Holtense bevolking jaagde op gevluchte arrestant Als de kippen bij de pauwen STUIPEN SPORT- EN SPELDAG „BLAUW-WIT '66" BLAUW WIT IN KOEK Oriënteringsrit was niet gemakkelijk Bedrijfsvoetbal bracht sportieve strijd met ongelijke kansen Schoolreisjes weer in volle gang Hogere contributie van de Bedrijfs- verzorgingsdienst Mooie tocht maar JUDO-ONTMOETING Diploma's machinescbrij ven Ga zondag een van de .Luilekkerlandroutes' rijden Holtense en Markelose duiven in wedvlucht INGEZONDEN BLAUW WIT-pupillen wonnen tweede prijs KRINGSPORTDAG P.J. G. O. IN DIJKERHOEK Ledenvergadering fan de zwemclub overleden Oud-Holtenaar dr. J. Bax (68) Duif van J. Paalman (Look eerste) van St. Quentin jüii» i.. 3 BATHMEN De stichting B< drijfsvcrzorgingsdienst in de land- bouw „Zuid-Salland" heeft op haar jaarvergadering in hotel Boode be sloten de contributie met vijf gulden te verhogen tot f 30 per jaar. De stichting heeft als werkterrein Bath- men. Diepenveen, Holten en Wesepe. Voor de jaarvergadering waren eveneens uitgenodigd de besturen van coöperaties, standsorganisaties, kerkgenootschappen en particuliere instellingen, die subsidie verleenden aan de bedrijfsverzorgingsdienst. Voorzitter J. E. J. Muierman toon de zich voor die bijdragen bijzonder dankbaar, hij zag daarin naast de welkome financiële hulp ook een be langrijke morele steun. Steun, die het de stichting mogelijk maakt om bij ziekte en ongeval hulp1 te verlenen tegen een zo laag mogelijk uurloon, waardoor iedereen ervan kan profi teren. )e schoolreisjestijd is weer aangebroken. In alle hoeken van ons land kunt u Holtense kinderen tqenkomen. Bovenstaand plaatje werd gemaakt in de Flevohof, waar de leerlingen van de vijfde las van de Kol-basisschool uitrusten van een bezoek aan de expositie en het kinderdorp. Vorige week is een 25-jarige arres tant uit het Holtense politicbureau ontsnapt. Binnen tien minuten kon de jongeman. C. van H. uit Enschede, dankzij de medewerking van de Hol tense bevolking weer worden opge spoord. De volgende leërlingen van de open bare scholengemeenschap slaagden voor het diploma machineschrijven afgenomen door de Vereniging van leraren in het schoonschrijven M.O., stenografie. „Groote" en machine- schrijven: Harmina Vincent, Anna Meerman, Wolter Wierbos, Martha Oolbekkink. Jan ten Velde, Herman J. Withaar, Gerrit Verveda. Jan Ver veda, Anne Rose Oostenbrug, Janna Wansink. Jan A. Brinkman, Aaltje A. .Jansen. Fenneken Ebrecht, Alber ta J. Paalman, Willem G. Ruiterkamp Herman J. Steunenberg, Janna G. Boode, Maria C. Cvristiaans. Jenne- ke J. F. Bos, Saskia Tempelman, H. v.d. Brink, allen te Holten, Wille- mina Welmer. Hendrika G. KI. Na gelvoort, Arendina J. Sligman, B. C. H. Elkink. Albertus W. Nijenhuis, Derk H. Sligman, Hendrik G. Dolle- kamp, Arentdina G. Veltkamp. .Jan D. Nijenhuis. Derk H. Sligman. Hen drik G. Dollekamp. Arentdina G. Velt kamp, D. Nijenhuis, Jan H. Stok- treef, Gerritdina J. Ziggers, allen te Markelo. Hendrika J. Pakkert, Gerrit D. J. Lubberscn, Gerrit J. Ilillebrand, Fredrik J. Meijer, Anita Doornebos, Wilma A. Beunk te Bathmen, Jan H. G. Veltkamp, Gerrit J. Tijhof, Jan Stegeman te Rijssen. Albert Boom. Mariëte Dijkgraaf te Wierden. Gerrit H. Volkerink. Okkenbroek. Dirkje Renneboom. Everdiena de Kwaadste Niet. Laren (G). Gerda H. Haarman, Gerdina J. M. Bruin Heeten. .Tohan. na H. Kromdijk. Antonia F. van Schooien, Hendrika T Lensink, Diepenveen, Gerritdina Klooster boer, Nieuw Heeten. Opmerkelijk was, dat in het afgelo pen jaar' ruim 500 uren hulp werd geboden aan niet-leden. Die moesten tot nu toe een