Topconcours: grandioos festijn van klank en kleur w Zondagsdiensten Kerkdiensten Uitreiking van MEAO-diploma's In Holten weer een grote zeskamp Vier jubilarissen bij BV Krekel en Zn „BUNTER", Schoolreisjes o.l. school Dijkerhoek Officiële ontvangst Officiële publicatie GEEN SPREEKUUR INTERKERKELIJKE GEBEDSDIENST Gevonden - Verloren Examen moeilijker Jonge zwanen op het Beusebergermeer weer in Holland Burgerlijke Stand KERKERAADS VERGADERING Jeugddienst 5 September nationale feestdag Leerlingen genoten ONZE AGENDA HOLTENS NIEUWSBLAD Vrijdag 1 juni 1973 25ste jaargang - No. 22 Uitgave van de Stichting „Holtens Nieuwsblad" te Holten Hoofdredacteur W. Beyers Telefoon 05483 - 1234 Adm.: Gaardenstraat 17, tel. 1533 Redacteur en plv. hoofdredacteur J. Wiggers, telefoon 1356 Advertentieprijs 15 cent per mm (bij contract lager) Abonnementsprijs 7,per half jaar, 14,per jaar Betaling op giro 875587 van de Raiffeisenbank te Holten, t.g.v. Holtens Nieuwsblad „Wie straks met de hoogste eer naar huis gaat, weten we nu nog niet, maar ongetwijfeld zal het een spannende en, naar ik hoop, een prachtige muzikale dag in Holten worden". Zo besloot de voor zitter van de Koninklijke Nederlandse Federatie van Harmonie en Fanfaregezelschappen (K.N.F.) de heer J. P. M. Meuwese zijn „voorwoord" in de Extra Topconcours uitgave van de K.N.F., die verscheen in verband met het 4e Topconcours Marswedstijden dat zatedag op het prachtige sportcomplex „Meermanskamp" in Hol ten werd gehouden. De hoop die de heer Meuwese uitsprak is vol ledig in vervulling gegaan, mede dank zij het schitterende weer, de aan natuurschoon zo rijke omgeving (de houtwallen rond het sportpark in hun allermooiste lentekleed en de grasmat een bil jartlaken gelijk) en de muzikale prestaties van alle deelnemende korpsen en bands. Voordat Almkerks Tamboercorps „Nooit Gedacht" als eerste zich pre- senteerde voor de jury die bestond uit de heren P. van Bruggen (voor zitter), W. Peters en J. Vlijm had ten gemeentehuize door B. en W. een of ficiële ontvangst plaats van de jury, afgevaardigden van de K.N.F. en van de deelnemende verenigingen. In een korte toespraak zei burge meester mr. W. H. Enklaar ver heugd te zijn over de keuze van Hollen voor het houden van een zo groots muzikaal top evenement en hij wees verder op de belangrijke plaats die de muziekcorpsen in de stad en in een kleinere gemeènschap zo als Holten innemen. De corpsen zullen zich echter op een bepaald muzikaal niveau moeten handhaven en daarom zijn concoursen zo als van daag in Holten niet alleen nuttig, maar dringend nodig. Namens de K.N.F. dankte de vice- voorzitter de heer T. van Gorkum t.; Sneek voor de ontvangst. UITSLAGEN: Marswedstrijden tamboercorpsen 3e divisie: 1. Tamboercorps „Nooit Gedacht' 134 punten. Marswedstrijden Tamboercorpsen 2e divisie; 1. en kampioen (204 punten) Tam boercorps van de Kon. Stadsharmo- nie „Phileutonia" te Helmond. Marswedstrijden Tamboercorpscn le divisie: 1 en kampioen Tamboercorps van de Artsen: Vrijdagmiddag 5 uur tot maandagmorgen 8 uur dokter J. F. Sijtsema, Pastoriestraat 50 tel. 1870 (alleen voor spoedgevallen). Bood schappen graag voor 9.00 uur bij de eigen huisarts. Wijkverpleging Zuster J. E. Duncan, Groene Kruis- gebouw, Gaardenstraat 33, Holten tel. 1436. Ambulancevervoer J. Aanstoot tel. 1338 (b.g.g A. Mul ler tel. 1320). Maatschappelijk werk Elke werkdag van 9 en 10.30 uur in het Groene Kruisgebouw, Gaardenstr. 