Open Deur- samenkomst Sakorkollekte 1972 7 april jVeei sprekers bij afscheid directeur C. Broersma Vrijdag 7 april begon de seisoenwarenmarkt weer Raadsvergadering n Veertien jaar V?ertien jaar zuweldirecteur in Holten Uitbreiding Groene Kruis- gebouw in gebruik genomen Gevonden en verloren voorwerpen Opening clubhuis i Speelgoed voor de peuters EAGENDA Voor liet Surinaamse kind Benoemd te Almelo Weekenddienst Tandartsen Kerkdiensten Medische Dienst Weekenddienst Gezinsverzorging Storingsdienst GEB Wachtdienst Slachthuis Advertentieprijs 14 cent per mm (bij contract lager) Abonnementsprijs 6, Vrfjdag 14 april 1972 24ste Jaargang - No. 13 Uitgave van de Stichting „Holtens Nieuwsblad" te Holten Hoofdredacteur W. Beyer* Telefoon 05483 - 1234 Administratie: Gaardenstraat 17, tel. 1533 Redacteur en plv. hoofdred J Wiggen 875587 van de Raiffeisenbank te Holten, t.g.v. Holtens Nieuwsblad A.s. zondag1 (16 april) belegt de Open Deur-groep weer een bijeen komst in de Hervormde Kerk alhier. De laatste van dit winterseizoen. Het onderwerp dat aan de orde wordt gesteld is ,.De Toekomst We zullen wel zienDit onderwerp sluit aan op de 3 voorgaande bijeen komsten, waarin resp. werd gespro ken over „God? Je weet niet goed wat je zegt"; De mens Niks nieuws"; ,,De wereld Eén puinhoop". Als gesprekspartner komt weer ds. Bouwhuis, Geref. predikant te Rijssen. De opzet wijkt af van het gebruikelijke patroon. Ds. Bouwhuis zal niet alleen spreken, maar over dit onderwerp in gesprek treden met hulppred. Schellevis van de Herv. gemeente alhier. Er is edewerking van het Bap tisten Mannen-sextet uit Almelo. Abusievelijk werd in „Hervormd Hol ten" vermeld, dat J.The New Valley- singers" uit Nijverdal zouden mee werken. Dit moet echter zijn het Bapt. Mannensextet uit Almelo. Ook nu weer krijgt elke bezoeker een volledig programma bij het bin nenkomen. Behalve wat gereserveer de plaatsen voor de Open Deur- groep, het Mannen-sextet en de kos ter, zijn alle plaatsen vrij. Entree wordt niet geheven. Wel wordt een collecte gehouden voor het Open Deur-werk. Ongeveer 10 min. van tevoren gaan de aanwezigen gemeenschappelijk liederen zingen. De bijeenkomst vangt echter pas aan om 19.15 uur. Ook nu weer lijkt het niet alleen voor rand- en buitenkerkelijken, doch ook voor kerkelijk belangstel lenden de moeite waard deze laatste bijeenkomst bij te wonen. Naar wij vernemen zijn er van bovengenoemd Mannensextet gram mofoonplaten verkrijgbaar, die het sextet zondagavond a.s. bij zich ieeft. Gevonden voorwerpen. Donkerbruine portemonnee met in houd; bruine portemonnee met in houd. Verloren voorwerpen. Bruinachtige rode kanarie zonder staart; blauwe regenjas met letters D. M.; bruine zakagenda met zil verkleurig vulpotlood; gouden kinder hoofdje, behorende aan een armband inscriptie 1.6.63.; kentekenbewijs eL- 66-98. Niet tussen 12.30 uur en 14.00 uur, en na 18.00 uur. Zaterdagmiddag, 15 april, zal in het gebouw Rehoboth aan de Stati onsstraat het clubhuis van de Stich ting voor Sociaal en Cultureel Werk aan de Hoffestraat, officeel doch symbolisch geopend worden. De ope ning zal worden verricht door de se cretaresse van de stichting mevr. C. P. K. Enklaar-van Andel en de advi seur der stichting, de heer A. H. van Pijpen. Na het welkomstwoord van de voorzitter zullen de kinderen van de clubs iets opvoeren. Later op de middag gaan de bezoekers iedere belangstellende is van harte welkom in groepen vanuit Rehoboth, via een kleine puzzeltocht naar het club huis, waar een tentoonstelling van de dingen, die de kinderen de afgelopen tijd gemaakt hebben, is ingericht. Door de oolossing