Veehouders de dupe van de revaluatie van de gulden Zondagsdiensten De Vrijheid had goed jaar Kerkdiensten Grondverbetering en waterwinning in Espelo Melk in kwaliteit vooruitgegaan Winkeliers gaan praten over Komplan en de Koopavond ONZE AGENDA Tonny Beldman eerste bij Prov. Kampioenschappen Veelzijdigheid BEJAARDEN- SOCIëTEIT Eerste Open Deur Samenkomst Ruilverkaveling Holten-Markelo INGEZONDEN Jongerenkoor Aangepaste kerkdienst Openbare Kerkeraads- vergadering Gevonden en verloren voorwerpen GEDULD IN DE SPORT Geslaagd en benoemd Officiële publikatie VERLENGING SEIZOENWAREN MARKT TOT EN METOKTORER OPENBARE KENNISGEVING Verkeersmaatregelen Burgerlijke stand HOLTENS NIEUWSBLAD Advertentieprijs 15 cent per mm (bij contract lager) Abonnementsprijs 7,per half jaar, f 14,per jaar Vrijdag 29 september 1973 26ste jaargang - no. 39 Uitgave van de Stichting „Holtens Nieuwsblad" te Holten Adm.: Gaardenstraat 17. tel. 1533 Hoofdredacteur W. Beyers Telefoon 05483 - 1234 Redacteur en plv. hoofdredacteur J. Wiggers, telefoon 1356 Betaling op giro 875587 van de Raiffeisenbank te Holten, t.g.v. Holtens Nieuwsblad Zondag 30 sept. 19.30 u. dansen in Bar-dancing „Boo- de" te Bathmen (zie adv.). Maandag 1 okt. 20.00 u. Alg. Ledenvergadering Hol- temse Handelsvereniging in hotel „Vosman" (zie bericht en adv.). 19.30 u. (inplaats van 24 sept.) Frac- itievoorzitter Ed van Tijn in Herv. Gentrum Nijverdal over „Troonrede en Miljoenennota". Dinsdag 2 okl. 14.00 u. vertrek vanaf gebouw ,,Lre- ne" Bejaardensociëteit naar Deven ter (zie bericht). 13.30 u. Fietstocht afd. Holten Ned. Bond van Plattelandsvrouwen vanaf Hotel „Holterman". 20.00 u. Bijeenkomst Hervormde Vrouwengroep Dijkerhoek in „Betha- nië". Maandag 8 okt. 20.00 u. Ruilavond Holtcnse Postze gelclub „HPC" in hotel „Vosman". Maandag 15 okt. 19.00 u. (vanaf) Bloedafname avond afd. Holten Ned. Rode Kruis in loka len Scholengemeenschap. 19.30 u. Openbare raadsvergadering ten gemeentehuize. Donderdag 18 okt. 20.00 u. Ledenvergadering afd. Hol ten Ned. Bond van Plattelandsvrou wen in „Amicitia". Spreker schaat senrijder Ja Bols. Artsen Vanaf vrijdagmiddag 5 u. t.e.m. maandagmorgen 8 u. (uitsluitend voor spoedgevallen) W. R. van Cou- welaar, Holterenkstr. 18 tel. 2750. Wijkverpleging Zuster P. T. v.d. Zwaag, Groene Kruisgebouw, Markelo, Prinses Ire- nestraat 7, tel. 05476-1285. Ambulancevervoer A. Müller, tel. 1320 b.g.g. J. Aans tel. 1338. Fysiotherapie Alle werkdagen, behalve dinsdagmid dag en donderdagochtend in 't Groe ne Kruisgebouw, Gaardenstraat. G J. Kraay, tel. 2299. Tandartsen J. Webbink, de Ruyterstraat 19, Rijs sen tel. 05480-4140 b.g.g. 4138. Voor spoedgevallen 6-7 u. nam. Gezinsverzorging Alle wex-kdagen behalve zaterdag; van 9-10 u. bij mevr. C. Knijff-Dekker tél. 1438 b.g.g. téj. 1799 (mevr. Béid- man-Aanstoot Maatschappelijk werk Elke werkdag van 9-10 u. in het Groene Kruisgebouw. Maandagavond 7-8 u. Dierenartsen Th. A. Oostenbrug, Diessenplasstraat 2, tel. 1515. Wachtdienst slachthuis Tot en met zondag 30 sept. H. W. Goorman, Kolweg 52, tel. 1513. Maan dag 1 okt. t.e.m. zondag 7 okt. J, Hof, Schepenenstraat 16 tel. 1697. Aangifte gestorven dieren op zater dag van 9-11 u. aan het slachthuis tel. 1318. Storingsdiensten Zaterdag 29 sept. t.e.m. vrijdag 5 ok tober: Electr 2124. De melkleveringsvereniging „De Vrijheid" aangesloten