's maandagsavonds van 7-8 u. Fysiotherapie De heer Kraay is van 1-25 juni af wezig. Voor spoedgevallen de heer B. M. Nobel tel. 2539. Maandag 25 ju ni weer aanwezig. Tandartsen Zaterdag 2 en zondag 3 juni L. Dek ker, Mare. Samuelstraat 3, Enter, tel. 05478-653. Voor spoedgevallen 6-7 u. namiddags. Dierenartsen Th. A. Oostenbrug, Diessenplassfraat Gezinsverzorging Alle werkdagen (behalve zaterdags) van 9-10 uur bij mevr. C. Knijff-Dek- ker tel. 1438 (b.g.g. mevr. J. Beld- man-Aanstoot tel. 1799). Wachtdienst Slachthuis Tot en met zondag 3 juni A. Groen, Kozakkenstraat 15 tel. 1230. Maandag tot en met vrijdag C. Meindertsma, Bergmanstraat 12 tel. 2190. Aangifte gestorven dieren op zaterdag van 9- 11 uur aan 't Slachthuis telef. 1318. Storingsdienst Zaterdag 2 t.m. vrijdag 8 juni: Elec- tra: H. Heijink, Kolweg 44 tel. 2124. Gas: J. Bosscher, Beuseberg 54. tel. 1945. Brandmelding Overdag tel. 1352 (Politiebureau)., 's Nachts: tel. 1224 (G. W. Knapen) b.g.g. tel. 1325 (G. ter Harmsel). Kon. Harmonie „Echo der Kem pen", Bergeijk 2131/: punten. 2. Drumband „Sub Umbra" Meer- veldhoven 205 punten. 3. Tamboercorps van de Fanfare „Sint Cecilia" te Millihgen a.d. Rijn 195'A; punten. 4. Tamboercorps van de Harmonie „VOLT" Le Tilburg 193'/2 punten. Maröwedstrijdcn tamboerkoi-psen eré-divisie (Sectie A). 1 en kampioen Tamboercorps van de Fafare „Ons Genoegen" te Millin- gen a.d. Rijn 223','s punten. 2. Tamboercorps van de Vriezen- veense Harmonie 2I8V2 punten. 3. Tamboercorps van „Euphonia" te Goes 210 punten. 4. Tamboercorps van „Arti et Ami- citia" Oirschot 201punten. Marswedstrijden Fanfarekorpsen (2e divisie) 1. en kampioen „Euphonia" Goes 108 punten. Marswedstrijden fanfarekorpsen (le divisie) 1 en kampioen „Kunst na Arbeid' Lunteren 114 punten. 2. Harmonie v.h. E.F.C. te Ede 112'/ï punten. 3. „Excelsior" Harskamp 108 punten 4. ..Oefening Baart Kunst", Otter- lo 96 punten. Marswedstrijden Harmoniekorpsen le divisie) 1 „Enka-Harmonis" Arnhem 97 pun ten. Marswedstrijden tamboerkorpsen ere- divisie (Sektie B) 1 en kampioen Tamboer- en Trom- pettercorps „Do Eendracht" te We- zep 210'/: p Showwedstrijden ere-divisie: 1 en kampioen Showcorps ..Rhythm Stars", Sneek 145 punten. Aan het topconcours mochten deel nemen die korpsen die in 1972 in hun divisie een eerste prijs met lof be haalden (216 en voor een harmonie of fanfare 108 punten) of in de-hoog ste divisie op het topconcours 1971 kampioen worden. Het korps dat op een Topconcours het hoogste aantal punten behaalt' (voor een drum-showband minstens 192 en voor een harmonie- en fan- De Majorettes van het Fanfa recorps „Excelsior", Harskamp. farekorps minstens 96) in haar sek tie in haar divisie kan zich kampioen van deze divisie in de betrokken sektie noemen. Het topconcours 1973 een grandi oos festijn van klank en kleur waarvan plm. 2000 bezeokers genoten werd door de „Enka-Harmonie" met het. Wilhelmus besloten. De burgemeester van Holten maakt bekend dat hij verhinderd is Ihet ge- bruiklijke spreekuur op maandag 1: juni a.s. te houden. De burgemeester voornoemd, W. H. ENKLAAR. In verband met de gezamenlijke Sy node vergadering van de Geref. en Hervormde Kerk op 15 en 16 juni a.s. zal op le Pinksterdag 's avonds om 7.15 uur een Interkerkelijke dienst ge houden worden in de Ned. Herv. Kerk. Voorganger is ds. H. van Twillert, geref. pred. te Holten. De collecte bij de uitgang is ten bate van de Zending. Gevonden: herenportemonnaie, 2 VW contactsleutels, goudkleurig da mesarmbandhorloge Verloren: Groene jongens leger jas met voering. Grijse damesfiets oud model, tennisracket, zwarte dames fiets BSA. Ned. Herv. kerk: 8.30 u. ds. P. Lug- tigheid en 10.15 u. (Jeugddienst) de heer A. H. v. Pijpen. Extra