van de opdrachten tijdens de puzeltocht zal de naam van het clubhuis bekend worden. In de week van 17 - 23 aprü a.s. zal weer de jaarlijkse Sakorkollekte gehouden worden. U weet dat het hier dus gaat om de kollekte van de „Samenwerkende Kinderbeschermings Organisaties" van alle gezindten. Deze instellingen kunnen uit de rijkssubsidie niet al tam kosten dekken. Er moet dus een beroep gedaan worden op de financiële steun van onze bevolking. Dit gebeurt dan door middel van de Sakorkollekte. Het is een landelijke kollekte, maar het is goed hier te vermelden dat meer dan 50% van de opbrengst uit ons Arrondissement ten goede komt aan de instellingen in dit Arrondissement. Waar wordt het geld voor gebruikt: Om kinderen, jongeren te helpen die door de situatie thuis of door ,hun eigen onvoldoende goed funktio- neren ernstig in hun ontwikkeling belemmerd worden. Het gaat dus om jeugdigen in een noodsituatie. Daarvoor vragen wij uw financiële steun. Geeft dan met milde hand aan de Sakorkollekte. Bij voorbaat onze hartelijke dank. Het Arrondissements Sakor Comité: Dhr. M. van Aken, sekr., Almelo Mevr. J. A. Th. Boodt-Tap, Hardenberg Mevr. L. H. Domsdorf-Roeloffsen, Oldenzaal Mevr. L. Hoekstra-Smith, Hengelo Dhr. J. H. W. Kok, penn.m., Almelo Dhr. A. J. Kremers, Enschede Mevr. J. C. de Maret Tak-Tromp Meester, Enschede Dhr. J. G. Niewerth, Almelo Dhr. M. H. van der Noordaa, Almelo Mr. M. Rutgers v. d. Loeff, Almelo Mr. H. G. van Veen, Delden Mevr. G. Kaspers-Spreeuwers, Enschede Mr. W. L. G. Schelberg, voorz., Weerselo Betaling op giro De gemeenteraad komt maandag. 17 april a.s. 's avonds 7.30 uur in openbare vergadering ten gemeente huize bijeen ter behandeling van de volgende agenda: 1. Notulen van de vergadering van 21 maart 1972. 2.a. Ingekomen stukken, b. Mededelingen. 3. Voorstel tot verkoop van bouw terreinen aan: a. fa. Vukkink en Zn, alhier; b. bouwvereniging „Onze Won ning" te Deventer; c. Bouw- en Ontwikkelingsmij. Gedo N.V.. alhier- 4. Voorstel tot ruiling van grond aan de Oude Deventerweg met de heer H. Meijerman, alhier. 5. Voorstel tot wijziging van de ver ordening doorstroming. 6. Voorstel tot wijzing van de bouw verordening. 7. Voorstel tot uitbreiding van de scholengemeenschap met een afdeling atheneum t.b.v. deel- plan 1975/1977. 8. Voorstel tot wijziging van de ge meentebegroting 1972. (krediet verbeteren woning Holterberg 24 en wijziging kredieten revisie hy draulische kraan en kolkenzuiger, krediet bijdrage verbetering Sta tionsweg). 9. Beantwoording eventueel ingel» men schriftelijke vragen. «tefig De weersomstandigheden hebben even hun stempel ge drukt op de eerste seizoenmarkt in Holten. Toen om streeks half drie de eerste mensen de markt in de Kerk straat en omgeving opschuifelden, goot het met bakken uit de lucht. Later op de middag klaarde het weer enigs zins op en werd het ook op de markt drukker. Het is het tweede jaar dat deze seizoenmarkt wordt gehouden. De marktcommissie Holten heeft voor de marktkooplieden, die vorig jaar in Holten present waren, ook nu weer een plaats gereserveerd. Toch staan er dit seizoen weer meer stands in de Kerkstraat. Vorig jaar stonden er ongeveer 25. Nu is dat aantal opgelopen tot 31. Er zijn stands bijgekomen voor groente, lappen en bad lakens en baby- en kinderkleding. De seizoenmarkt wordt in de zomermaanden gehouden. De laatste markt is eind september. Elke vrijdagmiddag kunnen de mensen uit Holten dan in de Kerkstraat te recht, vooral wanneer de weersomstandigheden „opti maal" worden. De oproep van de Werkgroep Peu terspeelplaats van de Stichting voor Sociaal en Cultureel