De N.V.V.-bond „A.V.B." huldigde vijf jubilarissen Uit het plaatselijk parlement Open Deur-samenkomst te Dijker hoek Officiële publikaties Echtpaar Van Coeverden vijftig jaar getrouwd Solidariteit grootste krachtbron Nationale kollekte voor geestelijk gehandicapten 25 JAAR BONDSLID Kerkdiensten Medische Dienst Weekenddienst Tandartsen Dierenartsen Nieuwe auto gestolen en weer terecht Burgerlijke Stand Gezinsverzorging Storingsdienst GEB Wachtdienst Slachthuis Brandmelding Gevonden en verloren voorwerpen Raadsvergaderi n g GESLAAGD Er zijn nog subsidies ie verdelen Slachthuis-tarieven drastisch verhoogd Plan comité Beuseberg voor kennisgeving aangenomen Lichtpunten op gevaarlijke kruising in Dijkerhoek In 1973 aardgas in Dijkerhoek Openbare kennisgeving DAT DOEN WIJ HOLTENS NIEUWSBLAD Advertentieprijs Ut cent per mm (bij contract lager) Abonnementsprijs 6,per half jaar, 12,per jaar Vrijdag 20 oktober 1972 24ste Jaargang - No. 42 Uitgave van de Stichting „Holtens Nieuwsblad" te Holten Hoofdredacteur W. Beyers Telefoon 05483 - 1234 Administratie: Gaardenstraat 17, tel. 1533 Redacteur en plv. hoofdred. J. Wiggers Betaling op giro 875587 van de Raiffeisenbank te Holtent.g.v. Holtens Nieuwsblad In een feestelijke vergadering van de A.B.V.-N.V.V. ..Holten", die woensdagavond in de zaal van hotel Vosman gehouden werd en druk bezocht was, zijn vijf leden, die vijf en twintig jaar bondslid waren met dit zilveren jubileum gehuldigd. Het waren de heren: H. Bruintjes, J. Ebrecht, G. J. Lodeweges, L. Meinsma en H. W. Tuller, die met hun echtgenotes aanwezig waren. Na een welkomstwoord van voorzitter J. Calkhoven in het bij zonder tot de jubilarissen en de districtsbestuurder, de heer A. Kruis, werden de jubilerende leden door laatstgenoemde gelukge wenst en toegesproken. De heer Kruis noemde de solidariteit een van de grootste krachtbronnen in de vakbeweging. Als voorbeeld stelde hij wat kort geleden bij Enka-Breda is gebeurd. Een hartverwarmend bewijs van sa menwerking en eensgezindheid in 'n tijd waarin bijna elke dag sprake is van bedrijfssluitingen en -fusies. Een ieder, zo kan men gerust stellen, die 25 jaar lid van zijn organisatie is. bewijst daardoor solidariteit, met 't werk van de vakcentrales. De heer Kruis twijfelde er niet aan, dat als de gezondheid van de jubilarissen zulks toe zou laten, zij ook ter zijner tijd de gouden speld voor een 40-jarig jubileum zouden ontvangen. Met de felicitaties van het bondsbestuur overhandigde hij de jubilarissen de zilveren N.V.V.-speld, met de wens, dat deze nog lang met vreugde zal worden gedragen. Daarna was het woord aan de heer Calkhoven, die namens alle aanwezi gen de vijf jubilerende leden met dit Op de foto van links naar rechts, de heren G. J. Lodewe ges, L. Meinsma en H. Bruin tjes, staande districtsbestuurder A. Kruis. J. Ebrecht, H. W. Tul ler en voorzitter J. Calkhoven. vijfde lustrum feliciteerde, waarbij hij zijn gelukwensen vergezeld deed gaan van een boeket bloemen voor de dames van de jubilarissen. Na deze huldiging werd de avond verder' doorgebracht met het alom bekende bingospel, waaraan leuke prijzen verbonden waren. Van de zij de der afdeling werden de aanwezi gen getracteerd op een drankje en een rokertje, zodat een gezellige sfeer ontstond en men op een avond kan terug zien. HOLTEN. Ned. Herv. Kerk: 8.30 en 10.15 uur. hullpred. A. Schellevis. Extra col lecte: „Diaspora (Prot. in ver strooiing). Oppasdienst: mevrouw Admiraal, Geesje Rosman en Alie Ebrecht. Gerei, kerk: 9.30 uur en 15.00 uur, ds. R. A. Hoogkamp. In de beide diensten is de ene collecte voor het Werelddiakonaat. Bij de uit gang collecte voor „Eigen Kerk bouw". R. K. Kerkdienst: 9.30 uur H. Mis in het gebouw Irene. NIEUW HEETEN. R.K. Kerk: Zaterdagavond 7.00 uur. Zondagmorgen 3.00 uur en 10.00 DIJKERHOEK. Bethanië: 9.30 uur ds. C. C. Addink. Extra collecte: „Diaspora (Prot. in verstrooing). OKKENBROEK. Ned. Herv. kerk: 10.00 uur, ds. Meij er van Olst. Extra collecte: Kerk voogdij. Zaterdagmorgen vanaf 9.00 uur tot maandagmorgen 8.00 uur: C. H. Rietdijk, Molenbelterweg, telef. 