) heeft zich in de financiële commissie in dezelfde geest uitgelaten en is niet tot een ander idee gekomen". Het duiveltje is, zoals uit de onder lijning blijkt, van de ene op de an dere zin overgesprongen, met als ge volg eén sctheve voorstelling van za ken.- den hadden hiervoor individueel al geld gestort op postrekening nr. 951824 van wethouder H. Timmer fe Deventer. In verband met de belemmering van het uitzicht door een boom in de weg bij Boks, werd er op gewezen, dat op vele plaatsen in de gemeente op de hoeken van straten en wegen het uit zicht voor het verkeer belemmerd wordt. De kascommissie rapporteerde bij monde van de heer M. A. Schaap, dat kas en boeken van penningmeester Knapen keurig in orde waren bevon den, waarop de vergadering besloot hem decharge te verlenen. I-Iet beroepen van een predikant in da ten Thije. Zijn oudere broers B. plaats van de naar Winkel (N.H.) vertrokken ds. Joan (van) Schagen was mede een aangelegeniheid van de marke. De goedsheeren en erfge namen de gecommitteerden d.er marke moesten eerst groen licht geven, voordat een beroep kon wor den uitgebracht. Op 9 juli 1778 was het zover. Toen werd ten overstaan van ds. Philip Theodorus van Riems dijk uit Deventer en ds. Nicolaas Rut- gerus van Hummel uit Wesepe ker kelijk te Holten beroepen de heer Christiaan Schimmel, proponent te Goor, die het beroep gaarne wilde aanvaarden. Christiaan Schimmel werd op 8 jui 1753 geboren in Goor, het Twentse Haagje, als jongste zoon van „de brave ouders" H. Schimmel en Alij- Men schijft ons: Be rundveehouderij is sterk in beweging. Niet alleen op de bedrijven, waar de melk geproduceerd wordt, maar ook op de meïkverwerkende be drijven is een stormachtige ontwikkeling aan de gang. De rijdende melk. ontvangst komt snel op gang met als gevolg, dat hoe langer hoe meer be drijven op tankmelken moeten overschakelen. Aanschaffen van een diep- gekoelde melktank is alleen dan financieel verantwoord, wanneer op de bedrijven een bepaalde minimum hoeveelheid melk wordt geproduceerd. Voor veel bedrijven komt straks de vraag: Kan ik meedoen of niet Maat. regelen, die bewerkstelligen, dat per bedrijf het aantal melkkoeien kan worden vergroot, staan hierdoor sterk in de belangstelling. Het afstoten vaxi jongvee is één van deze maatregelen. Een belangrijk deel van de beschikbare grond, arbeid en andere hulpmiddelen voor de rundveehou derij wordt gebruikt voor de opfok van jongvee. In deze omgeving, wordt van de to tale bezetting aan grootvee-één- heden per ha plm. 13 gehouden in de vorm van jongvee. Afstoten van dit jongvee zou van een aantal bedrijven kunnen betekenen dat het aantal melkkoeien met plm. 30 pet. kan worden uitgebreid. Naast het voordeel van uitbreiding van de pro- duktie-omvang staan andere voorde len zoals: 1. Het zich volledig kunnen concentreren op de melkveehouderij; 2. In de meeste gevallen een gezon dere opfok van het jongvee op een gespecialiseerd bedrijf. Welke financiële voordelen biedt zulks? Zoals reeds opgemerkt legt het aanwezige jongvee beslag op grond, arbeid en dalruimte die even goed voor melkvee aangewend zou kun nen wonden. Wanneer alle kosten, die aan de op fok l van een vaars van plm. 2 jaar worden besteed in de vorm van ei gen en "aangekocht