bij Coberco heeft een bevredigend jaar achter de rug. De huidige situatie met de revaluatie van de gulden, wordt minder perttig ervaren. Dat bleek in de donderdagavond gehouden ledenvergadering in het Stationskoffiehuis van de heer M. Kalfsterman. Met de revaluatie van de gulden is weer een geheel nieuw aspect bij onze boeren om de hoek komen kijken zei voorzitter Veneklaas Slots. Zonder in een politiek steekspel verward te willen raken noemde hij het toch weer typerend, dat de hard werkende boeren stand de eerste klappen moet opvangen van het beleid dat de nieuwe regering voor ogen staat. De boer heeft evenzeer recht op H. Heijink, Kohveg 44, tel. Gas: W. C. v.d. Weerthof, Voorbocrs- straat 2, tel. 1793 Brandmelding OVERDAG: tel. 1352 (Politiebureau) 's NACHTS: tel. 1224 (G. W. Knapen) b.g.g. tel. 1325 (G. W. ter Harmsel). Uitvoerig ging hij in op de kwali teitsverbetering van de melk, welke een eerste aanzet heeft gekregen door de talrijke samenkomsten, wel ke daarvoor de afgelopen winter werden gehouden in samenwerking met de heer Diepman van G.O.Z. Hij adviseerde de leden als zij moeilijk heden hebben zich met de heer Bruintjes van de fabriek in verbin ding te stellen. Men dient er reke ning mede te houden, dat de kwali teitseisen voor de boerenmelk steeds strenger zullen worden. Melkmachi nes kan men gratis laten doormeten. De heer Veneklaas Slots was van oordeel, dat de toetreding tot Cober co een goed besluit is geweest, waar van men nu zo langzamerhand de vruchten begint te plukken. Met de kaas is een bronzen medaille behaald, welke lang niet iedere fa briek weet te bemachtigen. Hij dank te directie en personeel voor hun goe de arbeid in deze. Kadervorming De jonge boeren spoorde hij aan cursussen te volgen opdat nieuw ka der kan worden gevormd om als veehouder de eigen bedrijven te kun nen beheren. De directeur de heer H. H. G. Vogt, deed een groot aantal produk- HOLTEN' Ned. Herv. kerk: 8.30 en 10.15 u. ds. C. C. Addink. Bediening Heilige Doop. Extra collecte: Plaatselijke Zondagsscholen. Oppasdienst: mevr. van Bruggen. Meineke Schellevis Betsie Westerik, 10.00 u. Jongcrendienst nabespreking in „Irene". Geref. kerk: 9.30 en 19.15 u. ds. H. van Twillert. 15.00 u. Aangepaste kerkdienst uitgaande van „Philadel phia" afd. Rijssen. Voorganger ds Kornet van Nijverdal. De ene collec te is in alle diensten voor het Wereld- diaconaat (Leniging van de nood in Pakistan). Bij de uitgang collecte voor „Eigen Kerkbouw". R.K. kerk: 9.30 u. Heilige Mis in ge bouw „Irene" (Boschkampsstraat) DIJKERHOEK: 9.30 u. hulpprediker A. Schellevis. Extra collecte voor „Bethanië". NIEUW HE ETEN. R.K. kerk: zater dagavond 7.00 u. Zondagmorgen 9 en 10 u. tie-technische mededelingen. Het af gelopen productie jaar werd 28.491.181 kg melk ontvangen by 3.83 pet. gem. vet en 3.39 pet. ei wit (v.j. 26-474.496 met 3.76 pet. vet en 3.35 pet. eiwit). Weer meer melk De melkaanvoer in de laatste ze ven maanden bedroeg in Nederland 5 pet., West-Duitsland 3 pet., Frank rijk 5 pet., Veren. Koninkrijk 4 pet., De gemiddelde melkprijs bedroeg in Denemarken 3 pet. meer. In Holten was dat 5.4 pet. bij Coberco 5.7 pet. 1972 f 43-39 per ioo kg. In 1971 f 42.06. In de f abriek in Holten werd 30 miljoen kilo kaasmelk verwerkt, waarvan 3 miljoen kg volvette Goud se kaas werd geproduceerd. De fa