collecte Prot. Interkerkelijk Thuisfront. Oppasdienst mevr. van Bruggen, Wil ly Steunenberg en Janny Loman. Jon geren om 10 uur verzamelen bij „Irene" om naar de jeugddienst te gaan. Geref. kerk: 9.30 en 3.00 u. ds. R. A. Hoogkamp. In beide diensten is het ene offer voor de kerk. Bij de uit gang collecte voor .Eigen Kerkbouw' Oppasdienst in gebouw „Rehoboth' Ineke Verveda en Rikie Brinkman. R.K. Kerk: 9.30 uur Heilige Mis in gebouw „Irene" (Boschkampstaat). Dijkerhoek: 9.30 u. Hulpprediker A. Schellevis. Extra collecte: Prot. In- terk. thuisfront. Okkenbroek: 9.30 u. ds. D. Lamberts van Deventer. Nieuw Heeten: R.K. KERK; Zater dagavond 7 uur, zondagmorgen 9 en 10 uur. Op vrijdag 25 mei j.l. vond tijdens een korte bijeenkomst in de collegezaal van de Scholengemeenschap te Holten de uitreiking van de diploma's aan de geslaagden voor het meao-examen plaats. In zijn toespraak zei de directeur, de heer Mud, dat het examen dit jaar moeilijker was dan andere jaren, zodat er relatief veel kandi daten moesten worden afgewezen. Maar hoe hoger de gestelde eisen zijn. des te waardevoller wordt het diploma, aldus de heer Mud. Dat het meao-diploma ook buiten het bedrijfsleven erkenning heeft gevonden blijkt uit het feit dat het, evenals het havo-diploma recht van toelating tot een lerarenopleiding geeft. De heer Mud wees de vertrekken de leerlingen erop, dat de bedrijfs wereld, waarin de meesten hun intre de doen, anders is dan de vertrouw de schoolwereld. Op sehool wordt men niet in z'n positie bedreigd: men is geen concurrent van elkaar. In de maatschappij Is dat anders en be concurreert men elkaar bij promotie kansen e.d. Dit betekent een uitda ging die een grote voldoening kan schenken. De heer Mud wenste de geslaagden al het beste in hun ver dere levensloop. Ook dankte de spreker de beide Rijksgecommitteerden, de heren Bolt en Sprokkereef, de examinatoren, de overige leraren en in het bijzonder de heren Kleinburink, adjunct-direk- teur voor de meao-afdeling en Wil- lemsen, secretaris van de examen commissie. Een speciaal woord van waardering had de heer Mud voor de best ge slaagde kandidaat, de heer W. T. Hu- depohl, die voor de zes examenvak ken 50 punten behaalde. Hij kreeg vari de school een geschenk aange boden, .evenals de heer J. de Vries, die het 250e aan de school uitgereikte meao-diploma in ontvangst mocht r Van de 55 kandidaten werden er 11 afgewezen. Vier krijgen nog een kans via éen herexamen, één kandidaat heeft zich tijdens het examen terug getrokken en één krijgt een uitgesteld examen wegens ziekte. Aan 38 leerlingen kon dus het diplo ma worden uitgereikt. De namen van de gelukkigen zijn: de heren G. den Bouwmeester, J. W. Brendel, W. T. Hudepohl. A. J. M. Kok, M. C. Kranenborg. T. J. L. Maathuis. H. de Mare. B. J. C. Mensink. II. G. Meu- lenkamp, B. B; Rhee, W. G. Spek- horst, J. H. M. Spijkerman, H. ten Velde, C. A. Verdam. B. L. M. Ge- rink, J. B. Hoevers, J. W. H. Men- gerink, P. Pelser, A. J. Schnieder, A. Tieman, W. M. Welberg, G. W. Aalbersberg, J. M. Buning, A. J. Kers, B. J. Knapen, K. H. Schafer, H. B. Scholten, J. de Vries en A. J. A. Workel. alsmede de dames M. van Moorselaar. F,. H. M. J. Nieuwenhuis, A. F. M. Paauwe, J. Ruiter, J. W. Veltkamp, G. J. Bladder, M. M. Huls. E. F. Klevn van Willigen en A. J. Klein Velderman. Een zwanenpaar heeft bezit geno men van het Beusebergermeer, ook wel Catsmeer genoemd, dat ontstaan is door de zanduitgraving ten behoe ve van de nieuwe provinciale weg Holten-Larensegrens. Het is 'n zeer vruchtbaar paar want op het ogen blik zwemmen