Voetbalresultaten SV „Holten" Overijsselrit schitterend geslaagd evenement Landelijk C.J.V. in financiële nood Holten speelde gelijk tegen Wierden (1-1) V ergadering Plattelands vrouwen Espelo Volop spanning bij Blauw Wit - Drienerlo (0-0) HC Holten' gaat toetreden tot de Kon. Ned. Hockey Bond Slechts een gouden plak Bato 3 Caraco 4 Holten ontvangt koploper Rood-Zwart Holten 2 - Almelo 31-0 Luctor 4 - Holten 3 1-1 Derde veldloop „HATRIC" BI. Wit 3 - Excelsior 8 1-2 Uitslagen van de pupillen BI. Wit Voetbalprogramma SV „Holten" Sportkeuringsbureau .e Holten? Levo 3 - Bato 13-0 Uitslagen oud. comp. Schaakclpub „Holten" Nuttige informatie voor caravankopers Hockeywedstrijden Programma Blauw Wit-senioren Snijmais- contracten Vrijdag 16 maart 1973 3 In een door Holten niet best ge speelde wedstrijd tegen Wierden, wor den de puntjes broederlijk gedeeld. Voor rust had Wierden een lU;ht over wicht en ook het middenveld was door hen beter verzorgd. De Holtenaren waren wat sloom in het opzetten van hun aanvallen en bovendien liepen de combinaties niet. Beide keepers kregen voor de pauze weinig gevaarlijk werk t'e doen. Na rust nam Wierden het eerst een voor sprong toen zij een vrije schop op links mochten nemen en de bal hoog in de doelmond werd geplaatst. De rechtsbuiten van Wierden stond plot seling vrij en kon de bal ongehinderd in de vrije hoek koppen (1-0). Hierdoor werden de Holtenaren wat wakker geschut en kreeg het spel een feller karakter. Met kunst en vliegwerk kon de W erden-acht'erhoe- de het doel afschermen en het is on begrijpelijk waarom Holten pas na rust dit tempo in het veld bracht. Enkele minuten voor het einde wist J. Oolbekkink met een prachtig schot de partijen op gelijks hoogte brengen (1-1), doch de tijd was te kort om er alsnog een doelpunt bij te scoren. Het was een wedstrijd om gauw te vergeten. De Holtense dames konden de Ca raco ploeg in de eerste set net niet bedwingen Hoewel de BATO ploeg meteen sterk in de aanval ging wist Caraco de achterstand toch nog te overbruggen en de set te winnen. In de tweede set vielen de BATO da mes terug. Ze speelden erg zenuw achtig, en maakten veel fouten bij het net. Ook de derde set gaf dit beeld te zien. Het achterveld werd zwaar door de Caraco dames be stookt, en hiertegen was de Holten- se verdediging niet bestand. Ook de ze set kwam op naam van de Cara co ploeg, en deze wonnen zodoende de wedstrijd met 3-0. Setstanden: 15-13, 15-3 en 15-4. Maandagavond 19 maart spelen de heren van BATO I om 19.00 uur te gen ZMVV. Bij de dames wordt om 19.00 uur de wedstrijd LEVO III BATO II gespeeld. Om 20.15 uur speelt BATO I tegen Markelo II. Het kan zondag op het sportcom plex ,,Meermansokamp" wel weer eens een drukke dag worden, aange zien de koploper uit de 4e klasse B, Rood-Zwart op bezoek komt en zeker de nodige supporters zal meebrengen, die hun favorieten luide zullen aan moedigen. Wij weten, dat de Delde- naren erg tegen deze wedstrijd op zien en als Holten er in slaagt om meer tempo en strijdlust aan de dag te leggen als j.l. zondag tegen Wier den, kon het er echt wel eens ouder wets aan toe gaan! In de voorhoede van Rood-Zwart lo pen enkele goede schutters en op het middenveld staat nog steeds de ge routineerde Spoolder, die het spel moet maken, zodat het Holtense mid denveld en de achterhoede weten waar ze aan toe zijn. Indien Holten er onverloopt in mocht slagen deze wedstrijd in winst om te zetten, kan 't slot van de competitie nog een zeer spannend verloop krij gen, aangezien