briek kan 35 miljoen kg melk ver werken. De heer Vogt gaf een uiteenzet ting van de zuivehvaarde op brengst verwerkte melk - kosten f 39.98, de basisprijs bedroeg op ba sis van inlevering f 39.30 of 0.18 min der. In 1972 was dit verschil nog f 1.50 en in 1971 (het jaar der te korten) nog f 2.90. Het eerste cijfer toont wel aan hoe zwak momenteel de markt is. Kosten revaluatie Op de laatste F.N.Z. vergadering heeft minister Brouwers gezegd, dat de melk gewonnen moet worden, waar dat het goedkoopste kan. Zijn colle ga's van Duitsland en Frankrijk dur ven dat. niet tegen hun boeren te zeg gen. aldus de directeur. De revalu atie van de gulden kost de boeren, zoals de zaak er nu nog bijsta: 1' 1.85 per 100 kg. Dat. is over de ge hele vèehouderij vele miljoenen. ,,U wordt dan ook wel heel zwaar aan gepakt", zei de heer Vogt tot de ver gadering. De inleveringsprijs van de boter wordt met 32 ct. per kg. de poeder met 11 ct., de kaasprijs met 20 ct. verlaagd. De beurs verklaarde de kaasprijs met 13 ct. per kg. Evenals de voorzitter gaf de direc teur een uitvoerig overzicht van de gevolgen van de kwaliteitsverbete ring welke reeds is opgetreden. In 1973 moest f 21.980.in de pot van 't Regionaal Orgaan worden gestort. In 1972 was dat 1" 37.901,— en in 1971 f 32.608,U heeft dus f 16.000 met die kwaliteitsverbetering verdiend re kende de h-er Vogt de vergadering voor. Productiebeheersing Aan de productiebeheersing van de kaas doet 87 pet. van de fabrieken mee. 13 pet. laat het afweten. Het meedoen is op vrijwillige basis. Holten draaide plm. 26 pet. onbezet, maar een prysval kost nogal wat meer dan onderbezetting. Vorige jaar bedroeg het overschot 56.000 ton kaas, nu 53-000 ton. De handel heeft vertrouwen in deze afspraak der fa brieken. Overigens heeft de fabriek in Holten volop kaas geproduceerd Omtrent de uitbetaling van het rnelk- Bij de zaterdag in Markelo gehouden provinc iale kampioenschappen ^Veelzij digheid" voor pony's (dressuur, cross, springen) wist onze jeugdige plaatsge noot Tonny Beldman Gzn met ..Springfield" in de klasse Z(waar) Categorie R, de eerste prijs te behalen. Ook zijn clubgenoten van de „Oosterhoiruilertjes" uit Rijssen waren succesvol, daar zij met hun equipe, bestaandde uit Henk Valk, Etto Oosthoek, Tonny Beldman en Gerrit Vosman achter de N.O.P. Em- meloord de tweede plaats wisten te bemachtigen, waardoor deze equipe naar de Landelijke Kampioenschappen zullen gaan. De volgende verenigingen namen in Markelo deel met in totaal oijna 200 deel nemers: Markelo, Deldenerbroek, Hagmolen, Holten, N.O.P., Espel, N.O.P. Emmeloord, Kampen, Borne, Wierden, Albergen, Lonneker, Diepcnheim, Hengelo, N.O.P. Marknesse, Diepenveen, Nieuwleusen, Ommen, Avereest. Dinsdag 2 oktober a.s. gaat de be- jjardensociëteit nog een middag op stap, voordat dc winter invalt. Het ligt in de bedoeling naar Deventer ie gaan per bus. het museum ..de Waag" te bezichtigen, waarna in het IJsselhotel koffie gedronken zal wor- d: n. De kosten bedragen f 5 - p.p. Men kan zich nog tot maandagmiddag 1 ok- •tober opgeven bij he' VVV-kantoor, telefoon 1533. Vertrek 14 uur vanaf gebouw Ire ne. 14.05 uur vanaf „Diessenplas", via Dijkerhoek naar Deventer. Zij, die zich reeds op de sociëteit opgaven, behoeven dit niet weer te doen bij het VV V-kantoor. In de Ned. herv. kerk werd zondag avond (16 