Zesde klas verlaat de Dorpsschool ..Koliias nieuws Tot 15 juli Zesde klas Kolschool nam afscheid OP VRIJDAG 14 JUTI TWEEDE SCHUREDAG ONZE AGENDA trouwboek^ voor gratis SPAR KOFFIE 1® UÜ Ballonwedstrijd Studie wordt voortgezet Achtste leerkracht aan de Dorpsschool Amateur spelleiderscursus Trainerscursus van de afd. Twente K.N.Y.B. Toespraken hoofd en voorzitter oudercommissie Gevonden en verloren voorwerpen „H.G.K." gaat vakantie houden Benoemd te Epe - Zuuk Duif G. Steunenberg eerste van Compiegne Ludiek vermaak AFSCHEIDSAVOND KLEUTERSCHOOL TUINSTRAAT Schuurtje in Haarstraat uitgebrand Duif Joh. Paalman eerste van St. Quentin vrijdag 7 juli 1972 3 'Kampioen koffie is SPAR koffie het cadeau zien, dat zij zojuist gekregen, heeft. Vrfjdag 7 juli 17.00 uur: Prijsuitreik ng ballonwed strijd op 't kantoor der ABN (10 prijzen, le prijs nieuwe fiets). Zaterdag 8 juli 20.00 uur: Popfestival in de tent op Kalfstermansweide. Zaterdag 8-22 juli Aanspreker H. Koopman van de afd. Holten der ANBV met vakantie (zie adv.). Zondag 9 juli 19.30 uur: Dansen in Bar-Dancing Boode te Bathmen (zie adv.). Maandag 10 juli 18.30 uur: Waterfeest van de Z.C. ,.Twenhaarsveld" in het natuurbad aan de Rijssenseweg (ze ber.). Maandag 10-17 juli Tandarts Steunenberg afwezig (zie adv.). Woensdag 12 juli 19.00 uur: Oriënteringsrit MAC ,,De Holterberg" (zie adv.). Schoenhandel Gebr. Steunenberg en Fa. J. W. Dollekamp en Zn. de gehele dag gesloten (zie adv.). Donderdag 13 juli Begin van de grote opruiming in di verse zaken (zie de betreffende ad vertenties). Vrfjdag 14 jul 10.00-24.00 uur: Tweede „Schuredag** van de jeugdsociëteit De Schure Uk De Schure en in Irene (zie ber.). niet verder dan de hoge kastanje boom bij het café „Kalfsterman" of de t.v. masten in de naaste omge ving. De ballonnetjes droegen als opschrift ,,OAD Reizen. Extra voor delig! Extra Goed! Holten, tel. 2205". Voor deze ballonwedstrijd zijn door de Braderiecommissie geldprijzen be schikbaar gesteld voor de grootste af standen. Jongelui, die aan de ballon bevestigde label terug krijgen, moe ten deze inleveren bij de voorzitter Op „Kalfstermansweide" werden woensdagmiddag door een groot aan tal kinderen (en ouderen) plm. 1000 ballonnetjes opgelaten die voor het merendeel in noordelijke richting ver dwenen. Een klein aantal kwam Id aanwezigheid dercommissie de ouders, ou- i leerkrachten hebben het afgelopen weekend de leerlingen van de zesde klas der O.L Kolschool afscheid genomen van de school. De ze avond werd geheel verzorgd door de leerlingen. Robert Lahuis heette namens de leerlingen allen hartelijk welkom en gaf 't hoofd van de school de heer H. Wilpshaar, gelegenheid om afscheid te nemen van de klas. Hü deed dit met een toespraakje tot iedere leerling afzonderlijk. Ep Boo de kreeg van hem een pcchsportdi- ploma. Iedere leerling werd een zelf- verzorgd en met eigen foto's voor zien boekwerk overhandigd, met daa naast een getuigeschrift van de school. Na het „officiële" gedeelte verraten de leerlingen de gasten op geïmpro viseerde toneelstukjes, zang en goo chelkunst. Vooral het optreden van de „Kolstones" een beatband viel zeer in dé smaak. De heer A. Schellevis, hulp prediker der Ned. Herv. kerk wenste vervolgens de leerlingen alle goeds toe, dat wenselijk is voor de toe komst. De voorzitter van de oudercommis sie, de heer G. E. Kamperman, sprak sie, de heer G. E. Kamperman, sprak de leerlingen eveneens toe en bood hun namens de oudercommissie een tractatie aan. De leerlingen studeren allemaal ver der en gaan naar de volgende scho- Door het groeiend aantal leerlingen op de Dorpsschool, mede door de komst van nieuwe bewoners, werd er een verzoek gericht aan de Minister van O. en W. om op grond van art. 56 tweede lid al vast een achtste leer kracht te mogen aanstellen, zodat als de nieuwe cursus al 'n tijd op gang is, de klasssen niet opnieuw behoeven te worden verdeeld. 