De Stichting „SOCUWE' kiest definitief bestuur DE KERK ONDER HET KRUIS m m ^hh Wm HJ jvjj jh u Wij hebben u nodig Welpen deelden Palmpasens uit Vier jubilarissen bij de N.V. Krekel Zoon Veel gasten verwacht met Pasen Financieel ligt de zaak nog moeilijk Weekenddienst Tandartsen Weekenddienst Dierenartsen Gezinsverzorgin g Jeugdleidster kinderclubwerk JÊk Hj I jm J1 III 111 jH 0 fefjH m É|SÉk 24ste Jaargang - No. 13 H|l m ij IB JJ 00 jnbJL Hl JH JH 0 AGENDA Inventarisatie van wensen Archeologische monumenten Burgerlijke Stand Officiële publicaties Herziening bestemmingspl an „De Haar" Ophalen huisvuil VAATJE BIER VOOR HET GROOTSTE PAASVUUR Gevonden V erloren Wachtdienst Storingsdienst GEB Brandmelding Medische Dienst ^Zaterdag van; 'dagmorgen 8.0 iPastoriesfcraat (voor spoedgei ^Dienst wijkvei Zaterdag Het werk van de Stichting voor Sociaal en Cultureel Werk begint van de grond te komen, ai gaat het wel met grote financiële moeilijkheden gepaard. Het bestuur heeft het vorige jaar, in overleg met de inspecteur van het minis terie van C.R.M., de heer Schaarman, een aanvrage om subsidie ingediend, maar toen was nog niet te voorzien, dat het er met 's Rijks financiën zo slecht voor zou staan als nu het geval is. De toestemming voor een subsidie is niet gekomen, wel de principiële bereidverklaring om de Stichting te erkennen. Ook voor 1973 zal men nog geen „Hosanna" kunnen roepen, omdat de rijksover heid geen geld heeft. Met de gemeente ligt het iets anders, daar zal men pro beren in e en subsidie te voorzien van dat deel, dat niet van het Rijk terug zou komen. Met de huis-aan-huis-collecte die f 2500,- opbracht en een actie onder een aantal ingezetenen, die pl.m. f 1000,- opbracht zal de stichting het voorlopig moeten doen, maar men zit al wel tegen de rode cijfers aan. Dit bleek uit de uiteenzetting, die de adviseur van het. Stichtingsbestuur, de heer A. H. van Pijpen, maandagavond in de aula van de Scholengemeenschap gaf, van de ontwikkelingen sedert de oprichting van de Stichting. vanaf 12.00 uur tot dins- 8.00 uur: J. F. Sijtsema, 50 tel. 1870 (alleen spoedgevallen), wijkverpleging: Zaterdag, 1 april t.m. maandag. 3 apiil: zr. H. Strijker, Groene Kruisgebouw, tel. 1436 's zondags tussen 12.00-14.00 uur b.g. 1248. Ambulancevervoer: tel. 1338 (Joh. Aanstoot) b.g.g. tel. 1320 (Fa. A. Mul ler en Zn.). 1 april en zondag 2 april; R. -, Boomkamp 10a, Rijssen lel. 05480-3194, praktijkadres: Enterstraat 118, Rijssen. Paasmaandag: E. A. Witkop. Wierdensestraat 118, Rijssen tel. 05480-2260 van 18.00-19.00 uur (al leen voor spoedgevallen). Zaterdag, lapril t.m. maandag, 3 april: W. C. C. Wamelink, Churchill- straat 107, tel. 2004. Elk morgen, behalve zaterdag bij me vrouw C. Knijff-Dekker tel. 1438 b.g.g. tel. 1799 mevr. Beldman-Aanstoot. Van 3 tot en met 9 april 1972 is aan de Nederlandse Hartstich ting de officiële collecteweek toe gewezen. De Wereld Gezondheids Organisatie heeft de maand april tevens tot „Wereld Hart Maand" uitgeroepen. Nationaal en internationaal zal door de diverse media ruime aandacht worden besteed aan de hart- en vaatziekten, die de laat ste jaren de weinig plezierige naam van „gesel van deze eeuw" hebben gekregen. Naast de voor lichting aan de bevolking over aard en omvang van deze tot een epidemie uitgegroeide ziekte, wordt in ons