Werk speelgoed af te staan voor de binnenkort te ope nen peuterspeelzaal heeft nog niet vol doende resultaat opgeleverd om met dit werk te kunnen beginnen. Ge dacht wordt aan een step, driewie ler, wiegje, poppen, blokken en der gelijke. De werkgroep doet daarom nog een beroep op de ingezetenen, die zoiets te missen hebben, dit als nog aan haar te willen afstaan. Men kan het woensdag a.s. tussen 11.00 en 12.00 uur brengen aan het gebouw tje -aan de Hoffestraat nt la of even tueel bellen nr 2089, opdat het kan worden afgehaald. k** ra De heer Broersma in gesprek Dijkstra, die thans in Leeuwar- Broersma. Links wethouder J iet de oud-directeur de heer Pden woont. Rechts mevrouw Rietbergbestuurslid. De heer C. Broersma, sedert 1958 directeur van de Coöp. Zuivel pbriek „De Vrijheid", welke fabriek eind 1969 in de grote zuivel rganisatie de Coberco werd opgenomen, heeft het afgelopen jeekend, wegens zijn benoeming in de hoofddirectie van Coberco nhet daarmede gepaard gaande vertrek naar Zutphen, afscheid fenomen van de leden, melkleveranciers, personeel, melkrijders, et gemeentebestuur en andere organisaties waarmede hij regel matig in aanraking kwam. Dat geschiedde onder grote belangstel- fcg in zaal Amicitia, waar de familie Broersma, na door mevr. A. petberg-Tiessink en mevr. P. J. N. Vogt-Royakkers per auto van par woning te zijn afgehaald, door een bestuursdelegatie naar jon plaatsen werden geleid. Er volgde toen een lange rij van •rekers, welke werd. geopend door nieuwe bedrijfsdirecteur van de iberco-fabriek te Holten, de heer H. G. Vogt. voorheen adjunct-direc- ur van „De Vrijheid". Zijn bijzon- ir woord van welkom gold niet al en de familie Broersma. maar ook irgemeester, mr. W. H. Enklaar, ethouder Klein Velderman, de heer Dijkstra, oud-directeur van „Ds rijheid", die uit Leeuwarden was •ergekomen, de afvaardiging van it. perscheel en afgevaardigden van ncJÏiouworganisaties. Hij wees er op it de heer Broersma zijn sporen ieft verdiend en de laatste twee iar veel heeft bijgedragen tot de tstandkoming van de grote Cober- K>rganisatie, een miljoenenbedrijf net plm. 2500 werknemers en een éldomzet van ruim f 700,miljoen ulden per jaar. Hij noemde het dan f)k niet verwonderlijk, dat hij door pt Coberco-bestuur is aangezocht een lijdende functie in de hoofd- [rectie te gaan bekleden. Het pleit ior het goede inzicht van het be- dat hem M jaar geleden heeft >:noemd tot directeur van „De Vrij- eid", welke functie hij onlangs heeft éergelegd. De voorzitter spreekt - De voorzitter van melkveehouders- ereniging „Holten" de voormali- e zuivelfabriek ,,De Vrijheid" de eer J. H. Veneklaas Slots, schetste S> D ^voeri® de oorspronkelijke benoe- SnlK 3'n6 van de heer Broersma en dien Tote verdiensten voor de fabriek, zijn. ?et was niet gemakkelijk een opvol- er voor de heer Dijkstra te vinden sen deze met pensioen ging, maar a overgestoken te zijn naar het. ei- 1 0548fnd Terschellin6' meende men toch 'rjjdag 14 april B.00-21.00 uur: Inzameling van lom- pen voor H.M.V. laterdag 15 april •30 uur: Inzameling van lompen voor H.M.V. 4-30 uur: Officiële (symbolische) opening van het clubgebouw van de stichting „Socuwe" aan de Hof festraat in het gebouw Rehoboth door mevr. C. P. K. Enklaar-van Andel en de heer A. H. van Pijpen, ■ondag 16 april 9-30 uur: Dansen in Bar-Dancing Boode te Bathmen (zie adv.). laandag 17 april 9.45 uur: Jaarvergadering Chr [Kleuterschool in „De Schakel". Hnsdag 18 april Sezoek Bejaardensociëteit aan het I Bejaardentehuis „Herfstzon" I Goor. 9.45 uur: Vergadering van de CJV „De Vriendenschaar" over de ju bileumviering in september a.s. in het gebouw Irene uur: Bijeenkomst afdeling Dij- kerhoek van de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen in café „Het Bonte Paard". 