doet verkopen Adverteren TOYOTA" W.DRENT EN ZOON perceel weide of bos Corolla 1200 stationcar VVV Holten Verpleegster zoekt te vorderen Vrijdi ^o^..erdag 20 juli 19 d 2 j^pWiSi Uit aller naam: Dankbaar en blij geven wij kennis vain de geboor te van ons zoentje en broertje Kandriekus We noemen hem HENRI J. Stegeman J. Stegeman- Oolbekkink Bert Riande Holten, 20 juli 1972 Industriestraat 14. ♦YYvvvyyyyyyyxyrannnoogxxxraoooogxxaogxxxxxvyyyyyyyvyvvinf jos van der spek hanneke de wit trouwen op 4 augustus 1972 huwelijksvoltrekking in het gemeentehuis te Holten om 13.45 uur kerkelijke inzegening in de n.h. kerk te holten om 14.15 receptie in hotel holterman te holten van 15.45-17.15 uur charlotte de bourbonlaan 23 rotterdam beuseberg 125, holten Egbert Jan Elmerink en Alida Frederika Stevens hebben de eer u, mede na mens wederzijdse ouders, kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk waarvan de voltrekking zal plaats hebben op woensdag 26 juli a.s. om 11.00 uur in het gemeentehuis te Bath- men. De huwelijksinzegening vindt plaats om 14.00 uur in de Ned. herv. kerk te Bathmen door de weleer waarde heer ds. J. Beerthuis. Juli 1972 Gooikersdijk 6, Colmschate Loo 91, Bathmen Toekomstig adres: Loo 91, Bathmen Receptie van 15.00-17.00 uur in zaal Braakhekke te Bath- Op zondag 30 juli ho pen onze lieve ouders en grootouders J. Qssterkamp en G, Oasterkamp-Baan de dag te herdenken, dat ze vóór 25 jaar in de echt werden ver bonden. Fenny - Herman Ina - Henk Frida José Holltben, juli 1972 Schoutenstraat 40. Gelegenheid tot felici teren: maandag 31 juli. 's avonds vanaf half acht in zaal Amicitia. QpetiWJ Hierbij hebben wij het genoegen u mede te delen dat wij op w&ensdag 26 juli a.s. om lj..00 uur onze SLIJTERIJ gaan openen in de Burg. v. d. Borchstraat 16. De officiële opening zal plaats hebben door wet houder J. Rietberg, loco-burgemeester. Tevens is er dan van lJf.00-18.00 uur gelegenheid om onze slijterij te bezichtigen. Uw aanwezigheid zal op hoge prijs worden gesteld. JAN HAVERSLAG- aoaooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooonnrit In verband met de snelle groei van ons bedrijf, vragen wij met spoed: die bereid zijn in 2-ploegendienst te werken. Wij bieden u behalve een prettige werkkring: goed salaris 4 weken vakantietoeslag 19 dagen vakantie per jaar reiskostenvergoeding gratis werkkleding schoon werk eventueel kan voor woonruimte worden gezorgd. Voor nadere inlichtingen kunt u zich dagelijks tussen 8.00 en 17.00 uur wenden tot ons bedrijf, afdeling per soneelszaken. Stempher C.V, Verpakkingsindustrie MORS WEG 13 - RIJSSEN TELEFOON 05480 - 3168 Hebt u hem reeds gekocht! Zo niet, hij is in voorraad. Kaart Holten (dorp) Prijs 1.- in Holten gemeubileerde WOONRUIMTE bestabnde uit tenminste zit-slaapkamer met eventueel gebruik van keuken, van 1 september tot 1 maart 1973^ Zr. T. Dijkhuis, Bocht Oosterdiep 52, VEENDAM Te koop plm. 80 are ROGGE op stam. Briefjes inleveren vóór 1 aüg. bij Joh. Bos- schers, Beuseberg 137. gevraagd plm. 1 of 1^2 ha. Genegen plm. f 1.- per meter te betalen. Aanbiedingen bur. v.d. bla Gaardenstraat 17 Te koop 2 jonge HONDJES Heden nam de Here plotseling tot Zich, onze geliefde, zorgzame man, vader en opa LAMMERT JAN KRIKKINK op de leeftijd van 78 jaar. H. Krikkink-Marsman B. J. Rrikkink J. W. Aaftink-Kiikkink G. J. Aaftink Bert Marietje Holten, 16 juli 1972 Dijkerhoek 46. De begrafenis heeft inmiddels plaats gehad op de Nieuwe Begraafplaats. Heden nam de Here plotseling uit ons midden weg onze geliefde broer, zwager, oom en neef Lammert Jan Krikkink echtgenoot van Hendrika Marsman in.de ouderdom van 78 j. Dat hij moge rusien iri vrede. Fam. wed. H. J. Stevens- Krikkink Fam. A. Jansen Fam. J. W. Boode- Jansen Fam. G. H. Krieger- Boode Fam. Ten Velde Fam. J. H. Sprokkereef- Sandvoort Holten, 16 juli 1972 Zij "die iets hebben van de Braderie- commissie worden verzocht hun nota's, evt. met con-; umptiebonnen in te leve ren voor dinsdag 1 aug. a.s. bij de penningmeester, de heer B. Oplaat, Ned. Mid-j lenstandsbank, Oranjestr. 