1280 (alleen voor spoedgevallen). Gaarne boodschappen voor 9.00 uur bij eigen huisarts opgeven). Dienst wijkverple ging: Zaterdag, 21 okt. en zondag, 22 okt. zuster J. E. Duncan, Groene Kruisgebouw, tel. 1436. Zondag tus sen 12.00-14.00 uur. Ambulancever voer: Tel. 1338 (Joh. Aanstoot) b.g.g. tel. 1320 (Fa. A. Muller en Zn.). Zaterdag, 21 okt. en zondag, 22 okt. J. v.d. Enk, Burg. v.d. Bergplein 33 Wierden, tel. 05496-134 van 18.00- 19.00 uur (alleen voor spoedgeval len). Zaterdag. 21 okt. en zondag, 22 okt. Th. A. Oostenbrug, Diessenplasstr. 5, tel. 1515. Dinsdagmiddag omstreeks twaalf uur werd van het pleintje bij de ga rage E. H. A. G. een splinternieuwe auto gestolen, ter waarde van ruim f 10.000.'s Morgens worden de wagens uit de garage gereden en op het pleintje neergezet met deze keer 'de sleutels er nog in. Toen een der monteurs 's middags naar huis ging heeft de dief zich als koper voorge daan. Hij is toen door hem naar de garage verwezen. Van een stil mo ment heeft de dief gebruik gemaakt om snel met de wagen te verdwijnen. De auto is donderdag langs de weg tussen Velp en Arnhem onbeschadigd teruggevonden. De floltense politie heeft de zaak in onderzoek. Voor de fa. T. Stukker en Zn., die de wagen voor de verkoop voorradig had, een pak van ht hart, dat aan de wagen niets mankeert. Geboren: Aaltje dv A. J. Pinkert en M. Klein. Diederik zv P. Lug- tigheid en G. A. van Luijk. Gehuwd: B. J. Marktvoort, oud 25 jaar, Holten en G. J. Meijer, oud 25 jaar. Diepenveen. J. W. Dijk, oud 24 jaar, Wijhe. en F. G. Lubbersen, oud 21 jaar. Holten. B. Ebrecht, oud 44 jaar, Holten en J. Brands, oud 16 jaar Markelo. Ondertrouwd: G W. Stegeman, oud 24 jaar. Bathmen en J. Paal man, oud 24 jaar, Holten. BEVOLKING. Ingekomen: A. van Wijk en gez. van Deventer. E Eektimmerman en gez. van Almelo. H, E. Kruit en gez. van Utrecht. J. R. Baltus en gez. van Deventer. Mej. H. M. Deppenbroek van Enschede. J. F. Wolven en gez. van Diepen- L. F. M, Guldenaar en gez. van Deventer. H. Dijkgraaf en gez. van Deventer. A. A. J. Heijnis ,en gez. van Deventer. Vertrokken: Mevr. F. G. Dijk-Lub- bersen naar Wijhe. A. J. Wester hof en gez. naar Apeldoorn. Zondag 22 september a.s. belegt de Open-Deur-gioep weer een bijeen komst in de buurtschap Dijkerhoek. Evenals de vorige keren zal de bij eenkomst worden gehouden in de zaal van café-rö -.aurant „Het Bonte Pa-ara". Spreker is de nog jeugdige predi kant van de Geref. Kerk te Enter, ds. B. J. W. Schelhaas. Het onder- Alle werkdagen, behalve zaterdag, van 9.00-10.00 uur bij mevr. C. Knijff-Dekker, tel. 1438, b.g.g. tel 1799 mevr. Beldman-Aanstoot. Zaterdag, 21 okt. t.e.m. vrijdag 27 okt. buiten de diensturen Elec- tra: J. Kolkman, Gaiardenstraat 13, tel. 1368. Gas: Geen dienst. Vrijdag, 20 okt. t.e.m. zondag, okt. keurmeesters buiten diensturen H. W. Goorman. Kol- weg 52, tel. 1513. Maandag, 23 okt. t.e.m. zondag, 29 okt.: J. Hof, Sche penenstraat 16. tel. 1697. Aangifte gestorven dieren op zaterdag: van 9.00-11.00 uur aan het slachthuis, tel. 1318. Overdag: telef. 1352 'Politiebureau), •s Nachts: Telef. 