'oensdag 19 april 1-00 uur: Bijeenkomst Herv. Vrou wengroep Dijkerhoek in Bethanië. 'onderdag 20 april '00 uur: Jaarvergadering „Het Groene Kruis" in Dorpshotel Hol- terman. uur: Vergadering Bedrijfsvoet bal in café „De Waag". 9.45 uur: Bijeenkomst Herv. Vrou wengroep Holten in gebouw Irene. Saterdag 22 april 0-00-14.00 uur: Nationale Trimwan- deldag vanaf café „De Waag", finsdag 25 april 0.00 uur Ledenvergadering Varkens- fokvereniging in café Kalfsterman. "oensdag 26 april 9-45 uur: Bezoek Chr. Plattelands vrouwen aan museum „Piet Bos". Vertrek vanaf gebouw Rehoboth. een goede keuze te hebben gedaan. De h.eer Veneklaas Slots onderstreep te dit met tal van voorbeelden. Hij schetste o.m. de aanvankelijke sa menwerking met „Isalacta" een aan tal fabrieken uit de omgeving van Zwolle, de pogingen tot samenwer king met de fabrieken te Laren en Markelo, dat door de laatste fabriek werd afgewimpeld, de contacten met IJsseldal en de Omefa van Leo de Winter. Hij wees op het streven van de heer Broersma om tot een effi ciënter melkvervoer te komen, een factor, die momenteel nog in het ge ding is en misschien kan uitmonden in een beslissing, dat 's morgens en 's avonds gereden moet worden. Er ligt nog een enquete onder dé leden, die door het bestuur en Coberco nog besproken moet worden. Het bedrijf werd door verbouwingen en moderni sering aangepast aan de thans gel dende normen. Op 30 oktober 1969 werd in een tweede buitengewone le denvergadering met algemene stem men tot -aansluiting bij Coberco be sloten, welk voorbeeld al spoedig door Overijssel werd gevolgd. Het werd t.al van fabrieken in Gelderland en het bestuur al spoedig duidelijk, dat de heer Broersma in de hoofddirec tie van Coberco zou worden opgeno men, hetgeen voorzitter Veneklaas Slots alleszins een felicitatie waard vond. 1-Iij prees de rustige wijze van werken en het persoonlijk contact van de scheidende directeur, zijn uit voerige mededelingen in ledenverga deringen het vertrouwen, dat hij ge wonnen had van de melkrijders en de goede verstandhouding met he.t personeel. Hij dankte de heer Broers ma voor diens gedegen adviezen en voor alles wat tijdens zijn bewind tot stand is gekomen en wenste hem De heer Veneklaas Slots introdu ceerde met enkele hartelijke woor den voorts de heer Vogt. die tot be drijfsdirecteur van de Holtense fa briek benoemd is en feliciteerde hem met deze promotie. „Het zal geen gemakkelijke taak zijn om in de voet sporen van de heer Broersma te stap pen, maar wij hebben u leren ken nen als een bekwaam iemand, die wij rustig de leiding van ons bedrijf toevertrouwen", aldus besloot de voorzitter Veneklaas Slots zijn toe spraak. Zakelijk inzicht Burgemeester, mr. Enklaar, prees de heer Broersma, wiens optreden een en al rust was, met een groot zakelijk inzicht. Het is goed dit mo ment van weggaan even te marke ren. De bui'gemeester toonde zich verheugd, ook voor bestuur en leden, dat de scheidende directeur loon naar werken heeft gekregen. Hem viel steeds weer op zijn klaar en nuchter oordeel, vooral door de sport stichting had de burgemeester hem als mens bijzonder leren waarderen. ,.U hebt uw schouders gezet onder belangrijk werk door het sportgebeu ren nieuw leven in te blazen. Wij zul len u niet licht vergeten", aldus mr. Enklaar. De heer G. J. Rietberg, spre kende namens de coöperatieve con tact-commissie dankte de heer Broersma voor het steeds op de bres staan voor de plaatselijke coöpera ties. Hij bood hem een grasschaar aan. De heer W. Aalpol sprak namens de afdelingen van de O.L.M. en C.B. T.B. en dankte voor het feit dat de heer Broersma voor deze organisa ties steeds klaar heeft gestaan o.a. door het houden van lezingen. Hij of freerde een boekenbom De heer J. W. Wesseldijk nam af scheid namens de beide controlever enigingen en dankte voor de deskun dige adviezen, welke men steeds heeft mogen ontvangen. Hij bood een geschenk onder couvert aan. Sprekenden namen de K.I.