rijksdaalder per uur meer betalen, maar ook deze bijdra ge zal moeten worden verhoogd. Het besluit tot'contributieverhoging werd met algemene stemmen aangenomen. De vluchteling met bloedend hand wordt weer ingerekend. verbaasde voorbijgangers de jonge man, die enkele uren tevoren wai gearresteerd, zijn schoenen uittrek ken en het op een lopen zetten. Hij kwam te vallen, verwondde zijn hand, krabbelde overeind en rende weer verder. In de Haarstraat dook de vluchte ling in een schuurtje. De bewoonster van het perceel, mevrouw Withaar, zag de jongeman evenwel naar bin nen gaan en deed onmiddellijk de deur op slot. Enkele potige Holtena ren namen daarop de wacht voor het schuurtje, terwijl een omwonende de politie alarmeerde. Het volgende probleem was, dat de surveillancewagen die onder aan de Holterberg stond, niet was bezet. Opper Meijer was juist bij de zieke groepscommandant op bezoek. Omdat de arrestant in de nabijheid van het bureau in het schuurtje om- singeld zat, ging een politieman te voet naar de plaats van onheil. Hij trok zijn pistool en ging het schuurtje binnen, waar Van H. onder een werk bank lag weggedoken. Pas nadat er versterking (agenten in burger) was komen opdraven, slaagde men erin de vluchteling uit het schuurtje te krijgen, waarna te voet de terugweg naar het politiebureau werd afgelegd. De knaap was 's morgens om elf uur samen met zijn vriend H. J. J. (28) uit Hengelo gearresteerd. Zij werden verdacht van inbraak en ver nieling in het gebouw Rehoboth. Het tweetal dat valse namen had opgege ven, bleek ook in verscheidene ande re Twentse plaatsen wegens inbraak te worden gezocht. Tijdens het pink sterweekend hadden zij in Delden ingebroken in eenwerkkeet. het zwembad en op de tennisbaan. De Holtense'boBUe wijt de ontsnap ping aan de slechte accommodatie. Het gebouw is totaal verouderd, er wordt achter het gebouw, waar de cellen zijn, gebroken, zodat in een gemoedelijke sfeer moet worden ge ïmproviseerd. De Holtense politie had gehoopt, dat vorig jaar de aanbesteding van nieuwbouw kon doorgaan. Daar is evenwel op het laatste moment om bezuinigingsredenen van hogerhand een streep door gezet. Of dit soort ontsnappingen de nieuwbouw gaat bevorderen, durfde men op het poli tiebureau niet te bevestigen. Reeds binnen een week na het ver schijnen van de Luilekkerlandroutes zijn er al tientallen die een van de ze 3 routes hebben gereden. Juist voor kinderen is het bij voorbaat al. een geslaagde dag, want zij worden geheel betrokken bij de routes, die in kindertaal zijn geschreven en langs allerlei leuke toeristische attractie- punten voeren. De drie routes kosten samen f 1,en de bonnen achterin de brochure vertegenwoordigen een waarde van ongeveer f 8.Voorde liger kan het nauwelijks dachten wijDat deze routes een leuk idee zijn voor een mooie zondag hebben wij ook beseft. A.s. zondag 28 mei zal in het pro gramma ...Juist op zondag (hlv. 3) door Mefa de Vries omstreeks 10.20 uur aandacht besteed worden aan de ze unieke Luilekkerlandroutes. Juist hierom is ons kantoor aan de Marktstraat 19 (van de Streek VVV) te Raalte a.s. zondag van 10.30-15.00 uur geopend voor het afhalen van de Luilekkerlandroutes. Uw kinderen hebben een geweldige dag als u ook meerijdt, dachten wij. Daar rekenen wij dan ook op!! A. C. Bontenbal, De M.A.C. „De Holterberg" hield door de mooiste contreien van Hol ten, waarvoor niet minder dan 54 deelnemers van start gingen by 't clubhuis ,,De Biester". Het was een leuke rit met mooie weggetjes met een lengte van 47 km. Zy ging door de buurtschappen Look, Borkeld, en de Holterberg met de finish op het punt waar men vertrokken was. rit was uitgezet door de heren Joh. Krieger ep J. M. Wansink. Aangezien de motorclub verplicht is deze rit ten te houden volgens het K.N.M.V.