9 biedt part-time en full-time werkzaamheden, welke THUIS zijn te verrichten, om uw vrije tijd produktief te maken. Voor schriftelijke inlichtingen (postzegel insluiten): STUDIO - WORKSHOP P.o.b. 2168, 's-Hertogenbosch Bij de Edeltalsperre in het bergland van Hessen is een spaarbekkencentrale in aan bouw, waarvoor een van de grootste kunstmatige grotten ter wereld is gebouwd. De oude Barbarossa, in zijn legendarisch bergkamertje midden in de „Kyffhauser"zou waarschijn lijk groen worden van afgunst en de verhuizers bellen wan neer hij dit schouwspel kon zien: een reusachtige hal, diep in de berg, ruim 100 meter lang, 33 meter breed en 50 meter hoog groot genoeg dus om er een flatgebouw van 16 verdie pingen met parkeerplaatsen en al gemakkelijk in onder te kun nen brengen. Dit gigantische berghol een van de grootste ter wereld is in de afgelopen twee jaar ontstaan. Het zal die nen als machinekamer voor de nieuwe spaarbekkencentrale Waldeck II', die door de Preus- senelektra-Wasserkraft GmbH in samenwerking met Siemens wordt gebouwd en in 1974 in bedrijf zal komen. De centrale is bestemd voor het opvangen van pieken in de elektriciteits voorziening. (Siemens persfoto) in goede staat Kolweg 56a Studio - Workshop Twee fijne rïbpakken voor binnen en buiten. De linker combinatie van jasje in over hemdstijl met bijpassende broek werd ontworpen door de beken de Franse confektionair Pierre d'Alby. Het is verkrijgbaar in 6 tinten: hardblauw, rose, rood, geel beige en écru. Het pak rechts met korte mouw is van Berghaus, Amster dam. Doordat ribfluweel van katoen gemaakt wordt kun( u er zeker van zijn dat ze mooi blijven. A. Poliste, Beuseberg 59 Te koop bij inschrijving: pLm. 5 ha. hooi- of kuilgras gelegen in het Fletgoor. Hier had uw Inlichtingen bij heit Bureau van Uitvoering aan de Borkeldweg te Markelo. advertentie kunnen staan Briefjes met inschrijving inleveren vóór vrijdag 28 juli - 12.00 uur. Voor de vele blijken van be langstelling, felicitaties, bloemen en cadeaus, die wij ter gelegenheid van ons 40- jarig huwelijksfeest moch ten ontvangen, zijn wij u al len zeer dankbaar. M. Paalman T. Paalman-Kolkman I Holten, juli 1972 Espelo 5 Heden overleed, geheel onverwacht, onze gelief de zwager Lammert Jan Krikkink Dat hij moge rusten in vrede. Fam. J. W. Krikkink Holten, 16 juli 1972 Te koop kleine GASHAARD Te koop 3 hectare ROGGE op stam, ook in percelen. Briefjes inleveren vóór 28 juli bij F. J. Pasop, Borkeld 89. Te koop pl.m. 2 hectare rogge (op stam) aan de Geskesdijk (Look) H. LANDEWEERD Kolweg 73 een van de vele modellen van Toyota, met reden de best verkochte Japanse automobiel. Autobedrijf Arendzen Off. dealer voor Markelo en omg. Holterweg 2 - Markelo - Tel. 05476-1244 zal reeds dienst doen bij de openings plechtigheid van de Olympische Spe len op 26 augustus 1972. Via de drie antënne-installaties in Raisting kunnen dan alle overzeese continenten worden voorzien van ra dio- en tv-trogramma's over de Oly- pische Spelen. Normaliter vindt langs deze weg vooral de transmissie van telefoongesprekken plaats. De reus achtige antennespiegel van het derde grondstation, die kort geleden werd aangebracht, heeft een diameter van 28,5 meter en weegt 255 ton. Een maal in werking, kan deze kolos met een nauwkeurigheid van een honderd ste graad op een van de 40.000 kilo meter verwijderde communicatiesa tellieten worden ingesteld. Ruilverkaveling Holten-Markelo 4 cylinder, 1166 cc, 73 pk 135 km, schijfremmen vóór laadvermogen 400 kg Oberbayein) is hei derde Duitse grondstation voor telecommunicatie per satellist verrezen. Deze „pijler" onder wereldomspannende communi- cia-tiebruggen die in opdracht van de Duitse PTT door een door Siemens geleid consortium wordt opgericht, Dankbetuiging betuigen wij aan een ieder, die blijk heeft ge geven van medeleven bij 't plotseling heengaan van onze geliefde man, vader en grootvader Hendrik Jan Slijkhuis onze oprechte dank. Wa. Slïjkhuis-Jansen Holten, juli 1972 61

Holtens Nieuwsblad | 1972 | | pagina 2