31 leerlingen ver lieten de school en er werden reeds 65 nieuwe aangemeld, terwijl er nog veel meer worden verwacht als de Haar is volgebouwd, daar de Dorps school opvangcentrum is voor de der de openbare school, die daar zal ver rijzen. Er is reeds een urgentie-ver klaring voor het bouwen van een openbare basisschool aldaar met 4 lokalen en een kleuterschool met 3 lo kalen. De Minister heeft inmiddels het ver zoek tot het benoemen van een acht ste leerkracht aan de Dorpsschool (goedgekeurd. Hiermee heeft deze school de Kolschool, die haar al bo ven het hoofd gegroeid was, weer in gehaald. Naast bovengenoemde kursus zal bij voldoende deelname ook weer een z.g. Spelleiderskursus worden gege- geven. Deze kursus is bedoeld voor de leden van verenigingen, die na het volgen van de volledige kursus bevoegd zijn de leden van hun ei gen vereniging zonder vergoeding te trainen. Deze opleiding geeft derhal ve niet het recht op te treden als trai ner van andere verenigingen. Vele verenigingen kunnen zich niet de luce permitteren va een betaal de trainer. Er zal dan veeal een be roep worden gedaan op een lid, die bereid is belangeloos de oefeningen op het veld te leiden. Het is echter wenselijk, dat deze toch opleiding verkrijgt en hiervoor is de amateur- spelleiderkursus ingesteld. Deze kursus omvat 18 lessen van twee uren t.w.: de luxe permitteren van een betaal de trainer. Er zal dan vvelal een be- lessen leiding geven; 4 lessen EHBO /Sporthygiëne. Het inschrijfgeld bedraagt f 50,— per deelnemer. Aanmeldingen vóór 15 juli a.s. bij het Afdelingsbureau te Enschede. len: naar de scholengemeenschap te Holten gaan: Henri Achterkamp, Er na Beusink, Janneke Bronsvoort, Martha Gerbers, Jan Huisman, Erik Leemans, Erik Markvoort, Wim Me yer, Henk Oosterdijk, Karen Penne- waard, Stanley Reeves, Mieke Schup- pert, Dirk Ververda, Truus Vincent, Gerrie van Zon, Rita Aanstoot en H Heida. Een gedeelte van de zesde klas van de o.l. Kolschool, aandach tig luisterend naar 'n toespraak van het hoofd, de heer Wilps haar. Naar de huishoudschool te Holten gaan: Hennie Brons voort, Annelies Karkdijk, Alie Kolkman, Gea Mege- link, Gerrie Oolbekkink, Ria Pasop, en Ria Schooien. Naar de scholengemeenschap Havo, V.W.O. te Deventer gaan Joost Cam- meraat, en Linda Kamperman. Naar de scholengemeenschap Eras mus te Almelo gaat Jan Egberts, eveneens naar Almelo naar het Chr. Lyceum gaat Robert Lahuis en naar de L.T.S. te Rijssen gaan: Ep Boode, Henk Calkhoven, Jan Kettelarij, Henk Lonink, Henk Mossink, Henk Podt en Hans Vincent. van de Braderiecommissie de heer J. Wiggers Kolweg 14. Bij voldoende deelname zal door de afdeling Twenten van de KNBV ook in het nieuwe seizoen 1972/1973 weer een trainerskursus worden georganiseerd, die opleidt voor het D-diploma. Dit diploma geeft recht op een licentie als betaalde trainer bij verenigingen ten hoogste uitkomende in de vierde klas van de KNVB. Donderdagmiddag 29 juni. kwamen de leerlingen van de zesde klas der o.l. Dorpsschool voor het laatst in klasseverband bijeen. Van te voren hadden ze stoelen gereed gezet, ook voor de genodig de ouders, de oudercommissie en het onderwijzend personeel van de school. De bijeenkomst droeg een intiem karakter, waarbij de leerlingen ontvankelijk waren voor een ernstig woord. In het voor jaar waren ze al op de planken geweest tijdens de ouderavond, me dio juni waren ze samen een paar dagen naar het Veluwestrand geweest, zodat nu een ogenblik van bezinning op zijn plaats was. Periode afgesloten De heer B. H. Brouwer, het hoofd der school, sprak over de