er bij de mooie witte zwanen zeven donsige jongen, die er zich zeer op hun gemak gevoelen. Et- zijn evenals evenals het vorige jaar, meer zwanen geweest, maar die heb ben elders hun heil gezocht. Wel zijn er meerkoeten en waterhoentjes, die zich op deze plas, welke steeds meer met riet omzoomd wordt, erg thuis gevoelen. Ook van hen is jong leven te verwachten. J.l. vrijdag 25 mrt. 1973 werd bij B.V. Aannemings- en Wegenbouw bedrijf v.h. J. Krekel en Zoon te Holten de vlag gehesen, vanwege het feit dat vier van haar werknemers deze dag hun 25-jarig dienstverband bij dit bedrijf hielden. Het waren de heren G. J. Hogenkamp (Bathmen), Fr. Oonk (Laren), T. Bijma en D. J. Tuitert (Holten). De jubilaressen werden 's morgens met hun echtgenotes ten huize van de direkteur, de heer E. Krekel, ont vangen. Namens de directie werden er ge lukwensen en enige toepasselijke woorden gesproken door de heer F. ter Hoeren, waarna de heer E. Kre kel de jubilaressen de ere-tekenen Men schrijft ons: De Engelse country-rockgroep „Bunter", die in deze omgeving wel een zekere bekendheid geniet, is weer op tournee door Nederland, Duitsland en Noorwegen. De „Schure" heeft beslag weten te leggen op de primeur voor Neder land. Helaas kunnen we hen niet in de „Schure" zelf ontvangen, het op treden van Bunter zal daarom plaats vinden in Amicitia, u allen wel be kend. De groep is al eens eerder hier ge weest, dat was in augustus 1972. Sinds die tijd heeft er een verande ring plaatsgehad binnen de groep. Spider heeft hen verlaten, dus zullen we een ander achter de drums vin den. Ook in hun nieuwe bezetting, hoewel nog steeds onder leiding van Dave Travis, die ook als solist al eni ge bekendheid geniet, heeft Bunter nummers in de stijl van Flying Bur- rito Brothers en Birds op haar reper toire staan. Hun optreden begint op a.s. zaterdag 2 juni om 8 uur ('s avonds). De toe gangsprijs voor leden (ledenkaart meebrengen!) is f 2.50, voor niet le den f 3,00. Tot ziens in Amicita. JEUGDSOCIETEIT De Schure, p.a. Beuseberg 63, holten. HOLTEN Overleden: H. Schoo- len-Berends, oud 82 jr., Vianenweg 136. H. Landeweerd oud 73 jr.. Kolweg 73. Gehuwd: J. Smit, Rijssen en J. Kruimelaar, Holten. BEVOLKING Ingekomen: P. Zwarts en gez. van Amsterdam, Mevr. W. Heymans- Horsten van 's-Gravenhage. J. A. van Gestel en gez. van 's-Gravenha- ge. J. A. Vos en gez. van Amster dam. Vertrokken: Mevr. J. Smit-Kruime laar naar Rijssen. H. Wansink en gez. naar Goor. van de Nederlandse Aannemers- en Patrosnobond NAPB bestaan de uit de zilveren legpenning en een zilveren draagmedaille overhandig de. Van het bedrijf ontvingen de jubi larissen een gouden horloge met in scriptie. De echtgenotes werden met een prachtig boeket bloemen verrast en alle handelingen werden op de „gevoelige plaat" vastgelegd, 's Avonds werd hen door de directie van het bedrijf in café-restaurant Smit te Markelo een receptie aange boden, waarbij de collega's met hun dames de gelegenheid kregen om de jubilaressen met deze feestelijke ge beurtenis te complimenteren. Er zal donderdagavond 7 juni om 20.00 uur in de consistorie weer een openbare kerkeraadsvergadering wor den gehouden van de kerkeraad der Herv. Gemeente. De agenda bevat de volgende drie punten: 1. Jaarverslag Jeugdraad. 2. Catechese verslag van de heer A. H. van Pijpen. 