1224 (G. W. Kna pen) b.g.g. tel. 1325 (G. ter Harm sel) Gevonden: Sleutel aan leren riem pje, blauwe werkkiel, kinderporte- monnaie, zilveren broche, pijp, groen/beige kinderpet. Verloren: horloge met zilveren ket ting, goudenschakelarmband, witte plastic klomp, wit wollen vest, zwar te herenbril in etui. De gemeenteraad komt dinsdag 24 oktober a.s. cles middags 4.00 uur ton gemeentehuize in openbare ver gadering bijeen. Op de agenda prij ken slechts twee punten, namelijk: 1. Onderzoek van de geloofsbrief van het nieuw benoemd lid van de raad, de heer W. Vlogtman en 2. Afscheid wethouder H. Klein Velderman. De heer H. Borkent en mevrouw A. Borkenl-Niehof te Holten slaagden aan de Rijks Universiteit te Leiden voor respectievelijk het doctoraal examen Sociologie der niet-Westerse Volken en Culturele Antropologie. Zij vertrekken binnenkort naar Indone sië voor wetenschappelijk onderzoek. In de vorge week dinsdag onder voorzitterschap van de burge meester, mr. W. H. Enklaar, gehouden raadsvergadering, waarin weth. KI. Velderman wegens ziekte niet aanwezig was, zei de bur gemeester, dat 't college met een moeilijkheid zit, n.l. de verdeling van f 4000,in de begroting van 1972 aan subsidie. Het college komt er niet uit, daarom stelde hij zich voor deze zaak met de com missie voor de gemeentefinanciën te bekijken. Vierduizend gulden is echt niet om over naar huis te schrijven, maar er moet toch een verdeling komen. Naar aanleiding van de verdaging van de goedkeuring van G.S. betreffende het besluit tot verkoop van een bouwterrein aan J. L Boersma, vroeg de heer Bosschers (C.H.) naar de stand van zaken. werp luidt: „Wat mag je van een kerkganger verwachten?". Medewerking wordt verleend door een koor van Holtense jongeren, die op het electronisch orgel worden be geleid door Rien Landeweerd. Hun vrolijke, pittige zanj zette veel luister bij aan de Open Deursamen komst, die twee weken geleden te Espelo werd gehouden en waarvoor goede belangstelling bestond. Ook toen sprak ds. Schelhaas over het zelfde onderwerp. Aan de bezoekers wordt bij het bin nenkomen weer een volledig Pro gramma uitgereikt. Alhoewel er geen entree gevraagd wordt, zal er wel een collecte voor het Open Deur werk worden gehouden. Er zal gelegenheid worden gegeven tot het stellen van vragen. De bijeenkomst begint om 19.15 uur, hoewel even van tevoren moge lijkheid wordt geboden tot gemeen schappelijk zingen. Iedereen, met name rand- en bui tenkerkelijken, is hartelijk welkom! Van 23 tot en met 28 oktober zal wederom de jaarlijkse .Collecte Geestelijk Gehandicapten worden gehouden. Nog steeds blijft de finan ciële steun uit particuliere bron een dringende noodzaak om een maxi mum aan hulp aan de 2 a 3 procent geestelijk gehandicapten van ons volk te garanderen. Zelfs nu is die hulp meer dan ooit nodig door de overheidsbeperkingen op financieel terrein. In de Nationale Collecte Geestelijk Gehandicapten werken de protes tant christelijke, de rooms-katholieke en algemene organisaties in totaal zes verenigingen eendrachtig samen. Met recht mag worden gesproken over „Door en voor alle gezindten". De collecte-opbrengst blijft voor de helft in het rayon (er zijn in Nederland bijna honderd collecte-rayons), waar de collecte v/ordt gehouden t.b.v. plaatselijke en regionale voorzieningen. De rest komt ter beschikking van de grote landelijke organisaties. De Nationale Collecte Geestelijk Gehandicapten wordt gehouden door middel van collectebussen, collecte-enveloppen, intekenlijsten/boekjes en in som mige gevallen met collectebonnen. De Nationale Collecte Geestelijk Gehandicapten heeft niets van doen met organisaties en privé-personen, die huis aan huis of telefonisch artikelen te koop aanbieden onder het voorwendsel, dat de winst of een deel van de winst op de verkochte artikelen ten goede komt aan geestelijk en/of lichamelijk gehandicapten. Burgemeester en wethouders van Holten maken bekend, dat het raads besluit dd. 19 juni 1972, nr. 674, goed gekeurd door gedeputeerde staten der provincie Overijssel bij besluit van 30 augustus 1972, afdeling 3, nummer 76687, tot onttrekking aan het open baar verkeer van het gedeelte van de Brummelsteeg (weg nummer 34 van de wegenlegger) tot een lengte van ongeveer 95 meter, lopende van af de Oude Deventerweg in ongeveer noordelijke richting, vanaf 23 oktober 1972, gedurende veertien dagen ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage ligt. Holten. 