periode die nu afgesloten wordt. Deze schooldeur wordt straks gesloten achter jullie, het lokaal ligt verlaten, de vrienden en vriendinnen verdwijnen. Ze zwem men uit naar verschillende scholen. Het personeel zal je niet zo vaak meer ontmoeten. De speelplaats, met alle gezelligheid, die er de jaren door was, zullen velen straks ook missen. In het gebouw is jaren gewerkt aan je opvoeding en aan je ontwikkeling, maar achter alles is nu een punt ge zet. De herinnerngen aan de school jaren hier, zullen vele zijn. De grote wolharige mammoet en het edelher- tenpaar, zijn door jullie vervaardigd en bij het zien daarvan denken we aan jullie. Deze werkstukken getuigen van volharding en goede onderlinge samenwerking. En nu komt straks de grote oversteek naar het onbekende. Wat zul je daar vinden en hoe worden jullie ontvan gen? Wat wil je bereiken op de vol gende school? Heb je een doel? Mag ik je, aldus de heer Brouwer, 'n goe de raad meegeven? Je bent volkomen vrij die ter harte te nemen en op. te volgen, of die in de wind te slaan en te vergeten. Geen enkele dwang, want je moet zelfstandig worden en overwegen wat in je eigen belang is. De raad is: „Voer de opdrachten, die de leraar je straks geeft serieus uit en werk mee aan een plezerige sfeer in de klas!" Je kunt je door allerlei hobby's la ten afleiden van je taak en je studie doel, maar de gevolgen blijven niet uit. De rapportcijfers zijn beslissend voor de overgang naar een volgend leerjaar. Een klas kan proberen 'n sfeer te scheppen, die het de leraar en de leerlingen aangenaam maakt om het doel te bereiken. Hoeveel prettiger zal de leraar les geven, als een klas ontvankelijk is voor de gepresenteerde lesstof! En hoeveel kan het zogenaamde keet schoppen bederven. Welk doel heb je gesteld aan je leven? Wat wil je v den? Hoe verschillend zijn de beroe pen! Is geld verdienen de hoofdzaak, levensgeluk en bevrediging in je werk? Talenten benutten Wij verwachten iets van jullie. Wij ho pen te vernemen of je er in slaagt je doel te bereiken. Je mag ons straks vergeten en onze school ook. Je con- centreert je op het nieuwe. Het oude is dan niet belangrijk meer. Wij pro beerden je voor te bereiden op dit nieuwe, dat komen gaat en we hopen dat de herinneringen aan ons goede herinneringen mogen zijn. Wij gaven wat we konden geven en nu gaat de deur straks dicht. De deur, die open blijft, is die van het ouderlijk huis! Vergeet nooit, wat je ouders voor je betekenen. Vooral zij zullen gespannen wachten op het resultaat van je stu die op de nieuwe school. Zij zullen ge spannen afwachten, wat je van je le ven wilt en. kunt maken! En dan is en blijft daar God, de Heer, die af wacht wat jij van je leven probeert te maken. Hij gaf jou het leven en vraagt het eens terug. Hij verwacht, dat jij van je leven maakt, wat in je vermogen is Ook spel is belangrijk De voorzitter van de oudercommissie de heer H. J. Arfman, sprak vervol gens tot de scheidende leerlingen. Hij wees hen er op, dat ze een goede school hadden gehad, waarvoor dankbaar konden zijn. Nu gaan jullie zo meteen uitvliegen,. aldus spreker en als ik dat vergelijk met de jonge vo gels die het nest verlaten, dan komt er een deel goed terecht, maar een deel is voor de poes. Jullie begrijpen, wat ik bedoel. Ik hoop dat jullie alle maal goed terecht zullen komen en dat niemand in de klauwen van de poes geraakt. Nu is er naast inge spannen werken ook ontspanning no dig, tijd om te spelen. Benut ook die speeltijd, anders heb je later behoefte om te spelen en dan gaat het niet meer. Probeer ook aan sport te doen. Het vormt de mens en die karakter vorming is van groot belang. Het houdt ook lichaam en geest in even wicht. Bij dit afscheid wil de ouder commissie jullie