voer, veearts, dekgeld enz. (inclusief,de waarde van het kalf) bij elkaar worden geteld, dan bedragen deze ruim f 1500. Het staat wel vast dat, wanneer deze kosten worden besteed aan goe de produktieve melkkoeien, „het rep-,, demént hoger is. Voorwaarden. Het .spreekt., vanzelf,.Rat-., er., zowel,, voor de opfokker als voor de melk veehouders, die het jongvee willen laten opfokken, enkele voorwaarden gelden. Deze voorwaarden worden in een overeenkomst vastgelegd. De werkwijze op het opfokbedryf De aangevoerde kalveren zijn onge veer een week oud. Ze worden de eerste weken in z.g. éénling boxen gehuisvest. Daarna komen ze, in groepen in klei ne ligboxen of in roosterstallen. De methode van opfok vindt plaats volgens een algemeen geldend voe derschema met kunstmelk en kracht voer. De gezondheid en de conditie van de dieren wordt maandelijks gecontro leerd door een dierenarts van de ge zondheidsdienst voor Dieren te Zwoi- le en een vertegenwoordiger van het Consulentschap van de Rundveehou derij Vergoeding. De vergoeding, die de melkveehou der aan de opfokker moet betalen, wordt jaarlijks in overleg tussen op fokker en melkveehouder vastgesteld. Voor het lopende jaar bedraagt de ze vergoeding f 2,- per dier per dag, zodat de totale opfokkosten van een vaars bedragen: 730 x f 2,- is f 1460,-. De opfokbedrijven. Het eerste opfokbedrijf in O.-Overijs sel is gestart in 1969. Dit is het be drijf van de heer Leusïnk uit Oot- marsum. Inmiddels zijn er enkele bedrijven bij gekomen. Deze herfst start de heer D. B. Nijland, Espelo 71 in Holten ook jnet een centraal kalveropfokbedrijf. Er zijn reeds een aantal kalveren aangevoerd, maar momenteel is er nog wei ruimte. Mocht u dus overwegen het jongvee te laten opfokken laat dan deze kans. welke in eigen omgeving aanwezig is, niet voorbijgaan. Consulentschap van Rundveehouderij te Hengelo. H. en J. Schimmel waren koopman. De eerste was gevestigd in Amster dam en de anderen waren zaakdoen- de in Weesp. Christiaan werd vooi- de evangelie- dienst opgeleid. Hij genoot eerst eni ge jaren behoorlijk lager onderwijs, bezocht vervolgens de hogeschool in hef Duitse Lingen en daarna nog drie jaar de academie t.e Utrecht, waar hij tenslotte met lof als proponent werd aangenomen. In Lingen waren zijn leermeesters o.a. de gebroeders prof. dr. Samuel Meilink en prof. dr. Jacob Hendrik Meilink (ook wel Meiling). Deze hoogleraren, voordien respectievelijk predikant van 1742 tot 1752 te Die- penheim en van 1744 tot 1759 te Mar- kelo, behoorden tot de talrijke Twent se predikantenfamilies van die naam. Op 22 september 1778 werd Schimmel door de classis Deventer peremptoir geëxamineerd. Het onderzoek werd geleid door ds. Henricus Huizer uit Colmschate. Kandidaat Schimmel werd op 18 oktober 1778 bevestigd als predikant van de hervormde ge meente te Holten door ds. Smits uit Goor- Deze koos tot tekst Lukas 5 vers 10b: „En Jezus zeide tot Simon: Vrees niet; van nu aan zult gij menschen vangen". De handoplegging geschiedde door de bevestiger en ds. N. Langerak uit Laren (Gld.). Ds. Schimmel deed intrede met de woorden: „Die op het woord verstandelijk let, zal het goe de vinden" (Spreuken 16:20a.), Dertien jaar later vertrok hij naar Enter, waar hij bleef tot 12 novem ber 1797. Op die