3. Opening kerk verschillende uren in de week. Op de foto van links naar rechts: de heren G. E. Koetzier (directeur), G. J. Hogenkamp, Fr. Oonk, T. Bijma, D. J. Tui tert en E. Krekel. Ongeveer een maand geleden is door de Jeugddienstcommissie een enquête gehouden onder de Holtense catc-che- santen. Eén van de uitkomsten hiervan was dat die groep van de Hervormde jeugd gemiddeld 15 keer per jaar naar de kerk gaat. Maar er is veel meer uitgekomen en vooral de vra gen over het doel van de kerkdienst en de toekomst van de kerk leken ons interessant. Daarom zal daar dan ook in de jeugddienst van a.s. zondag 2 juni om 10.15 uur in dc hervormde kerk aandacht, aan besteed worden. The ma van de dienst 'is: „Wat doen we met de kerk?" Voorganger is de hc-er A. H. van Pijpen (en niet ds. P. Lugtigheid zoals in Hervormd Hol ten staat). Medewerking wordt verleend door organist Anton Koopman, leden van de Jongerendiensten van de Jeugd dienstcommissie. Iedereen is welkom maar we hebben geprobeerd de dienst zo te maken dat hij vooral mensen van onze eigen leeftijd aan zal spreken. Laat blijken dat dit ge waardeerd wordt en kom. Kritiek kun je bij ons leveren als je geweest bent. Bij het kopje koffie na dc -dienst in gebouw „Irene" is hiervoor volop ge legenheid. De Jeugdcommissie De verschillende commissies van het 5 september comité hebben met elkaar de plannen opgesteld voor de viering van de Nationale Feestdag, Het concept programma ligt nu klaar. De commissies zijn begonnen met de verdere uitwerking van de plannen. Het is de bedoeling dat er in de morgenuren een kinderfeest ge organiseerd wordt, waarschijnlijk op „Kalfstermans weide". Tegelijkertijd zal er voor de ouderen een fietspuz- zeltocht worden gehouden. Voor de jongeren van boven de 14 jaar zal er voorts 'n gezamenlijke maaltijd wor den georganiseerd. In de middag zal er een optocht komen, terwijl hierna er weer een Zeskamp gestre den zal worden tussen vertegenwoor digers van de verschillende buurt schappen en de delen van het dorp. 's Avonds wordt er gedacht aan een gecostumeerd bal voor de jongeren en 'n uitgebreide feestavond voor de he le bevolking van Holten. De vorige week is er in Holten een huis aan huis collecte gehouden. Het comité is zeer tevreden over de wijze waarop de bevolking van Hol- De Dijkerhoekse kinderen hebben hun jaarlijks reisje er weer opzitten. Het doel: informatie en ontspanning verschaffen is dit jaar ook vast weer bereikt, gezien de enthousiaste reac ties van de kinderen. Bovendien wa ren de weergoden beide meisjes goed gezind. De lagere klassen van de school maakten hun reisje o.l.v. de dames Rensen, Van Maurik, Kroon en meester Groothengel. De reis ging naar museum Piet Bos. Na de ver schillende mooie diarama's te heb ben bewonderd vertelde de heer Bos in de projectiezaal op een prettige en aanschouwelijke wijze over dieren uit deze streek. Vervolgens ging de reis over de toeristenweg naar de Le- melerberg, waar de grote melkbus met ranja voor het eerst werd aan gesproken en het aloude Spel „Bus- kruut" werd gespeeld. In Giethoorn, doel van de reis, werd onder het ge not van een ijsje naar hartelust ge punterd. Op weg terug naar ..De Elf Provincieën" werd de Staphor- ster klederdracht bewonderd. In Hel- lendoorn werd de sprookjestuin be zocht, gedwaald, in lorries gereden, gedraaid en gespeeld. Mot tot slot een zak patat toe kwam men moe. maar voldaan in Dijkerhoek aan. De kinderen uit de hoogste klassen reden vrijdag, begeleid door de ouder commissieleden de heren J. Vene klaas en D. Rechterschot en het on derwijzend personeel in één ruk met bus 106 van de O.A.D. over de nieu we E8 naar Den Haag. In de Residentie werd begonnen met een rondgang door de miniatuur stad Madurodam. Al wandelend als Gulliver door Lilliput kregen ze een fascinerend beeld van zeer veel wat