graag nog een blij vend geschenk meegeven. De boekjes naar jullie keus liggen hier klaar. En dan krijg je tevens het getuig schrift van de school, als blijk van het genoten onderwijs. De klas geeft geschenken Alie Vincent beklom nu met haar klas genoten, Leendert Traanman, Jan Vincent en Dikie Aanstoot het podium en zij bood de school in een keurig speechje, in het dialect gelanceerd een paar rubber handschoenen aan, om te voorkomen dat het onderwij zend personeel vuile vingers zal krij gen tijdens de tekenles, als er verf of inkt wordt gedistribueerd, hetgeen deze morgen nog in een bepaalde klas het geval was. Nu bood Jan Vincent in passende be woordingen namens de klas nog een netje met 4 prachtige sporthallen aan. Dikie en Leendert verleenden assis tentie. De heer Brouwer dankte na mens het personeel voor deze prak tische geschenken. Mevrouw F. M. ter Doest-Bos vroeg nu het woord en vertelde van haar ervaringen opge daan tijdens het meerdaagse reisje naar het Veluwestrand. Zij had bij zonder prettige herinneringen aan de ze dagen en roemde de organisatie van de heer Brouwer, die hier over al aan had gedacht en zich geheel in zette om er iets moois van te maken. Op haar woorden volgde spontaan ap plaus. Getuigschriften, De getuigschriften, voortreffelijk ge- calligrafeerd door meester van 't Holt, worden uitgereikt, evenals de boekjes, geschonken door de ouder commissie. De ouders werden getrak teerd op kersenbonbons, sigaretten en sigaren. De kinderen trakteerden op snoep en ze kregen een flesje limo nade. Hierna schaarden personeel en oudercommissie zich in een halve maan vorm, waarna de kinderen een hand ten afscheid gaven, bedankend voor „het genoten onderwijs" De ou ders volgden en namen afscheid, be seffend dat er voor hun kinderen een mijlpaal van betekenis was gepas seerd.... Daar gingen ze. Dikie Aanstoot; Dinie Bosschers; Pe ter v.d. Brink; Erik Bijma; Liesbeth ter Doest; Bianca Gijbeis; Wendie Hoevel.aak; Gerida Hols; André Jal- ving; Berta Jansen; Henrie Jansen: Antoon Kers; Ina Keuterman; Johan na Koopman; Hennie Meerman ;c Maike Nijhuis; Ate Oostenbrug was reeds met vakantie in 't zonniege Spanje. Gea Paalman; Norma Pater; Inge borg Popelier; Hermjan Robers; Ma rieke Robers; Erik Stukker; Leen dert Traanman; Truus Vincent; Alie Vincent; Jan Vincent; Jantiena Weg- stapel; Bert Wissink; Ineke Wolters; Joke Woltman. DIKIE AANSTOOT. Gevonden: fototoestel; groene para plu; tas met inhoud; gouden halsket ting; bruin kinderschoentje; orde te ken. Verloren: donkerblauwe nylonman tel; herenportemon. inh. f 150, bruine paraplu; auto-contactsleutel; 2 damesfietsen. Weggelopen: 1 bruine pinster. Aanmeldingen voor deze kursus dienen schriftelijk te geschieden vóór 15 juli 1972 bij het Afdelingsbu reau, Nieuwe Schoolweg 24, Ensche de. Gelijktijdig moet bij de aanmel ding worden overlegd: le. Een bewijs van goed gedrag van de gemeente van inwoning. 2e. Een medische verklaring van goe de gezondheid, alsmede een bewijs van doorlichting. Kontraktspelers dienen bovendien een verklaring te overleggen van het bestuur van hun klub, dat tegen deel neming aan de kursus geen bezwaar bestaan. Alle bijlagen dienen van recente da tum te zijn. Tot de kursus worden toegelaten zij, die a. tenminste 18 jaar zijn; b. een blanko strafregister bij de KNVB hebben; c. een test aangaande vaar digheid en baltechniek met goed ge volg hebben afgelegd. Daarnaast vindt een persoonsbe oordeling plaats, aan de hand waar van mede bepaald wordt of de aan melder tot de kursus toegelaten wordt. Aanvang en duur van de kursus. Aanvang september 1972-einde maart 1973. De kursus bestaat uit 31 lessen van 2'/s uur, te weten: theorie 5 lessen voetbaltheorie; 1 les leiding geven; 5 lessen