de onderlinge ver schillen niet erg groot zijn. De selectie is als volgt: J. Deijk. D. Pasop, J. Soer, G. Paalman, W. Dik kers, G.'Brands, S. Meinsma, W. Kai ser, W. Nijenhuis, H. Hoefman, Joh. Veneklaas, A. Reijlink, J. Oolbekkink B. Knapen. Holten 2 heeft thuis verdiend ge wonnen van een veel zwakker spe lend Almelo 3. De uitslag had dan ook veel hoger moeten uitvallen, maar door het falen van de Holten se voorhoede bleef de overwinning beperkt tot 1-0, een machtig doelpunt gescoord in de 2e helft door B. Breu- kink uit een voorzet van H. Biesters. A.s. zondag Hector 2-Holten 2, aan vang 10.00 uur, vertrek 9.15 uur. In een zeer harde wedstrijd heeft Holten 3 ook Luctor. ,£én,, .puntje we ten af te snoepen. Luctor ontekende direct een alles of niets offensief, rhaar Holten gaf geen krimp en narn geleidelijk 't heft in handen om na ongeveer 25 minuten spelen de stand op 0-1 te brengen. Jammer was het voor Holten dat een scheidsrechterlijke dwaling de stand weer op 1-1 bracht. Holten liet het verder niet komen en nam dus. een kostbaar puntje mee naar Holten. Zondag de grote wedstrijd Holten- 3-De Zweef 3. Aanvang 10 uur. De Zweef 3 staat boven aan de rang lijst 16-26. Als Holten 3 zo voetbalt als de laat ste weken dan wordt er zondag ge wonnen van De Zweef 3. Wij hopen dat er zondag a.s. vele supporters langs de lijn staan om Holten 3 aan te moedigen in deze wedstrijd. Deze wedstrijd wordt weer gevolgd door weer een zware wedstrijd Hol ten 6-SDOL 4. Aanvang 11.45 uur. Ook deze wedstrijd is het aankijken ruimschoots waard. Dus aan u de taak om u eens van de goede kant te laten horen. DE ZWEEF B2—HOLTEN B2 Zaterdag jl. heeft Holten B2 revan che genomen van de in de eerste helft van de competitie geleden gro te nederlaag. Holten B2 speelde zeer aanvallend en wist reeds in de eer ste minuten van de wedstrijd te sco ren De ruststand werd bepaald op 3-0 in het voordeel van Holten. In de tweede helft handhaafde Holten het aanvallende spel en wist de stand uit te breiden tot 5-0. Het was al met al een goede wedstrijd en alle spelers speelden met goede inzet. Hopenlijk wordt dit goede spel a.s. zaterdag voortgezet tegen de num mer 1 van de ranglijst Eversberg BI. Wanneer deze wedstrijd wordt gewonnen wordt de kampioenskans voor B2 aanzienlijk groter. HOLTEN Cl—EXCELSIOR Cl Na de prachtige resultaten in het zaalvoetbaltoernooi te Goor viel de wedstrijd van afgelopen zaterdag bit ter tegen. De jongens en de leiders zijn blijkbaar de stille winterperiode niet zo best doorgekomen. Alle hul de aan de jongens van Excelsior voor hun prachtige en sportieve spel. maar ook beslist hulde aan onze eigen jongens die als volwassen voet ballers dit verlies hebben verwerkt. Gezien deze uitstekende mentaliteit verwachten we, dat ze nog een fraaie tweede plaats zullen weten te be machtigen. Dat zou in deze zware klasse een geweldige prestatie zijn. HECTOR C2—HOLTEN C2 Holten C2 ging zaterdag met groot bravour naar Hector C2. De voi wedstrijd werd n.l. gewonnen met 7-0. De winterstop zijn de jongens waar schijnlijk niet goed doorgekomen. Conditie was er weinig en volgens de leiders moet de training beter be zocht worden. De uitslag werd uit eindelijk 5-1 in het voordeel van Hol ten C2 HOLTEN El—HECTOR E2 In een matige wedstrijd wist Hol ten de twee punten niet op Meer manskamp te houden. Holten El stelt de laatste tijd de leiders teleur, maar dit kan veranderen door a.s. zater dag tegen Blauw Wit eens een volle dige inzet te tonen en te vechten tot de laatste