- reglementen in 'hun bezit hadden en reglement in hun bezig hadden en ook de voorraad by deze grote deel name niet voldoende was, gaf dit voor sommigen wel enige moeilijk heden. Voorzitter Schooien wees daarop bij de prijsuitreiking en vestigde voorts de aandacht van de deelnemers, op 't feit dat men vaak niet de letters ver meld op de oranjevlaggen langs de route op het formulier had ingevuld. Hij bracht dank aan de uitzetters van het parcours en de controleurs en reikte vervolgens de prijzen uit, met de opmerking, dat deze rit z.i. in een behoefte had voorzien. De uitslag was: 1. F. Schippers, En schede 66 str.p.; 2 A. Schuppert, 83 strp.; 3 D J. Schooien 85 stp., A. Vincent 90 str. p.; 5. G. Schoo ien 123 pt; 6 E. Lammers 131 stp.; De Postduivevereniging „Snelle Wieken" te Markelo, met leden uit Holten, nam met 125 duiven nam deel aan de wedvlucht vanaf Corbeil (Fr.) Afstand plm. 500 km. De dui ven werden gelost om 7.45 uur met harde Z.W. wind. De uitslag van de tien eerst aankomende duiven was als volgt: 1. A. van Doornspeck 12.22 uur; 2 Joh. Paalman, Hol ten 12.27.06 u.. 3 en 4 G. J. Schui- terd. Holten 12.33.20 uur en 12.37.42 uur, 5 M. Pullen 12.37.45 uur, 6 E. Hendriksen 12.38.04 u. 7 G. J. Bek- kernens, Holten 12.38.50 u. 8. H. Dijk- jans 12.39.10 u. 9 Joh. Paalman Hol ten 12.41.30 uur en 10. H. Dijkjans, 12,43.22 uur. Waar niet genoemd zijn de deelne mers in Markelo woonachtig. Dit heeft duidelijk in het Deven ter Dagblad gestaan (27 mei): Een plan is in voorbereiding voor een ter rein voor verblijfs-recreatie in Espe- Io. Alweer een aanslag op ons natuur schoon! De aankondiging is gemoti veerd: Dè laatste tien jaren, aldus B en W. van Holten, in een begelei dend schrijven, vertonen een toene ming van de recreatie met 170 nCt. De ontwikkeling van de recreatie is zó snel gegaan, dat het Gemeentebe stuur zich genoodzaakt ziet maatre gelen te nemen, om de groei van het aantal recreanten op te vangen. Aldus het artikel in het Deventer Dagblad. Kritiek op een dergelijke medede ling mag niet uitblijven! Waarop, vraag ik mij af, stoelt, precies lie noodzaak? Zeker, de recreanten wil len graag hier neerstrijken; maar rijst er een noodtoestand, wanneer deze wens onvervuld blijft? Natuur lijk staat het antwoord al vast: wij moeten die mensen óók een stukje natuur gunnen! Acoord, maar het. aantal aldus geschapen huisjesheb bers is stellig véél kleiner dan dat der wandelende en fietsende rust- en natuurzoekers, die wederom een deel van deze streek van haar ongerept heid zien beroofd. Voorts: Wat verwachten B en W? Dat met het toegeven aan de boven genoemde behoeften de dorst naar méér recreatie zal zijn gelest?! Elk denkend mens kan toch begrijpen, dat alleen maar méér zwermen lief hebbers op de welriekende land schapstaart zullen aanvliegen. Dan is na korte tijd het recreatie-percen- tag: opnieuw met zo- en zoveel ge- stegeji. wederom moeten noodzakelij ke maatregelen worden genomen en ga zo maar door. Ten slotte is dan al het beschikba re landschap door mensen en vehikels verkaveld en verknoeid. Dit proces, dat in volle gang is, voltrekt zich sneller dan menigeen beseft en ze ker wanneer ook de plannen door gaan, die men met de kwetsbare en gekwetste Zuurberg voorheeft! Heeft u zich wel eens voorgesteld, hoe Holten er aan 't eind van die groeipe riode zal uitzien? Het eerstnoodzakelijke