land in bovenge noemde week een collecte gehou den. Hoe meer geld. hoe meer uit- Alle wensen zullen niet direct in vervulling kunnen gaan, maar men wil wel doorgaan met de inventari satie van de wensen die er leven en daarbij alle groepen van de bevol king betrekken. De heer Van Pijpen wees op de eerste aanzet met het kinderclubwerk in het gebouwtje aan de Hoffestraat waarvoor men de jeugdleidster Christien Kouwenberg uit Hengelo (O) voor part-timewerk heeft aangetrokken. Wat een gebouw betreft, daarin beginnen zich lichte contouren af te tekenen. Er komen nl. in verband gevoerde projecten, des te actie ver de bestrijding der hart- en vaatziekten. Veel wrd reeds bereikt, og betere resultaten kunnen worden behaald. Met uw aller medewer king zal de collecte in april '72 een nog groter succes worden dan het vorig jaar reeds het ge val was. Per post worden er collectezak jes van de Nederlandse Hart stichting bij u aan huis bezorgd. In de week van 3 tot en met 9 april 1972 worden deze zakjes door collectanten bij u opgehaald. Bij voorbaat onze hartelijke dank voor uw hulp. De Nederlandse Hartstichting, Afdeling Holten. met. de ruilverkaveling in de Beuse- berg vier boerderijen Jeeg, die niet tegen de vlakte gaan. Van de ge meente is zelfs al een mededeling ge komen om hierover te komen praten. Wat de financiële 'kant van de Stich ting betreft zit men niet stil. Men heeft zich in verbinding gesteld met het Koningin Julianafonds, het Prins Bemhard Fonds en het Kinderpostze gel Fonds. Het laatste heeft al .neen' gezegd. De anderen staan er niet on welwillend tegenover. Dan is er nog een fonds in zicht van f 4000,waar van de heer Van Pijpen de naam nog niet kon noemen. Peuterspeelwerk Er is gevraagd om ook met het peu terspeelwerk te beginnen. Daarvoor zijn mensen gevraagd en er zijn meer reacties ontvangen dan men zou verwachten. Een kleine werkgroep is aan de gang en over een week of drie hoopt men meer te weten. Als andere activiteiten noemde spreker het bevorderen van de creativiteit van oud en jong met sieraden, ke ramiek. tekenen, schilderen en der gelijke. Men is bezig te denken en te praten over een cursus op de mid dag om b.v. de creativiteit van huis moeders te ontwikkelen. Doelstelling is de stichting handen en voeten te geven. Wij ontwikkelen geen activi teiten waar die door anderen al ont wikkeld worden zoals de jeugdsocië- teiten „De Schure" en ,,D 53" in Dij- kerhoek. Wat wij ons voorstellen is ..kien" te zijn voor ontwikkelingen, die aan de gang zijn. b.v. in ..De Haar." Als er gebouwd wordt of er dan voldoende voorzieningen zijn om creativiteit te bedrijven b.v. bij huizen met jonge gezinnen, al zijn daar dan geen flats waarin men zich beklemd gevoelt. Holten neigt al spoe dig naaf de 8000 zielen. Hoe meer je met elkaar bundelt hoe meer je kunt doen. aldus de heer Van Pijpen, die van mening is. dat de bevolking zelf haar eigen initiatieven moet nemen. Voor de bestuursverkiezing deelde de heef Van Pijpen, dat men hem niet moet kiezen, omdat hij adviseur van Markus 14 18. 