minuut. HOLTEN E3—BLAUW WIT E2 Na een gelijk op gaande eerste helft was het met de rust nog 0-0. De Holtense Atletiek- en Trimclub .,Hatric" organiseei-t op zaterdag 17 maart haar derde veldloop, dit maal om het sportveldencomplex „Meermanskamp" De minimum leeftijd voor deelname is 4 jaar. Aan deze veldloop kunnen KNAU en niet KNAU-leden deelne men. Inlichtingen worden verstrekt door het VVV-kantoor (tel. 1533) en door de heer F. J. Kramer, Schou tenstraat 9 te Holten waar men zich tevens kan opgeven voor deelname. Er zijn enkele prachtige wisselbekers beschikbaar gesteld en elke deelne mer die de wedstrijd of de prestatie lopen uitloopt krijgt een prachtig her inneringsvaantje. Blauw Wit heeft in de thuiswedstrijd Drienerlo I uit Enschede van de eer ste tot de laatste minuut schitterend partij gegeven en het sportieve duel was 90 minuten lang boeiend en vol spanning. De studenten van de T.H. (ongetwij feld technisch en tactisch de beste elf uit de eerste klasse A) hadden nog een kansje op de titel en ze hebben dit van meet af laten merken. De trai ner had hun het veld ingestuurd met, de opdracht zo snel mogelijk een voorsprong te nemen en de Blauw Witte achterhoede kreeg meteen vol op werk. Het ging in de verdediging niet altijd helemaal vlekkeloos en er ontstonden enkele moeilijke situaties, die in laatste instantie door doelman Frans van Gennep werden opgelost. Nadat na plm. een kwartier de aan- valstorm wat was geluwd kwam Blauw Wit meer in de aanval en kwa men Aanstoot jr. en Aanstoot sr. tot harde schoten die door doelman Da- men bekwaam werden gestopt. Een kopstoot van Ep Beldman ging-bui- ten bereik van de doelman rakelings over. Blauw Wit voelde dat er mo gelijkheden waren, bleef sterk aan dringen en najfi door ver opdringen grote risico's. De gasten kwamen tot snelle tegenstote» en er zouden zeker doelpunten gevallen zijn als van Gen nep niet juist op tijd z'n koor was gekomen om een paar keer het leer van de schoen van de studenten-aan valsleider te pakken. Vijf minuten Een zeer sterk spelend derde edi tie van Blauw Wit. gaf voor rust een aantrekkelijke partij voetbal te zien. De Excelsior spelers moesten dan ook alles geven. Met een stand van 0-0 werd de thee genuttigd. Dat na rust de Blauw Wit defensie nog in haar spel moet komen bleek uit de twee goals die vlak na elkaar vielen. Toch herstelde men zich snel en zo kon aanvoerder Jan Landeweerd uit een vrije trap met een hard schot een tegendoelpunt scoren. Hierna trok Excelsior in de verdedi ging en was er voor de Blauw Wit ters geen doorkomen meer aan. Al met al een goede partij voetbal. voor rust loste de linksbinnen van plm. 20 meter een hard schot dat via de lat over ging (rust 0-0). Na de thee gingen de gasten er met een weer flink tegen aan en de Blauw Wit-verdediging kreeg het zwaar te verduren. Een gelukkige bij komstigheid was dat de gasten veel al de bal speelden naar de linksbui ten (nummer 15) die in het afwerken (een mooie voorzet; te kort schoot. In de laatste 10 minuten gingen de« gasten spelen op alles of niets en de inmiddels versterkte Blauw Wit de fensie kwam onder zware druk te' staan. Het bleef echter 0-0 al moet gezegd worden dat Blauw Wit in de alleilaatste minuten vrouw Fortuna wel op haar hand had. Blauw Wit E2Holten E3 0-1. Spannende wedstrijd, waarbij een goaltje beide winstpunten bij de Hol tense sportvrienden bracht. Sp. Lemeie E2Blauw Wit E3 0-1. Een uitwedstrijd tegen Sp. Lemeie, de koploper in deze klasse. E3 wist met Harry Hoekjen te