sept.» de eerste bijeen komst in dit seizoen gehouden van de Open Deur-groep. Er bestond voor leze bijeenkomst, waaraan medewer king werd verleend door de sopraan Riek Bolink-Landeweerd, een veer gróte belangstelling. Voordat de dienst begon werden met orgelbegeleiding van organist An ion Koopman een drietal geestelijke liederen gezongen. Spreker in deze dienst was ds. H. J. Stukker. Baptis ten predikant te Hengelo (O Hij hield een toespraak over het onder werp ..De mens aan het begin van zijn bestaan.'" Riek Bolink-Landeweerd zong met orgelbegeleiding van Anton Koopman o.a. „Wandel maar stillekens achter Hem aan" en „U kan ik niet missen." De dienst werd besloten met net gezamenlijk zingen van gezang 441 8. 7. 6 en 1? (Liedboek). De leiding van de bijeenkomst had de heer H. van Wijngaarden. een redelijk inkomen als iedere andere ondernemer. De heer Vene klaas sprak de hoop uit, dat het Landbouwschap in een samen spraak met het kabinet een zodanige oplossing zal weten te berei ken, dat niet de veehouder het kind van de rekening wordt. In zijn blik terug wees de voorzitter op de goede afloop van de zuivelsta- king en bracht hij hulde aan de topmensen met name aan de voor zitter F. N. Z.. de heer Dijkstra, voor hun krachtig optreden. De veehouderij is in een stroomversnelling geraakt, zei de voorzit ter, die daarbij o.m. dacht aan de bouw van ligboxstallen, de me dernisering van de veestallen en het tankmelken, waaraan ook de in gang zijnde ruilverkaveling haar bijdrage levert. geld gaf de directeur een overzicht in vergelijking met andere fabrie ken: Coberco 1972 f 44-96 bij 3.91 pet. vet, G.O.Z. f 44.96 3.90 pet. v., Friesland 47.11 4.12 pet. v. en Hol ten f 43-39 bij 3.83 pet. v. en 3.39 ei wit evenals de andere fabrieken. Binnen afzienbare tijd zal de melk prijsuitkering binnen Coberco gelyk zyn. By de fabrieken die een ho gere inbreng hadden, wordt een ka pitaal op een bijzondere ledenreke ning bijgeschreven. De heer Vogt wees nog op het pro bleem van de peniciline in de melk. Dat kan een boete van f 100 plus 5 cent per kg melk kosten. Er zijn in dit gebied al grote partijen onverkoopbaar geworden. Hij bond de leden dan ook op het hart om met peniciline en perticiden in de melk uiterst nauwkeurig te zijn. Individueel lid Coberco Hel heef; n de bedoeling gelegen om de m~!kleveringsverenigingen op te heffen en de leden rechtstreeks id van Coberco te maken. Om be lasting-technische redenen die veel geld zouden kosten heeft men daarvan afgezien. De melkleverings- verenigingen blijven bestaan en be heren hun eigendommen en de vee houders worden toch individueel lid van Coberco, zei de heer Vogt als voorlopige informatie- Hij toonde aan de hand van een gra fiek nog aan hoe reinheid en rede- tate sinds de gehouden informatie bijeenkomsten verbeterd zijn. Herkozen Nadat de vergadering zyn goed keuring had gehecht aan de verho ging van de presentiegelden naar richtlijnen van Coberco werd de be stuursverkiezing gehouden. De heer J. Rietberg, die aftredend was, werd met op een na algemene stemmen herkozen, evenals de heer J. B. Ve neklaas, die herkozen werd als com missaris. Na de goedkeuring van de balans- en exploitatierekening en het jaarver slag volgde nog een korte rondvraag. De Plaatselijke Commissie voor de ruilverkaveling HoIten.Markelo gaat in samenwerking met