Damesvoetbal SY „Holten" Zo speelden de BI.-Wit junioren Jeugdverslagen SV Holten Blauw-Wit thuis tegen Boswinkel MANTEL DISCOUNT DEVENTER Vrijdag 19 en zaterdag 20 oktober a.s. in Heitel Vosman, Oranjestraat Holten Unieke verkoop in: mantels, broekpakken, rokken, eoats, truien, kinderjassen, coupons etc. Holten thuis tegen ,Lap! Resultaten van de Blauw-Wit pupillen Holten naar ongelukkige nederlaag tegen „W iHielminaschooF Uitslagen en resultaten lagere seniorenelftallen S.V. Holten Blauw-Wit I - Kloosterhaar 1 sportief duel bij ons Coupons Uitslagen Schaakbond Overijssel Schakers verloren van het favoriete Borne ZONDAGSSCHOOL Truus Ongena-Haar won „Twickelloop" Gasten pas in slotfase op winst Damesmantels nu 119- 89. 69.- Kindermantels 59.- 49.- 39.- Damestruien 15.- Broekpakken bij ons 119- Damescoats 98.- 89.- 69. voor 10 - en 5.- Mantels 45.- 35.- 25.- Vrijdag 12 oktober 1973 In een vooral voor de rust aantrek kelijke wedstrijd heeft Holten geen kans gezien om de al in de 3e minuut opgelopen achterstand ongedaan te maken en zo verloor men met het kleinst mogelijke verschil. Holten dat in een gewijzigde op- spits moest al direkt een doelpunt incasseren toen E. Boes hard in- als voorstopper en A. Dekker in de schoot en de bal, door G. Soer nog aangeraakt, in de linkerbenedenhoek verdween. Een prachtige kans om op gelijke voet te komen kreeg J. In de tweede klasse A behaalde het gedegradeerde Dr. Max Euwe 1 een gemakkelijke overwinning op het 2e team van dezelfde vereniging. Boekelo 1 behaalde een knappe over winning op het versterkte Haaksber gen 1. Favorita 1 moest het opne men tegen het gedegradeerde Al melo 2 .De uitslag is voorlopig nog gelijk met een kleine kans dat Favo rita 1 de beide punten thuis houdt. Esgoo 3 tegen Drienerlo 3 is voorlo pig uitgesteld. In de tweede klasse B hielden Goor 1 en Hengelo 2 el kaar in evenwicht, terwijl debutant Rijssen 1 de winst moest laten aan het te sterke Nijverdal 1. De debu- Dedemsvaart 1 en Stork 1 moes ten het tegen elkaar opnemen. De uitslag is voorlopig nog gelijk, met een kleine kans voor Stork 1, om de wedstrijd in hun voordeel te beslis sen. Het derde team van Almelo moest aantreden tegen het vierde team van dezelfde vereniging. Het werd een ruime overwinning voor het vierde, dat hoofdzakelijk uit jeugd spelers bestaat. Uitslagen: 2e klasse A Dr. Max Euwe 1—Dr. Max Euwe 2 7.5—2,5. Boekelo 1Haaksbergen 1 5,54,5 Esgoo 3Drienerlo 3 uitgest. Favorita 1Almelo 2 4,54,5 v.l. 2e klasse B. Goor 1—Hengelo 2 5—5. Rijssen 1—Nijverdal 1 3.5—6,5 Dedemsvaart 1Stork 1 4,54,5 v.l. Almelo 3—Almelo 4 3,5—6,5. v. Pluuren die alleen voor doelman Mekkenholt verscheen maar deze de bal recht in handen schoot. In de 15e minuut was het J. Veneklaas die een prachtig schot losliet dat echter evenzo prachtig door de doelman werd gestopt. Hetzelfde deed even la ter A. Reijlink maar ook deze bal werd gestopt. Bijna had ..Wilhelminaschool" de wedstrijd beslist maar de ingeschoten bal kwam via de binnenkant van de paal het veld weer in, waarna hij hoog werd overgeknald. Na de rust zakte het spelpeil aan zienlijk en konden de Hengeloërs ge makkelijk hun voorsprong handhaven, zodat ook deze wedstrijd geen suc ces opleverde voor de Holtenaren, die nu samen met „Lap" en „Unis- son" onderaan de ranglijst staan. Des te belangrijker is dan ook de wed strijd van komende zondag tegen „Lap". Zoals verwacht werd heeft het acht tal van de schaakvereniging „Hol ten" maandagavond in het ontmoe tingscentrum „Meermanskamp" het hoofd moeten buigen voor het 1ste achttal van de schaakvereniging Borne". De uitslag was 3-5 in het voordeel van de gasten. De indivi duele uitslagen waren als volgt: J. W. Middeünk-J. Muller Vt-1/*, D. v.d. Knaap-G. Ruppel 1-0, W. van Beek- H. Neys '/t-'/s, W. G. Blits-F. Velt- kamp 0-1, B. van Beek-H. Eligman 0-1, H. H. J. Stukker-M. Comelisse 0-1, A. J. C. Brands-H. de Leeuw 1-0 en J. ten Velde-A. Sander 0-1. Enkele nagekomen uitslagen voor de onderlinge clubcompetitie van „Holten" zijn: J. ten Velde-J. Belt man 1-0, T. Branius-G. Jacobs 1-0, J. Kardijk-F. v.d. Berg 1-0. Zondag a.s. 14 oktober wordt er weer een gezinsdienst gehouden de Ned. Hervormde Kerk en is dus geen zondagsschool. Wij nodi gen alle kinderen en hun ouders har telijk uit deze dienst bij te wonen. Zullen wij er met zijn allen voor zor- en, dat de kerk vol is? Het zondagsschoolbestuur. Zondag speelt Holten de belangrij ke wedstrijd tegen het eveneens in moeilijkheden verkerende „Lap" uit Almelo, vorig jaar slechts 1 punt van het kampioenschap verwijderd. De Almeloërs die reeds 15 doelpun ten tegen hebben, zullen alles op al les zetten om tenminste 1 puntje te behalen. Laten we hopen dat deze wedstrijd de ommekeer zal brengen in de resultaten tot nu toe van onze jongens. De selectie bestaat uit G. Soer, A. Reylink, B. Knapen, G. Ool- bekkink, A. Dekker, I. Veneklaas, J. Deyk, W. Kaizer, S. Krikke, J. van Pluuren, H. Bronsvoort, W. Schooien, W. Nijenhuis en G. Paalman. Senioren: Holten ILa Première I 2.30 u. Twenthe 2Holten 2 10.00 u. Holten 3—De Zweef 4 10.00 u. Wierden 4—Holten 4 10.30 u. R.V. 2—Holten 5 10.00 u. Holten 6M.V.V. 5 10.00 u. Holten 7R.V. 3 10.00 u. Holten 10Holten 8 12.00 u. Holten 9—R.K.S.V. 4 11.00 u. Junioren; Holten Al—S.V.V.N. Al 3.15 u„ Sp. Rijssen AlHolten A2 3.30 u„ vertrek 3.00 u. Holten BI—G.F.C. BI 3.15 u. S.D.O.L. BIHolten B2 3.15 u., ver bek 2.30 u. Vesos Cl—Holten Cl 12.30 u., vertrek il-45 u. Holten C2—Enter C2 2.00 u. Haarle C2—Holten C3 2.00 u„ vertrek 1.30 u. Holten DlExcelsior Dl 2.00 u. Pupillen: V.V.V. ElHolten El 2.00 u., ver trek 1.15 u. Haarle E2—Holten E2 10.00 vertrek 9.15 u. Holten E3—Nijverdal E3 10.00 u. Holten E4—Blauw Wit E3 9.30 u. S.O.S. E3Holten E5 10.00 u„ v trek 9.15 u. S.O.S. E4Holten E 611.00 u. vertrek 10.15 u Haarle E5Holten E7 11.00 u, ver trek 10.15 u. D2 is vrij. Holten - Nijverdal Bij beide ploegen ontbrak het aan stootkracht. Er zijn zowel van Nij verdal als van Holten een paar goe de doorbraken geweest. Holten kreeg in de tweede helft een paar goede kansen maar heeft geen doelpunt kunnen maken. De stopper en de kee per deden uitstekend werk. Het was 'n gelijk opgaande strijd. De einduit slag bleef daarom ook 0-0. Eversberg Holten De eerste helft was een gelijkop- gaande strijd. De rust ging in met een 0-0 stand. Na de rust (in de dertiende minuut) maakte de ploeg van Eversberg er 1-0 van. Holten liet het er niet bij zitten en in de ze ventiende minuut zorgde Anneke Stof fer voor 1-1. De eindstand bleef 1-1. Het was