scoren. De Lemele-boys probeerden wel de stand in evenwicht te brengen, maar dit pogen bleef zonder succes. Blauw Wit. E4—Excelsior 7 1-13. De thuisclub kon er niet aan te pas komen. De Rijssenaren scoorden er lustig op los. Sp. Lemeie E3Blauw Wit E5 1-0. Lange tijd wisten de Blauwwitters de stand in evenwicht te houden. Vijf minuten voor tijd. benutten de tegen standers een goede kans. Programma voor 17 maart Junioren Vesos BBlauw Wit BI, 3.15 uur, vertrek 3.00 uur. Ilulzense Boys CBlauw Wit Cl, 3.00 uur, vertrek 2.15 uur. Blauw Wit C2—ON C4 3.15 uur. Blauw Wit DlEnter D 2.00 uur. Pupillen Blauw Dit ElHolten El 2.00 ur. Excelsior E5Blauw Wit E2 10.00 u. vertrek 9.30 uur. Holten E4Blauw Wit E3 9.15 uur Excelsior E8Blauw Wit E4, 11.00 u. vertrek 10.30 uur. In de tweede helft was het Holten E3 die de wedstrijd ging dicteren. Uit een naar het. sch°en ongevaar lijke aanval werkte de verdedig: van Blauw Wit de bal slecht weg en wist Holten E3 een doelpunt te ma ken. Zo werd de eindstand 1-0 voor holten E3. HOLTEN E5DE ZWEEF 6 Holten E5 speelde voor de rust een verloren wedstrijd daar zij zonder hun vaste keeper aantraden. De rust stand was 1-5. Na de rust werd er be. ter gespeeld mede doordat nu de vaste keeper wel in het doel stond. De uitslag was wel enigszins geflat teerd daar de doelpunten vaak op een voor Holten E5 ongelukkige ma nier tot stand kwamen. Daarom ver wachten wij volgende week zater dag weer een overwinning op de Zweef E7. Hector 2-Holten 2, aanvang 10 u. (1) Vertrek per auto om 9.15 uur vanaf Smidsbeld. Holten 3-De Zweef 3, aanvang 10 uur (Sportpark) (1) RKSV 3-Holten 4, aanvang 12.15 uur (2). Vertrek per auto om 11.30 uur vanaf Smidsbeld. Enter 5-Holten 5, aanvang 10 uur (1) Vertrek per auto om 9.15 uur vanaf Smidsbeld. Holten 6-SDOL 4, aanvang 11.45 uur (Sportpark) (1) Holten 7-RKSV 4, aanvang 10 uur (Sportpark) (1). Haarl. Boys 6-Holten 8, aanvang 10.30 uur. Vertrek per auto om 9.45 uur vanaf Smidsbeld (1). De Zweef 6.Holten 9, aanv. 10.30 u. Vertrek per auto om 9.30 uur vanaf Smidsbeld (2) De prognoses staan achter de wed strijden vermeld! JEUGDPROGRAMMA Holten B2—Eversberg BI, aanvang 4.15 uur, Almelo ClHolten Cl, aan vang 3.15 uur, vertrek 2.15 uur, Hol ten C2Enter V C2, aanvang 3.00 uur, Excelsior C5Holten C3, aan vang 1.45 uur, vertrek 1.00 uur, Hol ten DlWW Dl, aanvang 1.45 uur, Blauw Wit ElHolten El, aanvang 2.00 uur, Nijverdal E4.Holten E3, aanvang 11.00 uur, vertrek 10.15 u. Scholengemeenschap, Holten E4BI. Wit E3, aanvang 9.15 uur, Holten E5 De Zweef E7 11.00 uur, Holten E6 Blauw. Wit E5, aanvang 10.00 u. De elftallen Al en BI zijn vrij. Alle hierboven genoemde thuiswedstrij den worden gespeeld op Meermans kamp. Dinsdagavond 20 maart, om 8 uur, wordt in h-et ontmoetingscentrum „Meermanskamp" een vergadering gehouden om te komen tot een sport keuringsbureau te Holten. De heer W. A. Linnebank te Hengelo (O), hoofd bestuurslid van de fed. voor medi sche sportkeuringsbureaus, zal over deze aangelegenheid inlichtingen ver. strekken. In een slechte wedstrijd wonnen.de Holtense spelers van de LEVO ploeg. Beide ploegen speelden maandag avond beneden hun kunnen. In de eerste set werd er nog op een aar dig niveau gespeeld, maar in de vol gende sets was dit veel minder. De eerste set kwam met een kleine puntenvoorsprong op naam van de BATO ploeg. In de tweede set wer den aan beide zijden van het net ve le fouten gemaakt door een enkele aanval die met een harde smash werd afgerond wisten de Holtense spelers een voorsprong