de Waterleidingmij. „Overijssel" en het Water schap „Salland" in de buurtschap Espelo een proef nemen om de mogelijk heden te bezien of drinkwaterwinning mogelijk te combineren valt met een peilverlaging van de gronden in dit gebied, welke de commissie en het waterschap gewenst achten om zodoende grondverbetering uit te kun nen voeren. Aanleiding daartoe was het voornemen van de plaatselijke commissie om met de grondverbeteringswerken in het gebied Espelo een begin te maken. Om echter deze werken uit te kunnen voeren, moet men verze kerd zijn van een waterstand, welke omstreeks 1.20 m. beneden het maai veld ligt. De tegenwoordige ontwatering ter plaatse is van dien aard, dat deze waterstand niet verzekerd kan worden. De ervaring heeft geleerd aldus de mededeling van de P.C. in een bericht aan de ingelanden van het ruilverkavehngsgebied, dat bij een minder diepe waterstand eerder van een verslechtering dan van een verbetering sprake kan zijn. De P.C. heeft in overleg met het waterschap „Salland" een aantal alternatieve plannen opgezet om voor het lage broekgebied gewenste waterstand te verkrijgen, door o.a. het plaatsen van een ge maal of door het opstellen van een aantal windmolens. Op een ge geven moment is toen de Water leidingmij „Overijssel" gekomen met het voorstel voor de in de aan hef genoemde proef. Wikken en wegen De commissie heeft na veel wikken en wegen in overleg met net water schap „Salland" cn de besturen van de landbouworganisaties besloten om mee te werken aan de pompproéf in de hoop, dat deze zal slagen het geen mede beoordeeld zal worden door het waterschap en de Plaatse lijke Commissie. Speciaal ten aanzien van de belangen van de landbouw zal er veel juridisch vastgelegd moe ten worden o.m. wie bepaalt wan neer er mag of moet worden ge pompt. Mocht dan uiteindelijk, wanneer al le partijen het er over eens zijn. tot waterwinning worden overgegaan, dan is de Plaatselijke Commissie van oordeel, dat deze oplossing veel voordelen biedt. Zii wijst er op. dat We willen nog even terugkomen op het Jongerenkoor dat afgelopen zon dag, 23 september, voor het eerst in de Hervormde Kei'k optrad. In tegen stelling tot wat in de jeugddienst ge zegd werd, is de voorzitster hiervan. Jannij Meyer, Burgemeester van den Borchstraat 30, penningmeester is Ge rard Koopman, Burg. v.d. Borchstr. 47; secretaresse is Alie Schippers. Diessenplasstraat 52 en de dirigente Ineke Kevelam. Voorlopig wordt ge repeteerd op woensdagavond 8.15 uur in „Irene", de contributie bedraagt f 3,50 per maand. We kunnen nog leden gebruiken, dus kom eens kijken en'of geef je op bij één van bovenstaande adressen. Geachte lezers, Uitnodiging tot bijwoning van een aangepaste kerkdienst voor geestelijk gehandicapten, welke gehouden zal worden op zondag 30 september a.s. in de Gereformeerde Kerk, Grote straat te Holten. Aanvang 3 uur, terwijl er na de dienst gelegenheid is voor een onder ling gesprek. Voorganger in deze dienst is: ds. A. G. Kornet. Geref. pre dikant te Nijverdal. U is van harte welkom. De Commissie dan geen kosten behoeven te wor den gemaakt voor het bouwen van gemaal en gemaaltjes en voorts zal het aanleggen van drainage niet no dig zijn. Voorts bestaat er de moge lijkheid om eventuele schaden, wel ke op de hogere percelen zouden kun nen optreden vergoed te krijgen. Schadeclaims