een leuke wedstrijd. Programma 15 oktober Eversberg 2Holten 2 20 u., vertrek 19 u. 19 oktober VESOS I—Holten I 20 u., vertrek 19 u. Blauw Wit II verliest van Daarlerveen (1-4) Een in de erste helft hardwerkend Blauw Wit liet redelijk spel zien. maar moest net voor rust het sterk spelend Daarlerveen een doelpunt toestaan. Met goede moed werd be gonnen aan de 2e helft Daarlerveen kreeg echter te veel ruimte en kon in haar spel komen. Al spoedig vie len er meer goals. Met hard werken op het middenveld en in de achter hoede wist men de score toch be perkt te houden en werd er zelfs nog een tegengoal gemaakt. Daarlerveen een van de technisch beste teams uit de vierde klasse F zal het ongetwijfeld dit seizoen ver brengen. Holten 2 - Rood Zw. 2 5 0 Het tweede heeft een ruime en ze ker niet onverdiende zege behaald op het toch eerst fel tegenstribbe lende Rood Zwart. De in het groén gestoken Holtenaren kregenechter gauw ruggesteun, toen na 2 minuten Gierman in de grond werd-f^^gesv boord". Van ca. 20 meter joeg Kalfsterman de bal steenhard achter de Delden- se goalie (1-0). I-Ioewel Holten soms knap voetbalde duurde het tot de 44e minuut voordat Reilink 2-0 liet aan tekenen. Een fraaie combinatie van links, uitgevoerd door Meinsma, Gierman en Reilink liet laatstge noemde 10 min. na de hervatting nummer drie aantekenen 3-0. Na een paar missers der Holtenaren' was het toch Breukink, die zeer fraai de vi'erde treffer in het Deldense net tikte. Gierman zorgde nog voor 5-0. Rest nog te vermelden dat de ach terhoede het gemis van Gerrit Ooi- bekkink goed opving, mede dankzij het goede spel van den I-Ieijer. SOS 2 Holten 3 2-3 In een enerverende en aantrekke lijke wedstrijd heeft Holten 3 SOS 2 verdiend verslagen een vooral voor de rust uitstekende partij voetbal heeft dit nieuw geformeerde Hol ten 3 bewezen in deze klasse z'n man netje te staan. Na een nogal ongelukkige achterstand reeds in de eerste minuten scoorde SOS, werden de zaken energiek aan gepakt. Met sterk positiespel werd de SOS achterhoede volledig uit elkaar gespeeld. Nadat G. Markvoort uit een strafschop had gelijk gemaakt, wa ren het K. Broersma en E. Mol, die de stand opvoerde tot 1-3. Na de rust speelde liet zware veld onze jongens danig parten, zodat het niveau van de eerste helft niet meer kon worden gehaald. Nadat nog een aantal goede scoringskansen verlo ren was gegaan scoorde SCS een kwartier voor tijd. Deze treffer gaf hun vleugels en de Holten-achter hoede kwam zodoende nog danig on- dei druk te staan. Dit deel van de ploeg wist echter van geen wijken, zodat de 2 punten mee gingen naar Holten. Holten 4 - PH 5 2-5 Hoewel de roodzwarten geheel met de mindere waren van de Alme- loers konden deze in de 2e helft toch vrij gemakkelijk uitlopen en een wel wat geflatteerde 5-2 overwinning be halen. Holten werd al direct flink onder druk gezet en kwam ongelukkig ach ter door een eigen doelpunt. Nog voor rust herstelden onze jongens zich goed en kwamen door goed doorzetten van A. v.d. Bos op 1-1. Een prachtige sx-kans om-te- leiding- te nem-eiv'-werd door H. v.d. Pluym gemist. Direct al na rust stond hel. 1-2, toen de van daag niet in vorm zijnde doelman J. Pasop de bal niet onder controle kon krijgen. Het werd zelfs 1-3, 1-4 en 1-5. Door