20 oktober 1972. Burgemeester en wethouders voornoemd. W. H. Enklaar, burgemeester G. J. Langenbarg, secretaris. Verkiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten - Generaal Stemmen bij volmacht I. De burgemeester van Holten brengt ingevolge artikel K 3 der kieswet ter openbare kennis, dat ter secretarie dezer gemeente kosteloos verkrijgbaar zijn de for mulieren voor de verzoekschrif ten om bij de a.s. verkiezingen van de leden van de tweede ka mer der staten-generaal bij vol macht te stemmen. Het verzoekschrift moet, behou dens het bepaalde onder 3, uiter lijk 14 dagen vóór de dag der stemming worden ingediend, in ingediend bij burgemeester er wethouders der gemeente, in wel ker kiezersregister hij op de dag der kandidaatstelling is opgeno men. 3. Het verzoekschrift kan_ uiterlijk op de vijfde dag voor die v.an de stemming worden ingediend, in- Herverkaveling ,,De Haar" GS hebben gevraagd om in ver band met de herverkaveling van gronden in „De Haar" met een nieu we prijs te komen. De cijfers zijn in concept gereed en men komt er wel mee uit, verklaarde de voorzitter. Op een vraag van zijn fractiege noot, de heer H. Rietberg, wees de voorzitter op een ingediend bezwaar schrift. Hij weet niet hoever men dit doorzet. De stukken zijn bij het veri ficatiebureau en gaan dan met het oog op de woningwetbouw naai' Zwol le. Volkshuisvestig aldaar is met de (prik)prijs accoord Met de huurprijs van de woning Boschkampsstraat ging de raad ac coord. De huurder stond hoog op de lijst verklaarde de burgemeester. De heer Meerman (PvdA) vroeg zich af of deze woning niet onbe woonbaar had moeten worden ver klaard. Hij dacht dat de gemeente erg voor onbewoonbaar verklaren De huurder is er mee accoord ge gaan zei de burgemeester. Het onder houd komt voor zijn rekening. Aan de heer U. de Jong te Benne- broek werd een kavel van het villa- lerrein in de Look verkocht voor f 43.500, exclusief aanlegkosten gas en electra. Slachthuis tarieven Het is noodzakelijk in verband mi de tekorten (dit jaar 1 200.000.in 1973 waarschijnlijk f 246.500.de slachthuistarieven drastisch tc ver hogen. De tekorten worden onaan vaardbaar. Voor runderen 3.3 cent per kilo en voor varkens met 3.4 et. Op een vraag van de heer Van Schouten* (B..P) oi' de tekorten niel op andere wijze zijn op te vangen. „Is er geen reserve" vroeg hij. De voorzitter wees er op, dat de salarislasten steeds hoger worden en de zuiveringSlasten stijgen van 1' 70.000 nu tot 1 90-000 per jaar! Het elastiek, dat in de begroting zit be draagt slechts f 45.000. Mede oorzaak is, dat er geen progressie meer in zit. de slachtingen blijven constant. De heer Ten Berge (Gem. Bel.) zei onder andere dat men wel geen winst mag maken als overheidsbe drijf, maar wel een voorraadje ma ken. Dat is ook wel gebeurd verklaarde de burgemeester, die nog wel ingrij pen met de gebruikers noodzakelij' acht. Inschrijving Bij het voorste] tot een onderhand se opdracht tot het aanleggen var een licht- en krachtinstallatie ten be hoeve van de uitbreiding van hel slachthuis, wees de heer Wansink (Gem. Bel.) er op, dat 't voorgestel de bedrag ad 1" 10.356.90 hoger is dan de inschrijving