dag nam Schimmel daar afscheid met. een preek over de woorden, welke de priester uitsprak bij het zegenen der gemeente van Is raël (Numeri 6:24 t.m. 26) Hij zette z'n dienstwerk voort in zijn geboorteplaats Goor. Daar leidde zijn vriend ds. J. F. Heins uit Diepenheim hem op 3 december 1797 in, spreken de over Johannes 4 vers 34: „Jezus zeide tot hen: Mijne spijs is, dat ik doe den wil Desgenen, Die mij ge zonden heeft en Zijn werk volbren- ge". In Goor was hij met eenparig heid van stemmen als jongste pre dikant beroepen. Over ds. Christiaan Schimmel las ik, dat hij: een edelmoedig karakter had; gulhartig en welwillend was voor ie dereen en „schoone talenten bezat die hem voor de predikstoel geschikt maakten. Hij wenddè deze talenten met vlijt aan tot nut van de ge meente". Op 16 oktober 1803 werd in de kerk van Goor het Heilig Avondmaal ge vierd, nadat ds. Schimmel de gemeen te had bepaald bij Mattheus 11 vers 28: „Komt herwaarts tot Mij, allen, die vermoeid en belast zijt, en ik zal u rust geven". In diezelfde dienst maakte hij bekend, dat hij 25 jaar tevoren in Holten was bevestigd". „Hij spoorde ons bij deeze gelegenheid op het aandoenelijkste aan, om toch in deeze dagen van ongodsdienstig heid volstandig te blijven volharden bij onzen zuiveren en troostvollen godsdienst. God bidden wij stel le..onze geachte .leer.aar nog lange in staat om de zielverkwikkende troost- taal van Jezu^ te verkondigen". Medio 1808 overleed de echtgenote van ds. Schimmel. Geertruijd Schu- ters geheten. „Sedertdien begon hij een sukkelend leven te gevoelen en werd in den nazomertijd met eene slepende koortsziekte bezocht en merkelijk ondermijnd in zijne levens krachten, zoodat hij wegens een ge- SIEBRAND. Kampen heeft een nieuwe pershal in gebruik genomen voor het persen van verschillende soorten Nederlands fruit. Dit bete kent dat men daarmee een dagpro- duktie van 50 ton vruchten kan be reiken. Door de zeer ver doorgevoerde auto matisering is het mogelijk rosé, sher ry en andere dranken tegen betaal bare prjjzen te blijven leveren aan de consument. Het bedrijf wil juist nu en in de nabye toekomst de pry- zen in de hand houden. De inrichting van de bovengenoem de pershal is uniek; er staan ma chines in die nog nimmer door an dere ondernemingen die hetzelfde werkterrein hebben, zyn aangeschaft. De hierboven geschetste ontwikke ling heeft rechtstreeks te maken met de voortdurende stijging in de vraag naar Rosé de Fruits en Palos Creamix, die uit zuiver Nederlands fruit worden bereid. De afzet van de ze produkten is de laatste maanden aanzienlijk gestegen. Tot voor kort bleken Nederlanders uitsluitend bij feestelijke gelegenheden een fles wijn te ontkurken. Alhoewel de maand december altijd wel een top in de omzet te zien zal blijven ge ven, zijn de andere maanden van 't jaar niet minder belangrijk gewor den. Vanwege die stijging werd het in bedrijf stellen van een pershal, speciaal voor fruit van vaderlandse bodem een dringende aangelegen heid. Hiervoor heeft men nu èen op lossing. Uniek in Nederland Het systeem dat door Siebrand-Kam pen wordt gevolgd komt in korte trek ken hier op neer: 1-Iet door vracht wagens aangevoerd" frui+ wordt 'ns in betonnen reservoirs gestort. In de vloer is een soort drijfgeul