op te bou wen. In de derde set hadden de BA TO spelers iets meer geluk dan hun tegenstanders, en konden zo doende deze set in hun voordeel be slissen. Setstanden: 12-15, 9-15 en 6-15. Nagekomen uitslagen vorige ronde: J. ten Velde-H. van Beek £-i; W. Klein Velderman-A. J. Jansen 0-1; E. Mol-T. Braunius 1-0: A. J. Jan- senA. J. C. Brands 0-1; D. Meule- man-G.Brinkman Uitslagen 3e ronde: F. Flantua-E. Mol 0-1; W G. Blitz- J. W. Middelink 0-1; G. J. Snippert- J. Scheperman 1-0; H. Jansen-v. d. Knaap 0-1; N. Jansen-H. van Beek 0-1; H. H. J. Stukker-W. van Beek 0-1; H. Nijerees-H. van Beek 0-1; F. Flantua-N. Jansen 1-0J. Spakman- D. Meuleman 1-0; H. H. J. Stukker- Stegeman 1-0; D. van Beek-F. Flan- tua £-£; A. J. C. Brands-J. ten Vel de 1-0; E. Mol-A. J. Jansen 1-0; A. J. Jansen-J. Beltman 0-1. Deze week moeten nog aan bord ko- J. ten VeldJ. Beltman W. van BeekD. van Beek H. G. A. JansenT. Braunius W. Klein Velderman A. J. C. Brands N. JansenH. Jansen T. SchepermanJ. Scheperman De RAI-afdeling Caravanfabrikanten en Importeurs heeft o.ilangs een nieuwe informatiebrochui klaar ge maakt voor koper van caravans. De eerste paar duizend exemplaren „A.B.C. voor caravankopers" von den inmiddels een nuttige bestem ming. De brochure (42 pag.) biedt een algemene leidfaad bij het be palen van de soms moeilijke keuze van een nieuwe caravan. De ver schillende uitvoeringen caravans wor den besproken, /enals de technische eisen en het trekvermogen van de auto. De brochure kan worden besteld door storing van f 3.50 op postgiroreke ning 16.21.20 t v. SRC-Amsterdam, met vermelding; „A.B.C. voor ca ravankopers". In een druk bezochte Algemene Ledenvergadering op 12 maart j.l. gehouden in het Ontmoetingscentrum op Meermanskamp, zijn verstrekken de besluiten genomen. Het belang rijkste was wel dat de oprichtingspe riode thans afgesloten kan worden. Bij de Kroon zal een aanvraag wor den ingediend om als vereniging er kend te worden, waardoor de club rechtspersoonlijkheid zal krij gen en zal kunnen toetreden tot de Kon. Ned. Hockey Bond. In de toe komst zal dan ook aan de competitie worden deelgenomen. Hel voorlopig bestuur is als defini tief bestuur herkozen. Als vertegen woordiger van de groep jongens junioren is opgenomen Rex v. Gee restein. Binnenkort zal aan een scheidsrechterstraining begonnen wor den. Ter vergadering hebben zich reeds verscheidene kandidaten hier voor opgegeven. De oprichtingsperiode heeft geleerd, dat hockey niet zo moeilijk is als het lijkt. Over de algehele linie zijn door beginnelingen in zeer korte tijd ver bluffende vorderingen gemaakt. Bo vendien is gebleken, dat in Holten niet algemeen bekend is dat juist hockey een sport is, die ook door da mes wordt beoefend. In het ledenbe stand is het vrouwelijk element krap vertegenwoordigd, waardoor het moeilijk wordt ook voor de dames wedstrijden te organiseren. Er moe ten meer meisjes- en damesleden bij komen. De Overijsselrit van de KNMV, die zaterdag binnen de gemeente grenzen van Holten werd verreden, heeft slechts voor een van de 146 gestarte rijders een gouden medaille opgeleverd. Het was alleen Harmsen uit Hellendoorn die op z'n DKW brommer zonder straf- punten door de finish ging. Toch waren de omstandigheden gun stig voor goede resultaten, een heerlijk voorjaarszonnetje, en geen modderige wegen. Dat het zo totaal anders afliep vindt z'n oorzaak in de moeilijkheidsgraad van het parcours nl. veel korte stukjes, veel scherpe bochten en veel controles. Er bestond voor deze voorjaarsrit