pen prachtige kopbal van invaller „Tank" uit een voorzet van P. Wansink kreeg de stand nog een enigszins redelijk aanzien. De grote uitblinker bij de Holtenaren was on getwijfeld rechtsback Arie Jansen, Almelo 6 - Holten 6 0-2 In een hard duel pakt Holten 6 beide puntjes en drukte daarmee Al melo 6 vaster op de onderste plaats In de eerste helft had de strijd al be slist moeten worden maar verder dan één doelpunt kwam men niet. Rinus Bekkemens was de maker. In de 2e helft verrichtte invaller doelman G. Arfman enkele goede reddingen voordat Henk Vincent op de valreep 2-0 scoorde uit een schit terende pass van Egberts. Komen de zondag, thuis tegen MVV 5 zal blij ken of de opgaande lijn in het spel van Holten 6 vervolgd zal worden. Omhoog 4 - Holten 10 1-6 Ook in Wierden heeft het veteranen elftal weer gewonnen van een veel jonger Omhoog. Reeds na een kwar tier was het al 3-0 door doelpun ten van A. Jansen en A. Vincent (2x) Omhoog maakte er door een fout in de verdediging 3-1 van, wat ook de ruststand was. Na de thee werd de stand opge voerd tot 6 1 door doelpunten van G. Vincent, J. Wissink en een verdedi ger van Omhoog. Holten bl - Voorwaarts bl 2-0 Een goed spelend Holten wist ook zaterdag te winnen van Voorwaarts Bl. Uitslag 2-0. Met de rust was al een voorsprong bereikt van 1-0. Dat was echter nog niet genoeg, want de gasten gaven zich zo nog niet gewon nen. Aangemoedigd door de vele sup porters scoorden onze jongens nog, eenmaal. Een wedstrijd volledig het aanzien waard. De atleten van de Holtense Atle tiek-en Trimclub Hatric, die in Del den startten in de „Twickelloop" hebbtn mooie successen behaald. Op de 1100 meter (dames) was de eerstt plaats voor Truus Ongena- Kaan (4 min. 12 sec.). Tony Sehöp- pers verd met 4 min. 15 sec. tweede. Bij de pupillen jongens A werd Nico Arfmsn derde en bij de meisjes D-C ging Einy ter Harmsel als derde over de streep. Erik Schippers werd 4e op de 560 meter voor jongens D en Jan Masselnk finisihte op deze afstand als zesde. Heren 6000 meter: 6 H. J. Wolte- rink, lóf,J. van Pijkeren. Pupillen jongens A: 3 Nico Arf man. 4 D. Schippers, 8 D. Beijer,' 9 G. Masselink, 11 E. Wilmink, 12 R. Schaap. Excelsior a4 - Bl. Wit al 0-2 Een goed spelend BIvuwwit Al won zaterdag verdiend van Excelsi or A4. Na de nederlaag van vorige week, waren ze niet van plan om zich deze keer te laten overrom pelen. Al waren ze niet sterker dan Excelsior, toch kwamen ze door de goede inzet van de hele ploeg, en een blunder van de doelman op een 1-0 voorsprong. Henk Bronsvoort vergrootte de voorsprong door goed doorzetten en een mooi schot tot 2-0. Een verdiende overwinning voor een goed doorzettende ploeg. Omhoog bl - Bl. Wit hl 0-4 Blauw Wit kwam al snel (2e mi nuut) tot een doelpunt door een fout in de verdediging van Omhoog. Ge stimuleerd door deze snelle voor sprong werd en bloc aangevallen wat na 'n half uur werd beloond met een tweede doelpunt. Direkt hierna werd via een prachtige aanval 3-0 gescoord. Na de rust bleef de tegenaanval van Omhoog uit, en ook Blauw Wit toon de weinig initatief, zodat het tempo bijzonder laag bleef. Vijf minuten voor het eind werd 4-0 gescoord door Riemersma. Na goed voorbereidend werk van Bennie Aanstoot. We heb ben nu 8 punten uit 5 wedstrijden