aange bracht. Met waterstralen worden de appels, peren, pruimen of kersen via die drijfgeul naar een kneusmachine getransporteerd, terwijl het fruit te gelijkertijd wordt gewassen. De gekneusde vre Men worden in de vorm van pulp na verhitting naar een speciaal door Ensink, Hilver sum ontworpen pers gevoerd, die de vruchtenpulp volledig uitperst; juist die laatste druppels zijn, an- heel verval van krachten het tijde lijke leven heeft geëindigd, op gron den van 't zalig evangelie, met een zalig uitzigt op een gelukkig herle ven met alle ontslapenen in den. Hee- re Jezus". Schimmel stierf op 12 januari 1809 in het stadje, waar hij ook ter wereld was gekomen. Het echtpaar Schim- mel-Schuters had acht kinderen. Moe der Alijda Schimmel-ten Thije was 91 jaar oud toen haar zoon Christiaan aan familie en gemeente kwam te ontvallen. De oudste Goorss predikant, ds. Ze- no Adolf Meilink, „heeft op 22 janua ri 1809 voor een groot aantal toehoor ders 's mans gedachtenis naar waar de gevierd, en ter algemeen nut op het nadrukkelijks! ajnbevolen de bede van Mozes (psalm 90 vers 12) „Leer ons alzoo onze dagen tellen, dat wij een wijs hart bekomen". Zeno Adolf Meilink diende de ge meente van Goor vanaf 1774 geduren de 38 jaar. Hij was een zoon uit het huwelijk van de reeds genoemde prof. dr. Jacob Hendrik Meilink en,. Ever- harda 'Beata Lampink. De 'Goorse Meilink was getrouwd met Arnoldie- ne Izabella Zemesmaker; zij had den vijf kinderen. Ds. Zeno A. Mei link overleed op 28 mazrt 1814, eveneens in Goor, waar van 1687 tot 1716 ook zijn overgrootvader Hoseas Meilink predikant is geweest. HILVERSUM, W. OTTEN. ders dan bij druiven het geval is, bij zonder belangrijk voor het aroma. De pershal wordt, evenals de ande re produktie-afdelingen van de onder neming volkomen steriel gehouden. Alle apparatuur wordt door een in laboratorium-kledij gestoken techni cus gecontroleerd, want de pers- en andere apparatuur werkt volledig au tomatisch. Samenwerking met Voor en tijdens het in gereedheid brengen van de persafdeling hebben deskundigen van Siebrand doorlopend contact gehad met de Landbouw Ho geschool in Wageningen, teneinde een zo goed mogelijk eindprodukt te ver krijgen. Ondanks het feit dat Siebrand reeds over een gigantisch aantal opslag tanks beschikt heeft men besloten dit „tankpark" verder uit te brei den met 12 tanks met een totale in houd van 500.000 liter. Ook voor de opslag van het verpakte produkt zijn inmiddels grote opslagruimten in aanbouw. DEVENTER SCHOUWBURG, Grote Kerkhof tel. 11500. vrijdag 26 oktober 20.00 uur Opera gezelsch. Forum Hoffmann's vertel lingen. zaterdag 27 oktober 20 u. Muziekver. Ons Ideaal concert maandag 29 oktober 20 u. Overijs. Philh. Orkest concert abt. concert woensdag 31 oktober 20.00 u. Musical Irma La douce do. en vr. id. E.D.B THEATER, Smedenstraat tel. 13615. donderdag 25 okt. t.m. wo. 31 okt. Companeros 14 jr; za. 27 okt. en zo. 28 okt. matinee 14 uur Elvis in het wilde westen a.l. vrij. 26 en za. 28 Nachtvoorstelling 23.30 u. De dood rijdt mee 18 jr. Aanvangstijden: werkdagen 20 u. vrij. 21-23.30 za. 14-18.30-21-23.30 u. zo. 14- 16-18.30-21 u. CINEMA THEATER, L. Bisschopstr. tel. 11100. do, 25 okt. t.m. wo. 31 okt. Jane Ey re 14 jr.; za. 27 okt. zo.. 28 okt. wo. 31 okt. ma tinee 14 u. Mijn vriend Trigger a.l. vrij. 26 okt. en za. 27 okt. nachtvoor stelling 24 u. de een na de ander 18 jr. Aanvangstijden: wdg. 20 uur vrij.'20- 24 za. 14-18.45-21.15 u. 24 u. zo. 14- 16-18.45-21.15 u. LUXOR THEATER, Brink tel. 18662. donderdag 25 okt. t.m. di. 30 okt. Frank en Eva (4e week geprolon geerd) 18 jr.; woensdag cyclus (31 okt.) Zinnelijk# gemeenschap 18 jr; zo. 28 okt. matinee 14 uur Asterix em de helden a.l. Aanvangstijden werkd. 