19: En terwijl zij aanlagen en aten, zeide Jezus: Voorwaar Ik zeg u dat één van u Mij zal verraden, één die niet Mij eet. Zij begonnen bedroefd te worden en één voor één tot Hem te zeggen: Ik toch niet „O Christus Woord der eeuwig heid, dat naar ons uitging in de tijd" zo luidt een regel uit onze nieuwste gezangenbundel die op stapel staat. Vraagt men de kerk: Waar haalt u de moed vandaan om steeds weer te menen van de waarheid te kunnen weten, dan zal dat wel niet door die nieuwe gezangenbundel komen, maar wel omdat ze belijdt wat dit ge zang zegt: Christus is het Woord der eeuwigheid. Dat is de waar heid waarvan de kerk weten kan als zij dat wil. Zij gelooft dat die waarheid en het heil voor de mensen op aarde in Hem gege ven is. Zij gelooft dat die dus bij Hem gevonden kan worden. Voor velen lijkt dit praten over waarheid onverantwoordelijke grootsprekerij. Dat kan het zijn, wanneer de kerk het doet of Je zus Christus en zij zelf ongeveer hetzelfde zijn. Maar dan doet ze zichzelf teveel en Jezus Christus te weinig eer aan. Ook kan het zijn, dat veel mensen elk spre ken over waarheid die gekend kan worden, een weg die gegaan kan worden onzin vinden, omdat alLes onduidelijk is. Dat is heel erg, omdat met dat al die mens zichzelf ook alleen maar onduide lijk kan worden. Het is geweldig dat veel (jonge) mensen, die lij den aan de onduidelijkheid en de verschrikkingen van de wereld, zich daar niet bij neerleggen, maar volharden in het geloof dat er een weg is, al is hun geloof misschien niet het geloof van Je zus, en ook al kun je het er ook lang niet mee eens zijn. Toch zit er in ons protest tegen hun pro test iets van een schuldgevoel, dat zij déden wat wij hadden moéten doen. Misschien zeggen zij soms wel tegen ons heel anders, wat de discipelen dit antwoord en deze vraag in de mond geeft: Ik toch niet. Maar tegenover hen, die 't niet uithouden en koste wat het kost uit de zelfvemietigingsdrang van deze wereld willen komen, praat je niet bescheiden, vooral ais je in je berusting bent ont dekt. Daarom moet er zoveel over „De jeugd" (alsof die bestaat) ge sproken worden. Ook in de kerk onder de ge meenteleden van de Kerk. Ze gaat meestal samen met een ge voel van heimwee naar het ver leden. naar de wijze van de ge loofsbeleving van vroeger, maar tegenwoordig Maar Christus is het Woord der eeuwigheid, en als je daarvan maakt: Woord van vroeger tijd, heb je Hem al in een keurslijf gestopt. Dan la ten we Hem niet zijn, wie Hij Zelf zijn wil voor ons. We laten niet toe. dat Hij Zelf ons nu wellicht anders dan vroeger een richting wijst. Dan hebben we toch ons geloof met Hem ge lijk gemaakt. Hij is dan niet meer, dan wij ervan maakten. Dan hebben wij Hem al verra den. Want de waarheid waarvan de kerk leeft is nooit iets waarover wij naar goeddunken kunnen be schikken. We hébben nooit de waarheid, zoals je tegenwoordig wel eens kerkmensen teruggedre ven en onzeker gemaakt, hoort zeggen. Dan staan we ook op de drempel van het verraad, om dat we Jezus Christus zélf niet meer kunnen zien als Persoon, die zijn weg tot heil gaat, waar aan wij ons kunnen aansluiten, niet andersom. De kerk likt in het verlengde van de kring discipelen. Bij al de discipelen kwam het aan, dat er één zou zijn die Jezus ging verraden. Ze zagen zich er alle maal toe in staat, terwijl ze voor de joden meest intense gemeen schap, de tafelgemeenschap met Hem vierden. Het is dus moge lijk, dat we in diepste verbonden heid met Hem bezig zijn aan het grootste verraad. Dat is een on gehoorde waarschuwing aan het adres van andere volgelingen, die van