is. volgens mij, dat de onverzadigbare natuur- consumptiedrift tot staan wordt ge bracht. Het. behoud van wat nog rest !s van het grootste belang, niet al-- leen voor de plaats en voor de Btreek. maar voor vèr daarbuiten! Groeistuipen kunnen dodeliik zijn! H. Post, De pupillen E2 van de ZVV „Blauw Wit '66" hebben zaterdag 27 mei op het door SVZW te Wierden georga niseerd pupillentoerhooi met het win nen van de 2e prijs een goede presta tie geleverd. De eerste wedstrijd tegen DES E2 werd met 2-0 gewonnen. Gerard Schalk scoorde in de 17e minuut. Kees van Dijk zorgde voor nummer 2 in de 18e minuut. De tweede wedstrijd tegen Wier den E eindigde in een gelijkspel (1- 1). Het waren zeer spannende 20 mi nuten. Teun Schuppert zorgde voor de halve winst. In de derde wedstrijd tegen Oran je Nassau E2 uit Almelo viel maar één doelpunt. Maker was Gerard Aanstoot en dat betekende een plaats in de finale. Die finale ging onder bar slech- me weersomstandigheden tegen SVZW E2. Het was een gelijk op gaande strijd die door de meest ge lukkige ploeg en dat was de Wier- dense, met 1-0 werd gewonnen. De tweede prijs was een mooie be ker. Bravo pups! Zaterdag wordt door de Kring Hol ten van de P.JGO, waartoe behoren de afdelingen Bathmen, Diepenheim, Enter, Holten. Markelo, Goor en Rijssen, een kring sport- en wedstrij dendag gehouden bij café „Het Bon te Paard" te Dijkerhoek. Dat be looft een sportief en gezellig gebeu ren te worden, dat 's morgens om half tien begint met een ontvangst, waarna om 10.00 uur de sportwedstrij den voor dames en heren beginnen. Niet alleen de dames zullen 's mid dags een kookwedstrijd houden, maar ook de heren moeten met de polle pel aan het werk met een boezelaar voor. De sportwedstrijden bestaan onder meer uit 100 m hardlopen, 400 respectievelijk 800 meter hardlopen, team-estafette. verspringen, hoog springen, touwtrekken per team van zes dames en zes heren, paalslaan en kussengevecht, volleybal (ge mengd) voor de dames verder een kookwedstrijd en bloemschikken en voor de heren tractor-behendigheids wedstrijd, varkens en rundvee (MRIJ) beoordelen, een kook- en voetbalwedstrijd. 's Avonds wordt er een gezellige avond gehouden in de jeugdsociëteit „Club 53" te Dijkerhoek met de heer E. J. Kers als disc-jockey. Er heb ben meer dan 75 deelnemers en deel neemsters ingeschreven en dit aan tal kan nog toenemen. Donderdag avond was men al druk bezig met het in orde maken van de terreinen bij ,,'t Bonte Paard". Voorzitter Muilerman hoopt, dat de verschillende organisaties die ter vergadering aanwezig waren, nog eens het belang van de bedrijfsver zorgingsdienst bij hun leden onder de ogen zullen brengen. De arrestant, die door diverse politieposten in Twente werd gezocht, ontsnapte uit het totaal verouderde politiebureautje, waar men aan de achterkant aan het breken en bouwen is, toen een moment niet op hem werd gelet. Op straat zagen stom- 7 W. Wevers 134 stp.; 8 A. Vloed graven Nijverdal 138 str. p.; 9. j. A. Aanstoot 149 stp. en 10. G. Sluiter 149 stp. Mevr. A. F. Egberts kreeg van het bestuur de poedelprijs toegewezen Zij wist niet minder dan 737 straf- punten te vergaderen. Mevr. A. F. Egberts kreeg van het bestuur de poedelprijs toegewe zen. Zij wist niet minder dan 737 strafpunten te vergaren. Zaterdag 3 juni zal een returnont moeting plaats vinden tussen de ju do-afdeling van de Sportvereniging „Bato" uit Holten en de judovereni- ging uit Neede. Nadat de Holtense Judoka's on langs in Neede op bezoek waren ge weest, was men unaniem van me ning, dat een dergelijke sportieve „visite" uitgewisseld