Een adviserende commissie van de minister van landbouw, de Cogrowa, onderzoekt deze schaden en stelt ze vast. Zij zullen dan, via de Water leidingmij, uitbetaald worden. De commissie wijst op Weerselo en Los ser waar alle schaden geheel tot ieders tevredenheid geregeld zijn. Verder zegt de P.C.. dat de klachten inzake waterwinning welke in Holten en Markelo ingediend zijn binnen kort onderzocht zullen worden. Bij iedere peilsverlaging, zowel door mid del van bemaling als via de drinkwa terwinning, zullen de hogere rand gebieden eventueel in droge perio den eerder last hebben van verdro ging. waarbij echter niet uit het oog verloren moet worden, dat dezelf de gronden zonder peilsverlaging ook dvoogteverschijnselen hebben in dro ge perioden. Voor het onderzoek zul len verschillende grondbuizen gesla gen worden. Voordat echter de uitslag bekend is of de drinkwaterwinning in dit ge bied doorgaat, hetgeen zeker enige tijd zal vegen. zal een gebied van plm. 30 ha gelegen aan de oostzijde van de Schapendijk door middel van een windmolen dieper worden ontwaterd en zal hierna profielsver betering worden uitgevoerd. In de herst zullen eveneens de wa terleidingen nabij Veneklaas Slots en die voorbij het Meilinksbos gegra ven worden. In het gebied de Beuse- berg worden de werkzaamheden af gemaakt en in het Holterbroek wordt de boerderij kavel van Wegstapel ge- -eed gemaakt. Het moderne bejaardencentrum „Diessenplas" aan de Vrijheids laan is officieel geopend. Voor een uitgebreid verslag zie pagina 3. In de consistorie der Ned. Herv. Kerk wordt donderdag 4 oktober 's avonds 8.00 uur weer 'n openbare vergadering van de Herv. Kerkeraad gehouden. Er staan 3 punten op de agenda 1. Verkiezing ambtsdragers 2 Pastoraal Bejaardencentrum, 3 Vor mingswerk. Verloren: rode portemonnaie, sleu tel met label „keuken deur" winkel- bergweg 27, bruin dekkleed var vrachtauto, bruin leren knipportemon- naie, bruine portemonnaie met rits, f 4,02 en koffiebonnen. Gevonden: herenhorloge, herenhor loge, sleutelbos. Onder dit kopje schrijft voorzitter Warrink in het cluborgaan van de Sportvereniging „Holten" van deze maand: „De competitie is van start gegaan en U bent er allen getuige van geweest, dat de start van ons 1ste elftal slecht is geweest. Ondanks de gunstige perspectieven in de oe fenwedstrijden, ondanks de verster king door de komst van nieuwe spe lers, ondanks een sterk verbeterde trainingsaccommodatie. Allemaal voorwaarden, die ons het beste deden hopen voor het komende seizoen en ondergetekende is nog steeds van mening, dat onze jongens betere resultaten kunnen boeken, wan neer we in staat zijn de organisatie binnen het elftal wat meer inhoud te geven. Dit vraagt enige tijd en ik hoop, dat onze supporters daar begrip voor kunnen opbrengen, want zonder uw steun valt er een belangrijke factor weg om tot het nodige succes te ko men. We vertrouwen er dan ook op, dat de vaste aangang onze jongeris blijft aanmoedigen. We rekenen er daarbij op, dat dit in positieve zin zal zijn. Ik bedoel hiermee, dat we ons als goede gast heren, maar ons ook als goede gas ten zullen gedragen. Kritiek is geen bezwaar, maar laten we ons wat be treft het taalgebruik enige beperkin gen opleggen. Zijn teleurstelling uiten in woorden, die ik hier niet zal her halen, bezorgt onze vereniging alleen maar de naam van slechte sport mensen. We vertrouwen erop, dat iedereen zich in positieve zin zal op stellen. dan zal het succes zeker komen". Onze oud-plaatsgenoot, de heer J- Meuleman te Enschede, is aan de TH Twente geslaagd voor het exa men „Ir.