-vereni ging „Zuid West 0%'erijssel" noem de de heer G. J. Kottelenberg uit Markelo de scheidende adviseur dei- vereniging een man met een ruime blik in de toekomst, maar op bepaal de momenten ook wel zeer kritisch. Ook hij bood een envelop met inhoud aan. De heer A. Wegstapel sprak na mens de melkrijders een woord van dank voor de prettige samenwerking. Moeilijkheden werden steeds opge lost. De directeur had tijd voor een praatje. Hij schonk een schemer lamp en een bureaulamp. De heer J. Warrink sprekende namens de Stichting Sportbelangen „Holten" her innerde aan de moeilijke besprekin gen met het gemeentebestuur in ver band met de sportvelden. Broersma is altijd een gewaardeerd collega en vriend in de stichting geweest welke ke toch al wel wat bereikt heeft. Hij vond zijn vertrek erg spijtig. Namens de leden en leveranciers spraken de heren A. J. Pekkeriet (Beuseberg) en A. J. de Baas (Mid- deldijk, Rijssen). Zij lieten blijken, c.at er talentvolle sprekers onder de Holtense en Rijssense veehouders schuilen. Broersma was niet alleen een goede directeur, maar ook een goed en hartelijk mens met een open oog op de intermenselijke verhoudin gen, vonden zij. Als een waardig ge schenk zal de heer Broersma een landschapstekening ontvangen van de Holtense kunstenaar Kees Stoop. Voordat de leden aan het woord kwa men kreeg de heer Broersma van zijn buren bij monde van de heer M. Kalfsterman nog een envelop met inhoud aangeboden. Dankwoord Broersma In zijn dankwoord ging de heer Broersma op een humoristische wijze in op hetgeen ialle sprekers hadden gezeg.d. Hij noemde de loftuigingen aan zijn adres wel wat overdreven, omdat hij als zijn plicht beschouwde wat hij voor de veehouders van Hol ten en omgeving heeft gedaan, „Daar ben ik ook voor betaald", aldus spre ker. De heer Broersma meende, dat men zich gelukkig moet prijzen, dot „de Vrijheid" in Coberco verband werd opgenomen. „Er waren een goede samenwerking, goede persoon lijke verhoudingen en men durfde elkaar recht in de ogen te zien, aldus de scheidende directeur, die half mei benoemd is tot productie-directeur boter en melkpoeder in de hoofd directie van Coberco. Op vrijdag 21 april a.s. wordt er in het gebouw „Rehoboth" een avond georganiseerd door het Streekver- band „Twente-West" ten bate van het Surinaamse kind. Medewerken den zijn: de'negerzanger Ewald Dun- dass, Truus Simons, en de gospel- group „The Brader Singers" uit Den Haag. Aanvang: 19.45 uur. Bij de foto (vl.n.r.)Dokter C. H. Rietdijk, zr. J. E. Duncan, zr. M. ter Borg, zr. H. Strijker en de fysiotherapeut, de heer G. J. Kraay. In tegenwoordigheid van het bijna voltallige bestuur, de plaatselijke dok toren, en de wijkverpleegsters is woensdagmiddag de belangrijke uit breiding van het Groene Kruisgebouw aan de Gaardenstraat officieus in ge bruik genomen. De voorzitter van de vereniging dokter C. H. Rietdijk sprak in de ver grote hal een woord van welkom en sprak zijn vreugde uit over de uit breiding en modernisering, waardoor veel meer mensen plaatselijk gehol pen kunnen worden. De fysiotherapeut de heer Kraay die voorheen zijn praktijk