moest worden, om de contacten nauwer aan te ha len en vooral om de gunstige in vloed die het had op het wederzijd se judopeil. Het geheel is niet een specifieke wedstrijd, doch heeft de bedoeling eens andere tegenstan ders op de mat te ontmoeten en is een stimulans voor de leden van bei der verenigingen, alsmede goede propaganda voor de judosport voor toekomstige leden, die zaterdagmid dag om 14.00 uur ten zeerste welkom zijn in het gymnastieklokaal in de Tuinstraat. Op de leeftijd van 68 jaar is over leden dr. J. Bax uit Lunteren, gepen sioneerd rector van het Chr. lyceum Op donderdag 3 juni houdt de zwemclub „Twenhaarsveld" haar jaarlijkse vergadering in de achter zaal van Hotel Vosman. Voordat de ze vergadering plaats vindt zal eerst een wandel-puzzeltocht worden ge houden, waaraan verschillende op drachten zijn verbonden. Deze tocht begint om half zeven en duurt onge veer een uur. In de vergadering, die daarna volgt, is naast de gebruikelijke agendapun ten het belangrijkste onderwerp de bestuursverkiezing, aangezien twee leden niet in het bestuur terugkeren. Het zijn de penningmeester, de heer K. de Vries, die wegens verhuizing genoodzaakt was de zwemclub te verlaten en de voorzitter de heer F. ter Hoeven, die wegens drukke werkzaamheden, zijn taak niet meer naar behoren kan vervullen. Als can- didaten zijn gesteld mejuffrouw H. Bloemsma en de heer li. J. Meijer. Alle leden ontvangen een agenda van deze vergadering. Het gebeurt Jan-Niek Keyser, leerling van de Kol-basisschool en de fotograaj van bovenstaand plaatje, niet elke dag dat hij zomaar twee pauwen in de Hojjesstraat tegenkomt. Jan-Niek was er dan ook als de kippen met zijn Instamatic bij en schoot de vreemde gasten in de tuin van de familie Schipper. De eigenaar van deze dierende heer Po'st, kwam zijn eigendommen later op de daa terughalen. i v HOLTEN. De bedrijfsvoetbalcompe titie behoort weer tot het verleden. Er is met veel elan gestreden al wa ren de weersomstandigheden niet al tijd even aangenaam. Udema promo veert naar Groep A en uit deze groep degradeert Mulpie naar groep B De prijsuitreiking had plaats in hotel Vosman, waar voorzitter J. M. Wan sink, woorden van dank sprak tot de heren scheidsrechters, de kantinebe heerders in het Sportdal en speciaal tot het bestuur van de S.V. Holten voor het gebruik van het veld. Daar na werden aan de aanvoerders de prijzen uitgereikt. De avond werd besloten met een gezellig samenzijn en een grote verloting. De eindstanden zijn geworden: Groep A: 1. Universal 6-11 pnt.; 2 V.S. en Co 6-7 pnt.: 3 Coberco 6-6: 4 Mupie 6-0. Groep BI: Vuko 4-7 pnt.; HAC 4-4; Mu-V.S. en Co. 2 4-4 pnt.; Enkoop 4-3 pnt.: De Halm-Udema 4-2 pnt. Groep Bil: Udema 4-6 pnt.; Univer sal 4-4 pnt.; Lampa 4-4 pnt.: A. Mul ler 4-3 pnt.; Goko 4-3 'pnt. 9 TRANEN. De 71-jar. Japanse pre mier Eisako Sato barstte in tranen uit toen de vroegere sergeant van het voormalige Japanse leger Yokoi (56) vertelde welke ontberingen hij had gelederen door 28 jaar in de rim boe van Guam op zijn eentje te zijn blijven „doorvechten" omdat hij in de veronderstelling verkeerde dat Ja pan nog steeds bezig was zijn im perium in het Verre Oosten uit te breiden. De schildering van de barre avonturen greep de premier zicht baar aan toen hij gezeten temidden van journalisten naar z'n trouwe land genoot luisterde. Tranen werden er ook vergoten toen Yokoi enkele da gen later zijn naam onder de inscrip- ties op het familiegraf in zijn vader stad kustte. in Veenendaal. Dr. Bax werd op 23 april 1904 geboren in Holten, waar zijn vader gereformeerd