zijn waarheid leven: kerken en christenen. Als Hij de ene waarheid is, klopt het niet met de vele kerken. En om het maar direkt conreet te maken: wanneer ook in Holten die twee kerken naast elkaar staan, moet het mo gelijk zijn van elkander kennis te nemen. Gelukkig ligt er een begin in de avonden van de hervormd-gere- formeerde werkgroep, maar niet gelukkig vind ik, dat het kennis nemen van elkanders kerkblad door versturen van beide aan de leden van beide gemeenten, niet door kan gaan Dat vind ik erg jammer, vooral omdat ik niet zie wat daar nu tegen kan zijn. Ik meen dat we niet goed doen die wisselwerking te beperken, vooral omdat we zo alleen kun nen doen tegen de achtergrond van een gevoel van eigenwaarde, dat niet in overeenstemming is met het: Ik verraad U toch Daarmee wil ik overigens niet zeggen, dat dit gevoel van eigen waarde, dat verkéérd is, niet bij andere kerken wordt gevonden. Er zijn héél veel leden, die me nen deze gemeenschap en bezin ning op het evangelie helemaél niet meer nodig te hebben, en le ven in massale onverschilligheid ten aanzien van de wereld, en het evangelie. Dat is nog erger. Jezus' kruis roept ons, ook als kerken, tot grote bescheidenheid en tot de bekentenis van schuld, alle kerken. Niet als een plicht pleging, maar als de enige hoop voor de wereld. We worden in deze tekst ge woon gevraagd wat dat hier en nu betekent, aan de Waarheid te vra gen: Ik toch niet Als we dat echt vragen, voert die vraag ons vanzelf tot de bede, die de Mattheus-passion van J. S. Bach tot één der grootste hoogtepunten voert, en daar begint ook de diepste kern van mijn geloof, of van mijn ongeloof, als ik het niet meer kan zeggen: Erbarme Dich. „Heer, erbarm U". Als ik mijn gebrokenheid niet meer voor het oog der waarheid kan bekennen, dan moét ik wel doen alsof mijn leven in stoere vitaliteit of in vuige berusting of in een christendommelijk „zand erover" erg goed en netjes ver loopt. Deze vraag: „Ik toch niet" maakt ons onrustig. Zo is het ook goed, opdat we ons afvragen of dat kruis wérkelijk in de kerk staat, of erbuiten. O. Lugtigheid. HOLTENS Advertentieprijs 14 cent per mm (bij contract lager) Vrijdag 31 maart 1972 j^^HJ HJ Hh£S Spij i' 'J |lgW Fa Mm JH KB „Holtens Nieuwsblad" te Holten |0 Hj II gil gj JJJ J0 jB HJ JH[ lp 0W0 HLJBJ Telefoon 054H3 1234 I 0 W H JbheJv KJ BH? JUpf m 0pr Administratie: Gaardenstraat Redacteur en plv hoofdred J Wieger* Abonnementsprijs 6.per half jaar, 12,per jaar Betaling op giro 875587 van de Raifjeisenbank te Holten, t.g.v. Holtens Nieuwsblad Een aantal bezoekers tijdens de hearing van de Stichting Socuwein de aula van de Scholengemeenschap. de stichting is en ook de heer G. J. W. Reilink niet, die als penning meester-administrateur van de Stich ting optreedt. Bestuursverkiezing De stemming voor een oeximtief be stuur werd in twee gedeelten gehou den waarbij eerst aan de orde kwa men de voorlopige bestuursleden die verklaard hebben in het definitieve bestuur zitting te willen nemen. Ge kozen werden: groep jongeren bene den 25 jaar: Wim Addink en Minie Rensen; Ouders van kinderen tot 12 jaar: K. van Bruggen, Mevr. P. J. N. Vogt-Rooyakkers, J. H. van Eng- brink; Maatschappelijk deskundigen of ouders belangstellenden: L. Kaan, mevr. C. P. K. Enklaar-van Andel en H. Ch. Vogely. Er waren nog 4 of