EHBO/Sport- hygiëne. praktijk 16 lessen voetbaltraining; 4 lessen konditietraining. De lessen in voetbal- en konditie training vinden als regel zaterdag morgen plaats en de overige lessen als regel op maandagavond. Het kur- susgeld bedraagt f 320,het ex amengeld f 60,Deze bedragen die nen respektievelijk vóór de aanvang van de kursus en het examen te zijn voldaan. Holtens Gemengd Koor gaat enkele weken met vacantie. De eerste repe titie zal worden gehouden op maan dag 7 augustus a.s. De heer E. Klouwen, onze vroegere plaatsgenoot, is kort geleden benoemd tot hoofd der openbare lagere school te Epe-Zuuk, een viermansschool. De heer Klouwer bezocht hier de Dorps school, de plaatselijke Ulo thans Scholengemeenschap, en de Rijks kweekschool thans Pedagogische Academie te Deventer, waar hij onder meer voorzitter van de leer lingenbond was. Hij had bijna de mi nimum leeftijd, 25 jaar, vereist voor het hoofdschap, bereikt. De postduivenvereniging „De Berg- vliegers" nam met 111 duiven deel aan de wedvlucht vanaf Compiegne (Frankrijk), afstand 406 km. De dui ven werden gelost om 7.50 uur. Aan komst eerste duif van G. Steunen berg om 13.00 uur- De uitslag van de eerste tien binnen komende duiven was: L. G. Steunen berg, 2 en 3 J. Aaftink, 4 J. Kruime laar, 5 en 7 Gebr. Willems, 6 en 9. Jan Paalman, 8 H. van Beek en 10. H. ten Dam I. De jeugdsociëteit „De Schure" op Meermanskamp organiseert op 14 ju li haar tweede „Schuredag". Ruim een jaar geleden werd voor het eerst een dergelijke dag gehouden en dat werd zo'n succes, dat men besloten heeft dit experiment voort te zetten. Het wordt een geweldige manifesta tie met veel goede muziek, komische wedstrijden met leuke prijzen, crea tief werk met discussies, zoals het programma, dat de jongelui hebben opgesteld, vermeldt. Het begint al om 10.00 uur met een opening, gevolgd door behendig heidswedstrijden, eerste Holtense kampioenschappen koekhappen met hindemissen, damesvoetbal, ringste ken op hobbelige fietsen. Alles in de ludieke sfeer. Om 11.00 uur komt Folksinger Her man Erbe uit Amsterdam met een sfeervol programma, dat gevolgd wordt met de benoeming van Baron en Baronesse Spore (denk aan de spoorlijn bij de Schure) tot Schuren- den. 's Middags volgt de finale van de wedstrijden om 14.00 uur gevólgd door het optreden van de voortreffe lijke hard-rock en bluesgroep „Cash Frost" uit Zutphen. Na hun optreden gaat men om 15.30 uur volleyballen en is er een spea kerscorner in de Schure. 16.30 Uur weder optreden van „Cash Frost". De avond wordt doorgebracht in het gebouw Irene waar om 20.00 uur optreedt de bekende formatie „Super Sister" uit Den Haag. En precies middernacht verwacht men 't einde van wat „Schureleden" als 'n gewel dige dag verwachten. Ook voor de inwendige mens wordt door de jonge lui gezorgd. De gehele dag zijn brood jes en soep verkrijgbaar zodat men geen brood van huis behoeft mee te nemen. Kaarten voor de hele dag kosten f 7,50 voor alleen overdag f 3,50 en alleen voor de avond f 4,50. Ze zijn in voorverkoop verkrijgbaar bij de firma J. van Bruggen en Zn. in de Kerkstraat te Holten. Om op 14 juli De Schure te vinden behoeft men slechts de pijlen te vol gen. Er is dus in alles voorzien. Donderdagavond werd in de kleu terschool aan de Tuinstraat een af scheidsavond gehouden voor de kleu ters die de school verlieten, dit in het bijzijn van hun ouders. Er werden door de kinderen zelf 12 verschillende stukjes opgevoerd. Deze bestonden uit zang, zowel solo als in koor, enkele dansjes en sket- sjes. De kleuters van de kleuter school aan de Tuinstraat namen feestelijk afscheid van de school om straks naar de 'grote' school te gaan. Juffrouw Gorkink laat Deze werden door de kinderen voor treffelijk