van Klein Velderman B.V. De burgemeester verklaarde, dat de architect „Krachtwerktuigen" 't bedrag hoger gesteld heeft omdat Klein Velderman B.V. een stelpost vergeten heeft, hetgeen ook blijkt uit een begeleidend schrijven van dit bu reau. Zij bleef daarmee toch de laag ste inschrijver. De heer Wansink was van mening, dat Klein Velderman B.V. dan een nieuwe inschrijving had moeten in zenden. Hij wilde met deze gang van zaken niet accoord gaan. Na een geprikkelde discussie wil de hij en de heren Van Schooten en Bosschers geacht worden te^en te hebben gestemd. De raad ging vervolgens accoord met een verhoging van 15 tot 20 pro cent van de gemeentelijke leges en met een wijziging van de bouwveror dening. Alternatief De leden van het comité Beuse berg zijn uitvoerig in de gelegenheid geweest het bestemmingsplan Beuse berg te bespreken en voorstellen te doen in het bestemmingsplanforum, zei de burgemeester als toelichting op hel voorstel het plan voor een al ternatief beleid voor kennisgeving aan te nemen. Als het plan Beuseberg ter sprake komt kan de raad er eventueel op te ruggrijpen. De heer Kaan (PvdA) merkte op, dat het plan Beuseberg in 't bestem mingsplanforum zinvol is besproken en dat er geen aanleiding is daar nu op terug te komen. Bij een wijziging van de begroting voor 1972 werd besloten onderhands aan de N.V. Krekel het maken van een verharde parkeerplaats bij het sportveldencomplex Meermanskamp voor een bedrag van f 6446 op te dragen. De NV wilde 't gratis doen voor de Stichting Sportbelangen, maar B en W. vinden het beter om de aanleg door de gemeente te laten geschie den. Men kan de stichting dan nog wel een plezier doen. Naar aanleiding van een viertal vragen van de heer Bosschers, ant woordde de burgemeester, dat Rijks waterstaat bereid is in Dijkerhoek op hel gevaarlijke kruispunt 5 a 7 lichtpunten aan te brengen. De rio lering bij smederij Broekhuis komt pas 1 november in de commissie ge meentewerken en de aardgasaanslui ting in Dijkerhoek komt op 24 oktober in de commissie energievoorzie ning. Tenslotte willen B. en W. zich nog eens beraden over de invoering een toeristenbelasting. Er kunnen nog wel eens tegenvallers komen bij de begroting voor 1973. VOGELS gooien geen plastic weg VISSEN hakken geen bomen om KONIJNEN hebben geen radio's aan VLINDERS gaan niet met de spuitbus rond. Dit is het begin van het kinderboekje: Dag vogels, dag bloemen, dag mensen, geschreven door Marg. Gabel en geïllustreerd door Susan Perl, in het Nederlands bewerkt door Elly en Jaap Willems (uitgeverij Kosmos), waarop wij graag ter gelegenheid van de Kinderboekenweek de aandacht willen vestigen. Aan dit leuke boekje kunnen ook de grotere kinderen en de volwassenen veel plezier beleven, terwijl het tevens een goede leidraad kan zijn om onze wereld leefbaar te helpen houden. MILIEUGROEP HOLTEN Donderdag 26 oktober viert het .chipaar Jhr. J. H. A. van Coever den-J. H. van Coeverden-Bekker- nens, Beusebeug 88 z'n gouden hu welijksfeest. De heer en mevrouw Van Coever den, die respectievelijk 79 en 77 jaar oud zijn, zijn beide nog goed ge zond. Het echtpaar dol sinds e trouwdag op de boerderij in de Beuseberg heeft gewoond heeft 4 kinderen, 8 kleinkin deren en 1 achterkleinkind. De gouden bruidegom heeft voor zover hij zich kan herinneren altijd bijen gehouden en momenteel heeft hij nog twee „volken" die hij met as sistentie van z'n kleinzoon verzorgt. 