die onder auspiciën van de K.N.M.V ge.organiseerd werd door de Holtense Motor- en Automobielclub ,,De Hol terberg" flinke belangstelling. Voor al bij de diepe grindkuilen in de Hol- terberg en op de Zuurberg (par cours motocross) waar de zijspan ners en de brommers het mij extra moeilijk hadden kwamen de op sensa tie belust'en aan hun trekken. Hat par cours dat een lengte had van 50 ki lometer .moest door de senioren 4 keer en door de junioren en zijspan nen 3 keer gereden worden. In het restaurant van camping ,,De Holterberg" zetelden de organisato ren cn was de rekenkamer ingericht. Hier waren o.m. aanwezig de heer Bielderman van de Sportcommissie van de K.N.M.V. en de leden van het provinciaalbestuur de heren Ezen- dam te Hengelo (O.), Braakman te Nijverdal, Meyer te Rijssen, Heutink t'e Hengelo en Küsters te En schede. Bij het bekendmaken van de voor lopige uitslag sprak de heer Ezen- dam een woord van dank tot de de Rijkspolitie, het gemeentebestuur de plaatselijke afdeling van de EH EO, de fam. Veneklaas van camping „De Holterberg" voor de gastvrije ontvangst en medewerking en tot de M.A.C. ,,De Holterberg" voor de perfecte organisatie van dit voor- jaarsmotorsportevenement dat mee telt voor het kampioenschap van de K.N.M.V. De voorlopige uitslag luidt als volgt: Klasse G Senioren-motoren boven 175 cc. E. J. Hendriks, Hellendoorn, BMW, 23 str.p.; L. Wieringa, Vor- den. JAW A 46 str.p.; Joh. Berend- sen, Hengelo (G.) Husqvarna 57 str. p.; Klasse F senioren 125-175 cc. G. J. Tijhuis, Nijverdal Monark 12 str.p.; J. van Beek, Zelhem Puch 14 str.p.; H. J. L. Knuiman Wijchen, Puch 16 str.p.; J. Lanting Klazienaveen KTM 22 str.p.; H. van Olst, Raalte, Puch De ontsteking van de Benelli 750 van Dick Muller raakte on klaar en dit betekende het einde van de strijd. Op de foto Dick met zoon August in de bak. 26 str.p.; M. Sterk, Schiedam Puch 27 str.p.; C. Wassenaar, Arnhem, Moto Morini, 32 str.p. KLASSE E Senioren: 51 t.m. 125 cc, H. Poorte, Nijverdal,,. Rond Sachs, 5 str.p.; M. Postema, Gieterveen, Mo nark 9 str.p.; W. B. Veënstra, Vars- seveld, Rond Sachs, 11 str.p.; Wie- be v.d. Meulen, Appelscha Batavus 11 str.p.; A. Graafstra, Appelscha, Batavus 13 strp.p; J. van Leeuwen, Heerde, Monark 14 str.p.: H. M. v. Stuyvenberg Velp, Rond Sachs 16 str.p.; H. Jager, Heerenveen, Bata vus 17 str.p.; J. de Groot Havelte, AGS-Puch 17 str.p.; K. Postumus, Zuidwlode (Dr.) KTM 22 str.p.; A. Bussink, Varsseveld KTM 27 str.p.; W. Lohuis, Hellendoorn. Rond-Sachs, 99 str.p. ZIJSPANNEN; W. Bi ethouwejAal ten BMW. 23 str.p.: H. Spenkelink, Rijssen BMW 26 str.p. Motoren t.m. 50 CC (Klasse A). J. W. Kensen, Holten. Kreidler 1 str.p.; H. Hoekman, Dalfsen A.H.S. 3 str.p.; J. Spanjaard, Barsingerhorn Zundapp 10 str.p.; A. J. Hoekman, Oudleusen A.H.S. 10 str.p.; J. C. v.d Linde, Arnhem Hercules 11 strp.; W J G Muller Reuver, Zundapp 13 strp.; P. Boere, Winkel (NH) Zundapp 25 str. p.; E. H. Wassink, Varsseveld, Sachs 50 32 str.p. Bromfietsen (Klasse A). A. Harmsen Hellendoorn D.K.W. 0 str.p.; J. H. Kooymans, Markelo Kreidler 6 str.p.; T. Kampman, Nijverdal Zundapp, 76 str.p. KLASSE D Junioren-motoren boven 175 cc. Th. H. G. Knuiman. Wijchen, Montesa 4 str.p.: B. Hartelman, Hen gelo (G) Husqvarna 7 str.p.; A. Boes veld Hengelo (G) Maico G9 str.p.; J. Kikkert, den Burg, Yamaha 12 str.p; H. Bieleman Holten Montesa 12 str.p.; D. Franken Zetten Montesa 14 str. p.; S. Keijser, Texel Yamaha, 15 str.p.: H. Groot Nulend Vorden Mai co 15 str.p.; J. B. W. Verhoeven Leen de Bultaco 17 str.p.; D. Müller, Hol ten Bultaco 17 str.p.; A. Boesveld, Hengelo (O) Maico 17 strp.; W. J. Kos Nrd. Scharwoude Maico 18 strp.; L. Bestebreurtje Rijsoord Husqvarna 20 str.p.; J. C. de Geus Heer-Hugo- waard Yamaha 22 str.p.; H. Bouw huis Holten Suzuki 24 str.p.; B. H. Ligtenberg Ruurlo Maico 28 strp.; J. Tuitert. Epse Yamaha. 