hj) een bestuur van 15 personen 7 vacatures, waar voor reeds enkele candidaten waren ingediend, maar waarvoor staande de vergadering nog een aanvulling plaats had. De uitslag van de stemming was: Jongeren beneden 25 jaar: Gerrit Keuterman, Wim van Beek en Gerrit Vlogtman GA zn. (Dijkerhoek)Ou ders met kinderen beneden 12 jaar: mevr. W. K. Muller-Hofte Koesveld en P. van de Ende; Maatschappelijk deskundigen of ouders belangstellen den: D. Aaftink G. z.n., en F. Groe- newoudt. Wensen Tijdens het bepalen van de uitslag van de, stemming werden talrijke Zaterdag en zondag werd er een hel perskamp Welpen gehouden in hel padvindersclubhuis van de Waarden- borchgroep in de Beuseberg uitgaan de van 't district Deventer van Scou ting Nederlan.d Na aankomst van de ongeveer 55 welpen werd zaterdag middag eerst de palmpaaswedstrijd en optocht bekeken, waarna in het padvindershuis door de welpen palm- paasstokke» werden gemaakt, voor zien van zwaantjes, sinaasappels, krenten, eitjes, nootjes en wat er allemaal zo bij behoort. Na afloop van de gezamenlijke kerkdienst wer den de palmpasens aan lngdurig zie ke kinderen en bejaarden aangebo den, die zeer verrast waren door deze aardige en spontane geste en deze erg op prijs stelden. Er werd 'n bezoek gebracht aan het natuur-historisch museum „Piet Bos" op te Holterberg. waar de heer Kees Bos over de inhoud van het museum en fauna van de omgeving ver telde. Het weekond werd besloten met een sportmiddag. Aan 't hepers- kamp namen welpen deel van de N. P.V. en K.V. uit Deventer. Bathmen, Holten, Heeten, Tweilo #n Raait*. vragen gesteld en kwam men tot een inventarisatie van bestaande wensen: Enkele daarvan waren o.m. onder dak te vinden voor de jongeren van de scholengemeenschap tijdens de middagpauzes, spcelgelegenheid voor kinderen ten zuiden van de rijks tra verse van de oude E8: T. W. de Gaarden, De Haar enz. Uitdrukkelijk werd gesteld, dat men er in principe vanuit is gegaan om niet aan het bestaande jeugdwerk wat te doen als er geen behoefte aan is, mioeilijkheden wil men gaarne met alle bevolkingsgroepen bepraten maar de stichting is geen overkoepelend or gaan, waar men onder gebracht kan worden n der wille van eventuele subsidie. Men wil ook gaarne wat doen aan het kindervakantiewerk. Een kleine aanzet is er geweest met twee filmvoorstellingen. Door de heer Reilink werd ten slotte nog een over zicht gegeven van de stand der fi nanciën, waaruit nog maar een klein batig saldo bleek. Geboren: Willem Aaldrik z.v. J. W. Pinkert en A. Kolkman. Overleden: J. van Koppen-Timmer mans, oud 76 jaar. (Overled. te De venter) Gehuwd: H. D. Alink, oud 64 jaar, Holten, A. M. Ewendt, oud 56 jaar, München. G. Koopman, oud 22 jaar, Holten en J. H. Paalman, oud 22 jaar, Holten, Ondertrouwd: J ,A. H. Bronsvoort, oud 42 jaar, Holten en E. J. Aaftink, oud 41 jaar, Den Ham. J. Stam, oud 23 jaar, Holten en W. Bosschers, oud 23 jaar, Holten. BEVOLKING. Ingekomen: W. K. van Rijssen en gez. van Vleuten-de Meern. P. R. Leroux van Terneuzen. Mevr. A. M. Alink-Ewendt van München. Mevr. S. Gazan-Haller van Deventer. B. M. Nobel en gez. van De Bilt. De burgemeester der gemeente Hol ten maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 26 der V/et op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat met ingang van 4 april 1972 geduren