en zijn nog steeds ongeslagen. Een pri ma resultaat! Bl. Wit b2 - SVZW b2 Blauw-Wit heeft in een matige wedstrijd met 4-1 van SVZW verloren, r b1.. eerste helft wisten zede score nog tot 1-0 té beperken, maar in de tweede helft was dé concentratie zoek na het missen van een penalty. Enter cl - Bl. Wit cl 0-5 Van het begin af heeft Blauw Wit het heft in handen genomen tegen het slechtspelende Enter. De combinaties liepen meteen goed, de achterhoede vooral had een goe de kijk op het spel. Wanneer wij zo spelen en dezelfde rust in de ploeg houden dan kan nog menig doelpunt gemaakt worden. Met een wat gewij zigde opstelling ging het op het mid denveld ook veel beter. Bl. Wit c2 - Haarle c2 4-2 De tweede wedstrijd van Blauw Wit C2 is een succes geworden. Ze hadden deze middag Haarle C2 op bezoek. Voor de rust was het een ge- lijkopgaande wedstrijd. Waarin Bl. Wit de leiding nam met 1-0. NA de rust maakte Haarle gelijk. Door het betere benutten van de kansen werd de eindstand 4-2 voor Blauw Wit. Doorgaan jongens we zijn op de goe de weg. Bl. Wit dl - Enter dl 1-4 Voor de rust gingen de Blauw-Wit- ters er hard tegenaan en waren ze sterker dan hun tegenstanders. Door enkele misverstanden in de achter hoede en door een met de hand in geslagen bal, niet gezien door de scheidsrechter, werd het voor de thee echter al 2-0. Na d,e rust ging de strijd gelijk op. De jongens uit Enter hadden echter meer gelijk dan de Blauw-Witters, isrdoor.-het uiteindelijk 4-1 werd. auw W' Het kan! SOS al - Holten a2 1-0 In een spannende wedstrijd heefl Holten A2 onverdiend in Hellendoorn verloren. Door een verkeerde terug speelbal kwam SOS aan een doel punt. Holten A2 kreeg hierna nog wel kansen maar door domme pecli werd de zeer verdiende gelijkma ker hen onthouden. WW cl - Holten cl 1-2 In de belangrijke uitwedstrijd te gen WW Cl uit Hengevelde wist Holten Cl een 2-1 overwinning te be halen. Ondanks een groot, overwicht wist men in de eerste helft slechts ren. Wel werden enige doelrijpe oos 3) jundjooj) 3tpjo§ uaa leemua^ situaties door de zwak leidende scheidsrechter om onbegrijpelijke re denen afgefloten. Na de thee zette WW met lange passes de achterhoe de onder druk, wat al snel resulteer de in de gelijkmaker. Indien de ach terhoede de afgesproken taktiek zou hebben toegepast was deze treffer met gevallen, misschien een leer voor de volgende keer. Met een mooi afstandsschot wist Holten de zege toch veilig te stellen. Wanneer men a.s. zaterdag tegen Vesos minder met de mond en meer met de benen en het hoofd „werkt", kan er wederom een overwinning worden behaald. Holten c2 - WW c2 8-0 Wederom een grote overwinning voor Holten C2. De nogal kleine tegenstanders uit Hengevelde boden weinig tegenstand. Zij kwamen maar zelden op de Holten speelhelft. De middenvoor van Holten was deze middag bijzonder op dreef en wist niet minder dan vijfmaal te sco ren. A.s. zaterdag zal moeten blij ken of de produktieve voorhoede van Holten ook tegen Enter C2 kan doelpunten. Holten e4 - SDOL e3 1-2 Holten E4 speelde afgelopen zater dag tegen de 3e pups van SDOL. Het te veel aanvallend spel werd Holten voor de rust al noodlottig. De eerste ha] die de keeper op goal kreeg w direkt raak. 3 minuten voor het eindsignaal werd het nog 1-1. De