't Echtpaar Van Coeverden reci- piëert donderdagavond van 7.30-11 uur in zaal „Amicitia". Bij de vele gelukwensen voegen wij gaarne onze. dien de kiezer die bij volmacht wenst te stemmen zich, verge zeld van de kiezer die als zijn ge machtigde wil "treden, persoon lijk vervoegt tfcr secretarie van de gemeente* waar zij beiden op de dag der kandidaatstelling in het kiezersregister zijn opgeno men. Het verzoek om bij volmacht te stemmen wordt niet ingewilligd wanneer de verzoeker is toege staan in een -andere gemeente aan de stemming deel te nemen. Hij. die zich bereid heeft ver klaard als gemachtigde op te tre den, moet op de dag der kandi daatstelling zijn opgenomen in een kiezersregister. Een kiezer mag niet meer dan twee aanwijzingen als gemachtig de aannemen. De volmachtgever is niet bevoegd de volmacht in te trekken of in persoon aan de stemming deel te nemen. Als gemachtigde kan, bij een ver zoek als bedoeld onder 2, slechts worden aangewezen de echtge noot of echtgenote, een der bloed of aanverwanten in de eerste tot en met vierde graad, de echtge noot van een schoonzuster of de echtgenote van een zwager, dan wel een der huisgenoten van de volmachtgever. Onder huisgeno- ten worden Verstaaft zij, die blij kens het kiezersregister hetzelf de adres hebben als de volmacht gever. Ten aanzien van een verzoek als bedoeld onder 3 geldt de onder 8 genoemde beperking niet. I De onder 8 genoemde beperking in de keuze der gemachtigden is evenmin van toepassing op kie zers, die door hun beroep of werkzaamheden herhaaldelijk of gedurende het gedeelte van het jaar waarin de stemming valt buiten hun woonplaats verblijven, zoals schippers. Dit geldt ook voor hun echtgenoten, voor zover deze in de afwezigheid delen. I Nadere inlichtingen worden ter gemeentesecretarie verstrekt. Holten, 17 oktober 1972, De burgemeester W. H. Enklaar. Verkiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten - Generaal. Stemmen in een willekeurige gemeente 1. De burgemeester van Holten brengt ter kennis van belangheb benden, dat aan een kiezer op zijn verzoek kan worden toege staan aan de stemming ter ver kiezing van de leden van de tweede kamer der staten-generaal op 29 november 1972 deel te ne men in een willekeurige gemeen te. 2. Deze mogelijkheid bestaat niet voor de kiezer, aan wie is toege staan bij volmacht te stemmen. 3. De kiezer, die van deze bevoegd heid gebruik wil maken, dient daarvan na de dag der kandi daatstelling, doch uiterlijk op de veertiende dag voor die der stem ming (dus uiterlijk op 15 novem ber 1972), schriftelijk, door mid del van een formulier dat ter se cretarie van elke gemeente kos teloos verkrijgbaar is, medede ling te doen aan de burgemeester b. de gemeente, waar hij op de daatstelling; dag der kandidaatstelling in het kiezersregister is opgenomen. Hij geeft daarbij op: a. zijn naam en voornamen of voorletters b.de datum en het jaar van zijn geboorte; c. de gemeente, waar hij op de dag der kandidaatstelling in het kiezersregister is opgeno men, alsmede zijn adres al daar op de dag der kandi daatstelling; d. de gemeente en het adres waar hij d° verklaring, dat hij bevoegd is in een wille keurige gemeente te stemmen (kiezers legitimatiekaart), wenst te ontvangen. 4. De kiezer, die in het bezit is van een kiezerslegitimatiekaart kan zich, behoudens in gemeenten waar burgemeester en wethouders een of meer stembureaus daartoe in het bijzonder hebben aange wezen, in 'n stembureau van zijn keuze ter uitoefening van zijn kiesrecht aanmelden. Indien burgemeester en wethou ders in een gemeente een of meer zodanige stsmbureaus heb ben aangewezen, worden de adressen daarvan tenminste veer tien dagen voor le dag der stem ming ter openbare kennis ge bracht. Deze adressen worden bovendien vermeld op een lijst, welke bij de ingang van elk stem lokaal in die gemeente wordt op gehangen. Holten. 17 oktober 1972, De burgemeester voornoemd, W. H. Enklaar.

Holtens Nieuwsblad | 1972 | | pagina 1