de een maand ter gemeentesecreta rie, afdeling algemene zaken, voor een ieder ter inzage zal liggen de herziening van het bestemmings plan „De Haar" zoals deze door de gemeenteraad in zijn openbare ver gadering van 21 maart 1972 werd vastgesteld. Bij de vaststelling van het plan zijn in het ontwerp geen wijzigingen aan gebracht, zodat alleen zij die zich tij dig met bezwaren tot de gemeen teraad hebben gewend, binnen de bovenvermelde termijn bezwaren te gen het bestemmingsplan bij Gedepu teerde Staten van Overijssel kunnen indienen. De burgemeester voornoemd, W. H. En1-1 aar. Burgemeester en wethouders van Holten maken bekend, dat in verband met de komende feestdagen het huis vuil in het dorp (maandagroute) in plaats van maandag, 3 april (2e Paas dag) op dinsdag, 4 april a.s. zal worden opgehaald. Burgemeester en wethouder* voornoemd. W H. Enklar, burgemeester, G. J. Langenbarg secretaris. Vorige week vrijdag werd bij het plaatselijk wegenbouwbedrijf N.V. Aannemings-en Wegenbouwbedrijf v. h. J. Krekel en Zoon de vlag gehe sen ter ere van het feit, dat vier werknemers deze dag jubileerden. Het waren de heren A. Tuitert (45 jaar). S. de Vries, Fr. Stam en F. G. Nijenhuis, allen 25 jaar. De ju bilarissen werden 's morgens met hun echtgenotes ten huize van de di recteur, de heer E. Krekel ontvan gen. Hierbij was ook hun „eerste patroon", de heer J- Krekel met echtgenote aanwezig. Namens de di rectie werden er gelukwensen en eni ge toepasselijke woorden gesproken Een Holtenaar heeft voor het groot te paasvuur een vaatje bier beschik baar gesteld dat 2e Paasdag om 11.00 uur voor de bouwers zal wor den „aangeslagen" in café „Jacht- lust" 1* Loo-Bathmen. door de heer F. ter Hoeven, waarna de heer E. Krekel hen de eretekenen van de Nederlandse Aannemers- en Petroonsbond - N.A.P.B. - overhan digde. De heer Tuitert ontving een gou den legpenning en draagmedaille, terwijl de overige jubilarissen de zil veren legpenning en draagmedaille werd uitgereikt. Van het bedrijf ont vingen alle jubilarissen een gouden horloge met inscriptie, welke hen door de heer E. Krekel werden over handigd. De echtgenotes werden met een prachtig boeket bloemen ver rast. 's Avonds werd hen door de direc tie van het bedrijf in hotel Muller een receptie aangeboden, waarbij de collega's met hun dames gelegen heid kregen de „feestneuzen" te complimenteren. Gevonden: Blauwe kinderwant, brui ne gevoerde r .handschoen. Wieldop v. groene Mercedes. Bruine porte- monnaie z. inhoud. Sleutelring met 4 sleutels (2 Fiat). Verloren: Zwart etui met tiental sleu tels. Zwarte gymschoen. Donkerbrui ne glacé. Schoolrapport. Herenhorlo ge no: 0850. Groene Herenfiets. Con tactsleutels compressor. Pop 50 cm. blond haar. Blauwe portemonnaie met inhoud. V.l.n.r. Fr. Stam, S. de Vries, A. Tuitert, J. Krekel sr., F. G. Nijenhuis en E .Krekel, direc teur. Vrijdag 31 maart t.e.m. zondag 2 april: B. Groot Obbink, Kozakken- straat 2 tel. 1526. Maandag, 3 april t.e.m. zondag 9 april keurmees ters buiten de diensturen H. W. Goorman, Kolweg 52 tel. 1513. Aangifte gestorven dieren op zater dag: van 9.00-11.00 uur aan het slachthuis tel. 1318. De burgemeester van Holten maakt bekend, dat op de gemeente-secre tarie, afdeling algemene zaken, met ingang van 4 april 1972 voor een ie der kosteloos ter inzage is gelegd de door de Staatssecretaris van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk vastgestelde lijst van archeologische monumenten voor de gemeente Hol ten. Holten, 31 maart 1972. De Burgemeester voornoemd, W. H. Enklaar. Zaterdag 1 april t.e.m. vrijdag 7 april buiten de diensturen Electra: H. Heijenk, Kolweg 44 tel. 2124. Gas: W. C, v.d. Weerthof, Voorsboerstr. 