29 str p.; J. H. A. Mulders, Maastrict Bultaco 31 str.p.; A. H. M. Nijkamp, Lonne- tcer Maico 33 str.p B. Bulsink, Sin- deren Husqvarna 39 str.p Klasse C Junioren-motoren 126 t.m. 175 CC: R. Helmink, Varsseveld, KTM 12 str.p.; A. M. Vogel. Almelo, Monark 16 str.p.; J, H. Olthoff. Hen gelo (O) Moto Morini 16 str..p; H. Koeleman Barchem Bultaco 18 str.p.; J. Hoevers, Brummen KTM, 18 str. p.; J. P. W. Voorham Wassenaar, KTM 2,2 str.p.; G. H. Nekkers, Hel lendoorn Moto Morini 23 str.p.; J. ten Pas, Lochem, Bultaco. 62 strp; H. Nijzink Rijssen Moto Morini 106 str.p. Klasse B Junioren-Motoren 51 t.m. 125 cc. H. Visser, Warnveld. KTM 1 str p.: J. B. A. Beerthuizen Gaande ren AGS 2 str.p.; P. v.d Kamp Arn hem, KTM 4 strp.; H. Jurjens, Am- hem Monark 7 strp.; G. J. Veldink, Harfsen, Maico 8 strp.; H. Lohuis Hellendoorn DKW 8 str.p G. J. Lan- genkamp Laren (G) KTM 8 str.p.; G. H. Kok, Lochem. Batavus, 12 str. p.; W. Aalpol. Eefde, Yamaha. 18 str.p.; M. Pley, Wierden Moto Mori ni 19 str.p,; J. v.d. Molen, Zuidhorn, ■KTM 21 str.p.; N. Verspaandonk, Veldhoven, Monark 21 strp.; W. Ver spaandonk Veldhoven Monark 27 str. p.; D. de Geus, Heerhugowaard, Ya maha. 3p str pj A. T. E. Berenpas, Goor, Monark 30 str.p.": A. H. Smit, Assen KTM, 32 strp.: J Willemsen, Hengelo (O) Rond-Sachs 47 strp.: P. G. J. P. Botschuijver. Amsterdam, Koloc, Enschede, Monark 54 str.p.; KTM 57 str.p horst, Monark Brinkman, Stap- str.p. Afgelopen zaterdag heeft jongen-B met 5-2 gewonnen van meisjes Goor- se M.H.C.-a. Twee doelpunten kwa men van de stick van Rex v. Gee- restein, twee van de stick van Wil lem Koopman en een van Robért v. Iddekinge. Mixed - c heeft met 2-1 verloren van de Goorse M.H.C. Het doelpunt werd door Christien v. Id dekinge gemaakt. Zaterdag 17 maart a.s. speelt jongens B om 10.00 uur te^en Deventer jongens A-2. Om 9.15 uur verzamelen bij OAD. Op stelling: Rex v. Geerestein, Joop Meerman, Robert v. Iddekinge, Ke- né v. Geerestein, Hans Schaap, Theo Maats, Ate Oostenbrug, Henk Meer man, Eric Cammeraat, Paul Post, Willem Koopman. Afmelden bij Rex v. Geerestein. H.C. Holten mixed-C speelt om 14.00 uur tegen de Sallandse M.H.C. Op stelling: Christine v. Iddekinge, Ani ta Admiraal, Frits Redeleer, Barba ra Boode. Rob Boode, Gerard Oos tenbrug, René Leppink, Femke Sijt- sema. Wouter Dhert, Margreet Lou- werenburg, Louis Voerman, Henk Lonink. Afmelden bij Christien v. Id dekinge. Verzamelen OAD om 13.15 uur. H.C. Holten veteranen mixed speelt om 15.15 uur tegen de Sallandse M.H.C. Opstelling: G. Makel, H. Dieben, A. Hammersma, I. Barne- veld, J, Dhert, C. v. Geerestein, G. Kraay, G. v. Loenen, R. Molkenboer, F. Redeker, P. de Reuber, K. v.d. Sloot, J, Sijtsema, H. Boode, T. Ude- ma, J. Hulshoff, J. Bruins. Afmelden bij G. Makel. Programma Blauw Wit senioren DOS 4—Blauw Wit 2. 