-Wiskunde" en inmiddels aan de TH benoemd als leraar „Wiskun de". De Holtense Handelsvereniging houdt maandag 1 oktober een algemene le denvergadering om 20.00 u. (precies) in Hotel Vosman. In deze vergade ring zullen door de destijds gevorm de werkgroep mededelingen worden gedaan over het „Komplan", terwijl er gelegenheid is tot het stellen van vragen. Voorts komen aan de orde de St. Nicolaasactie 1973 en een voor stel om gedurende een half jaar een proef te houden met een koopavond. Het bestuur is van mening, dat nu eindelijk definitief gestemd moet worden. Het stelt voor als koopavond donderdagavond. Leden, welke ver hinderd zijn kunnen hun onderte kende stem schriftelijk afgeven tot een uur voor de vergadering aan de voorzitter, de heer J. A. van de Maat. Burgemeester en wethou der^ van Holten brengen ter algemene kennis dat de wekelijkse seizoenwaren markt wordt verlengd tot en met vrijdag, 26 oktober 1973 Holten, 26 september 1973 W. H. Enklaar, burgemeester G. J. Langenbarg, secretaris Burgemeester en wethouders van Holten maken bekend, dat bij hun besluit van 21 augustus 1973, nr. 908 in het algemeen belang van het ver keer is besloten: 1. door plaatsing van borden model 49 van bijlage II van het Regle ment verkeersregels en verkeers tekens in het gedeelte van de Schoutenstraat .gelegen tussen de Lageweg en de Schepenenstraat, het parkeren aan één zijde te we ten vanaf de Lageweg de linker zijde, het parkeren te verbieden; 2. door plaatsing van borden model 49 van bijlage II van het Regle ment verkeersregels en verkeers tekens het parkeren te verbieden aan beide zijden van het toe gangsweggetje tot de woningen Lageweg 13 t.m. 41 (oneven num mers) Het besluit van 21 augustus 1973, nr. 908 is in afschrift gezonden aan de hoofdingenieur-direkteur van de Rijks waterstaat van Overijssel, aan Gede puteerde Staten van Overijssel, aan de Koninklijke Nederlandse Automo bielclub KNAC. Aan de Koninklijke Nederlandse Toeristenbond ANWB en aan de Koninklijke Nederlandse Motorrijdersvereniging KNMV. Van het besluit kan door iedere be langhebbende beroep bij de Kroon worden ingegteld binnen 30 dagen na de dagtekening van deze openbare kennisgeving. Het adres van beroep moet worden gericht, aan de Kroon, maar bij de Commissaris der Konin gin in de provincie Overijssel te Zwol le worden ingediend. Holten, 28 september 1973. Burgemeester en wethouders van Holten, W. H. Enklaar, burgemeester. G. J. Langenbarg, secretaris. HOLTEN Geboren: Remon Maria z.v. K. W. Jager en A. E. W. Rondhuis. (geb. te Deventer). Overleden: B. Keuzekamp, oud 85 )T. G. Temmink, oud 63 jr. (over- led. te Deventer). Ondertrouwd: H. J. Kappert, oud 23 jr., Wijhe en A. J. W. Lubbersen, oud 18 jr., Holten. Gehuwd: J. Oolbekkink, oud 24 jr., Goor en F. ten Wolthuis, oud 25 jr. Holten. BEVOLKING Ingekomen: mevr. W. J. van de Kuilen-Scholten van Hengelo. A. Weijers van Utrecht. W. J. A. Die rink van Enschede. mevr. E. A. van den Broek van 's-Gravenhage. Mevr. M. van der Linde-Koerselman van H'doom. C. Daleboudt en gez. van Haarlemmermeer.

Holtens Nieuwsblad | 1973 | | pagina 1