wil om te winnen kwam bij Holten weer boven. Waar door iedereen zich met de aanval ging bemoeien. Die spits van SDOL kreeg hierdoor alle gelegenheid om vanaf de middellijn alleen op het doel- van Holten af te gaan en de stand in het voordeel van zijn ploeg te beslissen. Nijverdal dl - Holten dl 1-1 Holten Dl heeft in deze wedstrijd blijk gegeven dat het in taktisch op zicht nog veel te leren heeft. Nijver dal nam al snel 'n voorsprong. Daar na gaf de wedstrijd een ééntonig beeld te zien, een sterk aanvallend Holten en een gevaarlijk counterend Nijverdal. In de tweede helft van de ze matige wedstrijd scoorde Holten de gelijkmaker. Dit werd tevens de eindstand. Holten e2 - Eversberg e2 1-2 In een teleurstellende wedstrijd heeft Holten E2 met 2-1 verloren. Holten E2 was steeds in de aanval, maar bij een uitval van Eversberg wisten deze het eerste doelpunt te scoren. De ruststand was 1-0 voor Eversberg. In de tweede helft een zelfde spelbeeld, maar weer door een uitval scoorde Eversberg 2-0. Holten kwam nog even terug en de stand was 2-1. Zo bleef de eindstand mede doordat Holten door slecht schieten de gelijkmaker niet kon ma ken. Holten e3 - Rijs.sen V. el 0-2 Holten E3 moest voor de tweede maal een nederlaag incasseren, nu tegen Rijssen Vooruit. In de eerste helft was RV iets sterker. Vanwege het gladde veld was de bal voor de Holtense keeper moeilijk te onder scheppen en bij een aanval van RV rolde de bal het doel in. In de twee de helft was het weer een aanvallend RV en door een verdedigingsfout van de Holtense formatie werd de eindstand op 2-0 voor RV gebracht. Holten e5 - Haarle B. e3 1-1 Reeds na 5 minuten spelen was de stand al 1-0 voor Haarle. doordat een speler van Hollen een schot van richting veranderde en de keeper een geslagen man was. Na de rust kwam E5 echter goed terug. Met een mooi schot scoorde Spenkeling de gelijkmaker. SWN e5 - Holten e7 1-0 Bijna was het Holten E7 gelukt om in ieder geval een puntje mee naar huis te nemen. Tot ongeveer 5 minu ten voor het einde was de stand nog dubbel blank. Doch bij een doelwor- steling stond een van de tegenstan ders geheel vrij (buitenspel?) en schoot uiterst beheerst en onhoud baar raak. Ondanks verwoedde aan vallen van E7 bleef de stand 1-0. TTM Blauw Wit heeft koploper Kloos terhaar, evenals het vorige seizoen weer serieus candidaat voor de kam pioenstitel en promotie naar de 4e klasse KNVB, prima partij gegeven en het is jammer dat men tenslot te (in het laatste kwartier!) toch nog het gelijkspel moest laten glippen en dat niet omdat de gasten zo veel beter speelden maar omdat de Bl. Witte achterhoede deze middag evenals tegen Drienerlo fouten maakte de door de aanvallers gena deloos werden afgestraft. Blauw Wit ging vanaf de aftrap meteen in de aanval en in de 8ste minuut schoot Kwintenberg die even te voren buiten bereik van de doelman rakelings over de lat had gekopt uit een scherp genomen hoekschop van Ab Jansen raak. Dit doelpunt ontstond mede als gevolg van een „misverstand" in de defen sie van de achterhoede van de gas ten. Kloosterhaar toch wel verrast door het doortastende spel van Bl. Wit ging toen fel in de aanval en doordat het in hun gelederen technisch wat beter klopte dan bij Blauw Wit het spel van man tot man