predikant was. Hij was leraar Nederlands en geschiedenis aan het Chr. Lyceum in Zutphen en wérd in 1946 rector aan het toen opgerichte Chr. Lyceum Veenendaal. In 1940 promoveerde de heer Bax aan de Vrije Universiteit te Amsterdam op het proefschrift over Prins Maurits in de volksmening ter I6e en 17e eeuw. De begrafenis vindt vrijdagmiddag half drie in Lunteren plaats. Het bestuur van de ZVV „Blauw Wit '66" organiseert in samenwer king met de Jeugdcommissie en de leiders van de verschillende teams op zaterdag 3 juni op het terrein aan de Vianenweg op de Borkeld een Sport- en speldag voor alle ju nioren en pupillen. Ook de jongelui die zich de laatste weken als lid hebben opgegeven kunnen meedoen. De gehele morgen is beschikbaar voor het leveren van individuele pres taties in een zestal verschillende spelen. De jeugd is ingedeeld in de volgende leeftijdsgroepen: groep I: 8 en 9 jaar; groep II: 10 en 11 jaar; groep III: 12 en 13 jaar; groep IV: 14 en 15 jaar; groep V: 16, 17 en 18 jaar. De resultaten worden op een wed strijdkaart genoteerd. Voor elke groep zijn prijzen in de vorm van ere-tekens te winnen. De deelnemers met het hoogste puntentotaal worden groepskampioenen. Bovendien den de puntentotalen door een paalde omrekening allemaal verge leken. Wie dan met de meeste pun ten uit de bus komt, mag zich alge meen kampioen van de dag noemen en hij ontvangt als extra prijs De ZVV „Blauw Wit '66" houdt za terdag 10 juni een grote verkoopak- tie van koek in Holten en omgeving. De winst die men op de koek hoopt te maken is ter versteviging van de kas. die gelukkig niet helemaal leeg is maar waar toch een flinke duit extra in zal moeten rollen om de kosten die steeds hoger worden te kunnen dekken. Blauw Wit zal aan de competitie 1972/1973 met. 11 moge lijk zelfs met twaalf elftallen deelne men. De snelle groei van de club brengt extra financiële zorgen die men voor een deel met deze koek- verkoop hoopt op te vangen. Koek heeft elke huisvrouw dagelijks nodig en de Blauw Witters verwachten dan ook dat. de verkoop vlot zal lopen. We bevelen deze aktie in het belang Vaq.de sport en vrije tijdsbesteding van de jeugd van harte aan. De ak- tje start om 9.30 uurvanaf cafeta ria „De Zadelkamp"-aan de Mar- keloseweg. Als verkopers zullen fun geren de senioren en de junioren B 1 en C 1 die om 9.00 uur present moeten zijn. De postduivenvereniging „De Berg- vliegers" nam met 195 duiven deel aan de wedvlucht vanaf St. Quentin (Fr.) (345 km). De duiven werd n om 8.10 uur gelost met zuid-wester storm. Aankomst eerste duif van J. Paalman (Look) om 10.58.42 uur. laatste duif om 12.9.26 uur. De uitslag der tien eerst aankomende duiven was: 1-5 J. Paalman Look) 2. H. A. Jongman. 3. H. van Beek, 4- 7 gebr.. Willems, 6. L. Gazan, 8-9-10 A. ten Dam 2. Blauw-Wit cup. Er zal met de indi viduele wedstrijden worden begon nen om 9.00 uur. 's Middags zullen acht teams in poules van 4 een hal ve competitie spelen. Voor onder scheiding van de 8 voetbalteams zijn de namen gekozen van een aan tal internationaal zeer bekende clubs. Poule A: Ajax, Benfica, An- derlecht en Arsenal. Poule B: Inter, Feijenoord, Twente en Celtic. Elke speler-krijgt de kans om zich in een topteam te wanen. Wie weet wint Ajax ook nog de Blauw Wit-cup Elke wedstrijd duurt 20 minuten. De finale is gepland om 17.30 uur. Wanneer het weer meewerkt zal het zonder twijfel voor de Blauw Witte jeugd een fijne dag worden. Het '{kdihpioertsëiftdX van de bedrijfsvoetbalcompetitie, Uni versal 1, dat 11 punten wist te vergaren.

Holtens Nieuwsblad | 1972 | | pagina 3