2.30 uur- Ver trek 13.30 uur. Blauw Wit 3Eversberg 3, 2.30 u. SVZW 6Blauw Wit 4, 12 uur, ver trek 11.15 uur. (Plaatsing op verzoek) Het gaat in financieel opzicht slecht met het landelijk en provin ciaal C.J.V. Alleen in financieel opzicht want nog altijd wordt er door duizenden jon geren in 't land iet enthousiasme gewerkt voor hun club. Hierbij helpt het landelijk C. J- V. zoveel mogelijk door adviezen van functionarissen, weekends, cursussen, het kaderblad „Inklusief", werkmateriaal etc. etc. Dit belangrijke werk dreigt in ge vaar te komen door een tekort aan geld, een tekort dat veroozaakt wordt, door de onrustbarende kostenstijging en vermindering van subsidie van 't ministerie van C.R.M. Wanneer hier geen oplossing voor gevonden wordt zal het C.J.V. binnen enkele jaren opgeheven'moeten wor den. Om dit te voorkomen organiseert de ring Holten ten bate van het lan delijk C.J.V. op vrijdagavond 16 maart (hedenavond) in gebouw „Ire ne" aan de Boschkampstraat een grote verwerping (met prachtige prij zen), waaraan tevens een ledenwer ving verbonden is. U kunt ons verder helpen door 1 Lid te worden van het C.J.V. U betaalt f 18,— per jaar en u krijgt elke maand het 48 pagina's tellende interressante blad „Inclusief", dat u tot en met op de hoogte houdt van alles wat het C.J.V. betreft; TURNEN Ans en Cor Smulders, de nationale turnkampioenen bij de dames en heren, zullen van 20 t/m 28 maart deelnemen aan de turnwed- strijd van de Zuidafrikaanse Spelen, die in Pretoria worden gehouden. 2 Door u aan te melden als dona teur voor een door u zelf te bepalen bedrag met een minimum van een tientje per jaar: 3 Door een gift voor één keer over te maken op giro 51500 t.n.v. Chris telijk Jongeren Verbond, Driebergen. De onder 2 en 3 genoemde bijdra gen zijn aftrekbaar voor de inkom stenbelasting. Wij doen een dringend beroep op u het C.J.V. te helpen in de noodsitua tie waarin het nu verkeert. Het bestuur van de ring Holten C.J.V. Enschedeèr Piet Koloc op Monarkboorde zich door de blubber De leden vai de Ned. Bond wen hielden c vergadering in de afd. Espelo van pan Plattclandsvrou- dinsdag 13 maart het „Trefpunt". De presidente, mew. G. Slijkhuis-Dik kers opende de bijeenkomst met een hartelijk woord van welkom, in het bijzonder tot de heer Hulting die de ze avond het een en ander vertelde over het instituut voor Epilepsie be strijding en „De Macht van het Klei ne". Nadat enkele huishoudelijke pun ten waren afgehandeld gaf de heer Hulting een uiteenzetting over het bekende epilepsiecentrum ..Meer en Bosch" te Heemstede. Epilepsie, vroeger vaak „vallende ziekte" ge noemd, komt bij ongeveer 1 op de 150 mensen voor. Mede door de ontwikkeling van de moderne genees middelen is deze ziekte de laatste teintallen jaren wel terug gedrongen „De Macht van het Kleine" brengt de middelen bijeen, waardoor zeer veel mogelijk wordt dat uit de norma le verpleeggelden niet bekostigd kan worden. Na de pauze werden er dia's ver toond zodat het gesprokene hierdoor verduidelijkt werd. Tot slot bedankte de presidente de heer Hulting voor zijn causerie en wenste allen wel thuis. Dames die op dinsdagavond 27 maart mee willen naar de damesbeurs in Enschede kunnen zich nog opgeven, vinden op dinsdag 22 mei. Op de onlangs gehouden Voorlich tingsbijéénkomst omtrent snij-mais- teelt en speciaal de koop- en verkoop hiervan is besloten dat voor belang hebbenden opnieuw een vergadering belegd zou worden. Er zal dan nader over de contract teelt gesproken worden, en een com missie worden benoemd die de be langen verder gaat behartigen. Deze tweede avond zal gehouden worden op dinsdagavond 20 maart a.s. in café Kalfsterman. 20 uur. aanvang Iedereen die belangstelling heeft in deze contractteelt is van harte wel kom op deze vergadering. Namens veren. v. Bedrijfsvoorlichting, J. W. Lubbersen.

Holtens Nieuwsblad | 1973 | | pagina 3