was beter kwam Blauw Wit onder zware druk te staan en het pleit voor de inmiddels versterkte achterhoede dat ze het wist te kla ren tot vlak voor de rust toen doel man Van Gennep in plaats van de niet harde inzet over de lat te stom pen de bal probeerde te plukken. Hij kreeg het leer niet klemvast, moge lijk kreeg hij een duwtje waardoor hij de bal liet glippen die juist voor de schoen rolde van Herman Ols- man en dat betekende 1-1 en meteen het signaal voor de thee van de scheidsrechter. In de 2e helft weer eenzelfde spel beeld, Kloosterhaar technisch en tac tisch wat beter en een Blauw Wit dat toch wel wat erg vroeg tevreden scheen met een gelijkspel: men trok te veel (soms met 6 a 7 man) in de verdediging waar men door ter hoog te van de 16 meter in één lijn stond opgesteld met alle risico's van dien. Het middenveld was hele maal voor de gasten die elke bal die de Blauw Witte defensie wegwerk te meteen retourneerde. Blauw Wit kreeg geen gelegenheid om even op adem te komen. Henk Aanstoot (1) raakte aan een enkel geblesseerd en moest na een minuut of 5 de strijd staken en ook Wilco Dikkers moest het na een botsing af laten weten. Wim Beldman (nog niet geheel her steld van een blessure!) en Beldsnij- der (die in de competitie als gevolg van een blessure opgelopen in een oe fenwedstrijd nog niet kon worden opgesteld) kwamen in het veld, doch ook zij waren niet in staat om het reeds lang dreigende gevaar te ke ren. Door Dick Post de goalgetter die door Ep Beldman tot dan toe elke kans om te scoren werd ontno men werd het 1-2 en met nog vijf minuten te gaan maakte Luisman aan alle Blauw Wit-illusies een ein de toen hij de bal beheerst over de (te laat) uitgelopen doelman Van Gennep „wipte". Uitslagen: Blauw Wit-Kloosterhaar 1-3; Denekamp-Drienerlo 1-2, Daarle -Vesos 0-3, Rijssen-DVO 2-2, Boswin- kel-Eversberg 0-1. Stand le klasse A: Kloosterhaar 5- 8. VESOS 5-8, Sc. Rijssen 5-6, Drie nerlo 5-6, DVO 5-5, Denekamp 5-5, Daarle 5-4, Eversberg 4-3, Blauw Wit 5-3. Boswinkel 5-1. Het Enschedese Boswinkel (dra ger van de rode lantaarn) zal zater dagmiddag op „Meermanskamp" al les op alles zetten om van dit attri buut af te komen en Jaap Thalen en z'n ploeg zijn gewaarschuwd. Boswin kel, altijd een heel lastige tegenstan der voor Blauw Wit, zal dit ook ze ker nu weer zijn. De wedstrijd die geleid zal worden door scheidsrechter J. Grobbe begint om 3.00 u. Senioren: Blauw Wit IBoswinkel I 3.00 u. DES 4Blauw Wit 2 1.45 u. Daarlerveen 5—Blauw Wit 3 12.00 u. Blauw Wit 4—DES 5 1.30 u. Junioren; Wit AlHulzense Boys Blauw 3.30 u. Blauw Wit BlTwenthe BI 3.30 u. Haarle B2Blauw Wit B2 3 u„ ver trek 2.15 u. Blauw Wit Cl—Nijverdal Cl 2.15 u. Excelsior C5—Blauw Wit C2 1 uur, vertrek 12.30 u. SVZW Dl—Blauw Wit Dl 11.15 u., vertrek 10.30 u. Pupillen: Bl. Wit EI—SOS EI 10.15 u. Blauw Wit E2—SOS E2 9.30 u. Holten E4—Bl. Wit E3 9.30 u. Bl. Wit E4—SDOL E5 11.00 u. Bl. Wit E5De Zweef E8 11.00 u. j mnmmmmm Nijverdal el - Bl. Wit el 0-0 Dit wedstrijdverslagje mag te recht worden ingelijst door G. J. Kolkman!!! Hij was het, die in zijn hoedanigheid als keeper, een waar- iijke glansrol heeft gespeeld in uitwedstrijd tegen Nijverdal EI. De eerlijkheid gebiedt overigens te vermelden dat hij hiervoor ook ruim schoots de gelegenheid