opgevoerd en door de ou ders vol trots gevolgd. Het was een lust om te zien met welke overgave dit door de kinderen werd gebracht. Een grote waardering hiervoor gaat toch wel uit naar het hoofd me juffrouw R. Gorkink, die haar en thousiasme op de kinderen weet over te brengen. Aan het eind van de avond werd juf door één van de kleuters bloe men en een cadeau aangeboden en dankte mevrouw A. ten Velde-Dol- man haar namens de ouders voor de manier waarop zij zich voor de kin deren heeft ingezet. Een avond die bijzonder op prijs werd gesteld en die zeker navolging verdient. De Postduivenvereniging „Snelle Wie ken" te Markelo met leden in Holten nam zondag met 70 duiven deel aan de wedvlucht va. St. Quentin (Frank rijk). Afstand 350 km. De duiven werden gelost om 8.30 uur met zuid westen wind. De vlucht had een vlot verloop. De uitslag van de eerste tien aankomende duiven was: 1. Joh. Paa man, Holten 12.20.34 u. 2 en 3 J. Scholte in 't Hof, Markelo 12.22.53 uur en 12.24.10 u. 4 en 5 Comb. P. en D Markelo 12.25.30 uur en 12.25.43 uur. 6 M. Pullen Markelo 12.15.44 u.; 7 G. J. Schuiterd, Holten 12.26.10 u. 8. H. Voortman 12.30.24 uur, 9 H Dijkjans Markelo, 12.30.27 uur en 10. H. Voort man, Markelo 12.37.38 uur. het wek in de zomervakantie niet stil. Zoals u de vorige week al in dit blad hebt kunnen lezen is de Stichting be zig een kindervakantieweek te orga niseren. Deze week zal vallen op 24-29 juli. De aktiviteiten zullen aan beide kanten van de E 8 gehouden worden. Enkele daarvan zijn o.a. sport- en spel, puzzeltoclhten, handen arbeid. kinderkermis e.d. Het volle dige programma zal na verloop van enige tijd nog wel in dit blad ver meld worden. Ook zullen er aanplak biljetten opgehangen worden, waarop u het geheel kunt lezen. Met het slechte weer is rekening gehouden, er zijn programma's voor de dagen dat het regent. Samen met zijn 26 vrijwilligers hoopt de Stich ting op de volle medewerking van iedereen, zodat de kinderen een he le fijne vakantieweek mogen bele ven. HOLTEN. Tijdens de verkiezing van de Braderiekoningin in Holten loeide om ruim acht uur de brand- sirene. Een schuurtje achter de wo ning van de heer D. J. Megelink in de Gaardenstraat stond in lichter laaie. De brandweer bluste het vuur met vier stralen van de nevelblus- wagen en een straal op de waterlei ding en had de brand vrij spoedig in de hand. De brand is ontstaan toen een zoon van de heer Megelink ben zine uit een bromfiets overtapte en deze zal vermoedelijk met de nog warme uitlaat in aanraking zijn ge komen. Het schuurtje is geheel uit- Nu ook de zomervakantie aangebro ken is, is het clubseizoen van de Stichting Sociaal Kultureel Werk af gelopen. De kinderklubs en de beide peutergroepen hebben 't seizoen met een feestelijke morgen of middag be ëindigd. In september hoopt men op nieuw te beginnen, al zal het pro gramma waarschijnlijk een beetje veranderd zijn. Ook voor dit soort kinderweek bestaat nog steeds een grote vraag naar vrijwilligers, die vo een keer in de week een klub willen leiden. Is er iemand, die hier iets voor voelt, dan kan hij zich tot 1 aug. opgeven bij: Christine Kouwenberg, klubhuis 't Kolnus, Hoffesstr. la. te! 2463. Van 1 aug. tot 1 september kunt U zich melden bij: Mevr. Vogt, Sta- tionsstr. 1 tel 1203 of Mevr. Cam- meraat, Bocrrichterstr. 1 tel 1892 of Mevr. v. Pijpen, Holterenkstr. 8, tel. 2027. Een berichtje in de bus van het Kolnus is ook voldoende. Toch staat gebrand en voorts gingen drie brom mers, waarvan één nog bijna nieuw, en drie fietsen door de brand verlo ren. Verzekering nog pas ver hoogd dekt de schade van de in ventaris. Het schuurtje is door de ge meente verzekerd, omdat het hier 'n gemeentewoning betreft.

Holtens Nieuwsblad | 1972 | | pagina 3