karakteristiek is voor ons land. De reis ging verder naar Scheveningen, waar velen voor het eerst de Noord zee zagen. Schepen zoeken, pootje ba den, visje eten en een wandeling over ds Pier konden niet achterwege blij ven. Aan het eind van de Pier, met rondom de zee, werd de uitkijktoren beklommen en het onderwater-won derland, de griezelkelders, de auto- scooterbaan en het ruige Silver City bezocht. Een glaasje limonade in het gezellige Smulstraatje ging er best in. Via het Vredespaleis werd het Bin nenhof bereikt, waar de kinderen een rondleiding o.l.v. de bekende Maya Bouma kregen door de Ridderzaal, de Eerste en Tweede Kamer. Als er straks eens een T.V.-uitzending komt vanuit een van deze gebouwen, zijn ze goed op de hoogte van het inte rieur. Langs de Hofvijver ging het naar de Gevangenpoort, waar men alles hoorde over de moord op de Gebr. de Witt en andere gruwelijke zaken. De terugreis werd zingend afgelegd en na een stop in de speeltuin in Teu- ge. waar geprobeerd werd zonder natte voeten over de kettingbrug te komen wat een enkeling gelukte kwam men vermoeid van de in drukken en vele broodjes lichter weer thuis. ten op deze eerste oproep om de me dewerking te tonen heeft gereageerd. Nog lang zijn alle lijsten niet ingele verd bij de penningmeester, rnaar nu reeds is de drie duizend gulden over schreden. Wellicht zal het mogelijk zijn de volgende week nader hier over een verslag te publiceren. Bij alle plaatselijke banken is door het comité een rekening geopend. Ieder die door de een of andere re den niet op de lijst heeft kunnen inte kenen kan dus zijn bijdrage nog stor ten op de bank van hun eigen keuze met vermelding 5 september comité P-a. de heer H. A. Regterschot. De commissie die zich speciaal be zig houdt met de bejaarden uit Hol ten is ook reeds druk met de orga nisatie bezig. Het is de bedoeling dat die bejaarden die niet meer in staat zijn zelf de feestelijkheden bij te wo nen met bussen door het feestende dorp te rijden en naar het feestter rein te brengen. Ook hierover volgen nog nadere gegevens. Reeds nu zijn ook de verschillende bewoners van bepaalde straten bij el kaar geweest om de straatversiering te bespreken. Door het comité zullen prijzen voor de best versierde stra ten worden uitegeloofd. Tevens zullen prijzen worden beschikbaar gesteld voor de mooist versierde gevels en tuinen. Het is de bedoeling om hier voor een jury samen te stellen uit mensen van buiten Holten. Zaterdag 2 juni Winkel Klein Velderman B.V., Kol weg, vanaf 3 uur gesloten. 20 u. Optreden van de Engelse Country-rockgroep in Amicitia (zie ber.) Zondag 3 juni 14 u.: Oriënteringsrit van de MAC De Holterberg vanaf café De Bies- ter. Stationsstraat. 19.30 u.: Dansen in bar-dancing Boode te Bathmen (zie adv.) Maandag 4 juni 20 u.Laatste ruilavond voor zo mervakantie van de Holtense Post zegelclub HPC in Hotel Vosman. Dinsdag 4 juni 9-17 u.: Grote verkoop van stoffen in gebouw Irene (zie adv.) Woensdag 6 juni 19 u.Beslissingswedstrijd dames voetbal op Meermanskamp (zie ber.) Donderdag 7 juni 5.30 u. v.m.: Reisje van de afd. Holten der OLM. Vertrek vanaf Ire ne. Maandag 11 t.e.m. 18 juni De Bouwhal wegens vakantie ge sloten. Benzinestation blijft open. Dinsdag 12 juni t.e.m. 16 juni Horlogerie Fa. H. J. Bouwhuis en Zn. wegens vakantie gesloten. 20 u.: Algemene ledenvergadering van de Coöp. Raiffeisenbank in hotel Holterman. Zaterdag 16 juni Grote koekverkoopactie t.b.v. jeugd afdeling ZW Blauw Wit '66. 7.15 u. (vm): Kinderuitstapje Ver- voersbond NVV per treün (zie ber.)

Holtens Nieuwsblad | 1973 | | pagina 1