kreeg, omdat het de middenvelders en de voorhoe de van de Blauw Witters nochtans aan spelinzicht en stootkracht c... brak! Ook de Bl. Wit doelpalen ble ken in deze wedstrijd een uitsteken de bondgenoot. Daar het spel zich welhaast de ge hele westrijd op de Bl. Wit helft vol trok, mag EI beide handjes stevig dichtknijpen met het bezit van de hiervoor reeds genoemde keeper en de einduitslag 0-0. Gelukkig zit er in het spelbeeld van EI toch wel een vooruitgang te bespeuren. Trainen jongens en houden zo! Nijverdal e2 Bl. Wit e2 3 2 Door pech achtervolgd heeft E2 het, in de uitwedstrijd tegen Nijverdal E2 wederom niet kunnen redden. In de allerlaatste seconden van de wed- strij moesten de zo fel begeerde twee puntjes aan de tegenstander worden gelaten doordat de Bl. Wit verdedi ging (overigens de gehele wedstrijd goed gespeeld hebbende) in de slotfa se nog een gaatje liet vallen, waar door Nijverdal (verdiend) de wed strijd op haar naam kon brengen. E2 zit de laatste weken wel in de pech- hoek! Nijverdal e3 - Bl Wit e3 1-5 E3 speelde in Nijverdal een duide lijk overheersend spelletje voetbal. Met name spelers als Hoekjen en de beide buitenspelers Bolink speelden glansrollen in de voorhoede, terwijl welhaast iedere Nijverdal aanval compleet stuk liep op de beide backs Jansen. Doelpuntenmakers: Njjiand (2 maal) Hoekjen en Mondeel beiden 1 maal. En het vijfde doelpunt zult u vragen? Wel, dat werd direkt na rust, hoog en keihard in eigen doel geschoten door een Nijverdaller, die er even niet aan had gedacht dat tijdens de rust van doel pleegt te woren gewis sel. Een doelpunt, dat (uiter aard) met gemengde gevoelns werd ontvangen! Bl. Wit e4 - Lemele e2 0-0 Zoals reeds werd voorzien, bleek E4 nit in staat beide puntjes thuis te houden, ondanks een door Bl. Wit uitstekend gespc-elde wedstrijd. Met name in de eerste speelhelft stonden doelpalen en lat, succes in de weg bij schoten yan Theo, Henri en Gerard, terwijl één doelpunt wegens buiten spel werd afgekeurd. Nogmaals er werd goed gespeeld met een voor Bl. Wit redelijk eindresultaat. Ga door zo. Nijverdal e5 - Bl. Wit e5 0-2 Wanneer E5 zegeviert, doet zij dit op duidelijke en overtugiende wijze. Zo ook nu weer tijdens de uitwed strijd tegen Nijverdal E5. waar de Bl. Witters met een score van niet min der dan 0-2 uit de strijd tevoorschijn kwamen. De Nijverdallers (overigens voor geen kleintje vervaard) gierden de zenuwen door de keel wanneer met name Westerik in het bezit was van de bal. Met zijn twee doelpunten en enorm veel voorbereidend werk bleek deze speler een meer dan solide spits in de Bl. Wit gelederen. De Nijverdallers stonden de gehele wedstrijd als het ware met de rug tegen de muur en wisten op geen en kele wijze aan dit bruut Bl. Wit ge weld de zo hard nodige weerstand te bieden. E5, een elftal waard om kampioen te worden! WEGENS ENORM SUCCES OPNIEUW IN HOLTEN "FP BIIT HN7F PPI.I7FM DIT IS EEN GREEP UIT ONZE PRIJZEN alle maten van 189-, 169.-, 139.- alle maten in uni en ruiten lange en korte mouw mode 1973, uitzoeken zuiver scheerwol yersey, maten 42-50 Overal 189. intentlook Uniek in prijs van onze fabrikanten voor het zelf maken van broeken, rokken en japonnen met kleine schoonheidsfoutjes

Holtens Nieuwsblad | 1973 | | pagina 5