moest uit oefenen in een te kleine ruimte met beperkte middelen heeft nu beschik king over 4 vertrekken 2 voor droge therapie, 1 voor natte therapie en 1 voor massage. De dokterskamer en de hal werden vergroot alsmede de magazijnruimte. Dokter Rietdijk sprak een woord van dank tot de architect de heer L. C. van der Bovenkamp en de Hol tense aannemers die met grote voort varendheid en ijver hebben gewerkt. De heer Kraay bijzonder blij met deze uitbreiding bood voor de hal een prachtig wandkleed aan en de heer H. Koopman Tzn, die het woord voerde namens de aannemers offreer de een prachtige plantenbak met eni ge mooie planten. De architect v.d. Bovenkamp herinnerde aan de bouw van het Groene Kruisgebouw in 1962 en ook hij sprak zijn vreugde uit over de uitbreiding. Nadat dokter Rietdijk de sprekers had dank gezegd voor hun goede woorden en wensen en de mooie ca deaus werd de uitbreiding bezich tigd, waarbij de heer Kraay een toe lichting gaf. De wijkverpleegsters en mevr. Meer man die tijdens de bouw zorgden voor op tijd een kopje koffie en thee kregen van de aannemers een mooi boeket bloemen. De heer J. Nijland, leraar aan de Huishoudschool „De Noordenbarg" is benoemd tot leraar Engels M.O. aan de Meisjes vakschool, Hofkamp^ straat te Almelo. HOLTEN Ned. Herv. Kerk: 8.30 u. en 10.15 u. ds. C. C. Addink. Extra collecte: Al- gcm. Diaconale Doeleinden. Oppas dienst: Mevr. Pettinga, Diny Oolbek- kink en Alie Markvoort. 10.00 uur Jongerendienst in het gebouw Irene. 19.15 uur: Open Deur-samenkomst. Spreker ds. Bouwhuis van Rijssen Geref. Kerk: 3.30 uur: ds. C. Rang van Goor. 15.00 uur ds. Hekman van Vriezenveen.In beide diensten is de en collecte voor de kerk. Bij de uit gang collecte voor „Eigen Kerkbouw" R.K. Kerkdienst: 9.30 uur H. Mis in het gebouw Irene. NIEUW HEETEN R.K. Kerk: Zaterdagavond 7.00 uur Zondagmorgen 8.00 e nlO.OO uur DIJKERHOEK Bethanië: 10.00 uur: ds. P. Lugtig- heid. Extra Collecte: Algem. Diaco nale Doeleinden. OKKENBROEK Ned. Herv. Kerk: 10.00 uur ds. W. P. J. Osinga. Extra collecte: Algem! ^Diaconale doeleinden. 19.00 uur Jeugddienst m.m.v. de KPJ van Let- tele. Zaterdag vanaf 12.00 uur tot maan dagmorgen 8.00 uur: J. F. Sijtsema. Pastoriestraat 50, telef. 1870 (alleen voor spoedgevallen). Dienst Wijkverpleging: zaterdag 15 april en zondag 16 april: zr. H. Strij ker, Groene Kruisgebouw, telef. 1436. Zondag tussen 12.00 en 14.00 uur. B g.g. telef. 1248. Ambulancevervoer: telef. 1338 (Joh. Aanstoot) b.g.g. telef. 1320 (Fa. A. Muller en Zn.). Weekenddienst Tandartsen: zaterdag 15 april en zondag 16 april: H. Hans man, Grote Maatweg 36, Wierden, telef. 05496-1765 van 18.00-19.00 uur (alleen voor spoedgevallen). Weekenddienst Dierenartsen: zater dag 15 april en zondag. 16 april: W. C. C. Wamelink, Churchillstraat 107, telef. 2004. Gezinsverzorging: Elke morgen be halve zaterdag, van 9.00-10.00 uur bij mevrouw C. Knijff-Dekker, telef. 1438 b.g.g. telef. 1799 mevrouw Beldman- Aanstoot. Storingsdienst G.E.B.: van zaterdag 15 april t.e.m. vrijdag, 21 april buiten de diensturen. Electra: J. Kolkman, Gaardenstraat 13, telef. 1368. Gas: geen dienst. Wachtdienst Slachthuis: vrijdag 14 april t.e.m. zondag 16 april: keur meesters buiten de diensturen: J. Hof, Schepenenstraat 16, telef. 1697. Maandag 17 april t.e.m. zondag 23 april: C. Dijkstra, Schoolstraat 5, te lef. 1833. Aangifte gestorven dieren op zater dag: van 9.00-11.00 uur aan het slacht huis, telef. 1318. Brandmelding: Overdag: telef. 1352 (Politiebureau), "s Nachts: telef. 1224 (G. W. Knapen) b.g.g. telef.1325 (G. ter Harmsel).

Holtens Nieuwsblad | 1972 | | pagina 1