2 tel. 1793. Overdag: tel. 1352 (Politiebureau), 's Nachts: tel. 1224 (G. W. Knapen) b.g.g. tel. 1325 (G. ter Harmselj. Vooral wanneer het weer wat rus tiger en minder guur wordt kan Hol ten een grote stroom van toeristen tegemoet zien. De hotels en zomer- bungalows die verwarmd kunnen worden zijn geheel bezet en er is nog een grote vraag naar accommodatie vertelde de heer Kers, de administra teur van de V.V.V. Deze heeft dan ook weer een lange lijst van „paas- tips" samengesteld, waar ieder een grote keuze uit kan doen. Daarop ko men o.m. voor het natuur-hist. mu seum „Piet Bos" op de Holterberg, de midgetgolfbanen, de paasvuren op zondag, 2 april, een wandelspeur tocht op woensdag, 5 april, tal van wandelingen, die door de V.V.V. zijn bewegwijzerd. Verder wordt de aan dacht gevestigd op de pick-nickplaat- sen van waaruit men wandelingen kan maken op de Holterberg en de Nijverdalseberg. Ook worden een aantal folkloristische tips gegeven ovr Ootmarsum, Denekamp, Raalte en Ommen, terwijl voor eventueel slecht weer de bioscopen en de schouwburg in Deventer genoemd worden. De V.V.V. heeft aan de uit gang van het station N.S. een groot bord geplaatst met „Welkom in Hol ten". N.S. hebben de open rijwielberg plaats, die ook bij de uitgang staat, vergroot en van een tegelvloer voor zien, zodat er nu twee overdekte fiet senbergplaatsen zijn. Er is een trap je naar het le perron gemaakt. Het geheel maakt hu een keurige indruk. Maandag 3 april (2e Paasdag) uur: Dansen in de Bar-Dancing Boode te Bathmen (zie adv.) Maandag 3 t.e.m. 9 april Nederlandse Hartstichting. Dinsdag 4 april uur: Ledenvergadering afdeling Holten NVV in café „De Waag". uur: Hervatting repetities Chr. Gem. Zangvereniging „Soli Deo Gloria" 'n gebouw Rehoboth. Donderdag 6 april uur v.m.: Eendaagse excursie naar moderne veehouderijbedrijven bij Tilburg, georganiseerd door de Contactcommissie ruilverkaveling Hölten-Markelo. uur: Bijeenkomst Herv. Vrou wen Groep Holten in Irene met dia's van Nijverdal-Ten Cate. uur: Herv. Vrouwengroep Dij kerhoek gezamenlijk naar openba re kerkeraadsvergadering. uur: Jaarvergadering Chr. Oranjevereniging in de hal van de School m. d. Bijbel „De Sclhakel". Vrijdag 7 april uur: Seizoenwarenmarkt in de Kerkstraat en omgeving. Zaterdag 8 april uur: Inname vakantieze gels Bouw bij P. F. van Doom, Rietmolenstraat 4. Zondag 9 april uur: Motocross op het circuit „De Zuurberg" met o.a. le kam- pioensrit zijspannen senioren en internationalen. Maandag 10 april uur: Jaarvergadering V.V.V. „Holtens Belang" in hotel Holter- man. uur: Ruilavond Holtense Post zegelclub „HPC" in hotel Vosman. Zaterdag 15 april uur: Officiële (symbolische) opening van het clubgebouw van de stichting „Socuwe" aan de Hof festraat in het gebouw Rehoboth door mevr. C. P. K. Enklaar-van Andel en de heer A. H. van Pijpen. Maandag 17 april uur: Jaarvergadering Chr. Kleuterschool in „De Schakel".

Holtens Nieuwsblad | 1972 | | pagina 1