20 u. za. 18.3&- 21 zo. 14-16-18.30-21 u. OPENBARE LEESZAAL Brink tel. 13506., -- - tot 29| okt. -Fotoëkspositie openingstijden: di. t.m. vrij. 10-17.30 en 19-^1' if: la^lOrif-Ürzo. ni&.''fce&io-cr ten. GOETIEK DE ROZIJNENKORF, As senstraat 4 tel. 11848 b.g.g. 15016. tot 22 nov. expositie Marijke Rui ter wandkleden, naaldwerk, batik werk. Openingstijden: ma. t.m. za. 14-18 u. vrij. d.e.b. 19-21 u. zo. gesloten. Vrijdagavond 2 november t.b.v. het gebouw in „Trefpunt" te Espelo. Aan de met ingang van 1 november a.s. in gebruik te nemen openbare school voor kleuter- en basisonderwijs in „de Haar" wordt zo spoedig: mogelijk gevraagd een Salaris nader overeen te komen. Sollicitaties dienen vóór 1 november a.s. te worden in gezonden aan burgemeester en wethouders van Holten. NU WEER VOLOP IN VOORRAAD DE ENIG ECHTE (de spijkerbroek die vaal wordt) Dorpsstraat - Telefoon 1223 GEVRAAGD: voor de mesterij Een ruime sortering bij DERK JANSSEN Telefoon 158S TE KOOP W. TER BEEST Beuseberg 53 - Tel. 2065 In zeer goede staat. KOLWEG 32 TANDARTS ter opleiding tot assistente Aanmelden na 19.00 uur (a.s. zaterdag afwezig) Zondag 28 oktober a.s. spreekt in de hulppred. A. Schèllevis over het onderwerp ,,'t Is altyd zo geweest..." Medewerking verleent de Zondags school van Dijkerhoek met zang en schets. Plaats: Grote zaal van café-rest. „HET BONTE PAARD" Aanvang 19.15 uur. Vooraf gemeenschappelijk zingen. U komt toch ook Gevraagd voor direct: Telefoon 1214 DST WEEKEND DE LAATSTE SEIZOENÜWÜARKT Dat wil zeggen geen verse haantjes meer van de kraam van Barvelink. U hoeft ze niet te missen want Barvelink gaat de volgen de week over tot het bezorgen van VERSE HAANTJES, KIP EN EIEREN Mocht u van Barvelink's service gebruik willen maken laat het dan op de markt even weten of draai even 1564. Afhalen elke werkdag mogelijk! Slipover in een verfijnde acryl kwaliL Om te dragen over fantasiehemd of dunne koltrui. Op mode afgestemde tinten. Up-to-date model met ronde hals en lage boord. Trefpunt van mode voor morgen Dorpsstraat 31 Telefoon 1223 mogelijkhede voor hei kiezen Uw geld laten groeien? Dat is niet zo moeilijk. Daarvoor staan er 8 verschillende spaarmogelijkheden tot uw beschikking bij de Raiffeisenbank en de Boerenleenbank. U kunt uw spaargeld laten groeien op de manier die precies aan uw bedoelingen en mogelijkheden tegemoet komt. Wij helpen u graag bepalen, met welke spaarvorm u het best bent gebaat 'debarikvoor iedereen GAARDENSTUAAT 32 TELEFOON 2255 vraagt dat opgeleid wil worden in het levensmiddelenvak Bedrijfskleding wordt voor gezorgd. Inl. liefst 's avonds: Supermarkt Wansink - Dorps straat 17, Holten, telefoon 1277 Familie- en Handelsdrukwerk in 2, 3, 4 of meer kleuren ADVERTENTIEBUREAU Kolweg 14 Telefoon 1356

Holtens Nieuwsblad | 1973 | | pagina 4